8-oji savaitė: treniruotė idealioms kūno linijoms

8-oji savaitė: treniruotė idealioms kūno linijoms (1)

Šventinių vakarėlių bumas jau prasideda, tačiau ar jūs dar nepalūžote ir gebate atsilaikyti užkandžių bei alkoholinių gėrimų pagundai? Iki tikslo liko tik vienas žingsnis – paskutinė lieknėjimo savaitė ir tada galėsite didžiuotis savimi sakydamos: TAIP, AŠ TAI PADARIAU!
4 priežastys, kodėl su amžiumi sunkiau numesti svorį

4 priežastys, kodėl su amžiumi sunkiau numesti svorį (4)

Ne paslaptis, kad su amžiumi – nesvarbu, ar mums 35, ar 55 – daugumai mūsų vis sunkiau išlaikyti sveiką svorį. Vienoms problemos prasidėjo dar studijų laikais, kai picos ir alaus dieta nusėdo ant juosmens, o kitoms – po 30-ies, kai rūpestis vaikais ir šeima bei siekis suderinti dar ir karjerą, nustelbė rūpestį figūra.
Kas mus gali pražudyti: toksiniai junginiai buityje ir aplinkoje

Kas mus gali pražudyti: toksiniai junginiai buityje ir aplinkoje (7)

Kaip veikia cianidai? Kas gali atsitikti deginant plastikinius butelius? Kodėl apalpusiam žmogui negalima duoti uostyti amoniako? Kuo pavojingos supuvusios bulvės? Kaip galima apsinuodyti valant vonią?
Pasninko valgiaraštį suvokiame iškreiptai: ką valgyti

Pasninko valgiaraštį suvokiame iškreiptai: ką valgyti (5)

Lapkričio pabaigoje kartu su Šv. Andriejumi prasidėjo Advento laikotarpis. Kartu su juo ir pasninko laikas. Klysta tie, kurie mano, kad pasninkas – kažkokia dietos forma. Žiemą tradicinis pasninkas turi kur kas mažiau suvaržymų nei Gavėnia.
Kodėl moterys visada nepatenkintos savo krūtine

Kodėl moterys visada nepatenkintos savo krūtine (74)

Krūtinė – moteriškumo simbolis, tačiau reta kuri moteris patenkinta savąja. Mes nepriimame savo krūtinės kaip dalies savęs ir metų metais svajojame apie tai, kokia ji turėtų būti, kokios mes norėtume. Kaip išmokti mylėti savo krūtinę čia ir dabar, susitaikyti su ja, ją prižiūrėti ir rūpintis jos grožiu?
Kaip neužsirauti ant „pikaperio“: jam reikia tik sekso

Kaip neužsirauti ant „pikaperio“: jam reikia tik sekso (109)

Tokie žmonės laiko save meistriško viliojimo specialistais. Jie lanko mokymus ir skaito knygas, siekdami vienintelio tikslo – manipuliuoti seksualiniu partneriu. Kaip netapti profesionalaus viliotojo, populiariai vadinamo „pikaperiu“, auka?
Kaip išmokyti vyrus įveikti krizes: kada kyla daugiausia problemų

Kaip išmokyti vyrus įveikti krizes: kada kyla daugiausia problemų (18)

Smurtauti šeimoje vyras dažniausiai pradeda gimus pirmam vaikui. Tuo metu daugiausiai būna ir skyrybų, nes laukiant kūdikio ir sulaukus jo jaunų žmonių gyvenime, elgesyje atsiranda daug pasikeitimų, naujų problemų. Specialistai tai supranta, kaip vyrų naujos situacijos, kuomet jie turės dalintis savo moterimi su kažkuo trečiu, be to, turės imtis vaidmens, apie kurį iš esmės mažai nusimano, baimę.
Pragaras, o ne gyvenimas: net monstras taip nesugebėtų elgtis

Pragaras, o ne gyvenimas: net monstras taip nesugebėtų elgtis (210)„Jaučiu, kad reiks tą žmogų palikt, nors tikrai nenorėčiau to daryt, juk visgi dukrytę turim. Nežinau, tikrai, ką daryti??? Bet jei kažko nesiimsiu, tai greit pačiai ne tik psichiatro pagalbos reiks, bet ir traumatologo“, - pagalbos kreipiasi mergina ir atvirai pasakoja savo šiurpias gyvenimo istorijas.
Kokie moterų bruožai vyrams patinka labiausiai ir ką jie renkasi į meilužes

Kokie moterų bruožai vyrams patinka labiausiai ir ką jie renkasi į meilužes (50)

Vyrams patinka švelnūs moterų bruožai, tačiau ar šis švelnumas kelia stiprius jausmus? O gal tik norą užmegzti lengvabūdišką romaną?
Vardadieniai
Gedvydas, Dobilė, Zenonas, Ksaveras
Vaikų darželio auklėtojas: Lietuva - viena moteriškiausių valstybių, čia visur dominuoja moterys

Vaikų darželio auklėtojas: Lietuva - viena moteriškiausių valstybių, čia visur dominuoja moterys (9)

Simonas Kreišmonas, vienas iš labai nedaugelio Lietuvos vyrų, tvirtai apsisprendusių savo profesiją susieti su ikimokykline pedagogika. Vaikinas studijuoja Šiaulių universitete ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, nes jam labiausiai patinka būti su vaikais.
Prieššventinis laikotarpis gali būti ir be streso

Prieššventinis laikotarpis gali būti ir be streso (3)

Kasmet, rodos, prieššventinis periodas prilygsta sporto varžyboms – kūrybinė rungtis, kam ir ką dovanoti, tuomet ilga distancija po kalėdines muges, prekybos centrus, Kūčių vakarienės meniu sudarymo estafetė ir dar daug kitų kalėdinių rungčių. Ir kad ir kaip stengiamės viską planuoti, vis tiek daugelis mūsų patiriame stresą. Beje, jį kelia ne tik darbų gausa, bet ir padidėjusios finansinės išlaidos. Tačiau ir prieššventinį stresą galima sumažinti.
TOP 5 dovanos kolegoms ir draugams, kurios nedulkės lentynoje

TOP 5 dovanos kolegoms ir draugams, kurios nedulkės lentynoje (3)

Kartu su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis, dažnai užklumpa ir daugybė rūpesčių – ką padovanoti artimiesiems – tėvams, vaikams ar antrajai pusei. Artimiausių žmonių norus dažnai galime išsiaiškinti, o jų dovanoms skirti kiek daugiau lėšų, tačiau tuomet iškyla klausimas – ar sveikinti ir kolegas, draugus ir kitus mažiau artimus žmones.
Paaiškėjo, kas verčia mus išlaidauti

Paaiškėjo, kas verčia mus išlaidauti (1)

Ką kaltinti dėl jūsų išlaidavimo? Vartotojai gali manyti, kad jie visiškai kontroliuoja savo apsipirkimo sprendimus, tačiau vis daugėja tyrimų, parodančių, kad yra kiek kitaip.
Prabangus interjeras Lietuvoje: nesuprasite, kur atsidūrėte

Prabangus interjeras Lietuvoje: nesuprasite, kur atsidūrėte (203)

Viduržemio jūros regiono interjero stilius labai paplitęs visame pasaulyje – prigijusių jo elementų galima atrasti kone kiekvienoje šalyje. Viduržemio jūros regiono dvasiai kambaryje sukurti gali pakakti kelių aliejumi tapytų darbų (dažnas namų akcentas Ispanijoje ir Toskanos regione), tinkamai parinktų spalvų ir tekstūrų, taip pat dažnai pasitelkiama sienų tapyba.
Mano rankų darbo dovana III

Mano rankų darbo dovana III (8)Dėkojame visiems už puikias idėjas! Kviečiame konkurse dalyvauti ir jus!
I. Trakimaitė-Šeškuvienė: galvojantys, kad ekologija – mada, vaikosi stereotipų

I. Trakimaitė-Šeškuvienė: galvojantys, kad ekologija – mada, vaikosi stereotipų (3)


Vieniems aplinkai draugiškas gyvenimo būdas – mados vaikymasis, tačiau daugeliui tai yra sąmoningas sprendimas, siekiant išsaugoti gamtą bei parodyti pavyzdį kitiems.
Kalėdinis Dizaino turgus - jau šį savaitgalį

Kalėdinis Dizaino turgus - jau šį savaitgalį

Net jei kalėdinėmis dovanomis pasirūpinote prieš pusmetį - į Kalėdinį dizaino turgų verta ateiti. Dvi dienas - šeštadienį, ir sekmadienį - čia ore plevens gardžių kepinių ir karšto vyno kvapas, skambės šventinis šurmulys ir tvyros tikra kalėdinė nuotaika!
Rasa Niurkaitė, T. Lukšio nuotr.

Lietuvoje neįstojusi 3 kartus išvyko mokytis į prestižinį universitetą (95)

„Lietuviai po truputį šturmuoja akademiją, bet žinau, kad esu pirmoji lietuvė dramos programoje", - sako teatro režisūros magistrą Karališkoje Škotijos Konservatorijoje studijuojanti mergina. Apie studijas svetur, karjeros pradžią, spektaklį Vilniuje ir ateities planus - pokalbis su iš Kupiškio kilusia Rasa Niurkaite.
D. Bilevičiūtė: kaip ir kiekviena moteris, myliu tą vienintelį

D. Bilevičiūtė: kaip ir kiekviena moteris, myliu tą vienintelį (10)

Lietuvos žiniasklaidos dėmesio itin dažnai sulaukianti, dainininkė Daina Bilevičiūtė – spalvinga asmenybė. Išraiškingoji atlikėja savo talentą atskleidžia ne tik tėvynės scenoje. Moteris vis dažniau atvyksta į Londoną ir čia dainavimo meno moko vaikus bei suaugusiuosius.
Pianistas J. M. Luisada nori sugriauti mitą apie nepasiekiamuosius maestro

Pianistas J. M. Luisada nori sugriauti mitą apie nepasiekiamuosius maestro

Gruodžio 18 d. Valdovų rūmuose Vilniuje koncertuos pasaulyje garsus pianistas Jean-Marc Luisada (Prancūzija). Vienas žymiausių pasaulyje F. Chopino kūrybos atlikėjų siekia, kad kuo mažiau žmonių manytų, jog „didieji maestro yra neliečiami ir nepasiekiami“.
Coco Chanel iš arti: gyvenimas šlovės viršūnėje bei didžioji meilė

Coco Chanel iš arti: gyvenimas šlovės viršūnėje bei didžioji meilė (6)

Knyga „Coco Chanel iš arti“ atveria duris į privatų menininkės gyvenimą ir priartina prie jos paslapčių. Daiktai ir dokumentai, apie kuriuos čia kalbama, dažniausiai knygoje minimi pirmą kartą. Tai – Coco pasaulio nuotrupos: jos didžiosios meilės Boy Capelio ir Vestminsterio kunigaikščio dovanos, knygos, baldai, mėgstami aksesuarai ir papuošalai, asmeniniai drabužiai ir buto Kambono gatvėje puošyba.
Kaip mėgstamos spalvos atspindi žmogaus charakterį

Kaip mėgstamos spalvos atspindi žmogaus charakterį (8)

Spalvų ekspertas, 24-ių knygų apie spalvas autorius, Faberis Birrenas teigia, kad vien teikdami pirmenybę tam tikroms spalvoms labai daug pasakote apie savo būdą.
Kaip tapti sėkmingu: neįtikėtini dalykai, kuriuos padarome baimės akivaizdoje

Kaip tapti sėkmingu: neįtikėtini dalykai, kuriuos padarome baimės akivaizdoje (7)

Dėl nervinės įtampos imame užsikirsti per darbo pokalbius, susikertame per egzaminus, netenkame kantrybės transporto spūstyse. Dėl artėjančio pristatymo keletą savaičių kankina nemiga, nes nepaliaujamai būgštaujame, kad kas nors gali nepavykti. Net aklas pasimatymas gali sukelti nerimo priepuolį. Kodėl daug dalykų mums kelia siaubingą baimę? Kodėl vieni žmonės ištveria stresą lengvai, tarsi jų nervai būtų geležiniai, o kitus jis sugniuždo?
40 dalykų, kuriuos reikia padaryti iki 40-ies

40 dalykų, kuriuos reikia padaryti iki 40-ies (200)

40-ies metų sukaktis – gana rimtas įvykis. 40-ies sulaukęs žmogus yra brandus, bet dar pakankamai jaunas, kad iškrėstų kažką beprotiško –šoktų su virve nuo televizijos bokšto ar išvyktų į spontanišką kelionę. Be to, tokio amžiaus žmogus gali skirti daugiau laiko savo pomėgiams, nes dažniausiai jau turi santaupų.
El. paštas: kiek kartų per dieną primygtinai rekomenduoja jį tikrinti psichologai

El. paštas: kiek kartų per dieną primygtinai rekomenduoja jį tikrinti psichologai (5)

Nemažai žmonių yra visiškai priklausomi nuo kompiuterių ir išmaniųjų telefonų, ir tai jiems sukelia didžiulį stresą. Psichologų teigimu, įtampą sumažinti galima įvaldžius tam tikrą elgesio modelį, rašo „The Daily Mail“.
Agnė Gilytė

Stilistė A. Gilytė: nereikia turėti daug rūbų, kad atrodytum gerai (11)

„Nesu mados auka, mano guru – stilius. Aš imu madą ir perkramtau ją į asmeninį stilių“, - taip save apibūdina žinoma stilistė Agnė Gilytė, kurios pirmoji knyga „Spintologija“, išleista leidyklos „Alma littera“, neseniai pasiekė knygų lentynas.
Barzdos stilius pagal veido formą

Barzdos stilius pagal veido formą (6)

Daugelis dideliuose miestuose gyvenančių vyrų neturi laiko kiekvieną rytą kruopščiai skustis barzdos. O apžėlę vyrukai ne visada antrajai pusei suteikia laimės, nes atrodo „netvarkingai“. Tačiau šią bėdą išspręsti – nesunku, mat pasirinkus tinkamą barzdos skutimo būdą, galima jai leisti vešėti ir tuo pat metu atrodyti tvarkingai bei stilingai
„Injekcijos” finale išrinkti stipriausi dizaineriai

„Injekcijos” finale išrinkti stipriausi dizaineriai (13)Gruodžio 10 dieną, festivalis „Mados infekcija” pakvietė į Nacionalinėje dailės galerijoje vyksiantį naujų mados vardų ieškančio konkurso „Injekcija” finalą. Aštuntą kartą organizuojamo tarptautinio konkurso finale paaiškėjo, kurie jaunieji kūrėjai šiais metais taps „Injekcijos” laureatais.
Susibūrę peteliškių kūrėjai išradingumu stebina ne tik vyrus, bet ir moteris

Susibūrę peteliškių kūrėjai išradingumu stebina ne tik vyrus, bet ir moteris (4)

Kaip atrodo peteliškė iš ponio kailio ar stručio odos? Ar patogu dėvėti lietuviško uosio ar ąžuolo peteliškę? Arba numegztą iš bambuko? Kuo skiriasi peteliškės iš natūralaus ir dirbtinio šilko?
Kelionės – investicija, kuri nesusidėvi

Kelionės – investicija, kuri nesusidėvi (5)

Vos prieš mėnesį – Balio sala, Singapūras ir Bankokas, turizmo paroda Kanuose, o jau sausio 23-25 dienomis laukia tarptautinė turizmo paroda „Adventur“ Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Išskirtinių kelionių organizatorė Inga Bytautė įsitikinusi, kad niekas kitas taip neveda į priekį, kaip nuolatinis žinių troškimas ir smalsumas.
Kur Naujuosius metus lietuviai sutiks šiemet?

Kur Naujuosius metus lietuviai sutiks šiemet? (8)

Nuo šventinės programos priešais televizoriaus ekraną iki kaimo sodybos ar išvykos į tolimuosius kraštus – tokius visiškai skirtingus Naujųjų metų šventimo būdus paprastai renkasi lietuviai.
Pasivaikščiojimas po Kėdainius

Pasivaikščiojimas po Kėdainius (12)

Lietuva maža šalis, bet joje turime daugybę puikių miestų ir miestelių, kuriuose gyvena savo kraštą mylintys ir puoselėjantys žmonės. Kiekvieną dieną gyvename, dirbame ir sukamės savo rūpesčių rate net nesusimąstydami, kad gyvename puikioje vietoje. Nesvarbu ar gyvename dideliame mieste, ar mažame miestelyje, turime didžiuotis savo kraštu, domėtis juo.
Alytiškis alpinistas antrą kartą atsisveikino su kalnais po to, kai juose antrąsyk gimė

Alytiškis alpinistas antrą kartą atsisveikino su kalnais po to, kai juose antrąsyk gimė (3)

Ge­riau už kal­nus ga­li bū­ti tik kal­nai, ku­riuo­se dar ne­si bu­vęs, – dai­na­vo Vla­di­mi­ras Vy­soc­kis. Ne­ži­nia, ar ru­sų bar­dui yra te­kę juos įveik­ti, bet aly­tiš­kiui Al­gi­man­tui Mic­ke­vi­čiui – ne kar­tą, taip pat ir aukš­tu­mi­nes, dau­giau nei 6 ki­lo­met­rų, vir­šu­kal­nes, rei­ka­lau­jan­čias ypa­tin­gos iš­tver­mės ir tech­ni­nio pa­si­ren­gi­mo.
Geriausi 2014 metų vynai Lietuvoje

Geriausi 2014 metų vynai Lietuvoje (18)

2014 metai palieka sceną, o vynai.com portalas 13 metų iš eilės vyno mylėtojams paruošė geriausių Lietuvoje parduodamų vynų iki 40 Lt („Geri vynai“) ir 41-100 Lt („Proginiai vynai“) varžytuves.
12 Kūčių patiekalų, kurie atneš sėkmę

12 Kūčių patiekalų, kurie atneš sėkmę (13)

Ant švaraus pliko stalo dedamos kelios saujos smulkaus šieno. Jis tolygiai paskirstomas po visą paviršių, tada stalas uždengiamas skaisčiai balta staltiese. Kai stalas jau paruoštas, viduryje dedama lėkštelė su kalėdaičiais, liaudiškai vadinamais „plotkelėmis“. Ir tik tada dėliojama 12-a tradicinių visą dieną ruoštų Kūčių patiekalų...
Paštetas kitaip: jautienos kepenų vyniotinis

Paštetas kitaip: jautienos kepenų vyniotinis

Gardus patiekalas, tiks ir pusryčiams, ir vaišėms.
Neįtikėtini desertai iš duonos Kūčių ir Kalėdų stalui

Neįtikėtini desertai iš duonos Kūčių ir Kalėdų stalui (4)

Nuo senų senovės lietuviai duoną suasmenindavo ir sudievindavo: ji minima pasakose, priežodžiuose ir patarlėse, jos gausu net iki šių dienų išlikusiuose ritualuose. Tikėta, kad pašventinta duona gelbsti nuo gaisro ir ligų, nuo nužiūrėjimo, padeda gydyti akių ligas, žaizdas, saugo nuo gyvatės įkandimo, o įsiūtas gabalėlis į švarką – kare nuo kulkų.