Riešutai

5 jaunystę padėsiantys išsaugoti produktai (5)21 val.

Štai penkios natūralios priemonės, padėsiančios išsaugoti odą sveiką, o dantis tvirtus.
Ką daryti, jei kraujo spaudimas per žemas?

Ką daryti, jei kraujo spaudimas per žemas? (19)1 d.

Pasikeitus orams ir nukritus slėgiui negalite susikaupti, svaigsta galva, jaučiate silpnumą? Greičiausiai jus vargina per žemas kraujospūdis. Kaip su tuo kovoti?
Penki sveikos mitybos patarimai

Penki sveikos mitybos patarimai (18)1 d.

Atšilus orams, vis dažniau susimąstome apie artėjančią vasarą ir apie tai, kad derėtų susirūpinti nuo rudens apleista figūra. Deja, retkarčiais net ir uoliai sportuojantys niekaip nepasiekia gerų rezultatų dėl paprastos priežasties: vien sporto nepakanka – kartu būtina ir visavertė, subalansuota mityba.
Kraujuojančios dantenos – ženklas sunerimti

Kraujuojančios dantenos – ženklas sunerimti (8)1 d.

Koks ryšys tarp dantų būklės ir širdies ligų? Medikai tikina, kad vis daugiau mokslinių tyrimų širdies ligų riziką sieja su infekcijos židiniais burnoje.
Natūralios lietuviškos kosmetikos gamintoja skinasi kelią į tarptautinę rinką

Natūralios lietuviškos kosmetikos gamintoja skinasi kelią į tarptautinę rinką (2)1 d.

Vokietijos mieste Niunberge vyksta jubiliejinė tarptautinė natūralios kosmetikos mugė „Vivaness“ ir didžiausia pasaulyje ekologiškų maisto ir kitų produktų mugė „Biofach“. Pirmą kartą tarptautinėje mugėje dalyvauja ir natūralios lietuviškos kosmetikos gamintoja „Uoga Uoga“.
5 ilgaamžės meilės taisyklės

5 ilgaamžės meilės taisyklės (32)1 d.

Meilė yra svarbi kiekvieno žmogaus gyvenime. Noras mylėti ir būti mylimam, nepriklauso nuo amžiaus, lyties ir kūno spalvos. Nėra šioje žemėje žmogaus, kuris nenorėtų būti mylimas! Nes būti mylimam reiškia būti svarbiam, geidžiamam ir reikšmingam.
Ką daryti, jei esu jam nesvarbi?

Ką daryti, jei esu jam nesvarbi? (65)

Labai ilgai galvojau rašyti ar ne Jums. Bet turbūt labai pavargau ir labai noriu kažkokios pagalbos ar patarimo. Pradėsiu nuo to, kad nejaučiu gyvenimo džiaugsmo, esu pikta, pavydi, savimi nepasitikinti… Manau, kad esu ne su tuo žmogumi…
Šv. Valentino diena rūpi ir vyresniems

Šv. Valentino diena rūpi ir vyresniems (12)

Nors dar visai neseniai vyravo nuomonė, kad šv. Valentino dieną Lietuvoje švenčia tik paaugliai, kasmet vis daugiau ir vyresnio amžiaus žmonių įsitraukia į meilės šventės linksmybes.
Helen Mirren

Netradicinis aktorės H. Mirren patarimas trokštantiems laimingos santuokos (22)

Aktorė Helen Mirren tvirtina, kad jos pakankamai neįprastas požiūris leidžia jos santuokai gyvuoti jau beveik du dešimtmečius. Toks pasiekimas Holivude, kur daugelis sąjungų baigiasi greičiau nei prie altoriaus ištariamas lemiamas „taip“, išties yra nemenkas, rašo huffingtonpost.com.
Vardadieniai
Algaudas, Ugnė, Benignas, Kotryna
Keturių vaikų mama Corrie Whyte

Internautus sužavėjo keturių vaikų mamos vaizdo įrašas (55)

Supermama Corrie Whyte iš Kanados pasidalijo vaizdo įrašu, kaip ji vienu metu bando aprengti savo trynukus Jackson, Olivią ir Levį ir 2 metų dukrelę Emily.
Mokymas skaityti – be varžybų

Mokymas skaityti – be varžybų (2)

„Skaityti pradėjau sulaukęs penkerių“. „Mano dukra skaito nuo ketverių“ – taip atrodo pokalbis tarp tėvų, kai prasideda diskusija apie skaitymą. Tačiau ekspertai sako, kad lenktynės, kurio vaikas pradėjo skaityti anksčiau yra beprasmiškos. Įprastai vaikai pradeda skaityti sulaukę 5–7 metų ir šis rodiklis yra vienodas visame pasaulyje ir visose kultūrose.
12 patarimų, kaip užauginti sveiką vaiką

12 patarimų, kaip užauginti sveiką vaiką (3)

Padėkite vaikui išsiugdyti sveikus valgymo, mankštinimosi ir geros nuotaikos įgūdžius visam gyvenimui.
Tėvus karšinsime patys ar išvešime į globos namus?

Tėvus karšinsime patys ar išvešime į globos namus? (61)

Lietuvių kultūrinėje sąmonėje įsišaknijęs gilus suvokimas, kad tėvus nukaršinti privalu vaikams, savo namuose. Specialistai kaip susitarę tvirtina – šis požiūris labai sveikintinas, ypač vis svetimėjančioje visuomenėje. Deja, dėl tvirtų tokių lietuviškų tradicijų šeimos nariai dažnai net nedrįsta nuvežti senolio į sveikatos priežiūros įstaigą, net esant būtinybei. O ką kaimynai pasakys? - kartais trukdo ir ši baimė.
Naudingi patarimai planuojantiems pertvarkas paauglio kambaryje

Naudingi patarimai planuojantiems pertvarkas paauglio kambaryje (4)

Paauglystė - tai ypatingas laiko tarpsnis, kai žmogus dar nėra suaugęs, bet jau ir ne vaikas. Egzistuoja gausybė patarimų apie interjero dekoravimą suaugusiems ar kambario įrengimą vaikui, tačiau visoje patarimų jūroje pasigendama informacijos apie paauglius.
Medžio namelis Atlantoje

Įspūdingas namelis medyje, kuriame gali apsistoti kiekvienas (8)

Jei kada esate svajoję apie pasakiškai praleistą laiką namelyje medyje su mirksinčiomis šviesomis ir romantiškais tiltais, panašu, kad svajonėms gali būti lemta išsipildyti.
Surenkamas svajonių namelis gamtos prieglobstyje stebina modernumu

Surenkamas svajonių namelis gamtos prieglobstyje stebina modernumu (51)

Norite turėti vietą, į kurią galėtumėte pabėgti savaitgaliais ar bet kada, kai pabosta miesto triukšmas? Jei palapinė jums netinka, tuomet galite įsigyti nediduką namelį su visais patogumais ir pasistatyti ten, kur norite ir galite.
Madingiausias akcentas šiemet - sendinto stiliaus kilimas

Madingiausias akcentas šiemet - sendinto stiliaus kilimas (4)

Neatsiejamas namų interjero elementas ir akcentas kilimas kiekvienais metais atgimsta netikėčiausiuose sprendimuose. Apie 2016 metų kiliminių dangų ir kilimų tendencijas, užfiksuotas įtakingiausioje grindų dangos ir kilimų parodoje „Domotex”, pasakoja „Domus galerijoje” įsikūrusio salono „Dubingiai” atstovės.
Rūta Vainienė

Ekonomistė R. Vainienė: stengiuosi kuo mažiau apsunkinti sau gyvenimą (63)

Ekonomikos ekspertė Rūta Vainienė labiausiai vertina žmones, kurie sugeba priimti sprendimus ir neužsiima savigaila. Ji pati tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime dažnai svarbiausius sprendimus priiminėja greitai ir ryžtingai.
I. Serapinienė: Edita Vilkevičiūtė mums buvo kaip kūrybiniai sparnai

I. Serapinienė: Edita Vilkevičiūtė mums buvo kaip kūrybiniai sparnai (3)

Mados namų „Sirena“ dvidešimtmetis pažymėtas kūrybinio tandemo darbu − elitinio modelio Editos Vilkevičiūtės ir dizainerės Irenos Serapinienės rankinių bei aksesuarų kolekcija.
Inga Tarėlaitė

I. Tarėlaitė: drabužiai gali ir tiesiogiai gydyti kūną (1)

Drabužių kūrėja Inga Tarėlaitė (31), ilgą laiką sėkmingai dirbusi mados srityje, žinomoje Lietuvos prekybos drabužiais įmonėje, vieną dieną nusprendė palikti komforto zoną ir sukūrė aprangos ženklą „Apoteca“.
Kaip Lietuvoje gaminami sūriai - nuo idėjos iki sudėtingiausių receptų

Kaip Lietuvoje gaminami sūriai - nuo idėjos iki sudėtingiausių receptų (30)

„Ne šventieji puodus lipdo ir Lietuvoje netgi labai primityviomis sąlygomis tikrai galima gaminti sūrius. Ir nereikia tam jokių šimtatūkstantinių investicijų“,- sako sūrininkas iš Dargužių Valdas Kavaliauskas, šiuo metu savo ūkyje auginantis 26 melžiamas ožkas ir gaminantis bent 5 rūšių sūrį.
Kaip sugrąžinti pilnavertiškumo jausmą?

Kaip sugrąžinti pilnavertiškumo jausmą? (8)

Klausimas: Man 21-eri metai. Studijuoju universitete, gyvenu su mama ir dviem sesėm. Vietos nėra daug, sunku rasti savo kampelį. Pas mane porą kartų į pusmetį įvyksta nerviniai priepuoliai (jeigu juos taip galima pavadinti, juos kaip tokius pastebėjau gal prieš metus).
Kai hobis tampa veikla: trijų sveikatingumo klubo trenerių istorijos

Kai hobis tampa veikla: trijų sveikatingumo klubo trenerių istorijos (10)

Dažnas pasvajojame, kaip gerai būtų uždirbti pinigus iš mėgstamo laisvalaikio užsiėmimo. Juk užsiimant mylima veikla negąsdintų nei artėjantis pirmadienis, nei biuro nykuma.
Sėkmės istorija: nors niekas netikėjo, mergina gavo, ko nori

Sėkmės istorija: nors niekas netikėjo, mergina gavo, ko nori (3)

Įvaizdžio stilistė Aliona Bogdanova jau mokydamasi vidurinėje svajojo studijuoti kostiumo dizainą, tačiau visada-viską-geriau-žinančių suaugusiųjų greitai buvo nutupdyta ant žemės: esą be papildomo pasirengimo ir protekcijų ten net nėra ko stoti. Tąkart septyniolikmetė nusiminė, bet laikui bėgant gavo viską, ko norėjo.
Septyni žingsniai, kaip sėkmingai ieškoti darbo

Septyni žingsniai, kaip sėkmingai ieškoti darbo (8)

„Pirmas ir svarbiausias žingsnis į sėkmingą darbo paiešką – CV užpildymas. Būtent pagal ją darbdavys identifikuoja žmogų. Galima sakyti, kad CV yra tarsi žmogaus veidas. Todėl darbo paieškai gyvenimo aprašymo reikšmė yra milžiniška“, – sako karjeros portalų grupės Cvzona.lt vadovas Ž. Padegimas.
Naujas vardas mados pasaulyje: prekės ženklą sukūrė nuo nulio

Naujas vardas mados pasaulyje: prekės ženklą sukūrė nuo nulio (11)

Iš pradžių juokėsi net draugai, bet vėliau ir didžiausiems kritikams teko užsičiaupti bei linksėti galvomis. klaipėdietė Karolina Kanytė, įkūrusi savo mados ženklą „Karolės idėja“, buvo atkakli: pirmą kartą prieš pora metų rimtai į rankas paėmusi adatą, jos daugiau nepaleido.
Nauji vėjai vestuvių madoje: svarbiausi 2016 m. akcentai

Nauji vėjai vestuvių madoje: svarbiausi 2016 m. akcentai (7)

Neseniai peržengėme 2016 metų slenkstį, artėja naujasis vestuvių sezonas. Tad tai metas, kai intensyviausiai pradedama ruoštis šiai vienai iš svarbiausių gyvenimo švenčių. Kokių naujų vėjų galime tikėtis šiais metais?
Trys viename: kaip sukurti tris skirtingus makiažus vienu akių pieštuku

Trys viename: kaip sukurti tris skirtingus makiažus vienu akių pieštuku

Kad atrodytumėte efektingai tiek dieną, tiek vakare, nebūtina turėti visos spalvų paletės dekoratyvinės kosmetikos. Ir vienu akių kontūro pieštuku galite susikurti tris visiškai skirtingus stilius.
O. Žuravliovos patarimai, kaip pabrėžti savo privalumus ir paslėpti trūkumus

O. Žuravliovos patarimai, kaip pabrėžti savo privalumus ir paslėpti trūkumus (1)

Turbūt nė viena iš mūsų neabejoja, jog pasaulyje yra labai mažai arba visai nėra žmonių, kurių abi veido pusės būtų visiškai identiškos. Tačiau išskirtinumai žavi ir tuo pačiu daro mus nepakartojamais. Teisingas veido modeliavimas padės mums išryškinti privalumus, o trūkumus paslėpti.
Pasidžiaugti ateinančiu pavasariu kinai plūsta prie garsiojo Šoisihu ežero

Pasidžiaugti ateinančiu pavasariu kinai plūsta prie garsiojo Šoisihu ežero

Kinija jau gyvena pavasario nuotaikomis – pasidžiaugti atgimstančia gamta šalies Dziangsu provincijoje prie garsiojo Šousihu ežero susirinko kelios dešimtys tūkstančių žmonių.
Užgavėnės anksčiau: ne tik tradicinis maistas, bet ir erotikos elementai

Užgavėnės anksčiau: ne tik tradicinis maistas, bet ir erotikos elementai (1)

„Užgavėnės – tai bičiuliška maisto dalinimosi šventė, ypač dosni liaudiškai vadintiems „ubagautojams“. Tai taip pat ir mėsos patiekalų atsivalgymo metas prieš susilaikymą ilgam asketiškesniam Gavėnios metui. Šventės metu, žinoma, neapsieinama ir be tradicinių sklindžių, juos žmonės ir patys skanaudavo ir kitus vaišindavo. Apskriti blynai simbolizuoja saulę, kuri ypač džiugina pagaliau pergalingai ilgindama dieną ir šildydama“, – pasakoja etnologas dr. V. Tumėnas.
Islandija

Islandijoje gyvenanti lietuvė: už viską turime būti dėkingi ugnikalniui (16)

Paskutinius kelerius metus mažutei Islandijos tautai tenka atlaikyti milžinišką turistų antplūdį.
Miestai, kuriuose labiausiai reikėtų pasisaugoti kišenvagių ir jų triukų

Miestai, kuriuose labiausiai reikėtų pasisaugoti kišenvagių ir jų triukų (28)

Lankantis garsiausiuose pasaulio didmiesčiuose vienas svarbiausių patarimų – saugotis kišenvagių. Net jei vagišių apstu ir mieste, kuriame gyvenate, vis dėlto kito miesto kišenvagių elgesys gali skirtis, rašo „The Independent“.
Krabų lazdelių užtepėlė

Krabų lazdelių užtepėlė (11)1 d.

Paprasta, bet labai skani, viena iš sūresnių užtepėlių. Gaminau pirmą kartą ir tikrai gaminsiu dar ir dar.
Sūrio sausainiai

Nesaldūs sūrio sausainiai (1)1 d.

Planavau kepti saldžius sausainius, ieškojau ieškojau ir neradau jokio recepto, kuris patrauktų akį. Pagrindiniai kriterijai buvo: greita, lengva, mažas produktų kiekis ir žinoma, kad būtų skanūs! Taip ir nieko neradau, kas suintriguotų.
Blynai su obuoliais ir cinamonu

Blynai su obuoliais ir cinamonu

Rytai, kurie prasideda blynais, visada būna linksmesni ir kažkuo stebuklingesni! O ypač savaitgaliais, mm, saldi uogienė, vaisiai, prie stalo susirinkusi visa šeima, linksmi pokalbiai!
Įdaryti faršo kukuliai

Įdaryti faršo kukuliai (6)

Nepaisant, kad nepavyko gražiai nufotografuoti… Na žinote, pilvai urzgia, visi aplinkui valgyti nori, o ir pačiai jau skrandis griausmingai orkestrą užgroja.