Nelaukiant stebuklingos piliulės: maisto produktai, kurie padės numesti svorį

Nelaukiant stebuklingos piliulės: maisto produktai, kurie padės numesti svorį (2)2 d.

Žmonės per amžius bando išspręsti klausimą, ar egzistuoja jaunystės eliksyras. Taip pat nori išrasti piliulę, kurią prarijus dingtų antsvoris. Tuo labai naudojasi gudrūs prekeiviai (dažniausiai iš Kinijos), juodajai rinkai vis pasiūlydami stebuklingų tablečių, kurias geriant „per savaitę numesite 10 kg“.
Legendinis krepšinio treneris V. Garastas: negalima sportuoti tik dėl mados

Legendinis krepšinio treneris V. Garastas: negalima sportuoti tik dėl mados (6)

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Garbės prezidentas, ilgametis Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės treneris Vladas Garastas sako vis dažniau pastebintis, kad sportą žmonės sieja su mada arba tiesiog poreikiu gražiai atrodyti paplūdimyje, o ne siekiu stiprinti sveikatą ir grūdinti kūną.
Konkursas! Mano trumpos spontaniškos atostogos!

Konkursas! Mano trumpos spontaniškos atostogos! (52)

Visi žinome tą jausmą, kuris primena bėgimą maratone - supranti, kad jei nesustosi, krisi. Suveikia ir populiarus posakis "nuvarytus arklius nušauna". Tad greitai gimsta išganinga mintis - reikia atostogų! Nors trumpų, bet kokybiškų, kad visiškai atsijungtum nuo įtampos ir rutinos. Kaip šią problemą sprendžiate jūs?
Prieskonis - vaistas nuo pykinimo, gydantis peršalimą ir padedantis kovoti su vėžiu

Prieskonis - vaistas nuo pykinimo, gydantis peršalimą ir padedantis kovoti su vėžiu (14)

Imbieras – gumbuotas imbiero augalo šakniastiebis. Juo skaninami tiek saldūs, tiek pikantiški patiekalai. Imbieras dvelkia pipirais bei salsvoku aromatu. Tai stiprus, aitrokas prieskonis.
Insulto pavojaus ignoruoti negali net ir turintieji žemą spaudimą

Insulto pavojaus ignoruoti negali net ir turintieji žemą spaudimą (4)Aukštas spaudimas – civilizacijos rykštė, kuri, kaip palygino Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kardiologijos ir angiologijos centro vadovas habil. med. dr. prof. Audrius Aidietis ardo žmogaus signalizacijos sistemą.
Jis to niekada neprisipažins: 7 dalykai, kurių jis iš tavęs tikisi

Jis to niekada neprisipažins: 7 dalykai, kurių jis iš tavęs tikisi (67)

Tikriausiai daugelis vyrų pasakytų, kad į klausimą „Ko nori moterys?“ turbūt negali atsakyti net pačios moterys. Na, o kaip yra su vyrais? Ar jie žino, ko nori iš dailiosios lyties atstovių ir ilgalaikių santykių? Jei taip, ar visada atvirai pripažįsta savo poreikius?
7 priežastys nesituokti iki 30-ies

7 priežastys nesituokti iki 30-ies (76)

Jums dvidešimt, esate jauni, gražūs, perspektyvūs, jūsų santykiai su pirmąją meile puikūs ir pokalbiai apie bendrą ateitį tampa vis dažnesni, o galbūt jau net suplanavote tuoktuves... Norėtumėte atšokti vestuves kuo greičiau, juk nėra ko laukti. Bet ar tikrai?
Vaikino asmeninė patirtis: 24 valandos su virtualia mergina Kinijoje

Vaikino asmeninė patirtis: 24 valandos su virtualia mergina Kinijoje (5)

Kai internetinių skelbimų portale „Taobao“ – kinų „Amazon“ versijoje – pamačiau „virtualios meilužės“ skelbimą, pamaniau, jog tai tiesiog reklama, CNN pasakoja Zhangas Dayu.
Pamirškite miegamąjį: 8 vietos, kur galima mylėtis

Pamirškite miegamąjį: 8 vietos, kur galima mylėtis (41)

Niekas neabejoja, kad drąsūs, nenuobodūs, nuotykius mėgstantys žmonės turi būti išbandę kuo daugiau sekso pozų. Britų dienraštis „Dailymail“ rašo, kad svarbu ne tik pozos, bet ir vietos, kuriose mes mylimės.
Vardadieniai
Mąstvilas, Tanvilė, Alfonsas, Liudlė
5 pamokančios istorijos apie tai, kaip reikia elgtis su žmonėmis

5 pamokančios istorijos apie tai, kaip reikia elgtis su žmonėmis (22)

Turbūt nedažnai pagalvojame, kaip mūsų, rodos, nereikšmingi poelgiai gali pakeisti kitų žmonių gyvenimą. Apie tai - tikros 5 pamokančios istorijos.
Kaip išmokti paleisti užaugusius vaikus

Kaip išmokti paleisti užaugusius vaikus (24)

Vaikai užauga ir palieka gimtuosius namus, kuria savarankišką gyvenimą. Dauguma tėvų skausmingai išgyvena išsiskyrimą su atžalomis. Kokias emocijas tėvams kelia ištuštėję namai, su kokiomis psichologinėmis problemomis jie susiduria, kalbamės su psichologe Vilma Vėlyviene.
Viena dažniausių vaikų baimių - kaip ją nugalėti

Viena dažniausių vaikų baimių - kaip ją nugalėti (5)

Tamsos baimė viena „populiariausių“ vaikiškų baimių. Vaikai pasižymi puikia vaizduote ir siaubai, slypintys tamsoje, jiems yra realūs Šie siaubai dažnai savitai išreiškia nuslopintus vaikų jausmus – pyktį, irzlumą.
Pagalbos šauksmas: turiu keistą baimę, kuri persekioja visą gyvenimą

Pagalbos šauksmas: turiu keistą baimę, kuri persekioja visą gyvenimą (23)

Laba diena, turiu tokią keistą baimę ir nežinau kaip ją įveikti. Ji mane persekioja visą gyvenimą kiek atsimenu, o man jau 35-eri. Baimė ta, kad aš išsigąstu netikėtai sutikusi žmogų.
Kaip atrodo aktorės Jennifer Lawrence namai už daugiau nei 8 mln. dolerių

Kaip atrodo aktorės Jennifer Lawrence namai už daugiau nei 8 mln. dolerių daugiau nei 60 foto!  (25)Aktorė Jennifer Lawrence savo pirmąjį namą įsigijo už daugiau nei 8 milijonus JAV dolerių. Lawrence pirkinys dar neseniai priklausė Jessica'i Simpson, o prieš - keletai kitų garsenybių, įskaitant Paul Hogan ir Ellen DeGeneres.
7 fengšui patarimai, kaip įsirengti miegamąjį

7 fengšui patarimai, kaip įsirengti miegamąjį (14)

Radote savo tikrąją meilę? Sveikiname! Ar džiaugiatės dar neišblėsusiais medaus mėnesio įspūdžiais, ar tiesiog apsisprendėte apsigyventi kartu – bendri namai yra malonus ir džiugus įvykis, bet kartu gali būti ir nelengvas išbandymas kiekvienai porai. Reikia derintis vienam prie kito, derinti skirtingus įpročius, skirtingus požiūrius.
Patarimai kapų tvarkymui: 5 gražūs ir nereiklūs kiliminiai augalai

Patarimai kapų tvarkymui: 5 gražūs ir nereiklūs kiliminiai augalai (16)

Ne visada pavyksta nuvažiuoti aplankyti kapų kelis kartus per metus, todėl renkamės patikrintus nereiklius daugiamečius augalus. Ir teisingai, sako modernių želdinimo kursų „Geltonas karutis“ lektorės, kraštovaizdžio specialistės.
3 kambariniai augalai, ne tik valantys orą, bet ir saugantys sveikatą

3 kambariniai augalai, ne tik valantys orą, bet ir saugantys sveikatą (14)

Amerikos nacionalinė aeronautikos ir kosmoso erdvės tyrimo valdyba prieš daugiau nei trisdešimtmetį atliko tyrimus, kurie įrodė augalų naudą aplinkos orui. Tyrimų metu uždarose patalpose buvo laikomi augalai ir stebima, kaip jie paveikia esantį oro užterštumą. Paaiškėjo, kad daugelis kambarinių augalų veiksmingai valo uždarų patalpų orą ir net palaiko tinkamą drėgmę. Tad jei namuose dar trūksta žalumos – pats laikas išsirinkti!
Ar gali lėlė atstoti tikrą moterį?

Ar gali lėlė atstoti tikrą moterį? meniška ir jautri sekso lėlių atsiradimo istorija  (160)

Tikriausiai būtų absurdiška vietoje buvusios draugės įsitaisyti lėlę sekso žaidimams? Tačiau būtent tokia yra šių lėlių atsiradimo istorija, rašo portalas psychologytoday.com.
Nijolė Narmontaitė

N. Narmontaitė: šis pusmetis buvo sunkus, bet mane gelbėjo gera nuotaika (18)

„Esu įsitikinusi - juokas ir geros emocijos žmogų gydo“, - sako aktorė Nijolė Narmontaitė (55), parašiusi knygą apie smagius aktorių ir režisierių nutikimus. Beveik visi jos kalbinti pašnekovai prisipažino, kad sunkiais gyvenimo periodais juos gelbsti humoras, o pačią Nijolę dar ir kelionės bei žvejyba.
D. Zelčiūtė: O. Koršunovas yra sielų chirurgas

D. Zelčiūtė: O. Koršunovas yra sielų chirurgas (9)

Žavėdamiesi iškiliais Lietuvos ir užsienio kūrėjais dažnai susimąstome, kokie jie yra iš tikrųjų, ir kaip jiems pavyksta sukurti tai, kas mums atima kvapą. Vienas tokių žmonių neabejotinai yra teatro OKT režisierius Oskaras Koršunovas, kurio pavardė ilgus metus garsiai tariama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Muziką kuriantis biochemikas: netiesa, kad mokslininkai nemeniški

Muziką kuriantis biochemikas: netiesa, kad mokslininkai nemeniški (7)

Albertas Navickas – gana jaunas, bet labai ambicingas biochemikas ir… kompozitorius. Lietuvis vienu metu baigė biochemijos bei kompozicijos bakalauro studijas, vėliau gavo magistro diplomus, o dabar, dirbdamas Paryžiaus laboratorijoje ir kurdamas muziką Lietuvoje pristatomoms operoms, jaunas vyras ragauja doktoranto duoną ir tikisi prisidėti prie atradimų genetikos srityje.
Jaudinantis laiškas: vis sapnuoju, kad lieku be dantų ir mane išmeta iš darbo

Jaudinantis laiškas: vis sapnuoju, kad lieku be dantų ir mane išmeta iš darbo (50)

Atėjo toks laikotarpis, kai nebepadeda bandymai medituoti, sąlytis su gamta, daugybė knygų saviugdos ir savipagalbos temomis… Padeda tik miegas. Esu jauna mergina (28), iki šiol sunkiai, bet gyvenau. Turiu darbą, kuris man patinka, kelis tikrus draugus. Nuo vaikystės mano šeima sunkiai vertėsi.
Skaitytojos istorija: kai supratau, ko noriu, viskas ėmė verstis aukštyn kojomis

Skaitytojos istorija: kai supratau, ko noriu, viskas ėmė verstis aukštyn kojomis (16)Šis rašinys yra konkurso „Sprendimas, aukštyn kojomis apvertęs mano gyvenimą“ dalis. Kviečiame dalyvauti ir Jus!
Konkursas: „Sprendimas, aukštyn kojomis apvertęs mano gyvenimą“

Konkursas: „Sprendimas, aukštyn kojomis apvertęs mano gyvenimą“

Kartais gyvenime nutinka dalykai, kurie apverčia aukštyn kojomis viską. Kartais mes tokių dalykų laukiame, kad atsitiktų savaime. O kartais vis ruošiamės, bet neišdrįstame padaryti... DELFI kviečia tuos drąsiuosius, kurie nepabūgo priimti sprendimo ir pakeisti atsibodusį gyvenimą. Pasidalinkite savo įkvepiančiomis istorijomis!
10 išmintingų patarimų moterims

10 išmintingų patarimų moterims (16)

Kiekviena protinga, graži moteris pateikia savo patarimų ir rekomendacijų. DELFI.lv apibendrino ir pateikia skaitytojams Gabrielle Chanel, Sophia Loren, Dita von Teese ir kitų patarimus.
Mados tendencijos rudeniui: striukės

Mados tendencijos rudeniui: striukės (2)

Atšalus orams, puolame atnaujinti savo garderobą. Patogumo mėgėjos šaltojo sezono neįsivaizduoja be striukės. Kokią rinktis šiemet? Karščiausios naujienos nuo pasaulio podiumų.
Būsimi jaunavedžiai vestuves kviečiami susiplanuoti parodoje

Būsimi jaunavedžiai vestuves kviečiami susiplanuoti parodoje (2)

Kiekvienas, susidūręs su vestuvėmis žino, kuo anksčiau pradėsi, tuo mažiau pasigailėsi. Jeigu svajojate apie tobulą šventę su profesionaliu fotografu, padedami patyrusios planuotojos ir vietoje, apie kurią svajojote, o ne kuri liko - ateinančios vasaros vestuves reikia pradėti planuoti dar rudenį.
Stilistas K. Rimdžius apie aprangos kodų subtilybes - kad neprašautumėte pro šalį

Stilistas K. Rimdžius apie aprangos kodų subtilybes - kad neprašautumėte pro šalį (6)

Rankose laikote dar vieną kvietimą į vakarėlį su nurodytu aprangos kodu. Ir tai nebūtinai džiugina – kodėl kažkam prireikė varžyti jūsų pasirinkimo laisvę? Kam tai reikalinga? Kad tam tikru metu, tam tikroje vietoje susirinkę žmonės derėtų tarpusavyje ar nedisonuotų su tam tikru interjeru? O gal tai tik dar viena taisyklė, į kurią galima numoti ranka?
Su dizaineriu Oscaru de la Renta atsisveikinant: darbų retrospektyva

Su dizaineriu Oscaru de la Renta atsisveikinant: darbų retrospektyva Net100 foto!  (18)Spalio 21 d. mirė 82-ejų metų JAV dizaineris Oscaras de la Renta, kuris rūpinosi buvusių pirmųjų šalies ponių Jackie Kennedy ir Hillary Clinton įvaizdžiu.
Tai, ko galbūt nežinojote apie Argentiną

Tai, ko galbūt nežinojote apie Argentiną (2)

Įdomu, kaip iš tikrųjų šokamas argentinietiškas tango, žvilgtelėti į Buenos Airės antikvarines krautuvėles ir paragauti garsios grilyje keptos jautienos bei vyno? Argentiniečiai mėgsta neskubėdami gerti pro šiaudelį matę, dievina futbolą ir didžiuojasi savo šalimi. Jie tikrai turi kuo didžiuotis!
„Changi“ oro uostas

Kad laikas tarp skrydžių neprailgtų: įdomiausios oro uostų siūlomos pramogos (3)

Nuobodžios valandos skrydžių laukimo salėje jau tapo atgyvena. Daugelis oro uostų pavargusiems keliautojams siūlo platų veiklos spektrą: nuo baseinų ant stogo, dantisto paslaugų, iki elnių medžioklės.
Konkursas: „Gražiausias mano kadras, kurį norėčiau įsirėminti”

Konkursas: „Gražiausias mano kadras, kurį norėčiau įsirėminti” (12)

Skelbiame naują konkursą ir kviečiame dalyvauti visus, kurie neabejingi gražioms fotografijoms! Įkelkite savo puikiausią kadrą ir laimėkite puikų prizą!
Indija ir jos lingvistiniai paradoksai

Indija ir jos lingvistiniai paradoksai (7)

Indiją aptarinėti ir apie kalbas nepakalbėti, tiesiog neišeina! Patikėkit, jeigu žodžiai Indija ir kalba sukrenta į vieną sakinį, bent lengva nuostaba garantuota! Pradėkim nuo dvejų paprastų faktų: Indija pasaulyje pirmauja kaip didžiausių kalbų savininkė, ir yra mirštančių kalbų lyderė… Tad jeigu turite kelias minutes leistis lingvistinės kelionės, Indija taps tikru atradimu!