Kada galima pradėti mankštintis gimus kūdikiui?

Kada galima pradėti mankštintis gimus kūdikiui? (6)

Ne paslaptis, kad gimus kūdikiui mamytė rūpinasi savo mažyliu visą parą, septynias dienas per savaitę. Moteris beveik neturi laisvo laiko, dažnai trūksta miego. Tokia būsena sukelia įtampą, nerimą, o tai atsiliepia ne tik sveikatai ir prastai nuotaikai, bet ir santykiams su kūdikiu bei kitais šeimos nariais.
Tarptautinėje akrobatinės jogos mokymų savaitėje – 9 šalių atstovai

Tarptautinėje akrobatinės jogos mokymų savaitėje – 9 šalių atstovai (8) 

Rugpjūčio 8-17 d. vykęs akrobatinės jogos projektas (remiamas Europos Sąjungos pagal Erasmus+ programą) dalinasi sunokintais vaisiais. Į projektą atvyko 39 dalyviai net iš 9 valstybių! Tai beveik 1/5 Europos valstybių atstovai.
Pataria treneris: trys mitai apie štangą

Pataria treneris: trys mitai apie štangą (11)

Retas, kuris nežino kas yra štanga. Metalinis virbalas, su galuose užmaunamais svorio diskais. Su štanga patogu atlikti fizinius kėlimo, spaudimo ir kitus pratimus, treniruojant įvairias raumenų grupes (krūtinę, nugarą, rankas ir kitas).
Žolė, kuri valo organizmą, gerina kepenų funkciją, pakeičia kavą sergantiems širdies ligomis

Žolė, kuri valo organizmą, gerina kepenų funkciją, pakeičia kavą sergantiems širdies ligomis (10)

Tie, kurie negali gerti kavos – sergantieji širdies ir kraujagyslių, nervų ligomis, dažnai griebiasi jos pakaitalo – cikorijos, arba trūkažolės. Ji ne tik skani, bet ir naudinga. Jos galima dėti ir į natūralią kavą – skoniui pagerinti.
Kaip apgauti skrandį: 15 mažo kaloringumo užkandžių

Kaip apgauti skrandį: 15 mažo kaloringumo užkandžių (9)

Skelbiama, kad populiariausi lietuvių užkandžiai yra sumuštiniai ir vaisiai. Tiesa, net kas dešimtas gyventojas pirmiausiai renkasi greitus karštus užkandžius – kibinus, bandeles su dešrele, kebabus. Neatsisakoma ir bulvių traškučių, įvairių kepinių, sumuštinių.
Kaip pasielgti: pamilau vaikiną, kuris jau turi sužadėtinę

Kaip pasielgti: pamilau vaikiną, kuris jau turi sužadėtinę (109)

Situacija tokia, jog pamilau vaikiną, kuris jau turi antrą pusę. Bendravome daug, iš pradžių nė nemaniau į jį įsižiūrėti, save nuteikusi buvau, jog bendrausime tiesiog kaip geri draugai ir tiek. Tiesiog turėsiu su kuo praleisti laiką, pasivaikščioti, pažiūrėti filmą ar dar ką nuveikti, tačiau po kurio laiko supratau, kad jį laikau daugiau nei tik draugu, kad prieš kiekvieną kart susitinkant jaudinuosi kaip maža mergiotė.
4 mitai apie seksualumą

4 mitai apie seksualumą (30)

„Emocinis artumas garantuoja gerą seksą“, „moters seksualinė trauka priklauso nuo hormonų“ – mūsų intymus gyvenimas pilnas mitų, kurie gali trukdyti santykiams su mylimu žmogumi.
Emigrantės išpažintis: dėl niekų vyras ėmė įtarinėti mane neištikimybe, ir gyvenimas šeimoje tapo košmaru

Emigrantės išpažintis: dėl niekų vyras ėmė įtarinėti mane neištikimybe, ir gyvenimas šeimoje tapo košmaru (214)

Laba diena, labai reikia pagalbos. Jau nebežinau, ką daryt ir kaip gyvent. Mano vardas Lina (pakeistas). Gyvenu su vyru santuokoje 7 metai (santuoka iš meilės), prieš tai draugavom 2 metus. Turim 2 vaikus: 4 ir 2 metų. Gyvenam Anglijoj, abu daug dirbam.
Ištyrė, ar meilė daro seksą geresniu

Ištyrė, ar meilė daro seksą geresniu (56)

Ar meilė yra būtina geriems seksualiniams santykiams? Naujausi tyrimai rodo, kad dauguma moterų tiki tuo, kad intensyvus emocinis ryšys „didina fizinį pasitenkinimą“, praneša dailymail.co.uk.
Vardadieniai
Vilmantas, Vilmantė, Raimundas, Raimunda
Mokytojai: mokinių kūrybiškumą reikia ugdyti nuo mažens

Mokytojai: mokinių kūrybiškumą reikia ugdyti nuo mažens (2)

Jaunesni mokiniai kūrybiško mokymosi idėjas įsisavina lengviau nei vyresni. Pastarieji patiria daugiau įtampos dėl artėjančių egzaminų ir aukštų rezultatų reikalaujančių tėvų.
„Princo“ arba „princesės“ liga: kaip auginti įnoringus vaikus

„Princo“ arba „princesės“ liga: kaip auginti įnoringus vaikus (32)

Parašyti šia tema nusprendžiau oro uoste stebėdama kokių ketverių metų berniuką. Dėmesį patraukė jo šaižus, įnoringas balsas, suraukta, reikli ir nepatenkinta veido išraiška, beveik ištisai vyravusi jo veide tiek bendraujant su mama, jos drauge, tiek žiūrint į kitus žmones. Mama į tai mažai reagavo, stovėjo laukimo eilėje laukdama laipinimo į lėktuvą, ir, atrodė, kad toks sūnaus bendravimas jos neglumino.
Liūdnas vaikas

Kaip atpažinti vaikų depresiją? (2)

Kai matome dėl kažko trumpam nuliūdusį vaiką, suprantame, kad taip, deja, nutinka, kad liūdesys – gyvenimo dalis ir visų žmonių patiriama emocija, kurią ir vaikai augdami turi pažinti. Tačiau kai matome nuolat liūdinčius, mažai besidžiaugiančius vaikus, kyla klausimų, į kuriuos vienareikšmiškai atsakyti nėra lengva:
Lauko darželis

Neišnaudotos galimybės Lietuvoje - lauko darželiai (17)

Viena iš naujų iniciatyvų, kuri šiais Vaikų sveikatos metais Lietuvoje įgauna vis platesnį mąstą, tai lauko pedagogika paremti vaikų gamtos darželiai, kurie kitose šalyse skaičiuoja dešimtmečius, o Lietuvoje dar tebėra visiškai neišnaudotos galimybės vaikus auginti sveikai.
Moliniai namai - sveikatos šaltinis ar tiksinti bomba?

Moliniai namai - sveikatos šaltinis ar tiksinti bomba? (68)

Prie Trakų molinį namą pasistatęs Vilniaus universiteto dėstytojas Ričardas Skorupskas šypsosi: moterys molį dedasi ant veido, o vyrai iš molio drebia sienas. 36-metų fizinių mokslų daktaras, su šeima beveik metus gyvenantis moliniame pastate, jau spėjo pajusti šios medžiagos teikiamus privalumus. Tačiau kai kurie Aplinkos ministerijos specialistai, kalbant apie molinius namus, entuziazmu ne itin trykšta: neaišku, iš kur tas molis paimtas ir kaip jis veikia mūsų organizmą, juolab kad nebuvo atlikta jokių tyrimų.
Jonah Hill namų interjeras

Šviesus interjeras: Niujorko dvasia persmelktas loftas (3) 

Akademijos apdovanojimams nominuotas aktorius Jonah Hillas parduoda savo dviejų miegamųjų apartamentus, už kuriuos nori gauti 3 milijonus 795 tūkstančių dolerių (beveik 10 milijonų litų), skelbia „All over press“.
Kviečiame balsuoti už gražiausios terasos projektą!

Kviečiame balsuoti už gražiausios terasos projektą! (7) 

Dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse „Mano terasa“, kurį organizavo nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „MG Valda“ bei naujienų portalas „Delfi.lt“. Geriausius darbus pateikiame DELFI skaitytojų balsavimui. Nugalės projektas, sulaukęs daugiausiai portalo skaitytojų palaikymo balsų.
Augantys vaikiški baldai ir kitos ergonomikos paslaptys

Augantys vaikiški baldai ir kitos ergonomikos paslaptys

Artėjant mokslo metų pradžiai nemažai tėvų vis stipriau suka galvas, kaip savo vaikams išrinkti tinkamus baldus darbo vietai. Ergonomiškumas turėtų būti neabejotinai pagrindinis pasirinkimo kriterijus , bet toli gražu ne visi vaikiški darbo baldai tokie yra. Kaip juos atpažinti ir teisingai pasirinkti?
Gydytoja šokiruota: pacientės mama prakeikė jos vaikus

Gydytoja šokiruota: pacientės mama prakeikė jos vaikus (156)

„Kraupu, kad pacientės mama šitaip elgiasi su gydytoja“, - piktinasi Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos vyriausioji gydytoja prof. Alina Pūrienė. Ramią darbo popietę į jos kabinetą kūkčiodama įbėgo patyrusi vaikų odontologė. Iš pusiausviros gydytoją išvedė nepagarbus pacientės mamos elgesys. Anot gydytojos, ji buvo užgauliojama, prakeikiami jos vaikai.
Saulės smūgį patyrusi M.Lukošiūtė teigia vis dar nepasimokiusi

Saulės smūgį patyrusi M.Lukošiūtė teigia vis dar nepasimokiusi (2)

Lietuvoje praslinkus neregėtiems karščiams, dažnas laižosi sveikatos žaizdas. Ne išimtis ir jaunosios kartos operos solistė Marta Lukošiūtė. Tiesa, sparčiai karjeros laiptais kylanti dainininkė saulės smūgį patyrė šią vasarą viešėdama Italijoje, kai Lietuvos dar nelepino pragariškas karštis.
Saulius Urbonas: labiausiai nuo pokyčių atkalbinėja artimiausi žmonės

Saulius Urbonas: labiausiai nuo pokyčių atkalbinėja artimiausi žmonės (12)

Keli kilometrai bėgimo, mankšta, jėgos pratimai ir šaltas dušas – įprastas Sauliaus Urbono ryto ritualas. Šiandien Saulius sveikos gyvensenos moko kitus. Asmenybės ugdymo mokytojas ir žinomas sveikos gyvensenos propaguotojas šypsosi, kad iki tol reikėjo nueiti ilgą paieškų kelią.
Chrisas Prattas

Chrisas Prattas: iš apkūnoko benamio - į vieną geidžiamiausių pasaulio vyrų (8)

Kino ekranuose debiutavęs mažai žinomo amerikiečių režisieriaus Jameso Gunno filmas „Galaktikos sergėtojai“ į kino teatrus pasaulyje sutraukia vis daugiau žmonių. Vien per atidarymo savaitgalį JAV bilietų buvo parduota už daugiau nei 94 milijonus dolerių (241,9 mln. litų). Filmas tokio dėmesio sulaukė ne tik dėl įdomaus siužeto, gerų įvertinimų, bet ir dėl pagrindinio filmo vaidmens atlikėjo Chriso Pratto (35 m.) kūno transformacijos. Ruošdamasis filmavimui aktorius atsikratė kiek daugiau nei 27 kilogramų svorio.
Personalo ekspertai: dabar – tinkamiausias metas keisti darbą

Personalo ekspertai: dabar – tinkamiausias metas keisti darbą (1)

Pasak personalo ekspertų, rugsėjo mėnuo – tinkamiausias laikas ieškoti naujo darbo arba keisti senąjį. Ketvirtąjį metų ketvirtį Lietuvos darbo rinkoje numatomas darbuotojų kaitos pikas, kurio metu kvalifikuoto darbo vietų pasiūla taps didžiausia nuo ekonominės recesijos pradžios.
Ką daryti valytojai „su aukštuoju?“

Ką daryti valytojai „su aukštuoju?“ (62)

Per savo dar neilgą gyvenimą man yra tekę studijuoti trijuose skirtinguose universitetuose. Teko ir studentauti, bet juk tai ir yra jaunystės žavesys – kai po smagaus vakarėlio grįžusi namo naktį kaisdavau kavą ir iki ryto ruošdavausi egzaminui.
10 viešo kalbėjimo klaidų

10 viešo kalbėjimo klaidų (7)

Dažnai žmonės, nemokantys sklandžiai dėstyti savo minčių žodžiu, kreipiasi į specialistus, kad šie parengtų kalbą itin svarbiai progai. Tačiau net ir laikant rankose specialisto „paruoštuką“, ne visuomet drąsu rėžti kalbą prieš auditoriją. Kalburasymas.lt sudarė pagrindinių viešo kalbėjimo klaidų sąrašą.
Ką pasako feisbuko profilio nuotrauka?

Ką pasako feisbuko profilio nuotrauka? (96)

Feisbukas man šiek tiek primena froidišką sapnų interpretaciją – čia atsispindi mūsų didžiausi troškimai ir baimės.
Pristatomas naujas mados leidinys vaikams

Pristatomas naujas mados leidinys vaikams (4) 

„Mūsų mama yra didžiausia mada“, – taip mados apibrėžimą išpyškino pirmo lietuviško žurnalo apie vaikų madą pagrindinio interviu herojės. Lietuvoje garsios mados pasaulio moters (kokios – sužinosite atsivertę naujo žurnalo puslapius) dukrelės dvynės per kelių valandų pokalbį ir fotosesiją atvėrė komandai kitokius šio, rodos, kasdieniško pasaulio rakursus.
Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją

Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją (6) 

Trečiadienio vakarą Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją „Pasipuošti širdį...“ Kolekcija suskirstyta į tris dalis: „Gėlės“, „Prisiminimai“ ir „Žuvys“.
Sukurta moterims, bet patiks ir vyrams: naujausi maudymosi kostiumėliai iš Majamio

Sukurta moterims, bet patiks ir vyrams: naujausi maudymosi kostiumėliai iš Majamio (30) 

Majamyje pristatyta naujausia maudymosi kostiumėlių kolekcija 2015 m. pavasariui-vasarai. Kviečiame paganyti akis!
Monte Karlo labdaros pokyliui Europos elitas rinkosi E. Tatarinovos sukneles

Monte Karlo labdaros pokyliui Europos elitas rinkosi E. Tatarinovos sukneles (17) 

Monako širdis vėl suvirpėjo. Ir nuo Prancūzijos Rivjeroje gyvenančio elito dosnumo, ir nuo įspūdingų jų apdarų. Kasmetinis labdaros pokylis, skirtas paremti organizacijos Kiddo globojamus neįgalius vaikus ir jų šeimas, praėjusią savaitę sulaukė kelių šimtų garbingų svečių iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, Austrijos, Ukrainos ir Lietuvos.
Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei?

Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei? (15)

Sveiki, mano vardas Maja. Mano atostogos baigėsi tada, kai į užjūrį išvyko mano šeimininkas. Namie likome trise: aš, šeimininkė ir Justė. Pamenu, per paskutines atostogas Palangoje mes visi vaikščiojom tiltu, ir šeimininkas Justei pasakė, kad rytoj jis išplauks kitapus jūros, nes ten daug uždirbs ir galės siųsti namo money money money. Ir dar sakė, kad per atostogas jis būtinai sugrįš.
Bendri pomėgiai: kolegas vienija motociklų gaudesys

Bendri pomėgiai: kolegas vienija motociklų gaudesys (7) 

Neginčijama tiesa, jog bendri pomėgiai gali suvienyti net ir labai skirtingas asmenybes. Bendraminčių sutinkame ne tik draugų susibūrimuose, laisvalaikio užsiėmimuose, bet neretai ir darbe.
Palangoje vykstančio smėlio skulptūrų festivalio nugalėtoju tapo vengras

Palangoje vykstančio smėlio skulptūrų festivalio nugalėtoju tapo vengras (3) 

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje Palangoje vykstančio Tarptautinio smėlio skulptūrų festivalio nugalėtoju paskelbtas menininkas iš Vengrijos Ferencas Monostori.
Skruzdėliukas: gatvės kultūra jaunam žmogui gali tapti išsigelbėjimu

Skruzdėliukas: gatvės kultūra jaunam žmogui gali tapti išsigelbėjimu (3)

Šiandien ne vienas vyresnis žmogus burnoja, kad šiuolaikinis jaunimas pasyvus, neatsakingas ar niekuo nesidomi, tačiau Lietuvoje populiarėjanti gatvės kultūra atskleidžia ką kita. Prieš dešimt metų „šlaistymusi gatvėmis“ vadintas laisvalaikis pritraukia vis daugiau jaunų žmonių, kurie gatvėje nori ne tiesiog leisti laiką, bet atvirkščiai – ieškoti savęs, meninio įkvėpimo ar tiesiog išmokti naujų dalykų.
Naujo vasaros sezono vynai

Naujo vasaros sezono vynai (4)

Supažindinu delfi.lt skaitytojus su naujai Lietuvoje atsiradusiais bei vasaros metu atrastais vynais.
Tirpsta burnoje: šokoladinis pyragas su obuoliene

Tirpsta burnoje: šokoladinis pyragas su obuoliene (4)

Išsivirėte obuolienės? Išsikepkite dar ir pyragą, bus nuostabus desertas!
Garstyčių sėklos

Garstyčios: kiek, kaip ir su kuoGarstyčios – tai pagardas, pagamintas iš garstyčių sėklų. Šios sėklos (suskaldytos arba sumaltos) yra sumaišomos su vandeniu, druska, citrinų sultimis ir kitais skysčiais bei prieskoniais, kol gaunama garstyčių masė. Pagamintų garstyčių spalva gali svyruoti nuo šviesiai geltonos iki tamsiai rudos. Taip garstyčios gaminamos šiandien, tačiau Romos laikais viskas buvo kitaip...