Utenoje per avariją sužalotą moterį iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai

 (5)
Utenoje Molėtų–Palangos gatvių sankryžoje „Citroen Xsara“ važiavusi moteris buvo sunkiai sužalota.
Utenoje per avariją sužalotą moterį iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai
© Utenos apskrities VPK nuotr.

Policijos pareigūnų duomenimis, antradienį apie 9.25 val., Utenoje, Molėtų–Palangos gatvių sankryžoje, automobilis „Seat Alhambra“, vairuojamas blaivaus 30 m. N. A., įvažiuodamas į sankryžą, nepraleido pagrindine gatve važiuojančio automobilio „Citroen Xsara“, vairuojamo blaivios 55 m. R. R., ir su juo susidūrė.

Per avariją sumaitotame „Citroen Xsara“ įkalintą moterį teko vaduoti Utenos ugniagesiams. Iš sulamdyto automobilio išlaisvinę prispaustą vairuotoją, jie perdavė medikams.

Moteris gydoma ligoninėje. 

Utenoje per avariją sužalotą moterį iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai
© Utenos apskrities VPK nuotr.
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (5)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Tik suaugusiems: sadomazochistinė meilė Vilniuje – kaip iš filmo apie pilkuosius atspalvius (50)

Tai, kas dėjosi viename sostinės Senamiestyje esančiame bute, labai primena vaizdus iš prieštaringai vertinamo filmo „Penkiasdešimt pilkųjų atspalvių“ – vyras, tenkindamas savo ir žmonos seksualinę aistrą, ją plakė diržu, o į krūtis segė skalbinių segtukus.

Senyvo amžiaus vairuotojas nuvertė šviesoforą, avarijos kaltininkas nuvažiavo savais keliais (2)

Šeštadienio popietę, apie 14 val. Rokiškyje, Juodupės ir Vytauto gatvių sankryžoje įvyko avarija, per kurią senyvas vairuotojas nuvertė šviesoforą.

Reidas pajūryje: nustebo ir girtas vairuotojas, ir jo kišenes apžiūrėjusi pareigūnė keliuose dirba ir uniformuoti motociklininkai  (81)

Šeštadienį sezoną atidarė Klaipėdos kelių policijos motociklininkai, susiruošę į tradicinį prevencinį reidą po miestą ir aplinkinius rajonus.

Ringauduose po žiaurios avarijos žmonės atpažino garsaus krepšininko žmoną (117)

Sankryžoje ties Ringaudais ir Akademija (Kauno rajonas) įvyko didelė avarija. Keturi automobiliai sudaužyti, prireikė ir medikų pagalbos. Pranešta, kad nukentėjo avarijos kaltininkas ir kitame automobilyje buvusi devynmetė. Spėjama, kad nelaimė įvyko dėl vieno vairuotojo sveikatos sutrikimų. Atvykusiems pareigūnams avarijos dalyviai sakė, kad į šią avariją pateko ir žinomo krepšininko šeima.

Mirtinai šeimos drama: paauglys tėvo niekada jau neišvys (11)

Per konfliktą peilių vyrą mirtinai vyrą sužalojusi moteris iš paauglio vaiko atėmė tėvą. Motina atsidūrė už grotų, o berniukui tenka glaustis pas gimines.