Vyriškis maudėsi Seimo fontane ir šoko indėnų šokį

 (10)
vakar Seimo fontane pasipliuškenti sumanė pusamžis vyriškis. Išsirengęs iki trumpikių, jis ėmė taškytis vandenyje, mojuodamas ir rusiškai kažką šaukdamas veidrodiniams Seimo rūmų langams.

Taip pasilinksminęs vyriškis lyg niekur nieko nutipeno prie drapanų, tvarkingai sudėtų ant suolelio, ir mūvėdamas vien trumpikėmis ėmė degintis saulėje.

Paskui kiek apšilęs pasilypėjo ant suolelio ir dar kartą sušoko keistą šokį, paįvairintą šūksmais, primenančiais indėnų karo šūkius. Priėjęs prie pirmuosius Seimo rūmus remontuojančių darbininkų, vyriškis reikalavo duoti jam plytą.

LŽ nepavyko išsiaiškinti, kokiam tikslui jis ketino panaudoti šią statybinę medžiagą. Iki šio incidento Seimui plyta grasino tik prieš kelis mėnesius mitingavęs filosofas Arvydas Juozaitis.

Prie mauduolio netruko išdygti pora viešosios tvarkos sergėtojų. Policininkai rusakalbio vyriškio mandagiai paprašė apsirengti ir parodyti dokumentus.

Netrukus "plaukikas" sužinojo pažeidęs Administracinių teisės pažeidimų kodekso 174 straipsnį ir būsiąs nubaustas už nedidelį chuliganizmą. Tačiau viešosios rimties trikdytojas nesumišo ir nedraugiškiems pareigūnams ėmė girtis pažįstąs ne vieną sostinės policijos komisarą. Žinios apie mauduolio pažįstamus policininkams jokio įspūdžio nepadarė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.