Vitamino C gausios uogos, kurių kauliukai - itin stiprus antioksidantas

Vitamino C gausios uogos, kurių kauliukai - itin stiprus antioksidantas (14)1 d.

Vynuogės yra labai sveikos uogos, nes jose yra daug vitamino C, taip pat flavonoidų, kurie yra galingas antioksidantas.
Kaip prižiūrėti rankas atvėsus orams

Kaip prižiūrėti rankas atvėsus orams (1)1 d.

Moters amžių išduoda ne tik veidas ir kaklas, bet labai dažnai ir rankos. Dėl šios priežasties itin svarbu tinkamai prižiūrėti ir lepinti mūsų vizitine kortele neretai tampančias rankas.
Bėgimas keičia gyvenimą - priverčia jį skanauti

Bėgimas keičia gyvenimą - priverčia jį skanauti (6)2 d.

„Puikus sekmadienio rytas!” – pirmoji pasiekusi „Nestle 10 km“ bėgimo finišą Vilniaus maratone ištarė olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Ji maratono trasą įveikė per 37 minutes ir 55 sekundes.
Patarimai moterims: kaip būti gražioms visokio amžiaus

Patarimai moterims: kaip būti gražioms visokio amžiaus (29)

Etiketo taisyklės byloja, kad moters amžiaus klausti negalima. Ne veltui. Juk dažniausiai tik spalvotų žurnalų puslapiuose jos atrodo taip, kaip nori ir svajoja. Realybė, neretai ir veidrodis, atskleidžia nelabai malonią tiesą. 30–50 m. moterys nežino, kaip atrodyti jaunatviškai.
Tikra rudens puošmena - vitamino C bomba, gydanti daugybę negalavimų

Tikra rudens puošmena - vitamino C bomba, gydanti daugybę negalavimų (17)

Skaisčiai raudonos šermukšnio uogos - tikra rudens puošmena. Miškuose ir soduose sirpstančios jų kekės renkamos ir vertinamos nuo senų laikų. Ir ne be reikalo - šių vaisių sultyse gausu organizmą stiprinančių medžiagų, o vitamino C jose yra trigubai daugiau nei citrinose.
SMS vyrui įžiebė nenumaldomą aistrą

SMS vyrui įžiebė nenumaldomą aistrą (15)

Einu į vonios patalpą, išimu iš rožinio maišiuko apatinius ir apsivelku. Žiūrėdama į veidrodį negaliu nepripažinti, kad Meto puikus skonis. Ryškiai raudoną apatinių komplektą sudaro korsetas, kelnaitės ir ilgos kojinės. Permatoma tiulio medžiaga ir nėriniai daro šį apdarą romantišką. Kaspinėliai ant petnešėlių suteikia žaismingumo. O prisegamos kojinės paverčia dar seksualesne.
Nėra sekso, nėra neištikimybės? Ar tikrai?

Nėra sekso, nėra neištikimybės? Ar tikrai? (106)

Jums kartu smagu, galite kalbėtis apie viską, ji jus visada prajuokina ir visada pastebi, kaip jums tinka naujas kostiumas... Tik yra mažytė smulkmena – ji nėra jūsų mylimoji, o jūsų antroji pusė nieko apie ją nežino. Galbūt tai sena jūsų draugė, bendradarbė, o gal kartu mokėtės universitete. Ar ši nekalta draugystė reiškia, kad jūsų ilgalaikiai santykiai baigti? O gal jei nėra sekso, nėra ir neištikimybės?
Negaliu pamiršti: audringas seksas su nepažįstamuoju

Negaliu pamiršti: audringas seksas su nepažįstamuoju (145)

Užsisvajoju. Man visai patiktų kas rytą matyti tokį vaizdą. Tada prieičiau prie jo. Švelniai apkabinčiau. Ir prisiglaudusi pabučiuočiau į petį... Paskui ir į lūpas... Aistringai. Bet jis tik nepažįstamasis, stovintis mano virtuvėje? O ne mylimas vyras?
Kokios moterys žavi sėkmingus vyrus?

Kokios moterys žavi sėkmingus vyrus? (137)

Svajojate apie vyrą, kuris pasižymėtų lyderio savybėmis, siektų savo tikslų ir nebūtų tik priedas prie TV įrangos, tačiau jūsų kelyje pasitaiko tik netikėliai? Nežinote, kaip patraukti sėkmingo vyro dėmesį? Tuomet privalote tai perskaityti!
Vardadieniai
Sintautas, Sintautė, Pranciškus (Pranas)
Kaip auklėti vaikus, kad jie mumis pasitikėtų

Kaip auklėti vaikus, kad jie mumis pasitikėtų (4)

„Dukrai septyneri, sūnui dešimt. Mano tėvai buvo labai griežti, o aš nenoriu taip pat elgtis su savo vaikais. Bandau su jais susitarti, tačiau tai nepakenčiama – nuolat deramės. Ką daryti?“- klausia skaitytoja portale psychologies.ru.
Gali sukelti susierzinimą: 6 argumentai nevartoti alkoholio auginant vaikus

Gali sukelti susierzinimą: 6 argumentai nevartoti alkoholio auginant vaikus (4)

Alkoholis yra viena iš pačių pavojingiausių psichiką veikiančių medžiagų pasaulyje. Alkoholio žalos mastą asmens fizinei ir psichikos sveikatai, taip pat socialiniam funkcionavimui patvirtina gausūs moksliniai tyrimai. O kaip mes reaguojame į raginimą alkoholio vartojimą nutraukti arba sumažinti?
7 dažniausios tėvų klaidos drausminant vaikus

7 dažniausios tėvų klaidos drausminant vaikus (7)

Kartais tėvai norėdami pasilengvinti sau gyvenimą griebiasi psichologinių metodų, kurie kaip pasirodo ilgalaikėje perspektyvoje tėra vaikų drausminimo klaidos. Pateikiame dažniausiai pasitaikančias tėvų drausminimo klaidas.
10 šmaikščių požymių, kad jūsų namuose – mažylis

10 šmaikščių požymių, kad jūsų namuose – mažylis (12)

Fiodoras Dostojevskis savo kūrinyje „Idiotas“ yra pasakęs: „Buvimas su vaikais gydo sielą“. Sunku su tuo nesutikti, tačiau daugelis jaunų mamų suabejotų, ar šie žodžiai buvo parašyti turint omenyje vaikščioti pradedančius mažylius, rašo portalas huffingtonpost.com.
KONKURSAS! Patarimai sodo priežiūrai rudenį

KONKURSAS! Patarimai sodo priežiūrai rudenį pasidalink ir tu!  (3)

Atėjus rudeniui, sode netrūksta darbų - ir derlių nuimti, ir gudriai aplinką sutvarkyti bei žemę kitam sezonui paruošti. Kviečiame pasidalinti savo patirtimi bei patarimais su kitais sodininkais ir laimėti puikius prizus!
Lietuvos dizainerių darbai - parodoje Londone

Lietuvos dizainerių darbai - parodoje Londone (2) 

Rugsėjo 17 d. net aštuoni atrinkti Lietuvos dizaineriai savo kūrybingumo raumenis išvyksta demonstruoti į Londoną. Tai bus pirmas kartas, kai jungtinė lietuvių dizainerių grupė pristatys savo produktus ir konceptus kultiniame dizaino renginyje „100% Design“, per patį Londono dizaino festivalio įkarštį.
Sarah Jessicos Parker namai

Prabangus interjeras: namai parduodami už 59 mln. Lt (4)

Sarah Jessica Parker ir jos vyras Matthew Broderickas vėl paskelbė parduodantys savo namą už 22 mln. dolerių (apytikriai 59 mln. Lt). 632 kv. m name, kuris neseniai buvo renovuotas, yra 5 miegamieji, 7 vonios kambariai, o vieną aukštą užimą šeimininkų apartamentai su terasa, skelbia „All over press“.
Netrukus puošimės originaliais dizainerių sukurtais atšvaitais

Netrukus puošimės originaliais dizainerių sukurtais atšvaitais (6)

Saugaus eismo kultūrą skatinantis projektas „Nebūk briedis“ ir entuziastingai nusiteikęs būrys menininkų siekia, kad eismo dalyviai suvoktų, jog atšvaitą reikia dėti ne giliai į stalčių, o išdidžiai segti prie drabužių kaip madingą aksesuarą.
Kompiuteris močiutę atjaunino dvidešimčia metų

Kompiuteris močiutę atjaunino dvidešimčia metų (16)Šiai mo­čiu­tei ne­pa­sa­ky­si: „Jūs vis tiek ne­su­pra­si­te tų tech­no­lo­gi­jų.“ Šian­dien 73-ejų me­tų gim­ta­die­nį šven­čian­ti Ni­jo­lė Pet­ke­vi­čie­nė jau ke­le­rius me­tus sėk­min­gai nau­do­ja­si kom­piu­te­riu – ne tik skai­to nau­jie­nas, bet ir ben­drau­ja per „Sky­pe“ ar ke­lia nuo­trau­kas į „Fa­ce­bo­ok“.
Mintautė Jurkutė su drauge ispane

Kelionė autostopu Pietų Amerikoje: savanorystė lūšnyne ir bandymas pagrobti (14)

Keliavimas pakeleivingais automobiliais po Pietų Ameriką lietuvei Mintautei Jurkutei ir jos draugei ispanei Lajai buvo ne tik pramoga, bet ir išbandymas. Alkis ir nuovargis tapo jų palydovais, o budrumas ir sumanumas – tikras išsigelbėjimas. Merginos pastogės Pietų Amerikoje ieškojosi ne tik pasitelkdamos coaching paslaugas, bet ir pasikliovė tenykščių kilniaširdiškumu – siūloma nakvyne lūšnyne tarp tarakonų.
Kraujo vėžį nugalėjusios lietuvės susitikimai su rykliais nebaugina

Kraujo vėžį nugalėjusios lietuvės susitikimai su rykliais nebaugina (9)

Į susitikimą Klaipėdos nardymo centre „Oktopusas“ Liudą Vainorienę atlydi jos vyras, tačiau pokalbyje nedalyvauja. Paslaptingą gelmių pasaulį žmonai prieš 17 metų atvėręs Arūnas žino: Liuda pati puikiai išmano nardymo instruktorės darbą ir drąsiai gali konkuruoti su stipriosios lyties atstovais.
Gyvenimą pakeitęs D. Viršilas: kančia skatina judėti į priekį

Gyvenimą pakeitęs D. Viršilas: kančia skatina judėti į priekį (15)„Jau beveik 7 metai nerūkau, negeriu alkoholio, nevalgau gyvulių ar neaiškių produktų, kurių sudėtis užkoduota visokiomis raidėmis ir skaičiais. Rytinė mankšta, pasibėgiojimas ar sporto salė, šaltas dušas ar šalta jūra – maloni kasdienė rutinos dalis, kuri mane pažadina, pakrauna visai dienai bei sumažina susirgimų tikimybę, o svarbiausia – grūdina tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Besimokydamas kūno, proto ir sielos sveikatos išmokau būti savimi, o tai ir yra tikras turtas“,- sako Dalius Viršilas, nugalėjęs ne vieną gyvenimo krizę ir degantis noru savo atradimais pasidalinti su kitais.
Esminės pamokos, kurias išmokę tapsite laimingi ir sėkmingi

Esminės pamokos, kurias išmokę tapsite laimingi ir sėkmingi (14)

Yra daugybė patarimų, kaip pasiekti sėkmės karjeroje ir finansuose. Ir nors praktiniai patarimai tikrai gali pagelbėti, tačiau jūsų asmeninis požiūris ir finansinė situacija, kaip ir tai, kaip susitvarkote su vidiniais demonais, gali padėti jums pasiekti kur kas didesnes aukštumas nei bet koks žinių kiekis, rašo forbes.com.
Psichologija: kas yra sėkmė moters ir kas - vyro akimis

Psichologija: kas yra sėkmė moters ir kas - vyro akimis (13)

Dažnai girdime, kaip svarbu būti lydimiems sėkmės – turėti gerai apmokamą darbą, daug įtakingų draugų, naujausio modelio automobilį. Reiki meistrė mokytoja Jolanta Kristanaitytė įsitikinusi, kad toks „sėkmės“ termino suvokimas itin siauras.
Kaip išlikti sveikiems, neprarasti jėgų ir geros nuotaikos rudenį

Kaip išlikti sveikiems, neprarasti jėgų ir geros nuotaikos rudenį (1)

Keičiantis orams, vis dažniau aplink save išgirstame ir pamatome šniurkščiojančių, kosėjančių, užkimusių ar kitaip peršalimo ligų kamuojamų žmonių. Turbūt daugelis iš mūsų tuomet tyliai pagalvojame, jog kažin ar pavyks mums patiems to išvengti. Norint išvengti rudeniškų peršalimo ligų, būtina imtis profilaktinių priemonių nelaukiant, kol ligos paplis. Taigi būtina pasirūpinti, kad rudens sezoną lydinčios ligos mus aplenktų: juk susirgus gali ne tik bėgti nosis ar perštėti gerklė, bet ir varginti aukšta temperatūra, kankinti nugaros, raumenų skausmai.
Skausmingai atvira vyro istorija: kur nuvedė asmeninės krizės ir minus 2 milijonai litų

Skausmingai atvira vyro istorija: kur nuvedė asmeninės krizės ir minus 2 milijonai litų (42)

XXI amžius – Krizių amžius. Pasaulinio lygio: 9-11 (New Yorke), karai Irane, Irake, Sirijoje, finansų (nekilnojamo turto) krizė, konfliktai Palestinoje, Ukrainoje bei įvairios kitos smulkesnės ar stambesnės (ekonomikos, ekologijos, skurdo, bado, darbo ir t.t.) krizės. Asmeniniame lygmenyje - šeimų krizės (išsiskyrimo santykis ½), asmenybių krizės (savižudybėmis vis dar lyderiaujam), sveikatos krizės (tunkam vis sparčiau, mirštam vis ankščiau) bei įvairios psichologinės krizės (pvz. depresijos).
Mados tendencijos: šį rudenį karaliauja aulinukai

Mados tendencijos: šį rudenį karaliauja aulinukai (1) Kai imate dairytis į šio sezono madingiausius plačius megztukus ir derinate juos su lengvo audinio suknelėmis, kai jūsų spintą papildo plonos vilnos kostiumėliai ir megztos kelnės – metas pasidairyti derančių batų vėsiam rudeniui.
Stilingos šio rudens šukuosenos vaikams

Stilingos šio rudens šukuosenos vaikams (3) Tiek didelė, tiek maža dailiosios lyties atstovė plaukų šukavimui turėtų skirti ne mažiau laiko nei savo aprangos pasirinkimui. Ne veltui prancūzės sako: „Jeigu nepatinka atvaizdas veidrodyje, tiesiog išplaukite galvą“.
Julia Janus pristatė naują žurnalo „Mada ir maistas“ numerį

Julia Janus pristatė naują žurnalo „Mada ir maistas“ numerį (6) 

Antradienio vakarą Latvijos ambasados kiemelyje Julia Janus pristatė antrąjį tarptautinio leidinio „Mada ir maistas“ numerį bei kolekciją Ruduo-Žiema 2014-2015.
Garsūs barzdoti lietuviai: barzda - seksualu, brandu ir estetiška

Garsūs barzdoti lietuviai: barzda - seksualu, brandu ir estetiška (22) Pasaulyje yra viena vyrų grupė, kuri niekuomet nesielvartauja dėl praėjusios vasaros. Taip yra dėl to, jog šie vyrai netik nebijo sušalti, kai pradeda vėsti dienos, bet ir patys užkuria pirtį viena ypatinga proga. Tai barzdočiai, kurie visuomet švenčia Pasaulinę barzdų dieną.
9 geriausios vietos apsipirkti

9 geriausios vietos apsipirkti (15)

Sukate galvą, kur praleisti atostogas ir dar apsipirkti? Pateikiame 9 kryptis, kuriomis dalinasi delfi.lv.
Lietuvoje duris atveria vienas didžiausių batutų pramogų centrų Europoje

Lietuvoje duris atveria vienas didžiausių batutų pramogų centrų Europoje (17) 

Bene prieš dešimtmetį Lietuvoje pradėjo kurtis vandens parkai, kiek vėliau – nuotykių parkai, kviečiantys lankytojus karstytis po medžius, pereiti įvairias kliūtis ir t.t. Populiarėjant tokioms pramogoms, kurias pamėgo tiek šeimos su vaikais, tiek jaunimas, Lietuvoje kuriasi pirmasis batutų pramogų parkas.
Mažytis rojus Portugalijoje - Madeira

Mažytis rojus Portugalijoje - Madeira (7) 

Nors Turizmo informacijų centrai vis pastebi, jog Portugalija nėra iš tų šalių, kurios ištisus metus neatsigintų turistų, ši šalis lietuvių pamėgta atostogų vieta.
Sveikiname konkurso „Prasitęsk savo atostogas“ nugalėtoją!

Sveikiname konkurso „Prasitęsk savo atostogas“ nugalėtoją!

Dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse „Prasitęsk savo atostogas“. Atėjo metas paskelbti nugalėtoją, kuriam atiteks puikus kelionių organizatoriaus KELIONES.EU bei kompanijos TALLINK prizas - kruizas Baltijos jūra dviems asmenims.
Krevetė

Moteris, kuri niekada neskaičiavo kalorijų: karalienės motinos receptai (1)Karalienė motina pasižymėjo išskirtiniu apetitu, ji mėgo skanų maistą ir prabangius gėrimus. Šią savaitę pasirodė jos mėgstamiausių patiekalų receptų, surinktų iš jos buvusių tarnų, dirbusių karalienės motinos Škotijos rezidencijoje, Mey pilyje, ir svečių, kolekcija, pavadinta „Mey skonis“ („A Taste Of Mey“), kuriai pratarmę parašė Velso princas.
Sveiki priešpiečiai: ką įdėti vaikui į mokyklą?

Sveiki priešpiečiai: ką įdėti vaikui į mokyklą? (7)

Prasidėjus naujiems mokslo metams tėvai vėl pradeda sukti galvas, ką dėti vaikams į priešpiečių dėžutę, kad maistą jie ne tik nusineštų, bet ir mielai suvalgytų. Norėdami būti tikri, kad atžala suvalgys įdėtą maistą, tėvai turėtų vadovautis pora svarbiausių principų – kitos dienos priešpiečius ruošti kartu su vaiku ir pasirūpinti, kad maistas būtų ne tik sveikas bei maistingas, bet ir atitiktų vaiko norus.