Pfeiffer apsilankymas “Tūkstantmečio namuose” – mitas

Pranešimai, kad aktorė Michelle Pfeiffer nebuvo įleista į “Tūkstantmečio namus” Londone, buvo tik mitas, trečiadienį pareiškė pramogų parko atstovė.
Michelle Pfeiffer
Šią savaitę Britanijos spaudoje pasirodė straipsniai, kuriuose buvo rašoma, kad po to, kai Holivudo žvaigždė kartu su dviem savo vaikais nebuvo įleista į parką, vėliau jiems buvo pasiūlytas atsiprašymas ir oficialus pakvietimas aplankyti “Tūkstantmečio namus” dar kartą.

Tačiau trečiadienį išaiškėjo, kad “Tūkstantmečio namai” tapo viso labo tik paskalų ir žiniasklaidos mitų auka.

“Mes sulaukėme nepatvirtintų pranešimų, kad Michelle Pfeiffer apsilankė pas mus,” sakė kompanijos “New Millenium Experience”, vadovaujančios “Tūkstantmečio namams”, atstovė.

“Tačiau kai susisiekėme su jos vadybininkais, jie patvirtino, kad aktorė tuo metu buvo Londone, bet tikrai neužsuko į pramogų parką.”

Paskalos pradėjo sklisti dar vasario mėnesį, kai Pfeiffer, reklamuodama savo naująjį filmą “The Story Of Us” (Pasakojimas apie mus), apsilankė Londone, tačiau šią savaitę laikraštis “Evening Standard” ir vėl užsiminė apie tą nesusipratimą.

Nors “Tūkstantmečio namai” tapo pačia populiariausia vieta tarp turistų, tačiau visgi nenusipelnė žiniasklaidos palankumo.

1.14 milijardą dolerių kainavusio pramogų parko vadovai teigė šiais metais besitikintys sulaukti 6-7 milijonų lankytojų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.