Sinoptikų prognozės: karštis, kruša ir permainos

 (35)
Sinoptikas Vytautas Sakalauskas sako, kad sekmadienį ir pirmadienį bus dar gana karšta, daug kur trumpai palis, galima kruša ir škvalas. O naujai savaitei įsibėgėjus šiek tiek atvės.
Kauniečiai lepinasi karšta gegužės savaite
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

„Sekmadienį įdienojus temperatūra pasieks 24–28, o kai kuriuose šiaurės rytų rajonuose ir 29 laipsnius šilumos. Kaip dažnai atsitinka, tokią šilumą mėgsta palydėti trumpos liūtys.

Sekmadienį vos ne visoje Lietuvoje trumpai palis, kai kur ir pažaibuos. Perkūnijos metu vietomis gali iškristi ir kruša bei plūstelės škvalas iki 15–20 metrų per sekundę“, – LRT radijui komentavo sinoptikas V. Sakalauskas.

Pirmadienį orai, prognozuojama, bus panašūs.

www.lrt.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Pasiūlė, kaip išspręsti eilių gydymo įstaigose problemą (4)

Iki šiol visos iniciatyvos dėl eilių gydymo įstaigose mažinimo buvo fragmentiškos, sako prezidentės patarėjas teisės klausimais Šarūnas Narbutas, komentuodamas Dalios Grybauskaitės siūlymą spręsti šią problemą.

Nereikia net karo: atvykus į išsvajotąją Vokietiją apima siaubas specialus reportažas iš Diuseldorfo (103)

„Refugees welcome“ (Pabėgėliai laukiami) – skelbia iškabinti transparantai prie įvažiavimo į migrantų palapinių miestelį Diuseldorfo pakraštyje. Teritorija aptverta, prie įėjimo stovi apsaugininkai, užrašas perspėja, kad pašaliniams įeiti draudžiama.

Premjeras: Lenkų rinkimų akcijos protestai – visiškas populizmas (16)

Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) visokiais būdais siekia dėmesio prieš artėjančius Seimo rinkimus ir imasi akivaizdaus populizmo, sako premjeras valdančiųjų socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius.Premjero teigimu, tautinių mažumų padėtis Lietuvoje - viena geriausių Europoje.

R. Juknevičienė gavo atsakingą užduotį (29)

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Rasa Juknevičienė Stavangeryje (Norvegija) vykstančioje NATO Parlamentinės Asamblėjos sesijoje išrinkta Politikos komiteto pagrindine pranešėja. Iki šiol ji buvo pakomitečio pranešėja.

D. Grybauskaitė vadovausis Konstitucija, o ne siūlomomis iniciatyvomis (22)

Šalies vadovė generalinį prokurorą skirs vadovaudamasi Konstitucija, o ne siūlomomis iniciatyvomis, pabrėžia Prezidentės patarėjas teisės klausimais Šarūnas Narbutas.