Kas mus gali pražudyti: toksiniai junginiai buityje ir aplinkoje

Kas mus gali pražudyti: toksiniai junginiai buityje ir aplinkoje (7)

Kaip veikia cianidai? Kas gali atsitikti deginant plastikinius butelius? Kodėl apalpusiam žmogui negalima duoti uostyti amoniako? Kuo pavojingos supuvusios bulvės? Kaip galima apsinuodyti valant vonią?
Pasninko valgiaraštį suvokiame iškreiptai: ką valgyti

Pasninko valgiaraštį suvokiame iškreiptai: ką valgyti (5)

Lapkričio pabaigoje kartu su Šv. Andriejumi prasidėjo Advento laikotarpis. Kartu su juo ir pasninko laikas. Klysta tie, kurie mano, kad pasninkas – kažkokia dietos forma. Žiemą tradicinis pasninkas turi kur kas mažiau suvaržymų nei Gavėnia.
Kodėl moterys visada nepatenkintos savo krūtine

Kodėl moterys visada nepatenkintos savo krūtine (74)

Krūtinė – moteriškumo simbolis, tačiau reta kuri moteris patenkinta savąja. Mes nepriimame savo krūtinės kaip dalies savęs ir metų metais svajojame apie tai, kokia ji turėtų būti, kokios mes norėtume. Kaip išmokti mylėti savo krūtinę čia ir dabar, susitaikyti su ja, ją prižiūrėti ir rūpintis jos grožiu?
7-oji savaitė: Super Body treniruotė

7-oji savaitė: Super Body treniruotė (4)

Šventės jau ant nosies, o ir mūsų siekiamas tikslas jau labai arti. Štai ir priešpaskutinė savaitė! Todėl nenuleiskime rankų ir gražinkime savo kūno linijas toliau, kad per šventes pasitikėtumėte savimi ir atrodytumėte tobulai.
Dėl plaukų slinkimo nekaltinkite giminaičių: 6 mitai

Dėl plaukų slinkimo nekaltinkite giminaičių: 6 mitai (10)

Slen­ka plaukai, o jums at­ro­do, kad šią pro­ble­mą pa­vel­dė­jo­te iš sa­vo gi­mi­nai­čių? Tai vie­nas iš dau­ge­lio mi­tų apie plau­kų slin­ki­mą. Tie­sa, moks­li­nin­kai nu­sta­tė, kad plau­kų re­tė­ji­mas ka­muo­ja 40–50 pro­c. mo­te­rų.
Pragaras, o ne gyvenimas: net monstras taip nesugebėtų elgtis

Pragaras, o ne gyvenimas: net monstras taip nesugebėtų elgtis (207)2 d.„Jaučiu, kad reiks tą žmogų palikt, nors tikrai nenorėčiau to daryt, juk visgi dukrytę turim. Nežinau, tikrai, ką daryti??? Bet jei kažko nesiimsiu, tai greit pačiai ne tik psichiatro pagalbos reiks, bet ir traumatologo“, - pagalbos kreipiasi mergina ir atvirai pasakoja savo šiurpias gyvenimo istorijas.
Kokie moterų bruožai vyrams patinka labiausiai ir ką jie renkasi į meilužes

Kokie moterų bruožai vyrams patinka labiausiai ir ką jie renkasi į meilužes (50)

Vyrams patinka švelnūs moterų bruožai, tačiau ar šis švelnumas kelia stiprius jausmus? O gal tik norą užmegzti lengvabūdišką romaną?
Meilė 30 m. vyresniam: neįsivaizduoju, kaip turėčiau elgtis ir ką daryti

Meilė 30 m. vyresniam: neįsivaizduoju, kaip turėčiau elgtis ir ką daryti (301)

„Daugiau, nei prieš metus mano gyvenime atsirado vienas vyras, kuris puikiai atitiko mano įsivaizduojamą idealą. Laikas, praleistas su juo buvo nepamirštamas, turėjome daug bendrų interesų, o kai jis būdavo šalia, jaučiausi tikrai laiminga. Tačiau, nusprendžiau nutraukti santykius, nors iki šiol dėl to gailiuosi“, - atvirauja 23 m. mergina ir ieško atsakymų, kaip jai pasielgti, kad gyventi būtų lengviau.
6 dalykai, kuriuos jis nori išgirsti tiesiai šviesiai

6 dalykai, kuriuos jis nori išgirsti tiesiai šviesiai (4)

Moterišku gudrumu santykiuose iš tiesų galima pasiekti daug, tačiau jis praverčia tikrai ne visada. Yra dalykų, kuriuos jūsų mylimasis norėtų išgirsti iš jūsų be užuolankų. Pavyzdžiui, jei tikitės, kad jis pats supras, dėl ko ant jo pykstate, konfliktas gali tęstis labai ilgai.
Vardadieniai
Daugardas, Gražvilė, Teofilis
TOP 5 dovanos kolegoms ir draugams, kurios nedulkės lentynoje

TOP 5 dovanos kolegoms ir draugams, kurios nedulkės lentynoje (3)

Kartu su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis, dažnai užklumpa ir daugybė rūpesčių – ką padovanoti artimiesiems – tėvams, vaikams ar antrajai pusei. Artimiausių žmonių norus dažnai galime išsiaiškinti, o jų dovanoms skirti kiek daugiau lėšų, tačiau tuomet iškyla klausimas – ar sveikinti ir kolegas, draugus ir kitus mažiau artimus žmones.
Paaiškėjo, kas verčia mus išlaidauti

Paaiškėjo, kas verčia mus išlaidauti (1)

Ką kaltinti dėl jūsų išlaidavimo? Vartotojai gali manyti, kad jie visiškai kontroliuoja savo apsipirkimo sprendimus, tačiau vis daugėja tyrimų, parodančių, kad yra kiek kitaip.
Kaip išvengti kalėdinio streso?

Kaip išvengti kalėdinio streso? (8)

Kalėdų metas – ypatingas, kupinas džiaugsmo, laukimo, šilumos. Dažnai Kalėdos idealizuojamos ir joms keliama daug lūkesčių, tačiau ne visada būna taip, kaip pasakose. Pasiruošimas šventėms gali sukelti ir daug streso, nerimo, netgi paaštrinti įtemptą situaciją šeimoje ar sustiprinti vienatvės jausmą. Tačiau norėdami sutikti Kalėdas su džiaugsmu ir vidine ramybe, turėtume pasistengti suvaldyti savo emocijas ir išspręsti prieššventines krizes. Štai keletas būdų, padėsiančių sumažinti stresą ir pyktį ruošiantis žiemos šventėms ir jau sulaukus Kalėdų.
Kaip užauginti sėkmės lydimą vaiką?

Kaip užauginti sėkmės lydimą vaiką? (21)

Kam šypsosi įnoringoji fortūna? Ar galima išauginti sėkmės lydimą žmogų? Psichologai nė neabejoja, kad mažylio laiminga ateitis visų pirma priklauso nuo tėvų.
Kalėdinis Dizaino turgus - jau šį savaitgalį

Kalėdinis Dizaino turgus - jau šį savaitgalį

Net jei kalėdinėmis dovanomis pasirūpinote prieš pusmetį - į Kalėdinį dizaino turgų verta ateiti. Dvi dienas - šeštadienį, ir sekmadienį - čia ore plevens gardžių kepinių ir karšto vyno kvapas, skambės šventinis šurmulys ir tvyros tikra kalėdinė nuotaika!
Puiki dovanos idėja, apie kurią net nepagalvojote

Puiki dovanos idėja, apie kurią net nepagalvojote (29)Slegia nemalonus oras ir niūrūs vakarai? Jeigu jūsų neįkvepia prieškalėdinis blaškymasis po parduotuves, laiką galite praleisti ir kur kas maloniau. Štai puikus pavyzdys, kaip smagus sekmadieninis mergaičių vakarėlis gali pavirsti originalių dovanų dirbtuvėmis!
Idėjos, kaip papuošti namus Kalėdoms

Idėjos, kaip papuošti namus Kalėdoms (9)

Šventės artėja, bet Kalėdų dvasia pati tikrai neateis, jeigu jos nesusikursime. Tam reikia skirti šiek tiek laiko ir namai padvelks jaukumu. Štai keletas idėjų, kaip sukurti šventišką nuotaiką.
J.Bieberio namai

Prabangus interjeras: stiklinis namas, kuriame gyvena J. Bieberis (17)

Pranešama, kad Justinas Bieberis už 59 tūkst. JAV dolerių (apytikriai 165 tūkst. Lt.) per mėnesį nuomojasi stiklinį namą, kurio plotas – daugiau nei 600 kv. m., skelbia „All over press“.
Rasa Niurkaitė, T. Lukšio nuotr.

Lietuvoje neįstojusi 3 kartus išvyko mokytis į prestižinį universitetą (95)

„Lietuviai po truputį šturmuoja akademiją, bet žinau, kad esu pirmoji lietuvė dramos programoje", - sako teatro režisūros magistrą Karališkoje Škotijos Konservatorijoje studijuojanti mergina. Apie studijas svetur, karjeros pradžią, spektaklį Vilniuje ir ateities planus - pokalbis su iš Kupiškio kilusia Rasa Niurkaite.
D. Bilevičiūtė: kaip ir kiekviena moteris, myliu tą vienintelį

D. Bilevičiūtė: kaip ir kiekviena moteris, myliu tą vienintelį (10)

Lietuvos žiniasklaidos dėmesio itin dažnai sulaukianti, dainininkė Daina Bilevičiūtė – spalvinga asmenybė. Išraiškingoji atlikėja savo talentą atskleidžia ne tik tėvynės scenoje. Moteris vis dažniau atvyksta į Londoną ir čia dainavimo meno moko vaikus bei suaugusiuosius.
Pianistas J. M. Luisada nori sugriauti mitą apie nepasiekiamuosius maestro

Pianistas J. M. Luisada nori sugriauti mitą apie nepasiekiamuosius maestro

Gruodžio 18 d. Valdovų rūmuose Vilniuje koncertuos pasaulyje garsus pianistas Jean-Marc Luisada (Prancūzija). Vienas žymiausių pasaulyje F. Chopino kūrybos atlikėjų siekia, kad kuo mažiau žmonių manytų, jog „didieji maestro yra neliečiami ir nepasiekiami“.
Coco Chanel iš arti: gyvenimas šlovės viršūnėje bei didžioji meilė

Coco Chanel iš arti: gyvenimas šlovės viršūnėje bei didžioji meilė (6)

Knyga „Coco Chanel iš arti“ atveria duris į privatų menininkės gyvenimą ir priartina prie jos paslapčių. Daiktai ir dokumentai, apie kuriuos čia kalbama, dažniausiai knygoje minimi pirmą kartą. Tai – Coco pasaulio nuotrupos: jos didžiosios meilės Boy Capelio ir Vestminsterio kunigaikščio dovanos, knygos, baldai, mėgstami aksesuarai ir papuošalai, asmeniniai drabužiai ir buto Kambono gatvėje puošyba.
Kaip mėgstamos spalvos atspindi žmogaus charakterį

Kaip mėgstamos spalvos atspindi žmogaus charakterį (8)

Spalvų ekspertas, 24-ių knygų apie spalvas autorius, Faberis Birrenas teigia, kad vien teikdami pirmenybę tam tikroms spalvoms labai daug pasakote apie savo būdą.
Kaip tapti sėkmingu: neįtikėtini dalykai, kuriuos padarome baimės akivaizdoje

Kaip tapti sėkmingu: neįtikėtini dalykai, kuriuos padarome baimės akivaizdoje (7)

Dėl nervinės įtampos imame užsikirsti per darbo pokalbius, susikertame per egzaminus, netenkame kantrybės transporto spūstyse. Dėl artėjančio pristatymo keletą savaičių kankina nemiga, nes nepaliaujamai būgštaujame, kad kas nors gali nepavykti. Net aklas pasimatymas gali sukelti nerimo priepuolį. Kodėl daug dalykų mums kelia siaubingą baimę? Kodėl vieni žmonės ištveria stresą lengvai, tarsi jų nervai būtų geležiniai, o kitus jis sugniuždo?
40 dalykų, kuriuos reikia padaryti iki 40-ies

40 dalykų, kuriuos reikia padaryti iki 40-ies (200)

40-ies metų sukaktis – gana rimtas įvykis. 40-ies sulaukęs žmogus yra brandus, bet dar pakankamai jaunas, kad iškrėstų kažką beprotiško –šoktų su virve nuo televizijos bokšto ar išvyktų į spontanišką kelionę. Be to, tokio amžiaus žmogus gali skirti daugiau laiko savo pomėgiams, nes dažniausiai jau turi santaupų.
El. paštas: kiek kartų per dieną primygtinai rekomenduoja jį tikrinti psichologai

El. paštas: kiek kartų per dieną primygtinai rekomenduoja jį tikrinti psichologai (5)

Nemažai žmonių yra visiškai priklausomi nuo kompiuterių ir išmaniųjų telefonų, ir tai jiems sukelia didžiulį stresą. Psichologų teigimu, įtampą sumažinti galima įvaldžius tam tikrą elgesio modelį, rašo „The Daily Mail“.
Susibūrę peteliškių kūrėjai išradingumu stebina ne tik vyrus, bet ir moteris

Susibūrę peteliškių kūrėjai išradingumu stebina ne tik vyrus, bet ir moteris (4)

Kaip atrodo peteliškė iš ponio kailio ar stručio odos? Ar patogu dėvėti lietuviško uosio ar ąžuolo peteliškę? Arba numegztą iš bambuko? Kuo skiriasi peteliškės iš natūralaus ir dirbtinio šilko?
Rankinių dizainerė R. Rožinskienė: ieškoti savęs niekada ne vėlu

Rankinių dizainerė R. Rožinskienė: ieškoti savęs niekada ne vėlu (9)

Rankinių dizainerė Rasa Rožinskienė, savo darbų gerbėjus pakvietusi į antrosios kolekcijos pristatymą populiariame Kauno klube „La Bibliothèque“, liko ištikima spalvingam, optimistiškam ir energiją dovanojančiam kūrybos braižui.
Austėja Jablonskytė

Stilistės A. Jablonskytės patarimai, kaip atrodyti per šventes (12)

Spektakliai, šventiniai koncertai, kalėdiniai vakarėliai, Naujųjų sutiktuvės – renginių ir reginių artimiausiu metu nestigs. O kaip gi apsirengti? Stilistė Austėja Jablonskytė „Žinių radijui“ sakė, kad aprangos kodo paisyti reikia, o džinsų ir megztukų net į teatrą einant nederėtų rengtis.
Šventinio sezono įvaizdis

Šventinio sezono įvaizdis: kokie tinkami deriniai (6)

Artėjant gražiausioms metų šventėms drabužių parduotuvė „Decolte“ ir „Avon“ kartu su mados tinklaraštininkėmis sukūrė šventinius drabužių derinius.
Kelionės – investicija, kuri nesusidėvi

Kelionės – investicija, kuri nesusidėvi (5)

Vos prieš mėnesį – Balio sala, Singapūras ir Bankokas, turizmo paroda Kanuose, o jau sausio 23-25 dienomis laukia tarptautinė turizmo paroda „Adventur“ Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Išskirtinių kelionių organizatorė Inga Bytautė įsitikinusi, kad niekas kitas taip neveda į priekį, kaip nuolatinis žinių troškimas ir smalsumas.
Kur Naujuosius metus lietuviai sutiks šiemet?

Kur Naujuosius metus lietuviai sutiks šiemet? (8)

Nuo šventinės programos priešais televizoriaus ekraną iki kaimo sodybos ar išvykos į tolimuosius kraštus – tokius visiškai skirtingus Naujųjų metų šventimo būdus paprastai renkasi lietuviai.
Pasivaikščiojimas po Kėdainius

Pasivaikščiojimas po Kėdainius (12)

Lietuva maža šalis, bet joje turime daugybę puikių miestų ir miestelių, kuriuose gyvena savo kraštą mylintys ir puoselėjantys žmonės. Kiekvieną dieną gyvename, dirbame ir sukamės savo rūpesčių rate net nesusimąstydami, kad gyvename puikioje vietoje. Nesvarbu ar gyvename dideliame mieste, ar mažame miestelyje, turime didžiuotis savo kraštu, domėtis juo.
Alytiškis alpinistas antrą kartą atsisveikino su kalnais po to, kai juose antrąsyk gimė

Alytiškis alpinistas antrą kartą atsisveikino su kalnais po to, kai juose antrąsyk gimė (3)

Ge­riau už kal­nus ga­li bū­ti tik kal­nai, ku­riuo­se dar ne­si bu­vęs, – dai­na­vo Vla­di­mi­ras Vy­soc­kis. Ne­ži­nia, ar ru­sų bar­dui yra te­kę juos įveik­ti, bet aly­tiš­kiui Al­gi­man­tui Mic­ke­vi­čiui – ne kar­tą, taip pat ir aukš­tu­mi­nes, dau­giau nei 6 ki­lo­met­rų, vir­šu­kal­nes, rei­ka­lau­jan­čias ypa­tin­gos iš­tver­mės ir tech­ni­nio pa­si­ren­gi­mo.
12 Kūčių patiekalų, kurie atneš sėkmę

12 Kūčių patiekalų, kurie atneš sėkmę (13)2 d.

Ant švaraus pliko stalo dedamos kelios saujos smulkaus šieno. Jis tolygiai paskirstomas po visą paviršių, tada stalas uždengiamas skaisčiai balta staltiese. Kai stalas jau paruoštas, viduryje dedama lėkštelė su kalėdaičiais, liaudiškai vadinamais „plotkelėmis“. Ir tik tada dėliojama 12-a tradicinių visą dieną ruoštų Kūčių patiekalų...
Paštetas kitaip: jautienos kepenų vyniotinis

Paštetas kitaip: jautienos kepenų vyniotinis2 d.

Gardus patiekalas, tiks ir pusryčiams, ir vaišėms.
Neįtikėtini desertai iš duonos Kūčių ir Kalėdų stalui

Neįtikėtini desertai iš duonos Kūčių ir Kalėdų stalui (4)

Nuo senų senovės lietuviai duoną suasmenindavo ir sudievindavo: ji minima pasakose, priežodžiuose ir patarlėse, jos gausu net iki šių dienų išlikusiuose ritualuose. Tikėta, kad pašventinta duona gelbsti nuo gaisro ir ligų, nuo nužiūrėjimo, padeda gydyti akių ligas, žaizdas, saugo nuo gyvatės įkandimo, o įsiūtas gabalėlis į švarką – kare nuo kulkų.
Vėžiu sirgusi moteris pasidalino receptu, kuris išgelbėjo jai gyvybę

Vėžiu sirgusi moteris pasidalino receptu, kuris išgelbėjo jai gyvybę (69)

Moteris, kurios tapatybė viešai neskelbiama, kuri gyvena Bosnijoje ir Hercegovinoje, dalinasi receptu, išgelbėjusiu jai gyvybę. Jos tikslas – padėti kitiems onkologinių ligų pacientams, skelbia užsienio portalas Healthyfoodhouse.com.