Skandinaviška dieta: normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina širdį

Skandinaviška dieta: normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina širdį (14)1 d.

Pagal vieną teoriją, dietą reikia rinktis, atsižvelgiant į klimato ypatumus ir produktus, kurie jūsų šalyje laikomi tradiciniais. Tai skandinaviška dieta, kurią dar vadina šiaurine. Ji labiausiai tinka šalto klimato šalių gyventojams.
Priežastys, genančios mus prie šaldytuvo: kaip tai pergudrauti

Priežastys, genančios mus prie šaldytuvo: kaip tai pergudrauti (8)2 d.

Kuriam neteko varstyti šaldytuvo durelių vien iš nuobodulio ar išgirdus blogą naujieną? Kuris savęs neramino gabalėliu – na, ką ten kuklintis – visa plytele šokolado? Nieko nuostabaus! Maistu žmonės malšino nerimą nuo neatmenamų laikų.
Guoda Azguridienė

G. Azguridienė. Alternatyvos. Viską patys (6)

Pirmoji logiškai besiprašanti alternatyva dabartinei maisto pasiūlos situacijai yra jo tiesiog nepirkti. Tačiau jos paprastumas apgaulingas.
Gimdyti namuose ar ligoninėje: kokie privalumai ir trūkumai

Gimdyti namuose ar ligoninėje: kokie privalumai ir trūkumai (24)

Viena gražiausių moters misijų ‒ išnešioti ir pagimdyti sveiką vaikelį. Kiekviena moteris turėtų didžiuotis tuo, jog yra gyvybės nešėja. Natūralaus, bet sudėtingo proceso metu ‒ gimdant ‒ gali kilti įvairių komplikacijų, todėl net ir sveika moteris, besilaukianti sveiko kūdikio, negali būti tikra, jog gimdymas bus sklandus. Lietuvoje dalis moterų renkasi gimdyti namuose, bet šiuo metu Lietuvoje akušeriams ir ginekologams teisės aktai tokioms gimdyvėms draudžia teikti medicininę pagalbą.
Tibeto medicinos gydytoja: pamiršite, kas yra PMS

Tibeto medicinos gydytoja: pamiršite, kas yra PMS (19)

Kaip pamiršti, kas yra PMS, ir puikiai jaustis kasdien, pasakoja Tibeto medicinos gydytoja Julija Jusipova.
Lietuvis ar užsienietis? Kokį vyrą rinktis?

Lietuvis ar užsienietis? Kokį vyrą rinktis? (146)

Geras klausimas, ne? Vis kažkaip susimąstau. Logiškai svarstant, sakyčiau - tik lietuvis, juk viskas daug lengviau ir paprasčiau kai nėra kultūrinių skirtumų, vaikus auginant daug problemų atkrenta vien apsisprendžiant kokios kalbos vaiką mokint. Bet tik apie tai pagalvojus, vaizduotė iš karto ima piešti tą tradicinio lietuvio paveikslą... Hmm... O va čia jau ir dingsta logika....
Ką daryti, kad vyras jus įsimylėtų

Ką daryti, kad vyras jus įsimylėtų (133)

Norite žinoti, ką daryti, kad vyras jus įsimylėtų? Patys vyrai sako, kad tai paprasta kaip du kart du. Pateikiama strategija veiksminga su bet kokiu vyru, net su tuo, su kuriuo seniai esate kartu, ir norisi atgaivinti priblėsusią ugnelę. O jei ne šiaip skaitysite, bet ir pritaikysite tai gyvenime, rezultatų nereikės ilgai laukti.
Kodėl vyrai bijo pasenti

Kodėl vyrai bijo pasenti (119)

„Daugelis mano, kad netekę potencijos jie nebebus vyrai“, – rašytoja Marta Ketro apie tai, iš kur atsiranda nepakantumas moterų „nešviežumui“.
7 priežastys, kodėl ne tik barakudos ieško turtingų vyrų

7 priežastys, kodėl ne tik barakudos ieško turtingų vyrų (226)

Jei mergina jau per pirmą pasimatymą pasidomi, kiek uždirba jos potencialus mylimasis, ji gali būti iš karto apšaukta barakuda ir apkaltinta naudos ieškojimu. Tačiau ar tikrai blogai norėti turėti pasiturintį vyrą? Galbūt turtingo jaunikio ieškanti moteris tiesiog svajoja sukurti darnią šeimą, kuriai nieko netruktų – taip pat ir materialinės gerovės?
Vardadieniai
Almantas, Danutė, Urbonas
Apklausa atskleidė: mamos nori laužyti taisykles!

Apklausa atskleidė: mamos nori laužyti taisykles! (3)

Rodos, kad reklamų kūrėjai vis dar „įstrigę tarp stereotipų“, nes mamas vaizduoja kaip virėjas, valytojas ir slauges. O šios, atrodo, tiesiog nori pasilinksminti, atskleidė neseniai Didžiojoje Britanijoje atlikta apklausa, rašo theguardian.com.
Šuns psichologija: kodėl būtinai turi žaisti ir kada labai liūdi

Šuns psichologija: kodėl būtinai turi žaisti ir kada labai liūdi (3)

Iš visų naminių gyvūnų šuo lengviausiai prisitaiko prie gyvenimo su žmogumi ir įpranta jo klausyti. Taip atsitiko todėl, kad šuo prijunko laisva valia, ir žmogus dalijosi maistu bei pastoge kartu su savo ištikimu palydovu. Glaudžiai bendraudamas su žmogumi šuo integravosi į žmonių bendruomenę. Šuo negali gyventi be žmogaus, bet ir žmogaus gyvenimas be šuns stokotų pilnatvės.
Kas būna, kai gyveni dėl vaikų: pamokančios istorijos

Kas būna, kai gyveni dėl vaikų: pamokančios istorijos (132)

Tik negyvenkite vardan vaikų – jiems to ne tik nereikia, tai jiems kenkia. Kiek nelaimingų gyvenimų, sudaužytų širdžių, nuoskaudų ir nesupratimo. Dėl vaikų visko gyvenime atsisakiusios moterys – nelaimingos, nelaimingi ir vaikai, dėl kurių visko atsisakė.
Menininkė Nomeda Marčėnaitė: visi turime savo nematomą draugą karlsoną

Menininkė Nomeda Marčėnaitė: visi turime savo nematomą draugą karlsoną (8)

Jau antrus metus vaikus su regos negalia bei globos namų auklėtinius molio lipdymo meno mokanti Nomeda Marčėnaitė pradėjo „Matau pasaulį KITAIP“ kūrybinius užsiėmimus Kaune ir Šiauliuose.
Balta spalva interjere: 3 priežastys, kodėl jos vengti nevertėtų

Balta spalva interjere: 3 priežastys, kodėl jos vengti nevertėtų (4)

Balta spalva yra universali ir neutrali. Tad interjere ji drąsiai gali būti ir fonine, ir „groti pirmuoju smuiku“.
Hibridinių veislių sėklos - atsparesnės

Hibridinių veislių sėklos - atsparesnės

Hibridinių veislių sėklos sparčiai populiarėja tarp Lietuvos sodininkų. Specialistų teigimu, hibridai – geresnis pasirinkimas nei standartinių veislių sėklos – derlius didesnis, atsparesnis ligoms bei kenkėjams, o ir skonis bei išvaizda ne ką prastesni nei įprastų veislinių augalų.
Kuo papuošti ar paslėpti tvoras ir negražius statinius

Kuo papuošti ar paslėpti tvoras ir negražius statinius (2)

Jei akys pavargo nuo žvilgsnių į negražų statinį ar tvorą, per kurią viskas matyti, o norisi privatumo, pagalvokime apie apželdinimą. Tai gali būti vienmečiai ar daugiamečiai augalai, kurie savo lapija, žiedais, gal net vaisiais papuoš, pagražins aplinką ir mūsų akys vėl spindės.
Gražūs, bet nuodingi sodo augalai

Gražūs, bet nuodingi sodo augalai (11)

Nuodingi augalai vadinami tie, kurie prilaiko tokias chemines medžiagas, kurios papuolę į žmogaus ar gyvūno organizmą sukelia apsinuodijimą. Pačiam augalui suteikia didelę reikšmę. Nuodai apsaugo nuo gyvūnų, kurie gali suėsti lapus, stiebą, šaknis ar sėklas.
Monika Linkytė

Monika Linkytė: į parduotuvę galiu išeiti ir be makiažo (30)

Kai kalbėjomės su dainininke Monika Linkyte (22), buvo likusios vos kelios dienos iki jos ir scenos partnerio Vaido Baumilos (28) išvykimo į Austriją. Šis duetas su daina „This Time“ atstovaus Lietuvai jau gegužės 19-23 dienomis vyksiančiame tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Nors paskendusi repeticijose, Monika mielai sutiko pasišnekėti apie artėjančius iššūkius, grožio paslaptis bei aistrą saldumynams.
Jacqueline Kennedy

Atskleistos slapčiausios prezidento žmonos biografijos pusės (68)

Jacqueline Kennedy Onassis - viena prieštaringiausiai vertinamų asmenybių istorijoje. Amerikos karaliene tituluojamos J. Kennedy gyvenimas visuomenei naujomis spalvomis pateiktas skandalingoje 2014 m. išleistoje biografijoje, kurioje pateikta daug dar niekur neskelbtų faktų, nuomonių, interpretacijų, gandų apie neištikimybę ir asmeninių susirašinėjimų ištraukų.
Lietuvos Tarzanas: gyvenime man svarbiausia – žmona

Lietuvos Tarzanas: gyvenime man svarbiausia – žmona (116)

Pasaulio ir Europos kultūrizmo čempionas, asmeninis treneris, knygos autorius, diplomuotas istorikas, tinklalapio kilo.lt vadovas… Apie Andrių Pauliukevičių būtų galima pasakyti dar daugiau. Pabendravus su Lietuvos Tarzanu vadinamu vyru, greitai tampa aišku, kad po įspūdingo stoto išore slypi jautrus, protingas ir savo sritį, kurią pavertė pragyvenimo šaltiniu, puikiai išmanantis vyras.
F. Beigbederis - tai beprotybė, spindesys ir siaubas

F. Beigbederis - tai beprotybė, spindesys ir siaubas (6)

Frédérico Beigbeder Paryžiuje pilna visur: televizorių ekranuose, žurnalų viršeliuose, knygynų vitrinose. Atrodo, neįmanoma pasislėpti nuo skvarbaus jo pilkų akių žvilgsnio, sutaršytų ilgų plaukų ir į visas puses styrančios barzdos.
Kaip apsisaugoti nuo energetinių vampyrų

Kaip apsisaugoti nuo energetinių vampyrų (75)

Laimė – sunkiai apibrėžiama būsena. Laimingi žmonės kartais erzina, atrodo paviršutiniški, bet vis tiek prie jų traukia. Laimingi žmonės energingi, bendringi, kupini entuziazmo ir optimizmo. Tuo jie skiriasi nuo nelaimingų žmonių – dažnai apatiškų, linkusių į energetinių vampyrų skundus, teigia rašytoja Gretchen Rubin.
Kodėl daugėja vienatvės?

Kodėl daugėja vienatvės? (16)

Vienas žinomas universiteto profesorius dažnai man primindavo Buridano asilo situaciją. Tada aš nesuprasdavau, ką jis tauškia, tačiau įžvalgus jis buvo.
7 būdai suprasti, ko iš tiesų nori

7 būdai suprasti, ko iš tiesų nori (12)

Suvokti savo gyvenimo tikslus - svarbiausias dalykas, jei norite kažko pasiekti gyvenime. Ir dar labai svarbu, kad tie tikslai būtų tikrai jūsų, o ne kaimynų, draugų, kolegų, o gal net primesti visuomenės.
Faktai apie pinigus

Faktai apie pinigus (5)

Kada atsirado pinigai, kas juos sugalvojo ir kitos įdomybės.
Būsimoms nuotakoms pristatyta rankų darbo vestuvinių suknelių kolekcija

Būsimoms nuotakoms pristatyta rankų darbo vestuvinių suknelių kolekcija (24)

Antradienio vakarą sostinės „Vanille Lounge“ restorane pristatyta kūrybinio dueto „Laiminga“ (Laimutė Bastienė ir Inga Jakniūnienė) dviejų dalių vienetinių rankų darbo proginių bei vestuvinių suknelių kolekcija.
Namų šeimininkės virsmas į stilingą miesto damą: keista, kad nesiryžau tam anksčiau

Namų šeimininkės virsmas į stilingą miesto damą: keista, kad nesiryžau tam anksčiau (96)

Socialiniame tinklalapyje paskelbus konkursą „Esu rubensiškų formų moteris ir tuo didžiuojuosi“, pasirodė, kad Lietuvoje yra moterų, kurioms didesnis kūno svoris netrukdo mėgautis gyvenimu. Panorusios tapti pokyčių projekto dalyvėmis tikino, kad susitaikė su papildomais kilogramais. Atsinaujinti trokštančios moterys pasakojo besistengiančios mylėti save ir džiaugtis gyvenimu.
Barzdaskučio patarimai: kaip teisingai skusti ir prižiūrėti barzdą

Barzdaskučio patarimai: kaip teisingai skusti ir prižiūrėti barzdą (13)

Skutimasis, barzdos formavimas – dažno vyro kasdienybė. Visgi, ar tikrai tai darome teisingai? Kokias skutimosi priemones reikėtų rinktis? Kaip išvengti nemalonių pojūčių po procedūros? Šiuos ir kitus klausimus uždavėme salono „Barzdaskučiai“ vadovui Kazimierui Norkui.
Lietuvos dizaineriai siūlo atšvaitinę madą

Lietuvos dizaineriai siūlo atšvaitinę madą (9)

Vis daugiau Lietuvos dizainerių, siekdami gerinti saugaus eismo kultūrą šalyje, kuria šviesą atsipindinčių drabužių bei aksesuarų kolekcijas. Tai itin svarbu, turint omenyje, jog daugelis žmonių vengia dėvėti atšvaitines priemones, mat jos tiesiog negražios.
Šiaurės Vokietija: rasite tai, ko tikrai nesitikėjote

Šiaurės Vokietija: rasite tai, ko tikrai nesitikėjote (2)

Tikrai neapsiriksite kelionei pasirinkę aplankyti Šiaurės Vokietiją. Čia išties netrūksta įvairiausių istorinių vietovių, gražių miestų bei kerinčių gamtos kampelių. Vaikus į šią vietą vilioja net du dideli pramogų parkai: vienas netoli Liubeko – Hansapark ir kitas – Haidės (Heide Park) parkas Soltau mieste, tarp Hamburgo ir Hanoverio.
Lietuviai motociklininkai ryžosi neįmanomai misijai – motociklais pasiekti Vorkutą

Lietuviai motociklininkai ryžosi neįmanomai misijai – motociklais pasiekti Vorkutą (42)

Penki Lietuvos enduro klubo „Vėjo nublokšti“ motociklininkai birželio 20 dieną išvyksta į užpoliarę, kur bene pirmieji Pasaulyje vasarą bandys pasiekti Vorkutos miestą motociklais bekele.
Savo grožiu ir istorija nustebino Liškiava

Savo grožiu ir istorija nustebino Liškiava (11)

Savaitgalio poilsiui pasirinkome Druskininkus - daugumai puikiai žinomą kurortinį miestą, kuriame tikrai yra ką veikti, tačiau neplanuotai nutarėme aplankyti apylinkes, tiksliau, pažiūrėti, kur plukdo būrius turistų Nemunu - kas ta Liškiava.
Keliaujantiems: ko nereikėtų valgyti ir gerti prieš skrydį lėktuvu

Keliaujantiems: ko nereikėtų valgyti ir gerti prieš skrydį lėktuvu (13)

Nerimą prieš skrydį ypač skatina ilgos eilės bagažo skyriuje, daiktų patikrinimai apsaugos postuose, taip pat aplink zujantys ir triukšmaujantys vaikai. Bandote save nuraminti kažką kramsnodamas? Prastas pasirinkimas. Pasirodo, užvalgę netinkamo maisto prieš skrydį, visą kelionę galite jaustis labai prastai, rašoma independenttraveler.com.