Rakverėje vyko tarptautinis III-ias „Spadematron“ taurės trylikamečių turnyras, kuriame dalyvavo aštuonios komandos iš Estijos, Suomijos ir Lietuvos. Mūsų šaliai jame atstovavo Š. Marčiulionio KA (gim. 2000 m.) trenerio Tomo Keršio auklėtiniai.

Š .Marčiulionio KA komanda rungtyniavo B pogrupyje kartu su viena Estijos ir dviem Suomijos ekipomis. Ji rezultatu 75:16 nugalėjo Lahti Namika, 84:56 - Keila KK bei 90:16 - Kotka KTP II ir tapo pogrupio nugalėtoja. Pusfinalyje trenerio T. Keršio auklėtiniai nugalėjo estų Rapla KK ekipą 64:22 ir finale susitiko su Estijos čempione - BC Tarvas/Rakvere SK komanda.

Ją įveikusi 91:55, Š. Marčiulionio KA komanda tapo turnyro nugalėtoja. Deividas Sirvydis buvo išrinktas Geriausiu Š. Marčiulionio KA komandos žaidėju, o Lukas Naimovičius apdovanotas turnyro naudingiausio žaidėjo prizu (MVP).

Draugišką turnyrą „Šiauliai 777" laimėjo Š. Marčiulionio KA penkiolikmečių komanda

Šiauliuose antrą savaitgalį iš eilės vyko turnyras. Šįkart - tai draugiškas vaikinų (gim. 1998 m.) krepšinio turnyras „Šiauliai 777", kuriame susitiko penkios Lietuvos komandos, besirengiančios spalio mėnesį prasidėsiančiam MKL čempionatui. Treneris Edvinas Justa, praėjusį savaitgalį su jaunesniais savo auklėtiniais tapęs nugalėtojais dvylikamečių turnyre, laimėjo čempionų taurę ir šį savaitgalį, vadovaudamas vyresniems auklėtiniams.

Pirmą turnyro dieną Š. Marčiulionio KA komanda rezultatu 79:62 nugalėjo Klaipėdos „V. Knašiaus KM" ir 80:71 Šiaulių KA „Saulė“, o antrąją dieną – 87:33 Mažeikių SM ir 65:37 Arvydo Sabonio krepšinio centro ekipas. Iškovojusi visas keturias pergales, Š. Marčiulionio KA komanda tapo turnyro nugalėtoja. Ignas Masiulionis išrinktas naudingiausiu komandos žaidėju.

Vyriausieji akademijos krepšininkai iš Kauno parsivežė bronzos medalius

A. Sabonio krepšinio centre vyko tradicinis tarptautinis krepšinio turnyras „Sabonis Cup 2013“, kuriame penkios Lietuvos 18-mečių ir užsienio svečių komandos varžėsi dėl A. Sabonio vardo nugalėtojų taurės. Š. Marčiulionio KA šiame turnyre atstovavo 1996 metų gimimo komanda, vadovaujama trenerio Tomo Purlio.

Š. Marčiulionio KA-BLANCOMET komanda laimėjo pirmas dvejas rungtynes rezultatu 98:88 prieš „Sabonio BC'97“ ir 103:73 prieš „BK JIP Pardubice“ (Čekija), bet vėliau 77:83 nusileido „Sabonio BC'96“ ir 58:79 „Čerkaskij Mavpy“ (Ukraina) ekipoms. Iškovojusi dvi pergales ir dukart pralaimėjusi, Š. Marčiulionio KA komanda užėmė trečią vietą. Dominykas Zupkauskas išrinktas į simbolinį turnyro geriausių žaidėjų penketuką.