Vėžys smogė visai šeimai: krūties navikas diagnozuotas net aštuonmetei

Vėžys smogė visai šeimai: krūties navikas diagnozuotas net aštuonmetei (15)18 val.

Aštuonerių metų Chrissy Turner iš Jutos (JAV) tapo jauniausiu žmogumi, kuriam diagnozuotas krūties vėžys, rašo „The Daily Mail“.
20 priežasčių, kodėl dieną reikėtų pradėti nuo stiklinės vandens su citrina

20 priežasčių, kodėl dieną reikėtų pradėti nuo stiklinės vandens su citrina (21)1 d.

Pakanka kelių lašų citrinos sulčių jūsų rytinėje vandens stiklinėje, kad pasijustų teigiami pokyčiai. Taigi, kokias galias turi citrina?
Giliųjų raumenų treniruotė ir dietologės patarimai lieknėjantiems

Giliųjų raumenų treniruotė ir dietologės patarimai lieknėjantiems (1)1 d.

Kiekvienas iš mūsų nori atrodyti grakščiai ir patraukliai, jaustis gražiai, o svarbiausia sveikai, kasdien judėti be skausmo. Tačiau neretai skundžiamės ne tik priaugusiais po švenčių ar atostogų kilogramais, suglebusiais raumenimis bei oda po gimdymo, ar tiesiog nebe tokiomis dailiomis kūno linijomis sumažėjus fiziniam aktyvumui.
Kuo nupurkšti vaisiai, kuriuos perkame?

Kuo nupurkšti vaisiai, kuriuos perkame? (24)1 d.

Citrusiniai vaisiai – vitaminų šaltinis, tačiau, ar žinote, kaip išsirinkti tinkamiausius, kokiomis medžiagomis, saugančiomis nuo gedimo, jie apdorojami?
Būkite atidžios: simptomai, išduodantys krūties vėžį

Būkite atidžios: simptomai, išduodantys krūties vėžį (44)1 d.

Kasmet Lietuvoje diagnozuojama apie 1300 naujų krūties vėžio atvejų - tai dažniausiai moterims nustatoma onkologinė liga ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių.
Ką daryti, kad vyrai nenorėtų kedenti svetimų sijonų, o moterys būtų laimingos

Ką daryti, kad vyrai nenorėtų kedenti svetimų sijonų, o moterys būtų laimingos (264)

Neištikimybė, meilužiai, meilužės... Visos su tuo susijusios problemos yra post factum tų problemų, kurios paskatina sutuoktinius ieškoti laimės kito žmogaus glėbyje.
Merginos istorija: kai sutikau jį, gyvenimas pasikeitė

Merginos istorija: kai sutikau jį, gyvenimas pasikeitė (13)

Sveiki, nusprendusi parašyti jums laišką, iškart žinojau, apie ką jį rašysiu.
Į mano gyvenimą jis atėjo pačiu sunkiausiu metu

Į mano gyvenimą jis atėjo pačiu sunkiausiu metu (7)

Šis rašinys atsiųstas konkursui „Ypatingas žmogus mano gyvenime“. Kviečiame dalyvauti ir Jus bei laimėti puikių prizų!
Ką mes dažnai pamirštame apie seksą

Ką mes dažnai pamirštame apie seksą (36)

Šiandien kiekvienas turi teisę užmegzti ir palaikyti tokius seksualinius santykius, kokius tik nori. Tačiau kuo seksas susijęs su santykiais: ar jausmai yra afrodiziakas, o gal atvirkščiai, jie tik gesina mūsų geismą?
Vardadieniai
Rimgaudas, Vakarė, Stefanija
A. Puipa lankėsi senelių namuose

Režisierius A. Puipa apsilankė senelių namuose: čia mirti nenorėčiau (11)

Vienas garsiausių ir labiausiai nusipelniusių Lietuvos režisierių Algimantas Puipa savaitgalį į vienus Nemenčinės senelių namus vyko turėdamas du tikslus – dar kartelį pažvelgti į šių dienų lietuviškuosius namus, kuriuose savo dienas leidžia savimi nebegalintys pasirūpinti senjorai, o taip pat režisierius norėjo šiems, socialiai pažeidžiamiems mūsų visuomenės nariams parodyti savo naujausią kūrinį – dvejus metus kurtą ir daugiau nei 65 000 eurų kainavusį filmą „Edeno sodai“.
Kaip su paaugliais kalbėtis apie pinigus?

Kaip su paaugliais kalbėtis apie pinigus? (4)

Finansų planavimo įgūdžiai yra ne įgimti, o įgyjami. Tačiau ne visada finansiniam raštingumui yra skiriama pakankamai dėmesio. Dėl šios priežasties SEB bankas pradėjo rengti interaktyvias diskusijas 9-12 klasių moksleiviams.
Tapyba ant nėščiosios pilvo

„Pypliukas": naujiena Lietuvoje - tapyba ant nėščiųjų pilvų

Šiandien laidoje matysite: naujiena Lietuvoje – tapyba ant nėščiųjų pilvukų, kaip aktorei Tomai Razmislavičiūtei – Juodei pavyksta suderinti žindymą su darbu, mažojo Mato interviu su krepšininku.
Mokslininkai atskleidė, kokias bjaurias bakterijas atsinešame namo ant batų

Mokslininkai atskleidė, kokias bjaurias bakterijas atsinešame namo ant batų (14)

Dauguma japonų valgo ant tatamio kilimėlių, tiesiamų ant grindų, o miega ant futonais vadinamų čiužinių, kurie nakčiai išvyniojami taip pat tiesiai ant grindų. Tad batų palikimas prie durų tokiuose namuose atrodo visiškai logiškas sprendimas. Tiesą sakant, tai norma daugelyje Azijos šalių. Vis dėlto, įdomu, kad daugelis europiečių ir amerikiečių šeimų nėra pratę įeidami į namus palikti batus prie durų, rašo lifehack.org.
Netikėti spalvų deriniai interjerui suteiks gyvumo

Netikėti spalvų deriniai interjerui suteiks gyvumo (4)

Norite pagyvinti namų interjerą? Išsirinkite du netikėtus ir išraiškingus atspalvius, kurie puikiai dera ir sukuria harmoningą atmosferą.
Kokie augalai tinka kiekviename kambaryje – nuo vonios iki miegamojo

Kokie augalai tinka kiekviename kambaryje – nuo vonios iki miegamojo (16)

Auginant kambarinius augalus visų svarbiausia yra jų nenumarinti. Todėl itin svarbu, kokioje patalpoje ar vietoje jie auginami, nes nuo to labai priklauso, ar jie išgyvens, ar gerai augs ir vešės.
Neįprastos pašto dėžutės

Lietuvos provincijos puošmenos: pašto dėžutės iš pieno bidonų ir aulinių batų (28)

Šį rudenį, paraginti Lietuvos pašto, gyventojai ieškojo ir fotografavo (neį)prastas, įmantriai sumeistrautas pašto dėžutes. Išmonės, kur laiškininkams siūloma palikti laiškus, siuntas ir prenumeruojamus spaudos leidinius, žmonėms nestinga.
Kaip tinkamai uždengti rožes žiemai?

Kaip tinkamai uždengti rožes žiemai? (1)

Dengti ar nedengti? Šis klausimas vėlų rudenį pradeda kamuoti rožių augintojus. O jeigu dengti, tai kaip ir kuo, ir kada?
Žydrūnas Naujokaitis

Įgimta negalia iš alytiškio neatėmė nei noro dirbti, nei sportuoti (8)

Be abiejų plaštakų gimęs alytiškis Žydrūnas Naujokaitis gebėjimu džiaugtis gyvenimu galėtų būti pavyzdžiu daugeliui sveikų, bet padejuoti mėgstančių žmonių: neįgalus vyras kartu su žmona augina tris vaikus, sėkmingai žaidžia stalo tenisą, užsiima kitu sportu ir labai nori rasti darbą pagal specialybę – dažytojo.
Belgai originaliai gelbėjasi nuo panikos paralyžiuotame Briuselyje

Belgai originaliai gelbėjasi nuo panikos paralyžiuotame Briuselyje (42)

Kai sekmadienio vakarą Belgijos policija paprašė gyventojų likti namuose ir nieko nerašyti socialiniuose tinkluose apie ginkluotas operacijas, vykdomas visoje šalyje, belgai nutarė nepasiduoti baimei, rašo „The Guardian“.
Susipažinkite: cinamonu kvepianti vieno garsiausių Europos rašytojų vaikystė

Susipažinkite: cinamonu kvepianti vieno garsiausių Europos rašytojų vaikystė

Iš Sicilijos salos kilusi ir šiandien Romoje kurianti rašytoja, vertėja ir redaktorė, Nadia Terranova 2012 metais pristatė knygelę vaikams „Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi" (Bruno. Il bambino che imparò a volare), kurią puošia nuostabios Izraelio dailininkės, pelniusios ne vieną reikšmingą tarptautinį apdovanojimą, Ofra Amit iliustracijos.
Vaiva Tučkuvienė

JAV gyvenanti lietuvė: mano gyvenime įvyko daug stebuklų (83)

Vienų pirmųjų grožio ir modelių mokyklų Lietuvoje įkūrėjai Vaivai Tučkuvienei daugelis mados pasaulyje žinomų merginų jaučiasi dėkingos už sėkmingai susiklosčiusę karjerą ir įkvėptą pasitikėjimą savimi.
15 frazių, kurias kartoja nesėkmingi žmonės

15 frazių, kurias kartoja nesėkmingi žmonės (23)

Turite puikią idėją? Nuostabu! Tačiau jeigu norite ją paversti realybe, tai dar ne viskas, ko reikia, kad jums pasisektų, rašo lifehack.org.
10 darbdavio klausimų, į kuriuos neprivalote atsakyti

10 darbdavio klausimų, į kuriuos neprivalote atsakyti (82)

Pokalbis dėl darbo visada kelia įtampą ir tampa tikru iššūkiu, ypač jeigu esate linkę į nerimą ar trūksta pasitikėjimo savimi.
Manipuliacijos – kiekviename žingsnyje. Kaip neįkliūti?

Manipuliacijos – kiekviename žingsnyje. Kaip neįkliūti? (2)

„Žodis „manipuliacija“ pas mus atėjo iš prancūzų kalbos, kur šiuo žodžiu būdavo nusakomi miklūs cirko artisto judesiai, klaidinantys žiūrovus...
Nekenčiate boso? 7 žingsniai, kurių privalote imtis

Nekenčiate boso? 7 žingsniai, kurių privalote imtis (3)

Jūs piktas, pavargęs, nelaimingas, o motyvacijos lygis – su minusu. Jeigu į darbą ateinate dar turėdamas energijos darbams, po pokalbio su bosu jos dingsta.
Alternatyva nuobodžiam švarkui ar suknelei – megztinis

Alternatyva nuobodžiam švarkui ar suknelei – megztinis (5)

„Ir megztinis gali būti madingas. Reikia jam pritaikyti tinkamus priedus, atrodysite moderniai, nenuobodžiai. Tai daiktas, kuris ne tik šildo, bet ir puošia“, - įsitikinusi mados namų „bliss by Violeta“ įkūrėja, drabužių dizainerė Violeta Sudžiuvienė.
Žvaigždžių stilisto šou - ne tik šukuosenos, bet ir kalašnikovai: pasaulis yra nenuspėjamas

Žvaigždžių stilisto šou - ne tik šukuosenos, bet ir kalašnikovai: pasaulis yra nenuspėjamas (4)

Latvijoje, Rygoje, įvyko didžiulis šukuosenų šou. Šiemet svečio teisėmis pasirodė ir vieninteliai atstovai iš Lietuvos „Blanco Beauty“. Renginio metu mūsų šalies komandos atstovai pristatė žvaigždžių plaukų stilistu tituluojamo Jevgenijaus Trafimovo kurtas šukuosenas ir šokėjo Andriaus Kandelio kurtą choreografiją.
Lietuviai savo vestuves linkę iki smulkmenų susiplanuoti patys

Lietuviai savo vestuves linkę iki smulkmenų susiplanuoti patys

Vestuvių parodos, kur vienoje vietoje susiburia visi su vestuvėmis susiję specialistai – dizaineriai, fotografai, vestuvių planuotojai ir vedėjai, juvelyrai, konditeriai, dekoratoriai, bei floristai - vis labiau populiarėja.
Makiažo tendencijos žiemai

Grožio ekspertė pataria: makiažo tendencijos šiai žiemai (1)

Nors žiema jau čia pat, lietus ir pilkuma už lango kuria niūrią rudeninę nuotaiką. Pradėti dieną su šypsena ne kiekvienai lengva. Artėjant žiemai, išsklaidyti rudenišką slogutį vieni bando skaniu maistu, kiti – naujais pirkiniais ar pramogomis.
Šokių pamokos – sportas be rutinos

Šokių pamokos – sportas be rutinos (2)

Šaltuoju metų laiku tiems, kurie nebenori sportuoti lauke, tačiau ir į sporto klubą netraukia, patariama eiti šokti. „Double Latino“ šokių studijos trenerė, kineziterapeutė ir šokėja Elena Uksaitė sako, kad šokių pamokos – tai puikus būdas sportuoti, kuris lavina ne tik kūną, bet ir protą ir siūlo nepamiršti, kad, kaip ir kitas treniruotes, šokių pamokas derėtų rinktis pagal mėgstamą intensyvumą ir norimus pasiekti rezultatus.
Šerlokas Holmsas atgimė naujiems nuotykiams

Šerlokas Holmsas atgimė naujiems nuotykiams (2)

Garsiausias pasaulio seklys grįžta Anthony Horowitzo romane „Šilko rūmai“ (iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė, išleido „Tyto alba“). Šią knygą jis parašė Arthuro Conano Doyle‘io autorinių teisų paveldėtojų užsakymu. Istoriją pasakoja Votsonas. Holmsas jau miręs, o jo ištikimas bičiulis Votsonas gyvena senelių namuose.
Stanislovas Grubliauskas

Kelionė po Europą už 650 eurų: audros, nakvynė su pelėmis ir tikras gyvenimas (10)

Autobusas, lėktuvas, traukinys – tikrai ne pačios mėgstamiausios Stanislovo Grubliausko transporto priemonės. Panevėžietis jau penkiolika metų į kelių tūkstančių kilometrų keliones mina dviračiu. Šį kartą dviratininko maršrutas buvo Lietuva–Liuksemburgas.
Fotografas pakvietė į kelionę debesų takais

Fotografas pakvietė į kelionę debesų takais

Pagreitintus vaizdo įrašus kuriantis fotografas Donas K. Jensenas Reinyro kalno nacionaliniame parke Vašingtono valstijoje užfiksavo kvapą gniaužiančius vaizdus virš debesų.
Kaip pagaląsti peilį per 1 minutę?

Kaip pagaląsti peilį per 1 minutę? (2)1 d.

Sunku patikėti, tačiau virtuvinį peilį įmanoma pagaląsti be didesnių pastangų ir maždaug per minutę. Pabrūžinti peilį į galąstuvą reikės, bet tikrai ne tol, kol pavargs ranka – tik po 10 kartų iš kiekvienos peilio ašmenų pusės.
Norite ryte neskubėti – pusryčius gaminkite iš vakaro: 3 puikūs receptai

Norite ryte neskubėti – pusryčius gaminkite iš vakaro: 3 puikūs receptai (5)

Nors daugelis iš mūsų yra įpratę keltis anksti, tačiau būti žvaliems ir funkcionaliems iš pačio ryto – jau kita istorija. O tai reiškia, jog ir pasirinkti, ką valgyti pusryčiams gali būti mažytis iššūkis. Tačiau tam yra ir išeitis – pasiruošti pusryčius iš anksto arba kitaip tariant – iš vakaro.
Idealus troškinys - per 15 minučių

Idealus troškinys - per 15 minučių (3)

Sulaukėme pirmojo šaltuko, o tuo pačiu ir žvarbių dienų, tamsių vakarų, kuriais net nesinori niekur eiti iš namų. Tačiau tai puikus metas jaukiai leisti laiką namuose su šeima, draugais, pasigaminti skanią, sušildančią vakarienę.
Gardumėlis: 3 desertai, kurių nereikia kepti

Gardumėlis: 3 desertai, kurių nereikia kepti (5)

Pastaruoju metu pasaulyje itin populiarėja nauja konditerijos tendencija – pyragai, kurių nereikia kepti. Tad, jei norite kažko išskirtinio, tuomet jums pravers prekybos tinklo „IKI“ kepyklų vadovės Nijolios Juchnevič rekomenduojami desertų receptai bei patarimai, kokių skonių reikėtų dairytis, norint išragauti tai, kas šiuo metu „ant bangos“.