7 grožio įpročiai, kurių verta atsisakyti

7 grožio įpročiai, kurių verta atsisakyti (2)

Jei kurį nors vakarą eidamos miegoti nenuvalysite makiažo ar skubėdamos ryte pamiršite odą palepinti drėkinamuoju kremu, pasaulio pabaiga, greičiausiai, neištiks. Tačiau visa tai nesunkiai gali tapti neigiamais grožio įpročiais, kurie dažniausiai virsta išsausėjusia oda ir pasišiaušusiais plaukais. Štai septyni neigiami grožio įpročiai, kurių, pasak „Dove“ prekės ženklo vadovės Julijos Kravčenko, iš tiesų verta atsisakyti.
KONKURSAS „Celiulitas: priešas ar draugas?“: papasakok savo istoriją

KONKURSAS „Celiulitas: priešas ar draugas?“: papasakok savo istoriją (17)

Skelbiame naują istorijų konkursą! Šįkart apie daugelio moterų baubą - celiulitą. Papasakokite, ką manote apie jį, gal jums pavyko jo atsikratyti? Kaip? Trys įdomiausių istorijų autorės bus apdovanotos būtent priemone nuo celiulito!
Nepagydoma, reta liga susirgusi Danutė: gydytojai guodė - ankstyvas klimaksas, susitaikykite, praeis

Nepagydoma, reta liga susirgusi Danutė: gydytojai guodė - ankstyvas klimaksas, susitaikykite, praeis (30)

Lietuvoje retomis ligomis sergantys žmonės su savo bėda neretai lieka vieni. Išbandę visus įmanomus gydymo metodus, gydytojai šiems ligoniams nebegali padėti, nes naujos gydymo technologijos į mūsų šalį gali prasiveržti tik titaniškų medikų pastangų dėka.
Sveika mityba: kaip lieknėti, kad svoris negrįžtų dvigubai

Sveika mityba: kaip lieknėti, kad svoris negrįžtų dvigubai (28)

Kai pavasaris ne už kalnų, ne vienas susimąsto apie per žiemą priaugtus kilogramus. Nuolat ieškoma greitų ir efektyvių būdų padailinti kūno linijas. Specialistai sako, kad pakankamai dėmesio figūrai reikėtų skirti kasdien, tuomet nereikės kankinti organizmo drastiškomis dietomis ar alinančiomis treniruotėmis.
Artėjant pavasariui - efektyvi riebalų deginimo treniruotė

Artėjant pavasariui - efektyvi riebalų deginimo treniruotė (10)

„Judam kartu“ ir trenerė Viktorija Dirsytė siūlo pasitikti pavasarį ryžtingai nusiteikus - metas deginti per žiemą susikaupusius riebaliukus ir dailinti linijas! Taigi jūsų dėmesiui - efektyvi riebalų deginimo treniruotė.
Visi miegamojo atspalviai: kaip mylisi lietuviai

Visi miegamojo atspalviai: kaip mylisi lietuviai (100) 

Lietuviai yra atsipalaidavę ir nuotykių miegamajame ištroškę meilužiai, atskleidė pažinčių svetainės flirtas.lt apklausa. Vyrai ir moterys miegamajame atsipalaiduoja skirtingai, o norintiems paeksperimentuoti partnerio amžius turėtų būti svarbiausias kriterijus. Labiausiai atsipalaidavę yra 31-36 m. lietuviai, o 18-24 m. jaunuolius įkalbėti paįvairinti meilės žaidimus gali būti labai sudėtinga.
Nesu su juo laiminga: ką aukoti - vaikų tėvą ar savo laimę?

Nesu su juo laiminga: ką aukoti - vaikų tėvą ar savo laimę? (251)

Santuokoje esu jau net 15 metų. Tiek daug? Net sunku įsivaizduoti, bet taip yra... Artimiesiems ir bendradarbiams atrodome ideali šeima. Auginame du vaikus - sūnus paauglys, dukrytė dar nedidelė, lanko darželį ...
Moteris prašo pagalbos: kaip pasielgti - vyras verčia darytis abortą

Moteris prašo pagalbos: kaip pasielgti - vyras verčia darytis abortą (385)

Esu nėščia man 7 sav. Jau antrą savaitę kaip stresuoju, esu panikoje, vyras, su kuriuo esu 6 m., nenori vaiko, verčia daryt valymą. Aš nenoriu darytis...
Kodėl vyrams visada atrodo, kad moterys su jais flirtuoja

Kodėl vyrams visada atrodo, kad moterys su jais flirtuoja (133)

Dauguma moterų tikriausiai yra pastebėjusios, kad vos tik draugiškiau pabendrauja su vyru, jis tai interpretuoja kaip flirtą. Paprasčiausi signalai pokalbyje – šypsena, juokas, susidomėjimas pokalbiu – kažkodėl vertinami kaip vilionė.
Vardadieniai
Eitautas, Marcelinas, Elena
Pradinukų tėvai kviečiami į nemokamus tėvystės kursus Vilniuje

Pradinukų tėvai kviečiami į nemokamus tėvystės kursus Vilniuje (5)

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia pradinių klasių moksleivių mamas ir tėčius registruotis į TĖVŲ GRUPĘ. Tai vaikų auklėjimo įgūdžius lavinanti programa, pagrįsta individualiosios psichologijos autorių ir praktikų idėjomis (www.adleris.lt).
Bėdos su vyru: jaučiu, kad kaip moteris visai pasiekiau dugną

Bėdos su vyru: jaučiu, kad kaip moteris visai pasiekiau dugną (169)

„Sveiki, ilgai galvojau, kad su savo problemomis galiu susitvarkyti viena, deja, dabar jau manau, kad klystu. Esu jau nebe maža mergaitė, pati viską suvokiu, bet nieko ryžtingo iki šiol padaryti negaliu“, - pagalbos kreipiasi moteris ir pasakoja savo šeimos bėdas.
Kūdikio odos priežiūros gidas: ką turime žinoti ištisus metus

Kūdikio odos priežiūros gidas: ką turime žinoti ištisus metus

Perdėtai rūpindamiesi vaiko oda žiemą tėvai dažnai pamiršta, kad tai būtina nuosekliai daryti visus metus, todėl labai svarbu atsižvelgti į kiekvieno metų laiko ypatumus. Kūdikių kosmetikos gamintojas „Johnson‘s Baby“ kartu su šeimos gydytoja Aušra Urbutiene paruošė kūdikio odos priežiūros gidą visiems metams ir kviečia tėvus su juo susipažinti. Pasak gydytojos, nuoseklus šio gido laikymasis palengvins tiek žiemos pramogas, tiek vasaros laisvalaikį.
Ar leidžiame vaikams klysti: ką tėvams reikia žinoti apie nesėkmes ar mokymosi procesą

Ar leidžiame vaikams klysti: ką tėvams reikia žinoti apie nesėkmes ar mokymosi procesą

„Suklydai? Valio!“ – šie žodžiai nuskambėjo viename iš pranešimų (pranešėja Marija Mikalauskienė) parodoje „Mokykla 2014“ vykusioje konferencijoje „Ar mokytojas tebėra vedlys?“. Jie giliai įsirėžė į atmintį. Ar tikrai leidžiame vaikams klysti? Kas tai yra klaida? Amerikiečių rašytojas, filosofas Ričardas Bachas teigia, kad „klaidų nėra. Kad ir kokie nemalonūs įvykiai nutinka, jie yra būtini tam, kad išmoktume to, ko reikia išmokti, ir nueitume ten, kur pasirinkome nueiti.“ Kita vertus, sutikti su išmintinga idėja ir ją įgyvendinti – skirtingi dalykai. Įgyvendinti, žinoma, sudėtingiau. Ką reikėtų žinoti apie nesėkmes ar vaikų mokymosi procesą?
Patarimai, kaip originaliai dekoruoti vaiko kambarį

Patarimai, kaip originaliai dekoruoti vaiko kambarį

Paprastos smulkmenos lemia, kaip jaučiasi vaikas. Kūdikiui visą pasaulį atstoja mama, jos artumas. Kiek ūgtelėjusiam mažyliui – darni, laiminga šeima. Paaugliui – pripažinimas tarp draugų ir suprantantys tėvai. Nesvarbu kokio amžiaus vaikas būtų, dar vienas labai svarbus veiksnys gerai jo savijautai – asmeninė erdvė.
FABRE/de MARIEN nuotr.

Neturėjo pinigų butui, įsigijo garažą: nustebsite pamatę, ką iš jo padarė (139)

Kai kalbame apie garažą, įsivaizduojame didelę erdvę automobiliui ar kitiems daiktams laikyti. Niekas nė neįsivaizduoja, kad garažas galėtų būti jauki vieta gyventi. Norint nusipirkti gerą butą ir jį tinkamai įsirengti, reikia nemažai investicijų, tad garažas galėtų būti puiki alternatyva jų neturintiems daug.
P. Makausko nuotr.

Baltumo skraistė: 18 kv. m ploto butas, kuriame telpa visi jaunos poros poreikiai (95)

Šis kišenės dydžio butas Vilniuje atitinka visus jame apsigyvenusios jaunos poros poreikius – jis jaukus, elegantiškas, jame sutalpinti visi šiuolaikiniam žmogui būtini komforto dalykai, o balta spalva netrukdo grožėtis pro vienintelį, tačiau didžiulį langą atsiveriančiu Senamiesčio vaizdu.
Kaip atrodys mūsų vonia po 20 metų?

Kaip atrodys mūsų vonia po 20 metų? (9)

Ne, atrodo dar ilgai vonios kambaryje nematysime dirbtinio intelekto unitazų ar fotografuojančių maišytuvų, tačiau dažniau mėgausimės atpalaiduojančiais vandens masažais. Tokias prognozes pateikė santechninės keramikos milžinė „Villeroy & Boch” ir santechninės įrangos gamintojas „Grohe“, pristatę 2034 metų vonios kambario tendencijas.
Lietuvos fotomeninkų sąjunga - Vilniaus knygų mugėje

Lietuvos fotomeninkų sąjunga - Vilniaus knygų mugėje (1)

16-oje Vilniaus knygų mugėje (vasario 19-22d.) Lietuvos fotomenininkų sąjunga lauks lankytojų 3-ojoje „Litexpo“ parodų ir kongresų rūmų salėje (3.27 stendas), netoli Forumo-LRT studijos.
Britų neurologo O. Sackso knygoje atsiveria slėpiningas haliucinacijų pasaulis

Britų neurologo O. Sackso knygoje atsiveria slėpiningas haliucinacijų pasaulis

Saldžiai miegate savo lovoje ir staiga pabundate nuo garsaus skambučio. Nušlepsite prie durų, o už jų... nieko nėra! „Turbūt pasirodė“, – pamanote ir skubate atgal į sapnų karalystę. Ir nė nepagalvojate, kad tai buvo paprasčiausia haliucinacija.
Knyga, kuri gelbėja gyvybes: sukrečianti mergaitės istorija

Knyga, kuri gelbėja gyvybes: sukrečianti mergaitės istorija

Šių metų vasario mėnesį jaunuosius skaitytojus pasieks nepaprasta istorija, pavadinimu „Paukščių mergaitė“, kuria Jūsų knygų lentynas papuoš leidykla manoknyga.lt. Knyga skirta 10–16 metų amžiaus jaunimui bus pristatoma ir vieni pirmųjų ją įsigyti galės Vilniaus knygų mugės 2015 lankytojai.
Pėsčiomis iš Alytaus į Palangą nužingsniavusį keliautoją vieni palaikė motociklininku, kiti – slidininku

Pėsčiomis iš Alytaus į Palangą nužingsniavusį keliautoją vieni palaikė motociklininku, kiti – slidininku (12)

Kaip to­je pa­sa­ko­je aly­tiš­kiui Sta­siui Barš­če­vi­čiui pa­vy­ko „su­avė­ti“, tik ne ge­le­ži­nius ba­tus, o me­ta­li­nius sli­džių laz­dų smei­gus. Pa­si­rem­da­mas jais vy­ras pės­čio­mis per še­šio­li­ka die­nų įvei­kė dau­giau kaip 300 ki­lo­met­rų.
Vienas darbas ilgiau kaip 6-7 metai: privalumai ir trūkumai

Vienas darbas ilgiau kaip 6-7 metai: privalumai ir trūkumai (97)

Psichologai tvirtina, kad kas šešerius-septynerius metus reikia keisti darbo vietą. Įdomiausia, kad nebūtina naujo darbo ieškotis pagal specialybę, nes rekomenduojama keisti ir veiklos bei darbo pobūdį. Tačiau net ir šiais laikais pasitaiko tokių darbuotojų, kurie dešimtmečiais dirba toje pačioje vietoje, skelbia DELFI.lv.
Baimė – slenkstis į geresnį gyvenimą

Baimė – slenkstis į geresnį gyvenimą (2)

Pateikiame leidyklos „Alma littera“ išleistos Leonoros Blekaitytės saviugdos knygos „Sielos aritmetika. Praktinis gidas teigiamų pokyčių link“ ištraukas. Tai knyga, skirta trokštantiems keistis, tačiau niekaip nesiryžtantiems įlipti į pokyčių traukinį.
Pirmas žingsnis, kurį turi žengti norintys pakeisti savo gyvenimą

Pirmas žingsnis, kurį turi žengti norintys pakeisti savo gyvenimą (14)

Skirtingi žmonės tas pačias ar labai panašias problemas sprendžia kitaip. Vieni su jomis susidoroja greitai ir gana lengvai, o kiti vargsta it sukdami tą patį užburtą ratą. Vieni saviugda užsiima nelaimės prispirti, o kiti tą daro jausdamiesi laimingi ir norėdami savo laimėje augti toliau, ieškodami vis geresnės gyvenimo kokybės.
Ko galima pasimokyti iš blogo boso?

Ko galima pasimokyti iš blogo boso? (9)

Iš visų bėdų ir problemų, su kuriomis rizikuojame susidurti darbe, didžiausia blogybė tikriausiai yra blogas bosas. Tai vadovas, kuris šaukia, rėkia, baugina, grasina atleisti, negerbia, prisiima nuopelnus ir kitaip kartina žmonėms gyvenimus.
Pristatyta pirmoji nuotakoms skirta knyga Lietuvoje

Pristatyta pirmoji nuotakoms skirta knyga Lietuvoje (1)

Geidžiamiausi svajonių jaunikiai ir nuotakos vienoje vietoje, didžiulis saldumynų stalas, dekoruotas bateliais, nuotakos puokštė iš kaktusų – štai tokiomis detalėmis svečius stebino pirmosios lietuviškos knygos nuotakoms „Nuotakos biblija“ pristatymo organizatoriai.
Pavasaris bus palankus romantikėms: madingi daugiasluoksniai raukiniai

Pavasaris bus palankus romantikėms: madingi daugiasluoksniai raukiniai (5)

Dizaineriai pasitelkia optinius efektus, siekdami padidinti apimtį. Naują sezoną labai madingi daugiasluoksniai raukiniai.
„Oscaro de la Renta“ mados namai tęsia prabangią liniją

„Oscaro de la Renta“ mados namai tęsia prabangią liniją

Britų dizaineris Peteris Coppingas per „Mercedes-Benz“ madų savaitę Niujorke pristatė savo pirmąją kolekciją po Oscaro de la Rentos mirties spalio mėnesį.
„Oskarų“ mados: tobulo grožio moterys ir seksualios suknelės

„Oskarų“ mados: tobulo grožio moterys ir seksualios suknelės (6)

Ryškiausios kino žvaigždės sekmadienį ant „Oskarų“ raudonojo kilimo spinduliavo „senosios mokyklos“ eleganciją, kuri buvo perteikiama balta ir sidabro spalvomis, ir kuriai per svarbiausią Holivudo mados paradą negalėjo pakenkti net lietus.
Konkursas „Mieliausia kelionėse atrasta šalis“

Konkursas „Mieliausia kelionėse atrasta šalis“ (11)

Mėgstate keliauti? Tuomet kviečiame pasidalinti savo kelionių įspūdžiais su DELFI skaitytojais.
Lietuvis Indijoje. Aligabo kurortas

Lietuvis Indijoje. Aligabo kurortas (1)

Šį kar­tą trau­ki­nys pats ge­riau­sias, ku­riuo ka­da va­žia­vo­me. Ke­lio­nė trum­pa, tik 16 va­lan­dų, į bi­lie­to kai­ną įskai­čiuo­tas mais­tas, o svar­biau­sia, vis­kas san­da­ru ir jo­kių skers­vė­jų. Grį­žę į Mum­ba­jų il­gai ne­už­si­lie­ka­me ir ke­liau­ja­me į Ali­ga­bo ku­ror­tą. No­rė­da­mi jį pa­siek­ti, įvei­kia­me 10 jūr­my­lių ir apie dvi­de­šimt ki­lo­met­rų va­žiuo­ja­me au­to­bu­su (po­ros va­lan­dų ke­lio­nė).
Kaip pasaulyje atsirado dar 7 Paryžiai

Kaip pasaulyje atsirado dar 7 Paryžiai (4)

Paryžius – labiausiai turistų lankomas Europos miestas, ypač mėgstamas įsimylėjėlių ir romantikų. Norint apsilankyti jame, visiškai nebūtina vykti į Prancūziją. Pasaulyje gausu kitų „Paryžių“. Kai kurie jų yra gerokai arčiau nei įsivaizduojate.
Malta

Malta – pabėgimas tarp Afrikos ir Europos (21)

Malta – salų valstybė, kurią sudaro dvi senove dvelkiančios ir tvirtas tradicijas išsaugojusios salos Gozo ir Comino. Mažytė Viduržemio jūros šalis, esanti tarp Afrikos ir Europos žemynų, žavi savo ilgamete istorija ir išlaikytomis tradicijomis, senoviniais statiniais bei architektūra. Bendra Maltos populiacija yra mažesnė nei Vilniaus – apie 423.282 žmonės.
Sveikiname „Gardžiausių desertų“ konkurso nugalėtojus!

Sveikiname „Gardžiausių desertų“ konkurso nugalėtojus! (4)

Dėkojame visiems skaitytojams, pasidalinusiems savo gardžiausių desertų receptais. Atėjo metas paskelbti nugalėtojus, kuriems tenka kvietimas apsilankyti bet kurioje „Cancan pizza“ picerijoje ir pasimėgauti įspūdingais juodaisiais blyneliais.
Be lukšto virti kiaušiniai

Be lukšto virti kiaušiniai (22)

Tie, kas nėra dideli kiaušinių mėgėjai - nenusivilkite: be lukšto virti kiaušiniai – visai neprimena įprastai virtų kiaušinių. Visas jų žavesys – laisvai bėgantis, ryškiai oranžinis, skystas, bet ne žalias trynys, kuris ištrykšta vos įpjovus baltymą. Drįsčiau net sakyti, kad tai visai kitoks kiaušinių skonis, kurį turėtų pajusti kiekvienas. O ir pasigaminti nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti.
Kelios pagrindinės maisto gaminimo taisyklės, kurias pamiršta net labiausiai patyrę šefai

Kelios pagrindinės maisto gaminimo taisyklės, kurias pamiršta net labiausiai patyrę šefai (8)

Kaip praktiškai kiekvienoje gyvenimo srityje, taip ir ruošiant maistą egzistuoja tam tikros bazinės taisyklės, kurias dažnai pamiršta net ir tie žmonės, kurie gamina kasdien savo šeimai, ir net profesionalai, baigę kulinarijos mokslus ar dirbantys maisto ruošimo pramonėje.
Vieno šaukšto mieliniai blyneliai

Vieno šaukšto mieliniai blyneliai (16)

Dalinamės DELFI konkursui atsiųstu Gerdos M. blynelių receptu.