Vabzdžių įkandimai: kaip nuraminti sudirgintą odą

Vabzdžių įkandimai: kaip nuraminti sudirgintą odą (1) 1 d.

Šiltuoju sezono metu lauke retam pavyksta išvengti neprašytos įvairių vabzdžių draugijos. Jie ne tik erzina, bet ir kartais gali būti pavojingi gyvybei. Kokių priemonių imtis, kad darbai bei poilsis gamtoje neapkarstų?
Neįprastas būdas sudeginti 100 kalorijų ir tuo pačiu atsipalaiduoti

Neįprastas būdas sudeginti 100 kalorijų ir tuo pačiu atsipalaiduoti (2)

Jei jaučiate poreikį ar nenumaldomą norą dabar pat sudeginti 100 kalorijų, galite rinktis kurį nors iš šių trijų netikėtų, bet tikrai veiksmingų būdų.
Žaliasis vitaminų šaltinis ant jūsų stalo: nauda grožiui ir sveikatai

Žaliasis vitaminų šaltinis ant jūsų stalo: nauda grožiui ir sveikatai (6)

Viena iš pirmųjų daržovių, džiuginanti mus jau pavasario pabaigoje, yra salieras. Ši daržovė labai populiari tarp žmonių, siekiančių numesti nereikalingą svorį.
Paslaptingieji apgamai – kada jų verta bijoti

Paslaptingieji apgamai – kada jų verta bijoti (4)

Niekas negali tiksliai paaiškinti, kodėl atsiranda apgamai, kodėl jie išsidėsto tam tikrose kūno vietose, ir kaip išvengti jų atsiradimo. Ar visada verta dėl jų nerimauti?
D. Trockis: dietos – blogis, kūnas pats žino, kada sustorėti arba sulieknėti

D. Trockis: dietos – blogis, kūnas pats žino, kada sustorėti arba sulieknėti (40)

Leidinys „Vegetarian“ su Dmitrijumi Trockiu, chiromantu, kuris nebepranašauja likimo, nes jį galima pakeisti, nusprendė pakalbėti apie moterims aktualiausią problemą. Greitai vasara – reikia skubiai sulieknėti.
„Mirę“ santykiai: kas mus sulaiko?

„Mirę“ santykiai: kas mus sulaiko? (33)

Terapiniame darbe klientai dažnai prašo pagalbos padėti apsispręsti. Ir tai tikrai nėra paprasčiausias terapijos metu iškeliamas tikslas. Šiame straipsnyje pasidalinsiu mintimis apie pasirinkimus, kurie kyla esant abejotiniems santykiams.
Ieškoma jaunųjų pora, norinti susituokti festivalyje

Ieškoma jaunųjų pora, norinti susituokti festivalyje (2)

Neringa ieško įsimylėjėlių poros, norinčios susituokti Kuršių nerijoje, vestuves švenčiant pagal visus tradicinius XIX a. Mažosios Lietuvos papročius.
Vyrai norėtų, kad moterys apie jų seksualumą žinotų šiuos 10 dalykų

Vyrai norėtų, kad moterys apie jų seksualumą žinotų šiuos 10 dalykų (30)

Zigmundas Freudas moterų seksualumą pavadino „tamsiuoju kontinentu“. Jei tai tiesa, vyrų seksualumas galėtų būti vadinamas tamsiąja planeta.
Meilė – dovana, o ne amžino įsimylėjimo medžioklė

Meilė – dovana, o ne amžino įsimylėjimo medžioklė (5)

Regisi, nerimas yra tapęs pamatine daugelio iš mūsų sielos būsena: nerimaujame dėl ateities, dėl vaikų ir artimųjų, dėl savęs – kad esame ne tokie, kokius mus nori matyti, kad kažko nesugebame ar nepateisiname kieno nors vilčių.
Vardadieniai
Vyliaudas, Ferdinandas, Joana (Žana)
Violeta Liutkienė

Asmenybę ugdanti mokykla – realybė ar utopija? (4)

Naujausi tyrimai atskleidžia, kad puikiai valdanti išmaniąsias technologijas ir gebanti įsisavinti informaciją „Z“ karta vis sunkiau susidoroja su emociniais iššūkiais, kurie yra neatsiejami šiuolaikiniame pasaulyje.
Selemonas Paltanavičius

S. Paltanavičius: vaikų klausimai ir džiugina, ir kelia kartėlį (1)

Šiuolaikinių vaikų klausimai būna tokie paprasti, kokių mūsų kartos vaikams būtų buvę juokinga klausti, sako gamtininkas Selemonas Paltanavičius.
„Pypliukas“: ko darželio auklėtojos neišdrįsta pasakyti tėveliams?

„Pypliukas“: ko darželio auklėtojos neišdrįsta pasakyti tėveliams? (1)

Šioje laidoje: kaip tėveliai mokosi pinti kasas savo dukrytėms. Darželio auklėtojų profesija – kokie iššūkiai laukia darbe ir ko jos nepasako tėveliams. Robotikos stovykla - mažiesiems išradėjams.
Kaip padėti vaikams jaustis saugiai?

Kaip padėti vaikams jaustis saugiai?

Vaikų saugumas – fizinis, psichologinis, emocinis – visų suaugusiųjų rūpestis ir pareiga. Saugia aplinka ir vaikų saugaus elgesio įgūdžiais turėtų rūpintis visos institucijos be išimties: šeima, darželis ar mokykla, stovyklos, būreliai, vaikų sveikatą ir gerovę saugančios tarnybos.
Kaip išsirinkti kokybiškus virtuvės baldus?

Kaip išsirinkti kokybiškus virtuvės baldus? (1)

Jei mėgstate gaminti, virtuvė bus vieta, kurioje lankysitės itin dažnai. Virtuvės baldai – vieni sudėtingiausių baldų, jie turi būti netik gražūs, bet ir funkcionalūs, ergonomiški ir žinoma ilgaamžiai.
Dizainerės Beatos Senkevič sukurtas interjeras

110 kv. m buto interjerą kūrė du kartus: atnaujino viską, ką galėjo (15)

Keturių asmenų šeimos namus Vilniuje dizainerė Beata Senkevič kūrė derindama skirtingus stilius ir daiktus. Sena ir nauja, klasika ir modernas, ryškios spalvos ir geometriniai nespalvoti motyvai susilieja į vientisą paveikslą.
S. Kudoko namas

S. Kudoko namą naujam gyvenimui prikels vilnietis (10)

Vieno žinomiausio Kauno ir Lietuvos architekto dr. Stasio Kudokos namas ruošiasi naujam gyvenimo etapui ir restauracijai. Šios iniciatyvos pradininkas – vilnietis, įsigijęs butą legendiniame tarpukario modernizmo architektūros pastate.
Dažome vonios kambarį: patarimai iš patirties

Dažome vonios kambarį: patarimai iš patirties (2)

Vonią ištisai klijuoti plytelėmis nusibodo, nebeįdomu! O ką, jei tas sienas, ant kurių netykšta vanduo, tiesiog nudažytume? Kodėl gi ne, tik tam reikia šiek tiek pasiruošti.
Lietuvos istoriją šimtamečiai pasakos ir fotografijomis, ir kino kadrais

Lietuvos istoriją šimtamečiai pasakos ir fotografijomis, ir kino kadrais

„100 metų kartu“ – tai fotografijomis ir dokumentinio kino kadrais pasakojama šimtamečių istorija. Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui skirta idėja šalies bendraamžių lūpomis atskleis autentiškus pasakojimus bei Lietuvos valstybingumo raidą.
Marius Čepulis

Fotografas M. Čepulis: tikrai nesu minios žmogus (3)

Ilgos valandos, praleistos sekant žvėries pėdsakais arba tūnant slėptuvėje, kerintys gamtos vaizdai, šaltis, audros bei rizikingi nuotykiai – tokia yra gamtos fotografo, ornitologo bei verslininko Mariaus Čepulio (42 m.) kasdienybė.
Jelenos pokyčiai

Jelenai pavyko atsikratyti sėdimo darbo „padovanotų" 12 kg: nepersivalgau ir nebadauju (2)

Jelena – puikus pavyzdys, kaip didelis noras, teisingai pasirinkta strategija, užsispyrimas ir uolus darbas sporto salėje atvedė link užsibrėžtų tikslų.
Asmeninis eksperimentas: kas labiausiai padeda padailinti kūno linijas?

Asmeninis eksperimentas: kas labiausiai padeda padailinti kūno linijas? (32)

Nusprendžiau, kad atėjo metas rimtiems pokyčiams. Užsibrėžiau per dvi savaites atsikratyti net 5 kilogramų. Į pagalbą metant svorį pasikviečiau vieną dietą ir tris sporto klases.
Psichologė: laimėjimas loterijoje pirmiausia kelia ne džiaugsmą

Psichologė: laimėjimas loterijoje pirmiausia kelia ne džiaugsmą (2)

Tiek negatyvūs, tiek pozityvūs dalykai kelia papildomą stresą, todėl net ir aukso puodo laimėjimas loterijoje gali sukelti daug streso, LRT RADIJUI sako psichologė Aistė Garškaitė.
Kodėl vargšai sugeba jaustis laimingesni už turtuolius?

Kodėl vargšai sugeba jaustis laimingesni už turtuolius? (46)

Sako, palyginimas – tai džiaugsmo vagis. Jei dabartiniame pasaulyje, kuriame net milijardieriai nelaiko savęs turtingais, nustotume save lyginti su kitais, ar taptume laimingesni? Kodėl neretai vargšai jaučiasi laimingesni už turtuolius, portale bbc.com aptaria žurnalistė Maddy Savage.
Keisčiausi darbo pokalbiai: klausė, kodėl šulinio dangčiai apskriti

Keisčiausi darbo pokalbiai: klausė, kodėl šulinio dangčiai apskriti (12)

Darbinantis galite sulaukti vis įdomesnių klausimų ar net užduočių, mat darbuotojų ieškančios tarptautinės korporacijos, atrodo, darbuotojus išbandyti per darbo pokalbius bando vis dažniau.
Nemoku laisvai bendrauti, sunku susipažinti su žmonėmis

Nemoku laisvai bendrauti, sunku susipažinti su žmonėmis (11)

Klausimas. Nemoku laisvai bendrauti, susipažinti su merginomis. Nesukuriu jokių santykių. Atrodo, taip paprasta ištarti „labas" ir „kaip tau sekasi“, bet net pasitaikius tinkamai progai to neišdrįstu.
Vasara vis tiek ateis: 5 tobuli drabužių deriniai

Vasara vis tiek ateis: 5 tobuli drabužių deriniai (4)

Vasarą mūsų dienotvarkė būna pilna: dieną paplūdimys, vakare lauko kavinė, tad mažiausiai norisi kvaršinti galvą apie tai, ką apsirengti.
Šukuosenų tendencijos

2017-tųjų plaukų tendencijos: tūris, spalvos ir aiškios detalės (5)

Naujausią tendencijų kolekciją „Propaganda“ pristatę kūrybinės komandos „A-TWINS“ flagmanai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok sako, kad kolekcijos gaires padiktavo iš podiumų į fashionistų gyvenimus ir gatves atkeliavę raktiniai sezono tendencijų elementai: po puošniomis užsklandomis paslėpta tiesa, veidus dengiančios besišypsančios kaukės ir narsūs virtualieji superherojai.
Aukštakulniai – grožis ar rizika?

Aukštakulniai – grožis ar rizika? (2)

Šiuolaikinė moteris neįsivaizduoja elegantiško įvaizdžio be aukštakulnių. Gydytojai skambina pavojaus varpais ir sako, kad netinkami aukštakulniai gali ne tik sukelti trumpalaikį skausmą, tačiau ir tapti ilgalaikių problemų priežastimi. Grožio aukas gali išgelbėti vienintelė priemonė – saikas.
5 dėmesio vertos šio sezono stiliaus tendencijos

5 dėmesio vertos šio sezono stiliaus tendencijos (3)

Šiltajam metų laikui atėjus, skubame į spintos gilumą sukabinti paltus ir vietoj jų į dienos šviesą traukiame sukneles ir sijonus. Taip, tegyvuoja pavasaris!
Avižų ir uogų pusryčiai

Avižų ir uogų pusryčiai

Maistingų, saldžių pusryčių receptas su avižomis.
Žuvis, troškinta žaliajame petražolių padaže

Žuvis, troškinta žaliajame petražolių padaže (2)

Šis receptas atsiųstas konkursui „Lengviau ir skaniau“ Dėkojame Liucijai ir laukiame jūsų receptų.
Daržovių apkepas su mocarela

Daržovių apkepas su mocarela

Skanu ir labai sveika!
Varškės apkepas su natūraliu jogurtu

Varškės apkepas su natūraliu jogurtu (2)

Niekas negali atsispirti šiam varškės apkepui!