Natūraliai stiprinti imunitetą padeda ne tik medus ir citrina

Natūraliai stiprinti imunitetą padeda ne tik medus ir citrina (3)22 val.

Įpusėjus rudeniui ir artėjant žiemos sezonui, t.y. svyruojant oro temperatūrai, dažnai imame justi nuovargį, silpnumą, o dažnas suserga ir peršalimo ligomis. Pasak specialistų, orų permainos gali tapti tikru išbandymu mūsų organizmui. Ir nors imuniteto stiprinimu reikia rūpintis visus metus, šaltuoju sezonu tai tampa itin aktualu.
Mitybos specialistės patarimai: kad žiemą pasitiktume sveiki

Mitybos specialistės patarimai: kad žiemą pasitiktume sveiki + receptas  (3)1 d.

Ne paslaptis, kad ilgėjantis tamsusis paros metas ir atšalę orai turi įtakos ir mūsų vidinei būsenai bei elgsenai. Mes dažniau varstome šaldytuvą, taip pat dažniau užkandžiaujame, tad galiausiai jaučiamės kiek apsunkę ir mieguisti. Tad ką daryti, kad žiemą pasitiktume sveiki ir žvalūs?
Galvos skausmas

Kaip sumažinti skausmą be tablečių? Veiksmingi ir paprasti būdai (15)1 d.

Mūsų gyvenime daug streso, tad kiekvienas iš mūsų periodiškai patiria skausmą. Jei norite išvengti medikamentų, bet nenorite kęsti skausmo – pateikiame portalo Health.com rekomendacijas apie tai, kaip greitai ir veiksmingai atsikratyti skausmo.
„Judam kartu“ pristato: treniruotė kojoms ir stangriam užpakaliukui

„Judam kartu“ pristato: treniruotė kojoms ir stangriam užpakaliukui1 d.

„Judam kartu“ ir trenerė Sabina Ščerbakova šiandien pristato efektyvią treniruotę kojoms ir sėdmenims. Juk norite būti gražios?
Sveikai maitintis įmanoma: 3 paprasti žingsniai

Sveikai maitintis įmanoma: 3 paprasti žingsniai (12)1 d.

Maistas – mūsų gyvybės šaltinis. Tačiau šiuolaikinėje skubančioje visuomenėje dažniausiai mes jam skiriame labai mažai dėmesio, arba neskiriame visai. Valgome bet kada – kai turime laiko, kai peralkstame arba atvirkščiai, ryjame tiesiog iš nuobodulio.
Seksas su jaunesne partnere ilgina vyrų gyvenimą

Seksas su jaunesne partnere ilgina vyrų gyvenimą (135)Kasdienis seksas su jaunesne moterimi užtikrina vyrams ilgesnį gyvenimą, pranešė newsru.com su nuoroda į naujo tyrimo išvadas. Penkiolika metų, nuo 1990 iki 2005 m., Vokietijos Maxo Plancko universiteto mokslininkai tyrė Danijos vyrų mirties priežastis. Tyrimo rezultatai nustebino tyrėjus: pasirodo, tikimybė mirti jauname amžiuje vyrui sumažėja 20 proc., jei jo partnerė jaunesnė už jį 15–17 metų.
Kas turi labiau mylėti - vyras ar moteris?

Kas turi labiau mylėti - vyras ar moteris? (89)

Meilę yra sunku išmatuoti ar suskaičiuoti, todėl pasakyti tiksliai, kas daugiau turėtų mylėti beveik neįmanoma. Psichologai pakankamai dėmesio yra skyrę moterų, kurios myli tiesiog per daug, analizei. Taigi ko gero, tokie žodžiai kaip „daug“ ar „daugiau“, „labai“ ar „labiau“ yra ne iš piršto laužti, ir mylėti kitą daugiau ar labiau negu jis myli visgi įmanoma.
Intymios ribos: ar leisti vaikams mylėtis namuose?

Intymios ribos: ar leisti vaikams mylėtis namuose? (192)

„Galima Rita liks nakvoti?“ – paklausė manęs ką tik aštuoniolikos sulaukęs sūnus. O aš ir nepastebėjau, kaip jis tapo vyru! Išgirdusi klausimą pasimečiau... Ar esu pasiruošusi klausytis, kaip mano vaikas naktį mylisi, ar noriu ryte susitikti koridoriuje jo mergaitę?“ – svarsto 44-erių Valentina.
Nuolat jam atleidžiu, bet jis to nebrangina, nes mano, kad visą laiką jo lauksiu

Nuolat jam atleidžiu, bet jis to nebrangina, nes mano, kad visą laiką jo lauksiu (68)

Sveiki, vis neduoda man ramybės mano santykiai su vaikinu. Draugaujam 2 su puse metų, per šį laiką buvo visko. Štai vienas pavyzdys. Prieš metus jis pakeitė darbą, po mėnesio (jo noru) išsiskyrėme, atskirai pabuvome dvi savaites. Per šį laiką jis jau spėjo „pasismaginti“ su kita panele iš darbo, vėliau grįžo pas mane, vis teigdamas, jog myli mane be proto.
Vardadieniai
Švitrigaila, Vaigedė, Darija, Inga
Pagalbos šauksmas: turiu keistą baimę, kuri persekioja visą gyvenimą

Pagalbos šauksmas: turiu keistą baimę, kuri persekioja visą gyvenimą (22)

Laba diena, turiu tokią keistą baimę ir nežinau kaip ją įveikti. Ji mane persekioja visą gyvenimą kiek atsimenu, o man jau 35-eri. Baimė ta, kad aš išsigąstu netikėtai sutikusi žmogų.
Turi vyrą, apie kokį svajojo, bet gyvenimas nedžiugina

Turi vyrą, apie kokį svajojo, bet gyvenimas nedžiugina (118)

„Nerandu laimės, galima ir taip pasakyti. Gyvenimas buvo tikrai nelengvas, nors, kaip aš sakau, kad dar viskas prieš akis, bet vis susimąstau: kas toliau? Pradėsiu gal nuo pradžių…“, - pasakoja mergina savo gyvenimo istoriją.
Inkliuzinė mokykla: kas tai – siekiamybė ar utopija?

Inkliuzinė mokykla: kas tai – siekiamybė ar utopija? (11)

Švietimo bendruomenėje jau kelintus metus kalbama apie inkliuzinį ugdymą, inkliuzinį darželį, inkliuzinę mokyklą. Nors Švietimo įstatyme ši sąvoka nėra apibrėžta, akivaizdu, kad Lietuva kartu su visu demokratišku pasauliu suka inkliuzinės mokyklos link – mokyklos, kurioje yra gera visiems.
Bus pildomos sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonės

Bus pildomos sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonės (3)

Penktus metus vykstantis socialinis projektas „Vaikų svajonės“ jau pradeda registruoti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų kalėdinius norus, kuriuos įgyvendinti kviečiami visi geros valios žmonės. Šiemet projekte dalyvauja net 55 Lietuvos savivaldybių socialiniai centrai ir dar 12 jų partnerių.
Rudens favoritas - sodams, bonsams ir maistui

Rudens favoritas - sodams, bonsams ir maistui

Ateina metas grožėtis spalvinga lapija, kuri kartais atrodo beveik gražesnė už žydėjimą. Bent jau klevų, kurių žiedais retai susiviliojama. O štai rinkti lapus – labai smagu, sunku ir suaugusiesiems susilaikyti.
Rožių sodinimas ir dažniausios klaidos

Rožių sodinimas ir dažniausios klaidos (8)

Kad rožes geriausia sodinti vėlyvą pavasarį, kai jau gerokai atšilę – paplitęs mitas apie rožes. Jei sodiname netinkamu metu ir netinkamu būdu, rožės skursta, nedžiugina mūsų vešliais žiedais, apserga, nušąla. Modernūs apželdinimo kursai „Geltonas karutis“ dalinasi patirtimi, kaip rožes teisingai pasodinti ir kaip paruošti žiemai. Sakoma, kad iš esmės tai nėra sudėtinga, o rožės – nelepus augalas.
Buitinės technikos ekspertas: svarbiausia išvalymo kokybė, o ne variklio tūris

Buitinės technikos ekspertas: svarbiausia išvalymo kokybė, o ne variklio tūris (16)

Pirkėjams, suviliotiems skambių paskutinės minutės akcijų galingam siurbliui, reiktų stabtelėti ir pagalvoti, ar jų poreikius tikrai patenkins sena volga, ar geriau parduotuvėje prašyti naujo, šiuolaikinius efektyvumo reikalavimus atitinkančio siurblio.
Joel Kinnaman namai

Šviesių spalvų interjeras: 236 kv. m ploto namas (3)

Švedų kilmės aktorius Joelis Kinnamanas ką tik įsigijo namus netoli garsiojo Sanset Stripo už 2,45 mln. JAV dolerių (apytikriai 6,68 mln. Lt.), skelbia „All over press“.
T. Salvans dokumentika

Fotografo darbuose - Ispanijos pakelių prostitučių kasdienybė (37)

Ispanų fotografas Txema Salvans 8 metus fiksavo pakelių prostitučių kasdienybę ir savo dokumentiką pavadino „Laukimo žaidimu“ (ang. "The Waiting Game"). Už tai jis yra gavęs solidžių apdovanojimų.
J. Melnikas. Kiekviename mūsų gyvena keistas, nenuspėjamas žmogus

J. Melnikas. Kiekviename mūsų gyvena keistas, nenuspėjamas žmogus (4)

Naujas vieno įdomiausių trumposios prozos kūrėjų Jaroslavo Melniko apsakymų rinkinys „Anoreksija“ skiriasi nuo kitų. Anot autoriaus, vieną apsakymą skaitytojas gali perskaityti per penkias minutes.
Eva Braun su Hitleriu

3 versijos apie Hitlerio seksualumą: su Eva Braun mylėdavosi su drabužiais (80)

Adolfas Hitleris ir Eva Brown mylėdavosi nenusirengę drabužių, neliesdami vienas kito, nes Hitleris buvo apsėstas švaros manijos, sako britų rašytojas Martinas Amisas, kurį cituoja „Daily Mail“.
Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis

Vidas Bareikis: pirmuosius pusantrų metų po vaiko gimimo drąsiai vadinu „pragaru“ (5)

Įžengė į teatro sceną ir ėmė viską versti „aukštyn kojomis“. Toks yra jaunosios kartos režisierius, aktorius ir muzikantas Vidas Bareikis (28). Tačiau be talento, jis prisipažįsta turintis kitą lobį – šeimą. Žmoną Jurgą Šeduikytę (34) ir sūnų Adą (6).
7 patarimai, kaip ilgiau išlikti jauniems

7 patarimai, kaip ilgiau išlikti jauniems (3)

Mūsų tikslas – išlikti jaunatviškiems ir net sulaukus 60-ies metų būti žvaliems ir energingiems.
5 esminės pamokos apie pinigus

5 esminės pamokos apie pinigus (7)Dažniausiai žmogus elgiasi taip, kaip yra išmokęs elgtis. Jei esi protingas - mokaisi iš aplinkinių, tačiau dažniausiai pasimokai iš savo klaidų.
Kada draugai tampa konkurentais?

Kada draugai tampa konkurentais? (8)

Nors manoma, kad šiuolaikinės draugystės skiriamieji bruožai yra absoliutus lojalumas ir visapusė parama, tačiau ar iš tiesų tarp draugų nėra jokios konkurencijos?
Patarimai, praversiantys visiems: kaip ištverti pokyčius

Patarimai, praversiantys visiems: kaip ištverti pokyčius (5)

Išverti pokyčius, ypač nelabai malonius, gali būti išties sunku. Ypač vyrams, kadangi jie dažniausiai linkę būti įpročių vergai. Kai kurie įpročiai yra patogūs ir mieli, bet kartais pokyčiai būtini. Todėl reikia pasistengti suprasti pokyčių procesą – tai padės lengviau juos ištverti.
Naujo Lietuvoje pristatyto kosmetikos prekės ženklo filosofija - į makiažą pažiūrėti kitaip

Naujo Lietuvoje pristatyto kosmetikos prekės ženklo filosofija - į makiažą pažiūrėti kitaip (9)

Lietuvoje pristatytas prestižinis JAV kosmetikos prekės ženklas „Bobbi Brown“. Rudus makiažo tonus išgarsinęs kosmetikos gamintojas pasiryžęs moteris mokyti naujų makiažo naudojimo įpročių. Anot prekės ženklo ambasadorės, makiažo meistrės Bobbi Brown, kiekviena moteris graži ir nepasidažiusi. Teisingas makiažas tik sustiprina jos prigimtinį žavesį.
Kokios šukuosenos madingos šį rudenį

Kokios šukuosenos madingos šį rudenį (7)

Pabodo jūsų įvaizdis? Nebijokite keistis! Kokią šukuoseną rinktis šį rudenį, pataria grožio salono „Grožio dirbtuvės“ meistrė Eglė Saunorytė Kinderienė.
Vizažistės patarimai: makiažas per 5 minutes

Vizažistės patarimai: makiažas per 5 minutes (2)Šiuolaikiniame moterų gyvenime neretai pasitaiko situacijų, kai šventei susiruošti telieka kelios minutės. Ar įmanoma per jas pasidaryti šventinį makiažą? Vizažo specialistė Eva Pavlova atskleidžia, jog gražiai pasidažyti turint vos 15, 10 ir tik 5 minutes, tikrai įmanoma.
Kaip savo oda rūpinasi scenos žvaigždės?

Kaip savo oda rūpinasi scenos žvaigždės? (1)

Moterų, turinčių nepriekaištingai atrodyti scenoje, veido oda kasdien patiria daug iššūkių – turi susidoroti su maskuojančiomis priemonėmis, kurios užkemša poras, pažeidžia odos apsauginį barjerą, tad oda išsausėja, greičiau praranda elastingumą, skaistumą.
Konkursas: „Gražiausias mano kadras, kurį norėčiau įsirėminti”

Konkursas: „Gražiausias mano kadras, kurį norėčiau įsirėminti” (12)

Skelbiame naują konkursą ir kviečiame dalyvauti visus, kurie neabejingi gražioms fotografijoms! Įkelkite savo puikiausią kadrą ir laimėkite puikų prizą!
Indija ir jos lingvistiniai paradoksai

Indija ir jos lingvistiniai paradoksai (7)

Indiją aptarinėti ir apie kalbas nepakalbėti, tiesiog neišeina! Patikėkit, jeigu žodžiai Indija ir kalba sukrenta į vieną sakinį, bent lengva nuostaba garantuota! Pradėkim nuo dvejų paprastų faktų: Indija pasaulyje pirmauja kaip didžiausių kalbų savininkė, ir yra mirštančių kalbų lyderė… Tad jeigu turite kelias minutes leistis lingvistinės kelionės, Indija taps tikru atradimu!
Argentina - tango ir Evos Peron tėvynė

Argentina - tango ir Evos Peron tėvynė (1)

Įdomu, kaip iš tikrųjų šokamas argentinietiškas tango, žvilgtelėti į Buenos Airės antikvarines krautuvėles ir paragauti garsios grilyje keptos jautienos bei vyno? Argentiniečiai mėgsta neskubėdami gerti pro šiaudelį matę, dievina futbolą ir didžiuojasi savo šalimi. Jie tikrai turi kuo didžiuotis!
Gurmaniškos kelionės: ką paragauti Italijoje

Gurmaniškos kelionės: ką paragauti Italijoje (3)

Šios šalies vizitinė kortelė, žinoma – picos, makaronų ir ryžių patiekalai. Tačiau ir be šių skanėstų Italija kupina gardžių staigmenų.
Pyragas su cukinijomis ir pomidorais

Pyragas su cukinijomis ir pomidorais (2)

Mėgstate daržoves - puikus pyragas, kurį galite, žinoma, paskaninti ir mėsa, pavyzdžiui, kumpio gabaliukais.
Gastronominės mados tendencijos: ką rinksimės kitąmet?

Gastronominės mados tendencijos: ką rinksimės kitąmet? (2)

Ne tik garsiausi pasaulio, bet ir Lietuvos virtuvės šefai domisi vyraujančiomis gastronominės mados tendencijomis ir stengiasi jas pritaikyti bei pasiūlyti klientams. Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos narė ir žinoma virtuvės šefė Liucija Makovska teigia, kad nors visame pasaulyje tendencijos skiriasi, į Lietuvą jos dažniausiai atkeliauja iš Skandinavijos šalių, kuriose itin populiari vištiena, žuvis, šviežios daržovės bei kiti, sveikos gyvensenos mitybai priklausantys maisto produktai.
Florentinai

Greitai ir nesunkiai pagaminami florentinai

Norite greito deserto? Pasigaminkite itališkų florentinų.
Privaloma žinoti visiems: etiketas restorane ir prie stalo

Privaloma žinoti visiems: etiketas restorane ir prie stalo (64)

Sakoma, kad žmones sutinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą. Tačiau jūsų elgesys ir manieros prie stalo taip pat gali daug ką pasakyti apie jus. Ar tikrai žinome, kaip (ir kodėl) reikėtų elgtis prie vaišių stalo.