Ar žinote, kodėl kasdien po pietų turėtumėte masažuoti savo ausis?

Ar žinote, kodėl kasdien po pietų turėtumėte masažuoti savo ausis? (12) 1 d.

Paprastai savo nuovargį bandome įveikti tokia rutina: kavos gėrimas, malda energijos dievams, ir vėl viskas iš naujo.
Kaip atsigauti po antibiotikų vartojimo?

Kaip atsigauti po antibiotikų vartojimo? (7) 1 d.

„Sergu lėtine obstrukcine plaučių liga. Jai paūmėjus turiu vartoti antibiotikus. Kartais jų tenka nemažai išgerti. Girdėjau, kad jie kenkia virškinimui. Ar tai tiesa? Kaip nuo to apsisaugoti?
Rimas, 64 m.
10 000 žingsnių – receptas dailiai figūrai

10 000 žingsnių – receptas dailiai figūrai (8)

Neatsispyrėte pagundai prie kavos paskanauti saldumynų? Nesijaudinkite, lieti prakaito sporto salėje dėl aplankiusios silpnumo akimirkos nereikės – sudeginti nepageidaujamas kalorijas galima ir einant. Amerikiečių moksliniai tyrimai rodo, kad moterys, kasdien nueinančios 10 ar daugiau tūkstančių žingsnių, gali pasigirti dailesne figūra, sakoma pranešime spaudai.
Kai oras biure tampa lyg Sacharos dykumoje

Kai oras biure tampa lyg Sacharos dykumoje

Žiemos ir šildymo laikotarpis tampa tikru iššūkiu dirbantiems biuruose. Oras dažnai išsausėja tiek, kad nesiekia net minimalios rekomenduojamos drėgmės. Kaip išgyventi sausąjį periodą ir padėti savo odai?
6 nesudėtingi būdai sulieknėti be sporto ir tablečių

6 nesudėtingi būdai sulieknėti be sporto ir tablečių (23)

Treniruotės ir specialūs medikamentai – tai dažniausi metodai, kuriuos naudoja tie, kurie nori atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Vis tik dažnai pamirštama apie kitus veiksmingumu nenusileidžiančius variantus.
Ko apie santykius mane išmokė skyrybos ir mirtis

Ko apie santykius mane išmokė skyrybos ir mirtis (42)

Katie Mitchell reguliariai rašo savo tinklaraštį „Mama the Reader“, kuriame pateikia savo požiūrį į gyvenimą kaip rašytoja, skaitytoja ir vieniša mama, skelbia huffingtonpost.com. Ji pasidalijo savo skaudžia patirtimi.
Meilės mitas: kodėl vis sunkiau rasti savo antrąją pusę?

Meilės mitas: kodėl vis sunkiau rasti savo antrąją pusę? (96)

Kai žmogus neranda savo „giminingos sielos“, tai gali turėti rimtesnes pasekmes nei vien sudaužyta širdis, teigia klinikinės psichologijos specialistė Susanne Vosmer iš Halo universiteto (Didžioji Britanija), kurios nuomonę spausdina independent.co.uk.
Karta, kuri nori sekso, bet nenori santykių

Karta, kuri nori sekso, bet nenori santykių (156)

Mes norime antro kavos puodelio naršydami po savo „Instagram“ paskyras tingiais sekmadienio rytais, mes norime kitos batų poros meniškoms savo kojų nuotraukoms. Mes norime tokių įrašų „Facebook“, kurie visiems patiktų ir kuriuos galėtų visi komentuoti.
Mobiliosios aplikacijos, skirtos neištikimybei nuslėpti

Mobiliosios aplikacijos, skirtos neištikimybei nuslėpti (23)

Ar žinojote, kad neištikimiems partneriams kuriamos specialios programėlės, kurios padeda savo papildomus užsiėmimus paslėpti nuo antrųjų pusių?
Vardadieniai
Galiginas, Garsė, Agnietė
Viskas apie Džeko Raselo terjerą

Viskas apie Džeko Raselo terjerą

Džeko Raselo terjerai išpopuliarėjo po filmo „Kaukė“. Šios veislės šuo netiks ramiems pasyvių laisvalaikį mėgstantiems žmonėms, o aktyvūs žmonės jį įsimylės visam gyvenimui.
Specialistė: pažymiai neatspindi tikrojo mokinių talento ir jų gabumų

Specialistė: pažymiai neatspindi tikrojo mokinių talento ir jų gabumų (12)

Siekti kuo aukštesnio įvertinimo šiandieninėje švietimo sistemoje jau tapo įprasta. Dešimtukas ar kitas teigiamas pažymys, daugelio nuomone, parodo ir įprasmina vaiko gabumus bei pastangas siekiant mokslo aukštumų. Vis dėlto specialistai teigia, kad tai ydingas požiūris, mat jie atspindi tik mažą dalį mūsų vaikų gabumų, sakoma pranešime spaudai.
Vaikai – pasaulio kūrėjai ir gelbėtojai. Kaip to pasiekti?

Vaikai – pasaulio kūrėjai ir gelbėtojai. Kaip to pasiekti?

„Gal ir norėčiau savo aštuntokams suteikti daugiau laisvės, tačiau kaip galiu būti tikra, kad jie elgsis atsakingai – neužgaus vienas kito, netinginiaus ir nesugriaus klasės?“, – nuogąstavimais dalijasi klasės auklėtoja pokalbio metu.
Pažadas naujiems metams – vaikų iš socialinės rizikos šeimų švietimas

Pažadas naujiems metams – vaikų iš socialinės rizikos šeimų švietimas

Metų pradžioje pasižadame būti geresni, tolerantiškesni, sveikiau maitintis ir daugiau sportuoti, aplankyti tolimus draugus ir pagaliau pradėti gyventi svajonių gyvenimą. Knygų pasaulio žmonės jau svajoja apie naujus leidinius, knygų muges ir privalomų perskaityti kūrinių sąrašus. Leidykla „Nieko rimto“ taip pat sau ir savo draugams duoda daug knygiškų pažadų, bet šįkart – tik apie vieną jų.
Lietuviams bet ko neįpirši – gręžiasi į elitiškesnes prekes

Lietuviams bet ko neįpirši – gręžiasi į elitiškesnes prekes (31)

Nors pasaulinės tendencijos Lietuvos gamintojų neaplenkia, lietuviai turi gana aiškiai susiformavusį savą skonį. Be to, ekspertai beveik sutartinai tvirtina, kad rinkoje vis pasirodančių naujų skonių gausa neliudija gamintojų sėkmės.
Hangas

Ar žinote, kas yra hangas? (3)

Hangas – labai jaunas muzikos instrumentas, skaičiuojantis antrą dešimtį, dėl savo neįprastos formos ir skambesio kartais vadinamas muzikos skulptūra.
Aromaterapija: paslaptinga kvapų galia

Aromaterapija: paslaptinga kvapų galia (2)

Skeptikų kritikuojama, tačiau itin pamėgta rytuose, teigiamai veikianti ne tik fizinę, bet ir dvasinę žmogaus būseną – aromaterapija. Paslaptinga, tačiau itin maloni procedūra, kurią dažniausiai renkasi nerimo, streso, depresijos, emocinio išsekimo ar miego sutrikimų turintys asmenys.
Miniatiūrinis sodas bute

Miniatiūrinis sodas bute (1)

Žiema – pats tinkamiausias laikas miniatiūriniam sodui kurti. Žiūrėdamas į jį tikiesi stebuklo – regis, tuoj pasirodys stebuklingoji fėja ir prisės pailsėti ant mažo suoliuko. Tokį nuotaiką keliantį sodą nesunku įsirengti pačiam, tereikia pasitelkti fantaziją ir įdėti šiek tiek darbo. Smagus užsiėmimas suteiks džiaugsmo ir vaikams.
Barsukas

S. Paltanavičius: ką mums praneš barsukas? (4) 1 d.

Jau perkopėme žiemos vidurį, dabar laukiame barsuko naujienų. Įdomu, o ką apie šią būsimą svarbią savo misiją mano pats barsukas? O jis dabar tikrai snaudžia savo urvo gilumoje įrengtame guolyje.
Viačeslavsa Mickevičius

Pašiepiančių dainų autorius V. Mickevičius: norime, kad visuomenė neužmigtų!

Viačeslavas Mickevičius - aktorius, renginių vedėjas, gatvės triukų atlikėjas, dainų, spektaklių kūrėjas, daiktų išradėjas. Bet šiandien geriausiai žinomas dėl savo kuriamų dainų. Dainose - aktualūs įvykiai, dažnai žymūs žmonės ir situacijos, sukėlusios audringų visuomenės reakcijų. Daugiausiai diskusijų sulaukusios dainos – apie stoteles griaunančius BMW markės automobilius, emigrantus, kurie svetur užsiiminėja nešvariais darbeliais ir kaimietį studentą Vilniuje.
Studentei išnuomojo butą su staigmena – žalą pasiūlė atlyginti fejerverkais

Studentei išnuomojo butą su staigmena – žalą pasiūlė atlyginti fejerverkais (37)

Butą su staigmena studentei išnuomojęs brokeris atsipirko viršininko pabarimu, o savininkas vietoje sumokėtų nuompinigių pasiūlė fejerverkų. Galop, grąžino merginai tik dalį sumos, paaiškindamas, kad pats už paskolą bankui moka.
Milžiniška sekvoja Kalifornijoje neatlaikė audros

Pasaulio įdomybės: milžiniškas medis su tuneliu automobiliams ir pabėgę krokodilai (4)

Olandė Nancy Holten užaugo Šveicarijoje, jos vaikai turi šios šalies pilietybę, o ji pati sklandžiai šneka vokiškai. Tačiau, kai kalbama apie Šveicarijos pilietybės suteikimą, visus šiuos faktus nustelbia esą moters reiškiama nepagarba vietiniams papročiams.
„Psichoterapija: kaip ir kodėl?“ padės neprarasti vilties, tikėjimo ir meilės

„Psichoterapija: kaip ir kodėl?“ padės neprarasti vilties, tikėjimo ir meilės

Ar kada nors jautėtės „pasiklydę“ šiame pasaulyje arba praradę viltį sutikti artimą žmogų? O gal išgyvenote užsitęsusį nerimą, liūdesį ar kūno bei dvasios skausmą? Gal svarstote galimybę praverti psichoterapeuto kabineto duris? O gal tik domitės žmogaus psichika ir psichologija? Norėjote, bet neturėjote ko paklausti, kas yra psichoterapija ir kaip ji vyksta?
7 patarimai jūsų įmonei, kad 2017-ieji būtų geresni už praėjusius

7 patarimai jūsų įmonei, kad 2017-ieji būtų geresni už praėjusius (2)

Jei metus pradėjote pažadu perskaityti daugiau knygų, sportuoti, sublogti, pradėti mokytis, taupyti ar daugiau laiko praleisti su šeima – jūs ne vieniši. Metų pradžios įkvėptas tokius pažadus duoda kas antras. Nors pažadai pradeda sproginėti iš karto po naujametinių saliutų, tačiau tai nėra taip beviltiška, kaip gali pasirodyti – Skrantono universiteto (JAV) tyrimas parodė, kad beveik pusės pažadų ir po pusmečio buvo laikomasi
Psichologai: laimėtojus ir pralaimėtojus skiria vienas dalykas

Psichologai: laimėtojus ir pralaimėtojus skiria vienas dalykas (21)

Tik pasakoje apie auksinę žuvelę pakanka panorėti ir visi norai pildosi. Tikrovėje neįdėję pastangų galime taip ir prasėdėti prie suskilusios geldos...
Naujametiniai pažadai: kokios programėlės padės juos ištesėti?

Naujametiniai pažadai: kokios programėlės padės juos ištesėti? (2)

Naujieji metai – tai puikus momentas ne tik švęsti, susitikti su šeima, bet ir pažvelgti gilyn į save. Apžvelgti praėjusius metus ir įvertinti, ar žygiavote teisingu keliu. Naujametiniai pažadai yra puikus šansas iš esmės pakeisti savo gyvenimo pasirinkimus, ypatingai tiems, kurie to padaryti nesugebėjo nei „nuo kito pirmadienio“, nei „nuo kito mėnesio“.
Aksesuarų madas diktuoja Niujorko stleivos

Aksesuarų madas diktuoja Niujorko stleivos (5)

Kaunietė Ieva Kėželienė rankų darbo aksesuarų pasaulyje sukasi jau 15 metų. Išbandžiusi daugybę technikų ir sukūrusi prekių ženklą „Būk pasipuošusi“, ji vis dar ieško naujovių. Jai sekasi – I.Kėželienės kurtais aksesuarais nori pasipuošti ne viena mados vėjus besivaikanti moteris.
Nagų grožio tendencijos: kokios spalvos madingiausios ir kaip išsaugoti sveikus nagus

Nagų grožio tendencijos: kokios spalvos madingiausios ir kaip išsaugoti sveikus nagus (23)

Niekas nesiginčija, kad tvarkingi ir gražūs nagai puošia moterį. Kokios nagų formos, spalvos ir puošmenos bus madingos šiais metais? Kuo skiriasi gelinis lakavimas nuo gelinių nagų? Kaip apsaugoti nagus ir išlaikyti juos sveikus? Visus šiuos klausimus DELFI uždavė nagų dizaino specialistėms Aurelijai Amboltaitei ir Gretai Bitinaitei.
Tyrimas: lietuvės nemėgsta gėlėtų suknelių

Tyrimas: lietuvės nemėgsta gėlėtų suknelių (26)

Pasirodo, moterų pamėgta frazė „neturiu kuo apsirengti“ – nėra laužta iš piršto. Surengta apklausa atskleidė, kad nors 82 proc. Lietuvos moterų spintose galima rasti iki 10 suknelių, jei rytoj būtų ypatinga proga, net kas antra lietuvė dairytųsi naujos suknelės.
„Pasivažinėjimo metro be kelnių“ diena Londone numovė kelnes bent 300 keleivių

„Pasivažinėjimo metro be kelnių“ diena Londone numovė kelnes bent 300 keleivių (110)

Vakar, sausio 8 d., šimtai pusnuogių londoniečių stebino metro keleivius, minėdami pasaulinę „Pasivažinėjimo metro be kelnių“ (angl. No Trousers on the Tube) dieną.
Šalies fotografus kviečia užfiksuoti Rusnės gamtos stichijos grožį (KONKURSAS)

Šalies fotografus kviečia užfiksuoti Rusnės gamtos stichijos grožį (KONKURSAS) 1 d.

Kiekvienais metais Rusnė visuomenės dėmesį pritraukia dėl potvynių, kelioms savaitėms izoliuojančių didžiausią Lietuvos salą nuo likusio pasaulio. Šiemet šalies fotomenininkai ir entuziastai kviečiami įamžinti šį unikalų įvykį ir dalyvauti pirmą kartą DELFI ir Rusnės seniūnijos kartu rengiamame fotografijų konkurse „Potvynis Rusnėje“.
Gulbė

Mokslininkė paskui gulbes nuskrido iš Rusijos į D. Britaniją 1 d.

Britų mokslininkė Sacha Dench motorizuotu parasparniu skrido paskui migruojančias mažąsias gulbes iš Rusijos šiaurės iki pat Anglijos. Pakeliui ji buvo sustojusi ir Lietuvoje. Mokslininkės tikslas – išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių nyksta šie paukščiai.
Penkios Italijos pakrantės žemės

Penkios žemės – Italijos pakrantės perlas

Šis rašinys atsiųstas konkursui „Italija, kurios nepamiršiu“. Dėkojame poniai Vandai. Kviečiame dalyvauti ir jus!
Po mėnesio Palangoje pasklis agurkais kvepiančios žuvies aromatas

Po mėnesio Palangoje pasklis agurkais kvepiančios žuvies aromatas (11)

Likus lygiai mėnesiui iki šventės „Palangos stinta“ kurorto J. Basanavičiaus gatvėje pakvipo šia žuvimi – aptarti pasirengimą artėjančiai šventei susirinkę Stintų ordino nariai iškepė pirmąsias stintas bei konstatavo – žuvies bus pakankamai, tad vasario 18 d. vyksiančioje šventėje „Palangos stinta“ nestigs nei smagių atrakcijų, nei gardžių vaišių, sakoma pranešime spaudai.
Gardusis vištienos ir sūrio apkepas

Gardusis vištienos ir sūrio apkepas (3)

Šis vištienos ir parmezano apkepas gaminamas be tešlos, ingredientai iš anksto neapkepinami keptuvėje. Tai švelnios vištienos, traškios sūrio plutelės ir pikantiško padažo derinys.
Kotletai su špinatais ir feta

Kotletai su špinatais ir feta (20)

Kotletukai buvo minkšti ir sultingi. Jei pabodo įprasti gaminiai, išbandykite šį savo pietums.
Gardusis Jamie Oliverio omletas

Gardusis Jamie Oliverio omletas (32)

Tai skanūs pusryčiai, pietūs ar vakarienė vos per kelias minutes. Omletą galima valgyti vieną ar su daržovėmis – tai didelių pastangų nereikalaujantis, tačiau puikus patiekalas.