Mergina lovoje kalba telefonu

Kodėl nerekomenduojama mobiliaisiais telefonais naudotis vėlų vakarą ar naktį (34)1 d.

Apie mobiliųjų telefonų įtaką mūsų sveikatai periodiškai pasirodo įvairių naujienų. Tai įtariama, kad šie prietaisai kenkia vyrų vaisingumui, tai dvejojama, ar tik neturi neigiamos įtakos širdžiai ir pan. Štai paskutinis tyrimas Švedijoje įrodė, jog mobilieji telefonai (šiais laikais tai – dažniausiai ir išmanieji telefonai) tris kartus padidina riziką išsivystyti piktybiniam smegenų augliui, jei jais naudojamasi 20 ir daugiau metų.
5 ženklai, rodantys, kad odai trūksta drėgmės

5 ženklai, rodantys, kad odai trūksta drėgmės specialistės komentaras 1 d.

Žiemos sezonas – naujas išbandymų metas mūsų odai. Šaltis ir dargana, sausas šildomų patalpų oras ir aplinkos užterštumas sausina odą, kuri nedrėkinama ne tik netenka švelnumo, bet ir greičiau sensta. Dėl to labai svarbu žinoti, kokie ženklai pirmieji išduoda, jog odai trūksta drėgmės.
Sviestas ar margarinas: kurį pasirinkti, kuo pakeisti

Sviestas ar margarinas: kurį pasirinkti, kuo pakeisti (33)1 d.

Kai kalbama apie sviestą ir margariną, vienintelis klausimas: kuris mažiau kenkia? Tiek sviestas, tiek margarinas turi panašiai kalorijų ir riebalų: apie šimtą kalorijų ir apie dvylika gramų riebalų arbatiniame šaukštelyje. Vienintelis skirtumas - riebalų tipas.
Kavos poveikis organizmui: pasiklydę tarp mitų ir tiesos

Kavos poveikis organizmui: pasiklydę tarp mitų ir tiesos (26)1 d.

Apie kavos poveikį organizmui dažniausiai galima išgirsti dvi priešingas nuomones. Pirmoji – kava turi daug neigiamų savybių ir jos derėtų atsisakyti. Antroji – saikingai geriama kava ne tik nekenkia, bet ir teigiamai veikia mūsų sveikatą.
Kas peršalus padės pasveikti, o kas pakenks

Kas peršalus padės pasveikti, o kas pakenks (7)

Šaltuoju sezonu dažnai užklumpa peršalimo ligos, kurių pagrindiniai sukėlėjai – virusai. Pajutus pirmuosius negalavimo simptomus nebūtina iš karto griebtis cheminių vaistų – peršalimą galima įveikti į pagalbą pasitelkus liaudies medicinos priemones.
Ką daryti, jei buvai jam neištikima?

Ką daryti, jei buvai jam neištikima? (73)

Esame įsitikinusios – nieko keisto, jei vyrai būna neištikimi, tokia jau jų prigimtis. Tačiau moterų angelais irgi nepavadinsime – kai kurios mėgsta pasukti į kairę, o paskui kenčia sąžinės priekaištus, svarsto, ką toliau daryti, pasakoja vyrui, kas atsitiko.
5 priežastys, kodėl neturėtumėte su mylimuoju dalintis... lova

5 priežastys, kodėl neturėtumėte su mylimuoju dalintis... lova (73)

Ką pasakytumėte, jei mylimasis jums pasiūlytų miegoti atskirai? Tikriausiai pamanytumėte, kad jis nori su jumis skirtis. O ką pasakytumėte išgirdę, kad ne viena laiminga pora pasaulyje miega atskirose lovose ir tai jiems nė kiek netrukdo kurti harmoningus ir darnius santykius!
Jis vyresnis? Štai ką turite žinoti apie tokius santykius

Jis vyresnis? Štai ką turite žinoti apie tokius santykius (122)

Yra daug porų, kuriose vyras yra vyresnis už partnerę 10 ir daugiau metų. Merginos sako, jog vyresni vyrai jas traukia, nes rimčiau žiūri į gyvenimą ir suvokia, kad jau yra pasirengę būti su viena moterimi.
Kokios patiriamos dažniausios traumos intymių santykių metu

Kokios patiriamos dažniausios traumos intymių santykių metu (6)

Riešo, pėdos raiščių patempimas, nubrozdinimai nuo kilimo – dažniausios traumos, žmonių patiriamos intymių santykių metu. Tokią išvadą padarė Didžiosios Britanijos tyrėjai, rašo DELFI.lv.
Vardadieniai
Skomantas, Girvydė, Virgilijus
5 pavojingiausi smūgiai, padėsiantys apsiginti

5 pavojingiausi smūgiai, padėsiantys apsiginti (42)Daugelis apie savo saugumą pradeda galvoti tik po to, kai nutinka nelaimė - būna užpultas ar apvogtas. Savigynos specialistų teigimu, viena didžiausių klaidų - tikėtis, jog viskas, kas bloga, atsitiks ne man, todėl tam ruoštis iš anksto neprivalau. Žemiau pateikiame jų patarimus, kaip išvengti pavojingų situacijų ir kaip elgtis, jeigu nėra kitos išeities.
Skaudžios realybės fone: ką daryti, kad vaikas užaugtų žmogumi

Skaudžios realybės fone: ką daryti, kad vaikas užaugtų žmogumi (43)Interneto atsiradimas atvėrė prarają tarp ankstesniųjų kartų, užaugusių vien realiame pasaulyje, ir 1995–2010 metais gimusios Z kartos, dar vadinamos guglo karta. Kaip rasti sąlyčio taškų, kaip Z vaikus suprasti tėvams, kaip veiksmingiau dirbti mokytojams, pasakoja Lietuvos edukologijos universiteto profesorė dr. Palmira Pečiuliauskienė.
Mama užvirė diskusijas: kodėl „Facebook“ uždraudė jos gimdančios nuotrauką, tačiau leido viešinti K. Kardashian sėdmenis?

Mama užvirė diskusijas: kodėl „Facebook“ uždraudė jos gimdančios nuotrauką, tačiau leido viešinti K. Kardashian sėdmenis? apklausa  (78)

Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ uždraudė gimdančios moters sėdmenų nuotrauką, tačiau garsiajai Kim Kardashian sėdmenų nuotraukai kliūčių nebuvo.
Ar jūsų vaikas - būsimas milijonierius?

Ar jūsų vaikas - būsimas milijonierius? (2)Kone visų mūsų vaikystė buvo sunki, nes tėvai nenupirkdavo to, ką turėjo kiti. Vėliau supratome, kad sunki vaikystė niekada nesibaigs, nes vis dar neturime tiek pinigų, kiek norėtume, o ir tų pačių dažnai nesugebame protingai išleisti.
Konkursas! „Mano rankų darbo dovana“

Konkursas! „Mano rankų darbo dovana“

Laikas bėga septynmyliais žingsniais, netruksime apsižvalgyti, kai į duris pasibels Kalėdos. Ar būsime pasiruošę? O gal vėl bėgsime į artimiausią prekybos centrą pirkti niekučių dovanoms? MES SIŪLOME: PASIDARYKITE DOVANAS PATYS! Taigi kviečiame dalyvauti konkurse „Mano rankų darbo dovana“ ir pasidalinti savo idėjomis su visais skaitytojais.
Unikalioje moters kolekcijoje - ir reti augalai, ir savo rankomis nulipdyti vazonai

Unikalioje moters kolekcijoje - ir reti augalai, ir savo rankomis nulipdyti vazonai (1)

Neringos Lukoševičienės kolekcija šią vasarą persikraustė į naujus namus. Iš Vilniaus į Maišiagalą pergabenti augalai šiltąjį metų laikotarpį praleido terasoje ir mėgavosi ne tik saule, bet ir lietumi. Namie liko tik patys brangiausi ir saugomi – šeimininkė jais nutarė nerizikuoti. Mat visi jie – sukulentai. Dabar augintiniai apgyvendinti ant palangių ir žvelgia į rudenišką gamtovaizdį.
Palangiškiai kviečiami į „maistarnę“, kur patys darys kalėdines dovanas

Palangiškiai kviečiami į „maistarnę“, kur patys darys kalėdines dovanas (3)

Palangiškiai jau antrą savaitę gyvena Kalėdų laukimo nuotaikomis – kasdien, išskyrus penktadienius ir sekmadienius, iki pat švenčių kurorto gyventojai ir svečiai kviečiami į Dovanų meistarnę, kur kiekvienas norintis savo rankomis gali pagaminti kalėdinę dovaną sau brangiems žmonėms.
6 drabužių ir interjero tekstilės tendencijos: kokie audiniai madingi šį sezoną?

6 drabužių ir interjero tekstilės tendencijos: kokie audiniai madingi šį sezoną? (2)

Ar pastebėjote, kad aprangos ir interjero dizaino tendencijos dažnai persipina ir papildo viena kitą?
Marilyn Monroe

Ką atskleidžia meilės laiškai M. Monroe (1)

Ne paslaptis, kad Joe DiMaggio mylėjo Marilyn Monroe. Beisbolo žaidėjas verkė per jos laidotuves, paskui 20 metų kelis kartus per savaitę nešdavo gėlių ant jos kriptos.
Deivydas Praspaliauskas

D. Praspaliauskas: suradau savo šaką, o žmonės skina nuo jos obuolius (10)

Su Deivydu Praspaliausku (26 m.) susitikome jo beveik metus skaičiuojančiame restorane. Tiksliau - bistro „1 dublis“. Po išgyventos depresijos ir savęs ieškojimo, užvėręs vieno restorano duris, Deivydas stoties rajone atvėrė kito. Sakė norėjęs sužinoti, ar žmonės eis visur, kur tik jis dirbs. Lūkesčiai pasiteisino. „Dabar tikrai nebijočiau ir į mišką važiuoti restorano atidaryti“,– juokiasi vaikinas.
Maltoje gyvenanti lietuvė savo jėgomis ėmėsi įgyvendinti šimtų vaikų svajones

Maltoje gyvenanti lietuvė savo jėgomis ėmėsi įgyvendinti šimtų vaikų svajones (8)

Trylika metų nedidukėje Maltos saloje gyvenanti lietuvė Lina Pecorella į tėvynę grįžta retai – jos artimiausi šeimos nariai išsibarstę po pasaulį, tad ir reikalų gimtajame Kaune ne per daugiausiai.
Dalia Staponkutė

Tarp Kipro ir Lietuvos gyvenanti D. Staponkutė: lietuviais mes negimstame, o tampame (8)

Netrukus pasirodys antroji eseistės ir vertėjos, filosofijos mokslų daktarės Dalios Staponkutės, gyvenančios tarp Kipro ir Lietuvos, knyga – „Iš dviejų renkuosi trečią“. Tai knyga apie dvi tėvynes, apie įsišaknijimą kitoje šalyje, apie tapatybės paieškas.
Iš namų dirbanti mama: penki dalykai, apie kuriuos reikia žinoti iš anksto

Iš namų dirbanti mama: penki dalykai, apie kuriuos reikia žinoti iš anksto (16)

„Dirbu iš namų.“ Ši frazė visada sukelia vienodą reakciją tų, kurie reguliariai važinėja į darbą, ypač moterų. „Kiek galima spėti nuveikti namuose, – galvoja jos. – Ir vaikai prižiūrėti, ir uždarbis yra.“ Dauguma įsitikinę, kad tai didžiulė sėkmė, kad dirbti namuose maloniau, lengviau, kad mažų mažiausiai sutaupoma laiko, kurį kiti gaišta kelionei į darbą ir namo. Jie svajoja bent trumpam atsidurto jūsų vietoje. Ką gi, sveiki atvykę į namuose dirbančių mamų pasaulį.
Vidinis monologas apie gyvenimo prasmę

Vidinis monologas apie gyvenimo prasmę (30)

Apsiblausęs rytas. Rankoje tingiai smilkstantis puodelis kavos. Lange pilvus išvertę ir vis dar snaudžiantys debesys. Karoliniškių mikrorajonas, nusėtas sovietinėmis pilkomis dėžutėmis. Mintys tarsi lauko teniso kamuoliukai skrieja nuolat atsimušdamos į sieną.
Savo darbo vieta nepatenkinti daugiau nei pusė darbuotojų

Savo darbo vieta nepatenkinti daugiau nei pusė darbuotojų (11)

Darbdavys savo darbo vietoje emociškai ir fiziškai jaučiasi kur kas geriau nei jo darbuotojai – tokius rezultatus atskleidė 2013 m. Airijoje atliktas darbdavių ir darbuotojų sveikatos indekso tyrimas.
7 paprasti žingsniai, vedantys iš depresijos

7 paprasti žingsniai, vedantys iš depresijos (68)

Rudenį GAMTA depresuoja (lapai krenta, medžiai džiūsta, žolė vysta, gėlės miršta), o kartu su Motina depresuojame ir mes – Jos vaikai. Jeigu mes atsidavę gamtai, paskendę jos magijoje – ši emocija neišvengiama. Jausmas toks, kaip kad norėtųsi lėtai numirti. Tai gamtos ciklai (ratai) ir mes juose.
Ir Vilnių pasiekė Lietuvoje pagamintas apatinis trikotažas

Ir Vilnių pasiekė Lietuvoje pagamintas apatinis trikotažas (16)

Užsienio rinkose sėkmingai įsitvirtinusio ir pažangių vartotojų dėmesio sulaukusio baltiško prekės ženklo „About“ apatinio trikotažo dabar galės atrasti ir Lietuvos vartotojai. Vilniuje atidaryta pirmoji šio prekės ženklo parduotuvė mūsų šalyje.
Vyrą pažinsi iš… laikrodžio

Vyrą pažinsi iš… laikrodžio (99)

Verslo pasaulyje žmogaus išvaizda dažniausiai vertinama pagal smulkmenas. Jeigu vyras dėvi brangų kostiumą, tačiau jo laikrodis – apsitrynusiu korpusu, supleišėjusiu dirželiu ir nekokybiškas – aplinkiniai tai greitai pastebės. Tuomet visa butaforija apie sėkmingą verslininką sugrius, nes sėkmingas vyras pirmiausiai įsigis tinkamą laikrodį.
Pirelli kalendorius

2015 m. „Pirelli“ kalendoriuje supermodeliai vėl trykšta seksualumu (6)

Kaip ir kasmet padangų gamintojas „Pirelli“ pristatė seksualųjį kalendorių, kuris kasmet sulaukia didelio dėmesio.
Stilistė Agnė Gilytė: kaip išryškinti individualų stilių

Stilistė Agnė Gilytė: kaip išryškinti individualų stilių (7)„Tai filmas, kuriame atskleidžiami charakteriai ir istorijos stulbina savo originalumu ir tuo pačiu paprastumu. Iki šiol galvoju apie ryškias asmenybes, kurios išreiškia save per drabužius, aksesuarus ir jų derinius. Filmo herojės pačios prisipažįsta, kad stilius yra gydantis, suteikiantis stimulą kurti ir įkvėpti kitus“, – apie filmą „Amžinai stilingos“ (angl. „Advanced Style“) sako viena žymiausių stilisčių Lietuvoje Agnė Gilytė.
10 gražiausių ežerų Europoje

10 gražiausių ežerų Europoje (10)

Jūsų dėmesiui - dešimt puikiausių ežerų, kuriuos galite aplankyti keliaudami po Europą.
Pribloškianti Šri Lankos didybė: ką aplankyti

Pribloškianti Šri Lankos didybė: ką aplankyti (2)Dauguma lankytinų vietų Šri Lankoje yra vadinamajame kultūros trikampyje salos viduryje. Kultūros trikampis apima į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktus objektus – garsiąją Lion Rock tvirtovę Sigirijoje, šventyklas Dambulloje (Dambulla Cave Temples), 12 a. akmenines Budos skulptūras Polonaruvoje, Ceilono laikų senovinį miestą Anuradhapurą ir Kandį bei jame esančią Tooth šventyklą. Yra ir daugiau įdomių vietų Šri Lankoje – nacionalinių parkų, arbatos plantacijų, dramblių globos namų ir gražių paplūdimių.
Nacionaliniai keliavimo ypatumai: didėja turistų savarankiškumas

Nacionaliniai keliavimo ypatumai: didėja turistų savarankiškumas

Svetur atostogų vykstantys Lietuvos gyventojai išsiskiria žingeidumu. Dažnas poilsinę kelionę užsisakęs keliautojas būtinai nori suderinti ir malonumus, ir naudą, todėl poilsį paplūdimyje paįvairina ekskursijomis ar savarankiškai keliaudamas po šalį.
Svajonių atostogos: Balis ar Maldyvai?

Svajonių atostogos: Balis ar Maldyvai? (19)

Nusprendėte prasitęsti vasarą? O gal tiesiog tik dabar galite sau leisti paatostogauti? Kad atostogos nenuviltų, o pakrautų teigiamos energijos ir puikių įspūdžių, reikia iš anksto žinoti, kokio poilsio tikiesi. Juk neužtenka žinoti, kad važiuoji tiesiog į šiltą kraštą, o visa kita – nesvarbu.
Greitas desertas „Tiramisu dailiai figūrai“

Greitas desertas „Tiramisu dailiai figūrai“ (3)

Porcijoje – 114 kalorijų. Devynias porcijas paruošite per 20 minučių.
Konkursui: mano sveikiausia duona

Konkursui: mano sveikiausia duona (4)

DELFI skaitytojo Leono duonos receptas konkursui „Mano gardžiausia naminė duona“. Dalyvaukite ir jūs!
Gardus desertas: riešutų sviesto džiaugsmas

Gardus desertas: riešutų sviesto džiaugsmas (3)

Paruošite devynias porcijas. Vienoje porcijoje bus apie 175 kalorijas. Paruošimo laikas – iki 20 minučių.
Oksanos M. avižinė duona

„Mano gardžiausia naminė duona“: avižinė duona (18)

Labai skani, beveik dietinė (tešlos atžvilgiu) avižinė duona su džiovintais vaisiais ir riešutais, teigia DELFI atsiuntusi konkursui „Mano gardžiausia naminė duona“ receptą Oksana M. Pasidalinkite ir Jūs savo receptu!