Sinoptikų prognozės: karštis, kruša ir permainos

 (35)
Sinoptikas Vytautas Sakalauskas sako, kad sekmadienį ir pirmadienį bus dar gana karšta, daug kur trumpai palis, galima kruša ir škvalas. O naujai savaitei įsibėgėjus šiek tiek atvės.
Kauniečiai lepinasi karšta gegužės savaite
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

„Sekmadienį įdienojus temperatūra pasieks 24–28, o kai kuriuose šiaurės rytų rajonuose ir 29 laipsnius šilumos. Kaip dažnai atsitinka, tokią šilumą mėgsta palydėti trumpos liūtys.

Sekmadienį vos ne visoje Lietuvoje trumpai palis, kai kur ir pažaibuos. Perkūnijos metu vietomis gali iškristi ir kruša bei plūstelės škvalas iki 15–20 metrų per sekundę“, – LRT radijui komentavo sinoptikas V. Sakalauskas.

Pirmadienį orai, prognozuojama, bus panašūs.

www.lrt.lt
Registruoti (0) Anonimiški (35)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

„120s“ žinios: oro gynybos sistema GROM ir R. Zamolskio akibrokštas

DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Lietuvos kariai pristatė priešlėktuvinę gynybos sistemą GROM, Rusijoje įkalintas R. Zamolskis panoro atsisakyti Lietuvos pilietybės, „Air Lituanica“ inicijuoja bankrotą, Rusija prie Ukrainos sienos permetė daug karinės technikos, orų prognozė ir dienos kadras.

Vyriausybės kancleris: nėra pagrindo teigti, kad „An-2“ paieška vykdyta netinkamai

Ministrų kabineto sudarytai komisijai vadovaujantis Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis sako, kad preliminari komisijos išvada - jog į Baltiją gegužės viduryje nukritusio orlaivio „An-2“ ieškota pagal esamus reikalavimus.

V. Putinas prabilo apie Rusijos ir Lietuvos santykių potencialą (14)

Per skiriamųjų raštų užsienio diplomatams teikimo ceremoniją Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas prabilo apie pasirengimą bendradarbiauti su Lietuva laikantis geros kaimynystės ir apipusės pagarbos principų, skelbia „RIA Novosti“.

Pamynė mitą dėl kalbų mokymosi: ispaniškai ir rusiškai prabilo po 10, angliškai – po 48 val. (33)

Anglų kalbos dėstytoja Agnė Kuncaitė įsitikinusi – rado bene patį efektyviausią kalbų mokymosi būdą. Naują kalbą ji išmoksta vos per 10 valandų.

Kokią žinią Rusija gavo iš Europos (7)

Europos bailumas Rygoje ir nenoras Rytų partnerėms pasiūlyti aiškaus narystės kelio buvo signalas Rusijai, kad Rytų partnerystės šalys lieka Kremliaus interesų sferoje, o ES Rytų partnerystės programos pamatai svyruoja, mano JAV politologas Andrew Michta.