Konkursas „Mano šypsena“: 5-ios balsavimo finalistės

Konkursas „Mano šypsena“: 5-ios balsavimo finalistės (19)   1 d.

Dėkojame konkurso „Mano šypsena“ dalyviams, aktyviai siuntusiems nuotraukas ir siekiantiems gražesnės šypsenos! Skelbiame 5-ias finalistes, kurios balsavime surinko daugiausiai balsų. Viena iš jų, dalyvavusių šypsenų konkurse, gaus išskirtinę galimybę išspręsti turimas problemas ir galės džiaugtis tobula šypsena.
Kokybiškas majonezas: iš ko gaminamas

Kokybiškas majonezas: iš ko gaminamas (4)1 d.

Šventinis Velykų stalas sunkiai įsivaizduojamas be majonezo. Dar XVIII a. atsitiktinai iš aliejaus, kiaušinių, acto ir druskos suplaktu padažu esame įpratę gardinti ne tik kiaušinių, bet ir žuvies, mėsos patiekalus, daržovių salotas. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai vienas kaloringiausių maisto produktų.
Norite ilgai gyventi - keiskite mitybos įpročius

Norite ilgai gyventi - keiskite mitybos įpročius (7)Į skaitytojų klausimus atsako Kauno klinikos „Bendrosios medicinos praktika“ šeimos klinikos gydytoja Dileta Vaitkuvienė.
Naudingi patarimai turintiems žemą kraujo spaudimą

Naudingi patarimai turintiems žemą kraujo spaudimą (14)

„Labai jau daug dėmesio skiriama padidėjusiam kraujo spaudimui. O mano jis mažas. Gydytoja tvirtina, kad nieko baisaus, kad man bent jau negresia insultas. Vaistų nėra, o aš dažnai jaučiuosi nekaip. Kaip gyventi hipertonikams, patarimų gausu. O ką daryti man?“- klausia skaitytoja.
Seksas be meilės: pajusti malonumą, bet išvengti prieraišumo

Seksas be meilės: pajusti malonumą, bet išvengti prieraišumo (221)

„Mirk, bet nesileisk bučiuojama, jei nemyli“ - tokia frazė buvo kone kelių kartų devizu. Tačiau laikai pasikeitė. Šiandien sekso technikos subtilybės mums pateikiamos ir rimtai, ir juokais. Pamažu formuojasi naujas meilužio idealas - techniškas, seksualiai išprusęs, eksperimentams pasirengęs. O kur MEILĖ?
Lesbietės

Psichoterapeutas: kai bučiuojasi 2 merginos, visuomenė nejaučia nerimo, kai vaikinai – kelia aliarmą (44)

TV3 socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“ šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. pačių dalyvių iniciatyva iškels jautrią ir nuolat diskusijas kurstančią temą – tos pačios lyties asmenų santykius. Dviejų dalyvių vaikinų čia lauks užduotis – bučiuotis į lūpas 30 sekundžių.
Ar galima susigrąžinti merginą, kurią labai įskaudinai?

Ar galima susigrąžinti merginą, kurią labai įskaudinai? psichoterapeuto patarimai  (126)Sveiki, norėčiau jūsų patarimo ką daryti... Mane paliko mergina dėl mano padarytų klaidų t.y. kartais labai pavydėdavau arba net pasmurtaudavau, ko aš labiausiai gailiuosi ir nekenčiu savyje tos neapykantos visam pasauliui.
Dėl ko iš tiesų žlunga santykiai?

Dėl ko iš tiesų žlunga santykiai? (75)

Net jei su savo partneriu iki santuokos susitikinėjote ar net gyvenote ne vienerius metus ir jūsų santykiai buvo puikūs, negalite būti tikri, kad ateityje neiškils sunkumų. Kartais iš šono idealiomis laikomos poros turi pripažinti, kad jiems nepavyko išsaugoti santykių. Kas iš tiesų griauna net pačius geriausius sutuoktinių santykius?
Vardadieniai
Eirimas, Aistė, Simonas, Leontina
Aktorius V. Mickevičius: labiau reikėtų remti tas šeimas, kurios augina tik vieną vaiką

Aktorius V. Mickevičius: labiau reikėtų remti tas šeimas, kurios augina tik vieną vaiką (21)

Šiais laikais didelis dėmesys skiriamas mokslui, karjerai, darbui, o gausi šeima, kaip vertybė, dažnai neakcentuojama ir tarsi atsiduria antraeilių vertybių sąraše. Visuomenėje vyrauja požiūris, kad pavyzdinių, karjeros siekiančių ir dirbančių žmonių šeima turi apsiriboti daugių daugiausiai dviem vaikais, nes jei atžalų bus daugiau, tai neva liudys suaugusiųjų neatsakingumą ar neūkiškumą.
Neturėjau šeimos pavyzdžio: nežinau, kas yra sveikas ryšys tarp vyro ir moters

Neturėjau šeimos pavyzdžio: nežinau, kas yra sveikas ryšys tarp vyro ir moters (20)

Nesu psichologė, bet žinau, kad tėvų skyrybos vienaip ar kitaip paveikia vaikų gyvenimą. Esu vienturtė dukra, mano tėvai išsiskyrė, kai man buvo 3 metai. Kol buvau vaikas, nesijaučiau išskirtinė, galbūt tik šiek tiek jautresnė, drovesnė nei bendraamžiai.
A. Landsbergienė: interaktyvios technologijos mokyklose palengvintų vaikų mokymąsi

A. Landsbergienė: interaktyvios technologijos mokyklose palengvintų vaikų mokymąsi (19)

Šiuolaikinėje visuomenėje knygos jau seniai nebėra vienintelis vaikų švietimo šaltinis. Įvairios interaktyvios programėlės, kurios skatina vaikų kūrybiškumą bei mąstymą, jau atkeliavo ir į Lietuvą.
Beatos pamokėlė: kiaušinių marginimas dažais iš gamtos

Beatos pamokėlė: kiaušinių marginimas dažais iš gamtos (7)  

Na ką gi, mielieji, Velykos jau ant nosies, galima sakyti, tai kviečiu pasiraitoti rankoves. Praėjusią savaitę jums jau užsiminiau, kad praėjusiais metais žinių sėmiausi iš liaudies, kai etnologė ir marginimo meistrė mane ir jus mokė, kaip marginti vašku, šiais metais dažysiu kiaušinius natūraliai.
Menininkai susipažino su garsiausiais savo kūrinių pirkėjais

Menininkai susipažino su garsiausiais savo kūrinių pirkėjais (1)  

Antradienio vakarą „Domus galerijoje“ atidaryta didžiausia lietuvių dailės paroda „Menas namams“. Į parodos atidarymą-vernisažą suplūdo per 400 meno mylėtojų, verslininkų, meno mecenatų, kolekcionierių, garsių visuomenės veikėjų.
Kuriame jaukų sodą: kokios pavėsinių naujienos?

Kuriame jaukų sodą: kokios pavėsinių naujienos? (3)

Atkeliavus šiltajam sezonui gyvenimas keliasi į lauką – terasa ar vidinis kiemas tampa susibūrimų epicentru. Vis tik vasarop kaitri saulė pradeda varginti, tad norisi pasislėpti šešėlyje ar pavėsyje. Vieni stato įmantrias pavėsines, kitiems užtenka patogaus skėčio. O architektai pastebi, jog vis dažniau žvalgomasi į Vakarų Europoje pamėgtas markizes.
Lietuviškame rūtų darželyje auga net česnakai

Lietuviškame rūtų darželyje auga net česnakai (1)  

Balandžio 24–27 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančioje didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje „Resta 2014“ Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija specialiai parodai sukurs „Žaliąją ekspoziciją“ – net 1000 kv.m. žydintį sodą.
Johnny Deppo ir Kate Moss namai

J. Deppo ir K. Moss meilės lizdelis: apsigyventi gali bet kas (18)  

Už 19 tūkst. dolerių (daugiau nei 47 tūkst. Lt.) per mėnesį galima panirti į dešimtąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį ir pagyventi apartamentuose, kur Johnnas Deppas ir tuometinė jo sužadėtinė K. Moss praleido tiek daug laiko kartu, skelbia "All over press".
Sėkmės istorija: dėl svajonės darbą banke iškeitė į fotografiją

Sėkmės istorija: dėl svajonės darbą banke iškeitė į fotografiją (11)  

Imantas Sėlenis - fotografas iš pomėgio su teisininko diplomu. Kartais prisistato kaip John'as, nes gyvena Londone. Universitete studijavo teisę, nes buvo baisu baigus mokyklą nieko neveikti, tad reikėjo rinktis ir spręsti greitai.
Smagi istorija: kodėl šviesiaplaukė kaimynė – tarsi žalingas įprotis?

Smagi istorija: kodėl šviesiaplaukė kaimynė – tarsi žalingas įprotis? (56)

Namas kaimynystėje gal dešimtmetį stovėjo negyvenamas. Nyko, sodas ir daržas apžėlė aukštomis žolėmis. Pro virtuvės langą atsiverdavo visas irimo grožis ir netramdomas obelų žydėjimas pavasariais.
Kaip atrodo mirtis?

Kaip atrodo mirtis? (84)

XIV a. Europą užklupusi maro epidemija visus privertė pajusti mirties alsavimą. Tai, apie ką žmonės susimąstydavo retai, dabar buvo labai arti ir galėjo ištikti kiekvieną minutę. Mirtis vis dažniau įvairiais pavidalais būdavo įasmeninama mene, muzikoje ir literatūroje.
A. Bružas: gyvenimas yra procesas, o ne rezultatas

A. Bružas: gyvenimas yra procesas, o ne rezultatas (4)  

Dar prieš improvizacijų teatro „Kitas Kampas“ pasirodymą Londone, kovo 2-ąją, Audrius Bružas trupės spaudos pranešime sakė: „tiesiog nebegalime daugiau ten nevažiuoti. Ilgai laukėme, kol Londone gyvenantys lietuviai grįš, bet bergždžiai. Važiuojam patys“.
Šiuolaikinis vyras – beveidis, moteriškas, pasimetęs individas?

Šiuolaikinis vyras – beveidis, moteriškas, pasimetęs individas? (134)

Šiais laikais dažnai kalbame apie moteris: apie jų teises, apie moteris valdžioje, apie moteriškumą ir pan. O koks gi šiuolaikinis vyras ir kas apskritai yra vyriškumas? Rašytojas ir filosofas Justinas Kisieliauskas sako, kad šių dienų vyras yra visai kitoks nei ankstesnių laikų – jis yra moteriškas.
Psichologija: klaidos, kurios trukdo darbe jaustis gerai

Psichologija: klaidos, kurios trukdo darbe jaustis gerai (7)

Dirbate daug, reikalaujate iš savęs geriausio rezultato, bet darbų virtinė biure nesibaigia, jaučiatės pervargęs, o profesiniai pasiekimai nesuteikia malonumo? Psichologai teigia – nebūtina keisti darbo, užteks pakeisti požiūrį ir... išmokti į gyvenimą žvelgti laimingo žmogaus akimis.
Testas: ar esate pajėgus susidoroti su stresu

Testas: ar esate pajėgus susidoroti su stresu (4)

Pastaruoju metu stresas - daugelio žmonių palydovas, su įtampa susiduriame darbe, šeimoje, net gatvėje. Kaip jums sekasi susidoroti su stresu - galbūt geriau, nei jums atrodo?
5 patarimai, kaip kovoti su tinginyste darbe

5 patarimai, kaip kovoti su tinginyste darbe (17)

Pabėgti nuo tinginio ne taip jau ir sunku. Svarbiausia – pradėti, tada daugeliui ateina noras veikti ir sustoti jau nebeįmanoma. Tačiau visiems pasitaiko akimirkų, kai save supurtyti tiesiog būtina.
Madingiausios 2014 pavasario - vasaros sezono rankinės

Madingiausios 2014 pavasario - vasaros sezono rankinės net 100 nuotraukų!  (16)  Didelė afrikietiškos kultūros įtaka, etniniai motyvai, sportiškumas, retro stiliaus atgimimas bei dalinis rafinuotumo dominavimas – visa tai turėjo įtakos dizainerių kuriamoms 2014 m. pavasario – vasaros sezono kolekcijoms.
Kėdainiuose pristatyta trečioji Ž. Maslausko rankomis siūtų batų kolekcija

Kėdainiuose pristatyta trečioji Ž. Maslausko rankomis siūtų batų kolekcija (62)  

Dizaineris Žanas Maslauskas pristatė trečiąją autorinę rankomis siūtų batų kolekciją „Komfortas”. 39 metų avalynės meistro kolekcijoje – 46 originalios moteriškų ir vyriškų batų poros, skirtos rudens-pavasario sezonui.
Naomi Campbell

Į italų mados retrospektyvą Londone rinkosi mados pasaulio garsenybės (1)

Daugelis pasaulio mados elito atstovų – dizaineriai Tomas Fordas, Domenico Dolce, Stefano Gabbana, Valentino, modeliai Naomi Campbell, Eva Herzigova ir kiti antradienį susirinko į italų mados retrospektyvą „Viktorijos ir Alberto“ muziejuje Londone, skelbia "Reuters".
Trys sportinių batelių tendencijos

Trys sportinių batelių tendencijos (9)  

Atšilus orams mieste vis dažniau pasirodo ryškiai ir spalvingai apsirengę praeiviai. Ne išimtis ir jų avalynė, kurioje populiarėja ryškiaspalvių sportinių batelių mada, demonstruojama ne tik jaunosios kartos atstovų, bet ir suaugusiųjų.
Kur keliauti gurmanams: 8 „skaniausios“ vietos

Kur keliauti gurmanams: 8 „skaniausios“ vietos (3)  

Kadangi daugumoje pasaulio šalių maisto kultūra labai svarbi, nenuostabu, kad vis labiau populiarėja kelionės gurmanams. Kai kurie keliautojai atostogų vietą renkasi būtent atsižvelgdami į vietovėje tiekiamą maistą. Tokių gurmaniškų kelionių metu galima išsamiai susipažinti su miestu – atrasti puikius restoranus, mažytes kavinaites ir autentiškas krautuvėles, kuriuose rasite daug įdomybių.
Dviračiai

Dviračių entuziastams sostinėje – MTB mokyklėlės pamokos (2)

Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija kartu su VšĮ „Sveikas miestas“ jau ketvirtąjį kartą visus dviračių aistruolius kviečia turiningai laiką praleisti, besimokant važiavimo kalnų dviračiais subtilybių specialioje MTB mokyklėlėje.
Sveiki atvykę į Gruziją: Batumis ir pajūris

Sveiki atvykę į Gruziją: Batumis ir pajūris (7)  

Gruzijos krantus skalauja Juodoji jūra. Skirtingai nei mūsų Baltijos, Juodoji jūra – tarsi arbatėlė nuo gegužės iki spalio. Tiesa, patys gruzinai į pajūrį keliauja dažniausia tik rugpjūtį. Esą tik tada vandens temperatūra tinkama maudynėms, bet mes iš šiaurės ir ne tokie išlepę.
Klausimai, kurių niekada neužduokite Paryžiuje

Klausimai, kurių niekada neužduokite Paryžiuje (51)

Prieš leisdamiesi į šią rafinuotą ir sofistišką sūrių bei šampano šalį, įsitikinkite, kad ten nuvykę neapsijuoksite. Norėdami to išvengti, niekada nuvažiavę į Prancūzijos sostinę neužduokite žemiau išvardintų šešiolikos klausimų, pataria huffingtonpost.com.
Pavasario sezono vynai Lietuvoje

Pavasario sezono vynai Lietuvoje13 val.

Pirmi metų mėnesiai Lietuvos vyno pasaulyje yra vyno naujienų dykuma. Po šventinio Kalėdų laikotarpio vyno pirkimas sulėtėja, vyno importuotojai ir platintojai ruošiasi tarptautinėms vyno parodoms, tokioms kaip ProWein, ir žvalgosi naujų gamintojų, naujų derlių vynų ar tiesiog gerų sandorių.
Morkų - obuolių apkepas

Morkų - obuolių apkepas14 val.

Tiems, kas ant šventinio stalo ieško sveikų desertų ir aplenkia riebius tortus bei pyragus, gali patikti šis morkų- obuolių apkepas.
Maltos mėsos iešmeliai

Maltos mėsos iešmeliai

Dar viena alternatyva Velykiniam zuikiui. Ir su pagaminimu užtruksite labai trumpai. Ir svečiai bus maloniai nustebinti, jei kiekvienas asmeniškai gaus po porą žavių iešmelių.