Turite viršsvorio? Kaip pradėti sportuoti nepakenkiant sveikatai?

Turite viršsvorio? Kaip pradėti sportuoti nepakenkiant sveikatai?1 d.

Liepos 1-ąją į „Effectus“ sporto klubą rinkosi projekto „Lieknėju“ dalyvės. Kartu su kitomis antsvorio turinčiomis dailiosios lyties atstovėmis jos sportuoja pagal trenerių joms pritaikytą programą. Moterys nekantriai laukė sveikatos specialistų įvertinimo ir patarimų, kaip lieknėti nepakenkiant savo sveikatai?
8 būdai, kaip per karščius sudeginti daugiau kalorijų

8 būdai, kaip per karščius sudeginti daugiau kalorijų2 d.

Kaip teisingai mesti svorį, kai oro temperatūra už lango pasiekia aukštumas. Pasinaudokite ekspertų patarimais.
Trešnėse – vitaminų lobiai, tačiau persivalgyti nepatartina

Trešnėse – vitaminų lobiai, tačiau persivalgyti nepatartina (23)

Prasidėjo trešnių sezonas. Vienas iš didžiausių šių saldžiųjų vasaros uogų privalumų – jose daug antioksidantų, vienas kurių – antocianidino glikozidas, suteikiantis trešnėms unikalią tamsiai raudoną, beveik juodą spalvą.
Dukano dieta išbandyta! Tomos istorija

Dukano dieta išbandyta! Tomos istorija (14)

Visame pasaulyje populiarią Dukano dietą sudaro keturi etapai: ataka, kaita, įtvirtinimas ir galutinė stabilizacija. Jos sumanytojas prancūzas gydytojas dr. Pjeras Dukanas (Pierre Dukan) teigia, kad šiuose etapuose ir slypi dietos veiksmingumas, mat jos besilaikantis žmogus turi galimybę stabilizuoti savo svorį ir niekada nebepriaugti numestų kilogramų. Gydytojui pritaria ir mūsų pašnekovė ‒ biuro vadovė Toma. Besilaikydama Dukano dietos mergina atsikratė nepageidaujamo svorio ir pakeitė mitybos įpročius.
Mankšta paplūdimyje: tiems, kurie netingi

Mankšta paplūdimyje: tiems, kurie netingi

„Judam kartu“ ir asmeninė trenerė bei mitybos ir įpročių formavimo specialistė Kristina Paulauskaitė – Šlaustienė siūlo treniruotę paplūdimyje - kad atostogos neprailgtų, o praeitų naudingai.
Ar tikrai pažįstate savo antrąją pusę: klausimai sutuoktiniui

Ar tikrai pažįstate savo antrąją pusę: klausimai sutuoktiniui (23)

Pragyvenus su partneriu daugiau nei trejus metus gali apsirikti, kad jį jau pažįsti! O susilaukus vaikų, nebežinai apie ką kalbėtis.
Kaip aš tapau savo buvusio vyro meiluže

Kaip aš tapau savo buvusio vyro meiluže (51)

Sveiki, ilgą laiką maniau, kad esu stipri ir atsakymus bei kelius kaip gyventi toliau rasiu pati, deja… Supratau, kad stipria būti tiesiog pavargau. Noriu sustoti ir viską pradėti iš naujo, bet negaliu. Situacija atrodo paprasta ir šiandieniniame pasaulyje gan kasdieniška – skyrybos.
Apklausa: koks amžius tinkamiausias sekso pradžiai

Apklausa: koks amžius tinkamiausias sekso pradžiai (58)

Idealus amžius pradėti lytinį gyvenimą - 18 metų. Būtent tokio amžiaus žmogus laikomas susiformavęs ir fiziškai, ir emociškai. Ar būtina iki tokio amžiaus išlikti skaisčiam ir kodėl neverta anksčiau pradėti mėgautis seksu bandė išsiaiškinti mokslininkai.
Kas iš tiesų yra priešlaikė ejakuliacija: daugelį tai nuramins

Kas iš tiesų yra priešlaikė ejakuliacija: daugelį tai nuramins (83)

Priešlaikė ejakuliacija – opi problema ir ne tokia jau dažna sveikatos diskusijų tema. Trumpai apibūdinus, priešlaikė ejakuliacija yra nekontroliuojama ejakuliacija prieš seksualinę penetraciją arba po neilgos seksualinės penetracijos.
Vardadieniai
Butginas, Mantmailė, Karolina, Filomena
Vasaros aktualija: puoduko ABC

Vasaros aktualija: puoduko ABC (12)

Nuo rudens mano vaikas pradės eiti į darželį. Norėčiau pradėti jį pratinti sėstis ant puoduko. Ar jau tinkamas laikas dvejų berniukui? Kaip tai turėčiau daryti?
Alvyda
Mokslininkai nustatė, kada geriausia pastoti

Mokslininkai nustatė, kada geriausia pastoti (10)

Trokštate susilaukti kūdikio? Pasak mokslininkų, vasara yra geriausias laikas pastoti, kadangi vasaros mėnesiais vyro sperma yra aktyviausia. Be to, ilgos dienos ir didelis karštis kursto romantinius jausmus, rašo dailymail.co.uk.
Joninės – proga pažaisti ir pabūti gamtoje

Joninės – proga pažaisti ir pabūti gamtoje (1)

Joninės, arba Rasos – sena, pagoniškas tradicijas išsaugojusi šventė. Ją lydi vandens, ugnies, mitų ir senųjų papročių simbolika, kuri skatina išlaisvinti fantaziją, padeda sustiprinti ryšį su gamta. Kadangi ši šventė jau trylikti metai Lietuvoje yra nedarbo diena, daugelis ją paverčia artimųjų sambūrio bei šeimos žaidimų diena.
14 asmenų šeima kartu pietauja bent kartą per savaitę

14 asmenų šeima kartu pietauja bent kartą per savaitę

Dukroms, ne itin mėgstančioms gaminti maistą, mamos neretai sako: „Palauk, kol sulauksi vaikų“. Ir iš tiesų, susikūrus šeimai, tėvams tenka pasitelkti visą savo išradingumą ir fantaziją, kad šeimos pietūs būtų sotūs, maistingi, o svarbiausia, suartintų šeimą. Juk dažnai pietų stalas tampa vienintele vieta, kur pavyksta bent trumpam susitikti visiems šeimos nariams.
Sodinimas kitaip: darže – karklai, vazonėliuose – braškės

Sodinimas kitaip: darže – karklai, vazonėliuose – braškės

Tautodailininkė iš Salų (Kamajų sen.) Augenija Ruželienė iš karklo vytelių pina krepšelius, pintines, lopšius, patalynės, skalbinių dėžes ir kitus dirbinius. Vieni jų turi praktinę paskirtį, kiti – dekoratyviniai, skirti namų aplinkai, interjerui papuošti.
Pagrindinės taisyklės renovuojant vonios kambarį

Pagrindinės taisyklės renovuojant vonios kambarį (20)

Žinokite, kad geras vonios kambarys – pagrindinis argumentas apsisprendžiant, ar pirkti siūlomą būstą, tad labai svarbu jį tinkamai renovuoti.
Geometrija interjere: nesuklyskite pasirinkdami

Geometrija interjere: nesuklyskite pasirinkdami

Aiškios, atpažįstamos formos – praktiškai visų stilių pagrindas. Klasikos, ampyro, art deco stilių pagrindas – harmoningas derėjimas, objektų ir formų simetriškumas, baldai sustatomi tam tikra tvarka, papildomos interjero detalės paklūsta bendrai koncepcijai, rašo home.passion.ru.
Paskelbti geriausi 2015 m. Lietuvos jaunieji dizaineriai

Paskelbti geriausi 2015 m. Lietuvos jaunieji dizaineriai

Vilniaus dailės akademijos (VDA) ekspozicijų salėje TITANIKAS atidarytoje parodoje buvo paskelbti geriausi Lietuvos jaunieji dizaineriai produkto, mados ir komunikacijos dizaino kategorijose.
Gabrieliaus ir Austėjos Landsbergių šeima

A. Landsbergienė: mums su Gabrielium niekada nebuvo lengva (1108)

Atrodo, kad keturių vaikų mama, trylikos „Vaikystės sodo“ darželių ir dviejų Karalienės Mortos mokyklų steigėja, mokslų daktarė Austėja Landsbergienė turi neišsemiamus energijos klodus. Tačiau pasakodama savo istoriją moteris prisipažįsta, kad buvo tikrai sunkių momentų. Su politiku Gabrieliumi Landsbergiu anksti sukūrę šeimą jie viską darė vienu metu: studijavo, dirbo ir augino vaikus.
3 priežastys perskaityti knygą „Kaip Hektoras laimės ieškojo“

3 priežastys perskaityti knygą „Kaip Hektoras laimės ieškojo“ (3)

Prancūzų psichiatro, monografijų apie psichologiją autoriaus François Lelord‘o pirmas romanas apie jauną psichiatrą Hektorą „Kaip Hektoras laimės ieškojo“ (iš prancūzų kalbos vertė Virginijus Baranauskas, išleido „Tyto alba“) pradėjo visą seriją knygų apie šį herojų. Romanų istorijos atrodo paprastos, tačiau tai tik paviršinis įspūdis – iš tikrųjų jose slypi daugybės žmonių patirtis.
Sukrečiantis pasakojimas: savo biologinę mamą moteris rado pagal skelbimą laikraštyje

Sukrečiantis pasakojimas: savo biologinę mamą moteris rado pagal skelbimą laikraštyje (21)

Ar tiesa, kad net įtėvių šeimoje užaugę vaikai būna labai panašūs į savo biologinius tėvus savo išvaizda, įpročiais ir charakterio bruožais? Kas mumyse mūsų pačių, o kas – iš gyvenimą padovanojusių žmonių? Norėdama tai išsiaiškinti, Catherine Chanter iš Anglijos, sulaukusi penkiasdešimties, nusprendė susirasti savo biologinę mamą, rašo theguardian.com.
Monica Lewinsky: mama bijojo, kad aš neatlaikysiu pažeminimo

Monica Lewinsky: mama bijojo, kad aš neatlaikysiu pažeminimo (53)

1998 metais visas pasaulis sužinojo apie JAV prezidento Billo Clintono lytinius santykius su dvidešimt dvejų metų stažuotoja Monica Lewinsky. Dabar, praėjus 17 metų, ji pasakoja apie tuos jausmus, kuriuos teko išgyventi, ir apie tai, ko ją išmokė vieša gėda.
Ką daryti, kad norai išsipildytų: 15 žingsnių svajonių įgyvendinimo link

Ką daryti, kad norai išsipildytų: 15 žingsnių svajonių įgyvendinimo link (29)

Mano draugai, pažįstami ir Sielos namų skaitytojai dažnai klausia, ką, mano manymu, reikia daryti, kad būtų kuo greičiau įgyvendintos jų svajonės ir norai. Kaip man pavyksta realizuoti savo svajones? Ar yra kokia nors stebuklinga formulė arba burtai? Visiems atsakau tą patį – yra nesunkios ir veiksmingos instrukcijos, kurių laikantis anksčiau ar vėliau, norai pildosi. Vienintelis dalykas, kurio reikia, kaip ir bet kurioje kitoje veikloje – kantraus, tęstinio ir sistemingo proceso.
Kur stoti arba aukštojo mokslo pasirinkimo kančios

Kur stoti arba aukštojo mokslo pasirinkimo kančios (26)

Nors nesu studentė, vis dažniau tenka padiskutuoti aukštojo mokslo pasirinkimo tema. Galbūt ji iškyla į paviršių dėl to, kad tik neseniai nutilo triukšmas dėl baigiamųjų mokyklos egzaminų bei stojamųjų, o gal dėl to, kad paskutiniu metu tenka daugiau bendrauti tiek su mokslus besirenkančiais moksleiviais ar jų susirūpinusiais, stresuojančiais tėveliais. Bet kuriuo atveju, akivaizdu, kad daugeliui tai viena aktualiausių temų.
Istorija apie tai, kaip dažnai klystame, ieškodami savo laimės

Istorija apie tai, kaip dažnai klystame, ieškodami savo laimės

Prancūzų psichiatro, monografijų apie psichologiją autoriaus François Lelord‘o pirmas romanas apie jauną psichiatrą Hektorą „Kaip Hektoras laimės ieškojo“ pradėjo visą seriją knygų apie šį herojų. Romanų istorijos atrodo paprastos, tačiau tai tik paviršinis įspūdis – iš tikrųjų jose slypi daugybės žmonių patirtis.
Kaip išlikti jaunam: 10 paprastų žingsnių atjaunėti 10 metų

Kaip išlikti jaunam: 10 paprastų žingsnių atjaunėti 10 metų (24)

Ar manote, kad senėjimas neišvengiamas? Ar jaučiate, kad jo niekaip neįveiksite? Ar manote, kad prarasite grožį ir atmintį?
Praktiniai patarimai planuojantiems vestuves

Praktiniai patarimai planuojantiems vestuves (5)

Vestuvės – didžiausia gyvenimo šventė. Kadangi daugeliui (aišku, kaip jau kam pasiseka) jos būna tik kartą gyvenime. Todėl, ko gero, nereikia nė sakyti, jog visi trokšta šią šventę pasidaryti vienintelę ir nepakartojamą.
Po išvaizdos pokyčių rubensiškų formų vilnietė negalėjo nuo veidrodžio atitraukti akių

Po išvaizdos pokyčių rubensiškų formų vilnietė negalėjo nuo veidrodžio atitraukti akių (97)

Laužydamas vyraujančius grožio standartus, naujienų portalas DELFI kartu su aprangos tinklu „OMBRE|Pura“ feisbuke paskelbė išvaizdos pokyčių konkursą. Jo metu tinklalapio vartotojos komentaruose turėjo rašyti, kodėl gera būti rubensiškų formų moterimi. Originaliausio atsakymo apdovanojimas atiteko vilnietei Violetai Liudvinovičienei.
Joringis Šatas – apie stiliaus ikonas ir vyriškumo išraiškas

Joringis Šatas – apie stiliaus ikonas ir vyriškumo išraiškas (9)

Stilistas – šiuo metu kone sparčiausiai populiarėjantis amatas šalyje. Štai viename televizijos projektų sudalyvavęs ir jį laimėjęs Joringis Šatas (20) taip pat drąsiai stojo į matomiausių stilistų gretas. Vaikinas tikina, kad komentarų apie „nevyrišką profesiją“ tiesiog nesiklauso. „Tuščios kalbos“,– nukerta jis.
Įdomybės apie kvepalus: iš ko gaminami ir kokie kada tinka

Įdomybės apie kvepalus: iš ko gaminami ir kokie kada tinka (3)

Kone ant kiekvienos gražiosios lyties atstovės naktinio staliuko galima rasti dailų kvepalų buteliuką. Tačiau kasdienis kvepinimosi ritualas retai kada priverčia susimastyti apie tai, iš kur atkeliavo kvepalai, kokios sudedamosios jų dalys sukuria vienokį ar kitokį aromatą.
Mano svajonių atostogos prie Baltijos jūros

Mano svajonių atostogos prie Baltijos jūros (13)

Vieną dieną ir aš važiuosiu atostogaut. Aš išsimokėsiu kreditą už savo nevykusias vestuves ir tada, pirmiausiai, aš pasiimsiu savo dukrą, kuri jau spės paaugti ir mes dviese išvažiuosim atostogauti. Taip, mes būtinai išvažiuosim ir praleisim mūsų pirmas bendras atostogas.
Mažai kam žinomas gamtos fenomenas, kasmet nusinešantis šimtus gyvybių

Mažai kam žinomas gamtos fenomenas, kasmet nusinešantis šimtus gyvybių (50)

Dauguma žmonių, gerai mokančių plaukti ar neblogai laikytis ant vandens, nesupranta, kad įmanoma paskęsti visiškai prie kranto. Išgirdę per atostogų sezoną prie kranto nuskendusių turistų skaičių jie galvoja, kad aukos arba nemokėjo plaukti, arba buvo apsvaigę nuo alkoholio. Tikroji priežastis slypi visai kur kitur, rašo fit4brain.com.
Patarimai, kaip išsirinkti patogius riedučius

Patarimai, kaip išsirinkti patogius riedučius (4)

Sparčiai populiarėjant aktyvaus laisvalaikio idėjai parkus jau užplūdo ne tik bėgikai, bet ir riedutininkai. Tačiau norintys pradėti važinėti riedučiais susiduria su daugybe pasirinkimų ir galvosūkių. Dažnai pradedančiajam kylantys klausimai: kokio tipo, ratukų kietumo, bato formos riedučius išsirinkti.
Paplūdimio avalynė: kiek ir kokios įsimesti į atostogų lagaminą?

Paplūdimio avalynė: kiek ir kokios įsimesti į atostogų lagaminą?

Nors vaikščioti basomis, o ypač – vasarą, ir norisi, ir sveika, tačiau anaiptol ne kiekvienas žemės lopinėlis yra draugiškas niekaip neapsaugotoms jūsų pėdoms. Užsienyje esama tokių pakrančių, kokių mes, malonių lietuviškų paplūdimių išpaikinti, nė sapnuoti nesapnavome: prie vienų be batų tiesiog neprieisi, o prie kitų priėjęs basas į vandenį neįlipsi ar įlipęs nesidžiaugsi. Tad nuo ko reikėtų saugoti savo pėdas nepažįstamose pakrantėse ir kaip išsiaiškinti, kokio paplūdimio tikėtis šalyje, į kurią vykstate? Ir galiausiai: kokią paplūdimio avalynę įsidėti į atostogų lagaminą?
Konkursas: „Gardžiausias vasaros desertas su uogomis“

Konkursas: „Gardžiausias vasaros desertas su uogomis“1 d.

Vasarai pažėrus pirmųjų uogų, kviečiame pasidalinti savo geriausiais receptais su DELFI skaitytojais ir sudalyvauti konkurse „Gardžiausias vasaros desertas su uogomis“.
Namų aludaris A. Jučas apie lietuvišką alų: atsirita nauja banga

Namų aludaris A. Jučas apie lietuvišką alų: atsirita nauja banga (11)1 d.

„Noras kurti bei pomėgis eksperimentuoti paskatino imtis ne visiems suprantamo hobio – namų aludarystės“, - sako alytiškis Andrius Jučas, kuris jau kelerius metus verda alų savo daugiabučio virtuvėje. Pernai laimėjęs „Raudonų plytų alaus dirbtuvių“ skelbtą namų aludarių konkursą, šiemet alytiškis jau džiaugiasi, kad jo alaus gali paragauti daugiau žmonių.
Kaip teisingai sušaldyti braškes žiemai

Kaip teisingai sušaldyti braškes žiemai (48)2 d.

Lietuvių pomėgis vasarą valgyti daug braškių yra ne tik malonus, bet ir labai naudingas organizmui. Braškės yra ypatingos uogos, pasižyminčios itin gausiu antioksidantų, magnio ir vitamino C kiekiu.
Išmėginkite: mėsos suši

Išmėginkite: mėsos suši (4)

Šis receptas atsiųstas konkursui „Mano geriausias vasaros receptas“. Kviečiame dalyvauti ir jus!