Škotijos policininkę peniu gąsdinęs lietuvis Telšių policijai žinomas kaip naminukės mėgėjas

 (137)
Šiomis dienomis Lietuvoje išgarsėjęs mūsų šalies pilietis 28 metų Marius Varinauskas, Škotijoje nubaustas už tai, kad būdamas visiškai girtas bandė policijos pareigūnei lytiniu organu suduoti per veidą, gerai žinomas ir Telšių policijai.
© BBC News

Pagal Telšių rajono apylinkės teismo nutartį 2005-ųjų kovo 1 d. Telšių rajono kriminalinės policijos Asmenų paieškos grupė buvo paskelbusi M. Varinausko paiešką už padarytą baudžiamąjį nusižengimą – policijai jis buvo įkliuvęs su „dešimt arba daugiau litrų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų“. Už tai jam grėsė viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas.

Kaip pranešė Telšių policija, nuo 2008 m. kovo 19 d. pasikeitus paieškos procedūras reglamentuojantiems teisės aktams paieška buvo perduota Prevencijos poskyrio apylinkės inspektorių veiklos grupei dėl tolesnės paieškos vykdymo, kadangi padaryta veika atitiko baudžiamojo nusižengimo požymius. Vadovaujantis ,,Asmenų paieškos instrukcija“, asmenims, įtariamiems padarius baudžiamąjį nusižengimą Europos arešto orderis nėra išduodamas, tarptautinė paieška nėra skelbiama.

Telšių apskrities policija dabar, iškilus į viešumą M. Varinausko nuotykiams Škotijoje, ketina kreiptis į Interpolą.

Škotijoje teismas M. Varinauską 600 svarų bauda nubaudė už tai, kad pernai lapkritį Aberdyne, savo namuose jis nepadoriai užpuolė pareigūnę. Policiją į butą iškvietė lietuvio draugė, nes jis buvo labai girtas.

Atvykus pareigūnams M. Varinauskas buvo vienomis trumpikėmis. Pamatęs policininkę jis išsitraukė lytinį organą ir pabandė juo suduoti pareigūnei per veidą. Kokiu būdu M. Varinauskas ketino peniu pasiekti policininkės veidą, BBC nepraneša. Teigiama, jog moteris spėjo atšokti.

Teisme lietuvio advokatas teigė, kad jo klientas nieko neatsimena dėl girtumo, tačiau labai gailisi ir po šio įvykio netgi metęs gerti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Iš pelkės miške išgelbėtas senolis iki žemės lenkiasi pareigūnams

Trečiadienį po pietų ant kojų buvo sukeltos Šiaulių policijos pajėgos - pareigūnai miške ieškojo uogauti išėjusio ir pelkėtoje vietovėje pasiklydusio senolio. Laimė, vyras surastas sveikas ir gyvas. Jis po poros dienų policijai atsiuntė ranka rašytą padėką.

Vilniaus kelių policija ieško liudytojų

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Vilniaus apskr. VPK) kelių policija ieško eismo įvykio liudininkų.

Baisi nelaimė Vileikių kaime: tvenkinyje nuskendo 8 metų berniukas (3)

Liepos 20-osios vakare, 21.18 val., Telšių apskrities policija ugniagesiams gelbėtojams pranešė, kad Kelmės r., Pakražančio sen., Vileikių kaime, reikalinga pagalba ieškant skenduolio.

Garbaus amžiaus šiauliečių pora apmulkino telefoninius sukčius (2)

Kai liepos 18-osios popietę Šiauliuose, Vytauto g., gyvenantis vyras išgirdo savo sutuoktinės pokalbį fiksuoto ryšio telefonu, iš karto sukluso. Žmona kalbėjosi su dukra apie pastarąją ištikusią nelaimę - griūdama sužalojo mergaitę ir jai reikalingi pinigai sužalotosios gydymo išlaidoms padengti.

Negirdėtas sukčiavimo būdas: pakvietė folklorinį ansamblį į festivalį (6)

Panevėžio apskrities policija liepos 11 d. gavo folklorinio ansamblio pareiškimą, kad prieš pusmetį - 2016-ųjų gruodžio 23 d. - gavo oficialų pakvietimą iš bendrovės dėl dalyvavimo festivalyje. Už apgyvendinimą bei kitas paslaugas į bendrovės sąskaitą pervedė pinigus.