Virtualaus makiažo paslauga: moterys telefono ekrane atrodys nepriekaištingai

Virtualaus makiažo paslauga: moterys telefono ekrane atrodys nepriekaištingai 2 d.

Kosmetikos gamintojas iš Japonijos „Shiseido“ pristato virtualaus makiažo funkciją. Pasitelkusios naują programėlę „Telebeauty“, moterys telefono ekrane galės atrodyti kaip ką tik grįžusios iš profesionalaus visažisto salono.
Policistinis kiaušidžių sindromas sunkina gyvenimą

Policistinis kiaušidžių sindromas sunkina gyvenimą (4) 2 d.

Naujas tyrimas parodė, jog moterys, sergančios policistiniu kiaušidžių sindromu, kuris yra dažna gimstamumo problema Jungtinėje Karalystėje, yra žymiai labiau susijusios su valgymo sutrikimais nei jų bendraamžės.
Neišstatykite savęs pajuokai: ko šiukštu vengti sportuojant

Neišstatykite savęs pajuokai: ko šiukštu vengti sportuojant (92)

Nevykęs pasirengimas sportui ne tik juokina, bet ir gali užtraukti rimtai sportuojančiųjų nemalonę. Žmonių, kurie rimtai treniruojasi ne metus ir ne du, DELFI klausė, kas labiausiai bado akis. Savo nuomonę apie šypseną keliančius pasirinkimus išdėstė ir dizainerė, prof. Jolanta Talaikytė.
Tonzilės

Dėl daugelio sveikatos sutrikimų gali būti kaltos tonzilės (24)

Ko gero visi žinome arba bent įsivaizduojame, kur yra mūsų tonzilės (du apvalūs išsikišimai galugerklyje). Tačiau ar žinote, už ką mūsų kūne atsakingos tonzilės, ką jos daro, ir ar pajuntate, kai būtent jos sukelia problemas?
Trumparegystės priežastis išlieka mįsle

Trumparegystės priežastis išlieka mįsle (11)

Vaikai vis daugiau laiko praleidžia uždarose patalpose įnikę į šiuolaikines technologijas ar palinkę prie knygų. Kaip tai atsiliepia jų akių sveikatai, šiandien, ketvirtadienį, minint Pasaulinę regėjimo dieną, klausiame oftalmologų.
Kodėl jis nenori manęs vesti?

Kodėl jis nenori manęs vesti? (127)

Man 30 m. Turiu sūnų, išsiskyrusi. Šešti metai turiu draugą. Gyvename kartu treti metai. Draugui 36 m. Prieš mūsų draugystę turėjo draugę, kartu daugiau nei 10 m. gyveno nesusituokę.
Gėda pasakyti, bet nepatiriu malonumo sekso metu

Gėda pasakyti, bet nepatiriu malonumo sekso metu (110)

Esu 28-erių metų mergina. Nuo paauglystės stinga pasitikėjimo savimi, niekada savęs nemylėjau, nesijaučiau graži, to mokausi tik dabar. Gyvenau su mama tik, nes tėvai išsiskyrė, kai buvau 2 metų, vėliau mama ištekėjo, su patėviu susilaukė vaiko.
Vyrai atsakė į septynis moteris labiausiai dominančius klausimus

Vyrai atsakė į septynis moteris labiausiai dominančius klausimus (10)

Pradedant apsikabinimų protokolu ir baigiant ženklais, kad jūsų partneris jus myli, – vyrai pagaliau moterims atsakė į jas labiausiai dominančius klausimus.
Laiškas vyrams, kurie nenori savo žmonų

Laiškas vyrams, kurie nenori savo žmonų (319)

Štai jūs, vyrai, vis dejuojate: žmonos jūsų kažkokios ne tokios, nejaudina. Miega apsirengusios nuskalbtus marškinėlius, nuobodžios. Arba net ir ne nuskalbtus, bet vis tiek nuobodžios. Ir jūs džiaugiatės: dabar, kaip jums atrodo, turite teisę be sąžinės graužimo geisti kitų moterų. Juk žmonos pačios kaltos! Tai jos nebejaudina!
Vardadieniai
Gedas, Geimina, Adelina (Adelė)
Geriausias mokytojas – žaidimas

Geriausias mokytojas – žaidimas

Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“, „Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi“, „Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis...“ – šie ir kiti populiarūs posakiai mokymąsi apibūdina kaip ilgalaikį ir sunkų procesą, tačiau ar tikrai mokslo šaknys turi būti būtinai apkartusios? Visiškai ne! Mokymą(si) visada galima paversti smagia veikla, tereikia šiek tiek kūrybiškumo ir fantazijos, sakoma pranešime spaudai.
Kodėl paauglystėje kyla noras „taškytis“

Kodėl paauglystėje kyla noras „taškytis“

Jei vienas iš tėvų paaugliui kažką leidžia, o kitas ne, nereikia kaltinti vaiko, kai jis pradeda manipuliuoti, LRT RADIJUI sako psichologė psichoterapeutė Žydrė Arlauskaitė.
Supertėvystės žala: kodėl vaikams nereikalingos mūsų aukos

Supertėvystės žala: kodėl vaikams nereikalingos mūsų aukos (31)

Tapę tėvais, mes visi pajaučiame įgimtą norą saugoti savo vaikus ir jiems aukotis. Vis dėlto, tam tikru momentu turėtume paklausti savęs, ar nedarome dėl jų per daug? Kada mūsų veiksmai peržengia ribas? Be jokios abejonės, tėvų norai yra patys geriausi, tačiau būdami suaugusiais ir brandžiais žmonėmis turime prisiimti atsakomybę už perdėtą savo vaikų saugojimą, kuriuo galime daryti didelę žalą besivystančiam vaikui.
O kokios senatvės jūs norėtumėt?

O kokios senatvės jūs norėtumėt? (31)

Kodėl taip bijoma ir lyg gėdijamasi senatvės?.. Ar senatvėje galima tikėtis ko nors gero? Kaip priimti šį gyvenimo laikotarpį? O gal senatvė gali tapti aukso amžiumi?..
Kaip išlaikyti levandas iki pavasario?

Kaip išlaikyti levandas iki pavasario? (3)

Levanda – malonaus aromato sumedėjęs krūmas, vasarą žydintis smulkiais mėlynais žiedais. Levandų krūmeliai – puikus akcentas namų terasoms, borteliams ir gėlynams. Jų žiedus mielai lanko bitės, drugeliai ir kiti vabzdžiai. Pasirinkus saulėtą palangę, levandos gali tapti kambario augalu. Levandų dažnam nepavyksta išsaugoti per žiemą, todėl siūlome keletą patarimų.
Patarimai, kaip per 15 minučių sutvarkyti namus

Patarimai, kaip per 15 minučių sutvarkyti namus (8)

Jeigu savo namuose turite labai daug daiktų ir nežinote, nuo ko pradėti tvarkytis, rekomenduojama pasiimti du šiukšlių maišus. Į vieną jų reikia dėti tai, ką galime atiduoti, padovanoti arba parduoti, o į kitą – tai, kas seniai atsibodo ir nebeteikia džiaugsmo. Tam reikėtų skirti ne daugiau nei 15 minučių.
Kaip remontuoti būstą, kad paskui kišenėse nešvilpautų vėjai?

Kaip remontuoti būstą, kad paskui kišenėse nešvilpautų vėjai? (6)

Jaukūs namai, į kuriuos visuomet malonu sugrįžti, yra daugelio lietuvių svajonė. Visgi, įsigijus naują būstą arba nusprendus atnaujinti senąjį, tenka gerokai pasistengti, kad jie tokie taptų. Daugeliui užsimojusių tai padaryti vienu esminių klausimų tampa finansai, kurie neretai tampa stabdžiu arba nemenkai galimybes apribojančiu veiksniu, sakoma pranešime spaudai.
6 klaidos, kurių svarbu vengti dekoruojant mažą kambarį

6 klaidos, kurių svarbu vengti dekoruojant mažą kambarį (2)

Daugelio mūsų namuose yra itin maža ar keistos formos erdvė, su kuria nežinome, ką daryti. Vis dėlto keli pokyčiai gali ją paversti jaukiu ir išskirtiniu namų kampeliu.
Ar ne svajonė: išradingas lietuvis keliauja po pasaulį pragyvendamas iš savo pomėgių

Ar ne svajonė: išradingas lietuvis keliauja po pasaulį pragyvendamas iš savo pomėgių (42)

Mokykla, universitetas, darbas – toks gyvenimo scenarijus Lietuvoje įsigalėjęs nuo neatmenamų laikų. Tačiau kelionių entuziastas ir pradedantysis fotografas Vytautas Jankulskas (24) nenorėjo paklusti šiai sistemai ir išdrįso savo talentų ieškoti keliaudamas, o ne nuobodžiai sėdėdamas paskaitose.
Latvijos Beata Nicholson: kūrybingumas gimsta keliaujant

Latvijos Beata Nicholson: kūrybingumas gimsta keliaujant

Signe Meirane – populiariausia Latvijos maisto tinklaraštininkė, kulinarinio žurnalo „Ketvirtasis sezonas“ ir kulinarijos knygų autorė.
Nepriimtoji Angelina: kaip gražiausia pasaulio moteris naikina pati save

Nepriimtoji Angelina: kaip gražiausia pasaulio moteris naikina pati save (64)

Žmonės mano, kad savo kūno priėmimas visiškai nėra svarbus, kad kūnas tėra tik apvalkalas, esą tereikia atiduoti jį į kosmetologų rankas ir visos problemos bus išspręstos. Iš esmės būtent tokiu keliu ir eina dauguma moterų. Bet panagrinėkime pačios gražiausios pasaulio moters, Angelinos Jolie pavyzdį. Ji yra XXI amžiaus paradoksas, panašiai kaip Merilyn Monroe buvo XX amžiaus paradoksas.
Agnė Grigaliūnienė

A. Grigaliūnienė – apie asmeninio gyvenimo užkulisius ir sunkias dramas: skyrybos yra vienas didžiausių pralaimėjimų (37)

Agnė Grigaliūnienė atskleidžia, kad į ją prašydamos įvairių patarimų ar ieškodamos pagalbos kreipiasi nepažįstamos moterys. „Dažnai į jų užduotus klausimus galėtų atsakyti tik psichologai. Aš nesu psichologė, todėl tiesiog žmogiškai su jomis pasikalbu. Džiaugiuosi, kad turiu tokį neapsakomą santykį su nepažįstamomis moterimis“, – atvirą pokalbį pradeda dar viena interviu ciklo apie stiprias moteris herojė.
Kodėl knygos apie pagalbą sau neveiksmingos?

Kodėl knygos apie pagalbą sau neveiksmingos? (1)

Kiekvienas žmogus – labai sudėtingas padaras, tad savigalbos knygos negali būti tokios kompleksiškos, kad padėtų visiems, sako psichologas Antanas Kairys. Anot jo, tokios knygos padės tik daliai žmonių, o bet kuris psichologas pasakytų, kad tokia literatūra nutolusi nuo šiuolaikinio mokslo ir turi tik placebo efektą.
Ar galime išmokti pamiršti?

Ar galime išmokti pamiršti? (1)

Bandydami valingai išmokti ką nors pamiršti, galime sukelti lengvą amnezijos formą, kai užslopinsime prisiminimus, kurių galbūt net visai nenorėjome pamiršti. Taip teigia Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Neurologijos centro vadovas prof. Gintaras Kaubrys. „Užslopinta problema gali sugrįžti kitais kanalais, pavyzdžiui, ligos simptomais, kurių kilmė labai sunkiai pastebima“, – pasakoja specialistas.
Atsiprašau, ar galiu suklysti?

Atsiprašau, ar galiu suklysti? (5)

Gyvenimo pokyčiams prispaudus ar supratus, kad kelio atgal nėra, mums tenka rinktis tolimesnį savo kelią. Tai skamba taip filosofiškai, romantiškai, na, gal net šiek tiek vėjavaikiškai, kažkur patyliukais pakvimpa naujų įspūdžių vėjas.
Ar matote šiame paveikslėlyje pasislėpusią baleriną?

Ar matote šiame paveikslėlyje pasislėpusią baleriną? (47)

Visi mėgstame spręsti galvosūkius. Ar sugebėsite išspręsti šį?
Tokijo mados savaitėje - futuristinių kimono kolekcija

Tokijo mados savaitėje - futuristinių kimono kolekcija

Pirmadienį, spalio 17 dieną, Tokijuje prasidėjo „Amazon“ mados savaitė. Pradžios akcentu pasirinkta vieno garsiausių Japonijos roko žvaigždžių, pradėjusių dizainerio karjerą, kolekcija. Jis ant podiumo pristatė futuristinių kimono.
„Elvyra Design“ pristatė aksesuarų kolekciją vyrams

„Elvyra Design“ pristatė aksesuarų kolekciją vyrams (9)

„Pirmuosius vyriškos aksesuarų kolekcijos eskizus sukūriau prieš penkis mėnesius. Per visą šį laiką komanda tobulino tai, kas skirta stipriajai lyčiai. Tai, ką sukūrėme šįkart, yra naujas mūsų startas!“, - sakė E. Monginienė, pristačiusi aksesuarų kolekciją vyrams.
Vyks pirmasis nuotakų mados šou Baltijos šalyse

Vyks pirmasis nuotakų mados šou Baltijos šalyse

2017 m. sausio 18 dieną Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione, rašoma pranešime spaudai.
Kaip rasti aukštakulnius, nuo kurių neskaudėtų pėdų?

Kaip rasti aukštakulnius, nuo kurių neskaudėtų pėdų? (6)

Pasirodo, atsakymas slypi jūsų pėdos formoje, o ekspertai paskelbė vos trijų žingsnių planą, pagal kurį skausmo nekeliančius aukštakulnius rasite be vargo.
Ar ne svajonė: išradingas lietuvis keliauja po pasaulį pragyvendamas iš savo pomėgių

Ar ne svajonė: išradingas lietuvis keliauja po pasaulį pragyvendamas iš savo pomėgių (42)

Mokykla, universitetas, darbas – toks gyvenimo scenarijus Lietuvoje įsigalėjęs nuo neatmenamų laikų. Tačiau kelionių entuziastas ir pradedantysis fotografas Vytautas Jankulskas (24) nenorėjo paklusti šiai sistemai ir išdrįso savo talentų ieškoti keliaudamas, o ne nuobodžiai sėdėdamas paskaitose.
Motociklininkų pora išvyko į kelionę aplink pasaulį

Motociklininkų pora išvyko į kelionę aplink pasaulį (7)

Šį šeštadienį Vilniuje motociklininkų kolona į kelionę aplink pasaulį griausmingai išlydėjo du savo bendruomenės narius – Astą Dovydėnaitę ir Liną Mockevičių. Motociklininkų pora per artimiausius dvejus metus ketina aplankyti 5 pasaulio žemynus, įveikti daugiau kaip 60 tūkst. km atstumą ir tapti pirmaisiais lietuviais, kurie motociklais apkeliaus aplink Žemės rutulį, sakoma pranešime spaudai.
9 gudrybės keliautojams – tiesiai iš stiuardesių lūpų

9 gudrybės keliautojams – tiesiai iš stiuardesių lūpų (27)

Skrydžių palydovams kelionės yra lyg antra prigimtis, tad kas galėtų duoti geresnius kelionės patarimus, negu jų ekspertai?
Sigitas su šeima JAV

Vilniečiai su kūdikiu ant rankų išmaišė tolimiausius pasaulio kampelius (60)

Kelionės mūsų šeimai yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų, dažnai ir metus prisimename pagal tai, kur kada lankėmės, ką matėme. O kaip kelionės su kūdikiu, vaiku?