Gyvenimas Baltuosiuose rūmuose padėjo santuokai

Nepaisant Monicos Lewinsky (Monikos Levinski) skandalo, JAV prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas) galvoja, kad gyvenimas Baltuosiuose rūmuose buvo naudingas jo santuokai.
"O taip, manau tai mums išėjo į naudą, nes gyvenau virš darbovietės", ketvirtadienį interviu radijui sakė prezidentas.

Kol jo žmona Hillary Rodham Clinton (Hilari Rodham Klinton) nepradėjo rinkimų kampanijos į Senatą, pora praleisdavo daugiau laiko kartu.

Apžvalgininkų nuomone, tokiais komentarais kadenciją baigiantis B. Clintonas siekia nustelbti romaną su buvusia stažuotoja M. Lewinsky, kuris jam vos nekainavo posto ir pabrėžti pastangas pagerinti santykius šeimoje.

Clintonai yra susituokę daugiau nei 24 metus.

Savo kandidatūrą į senatorius Niujorke iškėlusios H. Rodham Clinton santuoka dar egzistuoja, o jos konkurento Niujorko mero Rudolpho Giuliani (Rudolfo Džulianio) žlunga.

Trečiadienį meras paskelbė, kad oficialiai nebegyvens su žmona Donna Hanover (Dona Hanover). Ši pora buvo susituokusi 16 metų.

Paprašytas pasakyti savo nuomonę apie tai, B. Clintonas sakė linkįs R. Giuliani ir jo šeimai gero. Jie nusipelnė kiek privatumo, kad galėtų išspręsti šeimos problemas, sakė prezidentas.

Baltuosius rūmus jis pavadino gana puikia vieta gyventi. B. Clintonas sakė su žmona čia praleidęs daugybę laimingų dienų - sekmadienio popietėmis jie kartu skaitydavę, kalbėdavęsi prie baseino ar Trumano balkone.

Pagal JAV konstituciją B. Clintonas negali būti renkamas trečiajai kadencijai. JAV lyderis sakė, kad jam patiko prezidento darbas ir jis jį dirbtų visą gyvenimą, jei tik galėtų.

Pasibaigus kadencijai, 54 metų būsiantis B. Clintonas tikriausiai rašys knygą. Kol kas jis nežino, kokiu kitu būdu galėtų užsidirbti.

B. Clintonas, padėdamas taikiai spręsti rasinius, religinius ir etninius konfliktus, naudosis savo visuomeniniu centru, kuris kartu su prezidento biblioteka turi būti pastatytas Litl Roke Arkanzase. Be to, prezidentas ketina padėti Amerikos ir viso pasaulio skurstantiems.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.