Be žinios dingusio jonaviškio draugai suimti: jie įtariami nužudę vyrą ir slėpę rezervuareatnaujinta

 (27)
Antradienį į Kauno apylinkės teismą atvežami Jonavos raj. gyventojo Giedriaus Valiūno nužudymu įtariami asmenys. Planuojama, kad visiems sulaikytiesiems (taip pat Jonavos raj. gyventojams) bus skirta kardomoji priemonė. Visus įtariamuosius prašoma suimti dviems mėnesiams. Teisėja visiems įtariamiesiems skyrė 20 dienų suėmimo laikotarpį.
Įtariamieji G. Valiūno nužudymu atvežti teismą
© DELFI / Rafael Achmedov

Pirmieji du atvežti Denisas Radionovas ir Vaidas Griška. Vyrai slėpėsi nuo fotografų. Kiek vėliau atvežtas ir trečiasis įtariamasis Denisas Bespalovas.

Nuo kovo pradžios vykusios be žinios dingusio vyro paieškos nuvedė iki dar vienas beprasmės žmogžudystės. Pirmadienį Kauno AVPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininkas Gintautas Žukauskas pranešė, kad Jonavos rajone dingęs Giedrius Valiūnas rastas negyvas - vyras nužudytas.

Pirmadienio rytą policija pranešė, kad vyras surastas Jonavos rajone esančioje Užusalio seniūnijoje, apleisto namo kieme. Deja, jis jau buvo negyvas, o kūnas paslėptas rezervuare, dviejų metrų gylyje. Į policiją dingusiojo motina kreipėsi kovo 7 d., Pranešta, kad kovo 4 d. jos sūnus išėjo iš namų ir dingo. Vyras su savimi jokių asmens dokumentų neturėjo.

Tyrimo metu nustatyta, kad G. Valiūnas išėjo pasilinksminti su dar trimis asmenimis. Tyrimo duomenimis, linksmybės neapsiėjo be alkoholio. Kilus konfliktui, G. Valiūnas buvo nužudytas. Tuomet įtariamieji paslėpė kūną.

„Buvo iškviesti kinologai, dirbo gausios policijos pajėgos. Rezultatas maksimalus, pasiektas labai greitai: surinkta pakankamai įkalčių, jų nemažai, rastas kruopščiai paslėptas kūnas, sulaikyti visi įtariamieji“ , - pirmadienį sakė Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Vitoldas Guliavičius.

Sulaikyti trys įtariamieji. Konflikto priežastis - menkavertė, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo dėl chuliganiškų paskatų. Pirminiais duomenimis, aukai buvo durta į krūtinę.

Sulaikytieji anksčiau yra teisti, Jonavos rajono gyventojai. Įtariamieji ne kartą bausti už administracinius teisės pažeidimus. Vienas iš įtariamųjų buvo teistas ir užsienyje.

Nužudytas vyras irgi buvo teistas už vagystes, plėšimus, viešosios tvarkos pažeidimus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Girtas nuo dviračio kritęs ir susižalojęs politikas sukaupė drąsą atsiprašyti (9)

Neblaivus dviračiu į kelią išriedėjęs ir sankryžoje apvirtęs Panevėžio Tarybos narys Gintaras Šileikis tvirtina nesislapstęs nuo viešumos – jis tik laukė tinkamos akimirkos atsiprašyti.

Policija vagių grobį rado anksčiau nei jo pasigedo apvogtieji (3)

Pastaruoju metu Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas registravo keletą vagysčių Lietuvos-Lenkijos pasienyje iš krovininių automobilių. Kol jų vairuotojai ilsisi, vagys jau tris kartus įsigudrino apšvarinti Kalvarijos sav. automobilių stovėjimo aikštelėse (degalinėse) stovinčius vilkikus su kroviniais.

Teisėja pamokė sąvadautojus: iš prostitučių gauti pinigai atiteks valstybei (73)

Įspūdingas sumas iš pelnymosi prostitucija gavę sąvadautojai nepraturtėjo – teismas nutarė, kad jie uždirbtus pinigus privalės grąžinti, o kol jie nebus pervesti į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sąskaitą, bus areštuotas sąvadautojų turtas.

Nufilmuota avarija „Via Baltica“ kelyje: savivartis išvažiavo prieš eismą (20)

Mirties keliu vadinamame „Via Baltica“ įvykusią avariją nufilmavo Lietuvos automobilininkų sąjungos atstovai. Jų žiniomis, avarija įvyko sutrikus vieno vairuotojų sveikatai.

Teksase susidūrus bažnyčios autobusui ir sunkvežimiui žuvo 13 žmonių (3)

Pietvakarių Teksase trečiadienį dviejų eismo juostų greitkelyje susidūrus autobusui, vežusiam vienos bažnyčios narius iš stovyklavietės, ir nedideliam sunkvežimiui, žuvo 13 žmonių, o dar du asmenys buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.