Nekaltas peršalimas ilgam paguldydavo į lovą

Nekaltas peršalimas ilgam paguldydavo į lovą 1 d.

„Nuo vaikystės buvau silpnas peršalimams. Persirgau viskuo, kuo tik įmanoma. Buvo pažeisti mano inkstai. Gydytojai taip ir nerado priežasties“, - pasakoja Palangoje gyvenantis Gedas Petraitis (50), prieš metus internete aptikęs klastingos ligos, kuri jam buvo diagnozuota tik praėjusių metų pabaigoje, aprašymą.
Kokias bėdas atskleidžia tamsūs ratilai aplink akis

Kokias bėdas atskleidžia tamsūs ratilai aplink akis (4) 1 d.

Akys - sielos veidrodis. Jos nuostabios, paslaptingos, aksominės, apgaubtos juodomis ilgomis blakstienomis. Tačiau atsiradę juodi ratilai po jomis- tiesiog šaukštas deguto natūraliam grožiui. Ratilų spalva, aišku ne visai juoda . Spalva nuo rausvai juodos, tamsiai mėlynos iki geltonai rudos.
Šaldyti, konservuoti ar džiovinti: kaip išsaugomos vertingiausios medžiagos?

Šaldyti, konservuoti ar džiovinti: kaip išsaugomos vertingiausios medžiagos? (2) 1 d.

Visame pasaulyje besikeičiant mitybos tendencijoms ir su jomis susijusioms maisto paruošimo technologijoms, vartotojų kasdienybėje atsiranda vis naujų įpročių arba klausimų, ką geriausia rinktis.
Agnė Mickevičiūtė-Butienė

„Joga for Fitness“ treniruotė kūnui ir jausmams 1 d.

„Judam kartu“ pristato „Joga for Fitness“ treniruotę skirtą aktyviai gyvenantiems ir sportuojantiems žmonėms. Joje didelis dėmesys skiriamas tempimo pratimams.
Mityba pagal kraujo grupę: kam tinka mėsa, o kam kruopos

Mityba pagal kraujo grupę: kam tinka mėsa, o kam kruopos (99) 1 d.

Mityba pagal kraujo grupę - dar vienas maitinimosi būdas, turintis nemažą būrį pasekėjų, kurie tikina pasiekę rezultatų. Galite tikėti tuo ar ne, tačiau išmėginti visuomet verta.
Narcizas: kiek toli siekia jo manipuliavimo ribos

Narcizas: kiek toli siekia jo manipuliavimo ribos (20)

Jie apsimeta romantikais, meilę keičia seksu, įsitvirtinti bando kitų sąskaita... Kaip suprasti, ar jūs nepatekote į santykių su tokiu žmogumi pinkles? Jeigu jums tai pažįstama, gali būti, kad jūsų partneris – narcizas.
Seksas: 23 dalykai, kuriuos privalai išbandyti bent kartą

Seksas: 23 dalykai, kuriuos privalai išbandyti bent kartą (304)

Seksas yra puikus dalykas, ar ne? Jis suteikia malonumą, sukuria intymumą, suteikia erdvės kūrybai. Juo galima užsiimti net kai neturi poros, o kai ją turi, seksu galima mėgautis nuolatos.
10 santykius žudančių frazių

10 santykius žudančių frazių (31)

Nieko gero nelaukit, jei savo vyrui neretai sakote „Kalbi visai kaip tavo motina.“
Kas lemia, kada žmonės pirmą kartą pasimyli?

Kas lemia, kada žmonės pirmą kartą pasimyli? (79)

Genetiniais tyrimais nustatytos genomo sritys, siejamos su amžiumi, kada žmonės pirmą kartą užsiima lytiniais santykiais. Dideliu genetiniu tyrimu nustatytos genomo sritys susijusios su amžiumi, kada žmonės pirmą kartą pasimyli.
Vardadieniai
Minvydas, Eidmantė, Liucijus, Benedikta
Internete plinta lietuvių sukurta socialinė reklama

Internete plinta lietuvių sukurta socialinė reklama (3)

Jausmingos reklamos užsienyje yra gan populiaru, tačiau Lietuviai tik dabar po truputi drąsiau mėginą šį reklamos būdą.
Kodėl vaikams yra būtini kūrybiški žaidimai?

Kodėl vaikams yra būtini kūrybiški žaidimai?

Vaikai – tai tikrų tikriausia kūrybiškumo iliustracija. Dažnai net sunku atsistebėti jų aktoriniais sugebėjimais, pačių išrastais žodžiais ar neįtikėtina fantazija piešiniuose. Deja, pats kūrybiškiausias laikotarpis yra iki darželio. Vėliau kūrybiškumas, jei jis nėra ugdomas, pamažu ima slopti. Apie tai, kaip lavinti vaikų kūrybiškumą žaidimų metu, pasakoja neformalaus ugdymo specialistė Giedrė Teiberytė.
Brendimo sunkumai: 11 efektyvaus bendravimo patarimų

Brendimo sunkumai: 11 efektyvaus bendravimo patarimų

Paauglystės metais, įsibėgėjus lytiniam brendimui, kūno pokyčiai sukelia daug problemų abiejų lyčių jaunuoliams. Nenuostabu, kad jie tampa pagiežingi, pikti, liūdni, sumišę.
Ką būtina žinoti apie mažylių miegą?

Ką būtina žinoti apie mažylių miegą?

Dažnai tėveliai nerimauja dėl mažylių miego: tai jie negali užmigti, tai mažai miega ar naktį verkia. Tėveliai supa mažylius, čiūčiuoja ant rankų, duoda jiems gerti, valgyti – kiekvienas taiko skirtingą migdymo receptą. Bemiegės naktys išvargina tiek suaugusius, tiek vaikus.
Naujausios šiuolaikinio gėlyno tendencijos

Naujausios šiuolaikinio gėlyno tendencijos (2)

Edita Turskienė sako, kad gėlyno mados tikrai egzistuoja. Kursų „Geltonas karutis“ lektorė, želdynų dizainerė, organizuojanti ekskursijas po Lietuvos ir Europos botanikos parkus, atskleidžia naujausias gėlyno formavimo tendencijas ir pataria pradedantiesiems gėlininkams.
Muzikos galia – ramina prieš skrydį ir keičia viešąsias erdves

Muzikos galia – ramina prieš skrydį ir keičia viešąsias erdves (3)

Nereikia būti dideliu melomanu, kad pajustum muzikos poveikį. Tiesą sakant, į fone skambančius garsus galime ir visai neatkreipti dėmesio, tačiau jie vis tiek veikia mūsų nuotaiką ir emocijas. Išnaudoti šį muzikos potencialą stengiamasi įvairiose viešosiose erdvėse bandant sukurti žmonėms malonesnę aplinką ir patirtis, sakoma pranešime spaudai.
Mokslininkai atrado natūralius antidepresantus, kurie nieko nekainuoja

Mokslininkai atrado natūralius antidepresantus, kurie nieko nekainuoja (112)

Pasirodo, liūdesį galima išgydyti ne tik antidepresantais. Mokslininkai atrado, kad dirvožemyje gyvenantys mikrobai panašiai veikia smegenis kaip vaistai nuo depresijos, tik kitaip, nei vaistai, mikrobai neturi jokio šalutinio poveikio, be to, nėra jokio pavojaus, kad išsivystys priklausomybė.
Interjero naujienos tiesiai iš Milano: baldai transformeriai ir klasikos prieskoniai

Interjero naujienos tiesiai iš Milano: baldai transformeriai ir klasikos prieskoniai (1)

Į tradicinę balandžio mėnesį vykstančią tarptautinę baldų parodą „I Saloni“ Milane jau 55-ąjį kartą suplūdo tūkstančiai naujausiomis baldų dizaino tendencijoms besidominčių dalyvių. Šiemet rekordinio 200 tūkst. kv. m. dydžio paroda talpino daugiau nei 2000 ekspozicijų, kurios pritraukė virš 30 tūkstančių lankytojų iš 165 valstybių.
56 kg atsikratęs Gintaras: pirkdavau ne drabužius, o palapines

56 kg atsikratęs Gintaras: pirkdavau ne drabužius, o palapines (28)

„Buvau labai storas - svėriau 168 kg. Sirgau, buvo aukštas kraujospūdis, vaistus saujomis gėriau. Nutariau, kad reikia kažką daryti. Domėjausi skrandžio operacija, bet labai nesinorėjo tų chirurginių intervencijų“,- savo lieknėjimo istoriją pradeda pasakoti 40-metis šiaulietis Gintaras.
Nepavydėtina merginos istorija: kai grožis tampa prakeikimu

Nepavydėtina merginos istorija: kai grožis tampa prakeikimu (35)

„Prieš daugelį metų dirbau su labai gražia mergina. Kai ji eidavo koridoriumi, paprasčiausiai visi atsisukdavo. Būtent tada supratau: pasaulyje nedaug tokių nelaimingų žmonių, kokiomis nelaimingomis gali būti iš tikrųjų labai gražios moterys“, – pasakojimą pradeda psichologė ir psichoterapeutė Svetlana Bronikova.
Buvusio krepšininko siaubas: drebėjo rankos, negalėjau įmesti tritaškio

Buvusio krepšininko siaubas: drebėjo rankos, negalėjau įmesti tritaškio (1)

„Pradėjau labai blogai rašyti, smulkiai – niekas neįskaitydavo. Kadangi žaidžiau krepšinį, nebegalėdavau įmesti tritaškio“, - pasakoja praeityje žinomas krepšininkas Rolandas Čėsna (52 m.), kuriam buvo diagnozuota Parkinsono liga.
Donatas Montvydas

Donatas ir Veronika Montvydai: sveikata prasideda nuo sąmoningumo (9)

Antrą kartą mūsų šaliai Eurovizijos dainų konkurse atstovausiantį Donatą Montvydą (28) į Švedijoje vyksiantį konkursą žada lydėti ne tik žmona Veronika, bet ir pustrečių metų dukrelė Adelė. „Buvimas kartu yra net ne sąlyga, o būtinybė. Šeima padeda susigrąžinti energiją ir tiesiogiai veikia mano pasirodymo kokybę“, – įsitikinęs dainininkas.
Viskas, ko nežinojai apie paslaptinguosius rinkodaros inžinierius

Viskas, ko nežinojai apie paslaptinguosius rinkodaros inžinierius (2)

Rinkodaros inžinierius yra toks žmogus, kuris dirba su skaitmenine rinkodara ir internetiniais puslapiais. Tai yra hibridinė specialybė, apimanti rinkodarą, informacines technologijas, skaitmeninių strategijų kūrimą.
Moterų, kurios mėgsta savo darbą, paslaptys

Moterų, kurios mėgsta savo darbą, paslaptys (1)

Jūsų draugė dirba toje pačioje darbovietėje jau ketverius metus, bet vis dar taip pat entuziastingai ir džiugiai pasakoja apie savo darbą, kaip pačią pirmą savaitę? Kaip jai taip pavyksta?
Kiek kainuoja jūsų laikas?

Kiek kainuoja jūsų laikas? (2)

Kiekvienas iš mūsų, ar būtume garsus filosofas ar paprastas žmogelis, kartais susimąstome apie savo gyvenimo laiką. Tuomet sakome „laikas prabėgo, laikas brangus, iššvaisčiau savo laiką, neturiu laiko, laikas sustojo ir t.t.
Norite mesti darbą? Prieš tai atsakykite sau į šiuos keturis klausimus

Norite mesti darbą? Prieš tai atsakykite sau į šiuos keturis klausimus (34)

Juk darbo jūs lengvai nemėtote, tiesa? Greičiau aplinkiniai jus pažįsta kaip atkaklų, profesionalų ir lojalų darbuotoją. Dirbate sunkiau ir tikrai daugiau, negu bet kas, ką pažįstate.
K. Lagerfeldas Kuboje pristatė atostogoms skirtą „Chanel“ kolekciją

K. Lagerfeldas Kuboje pristatė atostogoms skirtą „Chanel“ kolekciją

Dizaineris Karlas Lagerfeldas Kubos sostinėje pristatė vasarišką ir ekstravagantišką „Chanel“ kolekciją „Resort 2017“.
5 rankinių tipai, kuriuos turi turėti kiekviena

5 rankinių tipai, kuriuos turi turėti kiekviena (6)

Kad ir kaip mums patiktų nauji daiktai, giliai širdyje žinome, kad kalbant apie garderobą (ir apskritai daugumą dalykų), pasitvirtina posakis „kuo mažiau, tuo geriau“.
Tinkamiausiai saulės akiniai kiekvienai veido formai

Tinkamiausiai saulės akiniai kiekvienai veido formai (3)

Pavasaris pagaliau atėjo, paukščiukai čiulba, gėlės skleidžiasi, darytis pedikiūro užsirašyta. Jums reikia ir tinkančių akinių nuo saulės.
Antrąjį kvėpavimą perlams suteikusi S.Samojauskaitė pristato naują papuošalų kolekciją

Antrąjį kvėpavimą perlams suteikusi S.Samojauskaitė pristato naują papuošalų kolekciją (5)

Paprastumą ir estetiką vertinanti juvelyrė Simona Samojauskaitė pristato savo antrąją papuošalų kolekciją MARINE, kurios esminis akcentas – perlai. Kolekcijos pavadinimas iš karto šnabžda, kad perlų kilmės šaltinis – jūra, tapo didžiausiu juvelyrės įkvėpimu.
Kapadokijos olose įsikūrusį prabangų viešbutį puošia Prezidentės D. Grybauskaitės portretas

Kapadokijos olose įsikūrusį prabangų viešbutį puošia Prezidentės D. Grybauskaitės portretas (4)

Viena mistiškiausių pasaulio vietų – Kapadokija, esanti Turkijos širdyje, Centrinėje Anatolijoje, garsėja gamtos stichijų sukurtu neregėtu gamtovaizdžiu ir požeminiais miestais. Dabar tūkstantmečius menančiose restauruotose olose įsikūręs įspūdingas viešbutis, kurį puošia Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės portretas.
Benjaminas Želvys ir akimirkos iš operos  „Vindzoro šmaikštuolės“

Benjaminas Želvys: nors šių metų repertuaras baigiasi, staigmenos dar tęsiasi

Premjeros, proginiai renginiai, skaidriomis spalvomis nušvitę ir jaunais balsais suskambę spektakliai, nauji veidai ir vardai – visa tai liko teatro afišose nuskambėjus paskutiniams Kauno valstybinio muzikinio teatro kūrybinio sezono akordams, kurie buvo itin svarūs ir tapo puikia uvertiūra naujojo sezono kūrybiniam polėkiui. Apie tai mintimis dalijasi teatro vadovas Benjaminas Želvys.
Lietuvė Anglijoje: ką vyrai valgo pietums darbe?

Lietuvė Anglijoje: ką vyrai valgo pietums darbe? (14)

Kokį maistą renkasi Anglijoje gyvenantys vyrai priklauso nuo jų tautybės bei valgymo įpročių.
Vilniečiai kviečiami atrasti Latviją

Vilniečiai kviečiami atrasti Latviją

Vilniuje vyksta Latvijos dienos, kurių metu vilniečiai kviečiami pažinti latvišką virtuvę, muziką ir verslą. Tai jau ne pirmą kartą Vilniuje vykstančių Latvijos dienų Vilniuje renginiai, kuriuos organizuoja Latvijos Investicijų ir Plėtros Agentūra (LIAA) ir Latvijos Ambasada Lietuvoje.
Skruzdėlynas

Kvapnusis naminis skruzdėlynas

Šis receptas atsiųstas konkursui „Mano mėgstamiausias saldumynas“. Kviečiame dalyvauti ir jus!
Mėgstamiausios varškės spurgytės

Mėgstamiausios varškės spurgytės (2)

Šis receptas atsiųstas konkursui „Mano mėgstamiausias saldumynas“. Kviečiame dalyvauti ir jus!
Kaip per 10 minučių suminkštinti avokadą

Kaip per 10 minučių suminkštinti avokadą (43)

Jums reikės: kepimo skardos, folijos ir kieto kaip akmuo avokado. Pataria purewow.com.