Asmeninis treneris – prabanga ar būtinybė?

Asmeninis treneris – prabanga ar būtinybė? (18)

Apie asmeninius trenerius ilgą laiką žinojome tik iš Holivudo gyvenimą sekančios geltonosios spaudos. Atrodo, kad vien jų buvimas žvaigždėms padėdavo sėkmingai lieknėti, užsiauginti raumenis ar pasiruošti atletiško kūno reikalaujantiems vaidmenims.
Viskas apie simptomą, kuriuo pasireiškia beveik visos kvėpavimo takų ligos, širdies bėdos

Viskas apie simptomą, kuriuo pasireiškia beveik visos kvėpavimo takų ligos, širdies bėdos (3)

Dusulys – pasunkėjusio kvėpavimo arba kvėpavimo nepatogumo jutimas. Dažniausiai žmogus gali jausti dusulį didesnio fizinio krūvio metu, bet pailsėjus dusulys paprastai išnyksta.
Gydo nuo tiek ligų, kad galima vadinti gyvybės vandeniu: tai, ko nežinojote apie sulą

Gydo nuo tiek ligų, kad galima vadinti gyvybės vandeniu: tai, ko nežinojote apie sulą (86)

Sužinokite viską apie beržų sulą - kuo ji naudinga, kaip teisingai ją rinkti ir laikyti. Dabar - pats metas ją rinkti, ir dar tikrai suspėsite, paskubėkite. Patarimais dalinasi delfi.lv.
Pavasarį pasitikime gražesnės: treniruotė pilvui ir krūtinei

Pavasarį pasitikime gražesnės: treniruotė pilvui ir krūtinei (1)

Norite dailaus pilvo preso? O gražios krūtinės? „Judam kartu“ ir trenerė Aistė Alūzaitė kviečia pasimankštinti!
Netikėta: kuo naudingas plaukų plovimas obuolių actu

Netikėta: kuo naudingas plaukų plovimas obuolių actu (14)

Turėtumėte tai išbandyti – pasirodo, plaukus galima plauti su obuolių actu. Jis pasižymi priešgrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis ir, kitaip nei chemikalų prigrūsti kondicionieriai ir šampūnai, nepažeidžia natūralios pH pusiausvyros. Obuolių actas garantuos jums sveikesnius ir labiau žvilgančius plaukus.
Seksas čia nebegyvena: kaip sugrąžinti aistrą į miegamąjį

Seksas čia nebegyvena: kaip sugrąžinti aistrą į miegamąjį (92)

Nenuostabu, kad bėgant metams susidomėjimas partneriu blėsta, aistra gęsta, vis daugiau šalčio skverbiasi į tarpusavio santykius. Tačiau to tikrai galima išvengti.
Meilė (ne)kalta: 5 neromantiškos priežastys, kodėl žmonės tuokiasi

Meilė (ne)kalta: 5 neromantiškos priežastys, kodėl žmonės tuokiasi (3)

Pagyventi kartu iki vestuvių ir geriau pažinti partnerį gali būti naudinga. Tačiau kartais bandymas susieti gyvenimus užsitęsia ne vienerius metus, o iki altoriaus taip ir nenueinama. Žinoma, kad žiedas ant piršto nepakeis jūsų jausmų antrajai pusei, tačiau yra ir visai ne romantiškų priežasčių, kodėl verta įteisinti santykius.
Kada neištikimybė yra neištikimybė?

Kada neištikimybė yra neištikimybė? (39)

Vyrai ir moterys neištikimybę supranta nevienodai ir skirtingai ją išgyvena. Maždaug septyni iš dešimties vyrų teigia, kad seksualinė neištikimybė yra blogiausia. Moterys ją vertina kitaip: beveik šešios iš dešimties sako, kad emocinė neištikimybė yra sunkesnis nusikaltimas poros santykiams.
Skiriamės ir čia: ko pavydi vyrai ir ko moterys

Skiriamės ir čia: ko pavydi vyrai ir ko moterys (27)

Čapmeno universiteto (JAV) mokslininkai išsiaiškino, kad vyrų ir moterų pavyduliavimas skiriasi.
Vardadieniai
Virmantas, Meda, Ferdinandas
6 patarimai marčioms: kaip pagerinti santykius su anyta?

6 patarimai marčioms: kaip pagerinti santykius su anyta? (48)

Nesutariate su vyro mama? Nesmagiausia dalis yra ta, kad tikrai nesijaučiate padariusi ką nors blogo, bet su jumis elgiasi būtent taip! Tačiau jūs padarėte - pagrobėte iš jos sūnų ir ji to niekada neatleis. Taigi jums belieka gudrauti. Štai patarimai, padėsiantys išvengti susitikimų mūšio lauke.
Padidintas vaikų aktyvumas ir dėmesio sutrikimas: patarimai šeimos nariams

Padidintas vaikų aktyvumas ir dėmesio sutrikimas: patarimai šeimos nariams (1)

Kas yra hiperaktyvumas? Ar šis sutrikimas tikrai būdingas vaikams? Kodėl tiek daug vaikų sunkiai sukaupia ir išlaiko dėmesį, negali ilgiau ramiai nusėdėti vienoje vietoje ir pan.? Iki šiol vyksta daug diskusijų, pateikiama įvairiausių atsakymų. Tie atsakymai kartais labai prieštaringi, kartais vienas kitą papildo, bet vis tiek visuminio vaizdo neatskleidžia. Pamėginsiu trumpai apžvelgti įvairias nuomones šiuo klausimu.
Kas iš tiesų yra pragaras žemėje, su vis trumpėjančiomis ekskursijomis į dangų

Kas iš tiesų yra pragaras žemėje, su vis trumpėjančiomis ekskursijomis į dangų (53)

Sveiki, šnekėsiu atvirai. Esu paauglys, kuris rūko žolę apie dvi savaites su tarpais. Tad noriu paklausti, jei mesčiau rūkyti, nors nesu tam priklausomas, ar man nieko neatsitiktų? Ar nebūtų jokių traukulių ar visokių kitokių sutrikimų?
Norvegijos ambasadorius: tėvų globos panaikinimas visuomet yra tik paskutinė išeitis

Norvegijos ambasadorius: tėvų globos panaikinimas visuomet yra tik paskutinė išeitis (43)

Norvegijos parlamente šį pavasarį bus svarstomas Hagos konvencijos ratifikavimas, prisidėsiantis prie Norvegijos nuolatinio siekio geriau ginti šalyje gyvenančių vaikų teises. Norvegijos ambasadoriaus Lietuvoje Dag Malmer Halvorsen nuomone, konvencija palengvins bendradarbiavimą su Lietuva ir kitomis šalimis, todėl Norvegija galės geriau užtikrinti užsieniečių vaikų teisių apsaugą.
Architektas R. Palekas: miestas – tai jaukios gatvės su parduotuvėlėmis, o ne prekybos centrai

Architektas R. Palekas: miestas – tai jaukios gatvės su parduotuvėlėmis, o ne prekybos centrai (11)

„Šiuolaikinėje Vilniaus architektūroje vis dar daug skubotumo ir nesiskaitymo su aplinka“, – sako architektas Rolandas Palekas. Nacionaline kultūros ir meno premija įvertintas kūrėjas teigia, kad miestas – tai pirmiausia jaukios gatvės, o ne milžiniški prekybos centrai, kurie šiandien Lietuvoje vis dažniau veržiasi į miestų centrus. Pasak jo, kad būtų užtikrinta miestiečių gyvenimo kokybė, reiktų daugiau dėmesio skirti ne tik pastatams, bet ir erdvėms tarp jų.
Baldų parodoje - dizainerio A. Pogrebnojaus sukurta sofa

Baldų parodoje - dizainerio A. Pogrebnojaus sukurta sofa (4)

Už dviejų dienų prasidės jau daugiau nei dvidešimt metų kasmet vykstanti tarptautinė paroda „Baldai“, kurioje baldų ir interjero detalių gamintojai bei pardavėjai, dizaineriai turės galimybę pristatyti savo naujausius produktus Lietuvos rinkai. Tai viena didžiausių parodų Lietuvoje, kuri į vieną vietą sukviečia daugiau nei šimtą dalyvių iš įvairių šalių.
„Kūrybinio verslo taurė”

Lietuvoje bus renkami kūrybinių industrijų lyderiai (1)

Prasideda kūrybinių industrijų atstovų registracija konkursui „Kūrybinio verslo taurė” (angl. „Creative Business Cup”). Nacionalinio konkurso laimėtojas atstovaus Lietuvą tarptautinio konkurso finale Kopenhagoje lapkričio mėnesį.
Rooney Mara namai

Interjeras namų, kur gyvens mergina su drakono tatuiruote R. Mara (5)

Pasak spaudos pranešimų, aktorius Aleksandras Skarsgardas neseniai pardavė savo namus „Mergina su drakono tatuiruote“ žvaigždei Rooney Mara už 2,9 mln. JAV dolerių, skelbia „Vida Press“.
Istorijų konkursas. „Labai netikėtai ir įdomiai mudu susipažinome“

Istorijų konkursas. „Labai netikėtai ir įdomiai mudu susipažinome“

Gal jau poroje prakalbote apie sužadėtuves ar vedybas? Gal rengiatės kuri šeimą? Tuomet šis konkursas būtent Jums, nes dviejų įdomiausių istorijų laukia puikus prizas - „Alma littera“ išleista knyga „Nuotakos biblija“.
Atgal į praeitį: nepakartojamosios Audrey Hepburn triumfas Holivude

Atgal į praeitį: nepakartojamosios Audrey Hepburn triumfas Holivude (4)

Kaip režisierius įkalbėjo Audrey vaidinti rizikingiausią tuo metu jos karjeroje vaidmenį? Kaip scenaristas apkvailino cenzorius? Kaip Hubertas de Givenchy sugebėjo tokią, regis, kupiną užuominų mažą juodą suknelę padaryti madą diktuojančiu modeliu? Ir pagaliau – gal svarbiausias klausimas – kaip Pusryčiai pas Tifanį privertė amerikietiškąją auditoriją patikėti, kad bloga mergaitė iš tiesų yra gera?
Verčiamas naujausias furorą sukėlusios rašytojos romanas

Verčiamas naujausias furorą sukėlusios rašytojos romanas (7)

Daugybei skaitytojų pageidaujant, į knygynus grįžta talentingos rusų rašytojos Marinos Stepnovos romanas „Lazario moterys“ („Tyto alba“, pirmas leidimas 2013 m.), kurį puikiai išvertė rašytojas, eseistas, vertėjas Sigitas Parulskis.
Vienuolis Bo Haeng: į vienuolyną neateina tie, kuriems „gerai sekasi“

Vienuolis Bo Haeng: į vienuolyną neateina tie, kuriems „gerai sekasi“ (27)

Šį pavasarį po ilgesnės pertraukos Lietuvoje ir vėl vieši žinomas aktorius, režisierius, rašytojas (garsioji knyga „Laiškai iš Drakono kalnų“!), aktyvus visuomenės veikėjas, dzenbudistų vienuolis Kęstutis Marčiulynas-Bo Haeng Sunimas. Vilniuje ir Kaune bus parodytas jo spektaklis „Auksinė šventykla“, vedami atsiskyrimai, seminarai ir meditacijų sesijos.
Trisdešimtmečio išpažintis: daug dirbau, daug pasiekiau, bet kur prasmė?

Trisdešimtmečio išpažintis: daug dirbau, daug pasiekiau, bet kur prasmė? (553)

Man 30 metų. Esu jaunas, perspektyvus, turintis nemažai įvairios patirties, savo kainą žinantis vyras. Turiu gerą aukštąjį išsilavinimą. Viską šiame gyvenime pasiekiau savo galva ir savo jėgomis, be niekieno pagalbos. Šiuo metu taip pat turiu ir gerą darbą (ir tuo pačiu neblogai apmokamą).
Nežinote kaip gauti svajonių darbą? Klauskite darbdavių!

Nežinote kaip gauti svajonių darbą? Klauskite darbdavių! (2)

Vasarą į darbo rinką pradeda plūsti įvairias mokymo įstaigas šviežiai pabaigę absolventai, kupini vilčių pradėti karjerą išsvajotose darbovietėse. Deja, dažniausiai šios svajonės pradeda tirpti jau po pirmo darbo pokalbio, taip ir nesulaukus lemtingojo skambučio iš darbdavio. Kaip palikti tinkamą įspūdį pokalbio metu jaunuoliams tampa tikra mįsle. Tuo tarpu daugelis įmonių, ieškančių potencialių darbuotojų, teigia pasigendantys rimtai dirbti pasiruošusių kandidatų.
Keiksmažodžių vertimas: cenzūruoti ar ne?

Keiksmažodžių vertimas: cenzūruoti ar ne? (17)

Neseniai Lietuvos žmogaus teisių centras paskelbė projekto „Svetima gėda“ vaizdo įrašą, puikiai iliustruojantį keiksmažodžių vertimo ir cenzūros temą. Kiekvienas vertėjas turėjo galimybę pasirinkti, ar perteikti tekstą pažodžiui, ar perfrazuoti, o gal neversti visai? Kaip tie klausimai sprendžiami vertimo teorijoje ir praktikoje? Apie etinius aspektus kalbama daug, tad apsiribosime tik lingvistiniais aspektais.
L. Blekaitytė: nerizikuodami rizikuojame daugiau

L. Blekaitytė: nerizikuodami rizikuojame daugiau (3)

Daugelis mūsų sulig Naujaisiais, gimtadieniu ar kita svarbia gyvenimo riba imame planuoti, kviestis pokyčius. Surašome ilgiausius jų sąrašus, nes suprantame, kad tai – mūsų laimingesnio, gražesnio gyvenimo žemėlapis. Kaip susidaryti asmeninį laimės ir sėkmės žemėlapį, o svarbiausia - kaip jį paversti tikrove, kaip siekti užsibrėžtų tikslų ir sulig kiekviena diena jaustis vis geriau, padeda atsakyti nauja lietuviška „Alma littera“ leidyklos išleista saviugdos knyga „Sielos aritmetika. Praktinis gidas teigiamų pokyčių link“.
Madingos vaikiškos šukuosenos šiam pavasariui

Madingos vaikiškos šukuosenos šiam pavasariui (12)

2015 m. pavasario/vasaros sezonas kviečia sugrįžti į 1970 – 1980 metų diktuojamas madas. „Pukio“ kirpyklėlės meistrai pristato vaikučiams keletą sušukavimo variantų, iš kurių galėsite išsirinkti šukuoseną, tinkančią tiek mokyklai, tiek smagiai šventei.
Seksas ir mada: kaip tai susiję?

Seksas ir mada: kaip tai susiję? (9)

Kostiumo istorikas, teatro dailininkas, mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas Lietuvoje paskutinį kartą viešą paskaitą skaitė daugiau nei prieš penkerius metus. Balandžio 21 dieną sostinėje mados metras kvies į renginį intriguojančia tema „Seksas ir mada“, kuris, mados istoriko teigimu, taps svarbiu miesto įvykiu.
Rosita Čivilytė

R. Čivilytė: nebenoriu tų suknelių, noriu kalbėti vidumi (57)

Su soliniu albumu į sceną grįžtanti Rosita Čivilytė „Žinių radijui“ antradienį sakė, kad jos sceninis prioritetas tikrai nėra apranga, todėl ji nebenori atrodyti taip, kaip ją anksčiau spausdavo aplinka.
Neįtikėtina: net populiariausi modeliai nėra patenkinti savo išvaizda

Neįtikėtina: net populiariausi modeliai nėra patenkinti savo išvaizda (2)

Mados pasaulis, žiniasklaida, net ir mes patys, kasdien pristatome pagražintas žmogaus versijas. Įsisukome į ratą, kuriame nuolatos ieškome tobulo, išskirtinio, stulbinančio grožio. To rezultatas kiek netikėtas – ieškodami kažko geresnio, tik pradedame jaustis blogiau.
To neįmanoma pamiršti: susitikimas su Polinezijos rykliais

To neįmanoma pamiršti: susitikimas su Polinezijos rykliais (4)

Kelionės pradžios aprašymą skaitykite čia.
Iš Kauno į Birštoną kursuos pramoginiai laivai

Iš Kauno į Birštoną kursuos pramoginiai laivai (7)

Jau nuo gegužės 24 d. iš Kauno į Birštono kurortą bus galima nuvykti pramoginiu laivu. Šiais metais iš viso numatyti 8 reisai, kurių metu keleiviai turės išskirtinę galimybę grožėtis Kauno marių regioninio parko vaizdais bei turiningai praleisti laiką nuostabiame Birštono kurorte.
25 metai svajonės link: du mėnesiai tolimoje Polinezijoje

25 metai svajonės link: du mėnesiai tolimoje Polinezijoje (57)

Dar būdamas 12 metų perskaičiau žymaus norvegų keliautojo, antropologo Tūro Hejerdalo knygą apie Kon Tikio ekspediciją, kur 1947 m. šešių žmonių įgula mediniu plaustu perplaukė dalį Ramiojo vandenyno iš Pietų Amerikos iki Polinezijos salų. Plaustas baigė kelionę suduždamas mažoje Polinezijos salų atole - Raroia.
Mieliausias kelionių atradimas - svaiginantis Kroatijos grožis

Mieliausias kelionių atradimas - svaiginantis Kroatijos grožis (51)

Vėl artėjo atostogos, vėl ieškojau kur ir su kuo vykti atostogauti. Išgelbėjo mintis, kad žmonės keliauja ir vieni. Iš karto supratau, kad viskas, ko man reikia – kalnai ir jūra – yra Kroatijoje. Kelionių agentūroje pasiūlė atostogas prie Adrijos jūros. Puiku, nereiks kiekvieną naktį miegoti vis kitame viešbutyje.
KONKURSAS „Mano gardžiausias šventinio stalo patiekalas“: laimėkite „Fiskars“ prizus

KONKURSAS „Mano gardžiausias šventinio stalo patiekalas“: laimėkite „Fiskars“ prizus

Skelbiame naują receptų konkursą ir kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir laimėti puikius Suomijos gamintojo „Fiskars“ įsteigtus prizus!
Velykinis „Napoleonas“

Velykinis „Napoleonas“ (6)

Šis receptas yra atsiųstas konkursui „Mano gardžiausias velykinis desertas“. Kviečiame dalyvauti ir Jus!
Rafaelo tortas

Tiesiog nepakartojamas: „Rafaelo“ tortas (25)

Šis receptas yra atsiųstas konkursui „Mano gardžiausias velykinis desertas“. Kviečiame dalyvauti ir Jus!