Be žinios dingusio jonaviškio draugai suimti: jie įtariami nužudę vyrą ir slėpę rezervuareatnaujinta

 (27)
Antradienį į Kauno apylinkės teismą atvežami Jonavos raj. gyventojo Giedriaus Valiūno nužudymu įtariami asmenys. Planuojama, kad visiems sulaikytiesiems (taip pat Jonavos raj. gyventojams) bus skirta kardomoji priemonė. Visus įtariamuosius prašoma suimti dviems mėnesiams. Teisėja visiems įtariamiesiems skyrė 20 dienų suėmimo laikotarpį.
Įtariamieji G. Valiūno nužudymu atvežti teismą
© DELFI / Rafael Achmedov

Pirmieji du atvežti Denisas Radionovas ir Vaidas Griška. Vyrai slėpėsi nuo fotografų. Kiek vėliau atvežtas ir trečiasis įtariamasis Denisas Bespalovas.

Nuo kovo pradžios vykusios be žinios dingusio vyro paieškos nuvedė iki dar vienas beprasmės žmogžudystės. Pirmadienį Kauno AVPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininkas Gintautas Žukauskas pranešė, kad Jonavos rajone dingęs Giedrius Valiūnas rastas negyvas - vyras nužudytas.

Pirmadienio rytą policija pranešė, kad vyras surastas Jonavos rajone esančioje Užusalio seniūnijoje, apleisto namo kieme. Deja, jis jau buvo negyvas, o kūnas paslėptas rezervuare, dviejų metrų gylyje. Į policiją dingusiojo motina kreipėsi kovo 7 d., Pranešta, kad kovo 4 d. jos sūnus išėjo iš namų ir dingo. Vyras su savimi jokių asmens dokumentų neturėjo.

Tyrimo metu nustatyta, kad G. Valiūnas išėjo pasilinksminti su dar trimis asmenimis. Tyrimo duomenimis, linksmybės neapsiėjo be alkoholio. Kilus konfliktui, G. Valiūnas buvo nužudytas. Tuomet įtariamieji paslėpė kūną.

„Buvo iškviesti kinologai, dirbo gausios policijos pajėgos. Rezultatas maksimalus, pasiektas labai greitai: surinkta pakankamai įkalčių, jų nemažai, rastas kruopščiai paslėptas kūnas, sulaikyti visi įtariamieji“ , - pirmadienį sakė Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Vitoldas Guliavičius.

Sulaikyti trys įtariamieji. Konflikto priežastis - menkavertė, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo dėl chuliganiškų paskatų. Pirminiais duomenimis, aukai buvo durta į krūtinę.

Sulaikytieji anksčiau yra teisti, Jonavos rajono gyventojai. Įtariamieji ne kartą bausti už administracinius teisės pažeidimus. Vienas iš įtariamųjų buvo teistas ir užsienyje.

Nužudytas vyras irgi buvo teistas už vagystes, plėšimus, viešosios tvarkos pažeidimus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Rytinis reidas sostinėje: trečias kartas nemeluoja, nubaustas girtas ukrainietis (6)

Šeštadienį kelių policijos surengtas rytinis reidas prasidėjo ramiai. Pavyzdingi vairuotojai džiugino pareigūnus. Įkliuvo į darbą važiuojantis neblaivus ukrainietis. Vėliau sustabdytas jaunas vaikinas nuvežęs merginą į stotį, grįžo susimokėti baudą.

Kaune, daugiabučio aštuntame aukšte, kilo gaisras (1)

Šeštadienį 12.46 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaune, Sukilėlių pr. 89, aštuntame aukšte esančiame bute kilo gaisras.

Avarija Vilniuje: prieš eismą važiavęs kaltininkas toks girtas, kad po susidūrimo užmigo (49)

Šeštadienį, 12.07 val., sostinės policija gavo pranešimą apie avariją prie Oslo g. ir Vakarinio aplinkkelio sankirtos, ant estakados. Susidūrė „VW Golf“ ir „VW Sharan“.

Joninių naktį įkliuvo lietuvis karininkas ir su Nyderlandų kariuomene dirbantis olandas (27)

Šventinę šeštadienio naktį Kaune ir Jonavoje policija sustabdė du prie vairo sėdusius neblaivius karo vyrus. Lietuvis buvo girtesnis, jo laukia griežtesnė atsakomybė.

Telefoniniai sukčiai sugalvoja vis naujų mulkinimo būdų (14)

Per pastarąjį mėnesį Vilniuje ir Kaune užfiksuoti pakartotiniai sukčiavimo atvejai, kuomet telefoniniai sukčiai, siekdami apvogti gyventojus, siekė juos išvilioti iš namų ar įsiprašyti įleidžiami į butą apsimetant būsto administratoriais.