Netikėta: kuo naudingas plaukų plovimas obuolių actu

Netikėta: kuo naudingas plaukų plovimas obuolių actu (14)1 d.

Turėtumėte tai išbandyti – pasirodo, plaukus galima plauti su obuolių actu. Jis pasižymi priešgrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis ir, kitaip nei chemikalų prigrūsti kondicionieriai ir šampūnai, nepažeidžia natūralios pH pusiausvyros. Obuolių actas garantuos jums sveikesnius ir labiau žvilgančius plaukus.
Visa tiesa apie organizmo valymą: kam būtina, nuo ko pradėti

Visa tiesa apie organizmo valymą: kam būtina, nuo ko pradėti (17)1 d.

Apie organizmo valymo procedūras pastaruoju metu kalbama išties nemažai. Paprasti, tačiau sveiki gyvenimo būdo įpročiai daro labai didelę įtaką organizmui. Dietos, detoksikacijos programos, valymo procedūros ir natūralios priemonės – ką pasirinkti ir kuo vadovautis?
Internetinės pažintys: tai, ką privalote žinoti

Internetinės pažintys: tai, ką privalote žinoti (286)

Pažintys internete – puiki alternatyva taupantiems laiką vienišiams. Tačiau ir čia galioja savos taisyklės, kurias žinodami turėsite kur kas daugiau šansų susirasti savo gyvenimo draugę ar draugą.
Pasimetusi ir sutrikusi 26 m. mergina: paleisti mylimą žmogų ar bandyti jį susigrąžinti?

Pasimetusi ir sutrikusi 26 m. mergina: paleisti mylimą žmogų ar bandyti jį susigrąžinti? (123)

„Su mylimu vaikinu draugavome jau daug metų, susipažinome dar mokyklos laikais, tačiau visada mus skyrė atstumas tarp miestų. Per visą draugystės laiką buvo pykčių, tačiau vis susitaikydavome, ir vėl susipykdavome. Priežastys įvairios: pavydas, nepasitikėjimas, dėmesio reikalavimas“, - pradeda savo istoriją DELFI skaitytoja ir prašo pagalbos. Jai pataria individualiosios psichologijos analitikas Viktoras Šapurovas.
11 metų susituokusi moteris: kaip vyro motina griauna gyvenimą

11 metų susituokusi moteris: kaip vyro motina griauna gyvenimą (165)

„Laba diena, su vyru esu sėkmingai susituokusi 11 metų. Per mūsų gyvenimą visko buvo, bet su metais mūsų jausmai tik sustiprėjo ir vienas kitą vis labiau branginame, atrodo ko dar norėti iš gyvenimo. O norime mes ramybės, ramybės iš vyro motinos“, - kreipėsi į DELFI su pagalbos prašymu moteris. Jai pataria individualiosios psichologijos analitikas Viktoras Šapurovas.
Sutuoktinis turi antsvorio? Ką tai reiškia santykiams

Sutuoktinis turi antsvorio? Ką tai reiškia santykiams (18)

Vieni beviltiškai kovoja su papildomais kilogramais, kiti – su kompleksais ir išankstinėmis nuostatomis dėl išvaizdos. Tačiau kai esame poroje, mūsų suvokimas apie savo pačių kūną pasikeičia. Kartais pasikeičia ir pats svoris. Juk dabar mes ne tik matome save kito akimis, bet ir dalijamės su juo įpročiais. Ką tai reiškia mūsų santykiams?
Vardadieniai
Alkmenas, Rūta, Aleksandras, Lidija
6 patarimai marčioms: kaip pagerinti santykius su anyta?

6 patarimai marčioms: kaip pagerinti santykius su anyta? (47)

Nesutariate su vyro mama? Nesmagiausia dalis yra ta, kad tikrai nesijaučiate padariusi ką nors blogo, bet su jumis elgiasi būtent taip! Tačiau jūs padarėte - pagrobėte iš jos sūnų ir ji to niekada neatleis. Taigi jums belieka gudrauti. Štai patarimai, padėsiantys išvengti susitikimų mūšio lauke.
Padidintas vaikų aktyvumas ir dėmesio sutrikimas: patarimai šeimos nariams

Padidintas vaikų aktyvumas ir dėmesio sutrikimas: patarimai šeimos nariams (1)

Kas yra hiperaktyvumas? Ar šis sutrikimas tikrai būdingas vaikams? Kodėl tiek daug vaikų sunkiai sukaupia ir išlaiko dėmesį, negali ilgiau ramiai nusėdėti vienoje vietoje ir pan.? Iki šiol vyksta daug diskusijų, pateikiama įvairiausių atsakymų. Tie atsakymai kartais labai prieštaringi, kartais vienas kitą papildo, bet vis tiek visuminio vaizdo neatskleidžia. Pamėginsiu trumpai apžvelgti įvairias nuomones šiuo klausimu.
Kas iš tiesų yra pragaras žemėje, su vis trumpėjančiomis ekskursijomis į dangų

Kas iš tiesų yra pragaras žemėje, su vis trumpėjančiomis ekskursijomis į dangų (52)

Sveiki, šnekėsiu atvirai. Esu paauglys, kuris rūko žolę apie dvi savaites su tarpais. Tad noriu paklausti, jei mesčiau rūkyti, nors nesu tam priklausomas, ar man nieko neatsitiktų? Ar nebūtų jokių traukulių ar visokių kitokių sutrikimų?
Norvegijos ambasadorius: tėvų globos panaikinimas visuomet yra tik paskutinė išeitis

Norvegijos ambasadorius: tėvų globos panaikinimas visuomet yra tik paskutinė išeitis (43)

Norvegijos parlamente šį pavasarį bus svarstomas Hagos konvencijos ratifikavimas, prisidėsiantis prie Norvegijos nuolatinio siekio geriau ginti šalyje gyvenančių vaikų teises. Norvegijos ambasadoriaus Lietuvoje Dag Malmer Halvorsen nuomone, konvencija palengvins bendradarbiavimą su Lietuva ir kitomis šalimis, todėl Norvegija galės geriau užtikrinti užsieniečių vaikų teisių apsaugą.
Architektas R. Palekas: miestas – tai jaukios gatvės su parduotuvėlėmis, o ne prekybos centrai

Architektas R. Palekas: miestas – tai jaukios gatvės su parduotuvėlėmis, o ne prekybos centrai (11)

„Šiuolaikinėje Vilniaus architektūroje vis dar daug skubotumo ir nesiskaitymo su aplinka“, – sako architektas Rolandas Palekas. Nacionaline kultūros ir meno premija įvertintas kūrėjas teigia, kad miestas – tai pirmiausia jaukios gatvės, o ne milžiniški prekybos centrai, kurie šiandien Lietuvoje vis dažniau veržiasi į miestų centrus. Pasak jo, kad būtų užtikrinta miestiečių gyvenimo kokybė, reiktų daugiau dėmesio skirti ne tik pastatams, bet ir erdvėms tarp jų.
Baldų parodoje - dizainerio A. Pogrebnojaus sukurta sofa

Baldų parodoje - dizainerio A. Pogrebnojaus sukurta sofa (4)

Už dviejų dienų prasidės jau daugiau nei dvidešimt metų kasmet vykstanti tarptautinė paroda „Baldai“, kurioje baldų ir interjero detalių gamintojai bei pardavėjai, dizaineriai turės galimybę pristatyti savo naujausius produktus Lietuvos rinkai. Tai viena didžiausių parodų Lietuvoje, kuri į vieną vietą sukviečia daugiau nei šimtą dalyvių iš įvairių šalių.
„Kūrybinio verslo taurė”

Lietuvoje bus renkami kūrybinių industrijų lyderiai (1)

Prasideda kūrybinių industrijų atstovų registracija konkursui „Kūrybinio verslo taurė” (angl. „Creative Business Cup”). Nacionalinio konkurso laimėtojas atstovaus Lietuvą tarptautinio konkurso finale Kopenhagoje lapkričio mėnesį.
Rooney Mara namai

Interjeras namų, kur gyvens mergina su drakono tatuiruote R. Mara (5)

Pasak spaudos pranešimų, aktorius Aleksandras Skarsgardas neseniai pardavė savo namus „Mergina su drakono tatuiruote“ žvaigždei Rooney Mara už 2,9 mln. JAV dolerių, skelbia „Vida Press“.
Istorijų konkursas. „Labai netikėtai ir įdomiai mudu susipažinome“

Istorijų konkursas. „Labai netikėtai ir įdomiai mudu susipažinome“

Gal jau poroje prakalbote apie sužadėtuves ar vedybas? Gal rengiatės kuri šeimą? Tuomet šis konkursas būtent Jums, nes dviejų įdomiausių istorijų laukia puikus prizas - „Alma littera“ išleista knyga „Nuotakos biblija“.
Atgal į praeitį: nepakartojamosios Audrey Hepburn triumfas Holivude

Atgal į praeitį: nepakartojamosios Audrey Hepburn triumfas Holivude (4)

Kaip režisierius įkalbėjo Audrey vaidinti rizikingiausią tuo metu jos karjeroje vaidmenį? Kaip scenaristas apkvailino cenzorius? Kaip Hubertas de Givenchy sugebėjo tokią, regis, kupiną užuominų mažą juodą suknelę padaryti madą diktuojančiu modeliu? Ir pagaliau – gal svarbiausias klausimas – kaip Pusryčiai pas Tifanį privertė amerikietiškąją auditoriją patikėti, kad bloga mergaitė iš tiesų yra gera?
Verčiamas naujausias furorą sukėlusios rašytojos romanas

Verčiamas naujausias furorą sukėlusios rašytojos romanas (6)

Daugybei skaitytojų pageidaujant, į knygynus grįžta talentingos rusų rašytojos Marinos Stepnovos romanas „Lazario moterys“ („Tyto alba“, pirmas leidimas 2013 m.), kurį puikiai išvertė rašytojas, eseistas, vertėjas Sigitas Parulskis.
Vienuolis Bo Haeng: į vienuolyną neateina tie, kuriems „gerai sekasi“

Vienuolis Bo Haeng: į vienuolyną neateina tie, kuriems „gerai sekasi“ (26)

Šį pavasarį po ilgesnės pertraukos Lietuvoje ir vėl vieši žinomas aktorius, režisierius, rašytojas (garsioji knyga „Laiškai iš Drakono kalnų“!), aktyvus visuomenės veikėjas, dzenbudistų vienuolis Kęstutis Marčiulynas-Bo Haeng Sunimas. Vilniuje ir Kaune bus parodytas jo spektaklis „Auksinė šventykla“, vedami atsiskyrimai, seminarai ir meditacijų sesijos.
Nežinote kaip gauti svajonių darbą? Klauskite darbdavių!

Nežinote kaip gauti svajonių darbą? Klauskite darbdavių! (2)

Vasarą į darbo rinką pradeda plūsti įvairias mokymo įstaigas šviežiai pabaigę absolventai, kupini vilčių pradėti karjerą išsvajotose darbovietėse. Deja, dažniausiai šios svajonės pradeda tirpti jau po pirmo darbo pokalbio, taip ir nesulaukus lemtingojo skambučio iš darbdavio. Kaip palikti tinkamą įspūdį pokalbio metu jaunuoliams tampa tikra mįsle. Tuo tarpu daugelis įmonių, ieškančių potencialių darbuotojų, teigia pasigendantys rimtai dirbti pasiruošusių kandidatų.
Keiksmažodžių vertimas: cenzūruoti ar ne?

Keiksmažodžių vertimas: cenzūruoti ar ne? (17)

Neseniai Lietuvos žmogaus teisių centras paskelbė projekto „Svetima gėda“ vaizdo įrašą, puikiai iliustruojantį keiksmažodžių vertimo ir cenzūros temą. Kiekvienas vertėjas turėjo galimybę pasirinkti, ar perteikti tekstą pažodžiui, ar perfrazuoti, o gal neversti visai? Kaip tie klausimai sprendžiami vertimo teorijoje ir praktikoje? Apie etinius aspektus kalbama daug, tad apsiribosime tik lingvistiniais aspektais.
L. Blekaitytė: nerizikuodami rizikuojame daugiau

L. Blekaitytė: nerizikuodami rizikuojame daugiau (3)

Daugelis mūsų sulig Naujaisiais, gimtadieniu ar kita svarbia gyvenimo riba imame planuoti, kviestis pokyčius. Surašome ilgiausius jų sąrašus, nes suprantame, kad tai – mūsų laimingesnio, gražesnio gyvenimo žemėlapis. Kaip susidaryti asmeninį laimės ir sėkmės žemėlapį, o svarbiausia - kaip jį paversti tikrove, kaip siekti užsibrėžtų tikslų ir sulig kiekviena diena jaustis vis geriau, padeda atsakyti nauja lietuviška „Alma littera“ leidyklos išleista saviugdos knyga „Sielos aritmetika. Praktinis gidas teigiamų pokyčių link“.
Stulbinančią karjerą Norvegijoje padaręs buvęs santechnikas Rytis: savo ateitį matau tik Lietuvoje

Stulbinančią karjerą Norvegijoje padaręs buvęs santechnikas Rytis: savo ateitį matau tik Lietuvoje (63)

Daugelis emigrantų išvykę iš Lietuvos į ją sugrįžta tik atostogoms ar vizitui pas odontologą, kirpėją ar kitą specialistą. Tačiau jaunosios kartos atstovas, 28-erių Rytis Matulaitis, kuris beveik dešimtmetį vysto sėkmingą karjerą Skandinavijos šalyse, teigia, kad užsienis jam tėra vieta, kur vystomas verslas, o Lietuva visada išliks namais, kuriuose norisi kurti šeimą ir savo ateitį.
Rosita Čivilytė

R. Čivilytė: nebenoriu tų suknelių, noriu kalbėti vidumi (54)

Su soliniu albumu į sceną grįžtanti Rosita Čivilytė „Žinių radijui“ antradienį sakė, kad jos sceninis prioritetas tikrai nėra apranga, todėl ji nebenori atrodyti taip, kaip ją anksčiau spausdavo aplinka.
Neįtikėtina: net populiariausi modeliai nėra patenkinti savo išvaizda

Neįtikėtina: net populiariausi modeliai nėra patenkinti savo išvaizda (1)

Mados pasaulis, žiniasklaida, net ir mes patys, kasdien pristatome pagražintas žmogaus versijas. Įsisukome į ratą, kuriame nuolatos ieškome tobulo, išskirtinio, stulbinančio grožio. To rezultatas kiek netikėtas – ieškodami kažko geresnio, tik pradedame jaustis blogiau.
Stiliaus blogerio patarimai: kaip rengtis vyrams pagal figūros tipą

Stiliaus blogerio patarimai: kaip rengtis vyrams pagal figūros tipą (11)

Gerai parinkti drabužiai leis kiekvienam vyrui ne tik atrodyti stilingai ir gražiai, tačiau ir vizualiai pakoreguoti savo kūno formą – tereikia žinoti, kokiai figūrai, kokie drabužiai tinka, o kokie – ne.
Intymusis italių trikotažas, arba skyrybas kainuojantys apatiniai

Intymusis italių trikotažas, arba skyrybas kainuojantys apatiniai (18)

„Man be galo malonu, jog turiu galimybę Lietuvos moterims atskleisti uždangą į italės moters buitį, jos kasdienybę, perteikti savo patirtį ir padėti suprasti, kur slypi tikroji elegantiško gyvenimo paslaptis. Esu tikra, kad kiekviena Lietuvos moteris, nepriklausomai nuo materialinės ar socialinės padėties, gali patirti komforto būseną ir džiaugsmą. Tokį, kurį jaučia italės – moterys, elegancija žavinčios visą pasaulį”,- sako Jurga Jurkevičienė, pristatydama knygą „Itališkos elegancijos kodas”.
To neįmanoma pamiršti: susitikimas su Polinezijos rykliais

To neįmanoma pamiršti: susitikimas su Polinezijos rykliais (4)

Kelionės pradžios aprašymą skaitykite čia.
Iš Kauno į Birštoną kursuos pramoginiai laivai

Iš Kauno į Birštoną kursuos pramoginiai laivai (7)

Jau nuo gegužės 24 d. iš Kauno į Birštono kurortą bus galima nuvykti pramoginiu laivu. Šiais metais iš viso numatyti 8 reisai, kurių metu keleiviai turės išskirtinę galimybę grožėtis Kauno marių regioninio parko vaizdais bei turiningai praleisti laiką nuostabiame Birštono kurorte.
25 metai svajonės link: du mėnesiai tolimoje Polinezijoje

25 metai svajonės link: du mėnesiai tolimoje Polinezijoje (57)

Dar būdamas 12 metų perskaičiau žymaus norvegų keliautojo, antropologo Tūro Hejerdalo knygą apie Kon Tikio ekspediciją, kur 1947 m. šešių žmonių įgula mediniu plaustu perplaukė dalį Ramiojo vandenyno iš Pietų Amerikos iki Polinezijos salų. Plaustas baigė kelionę suduždamas mažoje Polinezijos salų atole - Raroia.
Mieliausias kelionių atradimas - svaiginantis Kroatijos grožis

Mieliausias kelionių atradimas - svaiginantis Kroatijos grožis (51)

Vėl artėjo atostogos, vėl ieškojau kur ir su kuo vykti atostogauti. Išgelbėjo mintis, kad žmonės keliauja ir vieni. Iš karto supratau, kad viskas, ko man reikia – kalnai ir jūra – yra Kroatijoje. Kelionių agentūroje pasiūlė atostogas prie Adrijos jūros. Puiku, nereiks kiekvieną naktį miegoti vis kitame viešbutyje.
Rafaelo tortas

Tiesiog nepakartojamas: „Rafaelo“ tortas (25)1 d.

Šis receptas yra atsiųstas konkursui „Mano gardžiausias velykinis desertas“. Kviečiame dalyvauti ir Jus!
Patiks visiems: griliažinis tortas su Rududu

Patiks visiems: griliažinis tortas su Rududu (11)

Šis receptas yra atsiųstas konkursui „Mano gardžiausias velykinis desertas“. Kviečiame dalyvauti ir Jus!
Kuršėnų vyniotinis

Mano gardžiausias velykinis desertas: Kuršėnų vyniotinis (27)

DELFI skaitytoja Giedrė Stoškutė dalinasi puikaus Kuršėnų vyniotinio receptu. Atsiųskite ir Jūs gyvenimas@delfi.lt savo mėgstamiausio velykinio deserto receptą ir laimėkite konkurse!