Specialistė atsako: kokias ligas slepia lūžinėjantys nagai

Specialistė atsako: kokias ligas slepia lūžinėjantys nagai1 d.

Per savaitę rankų nagai užauga maždaug 1 mm. Visas nago gyvenimo ciklas yra apie 6 mėnesius. Pagal tai galima daryti išvadą, jog vienos ar kitos organizmo funkcijos sutrikimas, dėl kurios išryškėjo defektų prie nago pusmėnulio, atsirado maždaug prieš 3 mėnesius.
Kėgelio pratimai - ir sveikatai, ir geresniam seksui

Kėgelio pratimai - ir sveikatai, ir geresniam seksui (3)1 d.

Gimdžiusios moterys neretai susiduria su gimdos nusileidimo problema, o šlapimo nelaikymas dėl dubens dugno raumens nusilpimo kamuoja ir jaunas bei negimdžiusias moteris. Esant šioms problemoms, sumažėja ir intymių santykių teikiamas malonumas, kadangi nusilpsta tarpvietės raumenys.
Atsargiai: 10 toksiškų medžiagų, kurias naudojame buityje

Atsargiai: 10 toksiškų medžiagų, kurias naudojame buityje (25)1 d.

Daugumoje tų nenaudojamų daiktų slypi nuodingos cheminės medžiagos, tad ar ne geriau būtų jų atsikratyti? Norėdami padėti jums susitvarkyti namus ir atsikratyti nereikalingo šlamšto, „Facebook“ bendruomenė „Healthy Child Healthy World“ surinko medžiagą ir sudarė nuodingų buityje naudojamų medžiagų sąrašą.
Sėkmės istorijos padeda nepasiduoti ligai

Sėkmės istorijos padeda nepasiduoti ligai (1)2 d.Kaunietė Vaida, kuriai prieš 8 metus buvo diagnozuotas krūties vėžys, palaiko „Pink Run su BENU“ rožinio kaspino bėgimo Kaune, iniciatyvą. Moteris yra įsitikinusi, kad jei niekas nebūtų kalbėję apie šią ligą prieš dešimt metų, ji pati nebūtų pastebėjusi ligos ankstyvoje, II stadijoje, kurios išgijimo tikimybė yra 85 proc.
Kaip epidemija plintanti liga, atimanti regą, galūnes, inkstus ir gyvenimo džiaugsmą

Kaip epidemija plintanti liga, atimanti regą, galūnes, inkstus ir gyvenimo džiaugsmą (56)2 d.Ką iš žmogaus atima nekontroliuojamas diabetas? Regą, galūnes, inkstus, gyvenimo džiaugsmą - nepriklausomai nuo amžiaus. Pasak Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Endokrinologijos instituto vadovės prof. Rasos Verkauskienės, II tipo diabetas plinta kaip epidemija, o politinės valios nebuvimas leidžia ligai vešėti.
Kodėl dažna nusikaltimo priežastis - pavydas

Kodėl dažna nusikaltimo priežastis - pavydas (28)

Netramdomas pavyduliavimas gali tapti nelaimės ar nusikaltimo priežastimi. Kriminalinėse kronikose pakankamai dažnai aptinkame pranešimų, kad spėjama žmogžudystės ar savižudybės priežastis – pavyduliavimas.
Internetinės pažintys: kaip tapti moterimi, kuriai nori parašyti visi vyrai

Internetinės pažintys: kaip tapti moterimi, kuriai nori parašyti visi vyrai (239)

Internetinės pažintys – puikus būdas rasti antrąją pusę neišeinant iš namų. Tačiau ne kiekvienai čia pasiseka sutikti savo svajonių princą. Galbūt nė pačios to nežinodamos, kartais moterys sėkmę pabaido pačios. Nesiseka meilės rasti internete? Įsitikinkite, kad viską darote teisingai!
Kokių produktų reikėtų atsisakyti dėl sekso

Kokių produktų reikėtų atsisakyti dėl sekso (20)

Nuo seksualinių santykių kokybės priklauso pasitenkinimas gyvenimu, partneriu ir santykiai su juo.
Vardadieniai
Viltaras, Mingedė, Severinas, Aliodija
Inkliuzinė mokykla: kas tai – siekiamybė ar utopija?

Inkliuzinė mokykla: kas tai – siekiamybė ar utopija? (9)

Švietimo bendruomenėje jau kelintus metus kalbama apie inkliuzinį ugdymą, inkliuzinį darželį, inkliuzinę mokyklą. Nors Švietimo įstatyme ši sąvoka nėra apibrėžta, akivaizdu, kad Lietuva kartu su visu demokratišku pasauliu suka inkliuzinės mokyklos link – mokyklos, kurioje yra gera visiems.
Bus pildomos sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonės

Bus pildomos sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonės (3)

Penktus metus vykstantis socialinis projektas „Vaikų svajonės“ jau pradeda registruoti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų kalėdinius norus, kuriuos įgyvendinti kviečiami visi geros valios žmonės. Šiemet projekte dalyvauja net 55 Lietuvos savivaldybių socialiniai centrai ir dar 12 jų partnerių.
Kaip Lietuvos įžymybės rengia savo vaikus?

Kaip Lietuvos įžymybės rengia savo vaikus? (16)

Fotografų objektyvai ir žmonių dėmesys praktiškai nepaleidžia iš akiračio garsių Lietuvos žmonių. Gerbėjų akys seka viską: nuo įrašų socialiniuose tinkluose iki smulkiausių aprangos detalių ar šukuosenų. O kaip šie garsūs žmonės augina savo vaikus? Ar skiria tiek pat daug dėmesio jų išvaizdai kiek ir savo, ar žiūri į tai praktiškiau?
Mados namų „Inži“ dizainerė Ingrida: kiekvienas atšvaitas gali išgelbėti po vieną gyvybę

Mados namų „Inži“ dizainerė Ingrida: kiekvienas atšvaitas gali išgelbėti po vieną gyvybę (7)

Šiuo vis tamsėjančiu metų laiku atšvaitų segėjimas, nešiojimas tampa vis didesne aktualija. Ypatingai svarbus uždavinys - įpratinti mažuosius šalies gyventojus prisijaukinti atšvaitus, kurie taptų geriausiais jų draugais kelyje.
Joel Kinnaman namai

Šviesių spalvų interjeras: 236 kv. m ploto namas (3)

Švedų kilmės aktorius Joelis Kinnamanas ką tik įsigijo namus netoli garsiojo Sanset Stripo už 2,45 mln. JAV dolerių (apytikriai 6,68 mln. Lt.), skelbia „All over press“.
Kūrybinių industrijų pasaulio čempionato finale dalyvaus ir Lietuva

Kūrybinių industrijų pasaulio čempionato finale dalyvaus ir Lietuva

Šiais metais Lietuva pirmą kartą turės savo atstovą tarptautinio konkurso „Kūrybinio verslo taurė” ("Creative Business Cup”) finale. Kūrybinių industrijų antreprenerių pasaulio čempionatu vadinamas renginys lapkričio viduryje vyks Danijos sostinėje Kopenhagoje.
Kas sieja cigaretę ir nepatogią biuro kėdę?

Kas sieja cigaretę ir nepatogią biuro kėdę? (2)

Norintys gyventi sveikiau, dažnai susižavi nauja dieta ar stengiasi pakeisti savo mitybą, tačiau retas kuris susimąsto apie tai, kad fizinis aktyvumas nemažiau prisideda prie kokybiškesnio gyvenimo. Naujųjų laikų epidemija vadinamas judėjimo trūkumas labiausiai kankina dirbančius sėdimą darbą ir kasdien praleidžiančius ilgas valandas prie kompiuterio.
Kaip maži akcentai gali pakeisti namus: interjero tendencijos rudeniui

Kaip maži akcentai gali pakeisti namus: interjero tendencijos rudeniui (14)

Vienos tendencijos pasirodys natūralus perėjimas tarp pasibaigusios vasaros ir ateinančios speiguotos žiemos, kitos įneš gyvumo, atgaivins jūsų namus.
Eva Braun su Hitleriu

3 versijos apie Hitlerio seksualumą: su Eva Braun mylėdavosi su drabužiais (80)

Adolfas Hitleris ir Eva Brown mylėdavosi nenusirengę drabužių, neliesdami vienas kito, nes Hitleris buvo apsėstas švaros manijos, sako britų rašytojas Martinas Amisas, kurį cituoja „Daily Mail“.
Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis

Vidas Bareikis: pirmuosius pusantrų metų po vaiko gimimo drąsiai vadinu „pragaru“ (5)

Įžengė į teatro sceną ir ėmė viską versti „aukštyn kojomis“. Toks yra jaunosios kartos režisierius, aktorius ir muzikantas Vidas Bareikis (28). Tačiau be talento, jis prisipažįsta turintis kitą lobį – šeimą. Žmoną Jurgą Šeduikytę (34) ir sūnų Adą (6).
281 kg sverianti moteris: man gražu storėti

281 kg sverianti moteris: man gražu storėti (51)

Gabi Jones (29 m.) sveria beveik keturis kartus daugiau nei vidutiniškai sveria jos amžiaus moteris.
Netoli Afrikos krantų dirbantis jūreivis Julius: būna, kad net visą purto, kaip norisi namo

Netoli Afrikos krantų dirbantis jūreivis Julius: būna, kad net visą purto, kaip norisi namo (5)

„Turi būti stipri dvasinė ištvermė, kad pasiryžtum ilgą laiką išbūti jūroje, nematydamas kranto ir artimųjų“, - pripažįsta jūreivis Julius Milašius (36), dirbantis žvejybiniame laive prie Afrikos krantų, šeimos nematantis po pusę metų, ir daugiau. Kai kuriais momentais, prisipažįsta, norisi šaukti iš ilgesio. Realybė skaudi: kai kurie jūreiviai neišlaiko nuolatinių išsiskyrimų.
Kada draugai tampa konkurentais?

Kada draugai tampa konkurentais? (8)

Nors manoma, kad šiuolaikinės draugystės skiriamieji bruožai yra absoliutus lojalumas ir visapusė parama, tačiau ar iš tiesų tarp draugų nėra jokios konkurencijos?
Patarimai, praversiantys visiems: kaip ištverti pokyčius

Patarimai, praversiantys visiems: kaip ištverti pokyčius (5)

Išverti pokyčius, ypač nelabai malonius, gali būti išties sunku. Ypač vyrams, kadangi jie dažniausiai linkę būti įpročių vergai. Kai kurie įpročiai yra patogūs ir mieli, bet kartais pokyčiai būtini. Todėl reikia pasistengti suprasti pokyčių procesą – tai padės lengviau juos ištverti.
Moterys, kurios moka atkreipti vyrų dėmesį

Moterys, kurios moka atkreipti vyrų dėmesį (23)

Būti laimingai galima išmokti, tai yra įgūdis, „Žinių radijui“ sakė verslo psichologijos konsultantė, Europos konsultuojamojo ugdymo asociacijos narė Irina Ravensy. Pasak jos, jai labai pasisekė, nes ji dažniausiai bendraujanti su laimingomis moterimis, nes nelaimingos neina į jokias konsultacijas.
Kaip pagauti pabėgantį laiką: kodėl jis su amžiumi trumpėja

Kaip pagauti pabėgantį laiką: kodėl jis su amžiumi trumpėja (7)

Devintą ryto jūsų streso lygis auga, jūs vėluojate į darbą, mobilusis skamba, elektroninio pašto dėžutėje – penkiasdešimt neatsakytų laiškų, užrašų knygelėje dvidešimt punktų, ką būtina padaryti, ir galvoje viena mintis: „Dieve, už ką?“ Kuo daugiau metų gyvenat, tuo labiau laikas prapuola. Net nepastebit, kaip dingo mėnuo, ir jau vėl reikia mokėti mokesčius, Kalėdos kasmet ateina vis greičiau, o per tą kažkur pasislėpusį laiką vyksta negeri dalykai, pavyzdžiui, sensta ir genda kūnas. Ir ką jūs atsakytumėte, jei pasakyčiau, jog laiką galima ištęsti, kad jo būtų kiek norisi?
Vizažistės patarimai: makiažas per 5 minutes

Vizažistės patarimai: makiažas per 5 minutes (2)Šiuolaikiniame moterų gyvenime neretai pasitaiko situacijų, kai šventei susiruošti telieka kelios minutės. Ar įmanoma per jas pasidaryti šventinį makiažą? Vizažo specialistė Eva Pavlova atskleidžia, jog gražiai pasidažyti turint vos 15, 10 ir tik 5 minutes, tikrai įmanoma.
Kaip savo oda rūpinasi scenos žvaigždės?

Kaip savo oda rūpinasi scenos žvaigždės? (1)

Moterų, turinčių nepriekaištingai atrodyti scenoje, veido oda kasdien patiria daug iššūkių – turi susidoroti su maskuojančiomis priemonėmis, kurios užkemša poras, pažeidžia odos apsauginį barjerą, tad oda išsausėja, greičiau praranda elastingumą, skaistumą.
A.Vasiljevas savo kolekcijoje svajoja turėti J.Statkevičiaus suknelę

A.Vasiljevas savo kolekcijoje svajoja turėti J.Statkevičiaus suknelę (8)

Mados istorijas Aleksandras Vasiljevas ir jo įkurtas fondas supažindina ne tik su įvairių epochų drabužių mada, bet ir kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas. Spalio 24-26 dienomis Vilniaus rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje Išteku.lt kolekcionierius pristatytis dar nematytą senovinių vestuvinių suknelių ekspoziciją.
Buvusi pasienio policininkė pristatė debiutinę drabužių kolekciją

Buvusi pasienio policininkė pristatė debiutinę drabužių kolekciją (2)Trečiadienio vakarą Užupio meno inkubatoriuje buvusi pasienio policininkė Daiva Žygienė pristatė pirmąją savo drabužių kolekciją „Ir Tu gali“.
Konkursas: „Gražiausias mano kadras, kurį norėčiau įsirėminti”

Konkursas: „Gražiausias mano kadras, kurį norėčiau įsirėminti” (13)

Skelbiame naują konkursą ir kviečiame dalyvauti visus, kurie neabejingi gražioms fotografijoms! Įkelkite savo puikiausią kadrą ir laimėkite puikų prizą!
Indija ir jos lingvistiniai paradoksai

Indija ir jos lingvistiniai paradoksai (7)

Indiją aptarinėti ir apie kalbas nepakalbėti, tiesiog neišeina! Patikėkit, jeigu žodžiai Indija ir kalba sukrenta į vieną sakinį, bent lengva nuostaba garantuota! Pradėkim nuo dvejų paprastų faktų: Indija pasaulyje pirmauja kaip didžiausių kalbų savininkė, ir yra mirštančių kalbų lyderė… Tad jeigu turite kelias minutes leistis lingvistinės kelionės, Indija taps tikru atradimu!
Argentina - tango ir Evos Peron tėvynė

Argentina - tango ir Evos Peron tėvynė (1)

Įdomu, kaip iš tikrųjų šokamas argentinietiškas tango, žvilgtelėti į Buenos Airės antikvarines krautuvėles ir paragauti garsios grilyje keptos jautienos bei vyno? Argentiniečiai mėgsta neskubėdami gerti pro šiaudelį matę, dievina futbolą ir didžiuojasi savo šalimi. Jie tikrai turi kuo didžiuotis!
Gurmaniškos kelionės: ką paragauti Italijoje

Gurmaniškos kelionės: ką paragauti Italijoje (3)

Šios šalies vizitinė kortelė, žinoma – picos, makaronų ir ryžių patiekalai. Tačiau ir be šių skanėstų Italija kupina gardžių staigmenų.
Gastronominės mados tendencijos: ką rinksimės kitąmet?

Gastronominės mados tendencijos: ką rinksimės kitąmet? (2)

Ne tik garsiausi pasaulio, bet ir Lietuvos virtuvės šefai domisi vyraujančiomis gastronominės mados tendencijomis ir stengiasi jas pritaikyti bei pasiūlyti klientams. Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos narė ir žinoma virtuvės šefė Liucija Makovska teigia, kad nors visame pasaulyje tendencijos skiriasi, į Lietuvą jos dažniausiai atkeliauja iš Skandinavijos šalių, kuriose itin populiari vištiena, žuvis, šviežios daržovės bei kiti, sveikos gyvensenos mitybai priklausantys maisto produktai.
Florentinai

Greitai ir nesunkiai pagaminami florentinai

Norite greito deserto? Pasigaminkite itališkų florentinų.
Privaloma žinoti visiems: etiketas restorane ir prie stalo

Privaloma žinoti visiems: etiketas restorane ir prie stalo (64)

Sakoma, kad žmones sutinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą. Tačiau jūsų elgesys ir manieros prie stalo taip pat gali daug ką pasakyti apie jus. Ar tikrai žinome, kaip (ir kodėl) reikėtų elgtis prie vaišių stalo.
Patiks visiems: farširuotos vištienos šlaunelės

Patiks visiems: farširuotos vištienos šlaunelės (6)

Pabodo paprastos vištienos šlaunelės? Farširuokite!