Košė, kurią reiktų valgyti kasdien

Košė, kurią reiktų valgyti kasdien (39)22 val.

Apie avižų naudą galima daug kalbėti, tai vieni vertingiausių grūdų. Iš avižų gaminami miltai, dribsniai, kruopos. Iš jų galima pagaminti įvairius patiekalus. Dar senovėje iš avižinių miltų virdavo košes pridėdami medaus ir sviesto, kepdavo blynus.
Lobis rudeninėse uogose: stabdo senėjimą, atgaivina odą

Lobis rudeninėse uogose: stabdo senėjimą, atgaivina odą (2)1 d.

Šaltalankių uogos, iš jų spaudžiamos sultys bei aliejus — nuo seno labai vertinamas produktas; taip daugybę ligų gydydavo bei odos problemas spręsdavo jau mūsų senoliai.
7 žingsniai link sveikesnės mitybos

7 žingsniai link sveikesnės mitybos (4)1 d.

Visuomenės sveikatos instituto duomenimis, lietuviams ne itin rūpi mityba bei jų sveikata – vos 21,3 proc. šalies gyventojų rinkdamiesi maistą galvoja apie jo naudą organizmui. Europos komisija prognozuoja, kad tokia situacija lems liūdnas pasekmes – dėl netinkamos mitybos ir nepakankamo fizinio aktyvumo ateityje gali padaugėti lėtinių ligų, įvairių psichikos sveikatos sutrikimų ir kt. sveikatos problemų.
9 netikėti skydliaukės sutrikimo požymiai

9 netikėti skydliaukės sutrikimo požymiai (71)1 d.

Kadangi gydytojai ne visada suskumba tikrinti skydliaukės veiklą, svarbu išsiaiškinti, kokie yra galimi hipotireozės požymiai,. Štai devyni simptomai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.
Apie ką perspėja kojų skausmas?

Apie ką perspėja kojų skausmas? (4)

Man kartais stovint, kartais einant ima skaudėti kojas. Mama pasimirė dėl užleistos kojų arterijų aterosklerozės. Ar tas skausmas gali reikšti, kad ir man gresia tas pats?
6 laimingų porų taisyklės

6 laimingų porų taisyklės (19)

Partnerio charakterio ypatumai arba elgesys, kuris kažkada patiko, laikui bėgant gali tapti konfliktų šaltiniu. Priimti vienas kito skirtumus ne visada lengva, tačiau absoliučiai būtina, kad kartu gyventumėte ilgai ir laimingai.
11 faktų apie jo orgazmą, kurių nežinojote

11 faktų apie jo orgazmą, kurių nežinojote (32)

Kažkodėl apie vyrų erekciją ir potenciją kalbama bei rašoma dažniau, nei apie patį jų patiriamą orgazmą. Bandome situaciją keisti.
Paprasta kaip dukart du: kodėl blondinės žavi vyrus

Paprasta kaip dukart du: kodėl blondinės žavi vyrus (106)

Prabėgus dešimčiai metų po veikalo „Rūšių kilmė“ leidimo 1859 metais, Darvinas ėmė tirti seksualinės atrankos principus ir rengti knygą „Žmogaus kilmė ir lytinė atranka“. Deja, jis negalėjo surasti pakankamai duomenų savo teorijai, kad šviesūs plaukai turi įtakos seksualinei atrankai, ir šį tyrimą turėjo nutraukti. Šiandien egzistuoja daugybė teorijų apie šviesių plaukų evoliuciją.
Intymus gyvenimas virto rutina? Pradėkite žaisti

Intymus gyvenimas virto rutina? Pradėkite žaisti (31)

Seksologai teigia, kad žaidimai, kurių metu jūs įkūnijate kokį nors personažą, - puikus būdas atgaivinti rutina virtusį seksą.
Vardadieniai
Tarvilas, Steigvilė, Augustinas, Patricija
Konkursas! „Kaip nuraminti skaudantį pilvuką?“

Konkursas! „Kaip nuraminti skaudantį pilvuką?“ (7)

Auginantys vaikus puikiai žino, kokia bėda yra skaudantis pilvukas. Gal turite nuo to gerą receptą? Iki rugsėjo 6 d. pasidalinkite savo patirtimi komentaruose, nepamiršdami nurodyti el. pašto adreso, kad galėtume su jumis susisiekti, o dviejų geriausių patarimų autorių laukia puikūs prizai!
Nepatinka oras? Tikriausiai turite vidinių problemų

Nepatinka oras? Tikriausiai turite vidinių problemų (12)

Nėra vasaros, tikras ruduo…Tokiomis ir panašiomis frazėmis pokalbį pradeda susitikę kaimynai. Tačiau tikrai ne kiekvienas žinome, kad dėl prastos „vasarinės“ nuotaikos kaltas anaiptol ne apniukęs dangus, o mūsų pačių atšalę santykiai su artimiausiais žmonėmis. Žmogaus požiūris į orą – tarsi lakmuso popierėlis, atspindintis jo vidinę būseną ir netgi polinkį į depresiją.
Telefonas vaikui - tik užgaida ar būtinybė?

Telefonas vaikui - tik užgaida ar būtinybė? (3)

Panašu, kad artėja metas, kai pirmas kūdikių ištartas žodis nebebus ausis džiuginantis „mama“ ar „tete“, bet kiek sudėtingesnis ir technologinis – „iPhone“. Tuomet tikrai ateis ir laikas, kai prie jo prisidės keli papildomi žodžiai, sudarantys visą reikalavimą – „mama, noriu telefono.“ Vis besimainančiame technikos amžiuje atrodytų, kad tai nieko baisaus, tačiau tėvams toks žodžių junginys beveik sukelia isteriją.
Derliaus sezonas vaikams – kaip išnaudoti jį geriausiai?

Derliaus sezonas vaikams – kaip išnaudoti jį geriausiai?

Įsibėgėjo uogų ir šviežių daržovių sezonas. Kaip jį išnaudoti, kad vaikai gautų daugiausia naudos? „Mažųjų ekspertų mokyklos“ pranešime spaudai biomedicinos mokslų daktaras doc. Vaidotas Urbonas teigia, kad vitaminų ateičiai nesukaupsi, tačiau būtina išnaudoti momentą, kai sveikai ir natūraliai maitintis yra lengviausia ir pigiausia.
Antakalnyje kuriamas analogų Lietuvoje neturintis projektas

Antakalnyje kuriamas analogų Lietuvoje neturintis projektas (4)1 d.

Dar šį rudenį Vilniuje, Antakalnyje, ruošiamasi atidaryti originalų skulptūrų parką. Nauja Vilniaus meno erdvė kuriama pušyne šalia „Antakalnio terasų“ gyvenvietės, V. Žalakevičiaus gatvėje. Čia iškilsiančios skulptūros bus ne tik išraiškingi autoriniai meno kūriniai – jie kartu bus skirti ir lankytojams atsisėsti. Originalius suoliukus-skulptūras kuria 6 garsūs skulptūros meistrai.
Pagrindinės japoniško sodo kūrimo taisyklės

Pagrindinės japoniško sodo kūrimo taisyklės

Japoniški sodai nėra panašūs kaip du vandens lašai. Jų dizainas priklauso nuo vietos ir paskirties. Štai trys pagrindiniai stiliai.
Kad namai būtų jaukūs: 3 interjero dizaino principai

Kad namai būtų jaukūs: 3 interjero dizaino principai

Gražus interjeras ne tik gerai funkcionuoja, bet ir sukuria namų nuotaiką arba jausmą ir atskleidžia bei paryškina tuose namuose gyvenančio asmens ar šeimos išskirtinumą. Tai, ar interjeras bus sėkmingas, priklauso nuo trijų pagrindinių elementų – funkcionalumo, nuotaikos ir individualumo.
Nepatikėsite, kaip gydomos aukso vertės žuvys

Nepatikėsite, kaip gydomos aukso vertės žuvys

Kiekvienas gyvas padaras rizikuoja susirgti ir apniktą ligos jį tenka vežti pas specialistą. Tačiau ką daryti, jei susirgo jūsų tvenkinio puošmena - prabangus japoniškas šilkinis karpis, o gydytojų Lietuvoje nėra? Alytiškis japoniškų sodų kūrėjas Kęstutis Ptakauskas šį sunkų kelią jau nuėjo ir dalinasi su DELFI skaitytojais savo patirtimi. Tiesa, ar kiekvienas išdrįs savo žuviai leisti vaistus?
Eglė Straleckaitė

Šokėja E. Straleckaitė atskleidė savo grožio paslaptis (38)

Profesionali šokėja Eglė Straleckaitė (22) dar visai neseniai Lietuvos sporto universitete įgijo šokio pedagogikos kvalifikacijos bakalauro diplomą. Mergina, atlikdama praktiką mokykloje, susidūrė su nedžiuginančia realybe: vaikų fizinė būklė iš tiesų nėra gera.
A. Guogienė: jau galvojau apie emigraciją, kai viskas staiga pasikeitė

A. Guogienė: jau galvojau apie emigraciją, kai viskas staiga pasikeitė (61)

Buvusi plaukimo čempionė, modelis ir diplomuota psichologė. Taip būtų galima apibūdinti Aistę Guogienę. Tiesa, pirmasis apibūdinimas dabar jai kelia tik šypseną, mat medalis buvo iškovotas vaikystėje. Šiuo metu Aistė išgyvena vieną gražiausių savo gyvenimo periodų. Su vyru žinomu pokerio žaidėju, verslininku ir europarlamentaru Antanu Guoga vasarą jie leidžia Lietuvoje, kartu rūpinasi aštuonerių mėnesių sūnumi Herkumi.
Prancūzas, kurio gyvenimas telpa į 3 dėžes, Paryžių išmainė į Klaipėdą: čia gyventi 3 kartus geriau

Prancūzas, kurio gyvenimas telpa į 3 dėžes, Paryžių išmainė į Klaipėdą: čia gyventi 3 kartus geriau (46)

Darbo reikalais Karibų salose, Amerikoje ir dažnai tiesiog ant lagaminų gyvenęs prancūzas Olivieris Criou visur keliavo su tomis pačiomis trimis dėžėmis, kurių turinys taip pat nekito. Su tomis pačiomis dėžėmis 2007 m. Olivieris atsikraustė gyventi į Lietuvą.
Ciera Swaringen

Patyčias dėl neįprastos išvaizdos išgyvenusi mergina: tikiu, kad tai – angelo bučiniai (72)

Paauglė iš Jungtinių Amerikos Valstijų, ilgus metus kentusi žodines kitų vaikų patyčias, atvirai papasakojo, kaip pamilo šimtus jos kūną ir veidą dengiančių įgimtų apgamų, rašo dailymail.co.uk.
Sveikiname konkurso „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“ nugalėtojus!

Sveikiname konkurso „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“ nugalėtojus! (14)

Svajoti sveika, nes svajonės mums užaugina sparnus ir galiausiai mes jas pasiekiame. Tad šį kartą kviečiame pasvajoti kartu ir skelbiame konkursą „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“.
Trys klausimai norintiems keisti gyvenimą

Trys klausimai norintiems keisti gyvenimą (5)

Šiuo atveju žodžiai „norintiems kažką keisti“ reiškia viena: į šiuos klausimus verta gilintis tiems, kurie nori pokyčių procesą paimti į savo rankas. Nori keistis sąmoningai, valdyti pokyčius, o ne virti juose, to nepastebėdami, ir vis tyliai skųstis, kad trūksta jėgų, energijos, įkvėpimo ar dar nežinia ko.
Buvo labai baisu, bet dabar gyvenu kaip noriu

Buvo labai baisu, bet dabar gyvenu kaip noriu (41)

Šis rašinys atsiųstas konkursui „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“. Kviečiame dalyvauti ir jus!
Šokiruojanti mada: moterys dėl karjeros atsisako menstruacijų

Šokiruojanti mada: moterys dėl karjeros atsisako menstruacijų (144)

Šios trys moterys įsitikinusios, kad menstruacijos neturi trukdyti jų profesiniam gyvenimui. Vis daugiau dailiosios lyties atstovių nusprendžia vartoti hormonus vien tam, kad nesant mėnesinių sparčiau koptų karjeros laiptais, rašo dailymail.co.uk.
Kaip rengtis, kad atrodytumėte lieknesnė

Kaip rengtis, kad atrodytumėte lieknesnė (4)

Dėl svorio jaudinamės dauguma mūsų, net jei kai kurie to ir neparodo, o aplinkinių akimis yra liekni it smilgos. „Londonietė“ dalinasi keliais patarimais, kaip pasinaudojus stiliaus gudrybėmis lengvai paslėpsite nedidelį antsvorį.
Šiuolaikinės vestuvės: gintaro dulkės ir piršlio korimo besiilgintys emigrantai

Šiuolaikinės vestuvės: gintaro dulkės ir piršlio korimo besiilgintys emigrantai (15)

Lazerių šou, mago pasirodymas, momentinės fotografijos kampelis, ledo barai, į ugnį barstomos gintaro dulkės – tokias pramogas svarbiausiai savo gyvenimo dienai pastaruoju metu dažniausiai renkasi jaunavedžiai. Vestuvių planuotojos sako, kad vidutiniškai tuoktuvėms jaunimas išleidžia 10-12 tūkstančių eurų. Į Lietuvą švęsti vestuvių sugrįžta ne tik emigrantai, egzotikos čia ieškoti atvyksta ir užsieniečių poros.
Dažniausios moterų klaidos perkant liemenėlę

Dažniausios moterų klaidos perkant liemenėlę (19)

Nors moterys viską mėgsta pirkti taip, kaip automobilį - kad būtų gražu, perkant liemenėlę visgi labai svarbus patogumas. Tad kad naujo pirkinio netektų nugrūsti į giliausią stalčių, pirkdamos nedarykite šių klaidų.
Eglės Žiemytės rudens kolekcijos moteris - laisva ir nevaržoma asmenybė

Eglės Žiemytės rudens kolekcijos moteris - laisva ir nevaržoma asmenybė (8)

Prekės ženklui D.EEFECT kurianti dizainerė Eglė Žiemytė pristatė 2015 m. rudens-žiemos kolekciją, skirtą drąsiai moteriai.
Būtina pamatyti: sūrių sostinė trijų šalių glėbyje

Būtina pamatyti: sūrių sostinė trijų šalių glėbyje (20)

Tai buvo mano pirmoji kelionė į Šveicariją. Mintyse Šveicariją įsivaizdavau su be proto gražia gamta ir nuostabiomis Alpėmis (kurias, deja, teko matyti tik pro lėktuvo langą). Svajojau, kaip vieną dieną ir aš kopsiu į tuos didelius kalnus ir žvelgsiu į Šveicarijos aukštumas ne tik pro lėktuvo langą. Ir nors Alpių dar nenugalėjau, pamačiau vieną iš gražiausių Šveicarijos miestų – Bazelį.
Pakruojo dvaras

Mototurizmo ralis: motociklininkai nėra begalviai nesubrendėliai

Rugpjūčio 22 dieną Lietuvos motociklininkus suvienys kultūrinis ir vienas svarbiausių bei azartiškiausių metų renginių – Mototurizmo ralis po Lietuvą, kurio šūkis – „Pažink, suvienyk, būk kaip Vytis“.
Atostogų lagaminas: tegyvuoja sveikas protas!

Atostogų lagaminas: tegyvuoja sveikas protas! (1)

Neatsiejamas atostogų atributas yra kelionės lagaminas, jei tik, žinoma, keliaujame kur nors toliau. Dažnam daiktų krovimasis ir talpinimas tampa iššūkiu ir galvos skausmu, ypač jei keliaujame pigiomis avialinijomis ir tik su rankiniu bagažu. Kaip viską supakuoti?
Atostogos artimajame užsienyje: Estija

Atostogos artimajame užsienyje: Estija (8)

Kiekvienas doras lietuvis per vasarą turi padaryti tris dalykus: nuvažiuoti į festivalį, sode pavalgyti ant laužo kepto maisto ir pabuvoti užsienyje. Net ir netoliese esančiame, bet užsienyje. Taigi, rezultatas – mes pakeliui į Estiją.
Pomidorai

6 gardžiausi pomidorų receptai žiemai (5)

Pomidorai gerai užderėjo, o jūs nežinote, ką su jais daryti? Siūlome pačius geriausius receptus išrankiausiam skoniui. Pasigaminkite - žiemą minėsite geru žodžiu.
Paprasta ir greita: pomidorai savo sultyse

Paprasta ir greita: pomidorai savo sultyse (5)

Baisiai nemėgstu sterilizacijos, todėl kiekvienais metais eksperimentuoju konservavime ir bandau atrast kuo paprastesnius jo būdus. Vienas iš gerai pavykusių – pomidorai savo sultyse.
Kregždžių lizdeliai

Kregždžių lizdeliai (12)

Skaitytoja Odeta dalijasi savo mėgstamu receptu.
5 geriausi agurkų konservavimo receptai

5 geriausi agurkų konservavimo receptai (9)

Kol dar nesibaigė agurkų derlius, suskubkite jų pasiruošti žiemai. O mes siūlome 5 geriausius agurkų konservavimo receptus.