Liemens ir pilvo preso lavinimas kitaip

Liemens ir pilvo preso lavinimas kitaip (22) 1 d.

Viena iš svarbiausių pilvo raumenų funkcijų – saugoti stuburą nuo pažeidimų. Tiems, kurie vis dar daro atsilenkimus šimtais pakartojimų ir neturi stipraus pilvo preso, reikėtų žinoti, kad šie pratimai turi daugiau trūkumų, nei privalumų. Vienas jų – gali atsirasti nugaros skausmai.
Rugpjūtį – nauja nemokamų mankštų banga Klaipėdoje

Rugpjūtį – nauja nemokamų mankštų banga Klaipėdoje1 d.

Paskutinis vasaros mėnuo pajūryje žada puikių emocijų ir progą sukaupti solidų sveikatos rezervą pasitinkant rudens darganas. Žinoma, jei tik netingėsite! Joga pajūryje bei kitos mankštos po atviru dangumi, smagūs užsiėmimai būsimoms mamoms ir mažyliams – siūloma apie 10 skirtingų variantų, kaip praturtinti savo laisvalaikį neišleidžiant nė lito.
6 argumentai, kodėl verta bėgioti

6 argumentai, kodėl verta bėgioti (16)1 d.

Bėgimas dažnai kritikuojamas, kad yra netausojantis, palyginti su kitomis sporto šakomis, dažniau sukelia traumų. Tačiau saikingas bėgimas naudingas ir fizinei, ir psichinei sveikatai.
28 neįtikėtini faktai apie šalutinį maisto poveikį

28 neįtikėtini faktai apie šalutinį maisto poveikį alergija, adema, nemiga, gastritas ir kita  (25)1 d.

Kai užklumpa alkis ir pagalvojame apie maistą, kas visų pirma ateina į galvą? Greičiausiai, skonis, kvapas ir spalva. Tie iš mūsų, kurie seka kūno svorį, tikriausiai pagalvos apie porcijos dydį, nemažai žmonių pagalvos apie energiją, riebalus, saldiklius, vitaminus ar mineralus.
Skaudi merginos istorija: nėštumas buvo tik priemonė mane „pataisyti“, bet tai nepavyko, ir mane paliko

Skaudi merginos istorija: nėštumas buvo tik priemonė mane „pataisyti“, bet tai nepavyko, ir mane paliko (229)Sveiki, kreipiuosi didelės pagalbos. Rašau dėl didžio savo širdies skausmo, su kuriuo darosi vis sunkiau kovoti, taikytis, slopinti, raminti, gyventi ir dar visaip kitaip bandyti gelbėti sau ir savo dar negimusiam leliukui. Esu vieniša būsima mama. Tai nėra didelė staigmena mūsų nūdienoje, bet skausmas nei kiek ne mažesnis.
Seksologė: mėgautis seksu moterims trukdo perdėtas noras gerai atrodyti

Seksologė: mėgautis seksu moterims trukdo perdėtas noras gerai atrodyti (44)

Portalas „psyhologies. ru“ kalbina knygų apie seksualumą autorę seksologę Katrin Blan apie tai, kaip atsispyrus visuomenės primestoms normos ir stereotipams išlaisvinti seksualumą ir mėgautis geru seksu.
Hiperseksualumas kamuoja vis daugiau moterų

Hiperseksualumas kamuoja vis daugiau moterų (148)

Vokiečių tyrėjai nutarė suskaičiuoti tikslų nimfomanijų (hiperseksualių) moterų skaičių. Pasirodo, nepasotinamu lytiniu potraukiu pasižymi 3 proc. dailiosios lyties atstovių.
Klaidos, kurias moterys daro, sužinojusios apie partnerio neištikimybę

Klaidos, kurias moterys daro, sužinojusios apie partnerio neištikimybę (191)

Tikriausiai nė viena įsimylėjusi moteris nesitiki, kad jos mylimasis galėtų ją išduoti ir mano, kad išdavystė tikrai aplenks jos santykius. Deja, neištikimybė santykiuose nėra jau toks retas reiškinys. Kaip elgtumėtės jūs, jei tektų sužinoti, kad antroji pusė užmezgė romaną su kita moterimi?
Vardadieniai
Vytaras, Augmina, Inocentas, Ada
15 patarimų, padėsiančių gyventi pagal išgales

15 patarimų, padėsiančių gyventi pagal išgales (12)

Pakaks švaistyti sunkiai uždirbtus pinigus į kairę į dešinę, laikas išmokti gyventi pagal išgales.
Atžalų su nauju vyru trokštanti moteris: įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų

Atžalų su nauju vyru trokštanti moteris: įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų (112)

Man labai reikia jūsų pagalbos - prašau, įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų. Kartu esame 3 metus. Aš turiu 2 vaikus iš pirmos santuokos, jis - 3(vienas jų suaugęs), bei paauglį globotinį. Jo vaikai su mumis gyvena kiek mažiau nei 40 proc. laiko, maniškiai - visą laiką ir jų tėtis gyvena toli, mato juos vidutiniškai kartą per metus, pagalbos prašo DELFI skaitytoja. Jai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas.
Kodėl verta planuoti nėštumą?

Kodėl verta planuoti nėštumą? (4)

Vestuves planuojame metus laiko, kartais netgi nuo vaikystės, darbus – mažiausiai savaitę į priekį. Tačiau reta šeima iš anksto ruošiasi nėštumui. Juk pasirūpinti savimi, tai pasirūpinti ir būsimu kūdikiu.
Viena geriausių vaikų gydymo priemonių, kurią turi visi tėvai

Viena geriausių vaikų gydymo priemonių, kurią turi visi tėvai (4)

Vaikams pradėjus sirguliuoti, tėveliai skuba pas gydytoją, tada bėgte bėga į vaistinę ir, dar stovėdami eilėje, nekantrauja išvirti kelių rūšių arbatos. Rūpintis mažaisiais atrodo taip natūralu.
Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai

Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai (40) 

„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstene, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.
Renkamės ploviklius: kas iš tiesų slepiasi po viliojančiais reklaminiais šūkiais

Renkamės ploviklius: kas iš tiesų slepiasi po viliojančiais reklaminiais šūkiais (12)

Parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairiausių cheminių valymo priemonių pasiūlos. Reikia, ar nereikia, jų perkame lig valios - atskirai langams, grindims, minkštiesiems baldams, voniai, orkaitei ir keramikiniai plytelei... Ar, norėdami apsisaugoti nuo bakterijų ir nešvarumų, su tokiomis chemijos dozėmis nepasidarysime sau meškos paslaugos?
Išmanieji namai kitaip: keisti, juokingi ir net šokiruojantys šeimininkų pageidavimai

Išmanieji namai kitaip: keisti, juokingi ir net šokiruojantys šeimininkų pageidavimai (10)

Išmanieji pastatai žavi daugybe įvairiausių funkcijų – nuo galimybės taupyti, didžiausio įmanomo komforto iki apsaugos. Vienas didžiausių išmaniųjų namų privalumų – sistemos suprogramuojamos individualiai, pagal šeimininkų poreikius, norus ir net įmantriausius jų įgeidžius.
Klasikinio stiliaus svetainės interjeras

Klasikinio stiliaus svetainės interjeras (2) 

Svetainė – tai kambarys šeimai ir svečiams, todėl interjeras turi būti toks, kad patiktų visiems, o daugumai prie širdies būtent ir yra klasikinis stilius. Šią meno kryptį galima pavadinti etalonu ir panacėja nuo kritikos.
Afrikoje laive–ligoninėje savanore dirbusi lietuvė: aš jį vadindavau 3 žvaigždučių viešbučiu

Afrikoje laive–ligoninėje savanore dirbusi lietuvė: aš jį vadindavau 3 žvaigždučių viešbučiu (10)

„Tai yra kruizinis laivas, kuriame gyvena 400 žmonių, daugiau kaip 40 skirtingų tautų... Aš laivą vadindavau trijų žvaigždučių viešbučiu: maistas yra įskaičiuotas į mokestį. Susimoki „crew fee“ ir tau nieko daugiau nebereikia daryti, nes viskuo aprūpinama laive: turi pastogę, turi maistą“, – gyvenimo laive–ligoninėje kasdienybę pasakoja 33 metų gydytoja–odontologė Dangyra Briedaitytė.
Tikra istorija: po kraupios avarijos netekęs regėjimo, dabar vyras daro tai, ko nepajėgia daugelis iš mūsų

Tikra istorija: po kraupios avarijos netekęs regėjimo, dabar vyras daro tai, ko nepajėgia daugelis iš mūsų (55) Prieš septyniolika metų kraupioje avarijoje regėjimo netekęs Karolis Verbliugevičius galvojo, kad jo gyvenimas toliau bėgs kambaryje, vienatvėje, klausantis radijo ir laukiant, kas paduos arbatos puodelį ar pietų lėkštę. Karolis neįsivaizdavo, ką daugiau sugeba aklas žmogus.
G. Igariui ir Lietuvoje netrūksta Dakaro adrenalino

G. Igariui ir Lietuvoje netrūksta Dakaro adrenalino (5)

Su Kartenoje gyvenančiu Gintautu Igariu galima kalbėti apie viską. Vis dėlto pokalbį pradedame nuo motociklų. Dukart Dakaro ralyje startavęs penkiasdešimtmetis svajoja apie trečiąją išvyką į Pietų Ameriką. O jo ištikimybė motociklų sportui nurungia kitas dvi svarbias gyvenimo sritis – verslą ir muziką.
Sukrečiančios istorijos: kaip gyvena žmonės su persodintais organais

Sukrečiančios istorijos: kaip gyvena žmonės su persodintais organais (7)

Vilniuje praūžęs tarptautinis renginys – XV Europos žmonių su persodintomis širdimis ir plaučiais sporto žaidynės – verčia aikčioti ir visko mačiusius. Kelias dienas čia varžęsi sportininkai visuomenei nori parodyti, kad gyvena visavertį gyvenimą: aktyviai sportuoja, kuria šeimas, augina vaikus.
Atskleista dežavu paslaptis: kaip atgyja pamiršti prisiminimai

Atskleista dežavu paslaptis: kaip atgyja pamiršti prisiminimai (7)

Dežavu – tai paradoksalus fenomenas: jaučiame, kad situacija, kurioje staiga atsiduriame, mums puikiai žinoma, net žinome, kas vyks toliau, tačiau nėra jokių abejonių, kad tai yra kita, visiškai nauja situacija. Mokslininkai toliau tiria šio paslaptingo jausmo kilmę ir priežastis. Čia pateiksime tris įdomiausias dežavu atsiradimo versijas.
Kodėl žmonės nelinkę atvirauti apie finansinius rūpesčius?

Kodėl žmonės nelinkę atvirauti apie finansinius rūpesčius? (5)

Finansiniai sunkumai – tema, apie kurią kalbama nenoriai. Moterys neatvirauja apie finansines bėdas idant apsaugotų artimuosius nuo nereikalingo nerimo, o vyrai savo elgesį argumentuoja teigdami, kad šeimos finansai – tik jų reikalas. Šiuos rezultatus ir įžvalgas atskleidžia visuomenės apklausa.
Tyrimas: seksualias nuotraukas FB talpinančios moterys laikomos mažiau kompetentingomis

Tyrimas: seksualias nuotraukas FB talpinančios moterys laikomos mažiau kompetentingomis (17)

Merginos ir jaunos moterys, kurios talpina seksualias, atviras nuotraukos socialiniuose tinklalapiuose „Facebook“ ir kt., tos pačios lyties atstovių laikomos mažiau fiziškai ir socialiai patraukliomis ir ne itin kompetentingomis atlikti įvairius darbus, rodo Oregono valstybiniame universitete atliktas tyrimas.
Daugiau taip nebesikartos… …iki kito karto. Ar ir jums taip būna?

Daugiau taip nebesikartos… …iki kito karto. Ar ir jums taip būna? (3)

Ar nebūtų puiku turėti ateitį numatantį rutulį (kaip būrėjos) ar laiko mašiną? Žinotume, kas su mumis bus! Tokią galimybę, pasirodo, turime. Ne tiesioginę, bet turime.
Istorija: žvilgsnis į triukšmingiuosius dvidešimtuosius, kada trumpėjo sijonai ir triumfavo Coco Chanel

Istorija: žvilgsnis į triukšmingiuosius dvidešimtuosius, kada trumpėjo sijonai ir triumfavo Coco Chanel (5) 

Apžvelkime laikotarpį, kuriame pradeda trumpėti sijonai, madinga tampa trumpų plaukų šukuosena ir triumfuoja Coco Chanel, skelbia thebeautybiz.com.
Senovės Egipto grožio istorija: prostitutės ir šokėjos jau tada depiliuodavo kojas bei intymias vietas

Senovės Egipto grožio istorija: prostitutės ir šokėjos jau tada depiliuodavo kojas bei intymias vietas (34)

Žvilgsnis į grožio istoriją, drabužius, kosmetiką ir stiliaus subtilybes Senovės Egipte.
Mados tendencijos: kelnės - nuo „bananų“ iki „kaprių“

Mados tendencijos: kelnės - nuo „bananų“ iki „kaprių“ 

Dar praeitame amžiuje kelnės buvo laikomos išskirtinai vyriško garderobo elementu, tačiau dabar be jų negali gyventi nei viena šiuolaikinė moteris. Kelnės pelnytai laikomos vienu iš universaliausių ir praktiškiausių rūbų. Tad nieko keisto, jog būtent moteriškų kelnių pasirinkimas ir dizainerių fantazijos jų tema seniai gausa pranoko vyriškų.
R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė

R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė (6) 

„Robert Kalinkin“ mados namų „Cruise“ kolekcijos nuotraukos – šmaikščios kelionės po tolimas, magiškas ir egzotiškas vietas – ir nesvarbu, kad tik mintyse. Trapi, švelni šokėja ir didžiulis ją lydintis paukštis – ši pora skamba tarsi iš pasakos. Tačiau žinomai balerinai Simonai Paciukonytei įsikūnijimas į vaidmenis bei darbas prieš kameras nėra naujiena, tad ir naująjį partnerį ji priėmė kaip savą.
Efesas - spindintis Antikos laikų perlas Turkijoje

Efesas - spindintis Antikos laikų perlas Turkijoje (18) 

Atostogaujant Turkijos vakarinėje pakrantėje prie Egėjo jūros verta aplankyti vieno didžiausių antikinio miesto griuvėsius. Nuo Kušadasio kurorto iki Efeso yra tik keliolika kilometrų; juos patogu nuvažiuoti turistus aptarnaujančiais vietiniais „mikriukais“ – jie Turkijos kurortuose vadinasi „dolmuš“. Važiuoti reikia Selcuko miesto kryptimi, išlipti 3 kilometrus neprivažiavus jo. Tai populiarus ir gausiai turistų lankomas objektas.
Kur vasaroja Anglijos lietuviai?

Kur vasaroja Anglijos lietuviai? (25)

Vieniems vasara – nuotykių, atostogų, kelionių, maudynių, meilės romanų ir pozityvios nuotaikos metas, kitiems – tai žliaugiantis prakaitas, ilgos darbo valandos ir kuklios gyvenimo sąlygos. Tokia įvairialypė esti imigrantų realybė. Tačiau, kaip kasmet rodo statistika, didžioji dalis Lietuvos emigrantų vasaros sezono metu atlapoja pinigines ir gausiai perka lėktuvų bilietus, jog bent trumpam ištiestų darbo nuvargintas kojas.
Novoslobodskaja

Maskvos metropolitenas: šventyklas primenančios stotys (13)

Daugiau negu trys šimtai kilometrų po žeme. Kasdien apie 8 milijonus žmonių ir 190 įspūdingų stočių. 400 traukinių, kursuojančių kas 2,5 minutės. Maskvos požeminis geležinkelis apipintas nuostabiomis istorijomis, legendomis ir mistika.
Paslaptingą „Vakarienę baltai“ gaubia griežtų taisyklių šydas

Paslaptingą „Vakarienę baltai“ gaubia griežtų taisyklių šydas (10) 

Viskas tik balta. Jokių spalvotų rūbų ir sportinių drabužių. Šortų ar spalvotų batų. Vasarinių šlepečių ar kepuraičių su snapeliu. Visų dalyvių drabužiai, galvos apdangalai, batai – tik balti ir itin elegantiški. Tai tik kelios taisyklės, kurios keliamos rugpjūčio 29 dieną Vilniuje vyksiančio paslaptingo renginio „Vakarienė baltai“ (“Dîner en Blanc”) dalyviams.
Kaunietis kulinaras atskleidė, kokias klaidas darome virtuvėje

Kaunietis kulinaras atskleidė, kokias klaidas darome virtuvėje + 3 originalūs receptai!  (23)

Bohemiškame Kauno Žaliakalnio rajone užaugęs 20-metis kulinaras Paulius Strasevičius jau gali pasigirti populiariu maisto tinklaraščiu „Kitchen Obsession“, gausybe originalių receptų bei netrukus pasirodysiančia kulinarijos knyga. „Esu pamišęs dėl kulinarijos. Nuolatinis noras tobulėti ir sukurti naujus skonius verčia mane nesustoti ir judėti tik pirmyn“, - pokalbį pradeda pašnekovas.
Įvairiaskonė vynuogė chardonnay

Įvairiaskonė vynuogė chardonnay

Per karščius dairomės ko nors lengvesnio. Juk gyvenimas neapsiriboja visuomeninėmis problemomis ir politikos vingiais. Atsikvėpkime ir pasidžiaukime gražia pasaulio įvairove. Skoniais, spalvomis, kvapais.
Greitai paruošiama gardi sriuba su pomidorais ir krevetėmis

Greitai paruošiama gardi sriuba su pomidorais ir krevetėmis (12)

Jūros gerybių sriuba su pomidorais yra labai skanus ir greitai paruošiamas patiekalas. Be to, tai puiki vitaminų ir mikroelementų dozė mūsų organizmui.