Masažo nauda ir poveikis sportuojantiems

Masažo nauda ir poveikis sportuojantiems (1)1 d.

Sportas – tai aktyvi kūno veikla, kurios dėka išjudinami raumenys, sąnariai ir kitos kūno dalys. Tam, kad sportas būtų efektyvus, maitiname kūną maistinėmis medžiagomis, vitaminais. Svarbu nepamiršti, kad sportuojantis organizmas reikalauja taip pat ir poilsio. Vienas iš būdų siekti geresnių rezultatų ir geriau jaustis yra sportinis masažas.
Jei kojas išvagojo venų voratinklis...

Jei kojas išvagojo venų voratinklis... (13)2 d.

Esu pakankamai simpatiška moteris, tačiau jau kurį laiką negaliu vilkėti sijonų ir suknelių. Mano kojos išvagotos venų voratinklio. Be galo neestetiškai atrodo. Vakarais jos „tarsi švininės“, vos galiu pakelti. Kai buvo karšta, tino. Gal gydytojas specialistas galėtų patarti, ką turėčiau daryti, kad jausčiausi gerai ir kojos būtų gražios?
Marina, 26 m.
Svorio pokyčiai

Mano svorio pokyčiai - kitokia (kitoks) aš!: 5 geriausios istorijos (6) 2 d.

Skelbiame konkurso „Mano svorio pokyčiai - kitokia (kitoks) aš!“ istorijas nugalėtojas ir sveikiname laimėjus „Eurovaistinės“ įsteigtus „Sebamed“ kūno priežiūros rinkinius! Su penkiais nugalėtojais susisieksime ir pranešime, kaip atsiimti prizus.
Daugelio neatrasta daržovė - įspūdingas geležies, magnio, vitaminų B, C, D ir kalcio šaltinis

Daugelio neatrasta daržovė - įspūdingas geležies, magnio, vitaminų B, C, D ir kalcio šaltinis (68)2 d.

Saldžiosios bulvės, arba batatai. Jų galite rasti didžiuosiuose prekybos centruose. Tačiau dažna virtuvės šeimininkė dar nėra atradusi šios puikios daržovės.
Patarimai pradedantiems bėgioti

Patarimai pradedantiems bėgioti (6)

Vasaros sezonas yra puikus laikas, kai galime sustiprinti kūną gryname ore. Nuo ko pradėti? Kokią avalynę pasirinkti? Kaip viską teisingai atlikti, kad nepakenkti? Į šiuos ir į kitus klausimus padės atsakyti žemiau išvardyti patarimai pradedantiesiems bėgikams.
Šeimas turinčių 50-mečių pagalbos šauksmas: netyčia susitikome feisbuke

Šeimas turinčių 50-mečių pagalbos šauksmas: netyčia susitikome feisbuke (400)2 d.

„Man greitai 50 metų, jis pora metų vyresnis. Mokėmės vienoje mokykloje, kurį laiką draugavome. Tada man atrodė, kad jį be proto mylėjau. Paskui išsiskyrėme. Prieš gerus metus netyčia susitikome feisbuke, persimetėme žodeliu kitu, paskui – laiškais. Ilgainiui ėmėme susirašinėti kasdien, vėliau skambintis ir kaip tie paaugliai pajutom širdyse meilę“, - atvirą istoriją pasakoja moteris.
Kodėl mes smerkiame atsitiktinį seksą

Kodėl mes smerkiame atsitiktinį seksą (182)

Vienos nakties nuotykiai griauna politines karjeras, tampa skandalais ir maitina žiniasklaidą. Juos aptarinėja – ir smerkia – regis, visi. Bet ar tikrai pagrįstai smerkiame atsitiktinio sekso siekiančius vyrus ir moteris? Ir kas slypi už seksualinės moralės normų?
6 dalykai, dėl ko dažniausiai skundžiasi nelaimingi vyrai

6 dalykai, dėl ko dažniausiai skundžiasi nelaimingi vyrai (188)

Daugeliui porų anksčiau ar vėliau tenka patirti santykių krizę. Nuoširdžios abiejų partnerių pastangos ją įveikti duoda gerų rezultatų, tačiau ne visada yra taip paprasta susėsti prie bendro stalo ir atvirai pripažinti, kas santykiuose netenkina. Dažnai tai ypač sunku padaryti vyrams.
Kodėl taip skiriasi požiūris į meilę: vieni jos ieško, kiti nuo jos bėga, o treti tiesiog mėgaujasi

Kodėl taip skiriasi požiūris į meilę: vieni jos ieško, kiti nuo jos bėga, o treti tiesiog mėgaujasi (55)

Visais laikais meilė užėmė reikšmingą vietą ir šiais laikais išlieka labai svarbi. Ar taip yra iš tiesų? Ar esame šiais laikais pasiruošę įsimylėti, pamesti galvą, pamiršti apie save? Ar tai yra įmanoma šiuolaikinėje visuomenėje, kur kultivuojamas individualizmas, o kiekvienas svajoja pagaliau rasti laiko ir pagyventi sau?
Vardadieniai
Karijotas, Rimantė, Ipolitas, Zygfridas
Austėja Landsbergienė

A. Landsbergienė. Audringa reakcija į sesers/brolio gimimą (46) 

Mūsų vaikai į naujagimį visada reaguodavo gražiai. Iki tol, kol tas vaikas ūgtelėdavo ir pradėdavo kėsintis į jų žaislus ir teritoriją. Prisimenu, net Augustas, kuriam nebuvo nė dvejų, viską nešdavo "boliui", kol tas sau ramiai gulėjo ar sėdėjo, tačiau - kai tik mažasis tapo mobilus - ta besąlygiška meilė baigėsi, savo bloge pasakoja edukologė, 4 vaikų mama Austėja Landsbergienė.
Kaip rugsėjo 1-ąją paversti nepaprasto nuotykio pradžia?

Kaip rugsėjo 1-ąją paversti nepaprasto nuotykio pradžia? (5)

Vaiko mokymosi motyvacija daugeliu atveju yra „išvestinis dydis“, pasekmė, priklausanti nuo protingo, pamatuoto tėvų įsitraukimo į vaiko ugdymą, kuris prasideda ikimokykliniame amžiuje ir, palengva atslūgdamas, išlieka per visus mokyklinius metus, kol paauglys ima daryti sprendimus, susijusius su savo profesijos pasirinkimu.
Svarbu: ką reikia prisiminti tėvams išleidžiant vaiką į mokyklą?

Svarbu: ką reikia prisiminti tėvams išleidžiant vaiką į mokyklą? (1)

Rugsėjo pirmosios šventinę nuotaiką daugeliui mokinių tėvelių temdo nemažai rūpesčių. Kyla įvairiausių klausimų: kokius drabužius, apavą, kuprines ir mokyklinės kanceliarijos smulkmenas parinkti savo atžaloms ar pan. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, kad visos mokymuisi reikalingos priemonės ir apranga turi būti ne tik spalvinga, patraukli, bet ir „draugiška“ vaikų sveikatai.
Postmodernus vaikas: prislėgtas atsakomybių ir neturintis laisvalaikio

Postmodernus vaikas: prislėgtas atsakomybių ir neturintis laisvalaikio (14)

Žymios Lietuvos pedagogės, habilituotos socialinių mokslų daktarės, profesorės, Šiaulių universiteto Edukacinių tyrimų mokslinio centro direktorės Audronės Juodaitytės tyrimų objektas – vaikas. Jos nuomone, šiuolaikinis postmodernus vaikas yra prislėgtas atsakomybių naštos, visiškai neturintis laisvalaikio ir nesuprastas tėvų, nežinančių, kaip jį auklėti.
Žinomas menininkas rado būdą skatinti atšvaitų naudojimo kultūrą

Žinomas menininkas rado būdą skatinti atšvaitų naudojimo kultūrą (5)2 d.

Saugaus eismo kultūrą skatinantis projektas „Nebūk briedis“ įvairiais būdais primena apie būtinybę pasirūpinti savo saugumu keliuose. Žvelgiant į eismo nelaimių statistiką akivaizdu, kad žmonėms trūksta žinių kaip galima apsisaugoti patiems.
6 išskirtinio dizaino kėdės: klasika tapę krėslai ir modernūs dizainerių sprendimai

6 išskirtinio dizaino kėdės: klasika tapę krėslai ir modernūs dizainerių sprendimaiNamų interjeruose vis labiau įsivyrauja tendencija rinktis įvairesnius sėdėjimui skirtus baldus. Juk kėdžių ir krėslų įvairovė tokia didelė – elegantiški ar kampuoti siluetai, minkšti komfortiški krėslai ar paprastos nedidelės kėdutės. Kiekviena jų suteikia namams vis kitokią nuotaiką.
R. Williamso vila

Anapilin išėjusio R. Williamso prabangūs namai iš arti: 77,14 mln. Lt vertės vila (60) 

Nors ji vadinama „Šypsenų vila“ (The Villa of Smiles), tačiau dabar iš gyvenimo pasitraukusio aktoriaus Robino Williamso namus Napos slėnyje apgaubęs liūdesys. Šiose nuotraukose galima iš arti pažvelgti į praėjusią savaitę prieš save ranką pakėlusio didžiojo kino komiko asmeninį gyvenimą, skelbia „All over press“.
Baltos durys interjere

Baltos durys interjere (5) 

Jeigu susirengėte keisti vidaus duris, atkreipkite dėmesį į baltos spalvos modelius! Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad baltos durys interjere kvepia primityvumu ir banalumu, tačiau ne viskas taip paprasta. Be savo tiesioginių praktinių funkcijų tokios durys gali atlikti ir esminį dizaino akcento vaidmenį
Saulius Urbonas: labiausiai nuo pokyčių atkalbinėja artimiausi žmonės

Saulius Urbonas: labiausiai nuo pokyčių atkalbinėja artimiausi žmonės (12)

Keli kilometrai bėgimo, mankšta, jėgos pratimai ir šaltas dušas – įprastas Sauliaus Urbono ryto ritualas. Šiandien Saulius sveikos gyvensenos moko kitus. Asmenybės ugdymo mokytojas ir žinomas sveikos gyvensenos propaguotojas šypsosi, kad iki tol reikėjo nueiti ilgą paieškų kelią.
Chrisas Prattas

Chrisas Prattas: iš apkūnoko benamio - į vieną geidžiamiausių pasaulio vyrų (8)

Kino ekranuose debiutavęs mažai žinomo amerikiečių režisieriaus Jameso Gunno filmas „Galaktikos sergėtojai“ į kino teatrus pasaulyje sutraukia vis daugiau žmonių. Vien per atidarymo savaitgalį JAV bilietų buvo parduota už daugiau nei 94 milijonus dolerių (241,9 mln. litų). Filmas tokio dėmesio sulaukė ne tik dėl įdomaus siužeto, gerų įvertinimų, bet ir dėl pagrindinio filmo vaidmens atlikėjo Chriso Pratto (35 m.) kūno transformacijos. Ruošdamasis filmavimui aktorius atsikratė kiek daugiau nei 27 kilogramų svorio.
Adelė Karaliūnaitė, kadras iš filmo Žalumose

Žolininkė A.Karaliūnaitė: naivu tikėtis, kad šiuolaikinis žmogus gydysis vien tik žolelėmis interviu  (17)

„Biologų, botanikų, žolininkų atkaklus daugiametis darbas gali garantuoti gydytojui, kad paskirdamas ligoniui gamtinius ar grynai augalinius preparatus, jis užtikrins tinkamą gydymą“, - sako žolininkė Adelė Karaliūnaitė.
Ričardas Australijoje

Svajonių Australija apkarto: Jokūbo kelyje jėgas atgavęs emigrantas ketina pamėginti iš naujo (41) 

„Vos 7 mėnesiai Australijos ir aš vėl Airijoje. Vakarais kartais neatsistoju, kojos nutirpsta ar jas skauda, o dar prieš keletą mėnesių visai nevaikščiojau. Išsiskyrimas su mylimąja, vos atvykus į svajonių šalį nukritimas nuo skardžio, operacijos, lova, tuščia piniginė. Ar rekomenduočiau Australiją keliautojams, svajotojams ar šiaip šia šalimi besidominčiam žmogui?? Tikrai taip!“, - įspūdžiais ir patirtimi dalinasi Australijoje laimės ieškojęs Ričardas. Jis neslepia, kad patyrė nesėkmę, tačiau planuoja ten vėl sugrįžti.
3 priežastys, kodėl dauguma lyderystės patarimų yra visiškai beverčiai

3 priežastys, kodėl dauguma lyderystės patarimų yra visiškai beverčiai (10)

Įvardinkite kokią įžymybę, televizijos šou ar kino filmą ir tikrai bus galima rasti bent vieną straipsnį, trimituojantį apie tai, ko galima pasimokyti apie lyderystę iš „Vaikščiojančių negyvėlių“ („The Walking Dead“) ar Beyonce ir Jay Z koncertinio turo. Neverta net abejoti, kad lyderystės patarimai yra viena iš populiariausių interneto paieškos laukelio temų.
Dešimt kasdienių dalykų, padėsiančių tapti sumanesniu

Dešimt kasdienių dalykų, padėsiančių tapti sumanesniu

Daugeliui susidaro įspūdis, kad protas ir sumanumas yra jaunystėje fiksuotas dydis, kuris vėliau nesikeičia. Tačiau moksliniai tyrimai rodo, jog tai nėra tiesa. Pasirodo, mūsų protinę galią gali akivaizdžiai pagerinti mūsų požiūris į situacijas ir tai, kaip maitiname savo smegenis, rašo time.com.
Septynios taisyklės, kurių laikosi visų mėgstami žmonės

Septynios taisyklės, kurių laikosi visų mėgstami žmonės (18)

Tu jiems patinki, tu jiems patinki! Ar tikrai? Jeigu moki patikti žmonėms, turi daugiau galimybių tapti geru vadovu ir lyderiu. Ir šiaip, kam gi nepatinka būti visų mėgstamu, klausia interneto svetainė inc.com.
6 patarimai, kaip pagaliau pamilti save

6 patarimai, kaip pagaliau pamilti save (11)

Norite visapusiškai mėgautis gyvenimu ir nustoti priekaištauti sau dėl nesėkmių? Štai patarimai, kaip padidinti savivertę ir pamilti save.
Kėdainiuose – džiazuojantis Ž. Maslausko batų pristatymas

Kėdainiuose – džiazuojantis Ž. Maslausko batų pristatymas (8) 

Šeštadienį Kėdainių senamiestyje vykusiame festivalyje „Broma Jazz“, kur buvo surengta gausybė lietuvių ir užsienio atlikėjų džiazo koncertų, „džiazavo“ net ir batai – avalynės dizaineris Žanas Maslauskas dar kartą pristatė trečiąją savo rankų darbų batų kolekciją „Komfortas“.
Įdomūs faktai, kurių galbūt nežinojote apie akinius ir kontaktinius lęšius

Įdomūs faktai, kurių galbūt nežinojote apie akinius ir kontaktinius lęšius (10)

6 iš 10 pasaulio gyventojų dėvi akinius arba kontaktinius lęšius.
Kontaktinius lęšius pardavinėjančios įmonės kasmet už šiuos gaminius uždirba apie 6,1 bln. JAV dolerių (apie 15,4 bln. Lt). Manoma, kad jau 2015-aisiais ši suma pasieks apie 15 bln. JAV dolerių (apie 37,84 bln. Lt).
Kaip blondinės įvaizdis tapo grožio ikona

Kaip blondinės įvaizdis tapo grožio ikona (3)

Holivudo aukso amžiuje, kuris tęsėsi nuo trisdešimtųjų iki penkiasdešimtųjų, visapusiškas žavesys tapo visų moterų siekiu, kadangi būtent šia savybe tryško jų mėgstamos kino žvaigždės. Dėka aktorės Jean Harlow, blondinės įvaizdis tapo grožio ikona.
Mirtinai pavojinga mada žmonijos istorijoje: kas grėsė jos gerbėjoms

Mirtinai pavojinga mada žmonijos istorijoje: kas grėsė jos gerbėjoms (16) 

Kai kurios mados kryptys yra mirtinai gražios, o štai kitos gali baigtis mirtimi tiesiogine to žodžio prasme. Nuo „muslino ligos“, išplitusios Prancūzijoje aštuonioliktojo amžiaus pabaigoje, iki šiuolaikinės madingų dantų kabių „epidemijos“ Tailande, Indonezijoje ir Kinijoje - štai pražudyti galinčios mados kryptys nuo senovės iki dabar.
Atostogauti – kartu su šešku

Atostogauti – kartu su šešku (18)Per vasaros karščius kaunietė Eglė Tulčiūtė ištrūko iš miesto ir atostogauja prie jūros. Poilsiui netrukdo keturi naminiai šeškai – Taškis, Ozis, Blondinė ir Kipšas.
Noriu prasitęsti atostogas! Skaitytojų istorijos

Noriu prasitęsti atostogas! Skaitytojų istorijosPublikuojame skaitytojų mintis, kodėl jie norėtų prasitęsti atostogas. Kviečiame ir jus dalyvauti konkurse „Prasitęsk savo atostogas - laimėk 3 dienų kruizą Baltijos jūra!“
Sveikiname konkurso „Mano išskirtinė kelionė“ nugalėtoją!

Sveikiname konkurso „Mano išskirtinė kelionė“ nugalėtoją!Dėkojame skaitytojams, dalyvavusiems konkurse „Mano išskirtinė kelionė“.
KONKURSAS! Prasitęsk savo atostogas - laimėk 3 dienų kruizą Baltijos jūra!

KONKURSAS! Prasitęsk savo atostogas - laimėk 3 dienų kruizą Baltijos jūra! (1)Siųsk savo nepamirštamą kelionės istoriją ir prasitęsk atostogas - gauk dovanų kelionių organizatoriaus KELIONES.EU bei kompanijos TALLINK prizą - kruizą Baltijos jūra dviems asmenims. Jau rugsėjo 8 dieną išrinksime įdomiausio pasakojimo laimėtoją ir padovanosime 3 dienų kruizą.
Vištienos kepsneliai su saulėje džiovintais pomidorais ir žirneliais

Vištienos kepsneliai su saulėje džiovintais pomidorais ir žirneliais (1)

Vištiena troškinama su saulėje džiovintų pomidorų padažu, raudonuoju vynu, česnaku ir saldžiais žirneliais. Patiekite su makaronais.
Skrebučiai su keptomis kriaušėmis

Skrebučiai su keptomis kriaušėmis

Kulinarinės knygos „Sezoninė virtuvė: 200 receptų pagal metų laikus“ autorė Renata Ničajienė DELFI skaitytojus stebina puikiais, tačiau nesunkiai pagaminamais receptais.
Kaip išsirinkti skanų melioną

Kaip išsirinkti skanų melioną (8)

Pačiame melionų sezono įkarštyje šis sultingas ir gardus vaisius dažnai atsiduria ant kiekvieno iš mūsų stalo. Melionai skanūs savaime, svarbiausia neapsigauti išsirenkant, tačiau tai puikus produktas originaliems užkandžiams, salotoms ar desertams paruošti.