Atkakli mamytė įrodė: kas nori sulieknėti, tas gali

Atkakli mamytė įrodė: kas nori sulieknėti, tas gali įkvepiantys video, kaip sportuoti namuose  (93)

„Visą gyvenimą buvau „minkšta“, o nėštumo metu priaugau gerokai svorio, tad gimdyti ėjau 87 kg. Po nėštumo svėriau 76 kg, nuo čia ir prasidėjo mano lieknėjimo istorija“,- pasakoja Lilija Kurnosova-Masiulienė. Užsispyrusi sulieknėti, moteris įrodė, kad kūdikis tam - ne kliūtis. Lilija atrado daug puikių būdų, kaip sportuoti namuose ir netgi neturint jokios įrangos.
Širdies ligų galima išvengti: kontroliuokite mitybą

Širdies ligų galima išvengti: kontroliuokite mitybą (6)

Lietuvos Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje kasmet diagnozuojama 8 tūkst. miokardo infarkto atvejų, o kas antras žmogus nuo kraujotakos sistemos ligų miršta. Nors susirgimo riziką ypač padidina rūkymas ir neaktyvus gyvenimo būdas, vis dėlto didžiausia grėsmė kyla dėl nesveikos ir per riebios mitybos.
Patvorėje auganti nuodinga žolė - patikimas ginklas prieš vėžį

Patvorėje auganti nuodinga žolė - patikimas ginklas prieš vėžį (74)

Vasario 4-oji – Pasaulinė vėžio diena, kai garsiau kalbama apie onkologinių ligonių problemas, gydymui taikomas naujoves ir šios ligos prevenciją. Vėžys vis dar išlieka viena sunkiausių ir pavojingiausių ligų: Lietuvoje kasdien vėžio diagnozę išgirsta apie 50 žmonių, iš viso onkologinėmis ligomis sergančiųjų – daugiau nei 80 tūkst., tad nenuostabu, kad sergantieji bet kokio gydymo metodo griebiasi it šiaudo.
Labai nemaloni sporto klubuose, baseinuose ir pirtyse tykanti liga

Labai nemaloni sporto klubuose, baseinuose ir pirtyse tykanti liga (34)

Grybelių sukeltos infekcijos – vienos dažniausių užkrečiamųjų odos ligų. Jų simptomai vargina, blogina gyvenimo kokybę. Kartais žmonės grybelinius odos pažeidimus gydosi patys, o netinkamai gydoma arba visai negydoma grybelinė infekcija gali sukelti kitas sunkias ligas.
Rytais negaliu valgyti, noriu tik kavos. Kaip prisiversti?

Rytais negaliu valgyti, noriu tik kavos. Kaip prisiversti? (15)

Turiu tokią problemą – ryte negaliu valgyt, t.y. neturiu apetito, noriu tik kavos, o po kavos man pasidaro bloga, kai išgeriu tuščiu skrandžiu. Taip prasidėjo po gimdymo. Ne veltui po mėnesio numečiau beveik 10 kg. Gal yra kokie apetitą didinantys vaistai ir pan.? Ela, 23 m.
3 patarimai, kaip išlaikyti puikius santykius visą gyvenimą

3 patarimai, kaip išlaikyti puikius santykius visą gyvenimą (23)

Norite tikėkite, norite netikėkite, tačiau iš galime sąmoningai nuspręsti vystyti gebėjimus, kurie padėtų mums suvokti visą santykių potencialą. Meilės pradžiai būdingas pojūtis, tarsi skraidytume padebesiais, gali neišblėsti, rašo mindbodygreen.com.
„Toksinių“ santykių požymiai: kaip suprasti, kad partneris teikia tik skausmą

„Toksinių“ santykių požymiai: kaip suprasti, kad partneris teikia tik skausmą (70)

Kokius santykius galima laikyti „toksiniais“? Tokius, kurie niekam nesuteikia laimės, kurie dvasiškai nepraturtina. Tokie santykiai, priešingai, veda psichologinių problemų link – jas tiek gilina, kad viskas gali baigtis psichikos sutrikimais ir fizinėmis ligomis.
Konkursas! Siūlyk neužmirštamos Valentino dienos idėją!

Konkursas! Siūlyk neužmirštamos Valentino dienos idėją! (11)

Artėja Valentino diena ir taip norisi nustebinti savo mylimuosius! Gal turite idėjų ar patirties, kaip tai padaryti? Siūlykite ir rašykite šio straipsnio komentaruose iki vasario 11 d., o geriausių idėjų autorių laukia puikūs prizai!
Nuomonė. Ar smagu žinoti, kad iki tol sutuoktinė mylėjosi su tokiu Jonu iš sostinės ir dar su Antanu iš uostamiesčio?

Nuomonė. Ar smagu žinoti, kad iki tol sutuoktinė mylėjosi su tokiu Jonu iš sostinės ir dar su Antanu iš uostamiesčio? (343)

Kodėl taip stipriai akcentuojama vyrų neištikimybė? Visgi ar visada moterys yra tokios ištikimos vyrams? Apie moterų neištikimybę kažkodėl rečiau priimtina šnekėti ir viešai ją kritikuoti.
Vardadieniai
Rytys, Valdemaras
A. Čekuolis: iš ko šaiposi pasaulis

A. Čekuolis: iš ko šaiposi pasaulis (66)

Šiaip jau vaikų auklėjimo temų vengiu – nesu pedagogas, nors abu mano tėvai buvo mokytojai. Antra priežastis ta, kad beveik kiekviena mamytė ir kiekvienas tėvelis yra pats sau autoritetas, geriausiai žino, koks jo vaikas ir ko jam reikia.
Sporto užsiėmimai pagal amžių: kas naudingiausia

Sporto užsiėmimai pagal amžių: kas naudingiausia (13)

Iš sporto užsiėmimų nebus jokios naudos, jeigu vaikas juos lankys per prievartą, tik tėvų stumiamas ir nesistengs atlikdamas vieną ar kitą fizinę užduotį, pastebi specialistai.
Motinos skausmas netelpa širdy: tik neliepkite melstis

Motinos skausmas netelpa širdy: tik neliepkite melstis (160)

„Žmogus ima gesti, kai nebendrauja su kitais, užsisklendžia, nesidalija, nepatiria su aplinkiniais bendrystės. Todėl tikrai reikia „eiti į žmones“, kad ir kaip sunku tai beatrodytų“, - teigia Rasa Derenčienė, individualiosios psichologijos konsultantė, komentuodama DELFI atsiųstą liūdną mamos, kurios sūnus serga šizofrenija, laišką.
Kaip išsirinkti gerą darželį?

Kaip išsirinkti gerą darželį? (17)

Jau pats straipsnio pavadinimas sufleruoja, kad bus kalbama apie privačius darželius. Šiandieninė situacija tokia, kad realaus pasirinkimo tarp valstybinių darželių nėra – arba gauni vietą viename iš nurodytų darželių, arba ne. Jeigu tokia loterija nepriimtina, tenka žvalgytis į privačius darželius.
Pataria dizaineriai: žingsniai iki svajonių virtuvės

Pataria dizaineriai: žingsniai iki svajonių virtuvės (29)

Jau keliolika metų Norvegijos sostinėje Osle gyvenantys Dangis ir Jolanta nenustoja stebėtis pažįstamų norvegų namuose stovinčiais virtuvės baldais. Pasak jų, susidaro įspūdis, kad pas visus norvegus virtuvės baldai arba baltos spalvos, arba įsigyti iš IKEA.
Interjeras vaikams: kokios spalvos ir kokios detalės tinka pagal amžių

Interjeras vaikams: kokios spalvos ir kokios detalės tinka pagal amžių (3)

Dauguma tėvų susiduria su didžiulėmis problemomis, kai atžalos nenori būti ir miegoti savo kambariuose. Ne paslaptis, kad mažieji yra itin jautrūs. Taigi kokių gudrybių reikėtų imtis, kad vaikai norėtų miegoti tik savo kambariuose?
Holly Madison namai

Buvęs „Playboy“ modelis pravėrė savo namų duris: 6 miegamieji, 8 vonios kambariai (16)

Buvęs žurnalo suaugusiems „Playboy“ modelis, realybės šou dalyvė Holly Madison įsigijo ispanų kolonijinio stiliaus namą už 7 100 000 dolerių (6,13 mln. EUR) Ji su vyru muzikantu Pasquale Rotella bei maža dukrele gyvens name su 6 miegamaisiais ir 8 vonios kambariais, skelbia „All over press“.
Orchidėjos interjere: kur kokios tinka, kaip prižiūrėti

Orchidėjos interjere: kur kokios tinka, kaip prižiūrėti (11)

Orchidėjos – stulbinamo grožio ir švelnumo gėlės. Jos visada buvo subtilaus skonio ir gerovės atributas. šios gėlės populiarios dar ir dėl to, kad puošia bet kokį stiliaus interjerą.
M. Daikerytė: jei žmonėms įdomus mano asmeninis gyvenimas, leidžiu jiems apie jį skaityti

M. Daikerytė: jei žmonėms įdomus mano asmeninis gyvenimas, leidžiu jiems apie jį skaityti (12)

Muzikinę karjerą Milita Daikerytė (17) pradėjo trylikos, dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose. O dabar stiprų balsą turinti atlikėja pasiryžo jėgas išbandyti ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.
Moteris atskleidė, dėl ko gyvenime teko patirti daugybę pažeminimų

Moteris atskleidė, dėl ko gyvenime teko patirti daugybę pažeminimų (20)

Šis rašinys yra atsiųstas istorijų konkursui „Kompleksas, trukdantis man gyventi“. Kviečiame dalyvauti ir jus!
Tai, ko tikrai nežinojote apie temperatūrą

Tai, ko tikrai nežinojote apie temperatūrą (20)

Temperatūra yra vidutinio molekulių judėjimo greičio medžiagoje rezultatas. Kuo greičiau molekulės juda, tuo aukštesnė temperatūra.
Algimantas Čekuolis su žmona

A. Čekuolis: kai turi, ką pasakyti, knygos gimsta kaip vaikai – iš meilės (26)

Keliautojas, rašytojas ir žurnalistas Algimantas Čekuolis siūlo ne tik susitikti prie televizorių ekranų, bet ir leistis į keliones jo knygų puslapiuose. Kaip ir idėjos TV laidoms, temos bei įdomūs pasakojimai naujoms knygoms A. Čekuolio galvoje neišblėsta – neseniai pasirodė septintoji leidyklos „Alma littera“ išleista jo knyga „Iš ko šaiposi pasaulis“.
Pesimistinį požiūrį į pasaulį žmogus įgyja ne su patirtimi

Pesimistinį požiūrį į pasaulį žmogus įgyja ne su patirtimi (27)

Kalbama, kad gamta suteikia vaikams tai, ko pašykšti jų tėvams. Kai kuriais atvejais ji nusprendžia „nudžiuginti“ visą šeimą - ir giminėje iš kartos į kartą pasaulį išvysta depresyvios asmenybės...
Penkios pradedančiųjų dirbti klaidos

Penkios pradedančiųjų dirbti klaidos (5)

Kai universiteto absolventė nusprendžia, kad artimiausius dešimt metų ji užsiims tik karjera, o visa kita palauks, dažnai patenka į plačiai paplitusių karjeros stereotipų pinkles.
Ar visuomet veikia botago ir meduolio principas?

Ar visuomet veikia botago ir meduolio principas? (6)

Mūsų motyvacija - itin įdomus reiškinys. Mes net pasąmonės lygmenyje vis dėlto esame ne visai beviltiškai manipuliuojami ir lengvai nuspėjami. Tai patvirtina patys įvairiausi tyrimai. Papasakosime apie porą jų.
Ką apie jus sako jūsų automobilio spalva?

Ką apie jus sako jūsų automobilio spalva? (26)

Apie žmogų spręsti galima ne tik pagal jo apsirengimo stilių. Pasirodo, daug ką pasakyti gali ir jo automobilio spalva.
Langeliai vėl sugrįžta į madą

Langeliai vėl sugrįžta į madą

Kiekvieną sezoną dizaineriai žaidžia languotais audiniais. Rudens ir žiemos sezonu jie pasitelkdavo mokyklinių sąsiuvinių puslapius primenančius langučius, 2015 m. pavasario-vasaros sezonui jie renkasi kantri stiliaus ir dvispalvius langelius.
Kaip rengtis, norint pakilti karjeros laiptais?

Kaip rengtis, norint pakilti karjeros laiptais? (7)

Psichologai ir personalo atrankos specialistai tikina, kad geriausia apranga verslo ledi - dalykinis kostiumas. Tačiau tyrimai rodo, kad darbdaviai geriau vertina darbuotojas, dėvinčias švarkelį ir sijoną, o ne kelnes. Tokioms moterims netrunka ilgai sulaukti paaukštinimo ir algos padidinimo.
Rimvydas Širvinskas-Makalius: kuria kryptimi vykti atostogauti

Rimvydas Širvinskas-Makalius: kuria kryptimi vykti atostogauti (37)

Dešimt kilogramų cukraus iš įvairių pasaulio šalių, daugiau nei 350 asmeninėje kolekcijoje saugomų lėktuvo bilietų šaknelių ir prieš metus pamestas jų skaičius, daugiau nei 100 taškų žemėlapyje, kuriuose dar neteko lankytis. „Visų keliautojų draugu spėjęs tapti personažas“, – taip save apibūdina nepailstantis keliautojas, kelionių agentūros „Makalius.lt“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas, visuomenei geriau žinomas Makaliaus slapyvardžiu.
„Adventur 2015“: kelionės - tai gyvenimo būdas

„Adventur 2015“: kelionės - tai gyvenimo būdas (2)

Šiandien savo pradžią skelbia tradicinė kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“, kuri vyks visą šį savaitgalį LITEXPO parodų ir kongresų centre. Viena iš jos temų –„Kelionės – mano gyvenimo būdas“. Apie tai, kaip pradėjo keliauti, kaip svarbu karjeroje kartais padėti tašką ir pažvelgti į savo gyvenimą iš svetimos šalies, apie pomėgį, kuris neįtikėtinai lengvai tampa verslu, parodoje pasakos žinomi žmonės.
Pasivaikščiojimai po Alytų: iš aukščiau geriau matyt

Pasivaikščiojimai po Alytų: iš aukščiau geriau matyt (24)

Da­bar jau aiš­ku, iš kur at­rie­dė­jo tie sunk­ve­ži­miai, - juk čia sta­to­mas til­tas per Ne­mu­ną. Ki­to­je upės pu­sė­je mė­ly­nuo­ja sta­ty­bi­nin­kų va­go­nė­liai, su­stin­gę ky­šo gel­to­ni kra­nų bokš­tai. Žiū­rint į juos ka­dai­se toks aukš­tas ge­le­žin­ke­lio py­li­mas da­bar at­ro­do su­že­mė­jęs, su­si­trau­kęs, lyg pra­ra­dęs bu­vu­sį oru­mą. Be to, la­bai trūks­ta to­kio įpras­to ro­žės (ar obels, pa­sak ki­tų au­to­rių) žie­do.
Lietuva – skanus saldainis, tik reikia jį tinkamai įvynioti

Lietuva – skanus saldainis, tik reikia jį tinkamai įvynioti (7)

„Sąžiningai dirbantys turizmo verslininkai turėjo nelengvus metus“, - laiką nuo praėjusių iki šių metų tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ įvertino Turizmo rūmų prezidentė Žydrė Gavelienė. Ji įsitikinusi, kad praėjusių metų patirtis turizmo verslui atnešė ir naudos: Ūkio ministerija inicijavo Turizmo įstatymo pataisas, kurios užtikrintų tinkamą rinkos priežiūrą, į svarbią Lietuvos verslo šaką – turizmą, atkreiptas politikų dėmesys.
Prancūziška virtuvė

Kauniečiai nebijo naujovių: ragauja ir žalios jautienos, ir varlių šlauneles (30)

„Būna tokių klientų, kurie ateina savęs išbandyti ir paragauti neįprasto patiekalo“, - sako Kaune veikiančio prancūziško maisto restorano rinkodaros vadovė Eglė Mažeikienė. Ji teigia, kad neįprasti patiekalai – varlių šlaunelės ar specialiai paruoštos sraigės – kauniečių nebebaugina. Atvirkščiai – laikinosios sostinės gyventojai smalsūs ir pasiruošę išbandyti naujoves, sako E. Mažeikienė.
Gardūs bulviniai blynai

Gardūs bulviniai blynai (28)

Šie blynai skanūs ir su pikantišku, ir su saldžiu padažu.
Degustacija: kuo pasižymi skirtingų regionų kava

Degustacija: kuo pasižymi skirtingų regionų kava (5)

Ketvirtadienio pavakarę Kaune vyko kavos degustacija, kurios metu ekspertai supažindino su kavomis iš įvairių pasaulio regionų bei tinkamais jų paruošimo būdais. Buvo degustuojamos rūšinės kavos iš Pietų Amerikos, Afrikos ir Indonezijos plantacijų.