Skelbimas Vilniuje: įdarbina tik skorpionus

 Skelbimas Vilniuje: įdarbina tik skorpionus (26) 1 d.

Darbuotojų ieškoma atsižvelgiant ne tik į jų gebėjimus ar motyvaciją – pasirodo, svarbus gali būti ir horoskopo ženklas. Vilniuje, Baltupių mikrorajone pakabintame darbo skelbime nurodoma - „Įdarbinu vyrus – skorpionus“.
Melnragė

 Savaitės „Baudos kvitas“: vienos vietos negana! (97)  

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.
Skelbiamas savaitės prizo laimėtojas!

 Skelbiamas savaitės prizo laimėtojas!

Vėl atėjus penktadieniui, tradiciškai apdovanojamas dar vienas DELFI Piliečio rubrikos skaitytojas! Šįkart prizas skiriamas už didelio skaitytojų susidomėjimo sulaukusią istoriją.
DELFI skaitytojos Kristinos nuotr.

 Naktį bute aptiko netikėtą svečią (29) 

DELFI skaitytoją Kristiną naktį aplankė netikėtas svečias. Į penktame aukšte esantį uteniškės butą atskrido... šikšnosparnis!
Socialinį tinklą užtvindė žinia apie iš tėvų pagrobtą berniuką

 Socialinį tinklą užtvindė žinia apie iš tėvų pagrobtą berniuką (109) 

Socialiniame tinkle „Facebook“ kaip virusas sklinda žinia apie iš tėvų esą pagrobtą slavų kilmės berniuką Graikijoje.
Suprato, kurį šuniuką pasiimti, iš pirmo žvilgsnio

 Suprato, kurį šuniuką pasiimti, iš pirmo žvilgsnio (5) 

Sunkiausias darbas buvo įtikinti vyrą, kad mums labai labai reikia šuniuko ir visai nesvarbu, kad butą nuomojamės. Taip pat buvo neaišku kaip į naują mūsų augintinį reaguos buto šeimininkė, pasakoja vilnietė Inga, priglaudusi benamį šunelį Bartą.
Atidėto skrydžio laukusi keleivė: tokio įžūlumo dar nebuvau sutikusi

 Atidėto skrydžio laukusi keleivė: tokio įžūlumo dar nebuvau sutikusi (134)

„Aš labai daug keliauju, bet tokio įžūlumo dar nebuvau sutikusi“, - piktinosi DELFI skaitytoja Viktorija, atsidūrusi situacijoje, kai teko atidėto skrydžio laukti kone 9 valandas. Ji sako taip praradusi trečdalį kelionės, kurios metu buvo suplanuota nemažai darbų.
Atgarsiai po Pasaulio futbolo čempionato

 Atgarsiai po Pasaulio futbolo čempionato (6)

Baigėsi 2014-ųjų m. Pasaulio futbolo čempionatas, sukėlęs daug aistrų, emocijų ir įvėlęs mus į šio įstabaus žaidimo sūkurį- juk net močiutė iš Alytaus rajono pastarąjį mėnesį kur kas dažniau girdėjo apie Neymarą, Miulerį ar Ronaldo, nei apie ,,Gazpromo‘‘ dujas.
Ukrainoje nukrito Malaizijos oro linijų lėktuvas

Nuomonė. Už oro navigacijos saugumą atsakingų organizacijų aplaidumas šokiruoja! (22)

Sukrėtė Malayasian Airlines lėktuvo katastrofa, kurioje žuvo beveik 300 žmonių. Nesuprantama, kaip buvo leidžiama skraidyti civiliniams lėktuvams virš karo veiksmų zonos.
Ieva Vyšniauskaitė

 I. Vyšniauskaitė: Palestina kviečia į svečius. Kodėl pasaulis delsia? (44)

Gaza jau buvo bombarduota mažiausiai aštuonis šimtus kartų, apie keturis šimtus kartų per dvi dienas. Gaza apytiksliai yra keturiasdešimt vieno kilometro ilgio ir šešių su puse kilometrų pločio. Šiame siaurame žemės ruože gyvena apie 1,7 milijono žmonių, kuris yra okupuotas Izraelio.
Pamatę paplūdimį pasipiktino

 Pamatę paplūdimį pasipiktino (75) 

Kaip džiaugėmes, kad pagaliau mūsų gražų miestą pradėta tvarkyti. Ir išties, negali sakyti, matosi, kad miestelis įgauna visai kitokį vaizdą. Tačiau labiausiai suintrigavo didieji Zarasų projektai – paplūdimių rekonkstrukcijos Zaraso ir Zarasaičio ežeruose.
Kas bendro tarp referendumo ir „vamzdžio“?

 Kas bendro tarp referendumo ir „vamzdžio“? (46)

Visai neseniai Lietuvą dirgino provincialų inicijuotas referendumo dėl žemės pardavimo skandalas, kuris gana greitai buvo nuslopintas, kai paaiškėjo, jog piliečiai nepanoro jame balsuoti, kaip ir buvo galima tikėtis. Nepaisant to, kad afera Lietuvai atsiėjo keliolika milijonų, turėjome puikią demokratijos pamoką. Kilęs sujudimas viešoje erdvėje sukėlė diskusijas, nepasitenkinimą, svarstymus bei politikų, o taip pat ir pseudopolitikų debatus.
Vaikai – naujos lažybininkų reklamos aukos?

 Vaikai – naujos lažybininkų reklamos aukos? (5)

Ši vasara, nors ir nedžiugina šiltais orais, bet sporto gurmanams tai pats „darbymetis“ – pasaulio futbolo taurė ir artėjantis krepšinio čempionatas kaitina kraują, už tave suplanuoja vakarus, o žmonoms belieka pasakyti – zuikeli, rytoj!
Viskas būtų gerai, jeigu ne vienas „bet“...

 Laiškas prezidentei: štai ką aš siūlau (646)

Jūsų Ekscelencija, sveikinu pradėjus antrąją kadenciją Lietuvos Respublikos prezidento poste ir linkėdamas geriausios kloties, norėčiau prisidėti prie Lietuvos gerovės kėlimo keliomis savo pastabomis. Atsiprašau, jei ne visos mano pastabos Jums patiks, bet kaip žmogus, gyventis „ant žemės“, kartais geriau pastebiu didžiausias Lietuvos problemas, todėl jaučiu pilietinę pareigą jomis pasidalinti su Jumis ir visa Lietuva.
Telšiai visą vasarą juda energingos Zumbos ritmu!

 Telšiai visą vasarą juda energingos Zumbos ritmu! (4) 

Vis daugiau Telšių miesto gyventojų laisvalaikį mieliau leidžia aktyviai sportuodami ir pramogaudami gamtoje. Įvairias sveikatingumo treniruotes gryname ore jau senai praktikuoja didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai.
Abromiškėse vyks Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti skirti renginiai

 Abromiškėse vyks Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti skirti renginiai (3)

Liepos 18-19 dienomis Abromiškių kaime (Elektrėnų savivaldybė) vyks renginys, skirtas Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti ir Didžiosios kovos apygardos partizanų ir pagerbimui. Taip pat vyks žygis „Žalio velnio takais“.
Oficialus festivalio plakatas

 Isteriškiausias šios vasaros festivalis Kelmėje! (3)

„Etno ISTERIJA!“ - tarptautinis etnografinės muzikos ir menų festivalis liepos 23-24 dienomis Kelmėje.
Tragediją išgyvenę Krymo totoriai pasirodė ir filme

 Tragediją išgyvenę Krymo totoriai pasirodė ir filme (6) 

1944 m. gegužės 18-oji – tragiškiausia diena Krymo totorių istorijoje. Stalino įsakymu ši tauta buvo ištremta į Vidurinę Aziją, Kazachstaną ir Sibirą. Pakeliui į tremties vietas žuvo 44 procentai Krymo totorių.