Po 39 tūkst. Lt liekninamosios operacijos vėl sustorėjusiai moteriai reikia perrišti skrandį už 47,6 tūkst. Lt

Po 39 tūkst. Lt liekninamosios operacijos vėl sustorėjusiai moteriai reikia perrišti skrandį už 47,6 tūkst. Lt (17)1 d.

Kažkada buvusi apkūniausia Britanijos paauglė Bethany Walton vėl sustambėjo, todėl jai vėl reikalinga operacija.
Ginekologė: Lietuvoje dar ilgai nebus nemokamų kontraceptikų

Ginekologė: Lietuvoje dar ilgai nebus nemokamų kontraceptikų (117)

„Mūsų šalies moterų sąmoningumas dar nėra toks, kokio norėtume, todėl tenka ir paraginti pasinaudoti prevencinėmis programomis, ir susidurti su užleistomis ligomis“, - sako Šeškinės poliklinikos Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėja, 28 metų darbo stažą akušerijos ir ginekologijos srityje turinti gydytoja Vilma Vasjanova.
Ko gali išmokyti smėlio terapija

Ko gali išmokyti smėlio terapija (2)

Teigiama, kad smėlio terapija Vakarų pasaulyje taikoma jau daugiau nei 75-erius metus. Ją naudojantys specialistai yra sukaupę nemažai teorinių ir praktinių žinių. Galbūt todėl ši terapija laikoma viena veiksmingiausių ir saugiausių psichologų bei psichiatrų naudojamų terapijos rūšių.
Manai – daugiau žalos negu naudos?

Manai – daugiau žalos negu naudos? (39)

Norint užaugti dideliems ir stipriems, būtina valgyti košės – ne vienam teko girdėti tokią išmintį vaikystėje. Dažnai ta košė būdavo verdama iš manų kruopų, pagardintų uogomis, sviestu, cinamonu. Šiandienos mitybos specialistai įspėja – nors manų kruopos tinka su viskuo ir prie visko, jų valgyti derėtų saikingai, ypač mažiesiems šeimos nariams.
Ką valgyti ir ko vengti padidėjus cholesteroliui?

Ką valgyti ir ko vengti padidėjus cholesteroliui? (18)

Cholesterolis – riebi medžiaga, randama visose gyvose ląstelėse. Jo perteklius organizme nėra laikomas liga, tačiau ilgą laiką nesiimant jokių priemonių, gali išsivystyti į sveikatai pavojingus negalavimus.
Ar verta atleisti išdavystę?

Ar verta atleisti išdavystę? (292)

Visada labai skaudu, kai mus išduoda tie, kuriais pasitikime. Siūlome kartu paieškoti atsakymo į klausimą apie tai, ar verta atleisti apgaulę ir ar tai nebus savęs išdavimas.
Kai dvasingumas ima gadinti santykius

Kai dvasingumas ima gadinti santykius (49)

Dvasingas žmogus, neturintis pakankamai žinių, tampa labai pavojingas šeimoje, „Žinių radijui“ sakė vedų praktikas Vaidas Arvasevičius. Pasak jo, turime būti tokiais žmonėmis, su kuriais šalia esantiems yra gera, o vyras, vedantis dvasiniu keliu šeimą, turi ją harmonizuoti, o ne dar labiau ją destabilizuoti su fanatišku tikėjimu.
Moters dilema: kiek laisvės duoti vyrui?

Moters dilema: kiek laisvės duoti vyrui? (145)Praėjusią savaitę startavo DELFI ir vyrų judėjimo N40 projektas „Gyvenimas prasideda nuo 40-ies“. Portalo skaitytojai buvo pakviesti dalintis savo istorijomis apie viduramžio iššūkius, džiaugsmus ir negandas. Didžiausią įspūdį klubo sekretoriatui paliko korespondencija su „padoraus vyro padoria žmona“. Kas atsitiko?
Kaip pasielgti: pamilau vaikiną, kuris jau turi sužadėtinę

Kaip pasielgti: pamilau vaikiną, kuris jau turi sužadėtinę (112)

Situacija tokia, jog pamilau vaikiną, kuris jau turi antrą pusę. Bendravome daug, iš pradžių nė nemaniau į jį įsižiūrėti, save nuteikusi buvau, jog bendrausime tiesiog kaip geri draugai ir tiek. Tiesiog turėsiu su kuo praleisti laiką, pasivaikščioti, pažiūrėti filmą ar dar ką nuveikti, tačiau po kurio laiko supratau, kad jį laikau daugiau nei tik draugu, kad prieš kiekvieną kart susitinkant jaudinuosi kaip maža mergiotė.
Vardadieniai
Protenis, Vilgaudė, Steponas, Ingrida
4 žingsniai, kaip mokyti vaikus saugoti savo daiktus

4 žingsniai, kaip mokyti vaikus saugoti savo daiktus (1)

Pradėję lankyti mokyklą, vaikai susiduria su naujais iššūkiais. Nauja aplinka, nauji užsiėmimai, nauji draugai. Ypač pirmokėliai mokykloje dar nemoka sutelkti dėmesio, užsisvajoja, dažnai kažką pamiršta. Štai keletas patarimų, kaip mokyti vaikus būti atsakingus už savo daiktus, jų nepamiršti, nepamesti ir nesumaišyti.
Motinos pagalbos šauksmas: ką daryti su 19-ečiu sūnumi, kuris geria, prasiskolinęs

Motinos pagalbos šauksmas: ką daryti su 19-ečiu sūnumi, kuris geria, prasiskolinęs (134)

DELFI redakciją pasiekė susirūpinusios moters laiškas, kuriame rašoma, kad 19-metis sūnus turi problemų su alkoholiu, lošimu, skolomis. Pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas.
Šeštadienį - vaikų atsisveikinimo su vasara šventė sostinės Vingio parke

Šeštadienį - vaikų atsisveikinimo su vasara šventė sostinės Vingio parke (3) 

Paskutinį šių metų vasaros šeštadienį, rugpjūčio 30 d. vilniečių šeimos kviečiamos į vasaros palydėtuves, Vingio parke. Nuo 11 val. iki 17.00 val., čia šurmuliuos: sporto užduotys, kūrybinės dirbtuvės, rekreacinės zonos, prekybos taškai.
Mokytojai: mokinių kūrybiškumą reikia ugdyti nuo mažens

Mokytojai: mokinių kūrybiškumą reikia ugdyti nuo mažens (2)

Jaunesni mokiniai kūrybiško mokymosi idėjas įsisavina lengviau nei vyresni. Pastarieji patiria daugiau įtampos dėl artėjančių egzaminų ir aukštų rezultatų reikalaujančių tėvų.
Katie Holmes namai

Šviesių spalvų interjeras: 6 miegamųjų, 7 vonios kambarių namas (8) 

Katie Holmes išsikėlė iš Niujorko ir įsigijo namą vakarinėje JAV pakrantėje už 3 795 000 dolerių (9,9 mln. Lt), skelbia „All over press“.
Moliniai namai - sveikatos šaltinis ar tiksinti bomba?

Moliniai namai - sveikatos šaltinis ar tiksinti bomba? (68)

Prie Trakų molinį namą pasistatęs Vilniaus universiteto dėstytojas Ričardas Skorupskas šypsosi: moterys molį dedasi ant veido, o vyrai iš molio drebia sienas. 36-metų fizinių mokslų daktaras, su šeima beveik metus gyvenantis moliniame pastate, jau spėjo pajusti šios medžiagos teikiamus privalumus. Tačiau kai kurie Aplinkos ministerijos specialistai, kalbant apie molinius namus, entuziazmu ne itin trykšta: neaišku, iš kur tas molis paimtas ir kaip jis veikia mūsų organizmą, juolab kad nebuvo atlikta jokių tyrimų.
Jonah Hill namų interjeras

Šviesus interjeras: Niujorko dvasia persmelktas loftas (3) 

Akademijos apdovanojimams nominuotas aktorius Jonah Hillas parduoda savo dviejų miegamųjų apartamentus, už kuriuos nori gauti 3 milijonus 795 tūkstančių dolerių (beveik 10 milijonų litų), skelbia „All over press“.
Kviečiame balsuoti už gražiausios terasos projektą!

Kviečiame balsuoti už gražiausios terasos projektą! (8) 

Dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse „Mano terasa“, kurį organizavo nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „MG Valda“ bei naujienų portalas „Delfi.lt“. Geriausius darbus pateikiame DELFI skaitytojų balsavimui. Nugalės projektas, sulaukęs daugiausiai portalo skaitytojų palaikymo balsų.
Zita Kelmickaitė

Australijoje beveik mėnesį praleidusi Z. Kelmickaitė: vėliausiai nutautėja skrandis (19)

Keliaudama po svetimus kraštus etnomuzikologė ir televizijos laidų vedėja Zita Kelmickaitė (62) sako supratusi, kad nesvarbu kur – lietuvis yra lietuvis ir jis visada norės šaltibarščių.
L. Žutautė: be fantazijos ir humoro knyga supanašėtų su instrukcija

L. Žutautė: be fantazijos ir humoro knyga supanašėtų su instrukcija (5)

Vaikiškų knygų autorė bei iliustratorė Lina Žutautė – diplomuota dailininkė, išgarsėjusi knygelėmis apie neklaužadą mergaitę Kakę Makę. L. Žutautė kuria pasaulį, kuriame žaismingai ugdomas vaiko įprotis tvarkytis, klausyti ir girdėti, ką sako tėveliai, bei susidraugauti su tamsa. Pirmoji šios serijos knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ 2010 metais buvo išrinkta geriausia mažiesiems skaitytojams skirta metų knyga.
Gydytoja šokiruota: pacientės mama prakeikė jos vaikus

Gydytoja šokiruota: pacientės mama prakeikė jos vaikus (157)

„Kraupu, kad pacientės mama šitaip elgiasi su gydytoja“, - piktinasi Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos vyriausioji gydytoja prof. Alina Pūrienė. Ramią darbo popietę į jos kabinetą kūkčiodama įbėgo patyrusi vaikų odontologė. Iš pusiausviros gydytoją išvedė nepagarbus pacientės mamos elgesys. Anot gydytojos, ji buvo užgauliojama, prakeikiami jos vaikai.
Saulės smūgį patyrusi M.Lukošiūtė teigia vis dar nepasimokiusi

Saulės smūgį patyrusi M.Lukošiūtė teigia vis dar nepasimokiusi (2)

Lietuvoje praslinkus neregėtiems karščiams, dažnas laižosi sveikatos žaizdas. Ne išimtis ir jaunosios kartos operos solistė Marta Lukošiūtė. Tiesa, sparčiai karjeros laiptais kylanti dainininkė saulės smūgį patyrė šią vasarą viešėdama Italijoje, kai Lietuvos dar nelepino pragariškas karštis.
Skaitytojos patirtis: motinystė paskatino sukurti savo verslą

Skaitytojos patirtis: motinystė paskatino sukurti savo verslą (4)

Dviejų vaikų mama Rasa Bieliauskaitė pripažįsta, jog būtent motinystė padėjo jai suvokti, kas yra tikrasis gyvenimo džiaugsmas, ir nebijoti kardinalių pokyčių. Juk atsisakyti samdomo darbo ir pasinerti į savo verslo kūrimą – atsakingas žingsnis. Tačiau Lipdukai.eu įkūrėja to nepabijojo ir dabar jau raško verslo vaisius.
Personalo ekspertai: dabar – tinkamiausias metas keisti darbą

Personalo ekspertai: dabar – tinkamiausias metas keisti darbą (1)

Pasak personalo ekspertų, rugsėjo mėnuo – tinkamiausias laikas ieškoti naujo darbo arba keisti senąjį. Ketvirtąjį metų ketvirtį Lietuvos darbo rinkoje numatomas darbuotojų kaitos pikas, kurio metu kvalifikuoto darbo vietų pasiūla taps didžiausia nuo ekonominės recesijos pradžios.
Ką daryti valytojai „su aukštuoju?“

Ką daryti valytojai „su aukštuoju?“ (63)

Per savo dar neilgą gyvenimą man yra tekę studijuoti trijuose skirtinguose universitetuose. Teko ir studentauti, bet juk tai ir yra jaunystės žavesys – kai po smagaus vakarėlio grįžusi namo naktį kaisdavau kavą ir iki ryto ruošdavausi egzaminui.
10 viešo kalbėjimo klaidų

10 viešo kalbėjimo klaidų (7)

Dažnai žmonės, nemokantys sklandžiai dėstyti savo minčių žodžiu, kreipiasi į specialistus, kad šie parengtų kalbą itin svarbiai progai. Tačiau net ir laikant rankose specialisto „paruoštuką“, ne visuomet drąsu rėžti kalbą prieš auditoriją. Kalburasymas.lt sudarė pagrindinių viešo kalbėjimo klaidų sąrašą.
Sulaukė milijono „Instagram“ pasekėjų: musulmonė su hidžabu

Sulaukė milijono „Instagram“ pasekėjų: musulmonė su hidžabu (44) 

Ascia Sarah kasdien socialiniame tinkle „Instagram“ publikuoja savo aprangos nuotraukas, kuriose pagrindinis atributas – hidžabas ant jos galvos. Moteris tradicinį musulmonės galvos apdangalą bando paversti Vakarų kultūros dalimi, rašo be-in.ru.
Pristatomas naujas mados leidinys vaikams

Pristatomas naujas mados leidinys vaikams (4) 

„Mūsų mama yra didžiausia mada“, – taip mados apibrėžimą išpyškino pirmo lietuviško žurnalo apie vaikų madą pagrindinio interviu herojės. Lietuvoje garsios mados pasaulio moters (kokios – sužinosite atsivertę naujo žurnalo puslapius) dukrelės dvynės per kelių valandų pokalbį ir fotosesiją atvėrė komandai kitokius šio, rodos, kasdieniško pasaulio rakursus.
Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją

Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją (6) 

Trečiadienio vakarą Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją „Pasipuošti širdį...“ Kolekcija suskirstyta į tris dalis: „Gėlės“, „Prisiminimai“ ir „Žuvys“.
Sukurta moterims, bet patiks ir vyrams: naujausi maudymosi kostiumėliai iš Majamio

Sukurta moterims, bet patiks ir vyrams: naujausi maudymosi kostiumėliai iš Majamio (30) 

Majamyje pristatyta naujausia maudymosi kostiumėlių kolekcija 2015 m. pavasariui-vasarai. Kviečiame paganyti akis!
Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei?

Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei? (15)

Sveiki, mano vardas Maja. Mano atostogos baigėsi tada, kai į užjūrį išvyko mano šeimininkas. Namie likome trise: aš, šeimininkė ir Justė. Pamenu, per paskutines atostogas Palangoje mes visi vaikščiojom tiltu, ir šeimininkas Justei pasakė, kad rytoj jis išplauks kitapus jūros, nes ten daug uždirbs ir galės siųsti namo money money money. Ir dar sakė, kad per atostogas jis būtinai sugrįš.
Bendri pomėgiai: kolegas vienija motociklų gaudesys

Bendri pomėgiai: kolegas vienija motociklų gaudesys (7) 

Neginčijama tiesa, jog bendri pomėgiai gali suvienyti net ir labai skirtingas asmenybes. Bendraminčių sutinkame ne tik draugų susibūrimuose, laisvalaikio užsiėmimuose, bet neretai ir darbe.
Palangoje vykstančio smėlio skulptūrų festivalio nugalėtoju tapo vengras

Palangoje vykstančio smėlio skulptūrų festivalio nugalėtoju tapo vengras (3) 

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje Palangoje vykstančio Tarptautinio smėlio skulptūrų festivalio nugalėtoju paskelbtas menininkas iš Vengrijos Ferencas Monostori.
Skruzdėliukas: gatvės kultūra jaunam žmogui gali tapti išsigelbėjimu

Skruzdėliukas: gatvės kultūra jaunam žmogui gali tapti išsigelbėjimu (3)

Šiandien ne vienas vyresnis žmogus burnoja, kad šiuolaikinis jaunimas pasyvus, neatsakingas ar niekuo nesidomi, tačiau Lietuvoje populiarėjanti gatvės kultūra atskleidžia ką kita. Prieš dešimt metų „šlaistymusi gatvėmis“ vadintas laisvalaikis pritraukia vis daugiau jaunų žmonių, kurie gatvėje nori ne tiesiog leisti laiką, bet atvirkščiai – ieškoti savęs, meninio įkvėpimo ar tiesiog išmokti naujų dalykų.
Sveikas, sotus ir labai skanus desertas – varškės apkepas

Sveikas, sotus ir labai skanus desertas – varškės apkepas (13)

Sporto ir laisvalaikio klubo šeimai asmeninė trenerė – kineziterapeutė Toma Kreivėnaitė jau yra minėjusi, jog prie viryklės nemėgsta praleisti daug laiko, tad pateikia labai greitą ir skanų varškės apkepo receptą.
Socialinė akcija „VMG tikras“

VMG siekia atkreipti dėmesį į natūralių produktų ir tikro maisto gamybos svarbą (9) 

Besiruošdami pirmojo šalyje kulinarinio vadovėlio mokykloms išleidimui, žinomiausias Lietuvos kulinarinis projektas VMG Vilniaus savivaldybės prieeigą užvertė daugiau kaip trimis tonomis miltų ir pristatė naują socialinę akciją „VMG tikras“.