Pareigūnai išsiaiškino, kokie narkotikai populiariausi uostamiestyjeplatintojų gretose - paaugliai

 (46)
Pareigūnai išsiaiškino, kokie narkotikai populiariausi uostamiestyje
© Tauragės apskrities VPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai atlieka tyrimą dėl grupės jaunuolių nusikalstamos veikos.

Policija praneša, kad sulaikyta trylika 15-24 metų asmenų – penki nepilnamečiai. 7 asmenims pareikšti įtarimai dėl narkotikų platinimo, taip pat dėl kvaišalų platinimo nepilnamečiams.

Teisėsaugininkai nustatė, kad jaunuoliai narkotikus pardavinėjo bendraamžiams, kartais ir nepilnamečiams. Jauniausiam sulaikytajam – vos 15 metų, jis ikiteisminio tyrimo metu apklaustas kaip liudytojas, nes jis dar nėra baudžiamosios atsakomybės už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis subjektas.

Įtarimai dėl kanapių ir jų dalių platinimo pareikšti 7 asmenims, 3 sulaikytieji įtariami platinę kvaišalus nepilnamečiams.

Įtariamieji sulaikyti Klaipėdoje, Palangoje bei Kretingoje. Spėjama, kad kai kurie kitų vietovių nepilnamečiai narkotikus įsigydavo uostamiestyje tuo metu, kai jų tėvai lankydavosi Klaipėdos prekybos centruose.

ONTB pareigūnai nustatė, kad įtariamieji pardavinėjo narkotikus ir vienuose Klaipėdos vaikų globos namuose, taip pat profesinėje mokykloje ir jos bendrabutyje.

Nusikalstamą veiką organizavęs vaikinas ne tik asmeniškai prekiavo narkotikais, bet ir ieškojo naujų platintojų per savo pažįstamus, su kuriais už surastą kandidatą atsiskaitydavo kanapėmis.

4 įtariamieji buvo suimti, tačiau dabartinėje tyrimo stadijoje jiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Beje, 2 sulaikytieji jau buvo žinomi uostamiesčio pareigūnams – 2013 m. vasario mėn. jie su dar 3 sėbrais apiplėšė barą, esantį Rimkų gatvėje. Tąkart kaukėti nepilnamečiai pagrobė kasos aparatą su 50 Lt. Sulaikius įtariamuosius, jų automobilyje aptikta narkotikų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nepilnamečiams numato laisvės atėmimą nuo 3 iki 12 metų.

www.DELFI.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Policininko meilės nuotykis su kaimyne: apie pavydą, kerštą ir aistringą seksą (4)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 16:18
Su savo kaimyne aistringą romaną užmezgęs policininkas dabar graužiasi – apie jo nuotykius sužinojo ne tik artimieji, bet ir kolegos. Maža to, pareigūnui teko aiškintis ir dėl pažinties su nepilnamete – vyras labai norėjo su ja pasimylėti.

Girtas telšiškis nuskrido nuo kelio, sužalojo seserį (3)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 15:56
Girtas telšiškis nuskrido nuo kelio, sužalojo seserį
Telšių aps. VPK
Rugpjūčio 21-ąją Telšių miesto gatvėse nustatyti trys neblaivūs eismo dalyviai (vienas – automobilio vairuotojas, du – dviratininkai).

Briedžio sužalotą vairuotoją išgelbėjo policininkai - laikė užspaudę žaizdą, kol atvyko greitoji (21)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 15:43
Briedžio sužalotą vairuotoją išgelbėjo policininkai - laikė užspaudę žaizdą, kol atvyko greitoji
Šiaulių aps. VPK
Netikėtai į važiuojamąją kelio dalį užmiestyje išbėgantys laukiniai žvėrys neretai sukelia skaudžias eismo nelaimes su labai tragiškomis pasekmėmis. Vienas toks eismo įvykis buvo užregistruotas rugpjūčio 22-osios naktį.

Muitininkai sulaikė apie 400 tūkst. litų kainuojantį „Mercedes“, įvežtą „detalėms“ (32)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 12:18
Muitininkai sulaikė apie 400 tūkst. litų kainuojantį „Mercedes“, įvežtą „detalėms“
MKT
Muitinės pareigūnai Klaipėdoje sulaikė prabangų sportinį automobilį, kurį į Lietuvą mėginta įvežti "laikinam perdirbimui" – t.y. detalėms. Apie 400 tūkst. Lt vertės „Mercedes Benz SLS AMG“ muitinės pareigūnams pateiktoje deklaracijoje buvo įvertintas kaip tevertas vos 92 tūkst. Lt dėl tariamų vidinių defektų.

Žagarėje jaunas plėšikas aukos tykojo prie bažnyčios (4)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 11:37
Rugpjūčio 21 d., 17.45 val., Joniškio r., Žagarėje, Miesto aikštėje, moterį (gimusią 1935 m.), išėjusią iš bažnyčios, užpuolė nepažįstamas jaunuolis.