Rungtynes Aleksandro Petrovičiaus treniruojama komanda pradėjo tokia sudėtimi: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas.

Susitikimo pradžioje kova vyko taškas į tašką (6:6). Svečių įžaidėjas Rolandas Alijevas pelnė dar vieną dvitaškį ir pasvaliečiai susikrovė 5 taškų persvarą (11:16, 5 min.). Paskutinę kėlinio sekundę Renaldas Seibutis pataikė fantastišką metimą iš aikštės vidurio ir sumažino skirtumą iki trijų taškų (22:25).

Buvęs „Lietuvos ryto“ puolėjas Artūras Jomantas realizavo abu baudos metimus ir „Pieno žvaigždės“ toliau pirmavo (27:34, 13 min.). R. Seibutis dar kartą įveikė svečių gynybą ir privertė Rimantą Grigą prašyti minutės pertraukėlės (33:36, 17 min.). Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 39:43.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai spurtavo ir išlygino rezultatą (45:45, 23 min.). R. Seibutis ir Z. Dowdellas smeigė po tritaškį (59:53, 27 min.), pasvaliečių puolimą bandė gaivinti A. Jomantas. Prieš lemiamą ketvirtį „Lietuvos rytas“ pirmavo 67:60.

Įsibėgėję vilniečiai neleido varžovams sugrąžinti intrigos - 81:66 (37 min.). Po J. Palacioso dėjimo rungtynių likimas buvo galutinai nulemtas (86:69). Galutinis rezultatas - 94:73.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ - Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - 94:73 (22:25, 17:18, 28:17, 27:13)

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 20 taškų, Renaldas Seibutis 18, Steponas Babrauskas 11, Darius Songaila 10.

„Pieno žvaigždės“: Dovydas Redikas 20, Rolandas Alijevas 17, Egidijus Dimša 15, Žygimantas Jonušas 11, Artūras Jomantas 10.

Šiauliečiams svečiuose pavyko nugalėti vietą LKL lyderių

Devintą pergalę septynioliktose LKL rungtynėse iškovojo šeštą vietą užimantis Šiaulių „Šiaulių“ klubas, šeštadienį svečiuose 69:64 (18:16, 14:17, 10:17, 27:14) įveikęs antroje pozicijoje esančius Prienų „TonyBet“ (15 pergalių ir 4 pralaimėjimai) krepšininkus.

Derekas Needhamas nugalėtojams pelnė 14 taškų, Julius Jucikas ir Vytautas Šulskis - po 11, Darius Pakamanis bei Travisas Leslie'is - po 9.

Prieniškių gretose sėkmingiausiai žaidė Gintaras Kadžiulis, Žygimantas Janavičius ir Mindaugas Lukauskis (po 13 tšk.) bei Laimonas Kisielius (12 taškų).