Patarimai, kaip išlaikyti gyvybingus plaukus vasarą

Patarimai, kaip išlaikyti gyvybingus plaukus vasarą 1 d.

Vasara – tai laikas, kuomet moterys savo išvaizdai skiria dar daugiau laiko ir dėmesio nei įprastai. Šiltas oras kviečia juo mėgautis ne tik paplūdimyje, bet ir įvairiuose renginiuose. Sūrus jūros vanduo, saulė, šiluma, plaukų dažymas, plaukų fiksacijos priemonės – tai tik keletas neigiamų faktorių, kurie gali pakenkti plaukams vasarą. Plaukus nuo šių neigiamų dalykų galite apsaugoti ir nesiimdami specialių papildomų priemonių.
3 didžiausi lieknėjimo spąstai ir kaip jų išvengti

3 didžiausi lieknėjimo spąstai ir kaip jų išvengti (6) 1 d.

Pasaulyje sukurta daugybė dietų, ir nuolat kuriamos vis naujos, tačiau neпamirškite, kad ne visos jos yra veiksmingos.
Spalvos mūsų mityboje: ką valgyti, kad nesirgtume?

Spalvos mūsų mityboje: ką valgyti, kad nesirgtume? (8) 1 d.

Kokia spalva jūsų mėgstamiausia? O ar mėgstate tos spalvos maistą? Pasirodo, tai turi didelę įtaką mūsų sveikatai.
Metas prisirinkti liepų žiedų

Metas prisirinkti liepų žiedų (6) 2 d.

Vasara bėga net neatsigręždama, o miestų gatvės jau pakvipo liepomis. Tai labai vertingas vaistinis augalas, tad suskubkite jų prisirinkti. Žinoma, rinkti reikia ne mieste, o laukymėse, atokiau nuo kelių ir automobilių.
Sveiko maisto mitai, kuriais esame įpratinti tikėti

Sveiko maisto mitai, kuriais esame įpratinti tikėti (15) 2 d.

Pusryčiai yra svarbiausias dienos maistas? Špinatai suteikia daug jėgų? Šie ir panašūs teiginiai jau skamba kaip neginčytina tiesa, tačiau net ir jie buvo sugalvoti žmonių.
Kiek laiko trunka geras seksas?

Kiek laiko trunka geras seksas? (57)

Vyrų sveikatos instituto Hamburge atlikti tyrimai rodo, kad vidutiniškai lytinis aktas trunka vos penkias minutes. Ar iš tiesų tiek laiko pakanka pasitenkinimui pasiekti? Kiek laiko trunka geras seksas, aiškinasi bunte.de.
5 netikėti būdai kaip sugadinti pasimatymą

5 netikėti būdai kaip sugadinti pasimatymą (2)

Kai abi pusės menkai pažįsta viena kitą, pasimatymą sugadinti labai lengva. Kartais pakanka žodžio, gesto ar nevykusio pokšto, tačiau pažinčių svetainės flirtas.lt eksperto teigimu, antrą pasimatymą galite pamiršti ir dėl mažiau pastebimų priežasčių.
7 mitai apie seksą

7 mitai apie seksą (31)

Seksas yra senas kaip pasaulis, bent jau – kaip gyvybė. Nenuostabu, kad egzistuoja daugybė įvairiausių mitų apie šį giminės pratęsimo aktą – pavyzdžiui, kalbama, kad seksas didina IQ lygį ir mažina spaudimą.
Nuo likimo nepabėgsi: jaunystės meilė kainavo brangiai

Nuo likimo nepabėgsi: jaunystės meilė kainavo brangiai (15)

Nuo likimo nepabėgsi,- tikindavo mane močiutė, kai atsidurdavau gyvenimo kryžkelėse ir nežinodavau, kuria kryptimi pasukti. Ji mokė mane gyvenimiškos išminties, mokė klausyti savo širdies balso. Bet kaip dažnai aš jos neklausiau! Kaip dažnai nemokėjau skaityti ženklų, suprasti sapnų...
Vardadieniai
Tulgedas, Gaudrė, Irenėjus
Mama ir dukra

Kaip padėti nuolat besiskundžiančiam, bet nieko nekeičiančiam žmogui (59)

Kaip reaguoti, kai artimoje aplinkoje yra žmogus, kuris nuolat skundžiasi kažkokiu dalyku, tačiau pats nesiima nieko keisti?
Kada yra geriausias laikas pastoti?

Kada yra geriausias laikas pastoti? (19)

Ovuliacijos metu subrendusi kiaušialąstė, kitaip vadinama kiaušinėliu, palieka kiaušides ir yra pasirengusi būti apvaisinta spermatozoido.
Kaip išrinkti vaikui vardą, kuris atneštų sėkmę?

Kaip išrinkti vaikui vardą, kuris atneštų sėkmę? (6)

Vardo rinkimas vaikui yra didelė atsakomybė. Jei jis bus pernelyg įmantrus – kils pavojus, kad iš vaiko šaipysis, o ir jis pats jums tikrai nepadėkos. Jei vardas bus itin paprastas – vaikas niekad neišsiskirs iš minios.
Sugadintos atostogos: 5 dažniausios vaikų traumų priežastys

Sugadintos atostogos: 5 dažniausios vaikų traumų priežastys

Džiaugsmas sulaukus išsvajotos vasaros dažnai pasibaigia gydytojo kabinete – atostogų metu nelaimingų atsitikimų skaičius išauga trečdaliu. 80 proc. jų nutinka vaikams. Dažniausiai pasitaikančių traumų sąraše – patempimai, raiščių plyšimai, pirštų, dilbio kaulų lūžiai ir įvairūs minkštųjų audinių sužalojimai, pareikalaujantys vienos ar net keleto siūlių.
Patarimai, kaip patiems užsiauginti žemuogių sode

Patarimai, kaip patiems užsiauginti žemuogių sode (1)

Žemuogės - vienos pirmųjų uogų. Jeigu neturite galimybių jų prisirinkti miške, galite pabandyti užsiauginti patys.
8 paprasti būdai, kaip apsisaugoti nuo uodų

8 paprasti būdai, kaip apsisaugoti nuo uodų (4)

Vasara yra ne tik puikus metų laikas, kai šilta, ir galima dieną naktį būti gryname ore. Vasara – tai dar ir uodai, kurie tyko mūsų visur, ne tik miškuose ir prie vandens telkinių. Tad kaip kovoti su šiais kraujasiurbiais padarais?
Ką lietuviui reiškia sodas

Ką lietuviui reiškia sodas (3)

Lietuvoje daug apleistų sodų. Ką jie reiškia mums? Kaip juos mato atvykstantys užsieniečiai? Štai prancūzo Klono pamąstymai.
Susipažinkite su ateities maišytuvais

Susipažinkite su ateities maišytuvais (3)

Penkių garsių pasaulio dizainerių ir architektų sukurti maišytuvų prototipai šiemet sulaukė išskirtinio dėmesio ir komplimentų iš pasaulio dizaino, gyvenimo būdo ir stiliaus žiniasklaidos atstovų.
Indijos Garbės konsulas: lietuvius ir indus sieja kalba ir meilė sveikai gyvensenai

Indijos Garbės konsulas: lietuvius ir indus sieja kalba ir meilė sveikai gyvensenai (5)

Rytoj, birželio 21 d., bus minima Pasaulinė jogos diena, kurią paskelbė Jungtinės Tautos. Šventiniai renginiai vyks dešimtyje Lietuvos miestų, o pagrindine renginių – paskaitų, jogos užsiėmimų – erdve taps Vilniaus miesto Rotušė. Kalbiname Indijos Garbės konsulą Lietuvai Rajinder Kumar Chaudhary.
Kitty Anderson

Interseksualė prašo: leiskite mums patiems pasirinkti lytį (122)

Vienas iš 2000 vaikų gimsta neaiškios lyties, turėdamas vyriškų bei moteriškų chromosomų mišinį ir dvejopus lytinius organus. Tad apie 1,7 proc. visų mūsų yra interseksualūs. Statistiškai gimti interseksualiu taip pat tikėtina, kaip turėti raudonus plaukus.
Atviras Vytauto ir Gražinos Landsbergių interviu apie santykius ir išbandymus

Atviras Vytauto ir Gražinos Landsbergių interviu apie santykius ir išbandymus (89)

Susiviję šakomis ir šakelėmis. Niekada vienas kito neišdavę. Mylintys. Legendiniai. Profesoriai Gražina ir Vytautas Landsbergiai gyvenimo keliu drauge eina 56 metus – vienas kitą palaikydami, apglėbdami, paremdami. Lemtis jiems skyrė nemažai išmėginimų, bet jie iššūkius įveikė garbingai, išaugino gražią Landsbergių dinastiją, puoselėja dešimt vaikaičių ir šešis provaikaičius.
Keturių vaikų mama: nesėkmių ruožas pagaliau baigėsi

Keturių vaikų mama: nesėkmių ruožas pagaliau baigėsi (11)

Keturis vaikus viena pati auginanti Inga niekada neperka aukščiausios rūšies mėsos. Per brangu. Neperka ir tada, kai jai pritaikoma akcija. Vis dar per brangu. Tačiau skyrybas su vyru ir užsitęsusias darbo paieškas neseniai išgyvenusi moteris džiaugiasi, kad nesėkmių ruožas pagaliau pasibaigė.
Mokslininkai išsiaiškino, kokie įpročiai programuoja žmones skurdui

Mokslininkai išsiaiškino, kokie įpročiai programuoja žmones skurdui (117)

Mūsų įpročiai formuoja finansinę mūsų smegenų būklę, ir užprogramuoja mus skurdui. Mokslininkai įrodė, kad žmogus gali pakeisti savo likimą, pakeitęs savo mąstymą ir išorinį elgesį. Tai dar kartą įrodo, kad likimas – tik patogus žodis tiems, kurie nenori nieko daryti. Būna tokių įpročių, kurių reikia ne šiaip vengti, bet visiškai išbraukti iš savo gyvenimo, jei norime būti laimingi ir gyventi nestokodami.
T. Valančius: įgyto išsilavinimo atimti neįmanoma

T. Valančius: įgyto išsilavinimo atimti neįmanoma

Tadą Valančių būtų galima priskirti Y kartai. Tačiau su juo kalbamės ne apie tai, kaip darbdaviui bendrauti su šios kartos atstovais... Tadas istoriją ir teisę studijavo ne Harvarde ar Oksforde, bet keliose skirtingose Lietuvos aukštosiose mokyklose.
Žodžiai, kurie padės efektyviai parduoti

Žodžiai, kurie padės efektyviai parduoti (4)

Nesvarbu, ar rašote elektroninius laiškus, kurių tikslas yra parduoti, tinklaraščius, darbo pasiūlymus, galite pasinaudoti taisyklėmis, idant Jūsų skaitytojai atkreiptų dėmesį ir būtų motyvuojami veikti. Štai kelios taisyklės, kuriomis galite pasinaudoti.
Kaip tinkamai pasirinkti profesiją ir gauti norimą darbą

Kaip tinkamai pasirinkti profesiją ir gauti norimą darbą

Daugelį mūsų profesijos pasirinkimui nuo mažų dienų ruošia tėvai – jie tiki, kad žino, kuri profesija jų vaikui bus geriausia ir programuoja savo atžalas nuo mažų dienų: „gerai mokykis mokykloje ir galėsi studijuoti teisę, o tuomet gyvensi pasiturinčiai“ arba „norėtume, kad užaugęs studijuotum mediciną“ ir panašiai.
Atrodykite tobulai: išleistuvių makiažas

Atrodykite tobulai: išleistuvių makiažas

Prasidėjus išleistuvių metui, skubame į pagalbą toms, kurios dar svarsto, kaip norėtų atrodyti per savo šventę.
Dizainerė E. Juršėnienė pristatė nuotaikingus sportinius batelius

Dizainerė E. Juršėnienė pristatė nuotaikingus sportinius batelius (5)

„Catch me if you can” – kviečia avalynės ir aksesuarų „emillion” kūrėja Emilija Juršėnienė, pristatanti naują sportinių batelių liniją kokybę vertinančioms ir gyvenimu besimėgaujančioms asmenybėms.
Magiškos vestuvės

„Magiškos vestuvės“: išvažiuojamoji sutuoktuvių ceremonija – kai susituokti galite ten kur norite (2)

„Magiškos vestuvės“ kviečia susituokti gražiausiose Lietuvos vietose. Pirmojo pasimatymo, pirmojo bučinio, pirmojo „myliu tave“ vietoje. Apie galimybes ištarti lemtingąjį „Taip!”, - pasakoja Kauno civilinės metrikacijos vedėja Agnė Augonė.
Madingiausi šio sezono sijonai: stiliai, formos ir deriniai

Madingiausi šio sezono sijonai: stiliai, formos ir deriniai (8)

Kokie sijonai madingiausi šį sezoną? Čia rasite visus atsakymus.
„Žydinčiuose“ vandens telkiniuose maudytis nevertėtų

„Žydinčiuose“ vandens telkiniuose maudytis nevertėtų

Nors dažnai manoma, jog vandens „žydėjimas“ vyksta tik vasarą, tačiau, biologų teigimu, tai cikliškas reiškinys, pasikartojantis pavasarį, vasarą ir rudenį.
J. Vaiškūnas. Ar dar žydi paparčiai?

J. Vaiškūnas. Ar dar žydi paparčiai?

Nuo birželio 24 iki 29 d. trunkančiame šviesiausių naktų laikotarpyje vadinamame kupolinėmis dienomis, Saulei keliaujant pačią dangaus kupolo viršūne ir apgobiant Pasaulį didžiausiu šviesos galių srautu, visa gyvoji gamta suveši, o augalai tampa kupini ypatingų gydomųjų galių.
Islandija: futbolas, falų muziejus ir tūkstančiai vau!

Islandija: futbolas, falų muziejus ir tūkstančiai vau! (13)

Per penkiolika aktyvių keliavimo metų teko aplankyti beveik šimtą šalių penkiuose žemynuose ir turėjau tvirtą savo mėgiamiausių šalių top penketuką: Filipinai, Gruzija, Škotija, JAV ir Marokas. Apsilankius Islandijoje penketukas keičiasi, jo viršūnėje neabejotinai karaliauja ledo ir ugnies žemė – Islandija.
11 saugiausių pasaulio šalių

11 saugiausių pasaulio šalių (32)

Pasaulinis taikos indeksas (angl. The Global Peace Index 2016) visai neseniai paskelbė Ekonomikos ir taikos instituto mokslininkų sudarytą saugiausių pasaulio valstybių sąrašą.
Auksiniai sparneliai

Auksiniai sparneliai (3)

Receptas iš feisbuko puslapio „Samčio užrašai“, dėkojame jo autorei Odetai.
Mėgaukitės: 4 gardėsiai su braškėmis

Mėgaukitės: 4 gardėsiai su braškėmis (1)

Vasara ir braškės – neatsiejami dalykai. Pasirodo, šios uogos iš tiesų yra rožių šeimos narės, o viduramžiais buvo manoma, kad jos gali atnešti taiką ir klestėjimą. Norite tikėkite, norite ne, bet jei įsimylėjėliai padalys pusiau ir suvalgys dvigubą braškę – jų meilė klestės. Norėdami vasarą praleisti meiliai ir gardžiai, gaminkite patiekalus iš šių raudonų vasaros gėrybių.