Sukritikavo populiarią grožio priemonę: kūną ne lieknina, o žaloja

Sukritikavo populiarią grožio priemonę: kūną ne lieknina, o žaloja (18) 1 d.

Į Lietuvą neseniai atkeliavo populiarūs korsetai moterims, kurie, pasak reklamų, padeda sulieknėti ir įgyti vapsvos liemenį.
Ekspertė aiškina tikrąsias maisto netoleravimo priežastis

Ekspertė aiškina tikrąsias maisto netoleravimo priežastis (7) 1 d.

Migrena, antsvoris, odos ir virškinimo problemos, įvairūs skausmai – šiuos sutrikimus gali sukelti maisto netoleravimas. Kaip išsiaiškinti jo priežastis, nesupainioti su alergijomis ir palengvinti simptomus?
Avokadai: kaip teisingai perpjauti ir kodėl būtina nuplauti

Avokadai: kaip teisingai perpjauti ir kodėl būtina nuplauti (7) 1 d.

Avokadai šiais laikais tokie populiarūs, kad jų galima rasti praktiškai kiekvieno restorano valgiaraštyje. Brukline netgi yra atskiras restoranas, skirtas šiam vaisiui (taip, avokadai nėra daržovės).
Elipsinis treniruoklis

Naudingi patarimai minantiems elipsinį treniruoklį

Vienas populiariausių sporto salių kardio treniruoklių niekada nestovi tuščias. Jo mynimą daugelis renkasi kaip apšilimą prieš treniruotę arba net kaip pagrindinę kardio treniruotę.
Žmogaus uoslė stipresnė nei manyta iki šiol

Žmogaus uoslė stipresnė nei manyta iki šiol (3)

Įsitikinimas, jog gyvūnai turi geresnę uoslę nei žmonės, yra ne kas kita, kaip XIX amžiaus mitas, neturintis jokių įrodymų. Bent jau taip teigia vienas JAV neurologas, kuris keliolika metų peržiūrinėjo su tuo susijusių mokslinių tyrimų duomenis, privertusius suformuoti tokią nuomonę.
Meilė – dovana, o ne amžino įsimylėjimo medžioklė

Meilė – dovana, o ne amžino įsimylėjimo medžioklė (5)

Regisi, nerimas yra tapęs pamatine daugelio iš mūsų sielos būsena: nerimaujame dėl ateities, dėl vaikų ir artimųjų, dėl savęs – kad esame ne tokie, kokius mus nori matyti, kad kažko nesugebame ar nepateisiname kieno nors vilčių.
Ar abu meilę ir dėmesį suprantate vienodai?

Ar abu meilę ir dėmesį suprantate vienodai? (9)

Ar tikra meilė visada išreiškiama švelnumu ir dėmesiu? Psichologai ragina viską vertinti ne tik per savo norų ir emocijų prizmę, bet pasistengti suprasti ir partnerį.
Kas trečias pasimatymas Lietuvoje baigiasi girtu seksu

Kas trečias pasimatymas Lietuvoje baigiasi girtu seksu (30)

Vienas iš trijų lietuvių prisipažino, kad į lovą po pasimatymo juos palydi alkoholiniai gėrimai. Tačiau naujausias tyrimas atskleidė, kad dauguma su savo poromis permiega dėl abipusės simpatijos, o ne alkoholio kvaitulio.
Ženklai, kurių nepastebėjau, kai mano vyras mane apgaudinėjo

Ženklai, kurių nepastebėjau, kai mano vyras mane apgaudinėjo (154)

„Jis darė viską, kad jausčiausi paranojiška.“ Patty Blue Hayes pasidalijo savo istorija, kurią paskelbė womenshealthmag.com.
Vardadieniai
Algimantas, Milvydė, Eduardas, Vilhelmas
Kaip padėti vaikams jaustis saugiai?

Kaip padėti vaikams jaustis saugiai?

Vaikų saugumas – fizinis, psichologinis, emocinis – visų suaugusiųjų rūpestis ir pareiga. Saugia aplinka ir vaikų saugaus elgesio įgūdžiais turėtų rūpintis visos institucijos be išimties: šeima, darželis ar mokykla, stovyklos, būreliai, vaikų sveikatą ir gerovę saugančios tarnybos.
Pažinimo pamokos lysvėje

Pažinimo pamokos lysvėje

Ne tik prasmingai, bet ir smagiai šeima kartu gali praleisti laiką užsiimdama sodo ar daržo darbais. Ypač šis užsiėmimas naudingas mažiesiems – padeda ugdyti pažinimą ir ryšį su gyvąja gamta. Beje, tai proga ne tik aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir išsiauginti savo daržovių.
Penkios situacijos, kai būtina pasakyti savo vaikui „taip“

Penkios situacijos, kai būtina pasakyti savo vaikui „taip“ (2)

Ar kada mėginote suskaičiuoti, kiek kartų per dieną savo vaikui pasakote „Ne“? Psichologė Jūratė Bortkevičienė, edukacinės platformos mazujuekspertumokykla.lt ambasadorė sako, kad vertėtų tai padaryti. O tuomet, kai suskaičiuosite, pagalvokite, ar norėtumėte ir patys sulaukti tiek pat „Ne“ per dieną?
Medikas pataria: kaip sugrįžti į sportą po gimdymo?

Medikas pataria: kaip sugrįžti į sportą po gimdymo? (1)

Dažna kūdikio susilaukusi moteris sprendžia klausimą kaip ir kada grįžti į sportinę veiklą. Kokią pertrauką padaryti ir nuo kokių pratimų pradėti?
S. Kudoko namas

S. Kudoko namą naujam gyvenimui prikels vilnietis (10)

Vieno žinomiausio Kauno ir Lietuvos architekto dr. Stasio Kudokos namas ruošiasi naujam gyvenimo etapui ir restauracijai. Šios iniciatyvos pradininkas – vilnietis, įsigijęs butą legendiniame tarpukario modernizmo architektūros pastate.
Dažome vonios kambarį: patarimai iš patirties

Dažome vonios kambarį: patarimai iš patirties (2)

Vonią ištisai klijuoti plytelėmis nusibodo, nebeįdomu! O ką, jei tas sienas, ant kurių netykšta vanduo, tiesiog nudažytume? Kodėl gi ne, tik tam reikia šiek tiek pasiruošti.
Agronomas pataria: ką vertėtų atsiminti persodinant daigus į dirvą

Agronomas pataria: ką vertėtų atsiminti persodinant daigus į dirvą (5)

Šis pavasaris mus stebino kaip reta permainingais orais. Daugelis daržininkų nesilaikė įprasto sodinimo ritmo ir darbus dėl netikėtų snygio ar šalčio protrūkių atidėliojo.
Šių dienų baldų tendencijos itin praktiškos

Šių dienų baldų tendencijos itin praktiškos

Baldų tendencijos su metais darosi vis praktiškesnės ir jas diktuoja patys pirkėjai. Tačiau nereikėtų jų painioti su susižavėjimu, kuris yra trumpalaikis, o tendencijos išlieka ilgam.
Apie moterų tvirtumą ir minkštumą

Apie moterų tvirtumą ir minkštumą (4)

Regisi, nerimas yra tapęs pamatine daugelio iš mūsų sielos būsena: nerimaujame dėl ateities, dėl vaikų ir artimųjų, dėl savęs – kad esame ne tokie, kokius mus nori matyti, kad kažko nesugebame ar nepateisiname kieno nors vilčių.
Aistė Lasytė

A. Lasytė: dabar mano dienos – kaip vakarėliai (2)

Aktorė ir dainininkė, grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė (29 m.), žiūrovams puikiai pažįstama kaip „Auksinio balso“ savininkė, vasaros sezoną atidaryti žada kviesdama į autorinių dainų koncertą. Atrodo, niekada entuziazmo nestokojanti mergina sako, kad prieš pusantrų metų įvykusi akistata su mirtimi paskatino į gyvenimą ir kūrybą pažvelgti kitomis akimis.
Eurovizijos  nugalėtojas Portugalijos atstovas Salvadoras Sobralis

S. Sobralis – nuoširdumu Europą pavergęs vaikinas, kovojantis su sunkia liga (36)

„Eurovizijos“ dainų konkursas nustebino rezultatais – pasaulinio lygio muzikos konkursą laimėjo kuklusis portugalas Salvadoras Sobralis (27 m.), kuris itin jautriai bei nuoširdžiai atliko kūrinį „Amar pelos dois“ (liet. „Meilė mums abiem“).
Rūta prieš permainas

Rūtos pokyčiai stebina: mano tikslai buvo labai moteriški (26)

25-erių Rūta pagrįstai gali didžiuotis savimi ir savo pasiektais rezultatais. Atsikratyta 10 kg, 4 prisitraukimai ir 20 atsispaudimų – be problemų, nesunkiai pritūpia su 55 kg svorio, spaudžia 35 kg štangą.
Trys dažniausiai darbo pokalbio metu užduodami klausimai ir kaip į juos atsakyti

Trys dažniausiai darbo pokalbio metu užduodami klausimai ir kaip į juos atsakyti (52)

Darbo interviu gąsdina beveik visus. Juk gali pakakti vienos klaidos ir darbo negausite. Nors dažniausiai į tokius pokalbius einame puikiai apgalvoję atsakymus į visus tikėtinus klausimus, tačiau viskam pasiruošti, žinoma, neįmanoma, rašo independent.co.uk.
Ar reikia atsakyti į vadovo laišką vidurnaktį?

Ar reikia atsakyti į vadovo laišką vidurnaktį? (18)

Visi žinome, kad internetas veikia ištisą parą, tačiau ar tai reškia, kad ištisą parą galime ne tik skaityti straipsnius, klausytis muzikos ir žiūrėti filmus, bet ir bendrauti? Specialistai sako – ne.
Emocinis smurtas santykiuose: kaip atpažinti ir ką daryti?

Emocinis smurtas santykiuose: kaip atpažinti ir ką daryti? (96)

Apie fizinį ir seksualinį smurtą bei jo žalą kalbama daug ir daugeliui aišku, kad tai – rimta problema. Tuo tarpu emocinis smurtas yra kur kas mažiau matomas ir vis dar neretai vertimas nepakankamai rimtai. Deja, emocinis smurtas gali lygiai tiek pat prisidėti prie įvairių psichologinių sunkumų, kiek ir fizinis.
Dzenbudistų vienuolis: neatskleidžiame nė penkių procentų savo galimybių

Dzenbudistų vienuolis: neatskleidžiame nė penkių procentų savo galimybių (41)

Žmogaus gimimas yra pralaimėjimas ir klaida, juk gyvenama nežinant, ką veikti, neatskleidžiant savo galimybių ir vaikštant iš kampo į kampą.
Vasara vis tiek ateis: 5 tobuli drabužių deriniai

Vasara vis tiek ateis: 5 tobuli drabužių deriniai (4)

Vasarą mūsų dienotvarkė būna pilna: dieną paplūdimys, vakare lauko kavinė, tad mažiausiai norisi kvaršinti galvą apie tai, ką apsirengti.
Šukuosenų tendencijos

2017-tųjų plaukų tendencijos: tūris, spalvos ir aiškios detalės (4)

Naujausią tendencijų kolekciją „Propaganda“ pristatę kūrybinės komandos „A-TWINS“ flagmanai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok sako, kad kolekcijos gaires padiktavo iš podiumų į fashionistų gyvenimus ir gatves atkeliavę raktiniai sezono tendencijų elementai: po puošniomis užsklandomis paslėpta tiesa, veidus dengiančios besišypsančios kaukės ir narsūs virtualieji superherojai.
Aukštakulniai – grožis ar rizika?

Aukštakulniai – grožis ar rizika? (2)

Šiuolaikinė moteris neįsivaizduoja elegantiško įvaizdžio be aukštakulnių. Gydytojai skambina pavojaus varpais ir sako, kad netinkami aukštakulniai gali ne tik sukelti trumpalaikį skausmą, tačiau ir tapti ilgalaikių problemų priežastimi. Grožio aukas gali išgelbėti vienintelė priemonė – saikas.
5 dėmesio vertos šio sezono stiliaus tendencijos

5 dėmesio vertos šio sezono stiliaus tendencijos (3)

Šiltajam metų laikui atėjus, skubame į spintos gilumą sukabinti paltus ir vietoj jų į dienos šviesą traukiame sukneles ir sijonus. Taip, tegyvuoja pavasaris!
Avinžirniai ir vištiena kario padaže

Avinžirniai ir vištiena kario padaže (3)

Šis receptas atsiųstas konkursui „Lengviau ir skaniau“ Dėkojame Liucijai ir laukiame jūsų receptų.
Vafliai su uogomis

Skanūs vafliai su uogomis (2)

Kas yra geriau savaitgalio rytą už porciją gaivių vaflių su šviežiomis uogomis? Tikrai šiuo metu nieko geresnio nesugalvoju.
Įspūdingasis čempionų omletas

Įspūdingasis čempionų omletas (8)

Kartais besistengdamos pagaminti kažką ypatingo pamirštam pačius paprasčiausius receptus, kurie gali būti žymiai skanesni už tuos „ypatingus“ patiekalus. Kad ir paprasčiausias omletas.
Skanios ir sveikos salotos

Skanios ir sveikos salotos (3)

Šis receptas atsiųstas konkursui „Lengviau ir skaniau“ Dėkojame Natalijai ir laukiame jūsų receptų.