Riebalų nusiurbimas – netinkamas būdas svoriui mesti

Riebalų nusiurbimas – netinkamas būdas svoriui mesti (4)1 d.

Dauguma svajoja valgyti kiek širdis geidžia ir savaime atsikratyti ant kūno susikaupusių riebaliukų. Iš tiesų juos pašalinti įmanoma. Tačiau riebalų nusiurbimas, anot plastiko chirurgo Gintaro Karalevičiaus, nepadeda mesti svorio. Ši procedūra naudinga norint pakoreguoti tam tikras problemines vietas, pavyzdžiui, smakrą. Tačiau prieš jos imantis būtina išbandyti sportą, sveiką mitybą ir kitas natūralias priemones.
Skinat vyšnias? Neskubėkite išmesti uogų kotelių - tai puikus vaistas

Skinat vyšnias? Neskubėkite išmesti uogų kotelių - tai puikus vaistas (14)1 d.

„Vyšnių uogų kotelių nuoviras skatina šlapimo išsiskyrimą, jis geriamas sergant šlapimo pūslės akmenlige, vandene. Tad neskubėkite jų išmesti, kai skinate uogas“,- sako žolininkė Birutė Martišienė.
Beveik nevalgau, o svoris nekrenta: ar tikrai valgome taip mažai, kaip mums atrodo?

Beveik nevalgau, o svoris nekrenta: ar tikrai valgome taip mažai, kaip mums atrodo? (64)1 d.

Laba diena, man 76 metai, turiu antsvorį. Gydytojai visą laiką liepia mesti svorį. Dabar mano svoris yra 85 kg., mano ūgis 163 cm. Valgau mažai, nesinori. Ką turiu daryti, kad svorį sumažinti, kad galėčiau lengviau judėti, nedusčiau lipant laiptais ar greičiau einant? Lauksiu Jūsų patarimo. Ačiū. Su pagarba Elena.
Plikimas - išsprendžiama problema?

Plikimas - išsprendžiama problema? (9)1 d.

Plikimas vargina ne tik vyrus, bet ir moteris. Vis dėlto stipriosios lyties atstovus jis apninka dažniau ir agresyviai. Nors manoma, kad tai amžiaus problema ir jai nepasipriešinsi, dermatologai teigia, kad su plikimu galima kovoti. Tiesa, norėdami išlaikyti vešlius plaukus, turėsite apsišarvuoti kantrybe ir ryžtu.
Ką valgyti, kad geriau galvotųsi: 11 produktų smegenims

Ką valgyti, kad geriau galvotųsi: 11 produktų smegenims (2)1 d.

Jus kamuoja atminties sutrikimai? Niekaip negalite įsiminti savo naujojo kolegos pavardės? Arba dar blogiau – viršininko? Pamiršote, kuriai valandai rytdienai pakvietėte svečius? Galbūt jums ir padėtų kokie nors ką tik išrasti vaistai, tačiau mes patariame: atidžiau rinkitės maistą – juk ir smegenys turi savo mėgiamus produktus.
5 būdai patikrinti, ar jūsų santuoka iš meilės, ar dėl praktinių sumetimų

5 būdai patikrinti, ar jūsų santuoka iš meilės, ar dėl praktinių sumetimų (67)

Santuoka sukurta dėl praktinių sumetimų kartais gali būti kur kas tvirtesnė nei tokia, kai tuokiamasi tik iš didelės meilės. Kita vertus, santuoka iš meilės yra tai, apie ką svajoja ir ko siekia daugelis vienišių. Sužinokite, kokia yra jūsų santuoka!
7 būdai išlaikyti gerus santykius su buvusiojo šeima

7 būdai išlaikyti gerus santykius su buvusiojo šeima (31)

Kartais po skyrybų su vyru palengvėja bent dėl to, kad nebereikės bendrauti su jo šeima. Tačiau taip būna tikrai ne visada. Pasitaiko ir tokių situacijų, kai su antrosios pusės giminėmis puikiai sutariate, nors santykiai su mylimuoju ir nesusiklosto... Jei išsiskyrėte su antrąja puse, dar nereiškia, kad turite skirtis ir su jo šeima!
Tinkamo partnerio paieška: kaip teisingai susipažinti internetu

Tinkamo partnerio paieška: kaip teisingai susipažinti internetu (159)

Net jei įtariai ar skeptiškai vertinate pažinčių svetaines, vertėtų išsiaiškinti, kas tai yra. Užpildykite visus anketos punktus, pabendraukite, kartą kitą nueikite į pasimatymą, rašo portal-woman.ru. Nepakenks ir pasitreniruoti pabendrauti su potencialiais pašnekovais ir partneriais. Kas žino, kaip viskas susiklostys vėliau...
Manote, neverta tuoktis? 10 santuokos privalumų

Manote, neverta tuoktis? 10 santuokos privalumų (207)

Sakoma, niekas neprilygsta amžinai meilei, o santuokos priesaika ją įprasmina. Huffingtonpost.com pateikia 10 santuokos privalumų.
Vardadieniai
Daugintas, Eigirdė, Ona
Mano gėlynas

Kaip bendrauti su senstančia mama, kai iš jos liejasi išgalvoti kaltinimai ir pyktis (311)

Sveiki, esu subrendus moteris, turiu gražią šeimą; mama – garbaus amžiaus moteris, našlė. Mes niekada nebuvome artimos, bet kaip gyvenimas bevingiuotų, mūsų santykiai tarsi upė plaukia žemyn.
Kaip bendrauti su vaiku, kai esame ilgam išvykę: 12 ryšio palaikymo idėjų

Kaip bendrauti su vaiku, kai esame ilgam išvykę: 12 ryšio palaikymo idėjų (5)

Kiekvienas vaikas trokšta turėti kasdienį, nepertraukiamą santykį su savo tėvais, kad galėtų patenkinti svarbiausius saugumo ir meilės poreikius. Vaikams svarbu savo tėvus matyti, stebėti kaip jie elgiasi ir tokiu būdu iš jų mokytis, būti tėvų apkabinamiems, su jais kalbėtis, užduoti klausimus, klausytis pasakojimų, žaisti ar veikti kažką kartu ir kt.
Kaip įrengti vaikus dominantį daržą

Kaip įrengti vaikus dominantį daržą (1) 

Siekdami sudominti vaikus gyvuoju augalų pasauliu, projekto „Žalia stotelė“ iniciatoriai ir pedagogai 34-iose Lietuvos ugdymo įstaigose pradėjo įgyvendinti vieno kvadratinio metro (arba vienos kvadratinės pėdos) sodininkavimo idėją. Pagal šią sistemą mokyklų, darželių ir globos namų auklėtiniai, kūrė bei planavo savo teminius sodelius ir jau dabar džiaugiasi pirmaisiais rezultatais.
Beatos Nicholson patarimai: kaip švęsti vaikų gimtadienius

Beatos Nicholson patarimai: kaip švęsti vaikų gimtadienius (12) 

Gimtadienis yra svarbiausias metų įvykis nuo tada kai pradedi juos skaičiuoti. Vaikams - tai jų svajonių išpildymo laikas, o tėvams...
Priminimas daržininkams: pomidorai mėgsta sočiau pavalgyti

Priminimas daržininkams: pomidorai mėgsta sočiau pavalgyti (48)

Gar­baus am­žiaus su­lau­ku­si Ade­lė Lan­ki­nin­kie­nė ti­ki­na ne­at­me­nan­ti lie­pos, ku­rios vi­du­ry­je ne­bū­tų val­giu­si sa­vų po­mi­do­rų. Šie­met la­bai anks­ty­vų­jų veis­lių po­mi­do­rų sėk­lų spe­cia­liai sė­ju­si dviem sa­vai­tė­mis anks­čiau ne­gu įpras­tai, bet ir jie der­liaus dar ne­su­no­ki­no.
Faktai, kurių galbūt nežinojote apie pelėsį: kokios priemonės veiksmingiausios

Faktai, kurių galbūt nežinojote apie pelėsį: kokios priemonės veiksmingiausios (19)Tinkamas būsto mikroklimatas (temperatūra, drėgmė, gera ventiliacija) - štai priemonės, kurios užkerta kelią mikroskopinių grybų veisimuisi gyvenamosiose ir darbo patalpose.
Startuoja konkursas „Mano terasa“

Startuoja konkursas „Mano terasa“ laukia fantastiški prizai!  (5)Terasa – vieta, kuri vasaros vakarais vilioja palydėti saulėlydį, susiburti su draugais ir šeima savaitgalio popietėmis ar ramiai vienumoje paskaityti knygą. Tuos, kurie jau turi terasą ar apie ją tik svajoja, bei visus neabejingus dizainui ir architektūrai nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „MG Valda“ bei naujienų portalas „Delfi.lt“ kviečia dalyvauti konkurse „Mano terasa“.
Miegamojo interjeras: kaip atrasti aukso vidurį tarp moteriškumo ir vyriškumo?

Miegamojo interjeras: kaip atrasti aukso vidurį tarp moteriškumo ir vyriškumo?Senas posakis byloja: „Kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi“. Kalbant apie poros butą, bendras gyvenimas gali priklausyti ne tik nuo tarpusavio santykių, bet ir nuo to, kokius jausmus kelia aplinka, kurioje vyksta gyvenimas bei atsiranda nauji prisiminimai.
Sukrečiančios istorijos: kaip gyvena žmonės su persodintais organais

Sukrečiančios istorijos: kaip gyvena žmonės su persodintais organais (4)

Vilniuje praūžęs tarptautinis renginys – XV Europos žmonių su persodintomis širdimis ir plaučiais sporto žaidynės – verčia aikčioti ir visko mačiusius. Kelias dienas čia varžęsi sportininkai visuomenei nori parodyti, kad gyvena visavertį gyvenimą: aktyviai sportuoja, kuria šeimas, augina vaikus.
Gyvenimas su šimtu šeimų

Gyvenimas su šimtu šeimų (11) 

Nesvarbu, kuriame Lietuvos regione begyventume, šiųmetė vasara kelia nerimą ir mažų, ir didelių ūkių savininkams. Dažnas nubudęs ryte pirmiausia dirsteli pro langą, koks oras. Šakių rajone bitininkaujantis Žilvinas MACIJAUSKAS šią vasarą taip pat vadina netikusia.
Sveikiname konkurso „Mano svajonės, kurias noriu įgyvendinti šią vasarą“ nugalėtojus!

Sveikiname konkurso „Mano svajonės, kurias noriu įgyvendinti šią vasarą“ nugalėtojus! (2)Dėkojame visiems skaitytojams, pasidalinusiems su mumis savo svajonėmis. Atėjo metas paskelbti nugalėtojus!
Režisierė A. Ptakauskė: vyro vaidmenį atliekanti solistė operai suteikia daugiau žavesio

Režisierė A. Ptakauskė: vyro vaidmenį atliekanti solistė operai suteikia daugiau žavesio

„Iš pirmo žvilgsnio solistė išties atrodo kaip rūstus pilvotas senis, bet vos tik ji praveria burną, uždainuoja tyru skambiu balsu. Tai šiuolaikiniams žiūrovams padaro ne mažesnį įspūdį nei XVIII amžiaus publikai – moterų partijas atliekantys vyrai“.
Ką iš tiesų reiškia paslaptingi ženklai mūsų gyvenime?

Ką iš tiesų reiškia paslaptingi ženklai mūsų gyvenime? (1)

Kai kalbame apie ženklus šiais didesnio visuotinio išsilavinimo ir technologijų laikais, visad kirba klausimas – tai puiki Visatos dovana ar didelė išdaiga? Ženklai žinomi nuo senų senovės, juos aiškinti imdavosi žyniai ar dvasiniai vadovai.
Dainius Baltrušaitis: gyvenimas yra paprastas, kol mes patys jo nepadarome sudėtingu

Dainius Baltrušaitis: gyvenimas yra paprastas, kol mes patys jo nepadarome sudėtingu (12)

Koučas – viena populiarių šių dienų profesijų. Kai kuriose šalyse jos atstovai mistifikuojami ar net tampa garbinimo objektais. Apie šią profesiją Lietuvoje kalbamės su koučingo specialistu, UAB „Smarta“ psichologu ir konsultantu Dainium Baltrušaičiu, kuris savo darbą apibūdina paprastai: „Jeigu žmogus ar organizacija nori pajudėti iš taško A į tašką B, aš padedu jiems tai padaryti“.
M. Horbačauskas: geras vadovas yra panašesnis į trenerį nei į žaidėją

M. Horbačauskas: geras vadovas yra panašesnis į trenerį nei į žaidėją (11)

Marius Horbačauskas dalijasi įžvalgomis apie tai, koks, jo manymu, turėtų būti geras vadovas, kas motyvuoja jį patį bei kaip tvarkosi su darbe neišvengiamai persekiojančiu stresu.
Darbuotojai nori išgirsti ne tik pagyras, bet ir pastabas, ką daro netinkamai

Darbuotojai nori išgirsti ne tik pagyras, bet ir pastabas, ką daro netinkamai (10)

Kai kurie darbuotojai savo darbus nuolat stengiasi atlikti kuo kokybiškiau, kai kurie paskirsto ir vieniems darbams skiria daugiau dėmesio, o kitiems – mažiau, likusieji leidžia sau pasimuliuoti ir dirba prasčiau. Kad ir kaip atliktų pavestas funkcijas, dauguma dirbančiųjų nori žinoti, kaip juos vertina darbdaviai ir kokių rezultatų iš jų tikimasi.
Mados tendencijos: kelnės - nuo „bananų“ iki „kaprių“

Mados tendencijos: kelnės - nuo „bananų“ iki „kaprių“ 

Dar praeitame amžiuje kelnės buvo laikomos išskirtinai vyriško garderobo elementu, tačiau dabar be jų negali gyventi nei viena šiuolaikinė moteris. Kelnės pelnytai laikomos vienu iš universaliausių ir praktiškiausių rūbų. Tad nieko keisto, jog būtent moteriškų kelnių pasirinkimas ir dizainerių fantazijos jų tema seniai gausa pranoko vyriškų.
R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė

R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė (5) 

„Robert Kalinkin“ mados namų „Cruise“ kolekcijos nuotraukos – šmaikščios kelionės po tolimas, magiškas ir egzotiškas vietas – ir nesvarbu, kad tik mintyse. Trapi, švelni šokėja ir didžiulis ją lydintis paukštis – ši pora skamba tarsi iš pasakos. Tačiau žinomai balerinai Simonai Paciukonytei įsikūnijimas į vaidmenis bei darbas prieš kameras nėra naujiena, tad ir naująjį partnerį ji priėmė kaip savą.
Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių

Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių (4) 

Tris dienas grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka” kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Gėlių kompozicijų virtuozai čia renkasi jau antrus metus. Pernai garsiausi Lietuvos floristai iš gėlių, įvairiausių augalų, vaisių, uogų kūrė skrybėles, šiemet kūrybos dirbtuvių tema – „Kodas – suknelė”.
Mados tendencijos: ant bangos - džinsinis audinys

Mados tendencijos: ant bangos - džinsinis audinys 

Pačiu pagrindiniu sezono audiniu galima laikyti demokratiškąją džinsinę medžiagą. Plėšyti džinsai arba modelis su aplikacijomis, sijonas ar striukė – spręsti tik jums.
Pasaulį apkeliavusi rašytoja Ieva Rutė - apie išskirtines keliones

Pasaulį apkeliavusi rašytoja Ieva Rutė - apie išskirtines keliones 

Vilniuje pristatyta spalvinga ir egzotiška Ievos Rutės knyga „Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas“. IEVA RUTĖ – keliautoja ir fotografė, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro Azijos studijų magistrė ir dėstytoja, kiniškų arbatų meistrė ir kelionių vadovė po egzotiškąsias šalis.
Тailandas – šypsenų šalis. Ką iš tiesų reiškia tajų šypsenos?

Тailandas – šypsenų šalis. Ką iš tiesų reiškia tajų šypsenos? (8)

Šypsena – Tailando vizitinė kortelė, kurią galima vadinti savotišku prekiniu ženklu. „Tailandas – šypsenų šalis“ – taip sako patys tajai, o turizmo verslas mielai šią žinią naudoja siūlomų kelionių aprašymų antraštėse ir lankstinukuose.
10 gražiausių vietų medaus mėnesiui

10 gražiausių vietų medaus mėnesiui (34)

Harpersbazaar.com atrinko 10 gražiausių vietų medaus mėnesiui nuo Balio iki Amalfio pakrantės.
Tunisas - daugiau nei galėjote įsivaizduoti

Tunisas - daugiau nei galėjote įsivaizduoti (13) 

Poilsis Tunise – tai auksinio smėlio paplūdimiai, milžiniškų datulių palmių pavėsis ir užburianti dykuma. Ši vieta sutverta tiems, kurie trokšta atitolti nuo minios, triukšmo bei kasdienių rūpesčių, ir tiems, kurie ieško atsipalaidavimo.
Kaip teisingai laikyti produktus šaldytuve?

Kaip teisingai laikyti produktus šaldytuve?

Suskaičiuoti visus namie stovinčius buities prietaisus, turbūt, būtų iššūkis dažnai namų šeimininkei, tačiau tikėtina, kad daugiausia jų stovi kulinarijos šventovėje – virtuvėje. Maisto ruošyba užima nemažai laiko, todėl visada norisi geriausio rezultato – šeimininkės noriai žengia koja kojon su išmaniosiomis technologijomis, tad nevengia atnaujinti ir savo buities įrangos.
Ekologiškas žemės ūkis

Puikūs garnyrai: daržovių uogienės - daržovienės (6)

Siūlome žiemai ar rudeniui pasigaminti puikių garnyrų - daržovienių.