Sinoptikų prognozės: karštis, kruša ir permainos

 (35)
Sinoptikas Vytautas Sakalauskas sako, kad sekmadienį ir pirmadienį bus dar gana karšta, daug kur trumpai palis, galima kruša ir škvalas. O naujai savaitei įsibėgėjus šiek tiek atvės.
Kauniečiai lepinasi karšta gegužės savaite
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

„Sekmadienį įdienojus temperatūra pasieks 24–28, o kai kuriuose šiaurės rytų rajonuose ir 29 laipsnius šilumos. Kaip dažnai atsitinka, tokią šilumą mėgsta palydėti trumpos liūtys.

Sekmadienį vos ne visoje Lietuvoje trumpai palis, kai kur ir pažaibuos. Perkūnijos metu vietomis gali iškristi ir kruša bei plūstelės škvalas iki 15–20 metrų per sekundę“, – LRT radijui komentavo sinoptikas V. Sakalauskas.

Pirmadienį orai, prognozuojama, bus panašūs.

www.lrt.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Krepšinio treneris A. Sireika ketina kandidatuoti į Seimą

Buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Antanas Sireika planuoja dalyvauti Seimo rinkimuose. Jo kandidatūra patvirtina valdančiosios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kandidatų sąraše.

Prezidentūra padidėjusias maisto produktų kainas sieja su išaugusiu vartojimu. Premjeras – su antkainiais (111)

Prezidentūra padidėjusias maisto produktų kainas sieja su išaugusiu vartojimu, kuo pasinaudojo prekybininkai.

Druskininkų pasieniečiai neįsileido dar vieno motociklininko iš Rusijos (43)

Druskininkų pasieniečiai pirmadienį iš Baltarusijos neleido į Lietuvą įvažiuoti Rusijos motociklininkui, argumentuodami, kad jis negalėjo pateisinti atvykimo į Šengeno erdvę tikslo ir neturėjo sąlygas pateisinančių dokumentų.

D. Grybauskaitė: Gegužės 3-iosios Konstitucija išlieka įsipareigojimu ginti bendras vertybes (14)

Gegužės 3-iosios Konstitucija, kurios 225-osios metinės minimos šiemet, simbolizuoja lietuvių ir lenkų tvirtą pasiryžimą kurti laisvės ir demokratijos vertybėmis paremtas valstybingumo tradicijas, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Lietuvos žmonių vardu sveikindama Lenkijos Prezidentą Andrzejų Dudą šios sukakties proga.

Lietuva kitąmet siųs gydytojų pabėgėliams padėti (40)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Lietuva kitąmet ketina komandiruoti karinius medikus, kurie padės nuo pilietinio karo Sirijoje nukentėjusiems pabėgėliams.