Pikantiškos naujienos

Niujorke net dviem kilometrais pagerintas ilgiausios gėlių girliandos rekordas

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 17:30
Niujorke net dviem kilometrais pagerintas ilgiausios gėlių girliandos rekordas
Ką daro žmogus, pasiekęs daugiausia Guinnesso rekordų, kai jam pritrūksta naujų pasiekimų? Jis pagerina seną rekordą, kuris buvo prarastas. Būtent tai antradienį pasiryžo padaryti Ashrita Furmanas, kurio grupė Niujorke nupynė ilgiausią gėlių girliandą.

Londone įsibėgėjo Noting Hilo karnavalas (1)

2014 rugpjūčio mėn. 25 d. 16:55
Londone įsibėgėjo Noting Hilo karnavalas
Daugiau kaip milijonas londoniečių šį savaitgalį išėjo į gatves pasižiūrėti didžiausio karnavalo Europoje – Noting Hilo karnavalo. Pirmoji iš dviejų karnavalo dienų – sekmadienis – buvo skirta vaikams. Karnavalo metu pristatoma Karibų jūros šalių kultūra, maistas, muzika ir šokiai. Organizatoriai teigia, kad šių metų renginys yra pasiruošimas karnavalo 50 metų jubiliejui.

Vengrijoje iškastas įspūdingo dydžio trumas (5)

2014 rugpjūčio mėn. 23 d. 14:05
Vengrijoje iškastas įspūdingo dydžio trumas
Pusė kilogramo trumų gali kainuoti daugiau nei 205 dolerių (648 Lt), tačiau virtuvės šefas Fausto Di Vora iš „Fausto“ restorano Budapešte teigia, jog šie grybai verti tų pinigų – jų skonis neprilygstamas. 1,28 kilogramo sveriantis trumas, neseniai rastas Vengrijoje – didžiausias, kada nors iškastas Vengrijoje. Įspūdingo dydžio grybas rastas miške, kur jų ieškojo Istvanas Bagi ir jo labradoras Mokka.

San Diego zoologijos sode - gepardo ir kalytės draugystė (2)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 16:21
San Diego zoologijos sode - gepardo ir kalytės draugystė
Nors užaugus šių gyvūnų gyvenimai būna visiškai skirtingi, šiuo metu pusketvirto mėnesio gepardų jauniklis Ruuxa ir jo bičiulė, kalytė Raina, San Diego zoologijos sodo Safario parke kartu bėgioja ir žaidžia.Abu jaunikliai auginami kartu kaip gyvūnų ambasadoriai. Gepardai ambasadoriai suporuojami su šunimis, kad teiktų jiems draugiją ir padėtų išlikti ramiems viešose vietose. Ruuxa buvo suporuota su Raina, kai gepardo motina atstūmė savo jauniklį.

Bolivijos šunys per mišias El Alto mieste gavo palaiminimą (1)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 18:29
Bolivijos šunys per mišias El Alto mieste gavo palaiminimą
Bolivijos El Alto mieste numylėti šunys mėgavosi dėmesiu, kai per šunų globėjo – šv. Roko – dieną kartu su savo šeimininkais susirinko į palaiminimo ceremoniją. Prieš palaiminimą keturkojų šeimininkai kartu su savo augintiniais dalyvavo procesijoje El Alto gatvėmis, kuriai vadovavo kunigas Sebastianas Obbermaieris.

Nufilmuota karvė „Zaporožietyje“ (15)

2014 rugpjūčio mėn. 12 d. 18:16
Nufilmuota karvė „Zaporožietyje“
Stopkadras
Internete plinta vaizdo įrašas iš Kazachstano miesto Pavlodaro. Liudininkai nufilmavo, kaip miesto gatvėmis važinėja senutis „Zaporožietis“, ant kurio galinės sėdynės savininkas sugebėjo pasodinti gyvą karvę.

Kolumbijos Medeljino miesto gatvėse karaliavo gėlės

2014 rugpjūčio mėn. 11 d. 16:43
Kolumbijos Medeljino miesto gatvėse karaliavo gėlės
Organizatorių nuotr.
Kolumbijos Medeljino miestas sekmadienį virto didžiule puokšte – jame vyko spalvingas gėlių festivalis. Antrojo pagal dydį Kolumbijos miesto gatvėmis ėjo žmonės, ant nugarų nešdami įspūdingas kompozicijas iš spalvingų žiedų. Šio gėlių festivalio pradžia siekia 1957 metus, kai vietiniai Medeljino gyventojai iš gretimų kaimų kvietėsi floristus miesto gatvėse parodyti savo spalvingą kūrybą.

Berlyne įvyko aštraus maisto valgytojų čempionatas (4)

2014 rugpjūčio mėn. 4 d. 18:15
Berlyne įvyko aštraus maisto valgytojų čempionatas
Sakoma, kad dideli berniukai neverkia, tačiau Berlyne per „Aštraus maisto pasaulio čempionatą“ akys ašarojo ne vienam ir ne dviem suaugusiems vyrams.

Triukšmaujantiems ir verkiantiems vaikams restoranas sako „ne" (211)

2014 rugpjūčio mėn. 4 d. 12:25
Nors dauguma Amerikos restoranų neriasi iš kailio, kad pas juos lankytųsi šeimos su vaikais, vienas populiarus restoranas nusprendė pasukti priešinga linkme. Kalifornijos Monterėjaus mieste esantis restoranas „The Old Fisherman's Grotto“ uždraudė vestis triukšmaujančius vaikus ir verkiančius kūdikius.

Internautai ūžia: kaip rusų paaugliai gelbėjasi nuo karščio (101)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 15:23
Internautai ūžia: kaip rusų paaugliai gelbėjasi nuo karščio
Socialinio tinklo nuotr.
Rusijos internetą užvaldė moksleivių iš Orlovo srities sumanymas. Paaugliai taip pavargo nuo karščių, kad sugalvojo pasidaryti baseiną pačiame bute.

Meksiko mieste pagamintas rekordinis 63,5 m ilgio sumuštinis (3)

2014 liepos mėn. 31 d. 14:25
Meksiko mieste pagamintas rekordinis 63,5 m ilgio sumuštinis
Daugybė žmonių Meksiko mieste pagamino 63,5 m ilgio sumuštinį, kuris tapo ilgiausiu Pietų Amerikoje pagamintu sumuštiniu. Tūkstančiai duonos riekių, salotų, svogūnų ir pomidorų buvo sumaišyta su šimtais litrų majonezo, garstyčių ir aštraus padažo. Atskiros sumuštino dalys buvo skirtingų skonių, kurias gamino vietiniai meistrai.

Maskvos parke bėgikai buvo persekiojami zombių (3)

2014 liepos mėn. 31 d. 11:56
Maskvos parke bėgikai buvo persekiojami zombių
Maskvoje vykusio 5 kilometrų distancijos bėgimo dalyviams šis parke įvykęs renginys virto tikru košmaru vidury baltos dienos. 500 bėgikų tykojo zombiai, kurie persekiojo bėgimo dalyvius, mėgindami atimti iš jų ant drabužių užrištas „gyvybės juostas“. Prieš prasidedant rungtynėms zombiai buvo atsakingai ruošiami, o tai tik padidino įtampą.

Studentų džiaugsmas: vandentiekio avarija nutraukė paskaitas (1)

2014 liepos mėn. 30 d. 12:08
Studentų džiaugsmas: vandentiekio avarija nutraukė paskaitas
Prie Kalifornijos universiteto Los Andžele įvyko stambi vandentiekio avarija, per kurią išsiveržęs geizeris užliejo dalį universiteto teritorijos ir aplinkines gatves.

Po pareiškimo apie „didelę varpą“ australų senatorė priversta raudonuoti (18)

2014 liepos mėn. 22 d. 13:22
Australų senatorė, kuri radijui pareiškė, kad eitų į pasimatymus tik su turtingais vyrais, turinčiais „didelę varpą“, antradienį atsiprašė, paaiškindama, kad savo sutrikimą bandė nuslėpti pokštu.

Saulė, Sena ir smėlis - Paryžiuje vėl atvertas miesto paplūdimys

2014 liepos mėn. 21 d. 13:48
Saulė, Sena ir smėlis - Paryžiuje vėl atvertas miesto paplūdimys
Paryžiaus miestas šeštadienį turistams ir vietos gyventojams prie Senos upės atvėrė kasmetinį miesto paplūdimį, kad jie mieste galėtų pajusti šiek tiek pajūrio dvasios. Kaip ir kiekvienais metais paplūdimyje žaliuoja palmės, pastatyti gultai ir skėčiai nuo saulės. Paplūdimys pačioje miesto širdyje užima daugiau kaip 3 km ruožą.

Rekordas: per parą - 158 šuoliai su guma (2)

2014 liepos mėn. 18 d. 17:07
Rekordas: per parą - 158 šuoliai su guma
Šuolių su guma entuziastas iš Australijos pasiekė naują pasaulio rekordą – per 24 valandas vyras net 158 kartus šoko su guma. Guinnesso pasaulio rekordas jam priklauso už didžiausią tokių šuolių skaičių po atviru dangumi.

Į garsųjį Niujorko ugniagesių kalendorių pirmą kartą pateko moteris (6)

2014 liepos mėn. 16 d. 13:35
Niujorko ugniagesiai antradienį pačioje Manhatano širdyje pristatė savo naująjį 2015 metų Didvyrių kalendorių. Į jį pirmą kartą pateko ir viena moteris ugniagesė. Danae Mines papuošė kovo mėnesio puslapį. Kalendoriui nusifotografavo 13 ugniagesių – po vieną kiekvienam mėnesiui ir žvilgančiam kalendoriaus viršeliui.

A. Voločkovos nesėkmė: stebisi ne tik patyrę chirurgai (61)

2014 liepos mėn. 16 d. 12:10
Anastasija Voločkova 2013 ir 2001 metais. RIA/Scanpix ir AOP nuotr.
DELFI montažas
Sakoma, kad neretai malonumai brangiai kainuoja. Tačiau kad tai atsitiks buvusiai pasaulinio garso prima balerinai 38 metų rusei Anastasijai Voločkovai, niekas nesitikėjo.

Moksleivio iš Japonijos aptikta milžiniška salamandra tapo interneto hitu (15)

2014 liepos mėn. 14 d. 18:21
Moksleivio iš Japonijos aptikta milžiniška salamandra tapo interneto hitu
Susitikimai su retais amfibiniais sutvėrimais paprastai nėra rytinės moksleivio Yu kelionės į mokyklą dalis, bet liepos 4 dieną, nutiko būtent taip: jis aptiko milžinišką salamandrą, tapusią interneto sensacija. Susidūręs su milžiniška Didžiąją Japonijos salamandra (Andrias Japonicus), moksleivis greitai ją nufilmavo.

Vairavimo teorijos teste sėkmė lydi ne visus: britė laikė 110 kartų (6)

2014 liepos mėn. 14 d. 11:39
Regitra, vairavimo egzaminas
A.Stackevič nuotr.
Neseniai paskelbti duomenys atskleidė, kad Didžiojoje Britanijoje viena, matyt, tikrai labai vairuoti išmokti norinti 28 metų moteris vairavimo teorijos egzaminą laikė ... 110 kartų. Londono pietrytiniame Southwarko rajone gyvenanti neįvardyta moteris jau išleido 3410 svarų siekdama įrodyti, kad žino kelių eismo taisykles.

Taivano gyvūnų parodoje - futbolo komandų apranga papuošti šuniukai (1)

2014 liepos mėn. 12 d. 16:19
Taivano gyvūnų parodoje - futbolo komandų apranga papuošti šuniukai
Liepos 11 d. atidarytoje Taipėjaus gyvūnų parodoje daugiausiai dėmesio susilaukė Pasaulio futbolo čempionato aprangėlėms papuošti šunys.

Oklahomoje pamestas išmanusis telefonas atsidūrė Japonijoje (1)

2014 liepos mėn. 10 d. 13:58
Oklahomoje pamestas išmanusis telefonas atsidūrė Japonijoje
Netyčia į silosą savo išmanųjį telefoną įmetęs ūkininkas iš Oklahomos atgavo jį po devynių mėnesių, kai šis apkeliavo pusę pasaulio. 2013 m. spalio mėn. ūkininkas Kevinas Whitney netyčia įmetė savo mobilųjį telefoną į 127 tūkst. kilogramų talpyklą. Žinoma, K. Whitney nė nebūtų pagalvojęs, kad jo telefonas apkeliaus pusę pasaulio bei bus jam grąžintas.

Pramogų parkas vilioja patirti dar daugiau adrenalino krintant iš 126 metrų aukščio (10)

2014 liepos mėn. 8 d. 18:54
Pramogų parkas vilioja patirti dar daugiau adrenalino krintant iš 126 metrų aukščio
„Six Flags Great Adventure“ pramogų parkas pristato naują unikalią pramogą – greičiausią kritimą iš didžiulio aukščio. Adrenalino dozę garantuoja naujas atrakcionas „Zumanjaro: Drop of Doom“. Bokšto, prijungto prie „Kingda Ka“ linksmųjų kalnelių, aukštis kaip 41 aukšto pastato. Tai reiškia, jog žmonės iškeliami į 126,5 metrų aukštį ir 114,8 kilometrų per valandą greičiu neria žemyn.

Bepilotis lėktuvas su kamera įskrido į fejerverkų debesį (5)

2014 liepos mėn. 7 d. 10:59
Bepilotis lėktuvas su kamera įskrido į fejerverkų debesį
Ar kada nors svarstėte, kaip viskas atrodytų, jei per pirotechnikos šou praskristumėt tarp fejerverkų? Šis vaizdo įrašas, nufilmuotas iš bepiločio lėktuvo kameros, demonstruoja, kaip iš tikrųjų viskas atrodo. Vaizdas tiesiog nuostabus.

Kasmetiniame „Z-Burger“ mėsainių valgymo konkurse triumfavo keturių vaikų mama (9)

2014 liepos mėn. 5 d. 15:00
Kasmetiniame „Z-Burger“ mėsainių valgymo konkurse triumfavo keturių vaikų mama
JAV Nebraskos valstijoje gyvenanti Molly Schuyler per dešimt minučių Vašingtone suvalgė 26 mėsainius ir ketvirtadienį laimėjo „Z Burger“ mėsainių valgymo konkursą. Keturis vaikus auginanti moteris tapo pirmąją dailiosios lyties atstove, laimėjusią šį konkursą - namo ji išsivežė 1500 dolerių prizą. Praeitų metų nugalėtoją Patricką Bertoletti ji aplenkė vos vienu mėsainiu.

Odontologo kabinete nervingus pacientus ramina šuo (3)

2014 liepos mėn. 2 d. 18:06
Odontologo kabinete nervingus pacientus ramina šuo
Sietle, Vašingtono valstijoje, dirbantis odontologas norėdamas sumažinti jo kabinete besilankančių pacientų patiriamą stresą nusprendė taikyti gyvūnų terapiją. Gydytojas Bobas Bermanas pacientams leidžia palaikyti sertifikuoto terapinio šuns Humphrey leteną, o tai, daugelio teigimu, padeda nuraminti nervus.

Būna ir taip: inkasatorių automobiliui patekus į avariją į gatvę pabiro pinigai (12)

2014 birželio mėn. 28 d. 20:32
Uzbekistano sostinėje Taškente į eismo įvykį papuolė inkasatorių automobilis. Incidento metu iš mašinos pasipylė pinigai – gatvė buvo nuklota kupiūromis, skelbia naujienų agentūra „Interfax“.

Lenkų ūkininkei višta išperėjo gandriuką (23)

2014 birželio mėn. 28 d. 13:04
Lenkų ūkininkei višta išperėjo gandriuką
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Genys margas – pasaulis dar margesnis. Ponia Stanislawa Jakieliek iš Mikolovkų kaimo Lenkijoje, apžiūrėdama savo bulvių lauką, vienoje iš ežių aptiko milžiniško dydžio baltą kiaušinį.

Šunų parodoje Tailande - blizgiais aksesuarais papuošti keturkojai

2014 birželio mėn. 27 d. 17:10
Šunų parodoje Tailande - blizgiais aksesuarais papuošti keturkojai
Bankoke ketvirtadienį, birželio 26 dieną, prasidėjo keturias dienas truksianti tarptautinė šunų paroda. Įvairiausių veislių šunys iš viso pasaulio buvo padabinti blizgiais aksesuarais, su kuriais pasirodė ant podiumo – renginio temą įkvėpė tradiciniai Tailando pasakojimai.

Moksleivis teisme apgynė savo teisę nešioti ilgus plaukus (4)

2014 birželio mėn. 27 d. 16:26
Lucanas Battisonas
AP/Scanpix
Naujojoje Zelandijoje vienas moksleivis penktadienį apgynė savo teisę nešioti ilgus plaukus, kai šalies Aukštasis Teismas išnagrinėjo šią neįprastą bylą ir išsprendė ją paauglio naudai.