Utenoje per avariją sužalotą moterį iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai

 (5)
Utenoje Molėtų–Palangos gatvių sankryžoje „Citroen Xsara“ važiavusi moteris buvo sunkiai sužalota.
Utenoje per avariją sužalotą moterį iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai
© Utenos apskrities VPK nuotr.

Policijos pareigūnų duomenimis, antradienį apie 9.25 val., Utenoje, Molėtų–Palangos gatvių sankryžoje, automobilis „Seat Alhambra“, vairuojamas blaivaus 30 m. N. A., įvažiuodamas į sankryžą, nepraleido pagrindine gatve važiuojančio automobilio „Citroen Xsara“, vairuojamo blaivios 55 m. R. R., ir su juo susidūrė.

Per avariją sumaitotame „Citroen Xsara“ įkalintą moterį teko vaduoti Utenos ugniagesiams. Iš sulamdyto automobilio išlaisvinę prispaustą vairuotoją, jie perdavė medikams.

Moteris gydoma ligoninėje. 

Utenoje per avariją sužalotą moterį iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai
© Utenos apskrities VPK nuotr.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Gelbėtojams nepavyko nukelti Kirgizijos kalnuose žuvusios lietuvės kūno (16)

Griūtį Tianšanio kalnuose patyrusi septynių Lietuvos alpinistų grupė saugiai nusileido nuo kalnų ir pasiekė Arašano miestelį netoli Kirgizijos sostinės Biškeko, gelbėtojams kol kas nepavyksta nukelti žuvusios grupės narės kūno.

„Maximoje“ vagis iš apsaugininko atėmė dujas ir pripurškė jų parduotuvėje (48)

Ketvirtadienį, apie 16.35 val., Vilniuje, Žirmūnų g. esančioje parduotuvėje „Maxima“ apsaugininkui grumiantis su vagimi, buvo panaudotos ašarinės dujos.

Garbaus amžiaus porą iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai

Liepos 29 d., 10.10 val., Naujojoje Akmenėje 1960 m. gimęs vyras, blaivus vairuodamas sunkvežimį „Mercedes Benz“ ir išvažiuodamas iš įrenginėjamo pėsčiųjų tako į pagrindinę V. Kudirkos gatvę, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Chrysler Voyager“, vairuojamo 1938 m. gimusio vyro.

Tabore vienas po kito miršta narkomanai: pasikeitė narkotikų sudėtis (150)

Liepos 29 dienos pavakarę, už Vilniaus romų taboro esančiame miškelyje, buvo rastas negyvas vyras. Pirminiais duomenimis, jo mirties priežastis - narkotikų perdozavimas.

Milijardų vagystėmis įtariamas kazachas gyveno Užsieniečių registracijos centre Pabradėje (26)

Ketvirtadienį Vilniuje į teismą atvežtas kazachas Syrymas Shalabayevas (gim. 1969 m.) - prokuratūra kreipėsi į teismą prašydama trims mėnesiams suimti šį „Interpolo“ daugiau kaip dvejus metus ieškotą užsienietį, įtariamą didelės vertės turto pasisavinimu ir iššvaistymu. Teismas prašymą patenkino - S. Shalabayevas suimtas 3 mėnesiams.