Šiaulių Dubijos vidurinėje paskutinis skambutis nuskambėjo ir mokyklai

 (47)
Šiaulių Dubijos pagrindinėje mokykloje vakar per Paskutinio skambučio šventę ne vienas braukė ašarą. Buvo dėl ko. Paskutinis skambutis padėjo tašką 46 metų mokyklos istorijoje. Rugsėjį ant mokyklos durų kabos spyna. Mokykla prijungiama prie Salduvės progimnazijos, praneša „Šiaulių kraštas“.
Šiaulių Dubijos vidurinėje paskutinis skambutis nuskambėjo ir mokyklai
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Darbas Salduvės progimnazijoje pasiūlytas 16 Dubijos mokyklos mokytojų, viena mokytoja išeina į "Juventos" progimnaziją, likusieji 23 mokytojai neteks darbo ir gaus išeitines kompensacijas.

"Mano darbo stažas - 20 metų. Dubijos mokykloje dirbau visu krūviu, o Salduvės progimnazijoje pasiūlė tik šešias savaitines darbo valandas. Nusprendžiau tokio pasiūlymo atsisakyti ir imti išeitinę kompensaciją", - neslėpė viena mokytoja.

21 metus mokyklos vadove dirbusi D. Bagdonaitė per Paskutinio skambučio šventę stengėsi kalbėti kuo mažiau, kad nepravirktų. Dubijos mokykla yra pirmoji ir vienintelė D. Bagdonaitės darbovietė, į kurią atvyko prieš 25 metus, gavusi paskyrimą. Paskutinio skambučio šventė buvo paskutinė

ELTA
Registruoti (1) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Jaunimo sodas

Prestižinės Vilniaus gimnazijos mokytojas „prikirpo“ ŠMM: susiginčijo dėl vasaros atostogų (159)

Į DELFI redakciją kreipėsi prestižinės Vilniaus gimnazijos matematikos mokytojas. Jis tikina norintis pasidalinti su pasauliu radikaliomis priemonėmis, kuriomis Švietimo ir Mokslo ministerija (ŠMM) siekia įgyvendinti savo tikslą – prailginti mokslo metus.

14-mečiams skirtas uždavinys mįslę užminė ir profesionalams: pasitikrink savo žinias (390)

Viešoje erdvėje pradėjo sklisti 14-15-os metų singapūriečiams skirtas logikos uždavinys. Nors iš pirmo žvilgsnio jis atrodo paprastas – tereikia išsiaiškinti, kada yra vieno iš jame įvardytų asmenų gimtadienis, – norint jį išspręsti galvą teko pasukti net matematikos srities profesionalams.

B. Burgis apie kaltinimus: tai dvi geriausios kalbos mano gyvenime (231)

Buvęs Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktorius Bronislovas Burgis, kuris kaltinamas dėl sistemingo nepilnametės bauginimo, naudojant psichinę prievartą, pirmą kartą sutiko teisminio proceso metu sutiko bendrauti su žiniasklaida. Garsus pedagogas savo žodžių neišsigynė. Priešingai – savo pokalbius su tėvais ir gimnaziste jis pavadino „geriausiomis kalbomis savo gyvenime“.

Lietuvai žada prašviesėjimą 2050 m. (74)

„Eurostatas“: tikimasi, kad iki 2050 m. labiausiai iš visų Europos valstybių vaikų skaičius turėtų išaugti Lietuvoje.

B. Burgio byla: paviešinti slapta daryti įrašai (616)

Kauno apylinkės teismas tęsia baudžiamosios bylos nagrinėjimą, kurioje dabar jau buvęs Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktorius Bronislovas Burgis kaltinamas dėl sistemingo nepilnametės bauginimo, naudojant psichinę prievartą. Penktadienį posėdžio metu viešinami slapta daryti garso įrašai.