Skaitomiausi savaitės autoriai

Pavasaris rodo gražiausią savo pusę

 Pavasaris rodo gražiausią savo pusę   1 d.

Pavasaris pastarosiomis dienomis demonstruoja gražiausią savo pusę – puikus oras, sužaliavusi gamta, žiedų gausa tik ir traukia į lauką. DELFI skaitytojas Vytautas užfiksavo žavingą pavasario vaizdelį – prasiskleidusius magnolijų žiedus.
Dėl nevaldomos priekabos „Toyota“ pateko į šiurpią avariją

 Dėl nevaldomos priekabos „Toyota“ pateko į šiurpią avariją (31)  

Penktadienį vakare keliu Vilnius-Panevėžys važiavęs automobilis „Toyota Avensis“ dėl nevaldomos tempiamos priekabos pateko į avariją. Automobilis stipriai sudaužytas, laimei, žmonės nenukentėjo.
Kameros užfiksavo, kaip „Akropolyje“ per kelias sekundes „dingsta“ piniginė

Kameros užfiksavo, kaip „Akropolyje“ per kelias sekundes „dingsta“ piniginė (200)  

Vilniuje apsipirkti į „Akropolį“ užsukusi moteris tapo vagišių auka. Kameros užfiksavo, kaip mikliai dirba vagilės.
Džiugi žinia - dar vienam skaitytojui!

 Džiugi žinia - dar vienam skaitytojui!

Artėjant gražiausiai pavasario šventei žinia apie jam skiriamas DELFI Piliečio dovanas galės pasidžiaugti dar vienas skaitytojas! Šįkart prizas – už nuoširdumą, atvirumą ir įrodymą, kad tikrą meilę galima rasti visai netikėtai.
Savaitės „Baudos kvitas“: aš važiuosiu ant žolės!

 Savaitės „Baudos kvitas“: aš važiuosiu ant žolės! (21)  

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.
Šiuolaikiniai siaubo filmai: ką žiūrėti, kad priverstų drebėti

 Šiuolaikiniai siaubo filmai: ką žiūrėti, kad priverstų drebėti (12)

Vienas populiariausių kino žanrų tarp jaunimo tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje neabejotinai yra siaubo žanras. Per pastaruosius šimtą metų šis unikalus, priversti drebėti iš baimės galintis reiškinys pateikė mums šimtus įvairiausių tematikų filmų pavyzdžių. Kiekvienas jų tam tikrame dešimtmetyje sugebėdavo kažkuo išsiskirti. Deja, prasidėjus tikram idėjų badui, naujajame tūkstantmetyje galime pasidžiaugti vos keliais dėmesio vertais žanro darbais, kurie išties sukelia įtampa ir tikrą siaubą.
Iš kaimyninės Lenkijos važiavęs vilkikas sutraiškė atitvarus ir užkišo eismą

 Iš kaimyninės Lenkijos važiavęs vilkikas sutraiškė atitvarus ir užkišo eismą (27)  

Penktadienį Kauno link važiavęs vilkiku važiavęs kaimynas iš Lenkijos, už Karmėlavos išlaužė kelio atitvarus. Avairiją užfiksavęs DELFI skaitytojas pranešė, kad avarija įvyko prieš pietus.
Laiškas merginų viliokliui: rašau, kol ne per vėlu

 Laiškas merginų viliokliui: rašau, kol ne per vėlu (47)1 d.

Sveikas, perskaičiau tavo straipsnį, esu panašaus amžiaus ir ėjęs labai panašiu keliu, taip pat netekau brangaus Tėvo, iš kurio mokiausi visą gyvenimą, tačiau sugebėjau surasti atsakymus į tave slegiančius klausimus.
M. Norbutas. Žaliesiems pabodo klausimas - „tai rusams dirbat?“

 M. Norbutas. Žaliesiems pabodo klausimas - „tai rusams dirbat?“ (35)1 d.

Šiandien minime Pasaulinę žemės dieną, tačiau vargu, ar galime švęsti. Geopolitinių neramumų akivaizdoje Lietuvos politikai, o ir kai kurie žiniasklaidos atstovai vis garsiau kalba apie energetinės nepriklausomybės užtikrinimo būtinumą. Kova dėl gyvūnų teisių, edukacinės pamokėlės vaikams, dirbtuvės suaugusiems – tai kelios veiklos, kuriomis dar „leidžiama“ Lietuvos žaliesiems užsiimti. Tuo tarpu šiukšlių, miškų, atsinaujinančios energijos, dujų temų liesti negalima. Juk jos tiesiogiai susijusios su energetika, o čia diskusijų negali būti.
Mokinio atsakas licėjaus direktoriui: mes ne tinginiai

 Mokinio atsakas licėjaus direktoriui: mes ne tinginiai (54)1 d.

Noriu paprieštarauti Sauliui Jurkevičiui ir pasakyti, kad mes, mokiniai, nesame tinginiai. Sutinku, kad švietimo sistemą reikia reformuoti, bet visai kita linkme. Ją reikai keisti taip, kad mokinius motyvuotų mokytis. Neveltui Anthony Robbinsas sakė: „Žmonės nėra tinginiai. Jie tik turi tikslus, kurie jų neįkvepia“.
Escape klavišas

 4 būdai, kaip kariauti informaciniame kare (4)1 d.

Nesiliaujant neramumams Ukrainoje, neseniai Seime vyko diskusija dėl pilietinės gynybos, kurioje Lietuvos šaulių sąjungos centro valdybos narys Mindaugas Nefas pareiškė savo nuomonę. Pasak jo, pagrindinė problema šiuo klausimu yra informacijos trūkumas - prasidėjus karui, žmonės tiesiog nežinotų ką daryti, taip pat žmonės gynybą suvokia kaip išskirtinai kariuomenės kompetencija ir kad su tokiu požiūriu reikia kovoti, juk krašto apsaugos sistema sudaro ne tik kariuomenė, bet ir mes, paprasti jos piliečiai. Manau, su Mindaugu Nefu galime tik sutikti, bet norėčiau aptarti klausimą, kuris liko neapaliestas.
Vaikino išpažintis: gali suvilioti bet kurią

 Vaikino išpažintis: gali suvilioti bet kurią (316)1 d.

Pastaruoju metu sparčiai populiarėjant ir sėkmingai skinantis kelią informacijos sklaidos priemonėse taip vadinamam „Pick up Art“ (liet. merginų „kabinimo“ menui), nusprendžiau pasidalinti patirtimi šioje srityje. Neplanuoju nieko mokyti ar atkalbinėti, kažko įrodinėti, tiesiog pasidalinsiu savo istorija, kurią galit priimti ar ignoruoti – tai išskirtinai jūsų asmeninė prerogatyva.
Poliklinikoje - nemalonus akibrokštas pacientei

 Poliklinikoje - nemalonus akibrokštas pacientei (162)

Pastaruoju metu tik ir girdime įvairias naujienas apie būsimas pertvarkas sveikatos apsaugos sistemoje. Jos grindžiamos būtinybe pagerinti sveikatos paslaugų prieinamumą žmonėms, kurie šias paslaugas gauna sąlyginai nemokamai. Kodėl sąlyginai? Todėl, kad visi mes mokėjome, mokame, mokėsime mokesčius. Vienaip ar kitaip. Tiesiogiai ar netiesiogiai. Be čia ne apie tai.

Vienas patarimas, patiriantiems ketvirčio amžiaus krizę (18)

Kiekvienas turi svajonę. Kai kurie žmonės trokšta laimingai įsimylėti, kiti taupo pinigus ir kiekvieną naktį prieš miegą galvoja apie tą dieną, kada galės nusipirkti būstą. Kažkas dar tikisi būti populiarus, turėti daug draugų. Labiausiai gaila, kada dauguma vis nukelia savo svajones, o visus iki vieno graužia sąžinė: „Po velnių, juk galėjau padaryti geriau, galėjau netingėti“.
Padėk pasikeisti Pylimo gatvės kiaušinio skulptūrai!

 Padėk pasikeisti Pylimo gatvės kiaušinio skulptūrai! (11)

Du jauni vilniečiai inicijuoja skverelyje taip Pylimo, Šv. Stepono ir Raugyklos gatvių esančios skulptūros atnaujinimo darbus. Planuojama, kad su jaunųjų menininkų pagalba kiaušinis pasidarys ryškia, jaunatviška, šiuolaikine šio rajono puošmena.
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba (4)

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!
Mažųjų ligoniukų Kaziuko mugė laukia lankytojų

 Mažųjų ligoniukų Kaziuko mugė laukia lankytojų (1)

Nuo antradienio 9 val. iki penktadienio 18 val. Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų filialo Vaikų ligoninėje vyks 9-oji Kaziuko mugė, kurioje savo darbelius pardavinės sunkiomis genetinėmis ir onkologinėmis ligomis sergantys vaikai!
Miestiečiams – nemokama kačių paroda

 Miestiečiams – nemokama kačių paroda (4)

Kovo 1 dieną, nuo 12 iki 16 valandos Kaune, prekybos centre „Molas“, vyks Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ veislynų ir jų atstovų prisistatymas ir Lietuvos „TOP Cat“ apdovanojimai.