Paveikslo kaina išaugo nuo 25 cnt. iki 135 805 USD

"Laukinės abstrakcijos" paveikslo kaina interneto aukcione "eBay" nuo 25 centų pakilo iki 135 805 dolerių (543 220 litų), nes pirkėjai neatsispyrė vilčiai, kad tapinys yra nežinomas įžymiojo modernisto Richardo Diebenkorno (Ričardo Dybenkorno) darbas.
"Jei atvirai, truputį tuo stebiuosi", sakė paveikslą pardavęs asmuo, kurio žinoma tik internetinė pravardė - Golfpoorly (Golfpurlis). Jis paveikslą nusipirko prieš daugybę metų sendaikčių išpardavime, kuris buvo surengtas Kalifornijos mieste Berklyje.

Aukcionas baigėsi pirmadienį vakare, o paveikslas atiteko olandų kolekcininkui Robui Keereweerui (Robui Kereverui).

"Mane traukia tokie paveikslų apibūdinimai, kaip "laukiniai", "keisti". Žinoma, dauguma jų būna šlamštas, bet kai pamačiau šį, supratau, kad tai turi būti R. Diebenkornas. Jis tipiškas, yra tipiškų spalvų, turi parašą. Taigi nusprendžiau surizikuoti", sakė R. Keereweeras.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.