Atvira istorija: kaip numečiau 18 kg neribodama savęs

Atvira istorija: kaip numečiau 18 kg neribodama savęs (52)

Daug metų kovojau su antsvoriu. Galiausiai man pavyko numesti 18 kg, bet kelias iki išsvajoto tikslo nebuvo lengvas. Turėjau rasti išėjimą iš gluminančios, klaidinančios, o kartais viena kitai prieštaraujančios informacijos labirinto, pasakoja mergina mindbodygreen.com.
Meditacija

Sportas, atnešantis ramybę ir energiją (7) 

Meditacinis bėgimas – viena iš jogos kung fu praktikų, atėjusi iš kung fu vienuolynų. Ten eilinio vienuolio rytas prasidėdavo, kad jis išbėgdavo su kibirais prie šulinio pasisemti vandens ir parbėgdavo. Įvaldyta praktika skaitydavosi tada, kai vanduo neišsilaistydavo. Taip „Žinių radijui“ papasakojo meditacinio bėgimo mokytojas praktikas Mindaugas Čyvas.
10 vertingų patarimų, kaip padėti sausiems plaukams

10 vertingų patarimų, kaip padėti sausiems plaukams

Išsausėję plaukai – tikras galvos skausmas daugeliui moterų. Nors plaukų išsausėjimą sukelia daug skirtingų veiksnių, vis dėl to, neretai dėl to kalti ir netinkami plaukų priežiūros įpročiai. Kaip tinkamai prižiūrėti sausus plaukus, pataria „Dove“ plaukų priežiūros produktų kategorijos vadovė Marit Soha.
Valgymo sutrikimai: priežastis gali slypėti ir žarnyne

Valgymo sutrikimai: priežastis gali slypėti ir žarnyne (10)

Manoma, jog apie 5 proc. moterų ir 2 proc. vyrų visame pasaulyje kenčia nuo rimtų valgymo sutrikimų. Ir apie 20 proc. populiacijos vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu yra turėję nesunkių valgymo sutrikimų. Apie tikslius skaičius būtų sunku kalbėti, mat sergantieji gali metų metus ligą slėpti nuo savo artimųjų, šeimos narių, ką jau kalbėti apie sveikatos specialistus. Nors iki šiol buvo manoma, jog ligos priežastys – psichologinės ir genetinės, Prancūzijos mokslininkai daro prielaidą, jog priežasčių gali būti ir dar kitokių. Pavyzdžiui, procesai virškinamajame trakte. O tiksliau, ten gyvenančios bakterijos.
Kontracepcija: kaip nesuklysti renkantis

Kontracepcija: kaip nesuklysti renkantis (11)

Kontracepcijos metodų įvairovė šiandien yra didelė. Jie skiriasi patikimumu, sudėtimi, naudojimo būdu ir trukme. Ne visos kontracepcijos priemonės tinkamos konkrečiai moteriai, todėl prieš apsisprendžiant ką naudoti, būtina ginekologo konsultacija. Skirdamas apsaugos nuo neplanuoto nėštumo priemonę, gydytojas atsižvelgia į moters amžių, gyvenimo būdą, kūno svorį, sveikatos būklę.
Dažniausiai iškylantys klausimai apie seksą

Dažniausiai iškylantys klausimai apie seksą (36)

Sekso terapeutai žino, kad yra klausimų, kurie nuolat kartojasi ir iškyla beveik kiekvienai ilgiau kartu gyvenančiai porai. Kodėl aš nebenoriu mylėtis? Kur dingo mūsų aistra? Jeigu šie klausimai liks neatsakyti ir jūs nesiimsite jokių priemonių problemoms spręsti, jūsų santykiams iškils rimtas pavojus.
Ar barzda visada reiškia vyriškumą?

Ar barzda visada reiškia vyriškumą? (103)

„Jei turi barzdą – nesi berniukas. Jei barzdos neturi – nesi vyras“, - konstatuoja viena iš Šekspyro komedijos veikėjų. Ar tas pats galioja ir šiandien? Apie ypatingą barzdos vietą šiuolaikinio vyro gyvenime diskutuoja subrendusių vyrų judėjimas N40.
Dėl vyro praeities kenčianti žmona: ji naudojasi mano vyru ir mūsų pinigais

Dėl vyro praeities kenčianti žmona: ji naudojasi mano vyru ir mūsų pinigais (378)

„Mūsų šeimos biudžetas nuolat kenčia dėl jos užgaidų. Ji dukrai pripasakoja visko, tada ji atėjus dejuoja kaip primokyta, kad sunku, kad neturi pinigų, kad valgo tik bulves ir pan... ir tada prasideda lepinimai“, - pasakoja atvirą istoriją DELFI skaitytoja ir prašo pagalbos, kaip atlaikyti vyro išnaudojimą. Jai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas.
Seksologas: trumpas lytinis aktas – poros problema

Seksologas: trumpas lytinis aktas – poros problema (97)

Per greitai pasibaigęs lytinis aktas arba priešlaikinė ejakuliacija tampa vis opesne problema daugeliui vyrų. Tuo pačiu kenčia ir moterys. Jos nespėja patirti orgazmo kartu su partneriu. Tiesa, dažnai dailiosios lyties atstovės nesusimąsto, kad tai – ne tik vyro problema. Priešlaikinės ejakuliacijos problemos atsiranda ne vien dėl psichologinių priežasčių, tačiau šį kartą būtent apie jas.
Vardadieniai
Gedas, Geimina, Adelina (Adelė)
Bus pildomos sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonės

Bus pildomos sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonės (3)

Penktus metus vykstantis socialinis projektas „Vaikų svajonės“ jau pradeda registruoti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų kalėdinius norus, kuriuos įgyvendinti kviečiami visi geros valios žmonės. Šiemet projekte dalyvauja net 55 Lietuvos savivaldybių socialiniai centrai ir dar 12 jų partnerių.
Kaip Lietuvos įžymybės rengia savo vaikus?

Kaip Lietuvos įžymybės rengia savo vaikus? (16)

Fotografų objektyvai ir žmonių dėmesys praktiškai nepaleidžia iš akiračio garsių Lietuvos žmonių. Gerbėjų akys seka viską: nuo įrašų socialiniuose tinkluose iki smulkiausių aprangos detalių ar šukuosenų. O kaip šie garsūs žmonės augina savo vaikus? Ar skiria tiek pat daug dėmesio jų išvaizdai kiek ir savo, ar žiūri į tai praktiškiau?
Mados namų „Inži“ dizainerė Ingrida: kiekvienas atšvaitas gali išgelbėti po vieną gyvybę

Mados namų „Inži“ dizainerė Ingrida: kiekvienas atšvaitas gali išgelbėti po vieną gyvybę (7)

Šiuo vis tamsėjančiu metų laiku atšvaitų segėjimas, nešiojimas tampa vis didesne aktualija. Ypatingai svarbus uždavinys - įpratinti mažuosius šalies gyventojus prisijaukinti atšvaitus, kurie taptų geriausiais jų draugais kelyje.
Kaip ištraukti vaiką iš užburto ligų rato?

Kaip ištraukti vaiką iš užburto ligų rato? (5)

Rudenį, subjurus orams, dažno vaiko nosis parausta dėl prasidėjusios įkyrios slogos. Nuo jos ima skaudėti galvą, darosi sunku kvėpuoti, o kartais, ligos negydant, sloga išsivysto į sunkesnius negalavimus – bronchitą ar net sinusitą. Ir nieko nestebina, kad tėvai vaiko sveikatą gerina vaistais nuo galvos skausmo, pakilusios temperatūros ar tekančios nosies – tai yra, slopina simptomus, bet neieško ligos priežasties.
Kūrybinių industrijų pasaulio čempionato finale dalyvaus ir Lietuva

Kūrybinių industrijų pasaulio čempionato finale dalyvaus ir Lietuva

Šiais metais Lietuva pirmą kartą turės savo atstovą tarptautinio konkurso „Kūrybinio verslo taurė” ("Creative Business Cup”) finale. Kūrybinių industrijų antreprenerių pasaulio čempionatu vadinamas renginys lapkričio viduryje vyks Danijos sostinėje Kopenhagoje.
Kas sieja cigaretę ir nepatogią biuro kėdę?

Kas sieja cigaretę ir nepatogią biuro kėdę? (2)

Norintys gyventi sveikiau, dažnai susižavi nauja dieta ar stengiasi pakeisti savo mitybą, tačiau retas kuris susimąsto apie tai, kad fizinis aktyvumas nemažiau prisideda prie kokybiškesnio gyvenimo. Naujųjų laikų epidemija vadinamas judėjimo trūkumas labiausiai kankina dirbančius sėdimą darbą ir kasdien praleidžiančius ilgas valandas prie kompiuterio.
Kaip maži akcentai gali pakeisti namus: interjero tendencijos rudeniui

Kaip maži akcentai gali pakeisti namus: interjero tendencijos rudeniui (14)

Vienos tendencijos pasirodys natūralus perėjimas tarp pasibaigusios vasaros ir ateinančios speiguotos žiemos, kitos įneš gyvumo, atgaivins jūsų namus.
George Clooney namai

Nebloga G. Clooney vestuvinė dovana žmonai: prabanga alsuojantis dvaras saloje (33)

Jaunavedys George’as Clooney ką tik įsigijo dvarą saloje su 1,6 hektaro sklypu už 16 mln. dolerių (apytikriai 44 mln. Lt.). Nebloga vestuvinė dovana žmonai Amal Alamuddin, skelbia „All over press“.
Netoli Afrikos krantų dirbantis jūreivis Julius: būna, kad net visą purto, kaip norisi namo

Netoli Afrikos krantų dirbantis jūreivis Julius: būna, kad net visą purto, kaip norisi namo (5)

„Turi būti stipri dvasinė ištvermė, kad pasiryžtum ilgą laiką išbūti jūroje, nematydamas kranto ir artimųjų“, - pripažįsta jūreivis Julius Milašius (36), dirbantis žvejybiniame laive prie Afrikos krantų, šeimos nematantis po pusę metų, ir daugiau. Kai kuriais momentais, prisipažįsta, norisi šaukti iš ilgesio. Realybė skaudi: kai kurie jūreiviai neišlaiko nuolatinių išsiskyrimų.
Lietuvė parašė knygą apie tobulėjimą viso pasaulio moterims

Lietuvė parašė knygą apie tobulėjimą viso pasaulio moterims (14)Vakar Vilniuje buvo pristatyta 14 savo gyvenimo metų paskyrusios asmeniniam tobulėjimui, „Moters magijos mokyklos“ įkūrėjos bei mokytojos knyga, kurioje ji sukaupė vertingus savo bei kitų save realizavusių moterų patarimus. Svajojate apie idealius santykius? Trokštate neišsekančios meilės ir supratingumo? Norite atskleisti savo talentus?
Meda Jonaitytė

Buvusi manekenė M.Jonaitytė: anoreksija – perfekcionisčių liga (8)

Buvusi manekenė, modelių agentūros „Major Image Group“ bendrasavininkė Meda Jonaitytė (36), nors ir nėra diplomuota psichologė, sako, kad tai – jos kasdienio darbo dalis. Dažnai tenka merginas ruošti darbui užsienyje, o kartais pasakyti, jog reikalinga rimta medikų pagalba.
Tarp vertingiausių knygų vaikams pasaulyje – ir lietuvių autorės knyga

Tarp vertingiausių knygų vaikams pasaulyje – ir lietuvių autorės knyga (8)

Tarptautinė jaunimo biblioteka (angl. International Youth Library (IYL)) kasmet rengia vaikams ir jaunimui skirtų knygų katalogą „Baltieji varnai“, į kurį atrenkami išskirtiniai ir vertingiausi leidiniai iš viso pasaulio. Šiemet katalogą papuošė ir lietuvių rašytojos Danguolės Kandrotienės knyga „Spintos istorijos“, pripažinta „Baltuoju varnu 2014“.
Moterys, kurios moka atkreipti vyrų dėmesį

Moterys, kurios moka atkreipti vyrų dėmesį (23)

Būti laimingai galima išmokti, tai yra įgūdis, „Žinių radijui“ sakė verslo psichologijos konsultantė, Europos konsultuojamojo ugdymo asociacijos narė Irina Ravensy. Pasak jos, jai labai pasisekė, nes ji dažniausiai bendraujanti su laimingomis moterimis, nes nelaimingos neina į jokias konsultacijas.
Kaip pagauti pabėgantį laiką: kodėl jis su amžiumi trumpėja

Kaip pagauti pabėgantį laiką: kodėl jis su amžiumi trumpėja (7)

Devintą ryto jūsų streso lygis auga, jūs vėluojate į darbą, mobilusis skamba, elektroninio pašto dėžutėje – penkiasdešimt neatsakytų laiškų, užrašų knygelėje dvidešimt punktų, ką būtina padaryti, ir galvoje viena mintis: „Dieve, už ką?“ Kuo daugiau metų gyvenat, tuo labiau laikas prapuola. Net nepastebit, kaip dingo mėnuo, ir jau vėl reikia mokėti mokesčius, Kalėdos kasmet ateina vis greičiau, o per tą kažkur pasislėpusį laiką vyksta negeri dalykai, pavyzdžiui, sensta ir genda kūnas. Ir ką jūs atsakytumėte, jei pasakyčiau, jog laiką galima ištęsti, kad jo būtų kiek norisi?
Verslininkas

Mėgstate vėluoti? Tada čia apie jus (9)

Jeigu jūs nesate Emanuelis Kantas, kuris, kaip žinoma, buvo punktualumo pavyzdys, tai jums tikriausiai kartais tenka teisintis dėl pavėlavimų. Išmokite vėluoti gražiai – ir jūsų reputacija išliks nesutepta dėmių.
Kvapai - afrodiziakai, kurie įaudrins net šalčiausią širdį

Kvapai - afrodiziakai, kurie įaudrins net šalčiausią širdį (5)Orams vėstant, imame dairytis alternatyvių šilumos šaltinių. Planuojame žiemos atostogas šiltuose kraštuose, traukiame vilnonius mamų megztinius ar renkamės sotesnes vakarienes, o gal nuo šalčio gelbstimės mylimojo ar mylimosios glėbyje?
Londono publikos euforiją sukėlė lietuvių „A-Twins“ kolekcija

Londono publikos euforiją sukėlė lietuvių „A-Twins“ kolekcija (5)

Spalio 11 dieną Londone vykusiame „Noise underground show“ įspūdingą, lietuviškų kabančiųjų sodų įkvėptą kolekciją pristatė ir tikrą publikos euforiją sukėlė lietuvių kūrybinė komanda „A-Twins“ – Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok. Prestižiniame avangardo šou dalyvavo tokios legendos kaip britas Tim Hartley, australas Emiliano Vitale (išrinktas 2014 metų geriausiu Australijos kirpėju), ispanų „X-Pression Creativos“ ir elitinės Londono SACO akademijos komanda.
Dolce&Gabbana 2015 m.

Lietuvės manekenės ant mados savaičių podiumo: „anoreksiškos pakabos“ keičia įvaizdį? (8)

Kuo gyvensime kitąmet, kas mus įkvėps, dėl ko dirbsime ir apie ką svajosime stovėdamos prieš veidrodį? Į šiuos ir panašius klausimus atsakė pasaulio mados sostinėse praūžusios ateinančių metų pavasario – vasaros moterų mados savaitės.
V. Sūdžiuvienės rudens kolekcija

Dizainerė V. Sūdžiuvienė rudens kolekcijai rinkosi žemiškus sprendimus (2)

Dizainerė Violeta Sūdžiuvienė šiemet pristato naują drabužių kolekciją, skirtą šaltajam sezonui. Žemiškas spalvas ir asimetriją pasitelkusi dizainerė neatsisako savo vizitinės kortelės - moteriškumo ir griežtų linijų.
Indija ir jos lingvistiniai paradoksai

Indija ir jos lingvistiniai paradoksai (7)

Indiją aptarinėti ir apie kalbas nepakalbėti, tiesiog neišeina! Patikėkit, jeigu žodžiai Indija ir kalba sukrenta į vieną sakinį, bent lengva nuostaba garantuota! Pradėkim nuo dvejų paprastų faktų: Indija pasaulyje pirmauja kaip didžiausių kalbų savininkė, ir yra mirštančių kalbų lyderė… Tad jeigu turite kelias minutes leistis lingvistinės kelionės, Indija taps tikru atradimu!
Argentina - tango ir Evos Peron tėvynė

Argentina - tango ir Evos Peron tėvynė (1)

Įdomu, kaip iš tikrųjų šokamas argentinietiškas tango, žvilgtelėti į Buenos Airės antikvarines krautuvėles ir paragauti garsios grilyje keptos jautienos bei vyno? Argentiniečiai mėgsta neskubėdami gerti pro šiaudelį matę, dievina futbolą ir didžiuojasi savo šalimi. Jie tikrai turi kuo didžiuotis!
Gurmaniškos kelionės: ką paragauti Italijoje

Gurmaniškos kelionės: ką paragauti Italijoje (3)

Šios šalies vizitinė kortelė, žinoma – picos, makaronų ir ryžių patiekalai. Tačiau ir be šių skanėstų Italija kupina gardžių staigmenų.
Sezono pradžiai – nuotaikinga muzikinė premjera

Sezono pradžiai – nuotaikinga muzikinė premjera (1)

Seniausiai Lietuvoje operetės tradicijas puoselėjantis Kauno valstybinis muzikinis teatras jau gyvena artėjančio kūrybinio sezono nuotaikomis. Jau keletą metų iš eilės sezono pradžioje teatras žiūrovus kviečia į naują spektaklį, tad teatro gerbėjų ir šį kartą laukia intriguojanti premjera.