Lenkijoje mirė pirmoji kiaulių gripo auka

 (15)
Krokuvos universiteto ligoninėje mirė pirmasis žmogus, sirgęs kiaulių gripu AH1N1, pranešė TVN24. Nuo šios ligos toje pačioje ligoninėje gydomi dar du asmenys.
© Scanpix

Kaip aiškina ligoninės atstovė spaudai Maria Wlodkowska, kol kas nežinoma ar tikrai kiaulių gripas buvo ligonio mirties priežastimi. Tai parodys skrodimas, kurio rezultatai kol kas nežinomi.

Kitų dviejų šia liga sergančių pacientų sveikatos būklė yra gera. Prieš tai iš ligoninės išrašytas šia liga sirgęs, tačiau pasveikęs ligonis.

Likę du ligoniai paguldyti izoliuotose palatose, jiems būtinų vaistų pakanka. Tačiau ligoninės personalas imasi priemonių, kad kiaulių gripas nepasiektų kitų ligonių.

Tai ne pirmas atvejis, kai Lenkijos ligoninėse konstatuojamas kiaulių gripas. Keletas ligonių gydomi pasienio su Kaliningrado sritimi ligoninėse. Manoma, kad būtent iš šios Rusijos Federacijos srities į Lenkiją plūsta virusas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

„Hamas“ išlieka juodajame teroristų sąraše

Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (ESTT) nusprendė, kad palestiniečių islamistų grupuotė „Hamas“ turi likti 28 valstybes nares turinčios Europos Sąjungos (ES) juodajame teroristų sąraše, informuoja BBC.

Nuo IS pabėgusi mergaitė: „Mane kasdien prievartavo šešis mėnesius“

Jezidų mergaitė BBC papasakojo, ką jai teko iškęsti patekus į IS rankas kaip sekso vergė.

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo sprogimą Sinajuje

Egipto kariuomenės atstovas spaudai pranešė, kad pirmadienį, liepos 24 dieną, Sinajaus pusiasalyje kontrolės poste sprogus bombai automobilyje žuvo septyni civiliai, tarp jų du maži vaikai.

Benamiams nurodyta susirinkti mantą, kitaip gresia baudos (2)

Praėjusią savaitę Oksforde ant benamiams priklausančių daiktų atsirado įspėjimai, nurodantys pašalinti savo daiktus, priešingu atveju jiems bus skirtos baudos iki 2500 svarų (2800 eurų), rašo „The Independent“.

ES gali imtis veiksmų dėl Lenkijos balso teisės sustabdymo atnaujinta (3)

Europos Sąjunga „nedelsiant“ imsis veiksmų dėl Lenkijos balsavimo teisių bloke sustabdymo, jeigu Varšuva įvykdys prieštaringai vertinamas Aukščiausiojo Teismo reformas, trečiadienį sakė Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas Fransas Timmermansas.