J. Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete, žaidė 24 minutes, pelnė 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius (2 jų - puolime). Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas pataikė 4 dvitaškius iš 7 ir 2 baudas iš 4, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir du sykius prasižengė.

Pagrindinis jo oponentas Roy Hibbertas per 23 minutes surinko 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir 3 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias svečių iš Toronto gretose buvo ankstesnes rungtynes dėl traumos praleidęs Kyle Lowry, kuris surinko 25 taškus (14 jų - antroje dvikovos pusėje), o DeMarre'as Carrollas ir Cory Josephas įmetė po 18.

Los Andželo ekipai, kuri patyrė trečią nesėkmę iš eilės, jos lyderis 37-erių metų Kobe Bryantas pelnė 16 taškų ir buvo tik trečias pagal rezultatyvumą. Taikliau atakavo Louis Williamsas (19 tšk.) ir Julius Randle'as (17 tšk.).

Mačą Kalifornijos valstijoje stebėjo vos daugiau nei 8 tūkst. žiūrovų.

„Raptors“ krepšininkai artimiausias rungtynes žais namuose su Minesotos „Timberwolves“.

Rezultatas:

Los Angeles „Lakers“ (0/3) - Toronto „Raptors“ (2/1) - 97:105 (27:30, 26:29, 23:27, 21:19).

„Lakers“: Louis Williamsas 19, Julius Randle'as 17, Kobe Bryantas 16 (22 min., 3/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos), Jordanas Clarksonas 11, Nickas Youngas 7, Metta World Peace ir Robertas Upshaw po 6, Jabari Brownas, Roy Hibbertas ir Jonathanas Holmesas po 4, Larry Nance Jr. 3, Robertas Sacre'as 0 taškų.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 25 (25 min., 6 rez. perdav., 4/7 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 5/6 baudos), DeMarre'as Carrollas ir Cory Josephas po 18, Jonas Valančiūnas 10 (24 min., 4 atk. kam., 1 rez. perdav., 1 blk., 1 klaid., 2 pražang., 4/7 dvitaškiai, 2/4 baudos), argentinietis Luisas Scola 9, DeMaras DeRozanas 8, Bismackas Biyombo (Kongas) 6, Terrence'as Rossas 5, Anthony Bennettas 4, Normanas Powellas 2, Patrickas Pattersonas, Jamesas Johnsonas, Ronaldas Robertsas Jr., Bruno Caboclo ir Delonas Wrightas po 0 taškų.