Seimo rūmuose paskelbtas karas suodžiams

Seimo rūmų kanceliarija ėmė kovoti su suodžiais. Ant pirmųjų Seimo rūmų sienų iki pirmadienio neliks jokių dulkių ir suodžių. Naujais dažais kvepės ir pagrindiniai vartai.
Darbus reikia baigti iki pirmadienį vyksiančio iškilmingo Steigiamojo Seimo 80-ųjų metinių minėjimo, kurio vienas renginių vyks būtent kieme. Jame bus sodinamas ąžuoliukas.

Pagrindiniai Seimo rūmų vartai nuo 1992 metų, kai buvo pastatyti, nė karto nebuvo dažomi.

Sienos suodžius gėrė ir nuo saulės bluko 19 metų - tiek, kiek stovėjo rūmai.

Seimo rūmų fasadą statybininkai plauna vandens ir sodos tirpalu.

Seimo rūmų fasado, juosiančio vidinį kiemą, ir vartų dažymo darbai kainuos apie 50 tūkst. litų.

Po iškilmingo Steigiamojo Seimo minėjimo sodos tirpalu bus plaunamos ir likusios Seimo rūmų sienos. Tai turėtų užtrukti dar tris savaites.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (63)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (5)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (207)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (182)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.