Pratimai dailioms kojoms

Pratimai dailioms kojoms (2)1 d.

Jeigu norite pagražinti kojas, kviečiame prisijungti prie „Judam kartu“ komandos ir smagiai pasimankštinti! Treniruotę veda mitybos ir įpročių formavimo specialistė, asmeninė trenerė Kristina Paulauskaitė – Šlaustienė.
6 gėrimai odos ir organizmo jaunystei

6 gėrimai odos ir organizmo jaunystei (2)1 d.

Amžina jaunystė ar bent jau jos išsagojimas ilgus metus – visus kankinantis klausimas. Kiekviena moteris bent kartą jį uždavė ir ieškojo visų įmanomų atsakymų. Tačiau kaip sakoma, viskas kas genialu – paprasta. Ne vienas tyrimas įrodė, kad daugelis mums įprastų gėrimų pasižymi jauninančiomis savybėmis.
Saldūs, bet nekaloringi vaisiai – naudingesni nei galvojote

Saldūs, bet nekaloringi vaisiai – naudingesni nei galvojote (8)2 d.

Melionų būna įvarių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dauguma jų yra saldūs, sultingi ir skanūs. Juose labai mažai kalorijų (100 g šio vaisiaus yra vos 34 kalorijos) ir riebalų, todėl jie tinka ir lieknėjantiems, rašoma interneto svetainėje nutrition-and-you.com.
Lietuvių mityba – netinkamai subalansuota ir palanki įvairių ligų atsiradimui

Lietuvių mityba – netinkamai subalansuota ir palanki įvairių ligų atsiradimui (13)2 d.

Septintame amžiuje gyvenęs garsus kinų medicinos pradininkas, Sui ir Tang dinastijų valdovų asmeninis gydytojas Sun Simiao, turbūt, pirmasis pastebėjo tiesioginį mitybos ir sveikatos ryšį.
Apgamai: kada verta sunerimti?

Apgamai: kada verta sunerimti? (1)2 d.

Kiekvienas žmogus turi apgamų – tamsių dėmelių, marginančių odą. Tačiau apgamai gali ne tik puošti mūsų kūną, bet ir signalizuoti apie rimtas sveikatos problemas.
Atšalę santykiai: kaip gyventi be sekso?

Atšalę santykiai: kaip gyventi be sekso? (104)

Mano istorija tokia: susituokėm būdami labai jauni, kartu esame beveik 20 metų. Per tiek metų būta nemažai abejonių, ar tikrai aš norėsiu nugyventi su juo visą gyvenimą. Meilė ir aistra buvo. Bet buvo ir kas visa tai gadino. Dėl darbo jis dažnai nebūdavo namie, gimė vaikas, jis ir toliau dirbo, nors žadėjo mesti, kai pataupys pinigų.
10 dalykų, kurių nežinojote apie orgazmą

10 dalykų, kurių nežinojote apie orgazmą (29)

Nesidrovėkite – orgazmai yra tokia pati moters sveikatos dalis kaip tarpdančių siūlas – tik daug smagesnė. Visus dalykus, apie kuriuos troškote sužinoti, bei apie kuriuos niekada net nepagalvojote, išplėskite savo žinias apie „didįjį O“ su šiuo informatyviu faktų sąrašu, kurį pateikia www.womansday.com.
Pribloškiantis tyrimas: kas penktas myli ne savo sutuoktinį

Pribloškiantis tyrimas: kas penktas myli ne savo sutuoktinį (97)

Paskelbtame tyrime teigiama, kad kas penktas sutuoktinis iš tiesų myli kitą žmogų, rašo dailymail.co.uk. Tai reiškia, kad susituokę ar su partneriu gyvenantys asmenų romantiškai ilgisi kito žmogaus. Dažniausiai svajojama apie kolegą (-ę) arba žmogų iš artimų draugų rato.
6 laimingų porų taisyklės

6 laimingų porų taisyklės (20)

Partnerio charakterio ypatumai arba elgesys, kuris kažkada patiko, laikui bėgant gali tapti konfliktų šaltiniu. Priimti vienas kito skirtumus ne visada lengva, tačiau absoliučiai būtina, kad kartu gyventumėte ilgai ir laimingai.
Vardadieniai
Barvydas, Gaudvydė, Sabina, Beatričė
Trenerė: prasideda suglebusių vaikų sezonas. Kaip nuo to apsaugoti savuosius?

Trenerė: prasideda suglebusių vaikų sezonas. Kaip nuo to apsaugoti savuosius?2 d.

Nuo rugsėjo Lietuvos didmiesčių vaikų „trečiaisiais namais“ – po tėvų namų ir mokyklos – taps tėvų automobilis. Kūdikių ir vaikų gimnastikos mokyklos vadovė trenerė Monika Kvietkutė-Greimienė skaičiuoja, kad tolėliau į mokyklą pavežami, pavyzdžiui, vilniečių vaikai per metus automobilyje gali praleisti daugiau kaip 50 valandų. Ji įspėja, kad jau prieš mokslo metus vertėtų pagalvoti, kaip subalansuoti vaiko užimtumą ir atsverti valandas, kurias jis praleidžia pririštas kėdutėje.
Austėja Landsbergienė

A. Landsbergienės patarimai, kaip reikia apsipirkinėti su vaiku (24)

Rugpjūčio paskutinės savaitės – tai laikas, kai suskumbama ruoštis mokyklai. Nors parduotuvių lentynos lūžta nuo mokyklinių prekių gausos, o pasirinkimo procesą ypač supaprastina iš mokyklos parsineštas būtiniausių reikmenų sąrašas, vis dėlto tėvams kyla klausimų: kiek į pasiruošimo procesą turėtų įsitraukti jie ir kiek laisvės suteikti pačiam vaikui? Kaip rasti kompromisą tarp jo norų ir tėvų poreikio? Pagaliau, kaip viską padaryti greičiau?
Vaikų auklėjimas: po trejų - jau vėlu?

Vaikų auklėjimas: po trejų - jau vėlu? (6)

„Po trejų - jau vėlu“ - tai žinomos Masaru Ibuko knygos pavadinimas. Jau pats pavadinimas atskleidžia knygos prasmę, tačiau ją verta perskaityti bent jau siekiant giliau ir detaliau suvokti pačią idėją, ją pajusti.
Konkursas! „Kaip nuraminti skaudantį pilvuką?“

Konkursas! „Kaip nuraminti skaudantį pilvuką?“ (7)

Auginantys vaikus puikiai žino, kokia bėda yra skaudantis pilvukas. Gal turite nuo to gerą receptą? Iki rugsėjo 6 d. pasidalinkite savo patirtimi komentaruose, nepamiršdami nurodyti el. pašto adreso, kad galėtume su jumis susisiekti, o dviejų geriausių patarimų autorių laukia puikūs prizai!
Cheminė bomba jūsų namuose: sukelia vėžį ir naikina imunitetą

Cheminė bomba jūsų namuose: sukelia vėžį ir naikina imunitetą (36)

Vasariška šiluma atneša ne tik malonumų. Ko gero, daugeliui ne kartą teko susidurti su prastu kvapu, dėl vienų ar kitų priežasčių tvyrančiu namuose.
Lengvai ir saugiai: 5 patarimai malkų skaldymui

Lengvai ir saugiai: 5 patarimai malkų skaldymui (12)

Kirvis ir malkos asocijuojasi jei ne su dideliu ir grėsmingu miškiniu, tai su daugybės metų patirtimi. Ar iš tiesų šiam darbui reikia daug jėgos, iš kartos į kartą perduodamos išminties ir tobulos technikos? Skaldyti malkas gali būti daug lengviau ir saugiau, jei žinosite kelis pagrindinius principus ir išsirinksite sau tinkamą kirvį.
Antakalnyje kuriamas analogų Lietuvoje neturintis projektas

Antakalnyje kuriamas analogų Lietuvoje neturintis projektas (4)

Dar šį rudenį Vilniuje, Antakalnyje, ruošiamasi atidaryti originalų skulptūrų parką. Nauja Vilniaus meno erdvė kuriama pušyne šalia „Antakalnio terasų“ gyvenvietės, V. Žalakevičiaus gatvėje. Čia iškilsiančios skulptūros bus ne tik išraiškingi autoriniai meno kūriniai – jie kartu bus skirti ir lankytojams atsisėsti. Originalius suoliukus-skulptūras kuria 6 garsūs skulptūros meistrai.
Pagrindinės japoniško sodo kūrimo taisyklės

Pagrindinės japoniško sodo kūrimo taisyklės

Japoniški sodai nėra panašūs kaip du vandens lašai. Jų dizainas priklauso nuo vietos ir paskirties. Štai trys pagrindiniai stiliai.
Eglė Straleckaitė

Šokėja E. Straleckaitė atskleidė savo grožio paslaptis (38)

Profesionali šokėja Eglė Straleckaitė (22) dar visai neseniai Lietuvos sporto universitete įgijo šokio pedagogikos kvalifikacijos bakalauro diplomą. Mergina, atlikdama praktiką mokykloje, susidūrė su nedžiuginančia realybe: vaikų fizinė būklė iš tiesų nėra gera.
A. Guogienė: jau galvojau apie emigraciją, kai viskas staiga pasikeitė

A. Guogienė: jau galvojau apie emigraciją, kai viskas staiga pasikeitė (62)

Buvusi plaukimo čempionė, modelis ir diplomuota psichologė. Taip būtų galima apibūdinti Aistę Guogienę. Tiesa, pirmasis apibūdinimas dabar jai kelia tik šypseną, mat medalis buvo iškovotas vaikystėje. Šiuo metu Aistė išgyvena vieną gražiausių savo gyvenimo periodų. Su vyru žinomu pokerio žaidėju, verslininku ir europarlamentaru Antanu Guoga vasarą jie leidžia Lietuvoje, kartu rūpinasi aštuonerių mėnesių sūnumi Herkumi.
Prancūzas, kurio gyvenimas telpa į 3 dėžes, Paryžių išmainė į Klaipėdą: čia gyventi 3 kartus geriau

Prancūzas, kurio gyvenimas telpa į 3 dėžes, Paryžių išmainė į Klaipėdą: čia gyventi 3 kartus geriau (46)

Darbo reikalais Karibų salose, Amerikoje ir dažnai tiesiog ant lagaminų gyvenęs prancūzas Olivieris Criou visur keliavo su tomis pačiomis trimis dėžėmis, kurių turinys taip pat nekito. Su tomis pačiomis dėžėmis 2007 m. Olivieris atsikraustė gyventi į Lietuvą.
Ciera Swaringen

Patyčias dėl neįprastos išvaizdos išgyvenusi mergina: tikiu, kad tai – angelo bučiniai (72)

Paauglė iš Jungtinių Amerikos Valstijų, ilgus metus kentusi žodines kitų vaikų patyčias, atvirai papasakojo, kaip pamilo šimtus jos kūną ir veidą dengiančių įgimtų apgamų, rašo dailymail.co.uk.
Sveikiname konkurso „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“ nugalėtojus!

Sveikiname konkurso „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“ nugalėtojus! (15)

Svajoti sveika, nes svajonės mums užaugina sparnus ir galiausiai mes jas pasiekiame. Tad šį kartą kviečiame pasvajoti kartu ir skelbiame konkursą „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“.
Trys klausimai norintiems keisti gyvenimą

Trys klausimai norintiems keisti gyvenimą (5)

Šiuo atveju žodžiai „norintiems kažką keisti“ reiškia viena: į šiuos klausimus verta gilintis tiems, kurie nori pokyčių procesą paimti į savo rankas. Nori keistis sąmoningai, valdyti pokyčius, o ne virti juose, to nepastebėdami, ir vis tyliai skųstis, kad trūksta jėgų, energijos, įkvėpimo ar dar nežinia ko.
Buvo labai baisu, bet dabar gyvenu kaip noriu

Buvo labai baisu, bet dabar gyvenu kaip noriu (41)

Šis rašinys atsiųstas konkursui „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“. Kviečiame dalyvauti ir jus!
Šokiruojanti mada: moterys dėl karjeros atsisako menstruacijų

Šokiruojanti mada: moterys dėl karjeros atsisako menstruacijų (144)

Šios trys moterys įsitikinusios, kad menstruacijos neturi trukdyti jų profesiniam gyvenimui. Vis daugiau dailiosios lyties atstovių nusprendžia vartoti hormonus vien tam, kad nesant mėnesinių sparčiau koptų karjeros laiptais, rašo dailymail.co.uk.
Kaip rengtis, kad atrodytumėte lieknesnė

Kaip rengtis, kad atrodytumėte lieknesnė (4)

Dėl svorio jaudinamės dauguma mūsų, net jei kai kurie to ir neparodo, o aplinkinių akimis yra liekni it smilgos. „Londonietė“ dalinasi keliais patarimais, kaip pasinaudojus stiliaus gudrybėmis lengvai paslėpsite nedidelį antsvorį.
Šiuolaikinės vestuvės: gintaro dulkės ir piršlio korimo besiilgintys emigrantai

Šiuolaikinės vestuvės: gintaro dulkės ir piršlio korimo besiilgintys emigrantai (15)

Lazerių šou, mago pasirodymas, momentinės fotografijos kampelis, ledo barai, į ugnį barstomos gintaro dulkės – tokias pramogas svarbiausiai savo gyvenimo dienai pastaruoju metu dažniausiai renkasi jaunavedžiai. Vestuvių planuotojos sako, kad vidutiniškai tuoktuvėms jaunimas išleidžia 10-12 tūkstančių eurų. Į Lietuvą švęsti vestuvių sugrįžta ne tik emigrantai, egzotikos čia ieškoti atvyksta ir užsieniečių poros.
Dažniausios moterų klaidos perkant liemenėlę

Dažniausios moterų klaidos perkant liemenėlę (19)

Nors moterys viską mėgsta pirkti taip, kaip automobilį - kad būtų gražu, perkant liemenėlę visgi labai svarbus patogumas. Tad kad naujo pirkinio netektų nugrūsti į giliausią stalčių, pirkdamos nedarykite šių klaidų.
Eglės Žiemytės rudens kolekcijos moteris - laisva ir nevaržoma asmenybė

Eglės Žiemytės rudens kolekcijos moteris - laisva ir nevaržoma asmenybė (8)

Prekės ženklui D.EEFECT kurianti dizainerė Eglė Žiemytė pristatė 2015 m. rudens-žiemos kolekciją, skirtą drąsiai moteriai.
Būtina pamatyti: sūrių sostinė trijų šalių glėbyje

Būtina pamatyti: sūrių sostinė trijų šalių glėbyje (20)

Tai buvo mano pirmoji kelionė į Šveicariją. Mintyse Šveicariją įsivaizdavau su be proto gražia gamta ir nuostabiomis Alpėmis (kurias, deja, teko matyti tik pro lėktuvo langą). Svajojau, kaip vieną dieną ir aš kopsiu į tuos didelius kalnus ir žvelgsiu į Šveicarijos aukštumas ne tik pro lėktuvo langą. Ir nors Alpių dar nenugalėjau, pamačiau vieną iš gražiausių Šveicarijos miestų – Bazelį.
Japonijos festivalio viešnia - pasaulyje garsi džiazo pianistė

Japonijos festivalio viešnia - pasaulyje garsi džiazo pianistė

Keiko Börjeson yra tarptautinė džiazo atlikėja, kompozitorė ir vokalistė. Džiazo pasaulyje ji sukasi nuo 80-ųjų. Keiko teko groti su Japonijos simfoniniu orkestru, prezidentui George'ui Bushui Baltuosiuose rūmuose bei dalintis scena su vienais žymiausių Skandinavijos atlikėjų. Šių metų rugsėjo 4-6 dienomis Litexpo parodų rūmuose organizuojamas Bonsai ir Suiseki kongresas bei jau IV-asis Japonijos menų festivalis, pasikvietė šią viešnią apsilankyti renginyje.
Pakruojo dvaras

Mototurizmo ralis: motociklininkai nėra begalviai nesubrendėliai

Rugpjūčio 22 dieną Lietuvos motociklininkus suvienys kultūrinis ir vienas svarbiausių bei azartiškiausių metų renginių – Mototurizmo ralis po Lietuvą, kurio šūkis – „Pažink, suvienyk, būk kaip Vytis“.
Atostogų lagaminas: tegyvuoja sveikas protas!

Atostogų lagaminas: tegyvuoja sveikas protas! (1)

Neatsiejamas atostogų atributas yra kelionės lagaminas, jei tik, žinoma, keliaujame kur nors toliau. Dažnam daiktų krovimasis ir talpinimas tampa iššūkiu ir galvos skausmu, ypač jei keliaujame pigiomis avialinijomis ir tik su rankiniu bagažu. Kaip viską supakuoti?
Varškės apkepas kitaip

Varškės apkepas kitaip (2)1 d.

Šis varškės apkepas turi traškią kepurę, viduje – purus, tirpstantis burnoje. Su grietine tiks kaip pietų ar vakarienės patiekalas, bet puikiausiai tiks ir kaip desertas, jei grietinę pakeisite plakta grietinėle ar uogiene, šokoladu. Mano atradimas – vafliai tešloje ir avižiniai dribsniai kepurei. Vaflių lakštus smulkinu rankomis iki nedidelių trupinių.
Greitai pagaminamas nekeptas „Oreo“ sausainių tortas

Greitai pagaminamas nekeptas „Oreo“ sausainių tortas (9)1 d.

„Aurimėlio virtuvė“ kviečia paskanauti! Gal pasigaminsite rugsėjo 1-ajai?
Trinti pomidorai žiemai

Trinti pomidorai žiemai (2)1 d.

Vienas paprasčiausių man žinomų būdų konservuoti pomidorus žiemai. Dėl mažo prieskonių kiekio išlieka natūralus pomidorų skonis, todėl žiemą ypatingai skanu prisiminti vasarą, gardžiuojantis kaip šviežių pomidorų skoniu.
Cukinijų kamuoliukai

Cukinijų kamuoliukai

Ar jums dar draugai primygtinai nesiūlė cukinijos? Pas mus namuose jų jau guli gal penkios.. Užsikrėčiau mintimi surasti kokį jų “naikinimo” būdą. Aišku galima kepti cukinijų blynelius, omletą ar fritatą su cukinijomis, marinuoti jas, bet šie variantai man kiek neįdomus, nes labai žinomi. Pasikuitus po įvairius receptus, radau cukinijų keksiukus ar kamuoliukus. Dalinuosi šiuo puikiu būdu, kur cukinijos recepte yra pagrindas.