Skaitomiausi savaitės autoriai

SAVAITĖS TEMA. Galiu priversti įsimylėti bet kurį vyrą

 SAVAITĖS TEMA. Galiu priversti įsimylėti bet kurį vyrą (26)

„Tapau vyru, kuris net ir pakliuvęs į pačią netikėčiausią situaciją visada išliptų sausas, pasinėriau į tai taip giliai, kad ilgainiui tai tapo tiesiog žaidimu: pamatai tau patinkančią moterį ir tampi tuo, ko ji ieško“, - rašo DELFI skaitytojas, tokių būdu tikriausiai galintis suvilioti bet kokią moterį.
Konkursas! Padovanok savo šypseną Europai!

 Konkursas! Padovanok savo šypseną Europai! kviečiame siųsti asmenukes!  (2)  

Lietuva šiemet švenčia narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį. Šia proga DELFI kartu su Prezidentūra kviečia visus Lietuvos žmones padovanoti savo šypseną Europai ir parodyti, kad esame laimingi gyvendami europietiškoje Lietuvoje!
Pavasaris rodo gražiausią savo pusę

 Pavasaris rodo gražiausią savo pusę  

Pavasaris pastarosiomis dienomis demonstruoja gražiausią savo pusę – puikus oras, sužaliavusi gamta, žiedų gausa tik ir traukia į lauką. DELFI skaitytojas Vytautas užfiksavo žavingą pavasario vaizdelį – prasiskleidusius magnolijų žiedus.
Dėl nevaldomos priekabos „Toyota“ pateko į šiurpią avariją

 Dėl nevaldomos priekabos „Toyota“ pateko į šiurpią avariją (31)  

Penktadienį vakare keliu Vilnius-Panevėžys važiavęs automobilis „Toyota Avensis“ dėl nevaldomos tempiamos priekabos pateko į avariją. Automobilis stipriai sudaužytas, laimei, žmonės nenukentėjo.
Kameros užfiksavo, kaip „Akropolyje“ per kelias sekundes „dingsta“ piniginė

Kameros užfiksavo, kaip „Akropolyje“ per kelias sekundes „dingsta“ piniginė (205)  

Vilniuje apsipirkti į „Akropolį“ užsukusi moteris tapo vagišių auka. Kameros užfiksavo, kaip mikliai dirba vagilės.
Džiugi žinia - dar vienam skaitytojui!

 Džiugi žinia - dar vienam skaitytojui!

Artėjant gražiausiai pavasario šventei žinia apie jam skiriamas DELFI Piliečio dovanas galės pasidžiaugti dar vienas skaitytojas! Šįkart prizas – už nuoširdumą, atvirumą ir įrodymą, kad tikrą meilę galima rasti visai netikėtai.
Savaitės „Baudos kvitas“: aš važiuosiu ant žolės!

 Savaitės „Baudos kvitas“: aš važiuosiu ant žolės! (21)  

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.
Man 25-eri ir aš visada suvilioju norimą vyrą

 Man 25-eri ir aš visada suvilioju norimą vyrą (469)1 d.

„Man - 25-eri metai. Ir aš visada suvilioju vyrą, kurį noriu“, - rašo DELFI skaitytoja. Ji papasakojo metodą, kuris, jos teigimu, padeda jai pavergti visų vyriškių širdis.
Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis

 Ar viso pasaulio trokštanti Rusija jau valdo Lietuvos krepšinį? (62)1 d.

Šiuo metu viešojoje erdvėje daug diskutuojama apie tariamą ar realią Rusijos įtaką Lietuvos politiniam, kultūriniam, ekonominiam, socialiniam gyvenimui. Ypač ši diskusija sustiprėjo paskutinių mėnesių įvykių Ukrainoje kontekste. Iš tiesų, analizuojant prieinamą informaciją, dažnam piliečiui kyla klausimas: tai kiek vis tik mes esame nepriklausomi?
Išsiskyrusio tėvo bėdos: iš vyro tapau bankomatu

 Išsiskyrusio tėvo bėdos: iš vyro tapau bankomatu (523)1 d.

„Dažnai pasiimdamas dukrą gaunu sąrašą, ką turiu nupirkti. Mobilųjį telefoną 10-ies metų dukrai pirkau jau tris kartus. Kartą pastebėjau, kad buvusi žmona juo naudojasi”, - pasakoja su žmona išsiskyręs Egidijus. Jis sako, kad išsituokę vyrai laikomi bankomatais – vyriškis pats nuolat terorizuojamas, kad skiria dukrai per mažai pinigų, taip įrodydamas, kad neva nemyli vaiko.
Pasipiktino gudraujančiais viešojo transporto keleiviais

 Pasipiktino gudraujančiais viešojo transporto keleiviais (149)1 d.

Prieš pusmetį „Facebook“ įkurtas puslapis „Pranešk, kur keleivių kontrolė“ jau turi beveik 20 tūkstančių „patinka“. Kasdien čia žmonės parašo, kurioje stotelėje šiuo metu matė esant keleivių kontrolę, arba klausia, gal kas žino, ar tam tikrame maršrute nesutiks kontrolierių.
Pigių atostogų patirtis: sužinojo kelionės organizatorių gudrybes ir perkamos meilės kainą

 Pigių atostogų patirtis: sužinojo kelionės organizatorių gudrybes ir perkamos meilės kainą (163)

Sausio mėnesio savaitgalį sėdint namuose prie kompiuterio akys netikėtai užkliuvo už kelionių agentūros reklamos: Egiptas, Hurgada, sausio 14 d. 590 Lt žmogui! 7 dienos, viešbutis su pusryčiais ir vakariene bei pervežimas.
Laiškas merginų viliokliui: rašau, kol ne per vėlu

 Laiškas merginų viliokliui: rašau, kol ne per vėlu (48)

Sveikas, perskaičiau tavo straipsnį, esu panašaus amžiaus ir ėjęs labai panašiu keliu, taip pat netekau brangaus Tėvo, iš kurio mokiausi visą gyvenimą, tačiau sugebėjau surasti atsakymus į tave slegiančius klausimus.

 M. Norbutas. Žaliesiems pabodo klausimas - „tai rusams dirbat?“ (35)

Šiandien minime Pasaulinę žemės dieną, tačiau vargu, ar galime švęsti. Geopolitinių neramumų akivaizdoje Lietuvos politikai, o ir kai kurie žiniasklaidos atstovai vis garsiau kalba apie energetinės nepriklausomybės užtikrinimo būtinumą. Kova dėl gyvūnų teisių, edukacinės pamokėlės vaikams, dirbtuvės suaugusiems – tai kelios veiklos, kuriomis dar „leidžiama“ Lietuvos žaliesiems užsiimti. Tuo tarpu šiukšlių, miškų, atsinaujinančios energijos, dujų temų liesti negalima. Juk jos tiesiogiai susijusios su energetika, o čia diskusijų negali būti.
Padėk pasikeisti Pylimo gatvės kiaušinio skulptūrai!

 Padėk pasikeisti Pylimo gatvės kiaušinio skulptūrai! (11)

Du jauni vilniečiai inicijuoja skverelyje taip Pylimo, Šv. Stepono ir Raugyklos gatvių esančios skulptūros atnaujinimo darbus. Planuojama, kad su jaunųjų menininkų pagalba kiaušinis pasidarys ryškia, jaunatviška, šiuolaikine šio rajono puošmena.
Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba

 Laimingų gyvūnų istorijų liudijimai – su savanorių pagalba (4)

Startuoja projektas „neBrisius.lt“, ir Tu gali būti jo dalimi! VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto idėja užsikrėtė nuo Amerikoje vykusio „Why We Rescue“ ir, gavę idėjos autorių leidimą bei palaikymą, pradeda analogišką ilgalaikį projektą Lietuvoje. Projekto metu bus fotografuojami žmonės su augintiniais, priglaustais iš prieglaudų ar gatvės, talpinamos jų laimingos istorijos, kurios, tikimės, užkrės vis daugiau ir daugiau žmonių!
Mažųjų ligoniukų Kaziuko mugė laukia lankytojų

 Mažųjų ligoniukų Kaziuko mugė laukia lankytojų (1)

Nuo antradienio 9 val. iki penktadienio 18 val. Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų filialo Vaikų ligoninėje vyks 9-oji Kaziuko mugė, kurioje savo darbelius pardavinės sunkiomis genetinėmis ir onkologinėmis ligomis sergantys vaikai!
Miestiečiams – nemokama kačių paroda

 Miestiečiams – nemokama kačių paroda (4)

Kovo 1 dieną, nuo 12 iki 16 valandos Kaune, prekybos centre „Molas“, vyks Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ veislynų ir jų atstovų prisistatymas ir Lietuvos „TOP Cat“ apdovanojimai.