Penki gydytojo patarimai, padėsiantys išvengti apsinuodijimo mėsa

Penki gydytojo patarimai, padėsiantys išvengti apsinuodijimo mėsa (7)1 d.

Apsinuodijimas maistu – vienas nemaloniausių negalavimo būdų, lemiantis tokius padarinius kaip pykinimas, vėmimas, viduriavimas, skrandžio ar žarnyno srities skausmai.
Asmeninė patirtis: pakeitusi mitybą likau gyva, išgydė detoksikacija

Asmeninė patirtis: pakeitusi mitybą likau gyva, išgydė detoksikacija (28)1 d.

Užuot džiaugusis jaunyste, gražiausius gyvenimo metus sirgau chronine liga. Kaip rašo straipsnio mindbodygreen.com autorė, iš pradžių ėmė tinti kojos, kasdien vargino skausmas. Apie vidurdienį atrodydavo, kad kojose nešioju vandens talpas. Negana to, visiškai sutriko virškinimas, pykindavo, darydavosi silpna.
14 riebalų deginimo mitų ir prielaidų

14 riebalų deginimo mitų ir prielaidų (4)1 d.

Liau­dyje sklan­do dau­gy­bė svo­rio ma­žė­ji­mo ar pri­au­gi­mo prie­žas­čių pa­aiš­ki­ni­mų, nuo „spar­taus“ meta­bo­liz­mo iki val­gy­mo lai­ko. Štai ką šiuo klau­si­mu iš­ties sa­ko moks­las
Jausmai klaidina: vis dažniau jaučiuosi taip, lyg meilė būtų atvėsusi

Jausmai klaidina: vis dažniau jaučiuosi taip, lyg meilė būtų atvėsusi (31)

Sveiki, man 20 metų, turiu vaikiną, su juo draugaujam truputį daugiau nei 2 metus, pažįstami kone 4 metus. Aš su juo jaučiuosi laiminga, problemų santykiuose nėra, aišku, šiokių tokių nesusipratimų pasitaikydavo, bet apskritai viskas klostosi gerai, jis tikrai mane myli, palaikė mane kai sunkiai sirgau ir panašiai.
Mergina sutrikusi: suvedžiojo bendradarbis

Mergina sutrikusi: suvedžiojo bendradarbis (226)

Esu jauna, graži mergina, man 26 metai. Dirbu vienoje kompanijoje, kurioje daug jaunatviško kolektyvo. Per vieną darbo vakarėlį mane suvedžiojo pats nuostabiausias mano bendradarbis. Tiesiog nežinojau, kad jis lovelasas, buvau neseniai išsiskyrusi, pažeidžiama, naivi, ką tik pradėjusi dirbt ir išgėrusi.
Vyro bučinys: kokį jis atskleidžia charakterį ir jausmus

Vyro bučinys: kokį jis atskleidžia charakterį ir jausmus (5)

Norite sužinoti, ką bučiuodamas jus jaučia jūsų mylimasis? Tai labai paprasta. Bučinys gali labai daug pasakyti apie jūsų antrosios pusės charakterį ir jausmus.
7 frazės, kuriomis neverta tikėti

7 frazės, kuriomis neverta tikėti (39)

Jaudulys, nerimas ir lūkesčiai tikriausiai yra neatsiejama pirmo pasimatymo dalis. Natūralu, kad kiekviena moteris per pirmą pasimatymą mėgina padaryti kuo geresnį įspūdį ir stengiasi patikti. Kartais dėl to tenka kai ką nutylėti ar pagražinti.
Vardadieniai
Daujotas, Butvydė
Šiuolaikiniai vaikai dažnai erzina: ką reikia išmokti visiems

Šiuolaikiniai vaikai dažnai erzina: ką reikia išmokti visiems (7)

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje dažnai galima išgirsti, kad šiuolaikiniai vaikai „lipa ant galvos“, o tėvai viską leidžia. Štai, viena mama iš Kauno prisimena įvykusią situaciją: „Keletas vaikų, kartu ir mano, laksto ir pavaiko balandžius Katedros aikštėje.
Vyras atvirauja ir ieško atsakymo: kada ateina noras tapti tėčiu

Vyras atvirauja ir ieško atsakymo: kada ateina noras tapti tėčiu (93)

Neturiu su kuo pasitarti šiuo klausimu, tad rašau psichologui. Galbūt klausimas ir nėra iš įprastųjų repertuaro, bet bandau laimę. Taigi – dėl kokių priežasčių vyrai nori, arba sutinka, susilaukti vaikų? Kokios būtų tikros, geros, pateisinamos, teisingos, sąžiningos priežastys, o kokios – ne? Klausiu, žinoma, nes atsakymo ieškau pats.
Nauji pavojai: atsiranda vis keistesnių ir rafinuotesnių patyčių metodų

Nauji pavojai: atsiranda vis keistesnių ir rafinuotesnių patyčių metodų (9)

Pasak mokymus vedusios psichologės Aurelijos Lingienės, patyčių tema, nors apie ją jau nemažai kalbėta, vis tiek lieka be galo aktuali labiausiai dėl to, kad keičiasi ir pačių patyčių būdai, randasi vis keistesnių ir rafinuotesnių patyčių metodų: „Jei prieš keletą metų kalbėdavome daugiausiai tik apie patyčias mokykloje, dabar jau turime gebėti stebėti ar net kontroliuoti patyčias internete“, - sako psichologė ir priduria, jog būtent dėl to mokytojai turi būti labai atidūs ir dėmesingi.
5 pavojingiausi smūgiai, padėsiantys apsiginti

5 pavojingiausi smūgiai, padėsiantys apsiginti (42)Daugelis apie savo saugumą pradeda galvoti tik po to, kai nutinka nelaimė - būna užpultas ar apvogtas. Savigynos specialistų teigimu, viena didžiausių klaidų - tikėtis, jog viskas, kas bloga, atsitiks ne man, todėl tam ruoštis iš anksto neprivalau. Žemiau pateikiame jų patarimus, kaip išvengti pavojingų situacijų ir kaip elgtis, jeigu nėra kitos išeities.
Originali dovanos idėja: rankų darbo muilas, kurį pagaminsite per 30 min.

Originali dovanos idėja: rankų darbo muilas, kurį pagaminsite per 30 min. (17)1 d.

Jaučiate prasidedančią kalėdinę karštinę? Juk būtų smagu jos išvengti ir tiesiog ramiai laukti švenčių. Viskas priklauso nuo mūsų pačių. Šventes kuriame mes patys, o jų laukimą galime papuošti savo gražiais vakarais, ruošdami savo rankų dovanas artimiems žmonėms.
Advento kalendorius

Maloniam švenčių laukimui: 10 Advento kalendoriaus idėjų džiuginti namiškius (9)

Sekmadienį prasideda Adventas. Kad Kalėdų laukimas būtų malonus ir įdomus, siūlome pasigaminti savo Advento kalendorių - užtruksite neilgai, o ir šventės visai šeimai ateis greičiau, ypač vaikams...
Lietuviai - tarp kūrybiškiausių pasaulyje

Lietuviai - tarp kūrybiškiausių pasaulyje

Šiais metais Lietuva pirmą kartą dalyvavo tarptautinio konkurso „Kūrybinio verslo taurė” („Creative Business Cup”) finale, kuris vyko Kopenhagoje. Kūrybinių industrijų antreprenerių pasaulio čempionate lietuviams pirmasis blynas neprisvilo, o pasiektas rezultatas pranoko visus lūkesčius.
5 fengšui patarimai, kurie pavers jūsų namus ramybės oaze

5 fengšui patarimai, kurie pavers jūsų namus ramybės oaze (14)

Visur išmėtyti popieriai, spintos ir lentynos meldžia padaryti jose tvarką, jaučiate, kad jūsų gyvenime – chaosas. Čia jums padės fengšui – senovės kinų menas subalansuoti energiją fizinėje erdvėje ir sukurti harmoniją.
10 darbų Anglijoje pakeitusi Inesa: Lietuvoje daug rečiau girdėjau žmones skundžiantis, kad jiems trūksta pinigų

10 darbų Anglijoje pakeitusi Inesa: Lietuvoje daug rečiau girdėjau žmones skundžiantis, kad jiems trūksta pinigų (39)

Jeigu Anglijoje esi dirbantis ir šiek tiek mąstantis žmogus, tai parduotuvėje tau nereikės krapštyti centų piniginėje, ar skaičiuoti, kiek pabrango pienas, - įsitikinusi Yorke gyvenanti šilutiškė Inesa Čaikytė - Katkienė.
Nuoga psichoterapeutė neatsigina pagalbos prašančių vyrų

Nuoga psichoterapeutė neatsigina pagalbos prašančių vyrų (47)Ar norėtumėte pabendrauti su nuogu psichoterapeutu? Na, šis klausimas daugiau skirtas vyrams, kadangi šiandien kalbėsime apie netradicinę psichoterapeutę, kuri dirba... nuoga. Tiesa, ji neturi diplomo bei licenzijos, tačiau yra šventai įsitikinusi savo darbo svarba ir neatsigina klientų vyrų.
Karalienė Viktorija

Karalienė Viktorija miegodavo su tarnu, jį dvare vadino karalienės eržilu, bet sekso nebuvo? (44)

Prieš 150 m. apie karalienės Viktorijos ir jos atsidavusio tarno Johno Browno santykius kalbėjo visur – pradedant Bakingamo rūmais, baigiant tarnų sluoksniu.
Kristina Tarasevičiūtė

Balerina K. Tarasevičiūtė atskleidžia geriausius rezultatus davusį grožio puoselėjimo receptą (10)

Viena dažnos mergaitės svajonių – lengvutė balerina, tarsi plevenanti oru. Tačiau realybėje gyvenimą su baletu susiejusios merginos susiduria su tikrai nemenkais sunkumais. Tuo abejoti neleidžia ir balerina Kristina Tarasevičiūtė (27). Mergina atskleidė, kad kartais į sceną tenka lipti ir stipriai karščiuojant.
7 dalykai, dėl kurių niekada nereikia atsiprašinėti

7 dalykai, dėl kurių niekada nereikia atsiprašinėti (12)Kiekvienas darome klaidų. Esame žmonės ir mums tai leistina. O kai suklystame, atsiprašome ir judame į priekį. Tačiau yra keletas tokių veiksmų, dėl kurių neturėtume jausti kaltės ir pirmiausia todėl, kad nuo to priklauso mūsų fizinė ir emocinė sveikata. Septynis dalykus, dėl kurių neverta atsiprašinėti, vardija huffingtonpost.com.
Iš namų dirbanti mama: penki dalykai, apie kuriuos reikia žinoti iš anksto

Iš namų dirbanti mama: penki dalykai, apie kuriuos reikia žinoti iš anksto (16)

„Dirbu iš namų.“ Ši frazė visada sukelia vienodą reakciją tų, kurie reguliariai važinėja į darbą, ypač moterų. „Kiek galima spėti nuveikti namuose, – galvoja jos. – Ir vaikai prižiūrėti, ir uždarbis yra.“ Dauguma įsitikinę, kad tai didžiulė sėkmė, kad dirbti namuose maloniau, lengviau, kad mažų mažiausiai sutaupoma laiko, kurį kiti gaišta kelionei į darbą ir namo. Jie svajoja bent trumpam atsidurto jūsų vietoje. Ką gi, sveiki atvykę į namuose dirbančių mamų pasaulį.
Vidinis monologas apie gyvenimo prasmę

Vidinis monologas apie gyvenimo prasmę (30)

Apsiblausęs rytas. Rankoje tingiai smilkstantis puodelis kavos. Lange pilvus išvertę ir vis dar snaudžiantys debesys. Karoliniškių mikrorajonas, nusėtas sovietinėmis pilkomis dėžutėmis. Mintys tarsi lauko teniso kamuoliukai skrieja nuolat atsimušdamos į sieną.
Savo darbo vieta nepatenkinti daugiau nei pusė darbuotojų

Savo darbo vieta nepatenkinti daugiau nei pusė darbuotojų (11)

Darbdavys savo darbo vietoje emociškai ir fiziškai jaučiasi kur kas geriau nei jo darbuotojai – tokius rezultatus atskleidė 2013 m. Airijoje atliktas darbdavių ir darbuotojų sveikatos indekso tyrimas.
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas

Mados istorikas A. Vasiljevas: pūstos lūpos nebemadingos, madingi neplauti plaukai ir... spuogai (38)

Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas papasakojo, kas dabar madingiausia, o kas jau išėjo iš mados, skelbia kp.ru
Erzina žili plaukai? Specialistės patarimai, kaip su jais susidraugauti

Erzina žili plaukai? Specialistės patarimai, kaip su jais susidraugauti (12)

Turbūt negimė pasaulyje moteris, kuri apsidžiaugtų pamačiusi pirmą žilą plauką ant savo galvos. O jei ne vieną? Ką mes dažniausiai su jais padarome? Teisingai – išrauname. Atsakymas turbūt būtų visų vienodas. Tačiau kai jų daugėja, rauti ne tik beprasmiška, bet ir pražūtinga. Ką gi daryti?
Lietuvė kirpėja Londone apdovanojimus skina vieną po kito

Lietuvė kirpėja Londone apdovanojimus skina vieną po kito (27)

Sėkmės istorijų apie Anglijos lietuvius išgirsti galima vis dažniau. Vaidos Urbaitės vardas jų tarpe skambėjo jau ne kartą. Septynerius metus Anglijoje gyvenanti kirpėja-stilistė sulaukia pagyrų ne tik iš laimingų klientų, bet ir srities profesionalų - apdovanojimus lietuvė skina vieną po kito.
Ir Vilnių pasiekė Lietuvoje pagamintas apatinis trikotažas

Ir Vilnių pasiekė Lietuvoje pagamintas apatinis trikotažas (16)

Užsienio rinkose sėkmingai įsitvirtinusio ir pažangių vartotojų dėmesio sulaukusio baltiško prekės ženklo „About“ apatinio trikotažo dabar galės atrasti ir Lietuvos vartotojai. Vilniuje atidaryta pirmoji šio prekės ženklo parduotuvė mūsų šalyje.
10 gražiausių ežerų Europoje

10 gražiausių ežerų Europoje (10)

Jūsų dėmesiui - dešimt puikiausių ežerų, kuriuos galite aplankyti keliaudami po Europą.
Pribloškianti Šri Lankos didybė: ką aplankyti

Pribloškianti Šri Lankos didybė: ką aplankyti (2)Dauguma lankytinų vietų Šri Lankoje yra vadinamajame kultūros trikampyje salos viduryje. Kultūros trikampis apima į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktus objektus – garsiąją Lion Rock tvirtovę Sigirijoje, šventyklas Dambulloje (Dambulla Cave Temples), 12 a. akmenines Budos skulptūras Polonaruvoje, Ceilono laikų senovinį miestą Anuradhapurą ir Kandį bei jame esančią Tooth šventyklą. Yra ir daugiau įdomių vietų Šri Lankoje – nacionalinių parkų, arbatos plantacijų, dramblių globos namų ir gražių paplūdimių.
Nacionaliniai keliavimo ypatumai: didėja turistų savarankiškumas

Nacionaliniai keliavimo ypatumai: didėja turistų savarankiškumas

Svetur atostogų vykstantys Lietuvos gyventojai išsiskiria žingeidumu. Dažnas poilsinę kelionę užsisakęs keliautojas būtinai nori suderinti ir malonumus, ir naudą, todėl poilsį paplūdimyje paįvairina ekskursijomis ar savarankiškai keliaudamas po šalį.
Svajonių atostogos: Balis ar Maldyvai?

Svajonių atostogos: Balis ar Maldyvai? (19)

Nusprendėte prasitęsti vasarą? O gal tiesiog tik dabar galite sau leisti paatostogauti? Kad atostogos nenuviltų, o pakrautų teigiamos energijos ir puikių įspūdžių, reikia iš anksto žinoti, kokio poilsio tikiesi. Juk neužtenka žinoti, kad važiuoji tiesiog į šiltą kraštą, o visa kita – nesvarbu.
Apdovanojimus pasaulyje skinantis lietuvių gamintojas sukūrė originalių skonių šokoladą

Apdovanojimus pasaulyje skinantis lietuvių gamintojas sukūrė originalių skonių šokoladą (17)

Šokolado manufaktūra „Chocolate Naive“ jau pristačiusi savo naująją šokoladų kolekciją Jungtinės Amerikos Valstijose, Paryžiuje ir Amsterdame kviečia šalies smaližius susipažinti su „Mulate“ šokoladais visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Europiečiui egzotiniais skoniais pasižyminti naujoji šio lietuvių gamintojo šokolado produkcija yra pirmoji Lietuvoje, kuri gaminama tik iš ekologiškų ingridientų.
Konkursui: kelių grūdų duona su grikių mirkiniu

Konkursui: kelių grūdų duona su grikių mirkiniu (3)

Pristatau savo duonos receptą. Nesu profesionalus kepėjas, bet jau ne vienerius metus kepuosi savo duoną ir eksperimentuoju su įvairiomis kombinacijomis. Pateiktas receptas naujokams gal kiek per sudėtingas, bet yra mano pačio kūrybos. Ši duona pasižymi sodriu skoniu su vos jaučiama rūgštele ir gana ryškiu grikių prieskoniu. Dominuojantis skonis kviečių, tačiau galima jausti ir speltos kvapnumą.
Greitas desertas „Tiramisu dailiai figūrai“

Greitas desertas „Tiramisu dailiai figūrai“ (3)

Porcijoje – 114 kalorijų. Devynias porcijas paruošite per 20 minučių.
Konkursui: mano sveikiausia duona

Konkursui: mano sveikiausia duona (4)

DELFI skaitytojo Leono duonos receptas konkursui „Mano gardžiausia naminė duona“. Dalyvaukite ir jūs!