Pikantiškos naujienos

JAV išmontuota didžiulė Marilyn Monroe statula (19)

2014 balandžio mėn. 6 d. 15:56
JAV išmontuota didžiulė Marilyn Monroe statula
Palm Springse, Kalifornijoje, išmontuota didžiulė garsiosios Marilyn Monroe skulptūra su pakelta suknele, vaizduojanti sceną iš 1955 m. filmo „Septynerių metų krizė“. Vaizdu nustebinti turistai fotografuoja įvairias skulptūros kūno dalis. Beveik aštuonių metrų aukščio skulptūrą, įamžinusią vieną iš garsiausių pasaulio kino žvaigždžių, sukūrė amerikiečių menininkas Sewardas Johnsonas.

Prancūzų menininkas gyvena lokio iškamšoje, tualetas - kojoje (46)

2014 balandžio mėn. 6 d. 10:56
13 dienų ir naktų prancūzų menininkas Abrahamas Poinchevalis gyvena lokio iškamšoje Paryžiaus muziejuje. Paroda „lokio kailyje“ įnešė gyvybės „Medžioklės ir gamtos muziejuje“, kuriame eksponuojamos gyvūnų iškamšos. Menininkas valgo, miega ir netgi atlieka gamtinius reikalus, būdamas lokio iškamšoje.

Vasarį 425 mln. dolerių laimėjęs amerikietis tik dabar atėjo atsiimti prizo (9)

2014 balandžio mėn. 3 d. 18:05
Vasarį 425 mln. dolerių laimėjęs amerikietis tik dabar atėjo atsiimti prizo
Pensininkas iš Kalifornijos vasario 19 dieną laimėjo 425,3 mln. dolerių vertės nacionalinį „Powerball“ prizą, bet jo atsikmti atėjo tik balandžio 1 dieną. R. Buxtonas, kurio amžius neskelbiamas, vilkėjo išblukusius marškinėlius su filmo „Žvaigždžių karai“ personažu Joda ir užrašu, reiškiančiu „Man sekasi“.

Kunigas Australijoje atsisakė sutuokti porą, nes jaunikis buvo per girtas (4)

2014 balandžio mėn. 3 d. 14:49
Kunigas Australijoje atsisakė sutuokti porą, nes jaunikis jam pasirodė pernelyg girtas.

Į kavinę – paglostyti kačių (5)

2014 balandžio mėn. 1 d. 19:06
Į kavinę – paglostyti kačių
Nesunku atspėti, dėl ko žmonės plūste plūsta į šią kavinę Londone. „Lady Dinah‘s Cat Emporium“ duris atvėrė kovo 1-ąją – užsakymų kavinė jau turi iki pat birželio. Lankytojai, sumokėję 5 svarus (20,89 Lt), gali dvi valandas džiaugtis kačių draugija. Nors visi kavinės lankytojai iš kačių nori dėmesio, joms pačios jo dažniausiai nereikia.

Paryžiaus tiltus siekiama išvaduoti nuo „meilės spynų“ (34)

2014 kovo mėn. 31 d. 13:22
Paryžiaus tiltus siekiama išvaduoti nuo „meilės spynų“
Paryžiuje siekiama išvaduoti istorinius Paryžiaus tiltus nuo pakabinamųjų spynų svorio. Akcija surengta po to, kai dvi amerikietės pateikė peticiją prieš spynas, kurias kaip amžinos meilės simbolį ant tiltų turėklų kabina įsimylėjėlių poros.

Į laisvę išėjo ilgiausiai pasaulyje mirties bausmės laukęs kalinys (12)

2014 kovo mėn. 28 d. 15:23
Į laisvę išėjo ilgiausiai pasaulyje mirties bausmės laukęs kalinys
Japonas Iwao Hakamada, laikomas ilgiausiai pasaulyje mirties bausmės laukusiu pasmerktuoju, ketvirtadienį, kovo 27 dieną, buvo paleistas iš Tokijo kalėjimo.

Ukrainietės sako „ne“ seksui su rusais (150)

2014 kovo mėn. 26 d. 11:58
Ukrainietės sako „ne“ seksui su rusais
Facebook nuotr.
Rusijos kariams stengiantis bet kokia kaina perimti Krymo pusiasalio kontrolę, grupelė jaunų merginų iš Ukrainos nusprendė išreikšti savo poziciją, kurią puikiai atspindi paprastas šūkis „Neduok rusui“, rašo „Foreign Policy“.

Nutrūktgalviškas šuolis su parašiutu nuo Pasaulio prekybos centro

2014 kovo mėn. 26 d. 10:50
Nutrūktgalviškas šuolis su parašiutu nuo Pasaulio prekybos centro
Rugsėjį du vyrai šoko su parašiutais Niujorke nuo Pasaulio prekybos centro. Savo šuolį jie nufilmavo prie šalmo pritaisyta kamera. vaizdo medžiagoje matyti, kaip du asmenys šoka su parašiutais nuo 104 aukštų pastato.