Geriausių naktinių klubų TOP 6 (straipsnio viduje - interaktyvus žemėlapis)

 (8)
Vykdami į kelionę atminkite: nė viena brangaus laiko minutė neturi būti praleista veltui. Todėl pažindintis su vienos ar kitos šalies gyvenimo ypatumais reikia net ir naktimis. Ir daryti tai maloniausia, be abejo, geriausiuose naktiniuose klubuose. O kad jums būtų paprasčiau, sudarėme sąrašą pačių stilingiausių planetos pramogų įstaigų.
Geriausių naktinių klubų TOP 6 (straipsnio viduje - interaktyvus žemėlapis)
© Shutterstock nuotr.

1. „Fabric“, Londonas, Charterhouse Street 77a

Daugelio didžėjų, šou-verslo žvaigždžių ir autoritetingų muzikinių leidinių manymu, geriausias pasaulyje klubas yra Londone, tame pačiame kvartale, apie kurį rašė Čarlzas Dikensas. Jo laikais šioje vietoje gyveno visuomenės atmatos, o dabar kiekvieną penktadienį ir šeštadienį čia renkasi tikra tos pačios visuomenės grietinėlė, rašo fashiontime.ru.

Kas gi juos čia sutraukia? Visų pirma - vienintelė pasaulyje vibruojanti šokių aikštelė. Visų antra, pirma Europoje šokių aikštelė su „bodysonic“ sistema, kuri per ypatingą aparatūrą, skleidžiančią žemo dažnio bangas, suteikia šokantiesiems galimybę tiesiogine prasme pajusti muziką, praktiškai sudrebinančią visą kūną.

Visų trečia, čia galima pasilinksminti kartu su „Gorillaz“, „Massive Attack“ ir „Daft Punk“ muzikantais, nes klube „Fabric“ jie ne tik groja, bet ir ilsisi.

Pamatyk, kaip atrodo šis klubas!


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

2. „The Bed“, Niujorkas, tarp 10 ir 11 aveniu.

Klubo „The Bed“ pavadinimas, tiesiogiai verčiamas „lova“, nuo atidarymo vakaro tapo daugybės kalambūrų pagrindu. Juk dabar visai neraudonuojant galima pakviesti netgi visai nepažįstamą žmogų kartu praleisti vakarą „lovoje“. Bet tik tuo atveju, jei jums pasiseks.

Stalelį (kuris, kaip galima ir numanyti, pagamintas panašus į prabangą lovą) reikia užsisakyti iš anksto, o ir užsisakius jūsų gali neįleisti į klubą.

„The Bed“ – mėgiamas daugelio įžymybių klubas: nuo Hugho Hefnerio iki Britney Spears. Beje, šį įstaiga buvo nufilmuota vienoje iš serialo „Seksas ir miestas“ dalių. Filmo herojai su Sarah Jessica Parker priešaky, kuri prabangius „Manolo Blahnik“ batelius iškeitė į specialias kojinaites su neslystančiu padu, skambant lengvai muzikai šiame klube gurkšnojo vardinius kokteilius.

Pamatyk, kaip atrodo šis klubas!


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

3. „The Space“, Ibiza

Saulėtoje Ispanijai priklausančioje saloje bemaž kiekvienas klubas yra legenda. Bet „Space“ savo konkurentus aplenkia garsiaisiais „afterparty“. Klubas dirba net ir ryte, kai visos kitos įstaigos užsidarinėja, todėl 5-6 valandą ryto čia susirenka patys ištvermingiausi Ibizos vakarėlių liūtai.

Ir nors naktimis klube groja ne mažiau žymūs didžėjai, „Space“ yra vadinamas idealia saulėtekio sutikimo vieta. Juolab kad visai greta yra oro uostas, o klubo lankytojai šokdami atviroje terasoje gali stebėti kaip lėktuvai kyla į dangų pasitikti saulės. Sako, reginys nepakartojamas.

Pamatyk, kaip atrodo šis klubas!


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

4. „Cocoon“, Frankfurtas

„Cocoon“ – pats brangiausias klubas elektroninės muzikos istorijoje. 2004 metais jį atidarė Vokietijos techno muzikos herojus, galantiškasis prodiuseris Sveanas Feathas. Milžiniško dydžio klubas, kuriame telpa iki 1200 žmonių, tiesiog prikimštas įvairiausių dizaineriškų naujovių ir nestandartinių sprendimų.

Pavyzdžiui, pagrindinė šokių aikštelė apsupta baltos membraninės sienos. Ji ypatingai atspindi garsą bei yra naudojama kaip ekranas vaizdo įrašams, apipavidalinantiems didžėjų grojamą muziką.

Apink šokių aikštelę yra trisdešimt kokonų (savotiškų „chill-out“ zonų) su minkštais vidiniais apmušalais, juose galima šiek tiek atsipūsti po audringų šokių. Dar vaizduotę dar daugiau žavi vadinamoji „Micro“ zona. Jai unikalumo suteikia interjere panaudoti šimtai prie lubų prikabintų stiklo pluošto vamzdelių, į kuriuos projektuojami daugiaspalviai vaizdai, sukuriantys keistą ornamentą.

Pamatyk, kaip atrodo šis klubas!


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

5. „Buddha Bar“, Paryžius, 8 rue Boissy d' Anglais

Paryžių lankančioms garsenybėms vienas veiklos programos punktas visuomet būna bendras ir privalomas – apsilankymas „Buddha Bar“. Čia neretai užsuka Johny Deppas, Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Seaas Connery, George‘as Lucas, Rodas Stewartas ir daugelis kitų žinomų žmonių.

Jaukioje įstaigos prieblandoje, apipavidalintoje rytietišku stiliumi, lengva būti nepažintu. Patogiai išsitiesus ant minkštų lovų prie didžiulės Budos statulos kojų galima paragauti nepakartojamo skonio suši ir gerti prabangius kokteilius skambant atpalaiduojančiai Ethno lozunge muzikai. Štai kur tikroji nirvana!

Pamatyk, kaip atrodo šis klubas!


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

6. „Escape“, Amsterdamas, 11, Rembrandtplein

Madingiausias ir didžiausias klubas Europos „nuodėmių mieste“. „Escape“ pasižymi turtinga istorija. Jis buvo atidarytas dar 1987 metais ir nuo tų laikų išliko vienu iš geriausių šokių klubų. Specialiai į šeštadieninius Huse muzikos vakarėlius „Chemistry“ į čia suvažiuoja jaunimas iš visos Europos.

Klubas garsėja savo galingiausia lazerių sistema, kurios spinduliuose galima tapti tikra šokių aikštelės žvaigžde. Bet norint patekti į klubą tenka praeiti pačią griežčiausią „face-control“, todėl ateiti čia reikia kaip įmanoma geriau išsičiustijus: aukšti kulniukai, fluorescuojanti apranga, makiažas su blizgučiais.

Kiekvienas iš šių klubų yra specifiškas. Kai kur klausoma „lounge“, kažkur grojant techno muzikai šokama iki paryčių, į kažkur ateinama pasididžiuoti nauja vardine dizainerių apranga, o kažkur – susipažinti su naujais žmonėmis.

Pamatyk, kaip atrodo šis klubas!


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujienos

Į vieną pavojingiausių pasaulio viršūnių įkopęs S. Damulevičius: nuolat kovojau su savimi (4)

Saulius Damulevičius – vienas žymiausių Lietuvos alpinistų. Jam neseniai pavyko įveikti vieną pavojingiausių pasaulio viršūnių – 8163 m aukščio Manaslu („Dvasios“) kalną, esantį Nepale, Himalajų kalnų grandinėje.

3 patarimai, kaip sutaupyti laiko oro uoste

Nors nuolat keliaujantys jau žino visas oro uostų patikros taisykles, visgi rečiau išvykstantiems ar itin skubantiems pakilią kelionės nuotaiką oro uoste dažnai aptemdo sugaišintas laikas prie aviacijos saugumo patikros. Tačiau nemalonių situacijų galima išvengti, tereikia žinoti kelis patarimus, kurie padės sutaupyti laiko oro uoste.

Mongolija susižavėjęs keliautojas: nustebino, kad gyvuliai stepėse suvarinėjami motociklais

Anot kai kurių kelionių entuziastų, Mongolija – tai kiekvieno keliautojo svajonių šalis. Remiantis stereotipais, tai kraštas, kuriame žmonės gyvena jurtose, užsiima klajokline gyvulininkyste, didžiuojasi unikaliu gerkliniu dainavimu ir šamanizmu. Kaip yra iš tiesų?

Motociklininkų pora išvyko į kelionę aplink pasaulį (7)

Šį šeštadienį Vilniuje motociklininkų kolona į kelionę aplink pasaulį griausmingai išlydėjo du savo bendruomenės narius – Astą Dovydėnaitę ir Liną Mockevičių. Motociklininkų pora per artimiausius dvejus metus ketina aplankyti 5 pasaulio žemynus, įveikti daugiau kaip 60 tūkst. km atstumą ir tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus aplink Žemės rutulį, sakoma pranešime spaudai.

Stebuklinga Uzbekija: Šilko kelio egzotika ir sovietmečio pėdsakai (6)

Stulbinamų vaizdų pilna Uzbekija – bene pati įdomiausia Vidurio Azijos šalis. Bent jau taip mano apie 80 šalių spėjęs aplankyti keliautojas Augustinas Žemaitis, neseniai viešėjęs šiame Azijos egzotikos ir sovietmečio pėdsakų kupiname krašte.

9 gudrybės keliautojams – tiesiai iš stiuardesių lūpų (27)

Skrydžių palydovams kelionės yra lyg antra prigimtis, tad kas galėtų duoti geresnius kelionės patarimus, negu jų ekspertai?

Dalykinio bendravimo su užsieniečiais etiketas: kaip nesuklysti? (12)

Natūralu, kad net bendraujant su artimiausiais kolegomis, kartais nesusikalbame ir kyla įvairių nesusipratimų. Tačiau dirbant globaliose komandose, itin dažnai tenka susidurti ir su kitų kultūrų atstovais, kuriems priimtinos kitokios dalykinio bendravimo subtilybės nei mums įprasta. Tad ką reiktų žinoti prieš vykstant į susitikimą su kitos šalies atstovu, kad derybos baigtųsi sėkmingai?

25 britiškos frazės, kurių likęs pasaulis nesupranta (37)

Konservatoriškoji Jungtinė Karalystė pasižymi sava išskirtine tvarka, kuri užsieniečiui kartais gali atrodyti kiek nelogiška. Kalba - vienas iš šių dalykų. Pateikiame britiškas frazes, kurias, ko gero, supranta tik patys britai. Perspėjimas - sąraše yra ir keiksmažodžių.

Čekija kviečia į vyno šventę

Lapkričio 11-ąją, 11:11 val. Šv. Martyno dieną Čekijoje bus tradiciškai atkemšami šiemečio derliaus vyno buteliai.

11 vaiduoklių apsėstų pastatų Londone

Londonas – senas miestas su spalvinga istorija, tad visai nenuostabu, kad jis apipintas vaiduoklių istorijomis. Tikinama, kad vaidenasi čia visur – nuo karalių rezidencijų, parkų ir viešbučių, iki vietinių pub’ų.

Įspūdžių žemėlapis susiruošusiems į Fuerteventūrą: ką pamatyti, ką patirti, ko paragauti (8)

Nors dėl saulėto klimato ištisus metus ir pakrantes šiaušiančio vėjo daugeliui Fuerteventūra siejasi su vandens sportu ir paplūdimio malonumais, vis dėlto tai – tik kelios iš saloje aktyviai kultivuojamų pramogų. Prieš 20 mln. metų susiformavusi seniausia vulkaninės kilmės Kanarų sala garsėja įspūdingu Marso paviršių primenančiu kraštovaizdžiu bei autentiškomis tradicijomis ir kultūra, išlikusiomis dar nuo pirmųjų salos gyventojų laikų, sakoma pranešime spaudai.

Populiariausios lietuvių kelionių kryptys Europoje (2)

Kelionės – vienas mėgstamiausių daugumos gyventojų hobių. Paprastai jos asocijuojasi su atostogomis, poilsiu ir naujais potyriais. Drauge, tai neišvengiama vykstant į darbines komandiruotes ar keliaujant susitikti su seniai matytais artimaisiais bei draugais. Tačiau nesvarbu, kur ir kodėl ketinate vykti – visuomet tenka pasirinkti keliavimo būdą.

Pamatė kitokią Norvegiją (3)

Šiemet į neįprastą kelionę išsiruošė fizikas Mindaugas Sarpis, kuris su komanda keliavo į vieną iš rečiausiai apgyvendintų vietų Europoje – Norvegijos šiaurę.

Šiaurės pašvaistė Reikjavike valandai pakeitė gatvių apšvietimą (2)

Reikjavike valandai išjungtas gatvių apšvietimas, kad Islandijos gyventojai galėtų ryškiau matyti šiaurės pašvaistės švytėjimą.

Vestuvės Italijoje: įspūdinga gamta, gardus maistas ir geras oras

Lietuvoje šiuo metų laiku vestuvių sezonas baigiasi, tuo tarpu Italijoje jis tik prasideda. Vestuvių planuotoja Olga Raškauskienė leidžia pirmąsias savaites Italijos pietuose.