SAVAITĖS TEMA. Kaip aš susipažinau su savo vyro meiluže

 SAVAITĖS TEMA. Kaip aš susipažinau su savo vyro meiluže (131)1 d.

Skambutis telefonu, trumpoji žinutė ar lakoniškas elektroninis laiškas – tiek tereikia, kad pradėtum pažinti žmogų, santykius su mylimuoju ar mylimają pavertusį trapiu ir ne visuomet suklijuojamu sudaužytu indu. Kadaise pripildytas meilės, dabar jis ištuštėjęs, nes pažintas išdavystės jausmas neleidžia nusiraminti. Vis dėlto, kai kas taip trokštamos ramybės ieško būtent siekdamas sužinoti daugiau apie tą, kuris tikriausiai niekad netaps draugu, - mylimo žmogaus meilužį ar meilužę.
Paaiškėjo fotoaparatų ir kelionės į Briuselį laimėtojai!

 Paaiškėjo fotoaparatų ir kelionės į Briuselį laimėtojai! (8)1 d.

Daugiau nei 300 skaitytojų atsiųstų nuotraukų koliažų tapo puikiais įrodymais, kaip keitėsi Lietuva! Skelbiame tuos, kurių neatpažįstamai pasikeitę užfiksuoti objektai atnešė jiems sėkmę „Lietuva prieš ir po“ ir laimėjo fotoaparatus bei kelionę į Briuselį!
Kadras iš fimo Nojaus laivas

 Filmo „Nojaus laivas“ recenzija: prasčiausias režisieriaus darbas (54)

Mūsų laikų kino genijus, išskirtinio stiliaus ir filosofinio pobūdžio juostų kūrėjas, režisierius, scenaristas ir prodiuseris Darrenas Aronofsky‘is, padovanojęs tokius neužmirštamus filmus kaip nepriekaištingai papasakotą 1997 m. juostą „Pi“, šokiruojantį „Requiem svajonei“, metaforomis apie egzistenciją apipintą „Versmę“, dramą apie žmogaus atgimimą „Imtynininkas“ bei nuostabiai patrauklų pasakojimą „Juodoji gulbė“, pristato savo gyvenimo projektą, kuris talentingą režisierių buvo apsėdęs daugiau nei trisdešimt metų, - juostą „Nojaus laivas“ (angl. Noah).
Atostogautojų istorijos: kas sugadino lietuvaičių poilsį

 Atostogautojų istorijos: kas sugadino lietuvaičių poilsį (78)

Kal kaltas dėl nesklandumų atostogų metu? DELFI skaitytojai įvardija net keturis įtariamuosius – tai gali būti agentūra, viešbutis ar skrydžių bendrovė ar... kiti keliautojai. Apie visus šiuos kelionių palydovus lietuvaičiai turi ką papasakoti.
Ant stogo dirbęs vyras nebegalėjo nulipti žemyn

 Ant stogo dirbęs vyras nebegalėjo nulipti žemyn (14)

Penktadienį ant parduotuvės stogo oro kondicionierių norėjęs sumontuoti įmonės darbuotojas neteko žado – po pusvalandžio norėjęs nulipti ant žemės jis kopėčių jau neberado. Panašu, kad jos buvo pavogtos.
Pavasarišką penktadienį - staigmena vienam skaitytojui!

 Pavasarišką penktadienį - staigmena vienam skaitytojui!

Penktadienis vienam iš DELFI Piliečio rubrikos skaitytojų – ypatingas! Šią pavasarišką dieną prieš savaitgalį įteikiame prizą vienam iš rašiusiųjų ir besidalinusių savo istorijomis!
Savaitės „Baudos kvitas“: kaip norės, taip statys

 Savaitės „Baudos kvitas“: kaip norės, taip statys (34)    

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.
Mama pasibaisėjusi - mokyklų užgaidos skurdina tėvus

 Mama pasibaisėjusi - mokyklų užgaidos skurdina tėvus (87)1 d.

Uniformos tėvams nepadeda sutaupyti, bet priešingai, – įstumia skurdesnes šeimas į dar didesnį skurdą. Įsigyta mokyklinė uniforma susidėvi jau pirmą mėnesį. Kas atlieka uniformų patikrą ir nustato, kad ji yra tinkama devėti moksleiviams?
Kinas - ne pramoga

 Kinas - ne pramoga (7)1 d.

Technokratiškoje visuomenėje gausu įvairios medijos terpių – muzikos industrija, internetas, kinas bei socialiniai tinklai. Bent vieną iš jų – kiną – vertėtų išskirti iš kitų jau vien dėl to, kad tai yra puikus kino studijų įrankis valstybinei propagandai skleisti, nes jis pritraukia ištisas žiūrovų mases ir sumaitina tai, ką žiūrovas nori (ir ko nenori) matyti.
Atostogas Turkijoje „praskaidrino“ šiauliečiai

 Atostogas Turkijoje „praskaidrino“ šiauliečiai (23)1 d.

Kažkada su žmona ir sūnumi išvykome į Turkiją. Buvo žadėtas penkių žvaigždučių viešbutis su baseinu ir netoli jūros. Atvykome. Bet kai atvežė į viešbutį, net nustebau, ką pamačiau....
Internetinės pažintys: Anglijos lietuvės išpažintis (II dalis)

 Internetinės pažintys: Anglijos lietuvės išpažintis (II dalis) (161)1 d.

Londone gyvenančios Birutės pasakojimo apie internetines pažintis tęsinys. Lietuvė dalinasi savo patirtimi, perspėja kitas moteris (ir vyrus) apie tokių pažinčių pavojus bei pataria, kaip atpažinti ir neužkibti ant sukčių kabliuko.
Mylimojo jausmais tikėjusiai moteriai širdį sudaužė per šventę

 Mylimojo jausmais tikėjusiai moteriai širdį sudaužė per šventę (70)

Suviliojo, apdalino pažadais ir...paliko per gimtadienio šventę. Tokia skaudžia patirtimi pasidalijo DELFI skaitytoja, maniusi, kad internete rado savo antrąją pusę. Vienintelis pliusas – tai, kad išsiskyrimas įvyko merginai, dar neišvykus pas vaikiną gyventi į užsienį. „ Tuomet būčiau palikta ir mesta, o žmogui net nerūpėtų, kiek dėl jo paaukota“, - rašo ji.
Minia, laukianti Naujųjų metų Niujorke

 Pasibaisėjo, kuo virto šiuolaikinis žmogus (21)

Savimi susirūpinęs, nuobodulio kamuojamas vartotojas viešoje erdvėje imtas vadinti paprastu žmogumi. Ko reikia paprastam žmogui? Kam naudingas paprastas žmogus?

 Pritrūko vietų bilietus lėktuve turėjusiems keleiviams (38)

Bilietai skrydžiui yra, o vietos lėktuve – ne. Su tokia situacija teko susidurti DELFI skaitytojai Daivai, nemaloniai nustebusiai, kaip į suplanuotas atostogas su šeima teko skristi sėdint lėktuvo „uodegoje“ su stiuardesėmis.
Padėk pasikeisti Pylimo gatvės kiaušinio skulptūrai!

 Padėk pasikeisti Pylimo gatvės kiaušinio skulptūrai! (11)

Du jauni vilniečiai inicijuoja skverelyje taip Pylimo, Šv. Stepono ir Raugyklos gatvių esančios skulptūros atnaujinimo darbus. Planuojama, kad su jaunųjų menininkų pagalba kiaušinis pasidarys ryškia, jaunatviška, šiuolaikine šio rajono puošmena.
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba (4)

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!
Mažųjų ligoniukų Kaziuko mugė laukia lankytojų

 Mažųjų ligoniukų Kaziuko mugė laukia lankytojų (1)

Nuo antradienio 9 val. iki penktadienio 18 val. Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų filialo Vaikų ligoninėje vyks 9-oji Kaziuko mugė, kurioje savo darbelius pardavinės sunkiomis genetinėmis ir onkologinėmis ligomis sergantys vaikai!
Miestiečiams – nemokama kačių paroda

 Miestiečiams – nemokama kačių paroda (4)

Kovo 1 dieną, nuo 12 iki 16 valandos Kaune, prekybos centre „Molas“, vyks Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ veislynų ir jų atstovų prisistatymas ir Lietuvos „TOP Cat“ apdovanojimai.