Mergaitę išgelbėjusiems pareigūnams – jos šeimos ir internautų padėka

 (15)
Penktadienį feisbuke Lietuvos gyventojų pagyros ir pasididžiavimas skiriamas Lietuvos policijai – pareigūnams oficialioje paskyroje pasidalijus nuotraukoje, kurioje jie įsiamžino su jų išgelbėta mergaite bei jos mama, šie profesionalai susilaukė gausybės dėmesio.
© Stop kadras

Žmonės dėkojo patruliams, vasario pradžioje skubiai nuvežusiems dūstančią mergaitę į ligoninę, bei jos mamai, atsidėkojusiai policijai simbolinėmis saldžiomis dovanomis. Kaip feisbuke patalpintame įraše rašė pareigūnai, jomis jie pasidalino su kolegomis.

„Maloniausia žinia, kad mergaitė sveika ir jaučiasi puikiai“, – rašome Lietuvos policijos paskyroje.

Pamenate neseną jaudinančią istoriją, kai patruliai į ligoninę vežė dūstančią mergaitę? Šiandien pareigūnus darbovietėje...Posted by Lietuvos policija on Friday, February 26, 2016

DELFI primena, kad nelaimė 2014 m. gimusiai mergaitei nutiko vasario 11 d., kai ji prarado sąmonę.

Pagalbos prašymo sulaukę pareigūnai nedelsiant liepė nešti vaiką į jų automobilį. Policijos departamentas informavo, kad į automobilį įsėdo susijaudinęs tėvas su 1,5 metų mergaite ant rankų ir pareigūnai nuskubėjo į artimiausią ligoninę. Pareigūnai radijo ryšio pagalba nedelsiant susisiekė su budėtojais ir paprašė kolegų pagalbos, atlaisvinant kelią.

Į automobilį įsodintas vaikas buvo be sąmonės, nekvėpavo. Pareigūnas Tadeušas Makovskis pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą, masažavo krūtinę ir pūsdamas orą mergaitei į burną. Netrukus mergaitė pradėjo kosėti, rodyti gyvybės ženklus, atgavo kvėpavimą. Tačiau neilgam, po kelių minučių ji vėl nustojo kvėpuoti, tad teko ją toliau gaivinti. Ne gana to, bloga pasidarė ir ant rankų ją laikančiam tėvui. Pareigūnai visą kelią darė dirbtinį kvėpavimą, mergaitė tris kartus buvo nustojusi kvėpuoti.

Žirnių gatvėje atvykstančiųjų su vaiku pareigūnų jau laukė 2 ekipažai, kurie palydėjo iki ligoninės. Medikams jau buvo pranešta apie atvykstantį dūstantį vaiką, tad jie buvo pasiruošę. Perdavus mergaitę medikams, jie uždėjo jai kaukę ir išsivežė į reanimaciją. Vaikas buvo atvežtas per maždaug 15 minučių, pasak medikų, jo gyvybei pavojus negresia.

Vėliau Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai mergaitę aplankė ligoninėje. Pasidomėję mažosios pacientės būkle, pareigūnai išgelbėtai mergaitei paliko dovanėlę – pliušinį vaikų draugą Inspektorių Amsį. „Tikimės, kad jis ne tik džiugins mergaitę vaikystėje, bet ir bus ilgalaikiu prisiminimu“, - atviravo mažylę aplankę pareigūnai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.