Pritrenkiančios ir įkvepiančios sulieknėjusių moterų istorijos

Pritrenkiančios ir įkvepiančios sulieknėjusių moterų istorijos (37)

„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba. Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Ypatingos Himalajų druskos galios: valo organizmą, gydo peršalimą, jaunina odą

Ypatingos Himalajų druskos galios: valo organizmą, gydo peršalimą, jaunina odą (24)

Vis populiarėjant sveikai gyvensenai, daugeliui žmonių tapo įprasta kasdien ieškoti sveikatai naudingesnių alternatyvų. Himalajų druska — viena populiariausių įprastos druskos alternatyvų, naudojama ne tik maistui gardinti, bet ir grožio, sveikatinimo procedūroms. Kokiomis iš tiesų savybėmis pasižymi ši druska?
PMS: būsena, į kurią galima pažiūrėti kitaip

PMS: būsena, į kurią galima pažiūrėti kitaip (1)

Tik trys raidės, ir visi žinome, apie ką kalbėsime, apie ką diskutuosime. O aš siūlau kitaip tų trijų raidžių pagalba pažvelgti į moters vidų, kai sunkios gyvenimo permainos meta mums iššūkius, likimas nutaria išmėginti asmenybės stiprumą.
Ką daryti, kad dailus vasaros įdegis džiugintų iki rudens?

Ką daryti, kad dailus vasaros įdegis džiugintų iki rudens? (10)

Vasaros atostogas neretai primena ne tik patirti įspūdžiai, bet ir dailiai įdegęs kūnas. Ir nors norėtume atostogų įdegiu puikuotis iki pat vėlyvo rudens, kartais šis išblunka vos per kelias savaites.
Kodėl mums taip norisi saldumynų ir kuo juos pakeisti

Kodėl mums taip norisi saldumynų ir kuo juos pakeisti (32)

Bet kokia dirbtinai susiformavusi priklausomybė neigiamai veikia organizmą. Saldumynų mėgėjai privalo suvokti per didelio gliukozės kiekio daromą žalą. Šiandien pabandysime išsiaiškinti pernelyg didelio potraukio saldumynams priežastį ir pateikti keletą patarimų, kaip susidoroti su „saldžiomis pagundomis“.
Psichologas: lietuviai po keturiasdešimties atsigręžia į bendravimą ir naujas pažintis

Psichologas: lietuviai po keturiasdešimties atsigręžia į bendravimą ir naujas pažintis (24)

„Žmonės, sulaukę keturiasdešimties, nenori tik dirbti ir leisti laiką prie televizoriaus, jie nori bendrauti,“ – tvirtina psichologas Olegas Lapinas. Tai pastebi ir rugpjūčio 21 d. slaptoje Vilniaus vietoje vyksiančios „Vakarienės baltai“ („Dîner en Blanc“) organizatoriai.
5 priežastys, kodėl jūs vis dar netekėjusi

5 priežastys, kodėl jūs vis dar netekėjusi (95)

Paprastai šis klausimas daugiausia nerimo kelia netekėjusių moterų mamoms ir močiutėms, dar smalsiems kolegoms ir takto jausmu neapdovanotiems pažįstamiems žmonėms, o kartais jį gali užduoti netgi tokia moterimis susižavėję stipriosios lyties atstovai.
11 mažų dalykų, kuriuos dievina vyrai

11 mažų dalykų, kuriuos dievina vyrai (95)

Kai vyras įsimyli moterį, yra daug mažų arba ne tokių akivaizdžių dalykų apie ją ir jos asmenybę, kurie priverčia šypsotis ne tik jį, bet ir jo širdį. Huffingtonpost.com pateikia 11 dalykų, kuriuos vyrai myli savo išrinktojoje, tačiau ne visada tą pasako (nors turėtų).
6 patarimai, kurie pavers spontanišką aistrą maloniu nuotykiu

6 patarimai, kurie pavers spontanišką aistrą maloniu nuotykiu (12)

Įprastai atsitiktinumu vadiname tai, kas neplanuota. Atsitiktinis gali būti šokoladas, laikantis dietos, 5 poros batų per išpardavimą, puodelis kavos, išpiltas nemėgiamam kolegai ant švarko ir netgi seksas su mažai pažįstamu asmeniu – be gėlių iš išankstinių ketinimų.
Vardadieniai
Bartautas, Bartautė, Almeda
Gyvenimas baigėsi – gimė brolis!

Gyvenimas baigėsi – gimė brolis! (2)

Tai, kad jaunesnio broliuko ar sesutės gimimas tampa stresu vyresniam vaikui, žino visi tėvai. Ir visi jie, suprantama, imasi priemonių, kad kažkaip sušvelnintų situaciją. Deja, išvengti vaikiško pavydo problemos kone neįmanoma, tačiau sumažinti pasekmes - realu.
Ką reikia žinoti apie manipuliatorius?

Ką reikia žinoti apie manipuliatorius? (14)

Pažeminimas, nuoskauda, dvasinis skausmas, bejėgiškumas ir pasimetimas byloja apie tai, kad mes susidūrėme su psichologiniu manipuliavimu. Kaip nuo jo apsisaugoti? Kaip atpažinti piktavališkai nusiteikusį žmogų? Toliau pateikta informacija padės netapti manipuliacijos auka.
8 patarimai, kaip neprarasti tarpusavio ryšio, susilaukus vaikų

8 patarimai, kaip neprarasti tarpusavio ryšio, susilaukus vaikų (6)

Sakoma, kai šeimoje atsiranda kūdikis, nebelieka laiko, pinigų ir sekso. Prieš ateinant į pasaulį naujai gyvybei, tėvystė įsivaizduojama visiškai kitaip. Tada vieni nusprendžia visą laiką ir dėmesį skirti atžalai, pamiršdami savo poreikius ir pamažu romantika pasitraukia iš jų gyvenimo visam laikui.
5 patarimai, kaip sutaupyti gimus kūdikiui

5 patarimai, kaip sutaupyti gimus kūdikiui (18)

Mažylio atėjimas į šeimą yra be galo svarbus ir įsimintinas įvykis. Todėl jam norime pasiruošti iš anksto, jog gimus kūdikiui nieko netrūktų, galėtume džiaugtis ir visą dėmesį skirti naujam šeimos nariui. Tačiau daugelis aplinkui gąsdina, jog kūdikis kainuoja labai daug.
Kambarinių augalų laistymas: ką daryti, kai išvykstate?

Kambarinių augalų laistymas: ką daryti, kai išvykstate? (2)

Kambarinių augalų priežiūros rekomendacijose dažnai galima aptikti patarimą augalus laistyti saikingai ir reguliariai. Kaip palaistyti visus augalus laiku, jeigu jų kolekcija viršija dešimt ar daugiau? Siūlome pasinaudoti laistymo per dagtį metodu.
Seną sodo namelį pavertė jaukiu vasarnamiu

Seną sodo namelį pavertė jaukiu vasarnamiu (34)

Reikia turėti lakią vaizduotę, kad pažvelgęs į senutėlį namelį sodininkų bendrijoje pamatytum jaukaus, paprasto, bet šiuolaikinio vasarnamio viziją. Vilniečių šeimai ją įgyvendinti padėjo interjero dizainerė Alina Venskutė.
Interjeras

9 patarimai namams: atgaivinkite namų sienas (1)

Nesvarbu, ar būste gyvenate du dešimtmečius, ar ką tik įsikraustėte, tikrai žinote, kad namų dekoravimas – niekada nesibaigiantis procesas, o ką jau kalbėti, jeigu priešais jus – milžiniška tuščia siena, rašo purewow.com.
Marija Furajeva

Ilgaamžės gėlynai traukia aplinkinių žvilgsnius (18)

„Aš myliu gėles, labai jas myliu. Gėlės yra visas mano gyvenimas“, – su šypsena veide sako 84-erių metų alytiškė Marija Furajeva. Ji iki šiol savo kieme žydinčias rožes, dekoratyvinius augalus prižiūri, karpo ir formuoja pati. Ilgaamžiškumą moteris paveldėjo iš savo mamos, o meilę rožėms – iš brolio.
Įdomybės apie juoką: kodėl juokiamės mes ir kodėl – gyvūnai?

Įdomybės apie juoką: kodėl juokiamės mes ir kodėl – gyvūnai?

Juokas - tarsi atgaiva sielai. Jis suteikia gyvenimui ryškių spalvų. Kaip teigė žymus amerikiečių poetas Robertas Frostas, negalėdami juoktis, išprotėtume. Ne veltui sakoma, kad juokas – vaistas nuo visų ligų. Tačiau kokia tikroji jo prasmė? Juk juokiasi ne tik žmonės, bet ir kai kurie gyvūnai...
Jolanta Urbaitienė

Lietuvės atradimai: išmoko būti laiminga ir atsikratė sunkių ligų (18)

Ar įmanoma šiuolaikiniam žmogui atrasti ramybę ir atsipalaidavimą? Dažnai apie tai susimąstoma stebint nuolat skubančius, išsigandusius, sveikatos negalavimų užkluptus mylimus žmones. Miesto šurmulys, įtemptas darbas, vienišumas kuria nuolatinę įtampą ir stresą.
Sara Maitland

Britų rašytoja: pavojinga ir nesveika nuolat gyventi triukšme (2)

Lietuvoje dar nežinomos britų autorės Saros Maitland „Tylos knyga“ (iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė, išleido „Tyto alba“) jau pasiekė mūsų knygynus. Trisdešimties knygų – romanų, apsakymų, kultūros istorijos veikalų, scenarijų autorė (g. 1950), kilusi iš gausios ir triukšmingos intelektualų šeimos, augo su penketu brolių ir seserų, nuo jaunumės reiškusi savo nuomonę politiniais, socialiniais klausimais.
VU profesorė: mokslininkai jau perkando kai kurias ilgaamžių paslaptis

VU profesorė: mokslininkai jau perkando kai kurias ilgaamžių paslaptis (9)

Koks yra ilgaamžiškumo receptas, kol kas negali atsakyti net mokslininkai. Tačiau kai kurias paslaptis jiems atskleisti jau pavyko. Taip LRT RADIJO laidoje „Mes, moterys“ teigia Vilniaus universiteto (VU) profesorė, medicinos mokslų daktarė Janina Tutkuvienė, kurios viena iš interesų sričių – biologinė antropologija.
Pasaka apie norus: kodėl taip sunku atsakyti į paprastą klausimą

Pasaka apie norus: kodėl taip sunku atsakyti į paprastą klausimą (6)

Kartą į Žemę nusileido Kūrėjas, nes daugybė nelaimingų žmonių melste meldė jo pagalbos. Kūrėjas sutiko išklausyti jų ir išpildyti kiekvieno žmogaus didžiausią norą.
Unikali meditacija padeda tapti laimingesniam

Unikali meditacija padeda tapti laimingesniam

Ar įmanoma šiuolaikiniam žmogui atrasti ramybę ir atsipalaidavimą? Dažnai apie tai susimąstoma stebint nuolat skubančius, išsigandusius, sveikatos negalavimų užkluptus mylimus žmones. Miesto šurmulys, įtemptas darbas, vienišumas kuria nuolatinę įtampą ir stresą. Neberandame ramybės nei dieną, nei naktį, nes vis kažkur skubame.
Kaip tapti laimingesniam: paprasti būdai, kaip atgauti dvasinę harmoniją

Kaip tapti laimingesniam: paprasti būdai, kaip atgauti dvasinę harmoniją

Kokie veiksmai padės jaustis laimingu ir gyventi harmonijoje su savimi ir aplinkiniu pasauliu, aiškinasi portalas elle.ru.
Ugnies šou

Ugnies tramdytojai: kodėl jie nenudega ir kaip iš to pragyvena? (1)

Ugnies šou Lietuvoje tapo populiariu šventės finaliniu akcentu – be to jau nebeįsivaizduojame miesto renginių, viešų festivalių ar asmeninių progų. Tačiau žiūrovas mato tik patį pasirodymą – etapą, kai jau viskas paruošta ir kruopščiai atidirbta.
Plius dydžio moterims - didžiulis šou Brazilijoje

Plius dydžio moterims - didžiulis šou Brazilijoje (44)

San Paulo „plius“ dydžio mados savaitėje iššūkis mestas aukštosios mados paradigmoms – surengta moteriškų apvalumų šventė.
Suknelės

Kokios spalvos ir jų deriniai madingi šį sezoną? (5)

Jeigu žiemą paprastai renkamės prislopintus ir gilesnius atspalvius, tai vasara – tradiciškai ryškesnis sezonas. Ši formulė jums pažįstama? Jeigu taip, panašu, kad nelabai atidžiai stebėjote, kas šiuo metu vyksta mados fronte.
Garbanos

Kaip susikurti gražias garbanas nepažeidžiant plaukų? (10)

Ar norėtumėte ryte pabusti ir vos per kelias minutes pasipuošiti puikiomis garbanomis? Jums net nereikės savo plaukų kankinti karštomis žnyplėmis ar kitais pavojingais prietaisais.
Atostogų garderobas: ką būtina įsidėti į lagaminą?

Atostogų garderobas: ką būtina įsidėti į lagaminą?

Tinkami drabužiai ir avalynė – vieni svarbiausių atostogų sudedamųjų. Juk ne veltui sakoma, kad nėra blogo oro, o tik netinkama apranga. Keliaujant svetur savo garderobą svarbu rinktis ne tik pagal hidrometeorologines prognozes, bet ir pagal atostogų tipą, planuojamą veiklą ir kultūrinę aplinką.
Ką reiktų žinoti, į kelionę važiuojant kartu su augintiniu

Ką reiktų žinoti, į kelionę važiuojant kartu su augintiniu

Vasarai persiritus į antrąją pusę, mėginame skrupulingai susiplanuoti dar likusius šio metų laiko savaitgalius, prasmingai išnaudoti tokias retas šiltas ir saulėtas dienas. Vis dažniau laiko praleidžiame gamtoje, prie vandens telkinio, sodybose. Aišku, kartu visur nori keliauti ir augintiniai. Tad pasirūpinkite, kad kelionėje jiems nieko nepritrūktų. Sufleruojame, ko galėtų prireikti.
Vieta, kur 100 žingsnių nuo namų gali kainuoti gyvybę

Vieta, kur 100 žingsnių nuo namų gali kainuoti gyvybę (2)

Matyti dangų – profesinė daugumos pilotų liga. O jei pilotavimas ir nėra tavoji profesija, o tik hobis, vis tiek jį matai. Tai galima pavadinti negalia arba galia: priklauso nuo požiūrio. Vos pabudęs, statistinis pilotas šoka iš lovos ir puola prie artimiausio lango, norėdamas įsitikinti, ar tos dienos orai tinkami skrydžiui.
Du žavūs konkurentai - Marselis ir Lionas

Du žavūs konkurentai - Marselis ir Lionas (7)

Marselis ir Lionas - abu šie miestai, kurie aršiai konkuruoja dėl antrojo Prancūzijos miesto titulo, nuo gegužės mėnesio labiau „priartėjo“ vienas prie kito ir tapo lengviau pasiekiami iš Britanijos, kai kompanija „Eurostar“ įvedė naują, visus metus veikiantį tiesioginį maršrutą, jungiantį Londoną ir Marselį per Lioną ir Avinjoną.
Atostogų kryptis – šarmingoji Gruzija? Patarimai vykstantiems pirmą kartą

Atostogų kryptis – šarmingoji Gruzija? Patarimai vykstantiems pirmą kartą (17)

Naujų įspūdžių ištroškusių keliautojų nebenustebinsi turistams pritaikyta infrastruktūra, prižiūrėtais paplūdimiais ar moderniais pastatais besididžiuojančiais miestais. Ieškant autentikos bei naujų, turistais dar neišlepintų, unikalių pasaulio kampelių, šarmingoji Gruzija gali tapti tobulu pasirinkimu.
Konkursas „Mano geriausias konservavimo receptas“

Konkursas „Mano geriausias konservavimo receptas“ (1)

Kviečiame visus, mėgstančius raugti, marinuoti ir kitaip konservuoti vasaros gėrybes, pasidalinti savo receptais ir dalyvauti konkurse „Mano geriausias konservavimo receptas“. Nugalėtojams - puiki staigmena!
Burnoje tirpstantis sūrio pyragas su vyšniomis

Burnoje tirpstantis sūrio pyragas su vyšniomis (8)

Labai greitai ir lengvai pagaminamas desertas, patiksiantis tiek vaikams, tiek suaugusiems ir savo spalvingumu puikiai papuošiantis šventinį jūsų šeimos stalą.
Itališki sumuštiniai: istorija ir du puikūs receptai

Itališki sumuštiniai: istorija ir du puikūs receptai

Šiandien kavinėse itin paplitęs užkandis – skrudinta duonelė su įvairiomis užtepėlėmis ir kitais pagardais, vadinama brusketa. Ją drąsiai galima vadinti sumuštinio giminaite. Tokį gardėsi visuomet galima pasiūlyti ir svečiams, o pagaminti paprasta ir greita. Be to, kiekvienas galės išsirinkti labiausiai patikusį skonį. Tad ilgiems pasisėdėjimams su draugais ar šeima siūlome pasigaminti iš Italijos kilusių brusketų.
Patikimiausias agurkų konservavimo būdas

Patikimiausias agurkų konservavimo būdas (70)

Daug metų eksperimentavusi, ragavusi ir stebėjusi konservuotų agurkų išgyvenimą rūsy, galiu tvirtai pasakyti, jog radau patį geriausią, greičiausią ir paprasčiausią receptą. Jokio marinato likučio puode, jokių sudėtingų skaičiavimo matų, viskas paprasta ir greita.