Su vėžiu kovojantis 17-metis vilnietis: gydytojai pasakė nevyniodami žodžių į vatą

Su vėžiu kovojantis 17-metis vilnietis: gydytojai pasakė nevyniodami žodžių į vatą (157)

Ko gali norėti septyniolikmetis, kuriam medikų diagnozė suteikia mažai vilčių? Vilnietis Justinas, beveik metus kovojantis už savo gyvybę, prisipažįsta, kad dar nori gauti vairuotojo pažymėjimą ir automobiliu pavėžinti merginas.
Viena natūraliausių ir vertingiausių priemonių grožiui: kaukės veidui, plaukams

Viena natūraliausių ir vertingiausių priemonių grožiui: kaukės veidui, plaukams (5)

Moterys svajoja apie švarią, lygią ir skaisčią odą bei žvilgančius plaukus. Vienas būdų, kaip oda ir plaukais galima tinkamai pasirūpinti – reguliariai kartą per savaitę atliekamos kaukės. O viena natūraliausių ir vertingiausių priemonių kaukėms – molis.
3 medžiagos, kurios žudo mūsų kraujagysles

3 medžiagos, kurios žudo mūsų kraujagysles (34)

Yra daugybė produktų, kuriuos pastoviai ar per gausiai vartojant didėja kraujospūdis ir pasireiškia visi hipertonijos požymiai.
„Judam kartu“: treniruotė dailiam ir stipriam kūnui

„Judam kartu“: treniruotė dailiam ir stipriam kūnui (4)

Treniruotė, kurią praves trenerė Rasa Šaučiūnienė, skirta sustiprinti visiems kūno raumenims. Sugaišite ne daug laiko, o jausitės žymiai geriau. Treniruotę galite pakartoti 2-3 kartus, kelis kartus per savaitę, o jei atrodys per lengva - padidinkite atliekamų pratimų pakartojimų skaičių.
G. Jonaitytė: laimė ir sveikata – tai pasirinkimas, reikia tik apsispręsti būti tokiais

G. Jonaitytė: laimė ir sveikata – tai pasirinkimas, reikia tik apsispręsti būti tokiais (2)

Žmones jungia vienas bendras vardiklis - visi norim būti laimingais, turėti puikią šeimą, sveikus vaikus. Ar kiekvienam tai pavyksta? Ne. Kodėl?
Kaip įsimylėti per 45 minutes

Kaip įsimylėti per 45 minutes (41)

Kelios dešimtys klausimų, nuoširdūs dviejų nepažįstamųjų atsakymų vienas kitam į juos, kelios minutės žvilgsnio viens kitam į akis, ir jie – švieži įsimylėjėliai. Tokio recepto autorius amerikiečių psichologas Arthuras Aronas tikina: jo sukurtas klausimynas prie altoriaus nuvedė jau ne vieną porą.
Kiek reikia laiko žaizdoms išsilaižyti po išsiskyrimo?

Kiek reikia laiko žaizdoms išsilaižyti po išsiskyrimo? (62)

Išsiskirti su antrąja puse niekada nėra lengva. Nesvarbu, ar jūs sutuoktiniai, gyvenę šeimoje dvidešimt metų, ar įsimylėjėlių porelė, nusprendusi, kad jums nepakeliui po dviejų mėnesių draugystės. Kad ir kiek laiko užtrunka santykiai, į juos dažniausiai įdedama daug vilčių, norų, svajų, laiko, pastangų ir kitų materialiai neišmatuojamų dalykų. Tiesa, neretai įdedama ir materialiai išmatuojamų dalykų, bet mes šįkart ne apie tai.
Nuotraukų konkurse „Tai - meilė“ laimėkite volframo žiedus!

Nuotraukų konkurse „Tai - meilė“ laimėkite volframo žiedus! (8)

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Tai - meilė“ ir laimėti net 4 dovanų kuponus po 75 EUR, su kuriais galėsite išsirinkti išskirtinius, nesibraižančius volframo „OG rings“ žiedus sužadėtuvėms, o gal ir vestuvėms!
Intymumas ir vyras gimdyme: kada skauda labiau

Intymumas ir vyras gimdyme: kada skauda labiau (37)

Psichologai išsiaiškino, kad moterys, kurioms santykiuose reikia mažiau artumo, gimdydamos jaučia daugiau skausmo, jei gimdyme dalyvauja partneris.
Vardadieniai
Rimantas, Eigilė, Justas, Paulė
Sėkmingos tėvystės patarimai: kas svarbiausia

Sėkmingos tėvystės patarimai: kas svarbiausia

Turbūt sunku būtų rasti tėvelius, kurie nenorėtų būti sėkmingais tėvais. Kiekvienas tėtis ar mama nori būti geriausi savo vaikui. Kyla klausimas, ką reiškia „būti sėkmingais tėvais“?
Televizorius – auklė ir šeimos narys ar priešas Nr. 1?

Televizorius – auklė ir šeimos narys ar priešas Nr. 1? (8)

Vyresnioji karta, be abejo, prisimena, kaip smagu būdavo žiūrėti senosios animacijos filmukus per televiziją. Nors tie filmukai atrodydavo labai trumpi, bet visi laukdavome kada gi jau bus galima pasižiūrėti „labanakt vaikučiams“ ir dar kokį vieną filmuką per Rusijos televiziją, o kieno antenos „gaudė“ Lenkijos TV, tai jau susidarydavo net trys filmukai prieš miegą – tiesiog, prabanga.
Miego režimas veikia vaiko elgesį

Miego režimas veikia vaiko elgesį (3)

Britų mokslininkai teigia, kad jeigu vaikas miegoti eina vis kitu laiku, tai turi neigiamos įtakos jo elgesiui.
Kiek kartų per dieną reikia apkabinti vaiką, kad užaugtų laimingas

Kiek kartų per dieną reikia apkabinti vaiką, kad užaugtų laimingas (34)

Mažyliui labai patinka glamonės ir jis jų nuolat laukia bei tikisi iš tėvų. Garsus amerikiečių chirurgas Robertas P. Mackas apskaičiavo, kad vaikui išgyventi reikia 4 apkabinimų per dieną, o normaliai vystytis būtina būti apkabintam ir pamyluotam mažiausiai 12 kartų per dieną.
Trys žingsniai į patogią ir jaukią svetainę

Trys žingsniai į patogią ir jaukią svetainę (3)

Ar gali derėti patogumas ir prabanga? Ir nekainuoti tiek, kiek neuždirbate? Taip - sako dizaineriai ir akcentuoja tris svarbiausius dalykus, norint sukurti patogią ir prašmatnią svetainę.
Viešbutis Amsterdame

Seną kraną prikėlė naujam gyvenimui: prabangaus viešbučio interjeras (6)

Ambicingi Amsterdamo architektai pavertė seną kraną prabangiu viešbučiu su prašmatniais numeriais, baseinais ir TV transliacijų stotimi,skelbia „All over press“.
Planuojame žiemą – žydi vasarą: gėlynai pagal spalvas

Planuojame žiemą – žydi vasarą: gėlynai pagal spalvas (1)

Kiekvienas krūmelis ar gėlių kompozicija spindi sava spalva, išreiškiančia emociją ir nuotaiką. Tad gėlynų kūrimas prilygsta paveikslo tapymui, juk kraštovaizdžio kūrėjas – kone dailininkas.
Mitai apie taupų ir ekologišką skalbimą

Mitai apie taupų ir ekologišką skalbimą (15)

Kokius miltelius rinktis skalbimui rankomis, o kokius - skalbimo mašinoms? Kokie milteliai alergizuoja, o kokie - išima dėmes? Kokia temperatūra tinkamiausia skalbimui ir visi kiti klausimai, kurie kyla mums norint švariai išskalbti drabužius.
Algimantas Čekuolis su žmona

A. Čekuolis: kai turi, ką pasakyti, knygos gimsta kaip vaikai – iš meilės (26)

Keliautojas, rašytojas ir žurnalistas Algimantas Čekuolis siūlo ne tik susitikti prie televizorių ekranų, bet ir leistis į keliones jo knygų puslapiuose. Kaip ir idėjos TV laidoms, temos bei įdomūs pasakojimai naujoms knygoms A. Čekuolio galvoje neišblėsta – neseniai pasirodė septintoji leidyklos „Alma littera“ išleista jo knyga „Iš ko šaiposi pasaulis“.
R. Vanagaitė: kai vaikas norės palikti namus, padėk jam susidėti daiktus

R. Vanagaitė: kai vaikas norės palikti namus, padėk jam susidėti daiktus (174)

„Esama motinų, kurios tampa visavertėmis asmenybėmis tik savo vaikų dėka. Vaikas pasieks, ko aš nepasiekiau. Gaus geresnį darbą, gyvens geresniame name, sukurs geresnę šeimą. Jos tarsi sako savo vaikui: „tu tapsi kažkuo, taip per tave ir aš jausiuosi kažkuo tapusi“, „nenuvilk manęs, aš tau tiek daug paaukojau“. Pažįstamos frazės? Galbūt tavo tėvai taip elgėsi su tavimi ir tu kartoji išmoktą modelį su savo vaikais? Stop, mieloji, stop“,- sako Rūta Vanagaitė savo knygoje „Ne bobų vasara“.
Rūtos Vanagaitės knygos „Ne bobų vasara“ pristatymas Vilniaus Rotušėje

R. Vanagaitė: kodėl man visai neskauda, kad esu „višta strimelės galva“ (210)

„Kai tau penkiasdešimt, pats puikiausias dalykas yra tai, kad tau nebereikia stengtis niekam patikti. Atėjo laikas, kai drąsiai gali užduoti sau klausimą: o ko gi aš pati noriu? Ne rinktis iš to, kas padėta priešais mane ant gyvenimo stalo, o ko iš tikrųjų trokšta mano siela?“- drąsiai klausia Rūta Vanagaitė.
A. Čekuolis: ar žmonės skaitys mano knygą, priklauso tik nuo manęs

A. Čekuolis: ar žmonės skaitys mano knygą, priklauso tik nuo manęs (39)

Algimanto Čekuolio knygos nuo kitų rašytojų kūrinių visuomet skyrėsi tuo, kad jose niekada nebuvo išsigalvojimų. Žurnalisto, rašytojo, keliautojo knygos atranda savo skaitytoją tarp tų, kurie mano, kad gyvenimas yra įdomesnis ir labiau jaudinantis už beletristinį tekstą.
Naujųjų metų pažadai: 10 patarimų, kaip juos įgyvendinti

Naujųjų metų pažadai: 10 patarimų, kaip juos įgyvendinti

Dauguma mūsų prieš Naujuosius metu susirašo sprendimus ir tikslus, kurių norėtų siekti ateinančiais metais. Apartmenttherapy.com pateikia 10 patarimų, kaip nenukrypti nuo tako įgyvendinant tai, ką susiplanavote.
10 dalykų, kuriuos reikia padaryti pirmas 10 minučių ryte, kad diena būtų geresnė

10 dalykų, kuriuos reikia padaryti pirmas 10 minučių ryte, kad diena būtų geresnė (49)

Norite, kad visa diena būtų produktyvi ir teigiama šiandien ir kasdien? Svarbiausia – gera pradžia. Lengviau nusiteiksite pozityviai ir produktyviai, jei tinkamai elgsitės ryte. Tai užtruks tik 10 minučių.
Sostas ar sėdmaišis: ką išduoda vadovo darbo vieta?

Sostas ar sėdmaišis: ką išduoda vadovo darbo vieta? (2)

Prie tarptautinio drabužių parduotuvių tinklo „Gap“ vairo šių metų pradžioje stos vizionieriumi vadinamas Arthuras Peckas. Kodėl spėliojantiems apie korporacijos laukiančius pokyčius turėtų rūpėti tai, kaip A. Peckas planuoja įrengti savo kabinetą?
23 lengvi būdai tapti nelaimingam

23 lengvi būdai tapti nelaimingam (20)

Visi nori būti laimingi, tačiau dažnai elgiasi kaip tik atvirkščiai. Ironiškas psichologo Antano Mockaus požiūris į tuos, kuriems, ko gero, tai patinka.
Eifelio bokštas Paryžiuje

3 lietuviams patraukliausios sostinės (10)

Keliautojų taikinyje bene dažniausiai atsiduriantis miestas įsikūręs Europoje. Jį besirenkančiųjų amžiaus cenzo nėra lygiai taip pat kaip ir šią sostinę apibūdinti dažnai pasitelkiamai meilei ar menui.
11 dalykų, dėl kurių verta nukeliauti į gėlėtąją Madeiros salą

11 dalykų, dėl kurių verta nukeliauti į gėlėtąją Madeiros salą (28)

Beveik už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų Atlanto bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Ši sala – tai Portugalijai priklausanti Madeira.
Lietuvė keliautoja: kelionė į Indiją nėra žygdarbis

Lietuvė keliautoja: kelionė į Indiją nėra žygdarbis (13)

Žurnalistė ir keliautoja Viktorija Samarinaitė beveik gali būti vadinama turizmo eksperte. Savo patirtimi įvairiausiose pasaulio šalyse ir atokiausiuose kampeliuose mergina noriai dalijasi su smalsuoliais, tačiau knygos apie tai rašyti kol kas neketina. Paskutinė ilga jos kelionė buvo neįprasta – mergina gyveno ir… dirbo Indijoje.
12 paprastų, bet originalių būdų, kaip šiemet keliauti

12 paprastų, bet originalių būdų, kaip šiemet keliauti (4)

Dažnai apsisunkiname sau gyvenimą manydami, kad kelionė – labai reikšmingas įvykis. Iš tiesų ne visada turėsite kelis atliekamus tūkstančius lėktuvo bilietui, prabangiam viešbučiui ir vakarienėms. Na bet jei jaučiate kelionių aistrą, visada galima papramogauti, neapiplėšiant banko ir nelėbaujant visas atostogų dienas.
Geros savijautos ir imuniteto stiprinimo šaltinis: ką gerti žiemą, kur darome klaidas

Geros savijautos ir imuniteto stiprinimo šaltinis: ką gerti žiemą, kur darome klaidas + receptas  (6)

Pastaruoju metu, esant dideliems temperatūrų svyravimas, kuomet vieną dieną brendame per pusnis, o kitą – sniego jau nė kvapo, yra itin svarbu pasirūpinti savo imunitetu ir paruošti organizmą įvairiems žiemos išbandymams.
Minkštutis moliūgų keksas

Minkštutis moliūgų keksas (3)

Dalinamės maisto blogerės, virtuvesfejos autorės Kristinos puikiu receptu - moliūgų keksu.
Vilmos sūrio pyragas

Vilmos sūrio pyragas (16)

Vieni greičiausiai pagaminamų ir tikrai gardūs - sūrio pyragai. Dalinamės Delfi skaitytojos Vilmos A. receptu.
Gardiems pusryčiams ar vakarienei: perlenktas omletas

Gardiems pusryčiams ar vakarienei: perlenktas omletas (7)

Puikiai tiks pusryčiams gardus omletas: