Skaitomiausi savaitės autoriai

Iš kaimyninės Lenkijos važiavęs vilkikas sutraiškė atitvarus ir užkišo eismą

 Iš kaimyninės Lenkijos važiavęs vilkikas sutraiškė atitvarus ir užkišo eismą (23)   8 val.

Penktadienį Kauno link važiavęs vilkiku važiavęs kaimynas iš Lenkijos, už Karmėlavos išlaužė kelio atitvarus. Avairiją užfiksavęs DELFI skaitytojas pranešė, kad avarija įvyko prieš pietus.
Vilniaus centre, Karaliaus Mindaugo apartamentuose, kilo didžiulis gaisras

 Vilniaus centre, Karaliaus Mindaugo apartamentuose, kilo didžiulis gaisras (169)     11 val.

Penktadienį apie pietus ugniagesiai, medikai ir policija gavo pranešimą apie didžiulį gaisrą Vilniaus centre. Juodi dūmai pasklido naujos statybos daugiabučiame pastate, kuris dar nėra užbaigtas.
Lietuvos pietuose – motociklų griausmas

 Lietuvos pietuose – motociklų griausmas (1)   11 val.

Kaip įprasta, į Druskininkus balandžio 12 d. susirinkus ratuotai visuomenės daliai, „Vorai MC Druskininkai“ paskelbė aiškų startą ir darnia kolona pradėjo Pietų Lietuvos motociklininkų sezoną.
Pasidalink! Velykos - patyliukais: kaip mes švęsdavome sovietmečiu

 Pasidalink! Velykos - patyliukais: kaip mes švęsdavome sovietmečiu (41)1 d.

Dabar pamiršti apie gražiausią pavasario šventę – Velykas – ne taip paprasta: net ir netikintiesiems apie artėjantį sekmadienį, kai švenčiamas Kristaus prisikėlimas, praneša žiniasklaidos priemonės, reklamos parduotuvėse ar laisvas pirmadienis. Vis dėlto, ne vienas prisimena, kai dar ne taip seniai kiaušinius marginti ir švęsti savo tikėjimą tądien reikėjo slapčia.
Nufilmavo žaibišką ugniagesių reakciją

 Nufilmavo žaibišką ugniagesių reakciją (5)   1 d.

Trečiadienį apie pietus užsidegė medienos džiovykla Pėžaičių kaime, Klaipėdos rajone. Apie tai DELFI informavęs skaitytojas nufilmavo gaisrą ir pasmalsavo, ką apie gaisrą žino vietos gyventojai.
Aktualu mokiniams: kas tas tarptautinis bakalaureatas?

 Aktualu mokiniams: kas tas tarptautinis bakalaureatas? (5)1 d.

Tikriausiai jei padaryčiau apklausą, rezultatais šiek tiek nusivilčiau, nes vis dėlto ne kiekvienas lietuvis iškart atsakytų, kas yra tarptautinio bakalaureato programa. Tiesa, ši „užsienietiška“ programa veikia vos keliose Lietuvos mokyklose: Šiaulių „Didžvario“, Tauragės „Versmės“, Kauno „Jėzuitų“ gimnazijose ir, žinoma, Vilniaus licėjuje.
Vilties netekusį šuniuką priglaudusi mergina: esame lyg įsimylėjėliai

 Vilties netekusį šuniuką priglaudusi mergina: esame lyg įsimylėjėliai (30)1 d.

Būna tokių akimirkų gyvenime, kai viskas apvirsta aukštyn kojomis. Palieka draugai, dūžta širdys ir atrodo, kad lietus lyja tik ant tavęs vieno. Atsiveria tuštuma širdy, arba kitais žodžiais tariant, atsiranda apsčiai nenaudojamos vietos. Į kiekvieną situaciją galima žvelgti iš skirtingų pozicijų. Juk stiklinė gali būti ir pustuštė ir puspilnė. Atsirado vietos tam, ką gali mylėti. Atsirado ir proga.
Kandidatai į prezidentus - lyg namų darbus nusirašinėjantys mokinukai

 Kandidatai į prezidentus - lyg namų darbus nusirašinėjantys mokinukai (21)1 d.

Kažkada, kokiais devyniasdešimt penktais, grįžo iš Amerikos mano pusbrolis Marius. Jis ten dirbo tai taksistu, tai dailide, tai dar kažkuo penkis metus ir grįžo pasakiškai turtingas. „Ką čia man daryti?“, – vis klausinėjo Marius ir galiausiai atidarė grožio saloną. Toje gatvėje tai buvo jau šeštas grožio salonas.
Dalinuosi patirtimi: ką keičia kitakalbiai rašmenys pase

 Dalinuosi patirtimi: ką keičia kitakalbiai rašmenys pase (33)1 d.

Nejaugi dar nenusibodo nesibaigianti erzelynė dėl lenkiškų rašmenų lenkų tautybės Lietuvos piliečių pasuose? Kiek svarstymų, posėdžiavimo, debatų per žiniasklaidą, ir, aišku, jokio sprendimo. Girdėjau, kaip per laidą „Teisė žinoti“ pašnekovai daug kalbėjo, bet nieko konkretaus nepasakė, laidos vedėja p. Miliūtė net kažkurio paprašė savo pasisakymą išversti į suprantamą kalbą. Tokios diskusijos vyksta ne tik per žiniasklaidą, bet ir valdžios bei mokslinėse institucijose.
Kauno viešasis transportas

 Į Kauną norintys važinėti gyventojai jaučiasi nuskrausti (20)1 d.

Gyvename Raudondvaryje, gyvenvietėje, kur iki Kauno miesto ribos - vienas kilometras. Atrodo, miestas čia pat, tik gyvenk ir džiaukis. Didžioji dalis gyventojų darbus dirba Kaune, iki kurio važinėja automobiliais, visuomeniniu transportu arba anksčiau važinėjo mikroautobusu.
Iš kelionių organizatorės lūpų - visa tiesa apie atostogaujančiųjų priekaištus

 Iš kelionių organizatorės lūpų - visa tiesa apie atostogaujančiųjų priekaištus (53)1 d.

Jau aštuonerius metus dirbu viename iš šiltųjų kraštų kurortų, viešbučio registratūroje. Teko bendrauti su visais – ir turistais, ir gidais, ir kelionių organizatoriais, ir kelionių agentais. Kelionių agente Lietuvoje taip pat teko padirbėti pora metelių. Taigi, nusprendžiau pamėtyti akmenų į abiejų – kelionių organizatorių ir atostogaujančiųjų - daržus iš asmeninės patirties.
5 dalykai, nustebinę grįžus gyventi į Lietuvą

 5 dalykai, nustebinę grįžus gyventi į Lietuvą (481)1 d.

Praėjusiais metais kartu su savo dviem vaikais (ketverių metų sūnumi ir dviejų metų dukra) po septynių metų pertraukos grįžau gyventi į Lietuvą. Tėviškė pasitiko nuostabia nuotaika – mane užplūdo šilti jausmai ir prisiminimai, nes šįkart žinojau, kad grįžtu, o ne šiaip svečiuojuosi.
Sėkmės istorija: kaip lietuvė Anglijoje vyro ieškojo

 Sėkmės istorija: kaip lietuvė Anglijoje vyro ieškojo (75)

Rašau savo istoriją apie internetines pažintis tik todėl, kad p. Birutės Jakučionytės vieša išpažintis iššaukė ne tik gailestį šiai moteriai, bet ir papiktino dėl vienareikšmio teigimo, kad internetinės pažintys tik tuščias laiko švaistymas ir visi vyrai pažinčių svetainėse – aferistai.

 Kreipimasis į televizijų vadovus: ponai, patys pasižiūrėkit savo rodomas laidas (738)

Ciniškas televizijos bosų atsakymas: nepatinka – nežiūrėk. Tokį atsakymą girdime iš mūsų televizijos kanalų vadovų, nes jiems tas pats, ką apie juos mano žiūrovas. Jų rankose spauda, televizija. Jie visagaliai. Žurnalistai „nepastebi“, kokia tragiška padėtis televizijų tinkleliuose (kaip pastebėsi, jeigu tarnauji tam pačiam ponui?). O ponai siautėja – reikia reitingų.
Padėk pasikeisti Pylimo gatvės kiaušinio skulptūrai!

 Padėk pasikeisti Pylimo gatvės kiaušinio skulptūrai! (11)

Du jauni vilniečiai inicijuoja skverelyje taip Pylimo, Šv. Stepono ir Raugyklos gatvių esančios skulptūros atnaujinimo darbus. Planuojama, kad su jaunųjų menininkų pagalba kiaušinis pasidarys ryškia, jaunatviška, šiuolaikine šio rajono puošmena.
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba (4)

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!
Mažųjų ligoniukų Kaziuko mugė laukia lankytojų

 Mažųjų ligoniukų Kaziuko mugė laukia lankytojų (1)

Nuo antradienio 9 val. iki penktadienio 18 val. Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų filialo Vaikų ligoninėje vyks 9-oji Kaziuko mugė, kurioje savo darbelius pardavinės sunkiomis genetinėmis ir onkologinėmis ligomis sergantys vaikai!
Miestiečiams – nemokama kačių paroda

 Miestiečiams – nemokama kačių paroda (4)

Kovo 1 dieną, nuo 12 iki 16 valandos Kaune, prekybos centre „Molas“, vyks Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ veislynų ir jų atstovų prisistatymas ir Lietuvos „TOP Cat“ apdovanojimai.