Pikantiškos naujienos

Nufilmuota: Kolorade į biurą besibraunantis ožys sudaužė durų stiklus (5)

2017 liepos mėn. 20 d. 18:16
Nufilmuota: Kolorade į biurą besibraunantis ožys sudaužė durų stiklus
Taip ir lieka neaišku, kuo tiksliai ožiui neįtiko ši bendrovė, tačiau raguotasis be gailesčio iškūlė iš pradžių vieną, o neilgai trukus ir antrą durų stiklą. Juokingiausia, kad, atkakliai daužydamas galvą, ožys išdaužia vieną durų stiklą ir, siaubingai išgąsdintas, deda į kojas.

Didžiojoje Britanijoje paaiškėjo greičiausia sraigė

2017 liepos mėn. 18 d. 18:41
Didžiojoje Britanijoje paaiškėjo greičiausia sraigė
Praėjusį šeštadienį Didžiojoje Britanijoje, Kongheme įvyko sraigių lenktynės. Kasmetinės sraigių lenktynės čia vyksta nuo praėjusio amžiaus šešto dešimtmečio, taigi jos jau tapo tradicija. Pagal taisykles, visas lenktynių dalyves susodina į rato centrą. Kuri iš 160-ies dalyvių greičiau įveikia 33 cm distanciją, ta ir laimi.

Kinijos socialiniuose tinkluose uždraustas Mikė Pūkuotukas (6)

2017 liepos mėn. 17 d. 10:43
Kinijos socialiniuose tinkluose pradėti blokuoti įrašai, kuriuose minimas Mikė Pūkuotukas, rašo „Financial Times“. Leidinio turimais duomenimis, tokie įrašai dingo iš puslapio „Sinai Weibo“, kuris yra dažnai vadinamas „kinų tviteriu“, taip pat ir iš susirašinėjimų „WeChat“ programėlėje.

Sinsinačio zoologijos sode – jausmingas begemoto jauniklės susitikimas su tėvais (2)

2017 liepos mėn. 15 d. 17:44
Sinsinačio zoologijos sode – jausmingas begemoto jauniklės susitikimas su tėvais
JAV Ohajo valstijos Sinsinačio zoologijos sode gyvenanti begemoto mažylė, vardu Fiona, po cezario pjūvio pasaulį išvydo dar vasarį. Mažoji Fiona kelis mėnesius buvo akylai stebima specialistų. Panašu, kad ji jau pakankamai sustiprėjo ir pradeda naują gyvenimo etapą.

Šventinį fejerverką JAV nušvietė žaibai (1)

2017 liepos mėn. 14 d. 10:42
Šventinį fejerverką JAV nušvietė žaibai
Gamtos jėgos ir žmogaus kūrinys. Per Nepriklausomybės dieną Amerikos Keip Koralo miesto gyventojai stebėjo dviejų stichijų kovą. Šventinį fejerverką skrodė žaibai. „Atrodė, kad gamta ir žmogus grumiasi, kas pritrauks daugiau dėmesio“, – sakė vaizdo medžiagos autorius Kalebas Remsis.

Australų kraustymosi ypatumai: su baldais ir buitine technika – į traukinį

2017 liepos mėn. 14 d. 09:27
Australų kraustymosi ypatumai: su baldais ir buitine technika – į traukinį
Užfiksuota, kaip sumanūs Australijos gyventojai taupo perveždami sunkius daiktus. Pasirodo, šiam tikslui puikiai tinka gerai išvystyta šalies geležinkelio sistema. Kvinslando valstijos geležinkeliai paviešino stebėjimo kamerų balandį darytą vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip vyrai Brisbano „Bowen Hills“ stotyje į traukinį krauna šaldytuvą ir sofą.

Rumunijos diktatoriaus N. Ceausescu medžioklinis šautuvas parduotas už 32,5 tūkst. eurų (2)

2017 liepos mėn. 12 d. 13:25
Sušaudyto Rumunijos komunistų lyderio Nicolae Ceausescu labiausiai brangintas medžioklinis šautuvas „Holland & Holland“ antradienį buvo parduotas aukcione.

D. Trumpas pagavo kepurę, kurią vėjas nupūtė jūrų pėstininkui nuo galvos (9)

2017 liepos mėn. 11 d. 12:07
D. Trumpas pagavo kepurę, kurią vėjas nupūtė jūrų pėstininkui nuo galvos
Stopkadras
Internete plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas jūrų pėstininko kepurę „gelbėjantis“ JAV prezidentas Donaldas Trumpas. Vėjas Andrews oro pajėgų bazėje, esančioje JAV Merilendo valstijoje, buvo toks stiprus, kad nuo jūrų pėstininko galvos nupūtė kepurę. Prezidentas šeštadienį iš Andrews bazės skrido į Vašingtoną, grįždamas iš savo antros užsienio kelionės.

JAV muziejaus rūsyje rasta beveik dviejų šimtmečių senumo vyno

2017 liepos mėn. 11 d. 11:21
Viename Naujojo Džersio muziejuje atliekant restauracijos darbus rastos dėžės, prikrautos vyno, kurio amžius – beveik toks pats kaip pačių Jungtinių Valstijų.

Socialinius tinklus užkariauja B. Obamos nuotrauka su kūdikiu (20)

2017 liepos mėn. 10 d. 22:29
Buvęs JAV prezidentas Barackas Obama nebegali pademonstruoti savo, kaip JAV prezidento, galių, tačiau legendinių jo sugebėjimų bendrauti su vaikais užgniaužti neįmanoma. Tai ypač akivaizdu žvelgiant į viename iš Aliaskos oro uostų padarytą nuotrauką, kurioje ankstesnis šalies vadovas ant rankų laiko mažą mergaitę. Šis birželio 9 d. užfiksuotas kadras žaibiškai išplito socialiniuose tinkluose, rašo CNN.

Panda „be kelnių“ žaibiškai išpopuliarėjo tarp Kinijos internautų

2017 liepos mėn. 10 d. 18:14
Panda „be kelnių“ žaibiškai išpopuliarėjo tarp Kinijos internautų
Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota didžioji panda su nuskustomis užpakalinėmis kojomis, neseniai žaibiškai išpopuliarėjo internete Kinijoje. Gyvūnas kone per naktį tapo „įžymybe“, nors vaizdo medžiaga buvo nufilmuota dar 2008 m.

Antalijoje demaskuoti viešbutyje nemokamai puotavę rusų turistai (58)

2017 liepos mėn. 9 d. 14:54
Antalijoje demaskuoti viešbutyje nemokamai puotavę rusų turistai
Sputnik/Scanpix
Viename Antalijos viešbučių buvo sulaikyti trys turistai iš Rusijos, kurie apsimetinėdavo viešbučio svečiais, pranešė turkų laikraštis „Hurriyet“.

Neįtikėtina kelionė: pensininkas 1960 m. traktoriumi pervažiavo pusę Europos (40)

2017 liepos mėn. 6 d. 23:03
Neįtikėtina kelionė: pensininkas 1960 m. traktoriumi pervažiavo pusę Europos
Sputnik / Scanpix
Pensininkas Winfriedas Langneris iš Lauenforde (Žemutinė Saksonija, Vokietija) traktoriumi nuvažiavo iki Sankt Peterburgo. Apie tai pranešė televizija „Norddeutscher Rundfunk“.

JAV valgymo varžybose triumfavo 72 dešrainius per 10 minučių sušlamštęs vyras (7)

2017 liepos mėn. 5 d. 10:25
Greitojo valgymo varžybose dalyvaujantis Joey Chestnutas, pravarde „Nasrai“, kalba kaip bet kuris atletas. Siekiant peržengti kūno galimybių ribas, svarbiausia yra nuolatinės treniruotės ir gera forma, sako šis 33 metų kalifornietis.

Japonijoje buvęs policininkas surinko didžiausią pasaulyje „Hello Kitty“ kolekciją

2017 liepos mėn. 4 d. 16:25
Japonijoje buvęs 67 metų policininkas, turintis didžiausią pasaulyje „Hello Kitty“ prekės ženklo žaislų ir kitų niekučių kolekciją, verčia daugelį pasaulio mergaičių drebėti iš pavydo dėl jo turimo ketvirčio milijono dolerių vertės rinkinio.

Ožkos dukra linksminasi čiuožinėdama šlaitais (12)

2017 liepos mėn. 3 d. 15:22
Ožkos dukra linksminasi čiuožinėdama šlaitais
Dramblių jaunikliai, lygiai kaip vaikai ar net pandų atžalos, tenori linksmai tyrinėti pasaulį. Ketvirtadienį, birželio 29 dieną, buvo nufilmuota dramblių jauniklė vardu Yang Niu, demonstravusi savo genialų gebėjimą kvailioti čiuožinėjant nuo purvinų šlaitų.

Greitkelyje pabirusios kiaulės net ir atitvertos rado mažą tarpelį pabėgimui (5)

2017 birželio mėn. 30 d. 12:47
Greitkelyje pabirusios kiaulės net ir atitvertos rado mažą tarpelį pabėgimui
Kiaules prižiūrintys darbininkai dėjo pastangas stengdamiesi surinkti kiaules po to, kai priekaba, kurioje buvo gabenami gyvuliai, pavirto ant šono. Įvykis Dalaso greitkelyje įvyko birželio 29 d., rytinio piko valandomis.

Moteris JAV pagimdė kūdikį milžiną (5)

2017 birželio mėn. 30 d. 10:18
Moteris JAV pagimdė kūdikį milžiną
Youtube
Po gimdymo vienoje JAV ligoninėje naujagimis vos tilpo ant svarstyklių, kurios parodė skaičius, įprastus sveriant 5 mėnesių kūdikius. Naujagimiai vidutiniškai sveria apie 3,5 kilogramo, akušerijoje laikoma, kad normalus pasaulį vos išvydusių mažylių svoris yra 2,5-4,5 kg, o į šią skalę nepatenkantys jau priskiriami prie neįprastų atvejų.

Rusų turistai išgarsėjo Turkijos viešbutyje – vogė net tualetinį popierių (383)

2017 birželio mėn. 29 d. 10:32
Rusų turistai išgarsėjo Turkijos viešbutyje – vogė net tualetinį popierių
Sputnik/Scanpix
Du Rusijos piliečiai iš vieno Turkijos viešbučio sumąstė išsigabenti du lagaminus nukniauktų neeilinių trofėjų. Deja, sumanymas jiems neišdegė – daiktus aptiko apsaugos darbuotojai, rašoma svetainėje life.ru.

Arkanzase vyras sulaužė Dekalogą automobiliu (1)

2017 birželio mėn. 29 d. 10:18
Arkanzase 32 metų vyras buvo suimtas po anksti trečiadienį įvykusio incidento, kai automobilis rėžėsi į paminklą Dekalogui, ką tik pastatytą prie valstijos įstatymų leidybos institucijos.

Kalifornijoje išrinktas bjauriausias šuo pasaulyje (8)

2017 birželio mėn. 26 d. 12:23
Kalifornijoje išrinktas bjauriausias šuo pasaulyje
Kalifornijoje, Petalumos mieste, 29 kartą įvyko bjauriausio šuns pasaulyje rinkimai. Rinkimuose triumfavo italų mastifė vardu Martha. Jai atiteko trofėjus, o jos šeimininkei Shirley Zindler - 1500 JAV dolerių prizas. Publikos numylėtinė Martha taip pat skris į Niujorką pasirodyti žiniasklaidai.

Karalienė Elžbieta II įduota policijai dėl KET pažeidimo (29)

2017 birželio mėn. 23 d. 18:50
Didžiosios Britanijos Vakarų Jorkšyro policija gavo pranešimą, kad į oficialaus Parlamento sesijos atidarymo ceremoniją karališkuoju automobiliu vykstanti šalies monarchė nebuvo prisisegusi saugos diržu. Kaip skelbia BBC, žinią apie Londono gatvėmis važiavusią saugos diržu neprisisegusią karalienę perdavė nenustatytas asmuo, paskambinęs pagalbos telefonu.

Australai nepabijojo vėsos ir per saulėgrąžą maudėsi nuogi (8)

2017 birželio mėn. 21 d. 18:01
Australai nepabijojo vėsos ir per saulėgrąžą maudėsi nuogi
Birželio 21 d., trečiadienį rekordinis skaičius drąsuolių tekant saulei šoko į šaltus Dervento upės vandenis. Tai jau penktas kasmetinis nuogalių plaukimas.

Žmona baisiau nei kalėjimas: amerikietis apvogė banką norėdamas pasislėpti nuo sutuoktinės (28)

2017 birželio mėn. 15 d. 21:11
Žmona baisiau nei kalėjimas: amerikietis apvogė banką norėdamas pasislėpti nuo sutuoktinės
AP/Scanpix
Atgailaujantis 71 metų vyras, pernai rugsėjį apvogęs banką Kanzaso mieste ir pasakęs policijai, kad tai padarė tikėdamasis kalėjime išvengti žmonos, federaliniam teisėjui antradienį teisinosi, kad po širdies operacijos jautėsi prislėgtas ir nesavas, rašo kansascity.com.

Meksikos ir JAV alaus gamintojai pasišaipė iš D. Trumpo (3)

2017 birželio mėn. 15 d. 16:58
Meksikos ir JAV alaus gamintojai pasišaipė iš D. Trumpo
Meksikos ir Jungtinių Valstijų alaus gamintojai Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą regi kaip arogantišką mariačį – būtent toks prezidento piešinys puošia naujo alaus, skirto dvišaliam bendradarbiavimui, etiketę.

Beždžionės žaidė su kukurūzų ieškojusia pele (7)

2017 birželio mėn. 13 d. 14:44
Beždžionės žaidė su kukurūzų ieškojusia pele
Emėjaus kalno Lešane, esančiame pietvakarių Kinijos Sičuano provincijoje, lankytojai tapo įdomios ir neįprastos scenos liudininkais. Vieno turisto įamžintame vaizdo įraše matyti, kaip į beždžionių teritoriją atsėlinusi pelė mėgina pasimaitinti kukurūzais.

Jauna matematikos mokytoja JAV savo auklėtinius išnaudojo seksui (36)

2017 birželio mėn. 12 d. 15:39
Pirmą darbą mokykloje gavusi jauna mokytoja netrukus jį prarado ir negrįžtamai susigadino reputaciją dėl lytinių santykių su nepilnamečiais mokiniais. Jai dar gresia ir kalėjimas. JAV, Šiaurės Karolinos valstijoje esančiame nedideliame Rocky Mount mieste šią savaitę sulaikyta 25 metų Erin McAuliffe, dirbusi matematikos mokytoja vietos mokykloje.

Miniatiūrinis vėžlys neįveikė braškės ir avietės (1)

2017 birželio mėn. 11 d. 11:43
Miniatiūrinis vėžlys neįveikė braškės ir avietės
Sietlo zoologijos sode prižiūrėtojai surengė imtynes tarp mažo egiptietiško vėžlio ir braškių bei aviečių.

Internautai leipsta juokais: J. Corbynas viešai palietė kolegės krūtinę (4)

2017 birželio mėn. 9 d. 11:58
The Telegraph stopkadras
Didžiosios Britanijos Leiboristų lyderis Jeremy'is Corbynas laikomas malonia ir linksma asmenybe, bet jo šmaikštumas rinkimų naktį atsisuko prieš jį patį. Vienoje iš rinkimų apygardų, Holloway regione, J. Corbynas priimdamas sveikinimus su kolege Emily Thornberry trinktelėjo jai per krūtį. Politikas, regis, norėjo duoti kolegei „penkis“, tačiau ši paskutinę minutę persigalvojo.

Į skerdyklą vežamos kiaulės sukėlė sumaištį autostradoje (5)

2017 birželio mėn. 8 d. 17:54
Į skerdyklą vežamos kiaulės sukėlė sumaištį autostradoje
Kiaules vežęs sunkvežimis pateko į avariją Osakos priemiestyje, Japonijoje. Iš 37 gyvūnų 19 atsidūrė ant kelio. Policija penkioms valandoms sustabdė eismą.