Skaitomiausi savaitės autoriai

Labanoro vaizdai

 Apie tris Lietuvas ir kurią iš jų reikia mylėti (25)1 d.

Galvodamas apie savo gimtinę visada susiduriu su viena dilema – kaip galima ir kodėl reikia mylėti atsitiktinumą? Aš galiu sakyti, kad mano šalis pati geriausia, turinti šlovingą praeitį ir nuostabią gamtą, bet visiškai suprantu, kad jeigu būčiau gimęs bet kurioje kitoje šalyje, tikriausiai niekas nedraustų sakyti ir jausti to paties.
Vairuotojo įžūlumas pajūryje: nenori laukti, todėl važiuoja prieš eismą

 Vairuotojo įžūlumas pajūryje: nenori laukti, todėl važiuoja prieš eismą (36)1 d.

Įžūlu – taip vienu žodžiu būtų galima apibūdinti autobuso vairuotojo elgesį prie perkėlos į Klaipėdą. Pirmasis į keltą, plukdantį į Klaipėdą, suspėti panoręs autobuso vairuotojas, nusprendė aplenkti laukiančius eilėje, važiuodamas prieš eismą.
Ar taps Vilnelės vandenys laimingi?

 Ar taps Vilnelės vandenys laimingi? (1)1 d.

Vilniaus savivaldybė, apeliuodama į visuomenės sąmoningumą, yra pastačiusi ženklą „nešiukšlink“, tačiau kitoje Vilnelės pusėje, prieš Bernardinų sodą praverstų ir viena kita šiukšliadėžė. Deja, didžioji visuomenės dalis dar neturi įgūdžių savo šiukšles išsinešti su savimi. Galbūt pagerinus sąlygas švaros palaikymui, būtų maloniau vaikščioti ir kita Villnelės pakrantės puse?
Maudynių vietoje – makabriškas vaizdas

 Maudynių vietoje – makabriškas vaizdas (79) 1 d.

„Žmonės maudosi, vaikai pliuškenasi, deginasi (...), o lavonas uždengtas guli ant kranto“, - tokį makabrišką vaizdelį pasakoja pamatęs lietuvaitis, su draugais nusprendęs savaitgalį nulėkti pasižvalgyti po kaimyninę Latviją. Rygoje esančiame „Bikernieki“ automobilių sporto komplekse toks netikėtas reginys lietuvaičius nustebino, bet neišgąsdino: „Prisitaikėm, pasipliuškenom ir mes“.
Suskaičiavo, kiek vėžių sugavo

 Suskaičiavo, kiek vėžių sugavo (7)1 d.

Kaip ir kasmet, šiemet jau trečią kartą visus entuziastus kvietėme vėžiauti Balsio ežere. Į Balsio ežerą rainuotieji vėžiai atkeliavo nelegaliai, prieš 10 metų jie buvo neteisėtai introdukuoti.
Ežiukas

 Fiksuok ir dalinkis Lietuvos grožiu! (9)

Gimtoji sodyba, pūkiniai debesys, baltos kopos, grįstos Vilniaus senamiesčio gatvelės ar Jums mieliausias žemuogių rinkimo kampelis miške – kiekvienam pasididžiavimą kelia skirtingos Lietuvos vietos. Suskubote jį nufotografuoti, o gal neseniai užfiksavote ypatingą vaizdelį, kuris, Jūsų akimis, labiausiai atspindi Lietuvos grožį? Tuomet šis konkursas – galimybė Jums!
Vilniuje užsidegė krovinį vežęs sunkvežimis, pasigirdo sprogimai

 Vilniuje užsidegė krovinį vežęs sunkvežimis, pasigirdo sprogimai policija riboja eismą  (58)   

Vilniuje pirmadienį Geležinio Vilko gatve važiavęs sunkvežimis staiga paskendo liepsnose - tokį vaizdą išvydo iš paskos važiavę žmonės.
Skaldyk ir valdyk: trys Lietuvos vienoje

 Skaldyk ir valdyk: trys Lietuvos vienoje (33) 

Savo kelionių po Lietuvą ir apmąstymų metu aš suvokiau, kad jau senokai nebeegzistuoja vienalytė Lietuva. Bet kokios tolimesnės mintys bei idėjos privalo pripažinti šį faktą kaip dabartinę realiją ir atspirties tašką.
Amžius - ne kliūtis keliui į politiką

 Amžius - ne kliūtis keliui į politiką (4)

„Daug bendrauju su jaunimu ir galiu atsakingai pareikšti – turime puikų jaunimą. Tiesą pasakius, niekaip nesulaukiu, kada gi jie imsis atsakomybės ir perims mūsų šalies valdymą“, - yra pasakęs garsus dainininkas A. Kaušpėdas. Kada gi išauš ta diena, kai apkerpėję politikos veteranai užleis savo vietas tai kartai, kuri turi potencialo ne tik žodžiais, bet ir darbais pakeisti nusistovėjusią tvarką?
Atkaklumo kaina: patikrinus egzaminą rezultatas pasikeitė dešimteriopai

 Atkaklumo kaina: patikrinus egzaminą rezultatas pasikeitė dešimteriopai (47)

Perskaičius straipsnį apie informacinių technologijų egzaminą (kai po egzamino atsakymų patikrinimo, abiturientė vietoj 29 balų gavo 92 balus – DELFI). Mūsų sūnus pernai buvo tokioje pat situacijoje
Nida

 Apie 4000 litų kainuojančias atostogas Nidoje: ne blogiau nei užsienyje (271)

Jau daugybę metų atostogaujame Nidoje, kuri yra kur kas priimtinesnė už siautulingąją Palangą ir apleistą Šventąją. Iš patirties galime teigti, kad pigesnių nei 200 litų kainuojančių apartamentų čia nuomotis neverta.
Prie jūros gimė tikra meilė

 Prie jūros gimė tikra meilė (11)

Šiandien mąstau, kaipgi galėjo pasisukti mano gyvenimas, jei tąsyk nebūčiau sutikusi tavęs? O įvykiai tarsi susiklostė savaime. Galbūt tam įtaką padarė mano spontaniškumas, gal apmaudas, bet sutikau tave tuomet, kai, regis, nebuvo vilties tavęs sutikti.
Mano vaikystė kaimas arba kodėl didžiuojuosi savo šalimi

 Mano vaikystė kaimas arba kodėl didžiuojuosi savo šalimi dalyvauk konkurse ir laimėk skaityklę!  (22)

Rytas, kvepiantis ką tik primelžtu karvės pienu. Medinis lauko tualetas, į kurį bėgi tiesiai iš lovos - plevėsuojančiais naktiniais, dar nešukuota galva. Karpyti seni laikraščiai ant vinies. Plyšiai tarp nupilkėjusių lentų. Tu matai, girdi viską. O štai tavęs - ničniekas!

 Avariją išgyvenusios moters laiškas komentatoriams ir praeiviams (24)

Ir tikriausiai dabar nežiūrėčiau į baltą lapą kompiuterio ekrane ir negalvočiau, kaip pasakyti ačiū, jei tada būčiau praradus sąmonę.
„Kviečia Joniškėlio respublika“ – gyvų įspūdžių festivalis

 „Kviečia Joniškėlio respublika“ – gyvų įspūdžių festivalis (17)

Gyvosios karo istorijos ir muzikos festivalis „Kviečia Joniškėlio respublika“ liepos 18-19 dienomis kviesiantis susipažinti su nedideliu, bet turtingu šiaurinės Lietuvos miestu Joniškėliu ir turtinga jo istorija, svečius stebins pramogų gausa ir gera muzika nuostabaus grožio dvaro bei jo parko apsuptyje.
Telšiai visą vasarą juda energingos Zumbos ritmu!

 Telšiai visą vasarą juda energingos Zumbos ritmu! (4) 

Vis daugiau Telšių miesto gyventojų laisvalaikį mieliau leidžia aktyviai sportuodami ir pramogaudami gamtoje. Įvairias sveikatingumo treniruotes gryname ore jau senai praktikuoja didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai.
Abromiškėse vyks Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti skirti renginiai

 Abromiškėse vyks Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti skirti renginiai (3)

Liepos 18-19 dienomis Abromiškių kaime (Elektrėnų savivaldybė) vyks renginys, skirtas Oršos mūšio 500-osioms metinėms paminėti ir Didžiosios kovos apygardos partizanų ir pagerbimui. Taip pat vyks žygis „Žalio velnio takais“.
Oficialus festivalio plakatas

 Isteriškiausias šios vasaros festivalis Kelmėje! (3)

„Etno ISTERIJA!“ - tarptautinis etnografinės muzikos ir menų festivalis liepos 23-24 dienomis Kelmėje.