Pareigūnai išsiaiškino, kokie narkotikai populiariausi uostamiestyjeplatintojų gretose - paaugliai

 (46)
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) pareigūnai atlieka tyrimą dėl grupės jaunuolių nusikalstamos veikos.
Pareigūnai išsiaiškino, kokie narkotikai populiariausi uostamiestyje
Foto: Tauragės apskrities VPK nuotr.

Policija praneša, kad sulaikyta trylika 15-24 metų asmenų – penki nepilnamečiai. 7 asmenims pareikšti įtarimai dėl narkotikų platinimo, taip pat dėl kvaišalų platinimo nepilnamečiams.

Teisėsaugininkai nustatė, kad jaunuoliai narkotikus pardavinėjo bendraamžiams, kartais ir nepilnamečiams. Jauniausiam sulaikytajam – vos 15 metų, jis ikiteisminio tyrimo metu apklaustas kaip liudytojas, nes jis dar nėra baudžiamosios atsakomybės už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis subjektas.

Įtarimai dėl kanapių ir jų dalių platinimo pareikšti 7 asmenims, 3 sulaikytieji įtariami platinę kvaišalus nepilnamečiams.

Įtariamieji sulaikyti Klaipėdoje, Palangoje bei Kretingoje. Spėjama, kad kai kurie kitų vietovių nepilnamečiai narkotikus įsigydavo uostamiestyje tuo metu, kai jų tėvai lankydavosi Klaipėdos prekybos centruose.

ONTB pareigūnai nustatė, kad įtariamieji pardavinėjo narkotikus ir vienuose Klaipėdos vaikų globos namuose, taip pat profesinėje mokykloje ir jos bendrabutyje.

Nusikalstamą veiką organizavęs vaikinas ne tik asmeniškai prekiavo narkotikais, bet ir ieškojo naujų platintojų per savo pažįstamus, su kuriais už surastą kandidatą atsiskaitydavo kanapėmis.

4 įtariamieji buvo suimti, tačiau dabartinėje tyrimo stadijoje jiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Beje, 2 sulaikytieji jau buvo žinomi uostamiesčio pareigūnams – 2013 m. vasario mėn. jie su dar 3 sėbrais apiplėšė barą, esantį Rimkų gatvėje. Tąkart kaukėti nepilnamečiai pagrobė kasos aparatą su 50 Lt. Sulaikius įtariamuosius, jų automobilyje aptikta narkotikų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nepilnamečiams numato laisvės atėmimą nuo 3 iki 12 metų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Buvęs policijos viršininkas išteisintas dėl gudriai įsigyto motorolerio ir automobilio

Piktnaudžiavimu tarnyba, sukčiavimu ir dokumentų klastojimu kaltintas buvęs Rietavo policijos komisariato viršininkas Aloyzas Vaičiulis antradienį galėjo lengviau atsikvėpti – Klaipėdos apygardos teismas paskelbė išteisinamąjį nuosprendį.

Netikėto reido Raudondvaryje rezultatai nustebino pareigūnus

Ankstų antradienio rytą Kauno kelių policija surengė netikėtą reidą Kauno rajono Raudondvario gyvenvietėje. Apie dvi valandas trukusios priemonės metu buvo tikrinami vairuotojų dokumentai, blaivumas bei tikrinama ar nevežama kontrabandinių prekių.

Sunkvežimis sutraiškė „Opel“, žuvo jaunas vyras bus papildyta (4)

Antradienį Kėdainiuose tragiškoje avarijoje žuvo jaunas vyras.

Draugą nužudęs klaipėdietis neišsisuko net su tėvo pagalba (5)

Klaipėdos apygardos teismas už jaunuolio nužudymą 12 metų laisvės atėmimo bausme nuteisė vidurinio išsilavinimo, nedirbantį, anksčiau teistą devyniolikmetį Viktorą Eirošių.

Vairuotoja nepraleido mopedo: sužaloti du nepilnamečiai (10)

Kovo 30 d., 18 val., Alytuje, Savanorių bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryžoje, automobilis „Nissan Primera“, kurį vairavo 1973 m. gimusi moteris, sukdama iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio mopedo „Aprilia RS50“, kurį vairavo nepilnametis vaikinas.