Sinoptikų prognozės: karštis, kruša ir permainos

 (35)
Sinoptikas Vytautas Sakalauskas sako, kad sekmadienį ir pirmadienį bus dar gana karšta, daug kur trumpai palis, galima kruša ir škvalas. O naujai savaitei įsibėgėjus šiek tiek atvės.
Kauniečiai lepinasi karšta gegužės savaite
Foto: DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

„Sekmadienį įdienojus temperatūra pasieks 24–28, o kai kuriuose šiaurės rytų rajonuose ir 29 laipsnius šilumos. Kaip dažnai atsitinka, tokią šilumą mėgsta palydėti trumpos liūtys.

Sekmadienį vos ne visoje Lietuvoje trumpai palis, kai kur ir pažaibuos. Perkūnijos metu vietomis gali iškristi ir kruša bei plūstelės škvalas iki 15–20 metrų per sekundę“, – LRT radijui komentavo sinoptikas V. Sakalauskas.

Pirmadienį orai, prognozuojama, bus panašūs.

www.lrt.lt
Registruoti (0) Anonimiški (35)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Keičia nuomonę dėl šauktinių: tai – aukso gysla šaukimų galima laukti jau gegužę (80)

Trečiadienį Krašto apsaugos ministerija (KAM) pristatė savo viziją, kaip vyks jaunuolių šaukimas į privalomąją pradinę karo tarnybą ir išsakė siūlomus pakeitimus. Vienas iš jų itin sudomino jaunuolius.

A. Bumblauskas pasakė, kaip iš tiesų reikėtų įvertinti A. Smetoną (520)

Vilniaus universiteto profesorius Alfredas Bumblauskas nesutinka su prezidentės Dalios Grybauskaitės nuostata, kad šalyje turi būtinai atsirasti paminklas pirmajam tarpukario Lietuvoje prezidentui Antanui Smetonai, kuris 1940 m. birželį pasitraukė iš sovietų agresiją patiriančios Lietuvos.

Seimas nenudžiugino pensininkų (71)

Seimas nepriėmė svarstyti konservatorių siūlymo paskubinti per krizę sumažintų pensijų kompensavimą.

Šešių vaikų mama: ne pinigai svarbiausia sprendžiant globos namų problemą (24)

Prezidentė Seimui pateikė įstatymų iniciatyvas, kuriomis siūloma dvigubai didinti išmokas vaikus globojančioms šeimoms ir kelti finansavimą šeimynoms. Šešių vaikų, iš kurių vienas yra įvaikintas, mama, asociacijos „Augame meilėje“ vadovė Sonata Stankevičienė „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė, kad ne pinigai čia yra svarbiausia.

Parlamentarai apie nežinią dėl VSD vadovo: tai nėra normalu (17)

Balandžio pradžioje baigiasi Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Gedimino Grinos kadencija. Iki šiol Prezidentė Seimui nepateikė naujos kandidatūros.