Savižudei galvą nukirto laiptinės stogas

 (11)
Panevėžyje iš vienuolikto aukšto iššoko 35 metų Dainida Tarnauskienė. Krisdama moteris atsitrenkė į laiptinės stogo atbrailą, kuri nukirto galvą.
Dvylikaaukščio namo gyventojas Aleksandras Rajeckas pasakojo, kad šeštadienį apie 11 valandą jis susiruošė į netoliese esančią parduotuvę.

Grįždamas pamatė prie įėjimo gulinčią kniūbsčią moterį. Jos rankos ir kojos buvo atmestos į šonus, suknelė užversta į viršų.

A.Rajeckas tuoj pat paskambino greitajai pagalbai.

Vėl išėjęs į lauką A.Rajeckas pastebėjo, kad laiptinės durų langelis išmuštas ir prie lifto mėtosi pro jį įskriejusi balta moteriška basutė. Kita basutė gulėjo lauke.

Laukiant greitosios pagalbos staiga nesavu balsu sukliko netoliese žaidusi mažametė mergaitė.

Ji rodė į kažkokį pievelėje gulintį daiktą.

Priėjęs arčiau, A.Rajeckas pamatė pievelėje gulinčią jaunos moters galvą. Galva visiškai neatrodė sužalota.

"Tai buvo gražios, jaunos, šiek tiek riestanosės, trumpai kirptos juodaplaukės moters galva", - sakė A.Rajeckas.

Pareigūnai apsistojo ties savižudybės versija. Buvo nustatyta, kad moteris iššoko iš 11 aukšto balkono. Baigiant kristi jos galva trenkėsi į stogelio virš įėjimo į namą atbrailą ir nutrūkusi nuskrido į pievą. Ant atbrailos liko įlinkimas su moters plaukų likučiais ir kraujo žymėmis.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šiauliuose ieškoma moteris, kuriai parūpo svetima piniginė (1)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose, Tilžės g., esančioje parduotuvėje „Savas Rūbas“ padarytos vagystės. Spalio 14 d. apie 16.00 val. iš moters kuprinės buvo pavogta piniginė. Vaizdo kameros užfiksavo įtariamąją.

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (4)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (4)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (357)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (23)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.