Ar verta baimintis vegetarinės mitybos?

Ar verta baimintis vegetarinės mitybos? (83)1 d.

Kadaise mėsos nevalgė nebent tie lietuviai, kurie negalėjo jos įpirkti. Pienas ir kiaušiniai apskritai laikyti išsigelbėjimu nuo bado. Vyresniems žmonėms maitintis tik daržovėmis ir kruopomis iki šiol atrodo lyg ir nenormalu.
Natūralios priemonės, padėsiančios įveikti celiulitą

Natūralios priemonės, padėsiančios įveikti celiulitą (9)

Visos norime atrodyti puikiai su maudymosi kostiumėliu. Kova su celiulitu taps efektyvesnė, jei prie įprasto ritualo - sporto, dietos, kremų - pridėsime aromaterapiją. Juk šis celiulito gydymo būdas laikomas vienu efektyviausių.
14 požymių, kad jūsų siela - pasenusi

14 požymių, kad jūsų siela - pasenusi (133)

Gyvenimas nebedžiugina taip, kaip anksčiau? Galbūt jūsų siela paseno ir reikia daryti tam tikras išvadas? Pateikiame 14 požymių, kad taip gali atsitikti, kuriuos skelbia thoughtcatalog.com.
Prieš stresą kovojanti vaistažolė ne tik pagardina maistą, bet ir, tikima, pritraukia pinigus

Prieš stresą kovojanti vaistažolė ne tik pagardina maistą, bet ir, tikima, pritraukia pinigus (12)

Mėtos yra populiarios, atpažįstamos ir nepakeičiamos – jos suteikia gaivumo bet kokiam patiekalui ar gėrimui. Jas vertina ne tik kulinarai – oficiali medicina jas pripažįsta kaip vaistinį augalą.
Tai, ką turime mokėti visi: kaip suteikti pirmąją pagalbą skęstančiam

Tai, ką turime mokėti visi: kaip suteikti pirmąją pagalbą skęstančiam (20)

Alytaus rajono sveikatos biuro specialistai pirmosiomis liepos dienomis apvažiavo kelias rajono ežerų maudyklas kur sutiktus poilsiautojus mokė pirmosios pagalbos teikimo įgūdžių. Specialistus maloniai nustebino gyventojų noras pasitikrinti esamas gelbėjimo žinias bei siekis jas patikslinti, pagilinti. Tiek Ilgio, tiek ir Didžiulio ežerų pakrantėse sutikti poilsiautojai be didesnio raginimo stengėsi savo gebėjimus pademonstruoti „gaivindami“ manekenus, dalyvauti diskusijoje, kaip elgtųsi ir ką darytų jeigu jų akyse pradėtų skęsti žmogus.
Kodėl moterys atsisako sekso?

Kodėl moterys atsisako sekso? (219)

Apklausus 1350 moterų paaiškėjo, kad kas dešimta jų laikinai nutraukia intymius santykius po vaiko gimimo, ir pertrauka trunka ne mažiau nei pusmetį. O daugiau nei viena moteris iš 10-ies sekso atsisako dar ilgesniam laikui.
Susipykote? Ar padės tylus boikotas?

Susipykote? Ar padės tylus boikotas? (43)

Tylus boikotas – viena iš populiariausių porų konfliktų formų.
7 priežastys, kodėl neverta lankytis vyro socialinio tinklo puslapyje

7 priežastys, kodėl neverta lankytis vyro socialinio tinklo puslapyje (94)

Šiandien apsilankęs žmogaus puslapyje socialiniame tinkle apie jį galite sužinoti išties nemažai ir gerų, ir blogų dalykų. Bet ar visuomet verta tai daryti?
Kodėl vyrai palieka moteris? 7 išsiskyrimo priežastys

Kodėl vyrai palieka moteris? 7 išsiskyrimo priežastys (167)

Beveik kiekviena moteris bent kartą gyvenime užduoda sau klausimą: „Kodėl jis mane paliko?“ Pasirodo, priežastys, kodėl vyrai nusprendžia nutraukti santykius, yra gana paprastos.
Vardadieniai
Vytaras, Augmina, Inocentas, Ada
Ką daryti, jei vaikas audringai reaguoja į brolio ar sesers gimimą?

Ką daryti, jei vaikas audringai reaguoja į brolio ar sesers gimimą? (3)

Šis mėnuo - gimtadienių mėnuo. Tikrų tikriausiai. Kai pasipylė, tai pasipylė - vos spėjame iš vieno į kitą. Susidaro įspūdis, kad liepą gimsta daug vaikų. Prisimenu, mokykloje, savo klasėje, turėjome daugiausiai balandžio mėnesį gimusių vaikų, tačiau su Gertrūda atrodo, kad dauguma jos draugų yra gimę liepą. Todėl ir mamos, kuriai neseniai gimė mažylis, o vyresnėlis reaguoja itin audringai, klausimas yra labai savalaikis.
5 rizikingi dalykai, kuriuos turi išbandyti jūsų vaikai

5 rizikingi dalykai, kuriuos turi išbandyti jūsų vaikai (10)

Mes gyvename tokiame pasulyje, kai vaikams į rankas leidžiama imti tik užapvalintus plastmasinius daiktus, kurie niekaip negali nieko sužeisti. Puiku, tačiau tai nepadeda mažam žmogui suprasti, kaip sudarytas šis pasaulis, - teigia Gever Tulley cituoja Delfi.lv.
Kas geriausiai vaikus išmoko elgtis su pinigais?

Kas geriausiai vaikus išmoko elgtis su pinigais? (3)

Kišenpinigiai – galingas įrankis vaikui ugdyti, jo vertybėms formuoti. Ar jie padės atžalai pasiekti gerų ugdymo rezultatų, priklauso nuo tėvų sąmoningumo ir finansinio išprusimo. Deja, gimdytojai ne visada tai supranta.
A. Landsbergienė. Ar tikrai „kas antras“ vaikas yra hiperaktyvus?

A. Landsbergienė. Ar tikrai „kas antras“ vaikas yra hiperaktyvus? (21)

Pradėsiu nuo to, kad PLJS gavau spyrį į uodegą - net keletas žmonių pasakė, kad tiesiog privalau daugiau ir dažniau rašyti tai, apie ką galvoju, tai, apie ką kalbu ir formalioje, ir neformalioje aplinkoje.
Išmanieji namai kitaip: keisti, juokingi ir net šokiruojantys šeimininkų pageidavimai

Išmanieji namai kitaip: keisti, juokingi ir net šokiruojantys šeimininkų pageidavimai (10)

Išmanieji pastatai žavi daugybe įvairiausių funkcijų – nuo galimybės taupyti, didžiausio įmanomo komforto iki apsaugos. Vienas didžiausių išmaniųjų namų privalumų – sistemos suprogramuojamos individualiai, pagal šeimininkų poreikius, norus ir net įmantriausius jų įgeidžius.
Klasikinio stiliaus svetainės interjeras

Klasikinio stiliaus svetainės interjeras (2) 

Svetainė – tai kambarys šeimai ir svečiams, todėl interjeras turi būti toks, kad patiktų visiems, o daugumai prie širdies būtent ir yra klasikinis stilius. Šią meno kryptį galima pavadinti etalonu ir panacėja nuo kritikos.
Priminimas daržininkams: pomidorai mėgsta sočiau pavalgyti

Priminimas daržininkams: pomidorai mėgsta sočiau pavalgyti (48)

Gar­baus am­žiaus su­lau­ku­si Ade­lė Lan­ki­nin­kie­nė ti­ki­na ne­at­me­nan­ti lie­pos, ku­rios vi­du­ry­je ne­bū­tų val­giu­si sa­vų po­mi­do­rų. Šie­met la­bai anks­ty­vų­jų veis­lių po­mi­do­rų sėk­lų spe­cia­liai sė­ju­si dviem sa­vai­tė­mis anks­čiau ne­gu įpras­tai, bet ir jie der­liaus dar ne­su­no­ki­no.
Faktai, kurių galbūt nežinojote apie pelėsį: kokios priemonės veiksmingiausios

Faktai, kurių galbūt nežinojote apie pelėsį: kokios priemonės veiksmingiausios (19)Tinkamas būsto mikroklimatas (temperatūra, drėgmė, gera ventiliacija) - štai priemonės, kurios užkerta kelią mikroskopinių grybų veisimuisi gyvenamosiose ir darbo patalpose.
Tikra istorija: po kraupios avarijos netekęs regėjimo, dabar vyras daro tai, ko nepajėgia daugelis iš mūsų

Tikra istorija: po kraupios avarijos netekęs regėjimo, dabar vyras daro tai, ko nepajėgia daugelis iš mūsų (55) Prieš septyniolika metų kraupioje avarijoje regėjimo netekęs Karolis Verbliugevičius galvojo, kad jo gyvenimas toliau bėgs kambaryje, vienatvėje, klausantis radijo ir laukiant, kas paduos arbatos puodelį ar pietų lėkštę. Karolis neįsivaizdavo, ką daugiau sugeba aklas žmogus.
G. Igariui ir Lietuvoje netrūksta Dakaro adrenalino

G. Igariui ir Lietuvoje netrūksta Dakaro adrenalino (5)

Su Kartenoje gyvenančiu Gintautu Igariu galima kalbėti apie viską. Vis dėlto pokalbį pradedame nuo motociklų. Dukart Dakaro ralyje startavęs penkiasdešimtmetis svajoja apie trečiąją išvyką į Pietų Ameriką. O jo ištikimybė motociklų sportui nurungia kitas dvi svarbias gyvenimo sritis – verslą ir muziką.
Sukrečiančios istorijos: kaip gyvena žmonės su persodintais organais

Sukrečiančios istorijos: kaip gyvena žmonės su persodintais organais (4)

Vilniuje praūžęs tarptautinis renginys – XV Europos žmonių su persodintomis širdimis ir plaučiais sporto žaidynės – verčia aikčioti ir visko mačiusius. Kelias dienas čia varžęsi sportininkai visuomenei nori parodyti, kad gyvena visavertį gyvenimą: aktyviai sportuoja, kuria šeimas, augina vaikus.
Gyvenimas su šimtu šeimų

Gyvenimas su šimtu šeimų (11) 

Nesvarbu, kuriame Lietuvos regione begyventume, šiųmetė vasara kelia nerimą ir mažų, ir didelių ūkių savininkams. Dažnas nubudęs ryte pirmiausia dirsteli pro langą, koks oras. Šakių rajone bitininkaujantis Žilvinas MACIJAUSKAS šią vasarą taip pat vadina netikusia.
5 dalykai, kurių nereikėtų sakyti klientui

5 dalykai, kurių nereikėtų sakyti klientui

Verslo pasaulyje gana nelengva susiorientuoti. Net turint labai gerą produktą, reikia įgyti klientų ir juos išlaikyti, o tai primena ėjimą per minų lauką. Kiekvienas klientas yra atskira asmenybė, kiekvieno lūkesčiai skirtingi, o jums reikia į tai atsižvelgti.
Stresas darbe - mirtinų ligų sukėlėjas

Stresas darbe - mirtinų ligų sukėlėjas (8)

Net 97 proc. apklaustų gydytojų – kardiologų mano, kad stresas turi įtakos širdies ir kraujagyslių susirgimams, o 70 proc. teigia, kad daugiausia streso žmonės patiria būtent darbe. Tokias išvadas pateikė „Actavis“ užsakymu bendrovės „TNS“ atliktas tyrimas. Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, apie 52 proc. visų žmonių miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų.
Ką iš tiesų reiškia paslaptingi ženklai mūsų gyvenime?

Ką iš tiesų reiškia paslaptingi ženklai mūsų gyvenime? (4)

Kai kalbame apie ženklus šiais didesnio visuotinio išsilavinimo ir technologijų laikais, visad kirba klausimas – tai puiki Visatos dovana ar didelė išdaiga? Ženklai žinomi nuo senų senovės, juos aiškinti imdavosi žyniai ar dvasiniai vadovai.
Dainius Baltrušaitis: gyvenimas yra paprastas, kol mes patys jo nepadarome sudėtingu

Dainius Baltrušaitis: gyvenimas yra paprastas, kol mes patys jo nepadarome sudėtingu (13)

Koučas – viena populiarių šių dienų profesijų. Kai kuriose šalyse jos atstovai mistifikuojami ar net tampa garbinimo objektais. Apie šią profesiją Lietuvoje kalbamės su koučingo specialistu, UAB „Smarta“ psichologu ir konsultantu Dainium Baltrušaičiu, kuris savo darbą apibūdina paprastai: „Jeigu žmogus ar organizacija nori pajudėti iš taško A į tašką B, aš padedu jiems tai padaryti“.
Mados tendencijos: kelnės - nuo „bananų“ iki „kaprių“

Mados tendencijos: kelnės - nuo „bananų“ iki „kaprių“ 

Dar praeitame amžiuje kelnės buvo laikomos išskirtinai vyriško garderobo elementu, tačiau dabar be jų negali gyventi nei viena šiuolaikinė moteris. Kelnės pelnytai laikomos vienu iš universaliausių ir praktiškiausių rūbų. Tad nieko keisto, jog būtent moteriškų kelnių pasirinkimas ir dizainerių fantazijos jų tema seniai gausa pranoko vyriškų.
R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė

R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė (5) 

„Robert Kalinkin“ mados namų „Cruise“ kolekcijos nuotraukos – šmaikščios kelionės po tolimas, magiškas ir egzotiškas vietas – ir nesvarbu, kad tik mintyse. Trapi, švelni šokėja ir didžiulis ją lydintis paukštis – ši pora skamba tarsi iš pasakos. Tačiau žinomai balerinai Simonai Paciukonytei įsikūnijimas į vaidmenis bei darbas prieš kameras nėra naujiena, tad ir naująjį partnerį ji priėmė kaip savą.
Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių

Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių (4) 

Tris dienas grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka” kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Gėlių kompozicijų virtuozai čia renkasi jau antrus metus. Pernai garsiausi Lietuvos floristai iš gėlių, įvairiausių augalų, vaisių, uogų kūrė skrybėles, šiemet kūrybos dirbtuvių tema – „Kodas – suknelė”.
Mados tendencijos: ant bangos - džinsinis audinys

Mados tendencijos: ant bangos - džinsinis audinys 

Pačiu pagrindiniu sezono audiniu galima laikyti demokratiškąją džinsinę medžiagą. Plėšyti džinsai arba modelis su aplikacijomis, sijonas ar striukė – spręsti tik jums.
Novoslobodskaja

Maskvos metropolitenas: šventyklas primenančios stotys (13)

Daugiau negu trys šimtai kilometrų po žeme. Kasdien apie 8 milijonus žmonių ir 190 įspūdingų stočių. 400 traukinių, kursuojančių kas 2,5 minutės. Maskvos požeminis geležinkelis apipintas nuostabiomis istorijomis, legendomis ir mistika.
Paslaptingą „Vakarienę baltai“ gaubia griežtų taisyklių šydas

Paslaptingą „Vakarienę baltai“ gaubia griežtų taisyklių šydas (10) 

Viskas tik balta. Jokių spalvotų rūbų ir sportinių drabužių. Šortų ar spalvotų batų. Vasarinių šlepečių ar kepuraičių su snapeliu. Visų dalyvių drabužiai, galvos apdangalai, batai – tik balti ir itin elegantiški. Tai tik kelios taisyklės, kurios keliamos rugpjūčio 29 dieną Vilniuje vyksiančio paslaptingo renginio „Vakarienė baltai“ (“Dîner en Blanc”) dalyviams.
Palermas – skonių ir kvapų meka

Palermas – skonių ir kvapų meka (10)

Italijos pietuose stūkso didžiausia Viduržemio jūros sala Sicilija. Jos sostinė – Palermo. Tai autonominė Italijos dalis, skaičiuojanti tris tūkstančius metų. Siciliečių kasdienybė alsuoja kartu su vis dar aktyviu Etnos ugnikalniu. Saloje daug kas kitaip nei žemyninėje Italijos dalyje: tik čia auga raudonieji apelsinai, kava čia labiau skrudinta, skiriasi net žmonių kalba.
Konkursas „Mano išskirtinė kelionė!“

Konkursas „Mano išskirtinė kelionė!“Sunku rasti žmogų, kuriam nepatiktų keliauti. Ir tikrai kiekvienas prisiminimuose saugo tą išskirtinę kelionę, palikusią didžiausią žymę širdyje. Tad kviečiame ja pasidalinti!
Kaip išsirinkti saldų ir prinokusį arbūzą?

Kaip išsirinkti saldų ir prinokusį arbūzą? (30)

Karštomis vasaros dienomis dažnas mėgstame gaivintis šaltais ir sultingais arbūzais. Ši didžiulė uoga ne tik atgaivina, tačiau kartu mūsų organizmui suteikia naudingų medžiagų. Dėl šios priežasties gerų žodžių arbūzams negaili ir mitybos specialistai. Todėl verta žinoti, kaip arbūzą tinkamai išsirinkti, o išsirinkus – juo mėgautis saikingai.