Produktas, kurio nauda sveikatai - neįkainojama

Produktas, kurio nauda sveikatai - neįkainojama (30)2 d.

Apie medų kalbama tikrai daug, tačiau jo vertingosios savybės tokios plačios, jog apie jas verta kalbėti ne kartą ir ne du. Ar žinojote, jog medus ir jį nešančios bitės senumu lenkia žmonijos istoriją?
Nuotraukų konkursas „Tai verta šypsenos“: skelbiame nugalėtojus

Nuotraukų konkursas „Tai verta šypsenos“: skelbiame nugalėtojus (7)

Visus kvietėme dalyvauti konkurse „Tai verta šypsenos“ ir laimėti prizus, kurie padės labiau šypsotis... Gal tai laimės akimirka? Gal netikėta akistata su kažkuo? Gal tiesiog tai, kas sukelia šypseną... Konkursas baigėsi, skelbiame 5 nugalėtojus, su kuriais susisieksime el. paštu.
Edita Mildažytė

E. Mildažytė apie ligą, su kuria reikia susidraugauti: mums su sūnumi kol kas sekasi įvairiai (87)

„Su diabetu nereikia kovoti, reikia su juo susidraugauti. Mums su sūnumi kol kas sekasi įvairiai. Būna sunkesnių, būna lengvesnių dienų, o kaip bus ateityje, matysim“, - sako žinoma žurnalistė Edita Mildažytė.
Mados klyksmas – kava su sviestu: dietologės komentaras

Mados klyksmas – kava su sviestu: dietologės komentaras (23)

Kava su pienu, grietinėle, cukrumi arba juoda... O ką pasakytumėte apie puodelį kavos su sviestu? Pasaulyje išpopuliarėjusi „Bulletproff Coffee“ šalyje aptarinėjama, bet kol kas reikšmingos vietos racione neužima. Nors daugelis šio gėrimo mėgėjų pasaulyje tikina – be reikalo.
Klausk vaistininkės: ką valgyti sergant atopiniu dermatitu?

Klausk vaistininkės: ką valgyti sergant atopiniu dermatitu? (16)Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę, kokių maisto produktų, sergant atominiu dermatitu, būtina atsisakyti?
Vaikinas atvirai dėsto savo problemą: nuoširdžiai tikiuosi, kad man padėsite

Vaikinas atvirai dėsto savo problemą: nuoširdžiai tikiuosi, kad man padėsite (180)

„Problemos tema: man yra 21 metai, tačiau nesu turėjęs visiškai jokių santykių su merginomis. Iš tiesų aš lankiausi pas daug psichologų ir psichoterapiautų, tačiau vis tiek nesijaučiu gavęs atsakymus. Nuoširdžiai tikiuosi, kad jūs man padėsite“, - keipiasi pagalbos vaikinas.
7 stulbinantys dalykai, kurie svarbūs vyrams

7 stulbinantys dalykai, kurie svarbūs vyrams (60)

Kartais moteriai nėra taip paprasta sukurti darnius santykius su vyru. Taip yra todėl, kad moterys ir vyrai – visiškai skirtingi. Jeigu norite iš tikrųjų suprasti vyrus, vien tik paprasto bendravimo nepakaks.
Mergina atvirai prisipažįsta: jaučiu, kad savo vaikinui darau gėdą

Mergina atvirai prisipažįsta: jaučiu, kad savo vaikinui darau gėdą (75)

Sveiki, esu Dominyka. Susidūriau su tokia problema, kad nuo mažens esu labai savikritiška. Turiu mylimą vaikiną ir dėl to man dažnai tenka susidurti su šia problema. Pradėjau graužt save dėl to, jog negaliu būti jam tobula. Daug kas sako, kad tobulų nėra, bet aš neigiu šitą pasakymą, nes jeigu nori, tu tikrai gali būti tobulas mylimam žmogui.
Psichologas: nuo senbernystės vyrus gelbėja pažintys internete

Psichologas: nuo senbernystės vyrus gelbėja pažintys internete (60)Antrosios pusės ieškantys vyrai labiausiai nori surasti ne tik fiziškai patrauklią partnerę. Psichologas Julius Tilvikas atkreipia dėmesį, kad dailiosios lyties atstovių išvaizda vyrams padeda paprasčiau išsirinkti savo antrąją pusę.
Vardadieniai
Doviltas, Liubartė, Klemensas, Adelė
Z kartos jaunuolių mitybos įpročiai

Z kartos jaunuolių mitybos įpročiaiVerslumu pasižymintys Z kartos atstovai yra kūrybingi, smalsūs ir drąsūs. „Būtų gerai, jei jie būtų ir sveiki“, – įsitikinusi Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) sveikatinančios mitybos ugdymo dėstytoja Birutė Mielkuvienė. Racionali jaunų žmonių mityba – sveikatos pagrindas. Ji turi įtakos fizinei ir protinei raidai, mokymosi rezultatams, gyvenimo kokybei ir trukmei. Manoma, kad tvirti sveikos mitybos įpročiai, įgyti ir suformuoti vaikystėje ir paauglystėje, išlieka ir turi teigiamą įtaką sveikatai visą gyvenimą.
Austėja Landsbergienė

A. Landsbergienė. Ar teisinga drausminti vaikus Kalėdų Senelio personažu? (20)

Ach, tas Kalėdų Senelis. Mums jis toks savas, ar ne? O, pasirodo, jo istorija ne tokia jau ir sena - nors ir labai greitai prigijusi ir tapusi sava, savo bloge rašo edukologė, 4 vaikų mama Austėja Landsbergienė.
Vaikų gyvenimo scenarijai: kodėl tėvai šiais laikais turi būti sunerimę

Vaikų gyvenimo scenarijai: kodėl tėvai šiais laikais turi būti sunerimę (3)

Dr. Tomas Lagūnavičius, psichologas ir lektorius, įsitikinęs, kad šiuolaikiniams tėvams, norintiems išauginti socialinei aplinkai neabejingus, sėkmę patiriančius vaikus, reikia išgyventi nuolatinį nerimą. Jei tik vaikai pajus laisvę, gali įnikti į „nieko neveikimą“ kaip į narkotikus.
Noriu, bet bijau vėl pastoti...

Noriu, bet bijau vėl pastoti... (18)

„Visuomet svajojau apie berniuką. Tad kai vieną rytą pamačiau nėštumo teste dvi juosteles, džiaugsmą pakeitė nerimas... ar aš sugebėsiu būti gera mama?“ – pasakojimą pradėjo Diana.
Energiją taupančios lemputės: naudinga ar žalinga?

Energiją taupančios lemputės: naudinga ar žalinga? (31)

Nuo 2013 m. pagal ES direktyvas Lietuvoje nebeprekiaujama kaitrinėmis lemputėmis, todėl jos vis rečiau apšviečia šalies gyventojų būstus. Vieni tokiu sprendimu džiaugiasi ir ploja rankomis, kad pagaliau saugoma gamta, kiti rauko kaktą ir niurzga, kad už tai sumokėsime savo sveikata. Kurie teisūs? Metas išsiaiškinti pagrindinius energiją taupančių lempučių privalumus ir trūkumus.
Kaip pasigaminti natūralią rankų dezinfekavimo priemonę

Kaip pasigaminti natūralią rankų dezinfekavimo priemonę (3)

Artėjant gripo sezono paranojai atrodo, kad kiekvienas su savimi nešiojasi rankų dezinfekavimo skystį ir visur jį naudoja. Vienintelė problema su tokia priemone (atmetus tą faktą, kad įprastame rankų dezinfekavimo skystyje esantis alkoholis išsausina rankų odą) yra ta, kad pernelyg dažnas jo vartojimas gali baigtis tuo, kad mikrobai taps jam atsparūs.
Kaip namus siūlo dekoruoti garsūs tekstilės ir tapetų dizaino namai?

Kaip namus siūlo dekoruoti garsūs tekstilės ir tapetų dizaino namai? (9)Interjero nuotaiką kuria ne vien baldai – ne mažesnę reikšmę turi ir sienų dekoras, užuolaidos, apmušalai, įvairūs aksesuarai. Norint pakeisti namų nuotaiką ar tiesiog juos atnaujinti, dažnai nebūtinas didelis, ilgas ir nemalonus remontas – užtenka dekoruoti sienos fragmentą, užsisakyti pagalvėlių užvalkalus ar pakabinti naujas užuolaidas.
Roberto Pattinsono namai

Medis interjere: namai už 6 mln. litų (8)

Aktorius Robertas Pattinsonas ką tik įsigijo namus garsenybių pamėgtose Holivudo kalvose. 2 176 500 dolerių (6 018 022 litų) kainavęs „Hacienda“ stiliaus 180 kvadratinių metrų ploto namas turi du miegamuosius ir du vonios kambarius, skelbia „All over press“.
Maltoje gyvenanti lietuvė savo jėgomis ėmėsi įgyvendinti šimtų vaikų svajones

Maltoje gyvenanti lietuvė savo jėgomis ėmėsi įgyvendinti šimtų vaikų svajones (8)

Trylika metų nedidukėje Maltos saloje gyvenanti lietuvė Lina Pecorella į tėvynę grįžta retai – jos artimiausi šeimos nariai išsibarstę po pasaulį, tad ir reikalų gimtajame Kaune ne per daugiausiai.
Dalia Staponkutė

Tarp Kipro ir Lietuvos gyvenanti D. Staponkutė: lietuviais mes negimstame, o tampame (8)

Netrukus pasirodys antroji eseistės ir vertėjos, filosofijos mokslų daktarės Dalios Staponkutės, gyvenančios tarp Kipro ir Lietuvos, knyga – „Iš dviejų renkuosi trečią“. Tai knyga apie dvi tėvynes, apie įsišaknijimą kitoje šalyje, apie tapatybės paieškas.
10 įstabiausių meilės istorijų

10 įstabiausių meilės istorijų (3)

Meilė – neabejotinai viena populiariausių visų laikų temų. Įkvėpti šio jausmo didieji rašytojai sukūrė nuostabiausių romanų, dailininkai nutapė įstabiausių paveikslų, o dainininkai širdis virpino gražiausiomis meilės baladėmis.
Galintys daugiau nei kiti: aiškiaregiai, niekada nemiegantys ir ledo žmonės

Galintys daugiau nei kiti: aiškiaregiai, niekada nemiegantys ir ledo žmonės (53)

Ar galima matyti pasitelkus klausą, valgyti stiklą, geležį, dantimis patraukti traukinį arba visiškai nemiegoti? Turbūt dauguma atsakytų – galima, jeigu tai yra fantastinio filmo scenarijus. Tačiau tokie dalykai egzistuoja ir realybėje. Kai kurie žmonės geba daugiau nei kiti. Dovana tai ar prakeiksmas – atsakyti gali tik jie patys.
Vidinis monologas apie gyvenimo prasmę

Vidinis monologas apie gyvenimo prasmę (30)

Apsiblausęs rytas. Rankoje tingiai smilkstantis puodelis kavos. Lange pilvus išvertę ir vis dar snaudžiantys debesys. Karoliniškių mikrorajonas, nusėtas sovietinėmis pilkomis dėžutėmis. Mintys tarsi lauko teniso kamuoliukai skrieja nuolat atsimušdamos į sieną.
Savo darbo vieta nepatenkinti daugiau nei pusė darbuotojų

Savo darbo vieta nepatenkinti daugiau nei pusė darbuotojų (11)

Darbdavys savo darbo vietoje emociškai ir fiziškai jaučiasi kur kas geriau nei jo darbuotojai – tokius rezultatus atskleidė 2013 m. Airijoje atliktas darbdavių ir darbuotojų sveikatos indekso tyrimas.
7 paprasti žingsniai, vedantys iš depresijos

7 paprasti žingsniai, vedantys iš depresijos (68)

Rudenį GAMTA depresuoja (lapai krenta, medžiai džiūsta, žolė vysta, gėlės miršta), o kartu su Motina depresuojame ir mes – Jos vaikai. Jeigu mes atsidavę gamtai, paskendę jos magijoje – ši emocija neišvengiama. Jausmas toks, kaip kad norėtųsi lėtai numirti. Tai gamtos ciklai (ratai) ir mes juose.
Savo ateitį nulemiame patys: ar esate pasirengę pokyčiams?

Savo ateitį nulemiame patys: ar esate pasirengę pokyčiams? (10)

Užsimerkite ir įsivaizduokite, kad prabundate po dešimties metų. Koks paros metas? Kur esate? Kokius kvapus užuodžiate? Kas yra su jumis? Ką darote pirmiausia? Ką rengiatės? Kur einate? O gal važiuojate?
„Victoria's Secret“ kolekcijos belaukiant: istoriniai pristatymų kadrai nuo 2007-ųjų

„Victoria's Secret“ kolekcijos belaukiant: istoriniai pristatymų kadrai nuo 2007-ųjų daugiau nei 300 nuotraukų!  (7)

Jau žinoma, kas dalyvaus „Victoria's Secret“ kolekcijos pristatyme ir kada jį rodys per televiziją Jungtinėje Karalystėje. Kolekcijos pristatymas vyks gruodžio 2 d. Londone, Earl's Court parodų centre.
Inga Budrienė

Kolekcija, kokios dar nebuvo: po pristatymo garsios moterys gulė ant masažo stalo (9)

Besibaigiant metams dizainerė Natalija Šakelienė pristatė netradicinę, griežtai pagal Tailando tradicijas kurtą kolekciją. Tai, kokie akcentai turi atsispindėti darbuose, autorei patarė kelis metus mūsų šalyje gyvenančios ir dirbančios masažo meistrės Uriwan Udonpornvises ir Duang Kanyaprasit.
3 pagrindinės klaidos, kurias daro tėvai pirkdami vaikiškus rūbus

3 pagrindinės klaidos, kurias daro tėvai pirkdami vaikiškus rūbus (7)

Pūsti sijonai, animacinių filmų elementai, ryškios spalvos – dažnam tai neatsiejamos vaikiškų rūbų detalės. Tačiau ar savo vaikams pirkdami drabužius visada žinote, ko nori pats vaikas? Ar manote, kad pirkdami drabužius „išaugimui“, aukodami vaikiškų drabužių kokybę, elgiatės teisingai?
L. Dailidėnienės kolekcija

Vienintelė lietuvių dizainerė Rygos mados savaitėje: mums stinga sutelktumo

Lietuviams puikiai pažįstama dizainerė Laura Dailidėnienė, kurianti po prekės ženklu „Daili“ šiemet debiutavo kaimynų latvių mados savaitėje. Ji – vienintelė lietuvių dizainerė, šiemet ant šio podiumo pristačiusi savo kūrybą.
Ką žiemą veikti Lietuvoje?

Ką žiemą veikti Lietuvoje? (14)

Ką veikti Lietuvoje paspaudus šaltukui – poilsiauti egzotiškuose kraštuose ar atrasti lietuviškas pramogas? Specialistų teigimu, nors įprotis pramogauti žiemą gimtinėje dar nesusiformavęs, tačiau lietuvių susidomėjimas gražėjančiais ir atsinaujinančiais Lietuvos miestais kasmet vis auga. Tendencija, kad ne tik didieji ar kurortiniai miestai masina užsienio turistus, bet ir visus Lietuvos regionus tarsi iš naujo atranda ir tautiečiai, vis ryškėja.
Talinas

5 priežastys aplankyti Estiją šaltuoju metų laiku

Kai rudenį viduramžių dvasia alsuojančiame Talino senamiestyje sumažėja turistų skaičius, prekybos stalus susirenka virtuvės magnetukų pardavėjai, o itališkus restoranėlius apleidžia skrajučių dalintojai, miestas tampa idealia vieta vertinantiems ramybę ir mėgstantiems ilgai klajoti akmenimis grįstomis gatvelėmis, besigrožint istoriniu paveldu. Maža to, šaltuoju sezonu Estijoje vyksta renginiai, garsinantys šį kraštą visame pasaulyje.
Kvynstaunas, Naujoji Zelandija

24 zelandiečių nacionalinio charakterio ypatumai (13)

Toli, labai toli, kažkur pietų Ramiajame vandenyne, yra pasakų šalis, kur gyvena keturi milijonai žmonių ir keturiasdešimt milijonų avių. Dar žinoma „svajonių šalies“ pavadinimu.
Kelno karnavalas 11.11

Diena, kai pusryčių kavą keičia alus, o darbą – kvailionės specialiai DELFI iš Kelno  (13) 

11 mėnesio 11 dieną 11 val. 11 min. tvarkomi ne darbiniai reikalai, o plėšiamos dainos ir geriamas alus su gyvūnijos pasaulio, cirko ar serialų atstovais. Bent jau taip antradienio rytas startavo Vokietijos karnavališkiausiame mieste Kelne. Dešimčių tūkstančių persirengėlių minia atidarė karnavalų sezoną.
Gardus desertas: riešutų sviesto džiaugsmas

Gardus desertas: riešutų sviesto džiaugsmas (3)

Paruošite devynias porcijas. Vienoje porcijoje bus apie 175 kalorijas. Paruošimo laikas – iki 20 minučių.
Oksanos M. avižinė duona

„Mano gardžiausia naminė duona“: avižinė duona (18)

Labai skani, beveik dietinė (tešlos atžvilgiu) avižinė duona su džiovintais vaisiais ir riešutais, teigia DELFI atsiuntusi konkursui „Mano gardžiausia naminė duona“ receptą Oksana M. Pasidalinkite ir Jūs savo receptu!
4 skirtingų įdarų balandėlių receptai

4 skirtingų įdarų balandėlių receptai (7)

Patariame pasigaminti mini balandėlius. Atrodys gražiau ir bus skanesni, kadangi maži balandėliai geriau prisigeria padažų ir prieskonių. Be to, mažų balandėlių nepersivalgysite, tai aktualu tiems, kas laikosi dietos. pateokiame įvairių rūšių receptus, išsirinkite, kas jums skanu.
Patikrintas garnyras: parą marinuotos kopūstų salotos

Patikrintas garnyras: parą marinuotos kopūstų salotos (8)

Siūlome pasigaminti puikių salotų, kurios tiks prie įvairiausių patiekalų.