Metas atnaujinti kosmetinę: ką išmesti, ką privalu turėti rudenį

Metas atnaujinti kosmetinę: ką išmesti, ką privalu turėti rudenį (1)

Prasidėjus naujam sezonui metas patikrinti, ką turite kosmetinėje, ko laikas atsikratyti, ką būtina turėti atvėsus orams.
Itin nemaloni liga, kuri vyrams dažnai diagnozuojama per vėlai

Itin nemaloni liga, kuri vyrams dažnai diagnozuojama per vėlai (7)

Vyrų mirštamumas nuo prostatos vėžio yra trečioje vietoje po plaučių ir virškinamojo trakto navikų, tačiau dažnai ši liga diagnozuojama per vėlai.
5 priežastys, dėl kurių negalite sulieknėti

5 priežastys, dėl kurių negalite sulieknėti (4)

Jūs manote, jog darote viską, ką tik pajėgiat ir nematote tokių rezultatų kurių tikitės, ar esate užsibrėžę? Greičiausiai darote tam tikras klaidas, kurias jums įvardyti padeda sporto klubo „Goodlife akademija“ treneris Julius Gaižauskas.
Medicinos pažanga: progreso taikiklyje – onkologinės ir infekcinės ligos

Medicinos pažanga: progreso taikiklyje – onkologinės ir infekcinės ligos (5)

Technologijos niekada nepakeis mediko proto, jo gabumų ar tiesioginio bendravimo su pacientu, tačiau be technologijų medicinos pažanga nebūtų įmanoma apskritai. Tuo leidžia įsitikinti ir besikeičiantys šiuolaikinės medicinos keliami uždaviniai ne tik JAV ar kitose pažangiausiose pasaulio valstybėse, bet ir Lietuvoje.
Viskas apie dantis: kada bandyti išsaugoti nuosavus, ar rinktis implantus?

Viskas apie dantis: kada bandyti išsaugoti nuosavus, ar rinktis implantus? (14)

Kasdieniame gyvenime dažnai sprendžiame iškilusias dilemas, kai tenka rinktis vieną iš keleto galimų problemos sprendimo būdų, tačiau vienas iš nemaloniausių tokių pasirinkimų neabejotinai susijęs su dantų problemomis.
Lietuviškas mačo: tingus virtuvėje – darbštus lovoje?

Lietuviškas mačo: tingus virtuvėje – darbštus lovoje? (67)Dosniausi vyrai – iš Azijos. Drąsiausi vyrai – iš Lenkijos. Geriausi meistrai – iš Čekijos. Karščiausi meilužiai – iš Italijos, blaiviausi – iš Portugalijos. Lengvabūdiškiausi vyrai gyvena Ispanijoje, geriausi kulinarai – Prancūzijoje. O ar turime už ką mylėti lietuvius?
Vyras manęs nenori: ką daryti?

Vyras manęs nenori: ką daryti? (207)

Tam tikrą laiką nenorą turėti intymių santykių dauguma laikė išskirtinai moters problema. Vis dėlto, lytinio potraukio nebuvimas vyrams yra įprastas gamtos reiškinys, kurio baimintis tiesiog kvaila
Esu kariškis: bijau karinių veiksmų, kenčiu dėl išsiskyrimo su mergina

Esu kariškis: bijau karinių veiksmų, kenčiu dėl išsiskyrimo su mergina (192)

Sveiki, nežinau net nuo ko pradėti… Ogi tikriausiai pradėsiu nuo to, kad esu kariškis, ir žinant šiuo metu vyraujančią situaciją Ukrainoje, tai su lyg kiekviena diena didėja tikimybė, kad teks ir man pačiam išvyktį į tą kraštą, tai kelią tikrai nemažai baimės, bet neskaitant to, išsiskyriau ir su mergina, kaip ištverti visą tai, ką patartumėte? Iš anksto ačiū.
Rimantas (vardas pakeistas)
Seksoholikas ar viso labo simuliantas?

Seksoholikas ar viso labo simuliantas? (27)

Buvau priklausomas nuo sekso. Nors turiu šeimą, gerą žmoną, nuolat ieškojau kitų moterų. Seksui. Iš pradžių su jomis susipažindavau bare, o po to ėmiausi prostitučių, nes su jomis daug paprasčiau. Negalėjau savęs kontroliuoti. Norėdamas išsaugoti šeimą pagalbos kreipiausi į specialistus. Dabar jau metai kaip, buvusių narkomanų kalba šnekant, esu „švarus“.
R., 30 metų
Vardadieniai
Mantvilas, Viskintė, Matas
Tai, ką turi žinoti visi tėvai: didžiausias vaikų siaubas – patyčios

Tai, ką turi žinoti visi tėvai: didžiausias vaikų siaubas – patyčios (9)

Tūkstančiai vaikų kasdien kenčia patyčias. Tėvai kartais net neįtaria, ką jaučia jų atžalos. Prasidėjus mokslo metams visi suaugusieji turi būti ypač dėmesingi, kad užkirstų kelią didžiausiam vaikų siaubui – patyčioms. Apie tai kalbamės su psichologe Donata Grakauskaite-Šličiene.
Vilniečių šeima vaikų lankyti mokyklos nevers: juk mes neperkame šuniuko, jei neturime sąlygų jam auginti

Vilniečių šeima vaikų lankyti mokyklos nevers: juk mes neperkame šuniuko, jei neturime sąlygų jam auginti (143)

Vilnietis Giedrius Cikanavičius su žmona Irina augina du vaikus: septynerių sūnų ir pusantrų metukų dukrą. Šeima yra apsisprendusi suteikti savo vaikams teisę bendrauti su tėvais tiek, kiek jiems to reikės, ir neversti jų lankyti mokyklos. Pozityvios ir prieraišios tėvystės propaguotojai domisi gyvenimo ir mokymosi be mokyklos (angl. unschooling, tai yra nemokyklinimo) galimybėmis Lietuvoje ir pasaulyje.
Kodėl žmonės žudosi?

Kodėl žmonės žudosi? (59)

Vakar minėjome Tarptautinę savižudybių prevencijos dieną. Ta proga supažindinsiu su pagrindiniais savižudybės bruožais, kurie padės jums suprasti dėl ko žmonės žudosi.
Kaip auklėti vaikus, kad jie mumis pasitikėtų

Kaip auklėti vaikus, kad jie mumis pasitikėtų (4)

„Dukrai septyneri, sūnui dešimt. Mano tėvai buvo labai griežti, o aš nenoriu taip pat elgtis su savo vaikais. Bandau su jais susitarti, tačiau tai nepakenčiama – nuolat deramės. Ką daryti?“- klausia skaitytoja portale psychologies.ru.
Kirsten Dunst namų interjeras

Interjeras Niujorke: kaip atrodo aktorės mansardinis butas (5) 

Kirsten Dunst nusprendė išnuomoti savo mansardinį butą – už jį aktorė nori gauti 12,5 tūkstančio dolerių (33,4 tūkstančio litų) per mėnesį. K. Dunst dviejų miegamųjų ir vienos vonios butą įsigijo 2007 metais, tada už jį sumokėjo 3,09 milijono dolerių (8,25 milijono litų), skelbia „All over press“.
(Ne) valgomas lietuviškas dizainas vėl stebino Paryžių

(Ne) valgomas lietuviškas dizainas vėl stebino Paryžių (3) 

Nevalgoma, bet „skani“ juvelyrika... Visuomet elegantiškos prijuostės, tinkančios visiems ir visur... Baldai, kurių funkcionalumas pranoksta jų dydį... Marškinėliai, ant kurių galima rašyti savo mintis ir svajones. Tokiais neįprastais kūriniais lietuvių dizaineriai ne tik stebino, bet ir rinko užsakymus iš viso pasaulio Paryžiaus parodoje „Maison et Objet“.
Kaip ir kada sodinti svogūnines gėles

Kaip ir kada sodinti svogūnines gėles

Optimalus svogūninių augalų sodinimo laikas – nuo spalio pradžios iki lapkričio pradžios. Tuomet svogūnėliai dar spėja suformuoti gerai išsivysčiusią šaknų sistemą, o tai leidžia pakelti žiemos šalčius. Geriausia svogūnėlius sodinti vos juos nupirkus.
vonia

Naudingi patarimai: kaip įsirengti rytietiško stiliaus vonios kambarį (1) 

Rytietiško stiliaus interjeras sukuria saikingos prabangos, ramybės, egzotikos įspūdį. Jis puikiai tinka vonios kambariui, juk čia žmogus atsipalaiduoja, ilsisi, atgauna jėgas, rašo DELFI.lv.
Eva Saikovska ir Vytautas Rumšas

V. Rumšas: jei kalbėsime apie svajones – noriu pastatyti namą (3)

Vytautas Rumšas jaunesnysis (33) su mylimąja Eva Saikovska (33) augina dvejų metų dukrelę Adelę ir rūpinasi jos poreikiais. Be to, netrukus LRT eteryje žinomas vyras pradės pildyti kitų žmonių svajones. Naujajame šios televizijos sezone startuos muzikinis pokalbių šou „Svajonę turiu“. Paklaustas apie paties troškimus, žinomas aktorius atskleidė, kad jų turi daug, o išsipildžiusius – pakeičia kitais.
Kompiuteris močiutę atjaunino dvidešimčia metų

Kompiuteris močiutę atjaunino dvidešimčia metų (16)Šiai mo­čiu­tei ne­pa­sa­ky­si: „Jūs vis tiek ne­su­pra­si­te tų tech­no­lo­gi­jų.“ Šian­dien 73-ejų me­tų gim­ta­die­nį šven­čian­ti Ni­jo­lė Pet­ke­vi­čie­nė jau ke­le­rius me­tus sėk­min­gai nau­do­ja­si kom­piu­te­riu – ne tik skai­to nau­jie­nas, bet ir ben­drau­ja per „Sky­pe“ ar ke­lia nuo­trau­kas į „Fa­ce­bo­ok“.
Mintautė Jurkutė su drauge ispane

Kelionė autostopu Pietų Amerikoje: savanorystė lūšnyne ir bandymas pagrobti (14)

Keliavimas pakeleivingais automobiliais po Pietų Ameriką lietuvei Mintautei Jurkutei ir jos draugei ispanei Lajai buvo ne tik pramoga, bet ir išbandymas. Alkis ir nuovargis tapo jų palydovais, o budrumas ir sumanumas – tikras išsigelbėjimas. Merginos pastogės Pietų Amerikoje ieškojosi ne tik pasitelkdamos coaching paslaugas, bet ir pasikliovė tenykščių kilniaširdiškumu – siūloma nakvyne lūšnyne tarp tarakonų.
Kraujo vėžį nugalėjusios lietuvės susitikimai su rykliais nebaugina

Kraujo vėžį nugalėjusios lietuvės susitikimai su rykliais nebaugina (9)

Į susitikimą Klaipėdos nardymo centre „Oktopusas“ Liudą Vainorienę atlydi jos vyras, tačiau pokalbyje nedalyvauja. Paslaptingą gelmių pasaulį žmonai prieš 17 metų atvėręs Arūnas žino: Liuda pati puikiai išmano nardymo instruktorės darbą ir drąsiai gali konkuruoti su stipriosios lyties atstovais.
Studentai nori ir mokytis, ir dirbti

Studentai nori ir mokytis, ir dirbti (1)

Darbo portalo CVbankas.lt atlikto tyrimo rezultatai atskleidė, kad studentai neplanuoja vien tik studijuoti: daugiau nei trečdalis jau dabar studijas derina su darbu, likusieji darbo ieško arba ketina ieškoti artimiausiu metu.
Kodėl turtuoliams sekasi? 5 žingsniai sėkmei pasiekti

Kodėl turtuoliams sekasi? 5 žingsniai sėkmei pasiekti (13)

Thomas J. Stanley atliko tyrimą, apklausdamas 733 pasaulio multimilijonierius. Jis paprašė respondentų išvardyti 30 veiksnių, kurie, jų nuomone, turi didžiausią įtaką sėkmei. Štai jų įvardintas penketukas.
8 dalykai, kuriuos reikia atsiminti, kai viskas klostosi ne taip, kaip norėtųsi

8 dalykai, kuriuos reikia atsiminti, kai viskas klostosi ne taip, kaip norėtųsi (23)

Sudėtingu gyvenimo laikotarpiu tiesiog perskaitykite šiuos priminimus. Galbūt, kai viskas yra blogai, tai pranašauja būsimus teigiamus pokyčius? Juk laimė yra ne tada, kai nėra problemų, o kai mokame jas išspręsti.
Esminės pamokos, kurias išmokę tapsite laimingi ir sėkmingi

Esminės pamokos, kurias išmokę tapsite laimingi ir sėkmingi (14)

Yra daugybė patarimų, kaip pasiekti sėkmės karjeroje ir finansuose. Ir nors praktiniai patarimai tikrai gali pagelbėti, tačiau jūsų asmeninis požiūris ir finansinė situacija, kaip ir tai, kaip susitvarkote su vidiniais demonais, gali padėti jums pasiekti kur kas didesnes aukštumas nei bet koks žinių kiekis, rašo forbes.com.
Kate Moss

Milano mada: kitą sezoną moteris bus laisvamaniška ir chaotiška kosmopolitė (5) Milano prêt–a–porter mada – išskirtinis ir su niekuo nepalyginamas fenomenas. Jokių klišių nepaisanti, grėsmingai kintanti ir niekada nesustojanti laiko mašina užtikrina Italijos valstybei ne tik finansinį stabilumą, bet ir reikšmingą vietą prabangos pasaulyje.
Makiažas rudeniui - su natūraliomis žemės spalvomis

Makiažas rudeniui - su natūraliomis žemės spalvomis (6) 

Šio rudens makiažo akcentas – natūralios žemės spalvos. Dieną moterims rekomenduojama rinktis sodrias matines spalvas, vakarui – tuos pačius, tik blizgius atspalvius.
Kęstutis Rimdžius

Stilistas K. Rimdžius pataria: sezono madas diktuoja septintasis dešimtmetis (5)

Garsiausi pasaulyje mados namai – „Gucci“, „Saint Laurent“ ar „Louis Vuitton“ – dar kartą patvirtino taisyklę: nauja – tai pamiršta sena.
Naujų mados dizainerių konkursas „Injekcija“ keliasi ir į Latviją

Naujų mados dizainerių konkursas „Injekcija“ keliasi ir į Latviją

Festivalis „Mados infekcija“ jau aštuntą kartą ieško naujų talentų ir kviečia dizainerius dalyvauti konkurse „Injekcija“. Kaip ir kasmet, konkurso dalyviai varžosi dėl išskirtinio prizo – galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2015 metų pavasarį. Pirmą kartą konkurso istorijoje jis atskirai rengiamas ir Latvijoje. Kaimyninėje šalyje konkursą globoja garsus Latvijos dizaineris Bruno Birmanis.
Lietuvės įspūdžiai iš Šiaurės Korėjos: sudievinti vadai ir suvenyrų prikimšti muziejai

Lietuvės įspūdžiai iš Šiaurės Korėjos: sudievinti vadai ir suvenyrų prikimšti muziejai (35) 

Pchenjane veikia dvi metro linijos, nors nei viena jų nepavaizduota turistams skirtame žemėlapyje. Viena atšaka, kuria kursuoja žalias traukinys, keleivius pristato iki Saulės rūmų. Juo dideliais būriais atvyksta korėjiečiai, o atvykėliai iš užsienio atvežami autobusais ir išlaipinami kitoje vietoje.
Įsibėgėja šeštasis japonų kultūros festivalis „nowJapan 2014“

Įsibėgėja šeštasis japonų kultūros festivalis „nowJapan 2014“ (4) Šį savaitgalį „Litexpo“ parodų rūmuose iškilmingai atidarytas jau šeštasis japonų kultūros festivalis „nowJapan 2014“. Festivalį pradėjusioje „POP Japonija“ programoje vyko renginiai, skirti populiariajai Japonijos kultūrai.
„Baliaus Savojoje“ kostiumai atspindi ne tik moters, bet ir vyro svajones...

„Baliaus Savojoje“ kostiumai atspindi ne tik moters, bet ir vyro svajones...

Jau keletą metų iš eilės Kauno valstybinis muzikinis teatras sezono pradžioje žiūrovus kviečia į naują spektaklį, todėl nenuostabu, kad teatro gerbėjų ir šį kartą laukia intriguojanti premjera.  Afišos jau skelbia naująjį teatro pastatymą ir spalio 3 d. kviečia į retro stiliaus puotą – Paulo Abrahamo operetę „Balius Savojoje“.
Lietuvės įspūdžiai iš Šiaurės Korėjos: fotografuokite tik tai, kas gražu

Lietuvės įspūdžiai iš Šiaurės Korėjos: fotografuokite tik tai, kas gražu (67) 

„Fotografuokite tik tai, kas mūsų šalyje yra gražu“, – paprašė gidė Son, pasitikusi grupelę turistų iš Rusijos Pchenjano oro uoste. Taip pat įspėjo nefotografuoti dirbančių žmonių, kariškių bei karinių objektų, bet ką gi mums daryti, kai bene kas trečias praeivis gatvėje su samaninės spalvos kariška apranga, o standartiniai civilių drabužiai irgi nedaug nuo jų skiriasi.
Lietuviams skaniausi – ant grilio kepti paukštienos patiekalai

Lietuviams skaniausi – ant grilio kepti paukštienos patiekalai (1)

Lietuviai neįsivaizduoja savo raciono be grilio patiekalų, net 95 proc. apklaustųjų patvirtino, kad juos mėgsta. Ne tik mėgsta, bet ir dažnai valgo – šią vasarą daugiau kaip 3 kartus per savaitę ant grilio keptų patiekalų ragavo 42 proc. apklaustųjų.
Keptos konservuotos paprikos

Keptos konservuotos paprikos (1)

Puikiai tiks salotoms, troškiniams ar tiesiog kaip garnyras prie žuvies ar mėsos patiekalų.
Universali slyvų uogienė su bazilikais

Universali slyvų uogienė su bazilikais (2)

Tai nepaprasta uogienė, tinkanti ir prie sūrio ir prie mėsos. Ja taip pat galima gardinti troškinius arba sriubas, marinuoti mėsą.
Kaip maistą konservuodavo mūsų senoliai

Kaip maistą konservuodavo mūsų senoliai (1)

Šiandien konservuoti galimą bet kokį maisto produktą. Būdą dažniausiai lemia norimas skonis ar išvaizda. Tačiau dažnai ruošdami atsargas žiemai net nesusimąstome, kad naudojame metodus, kurie šeimininkių virtuvėse „gimė“ dar gūdžiais viduramžiais.