Stiklinėje vandenilio peroksido – visi sveikatos lobiai?

Stiklinėje vandenilio peroksido – visi sveikatos lobiai? (93)1 d.

Kartą teko stebėti, kaip vyriškis vaistinėje vienu ypu įsigijo apie 40 buteliukų vandenilio peroksido. Iškilo klausimas – kam tiek daug? Lyg patenkindamas stovėjusių eilėje smalsumą, vyriškis ramiu tonu paatviravo: „Nėra geresnio vaisto už vandenilio peroksidą. Nuo visų ligų. Po stiklinę praskiesto tirpalo kelis kartus per dieną“.
Grupinė treniruotė ryte – geros nuotaikos ir psichologinio stabilumo garantas

Grupinė treniruotė ryte – geros nuotaikos ir psichologinio stabilumo garantas1 d.

Penkiolika metų dirbanti grupinių užsiėmimų trenerė Ramunė Supranavičienė tikina, kad grupinės treniruotė - vienas iš greitesnių kelių pasiekti rezultatą.
Kai vėjai gandrams nepalankūs, į pagalbą ateina medikai

Kai vėjai gandrams nepalankūs, į pagalbą ateina medikai (30)1 d.

Gandrams, deja, vėjai ne visada palankūs. Kartais neaplanko net ir kai labai laukia. Laimei, tų nepaprastų stebuklų moka ir patyrę medikai.
Geros sveikatos receptai pagal Jurgą Šeduikytę

Geros sveikatos receptai pagal Jurgą Šeduikytę (9)1 d.

Vienai garsiausių Lietuvos muzikos atlikėjų ir dainų kūrėjų Jurgai Šeduikytei mintis apie sportą nekelia siaubo. Greičiau priešingai – ji stengiasi nei dienos nepraleisti be judėjimo. Tad jei dėl kokių nors priežasčių kurį laiką nepavyksta pasportuoti, Jurga sako besijaučianti blogai.
Saugome kojų raumenis po bėgimo: 5 pratimai

Saugome kojų raumenis po bėgimo: 5 pratimai su nuotraukomis!  (14) 2 d.

Kiekviena treniruotė privalo prasidėti nuo raumenų tempimo, tačiau retas susimąsto apie tai, ką daryti pasibaigus treniruotei? Tai ypač aktualu tiems, kas aktyviai bėgioja. Kiekvieną kartą pabėgiojus būtina atlikti tempimo kojų raumenų pratimus.
Tinkamo partnerio paieška: kaip teisingai susipažinti internetu

Tinkamo partnerio paieška: kaip teisingai susipažinti internetu (155)

Net jei įtariai ar skeptiškai vertinate pažinčių svetaines, vertėtų išsiaiškinti, kas tai yra. Užpildykite visus anketos punktus, pabendraukite, kartą kitą nueikite į pasimatymą, rašo portal-woman.ru. Nepakenks ir pasitreniruoti pabendrauti su potencialiais pašnekovais ir partneriais. Kas žino, kaip viskas susiklostys vėliau...
Manote, neverta tuoktis? 10 santuokos privalumų

Manote, neverta tuoktis? 10 santuokos privalumų (203)

Sakoma, niekas neprilygsta amžinai meilei, o santuokos priesaika ją įprasmina. Huffingtonpost.com pateikia 10 santuokos privalumų.
Brandaus seksualumo trauka: susitikinėju su vyresne moterimi

Brandaus seksualumo trauka: susitikinėju su vyresne moterimi (131)

Patyrusi moteris tiksliai žino, ko nori, kas jai teikia malonumo, kaip patenkinti partnerį. Vyresnė nei 40-ies metų moteris sekse – patyrusi, ypač jautri, nuostabi meilužė, skelbia wday.ru. Seksologai pripažįsta – pastaruosius dešimtmečius sekos simboliais vis dažniau vadinamos brandžios moterys.
Įvardijo blogo sekso priežastį

Įvardijo blogo sekso priežastį (18)

Ekspertai perspėja: vieno mitybos elemento trūkumas gali pabloginti seksualinius poros santykius.
Vardadieniai
Dargvilas, Dargvitė, Kristina
Kaip bendrauti su vaiku, kai esame ilgam išvykę: 12 ryšio palaikymo idėjų

Kaip bendrauti su vaiku, kai esame ilgam išvykę: 12 ryšio palaikymo idėjų (5)

Kiekvienas vaikas trokšta turėti kasdienį, nepertraukiamą santykį su savo tėvais, kad galėtų patenkinti svarbiausius saugumo ir meilės poreikius. Vaikams svarbu savo tėvus matyti, stebėti kaip jie elgiasi ir tokiu būdu iš jų mokytis, būti tėvų apkabinamiems, su jais kalbėtis, užduoti klausimus, klausytis pasakojimų, žaisti ar veikti kažką kartu ir kt.
Kaip įrengti vaikus dominantį daržą

Kaip įrengti vaikus dominantį daržą (1) 

Siekdami sudominti vaikus gyvuoju augalų pasauliu, projekto „Žalia stotelė“ iniciatoriai ir pedagogai 34-iose Lietuvos ugdymo įstaigose pradėjo įgyvendinti vieno kvadratinio metro (arba vienos kvadratinės pėdos) sodininkavimo idėją. Pagal šią sistemą mokyklų, darželių ir globos namų auklėtiniai, kūrė bei planavo savo teminius sodelius ir jau dabar džiaugiasi pirmaisiais rezultatais.
Beatos Nicholson patarimai: kaip švęsti vaikų gimtadienius

Beatos Nicholson patarimai: kaip švęsti vaikų gimtadienius (12) 

Gimtadienis yra svarbiausias metų įvykis nuo tada kai pradedi juos skaičiuoti. Vaikams - tai jų svajonių išpildymo laikas, o tėvams...
A. Landsbergienė. Kodėl mes vis dar gėdiname vaikus?

A. Landsbergienė. Kodėl mes vis dar gėdiname vaikus? (44) 

Gėdinimas Lietuvoje - vis dar populiari drausminimo priemonė. Vis dar kai kuriems tėvams (ir net pedagogams!) atrodo, kad gėdinimas bus "gera pamoka", ir vaikas liausis elgtis netinkamai. Kodėl gėdinimas dar labiau skatina vaiką elgtis netinkamai? Savo bloge apie tai kalba edukologė, 4 vaikų mama Austėja Landsbergienė.
Faktai, kurių galbūt nežinojote apie pelėsį: kokios priemonės veiksmingiausios

Faktai, kurių galbūt nežinojote apie pelėsį: kokios priemonės veiksmingiausios (18)Tinkamas būsto mikroklimatas (temperatūra, drėgmė, gera ventiliacija) - štai priemonės, kurios užkerta kelią mikroskopinių grybų veisimuisi gyvenamosiose ir darbo patalpose.
Startuoja konkursas „Mano terasa“

Startuoja konkursas „Mano terasa“ laukia fantastiški prizai!  (4)Terasa – vieta, kuri vasaros vakarais vilioja palydėti saulėlydį, susiburti su draugais ir šeima savaitgalio popietėmis ar ramiai vienumoje paskaityti knygą. Tuos, kurie jau turi terasą ar apie ją tik svajoja, bei visus neabejingus dizainui ir architektūrai nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „MG Valda“ bei naujienų portalas „Delfi.lt“ kviečia dalyvauti konkurse „Mano terasa“.
Miegamojo interjeras: kaip atrasti aukso vidurį tarp moteriškumo ir vyriškumo?

Miegamojo interjeras: kaip atrasti aukso vidurį tarp moteriškumo ir vyriškumo?Senas posakis byloja: „Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi“. Kalbant apie poros butą, bendras gyvenimas gali priklausyti ne tik nuo tarpusavio santykių, bet ir nuo to, kokius jausmus kelia aplinka, kurioje vyksta gyvenimas bei atsiranda nauji prisiminimai.
Interjero tendencijos: juoda spalva užvaldė vonios kambarį ir virtuvę

Interjero tendencijos: juoda spalva užvaldė vonios kambarį ir virtuvę (12)Juoda spalva interjere? Daugumą toks klausimas priverstų kilstelėti antakį. Šiai spalvai dažniausiai prikaišiojama už vizualiai sumažintą erdvę ir sukeltas slogias mintis nei elegantiškumą ir išskirtinumą, kurį ji galėtų suteikti interjerui. Dar sunkiau juodą spalvą įsivaizduoti vonios kambaryje ir virtuvėje.
Sveikiname konkurso „Mano svajonės, kurias noriu įgyvendinti šią vasarą“ nugalėtojus!

Sveikiname konkurso „Mano svajonės, kurias noriu įgyvendinti šią vasarą“ nugalėtojus! (2)Dėkojame visiems skaitytojams, pasidalinusiems su mumis savo svajonėmis. Atėjo metas paskelbti nugalėtojus!
Režisierė A. Ptakauskė: vyro vaidmenį atliekanti solistė operai suteikia daugiau žavesio

Režisierė A. Ptakauskė: vyro vaidmenį atliekanti solistė operai suteikia daugiau žavesio

„Iš pirmo žvilgsnio solistė išties atrodo kaip rūstus pilvotas senis, bet vos tik ji praveria burną, uždainuoja tyru skambiu balsu. Tai šiuolaikiniams žiūrovams padaro ne mažesnį įspūdį nei XVIII amžiaus publikai – moterų partijas atliekantys vyrai“.
Mano svajonės, kurias noriu įgyvendinti šią vasarą: meile, kur tu?

Mano svajonės, kurias noriu įgyvendinti šią vasarą: meile, kur tu? (24)

Žmogus be svajonių – miręs žmogus. Juk svajonės, troškimas jas įgyvendinti suteikia gyvenimui nuostabių spalvų. Tikiu, kad svajoja visi, tik ne visi svajones išsako garsiai. Aš iš pastarųjų...
Mano svajonės: iš tiesų didžiausi stebuklai slepiasi pilkoj kasdienybėj

Mano svajonės: iš tiesų didžiausi stebuklai slepiasi pilkoj kasdienybėj (6)Atostogausiu liepą. Ne, ne visą, tik dvi savaites. Pasirinkimo mažai – atostogų grafikas kruopščiai suderintas su vadovais labai... na labai jau iš anksto.
M. Horbačauskas: geras vadovas yra panašesnis į trenerį nei į žaidėją

M. Horbačauskas: geras vadovas yra panašesnis į trenerį nei į žaidėją (10)

Marius Horbačauskas dalijasi įžvalgomis apie tai, koks, jo manymu, turėtų būti geras vadovas, kas motyvuoja jį patį bei kaip tvarkosi su darbe neišvengiamai persekiojančiu stresu.
Darbuotojai nori išgirsti ne tik pagyras, bet ir pastabas, ką daro netinkamai

Darbuotojai nori išgirsti ne tik pagyras, bet ir pastabas, ką daro netinkamai (10)

Kai kurie darbuotojai savo darbus nuolat stengiasi atlikti kuo kokybiškiau, kai kurie paskirsto ir vieniems darbams skiria daugiau dėmesio, o kitiems – mažiau, likusieji leidžia sau pasimuliuoti ir dirba prasčiau. Kad ir kaip atliktų pavestas funkcijas, dauguma dirbančiųjų nori žinoti, kaip juos vertina darbdaviai ir kokių rezultatų iš jų tikimasi.
5 būdai, kaip sustabdyti įkyrias mintis

5 būdai, kaip sustabdyti įkyrias mintis (19)

Po dviejų dienų laukia jūsų darbo aptarimas, o bosas praeidamas sako: „Turime daug apie ką pakalbėti.“ Stengiatės išmesti iš galvos jo žodžius, nebegalvoti, ką jis turėjo omenyje, bet mintys vis grįžta, sukasi, vis labiau nervinatės.
Patarimai, kaip tapti įdomesne asmenybe

Patarimai, kaip tapti įdomesne asmenybe (15)

Kas gi nori būti tuo, su kuriuo per vakarėlius niekas nesikalba? Niekas. Tad ir nebūkite. Štai keli patarimai, kaip tapti įdomesne asmenybe.
R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė

R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė (5) 

„Robert Kalinkin“ mados namų „Cruise“ kolekcijos nuotraukos – šmaikščios kelionės po tolimas, magiškas ir egzotiškas vietas – ir nesvarbu, kad tik mintyse. Trapi, švelni šokėja ir didžiulis ją lydintis paukštis – ši pora skamba tarsi iš pasakos. Tačiau žinomai balerinai Simonai Paciukonytei įsikūnijimas į vaidmenis bei darbas prieš kameras nėra naujiena, tad ir naująjį partnerį ji priėmė kaip savą.
Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių

Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių (4) 

Tris dienas grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka” kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Gėlių kompozicijų virtuozai čia renkasi jau antrus metus. Pernai garsiausi Lietuvos floristai iš gėlių, įvairiausių augalų, vaisių, uogų kūrė skrybėles, šiemet kūrybos dirbtuvių tema – „Kodas – suknelė”.
Mados tendencijos: ant bangos - džinsinis audinys

Mados tendencijos: ant bangos - džinsinis audinys 

Pačiu pagrindiniu sezono audiniu galima laikyti demokratiškąją džinsinę medžiagą. Plėšyti džinsai arba modelis su aplikacijomis, sijonas ar striukė – spręsti tik jums.
Paryžiuje - prabangi „Ralph & Russo“ kolekcija

Paryžiuje - prabangi „Ralph & Russo“ kolekcija (4)  

Jaunatviškas „Ralph & Russo“ duetas pristatė grynosios mados kolekciją, stulbinančiomis vakarinėmis sukniomis ir subtiliais siuvinėjimais palydami Paryžiaus mados savaitę pabaigos link.
Тailandas – šypsenų šalis. Ką iš tiesų reiškia tajų šypsenos?

Тailandas – šypsenų šalis. Ką iš tiesų reiškia tajų šypsenos? (8)

Šypsena – Tailando vizitinė kortelė, kurią galima vadinti savotišku prekiniu ženklu. „Tailandas – šypsenų šalis“ – taip sako patys tajai, o turizmo verslas mielai šią žinią naudoja siūlomų kelionių aprašymų antraštėse ir lankstinukuose.
10 gražiausių vietų medaus mėnesiui

10 gražiausių vietų medaus mėnesiui (34)

Harpersbazaar.com atrinko 10 gražiausių vietų medaus mėnesiui nuo Balio iki Amalfio pakrantės.
Tunisas - daugiau nei galėjote įsivaizduoti

Tunisas - daugiau nei galėjote įsivaizduoti (13) 

Poilsis Tunise – tai auksinio smėlio paplūdimiai, milžiniškų datulių palmių pavėsis ir užburianti dykuma. Ši vieta sutverta tiems, kurie trokšta atitolti nuo minios, triukšmo bei kasdienių rūpesčių, ir tiems, kurie ieško atsipalaidavimo.
Ryškėja vasaros kelionių tendencijos

Ryškėja vasaros kelionių tendencijos

Vasarai įpusėjus, vis populiaresne tampa atostogų bei kelionių tema. Tai ir puiki proga įvertinti, kaip kinta tautiečių vasaros kelionių kryptys, išskirti ryškėjančias tendencijas. Kelionių agentūrų duomenimis, viena pagrindinių tendencijų – vis labiau populiarėjančios pažintinės kelionės ir besiplečianti jų geografija.
Ekologiškas žemės ūkis

Puikūs garnyrai: daržovių uogienės - daržovienės (6)

Siūlome žiemai ar rudeniui pasigaminti puikių garnyrų - daržovienių.
Paprasta ir gardu: kotletai su sūriu

Paprasta ir gardu: kotletai su sūriu (17)

Pateikiame lengvą, greitą ir skanų patiekalo receptą - kotletai su sūriu, pabandykite!
Sausainiai su juodaisiais serbentais

Sausainiai su juodaisiais serbentais

Užderėjo serbentai? Išsikepkite gardžių sausainių:
7 patarimai ir idėjos, kaip ir su kuo patiekti sūrį

7 patarimai ir idėjos, kaip ir su kuo patiekti sūrį

Sūris bus dar skanesnis, jeigu tinkamai jį patieksite. Garsūs virėjai pataria, kaip patiekti sūrį, kad jis būtų dar skanesnis ir mielesnis akims.Pagrindinė sąlyga – ant sūrio lėkštės turi būti mažiausiai trijų rūšių sūrių, rašo DELFI.lv.