Kosmetinė ir plastinė chirurgija – ne tik moterims, bet ir vyrams

Kosmetinė ir plastinė chirurgija – ne tik moterims, bet ir vyrams 1 d.

Sakoma, kad šių laikų vyrai vis labiau ir labiau rūpinasi savo išvaizda. Kai kurias moteris tai erzina, kitas – žavi, tačiau vyrams tai nė motais. „Mes irgi norime būti gražūs, mums irgi gali nepatikti mūsų riebalai ant pilvo ar juosmens“, – sako ne vienas stipriosios lyties atstovas. Tad šįkart mūsų straipsnis apie kosmetinę ir plastinę chirurgiją vyrams, kuri padeda jiems atsikratyti kompleksų ir vėl pasijusti gražiais.
Sutrikusi erekcija: kaip ją gydosi vyrai?

Sutrikusi erekcija: kaip ją gydosi vyrai? (78) 1 d.

Rasti pašnekovų interviu šia tema nebuvo lengva. Visgi, Lietuvoje vis dar vyrauja požiūris, kad apie intymias problemas verta kalbėtis tik su pačiais artimiausiais žmonėmis. Gėda kalbėti apie savo intymų gyvenimą, o ir kam apie jį kalbėti, jei pasigirti visai nėra kuo, mano daugelis vyrų, kurie kenčia nuo erekcijos sutrikimų.
„Velomaratone“ ant specialiai paruoštų dviračių budėjo medikai

„Velomaratone“ ant specialiai paruoštų dviračių budėjo medikai (1) 1 d.

Sekmadienį Vilniuje praūžusiame septintajame „Velomaratone“ dešimtūkstantinėje dalyvių minioje važinėjo ir iki šiol masiniuose Lietuvos renginiuose nematyta naujovė – medikai ant dviračių. Skirtinguose dešimties kilometrų trasos taškuose budėjo aštuoni velo-medikai, jiems vadovavo sporto medikas Kęstutis Linkus.
Ką valgyti sportuojančiam žmogui: teisingo ir sotaus maisto paslaptys

Ką valgyti sportuojančiam žmogui: teisingo ir sotaus maisto paslaptys (7) 1 d.

Specialistai ir profesionalūs sportininkai tinkamą ir subalansuotą mitybą linksniuoja kaip vieną iš pagrindinių sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo dedamųjų. Tad kokį maistą rinktis, kad jis teiktų energijos, padėtų kuo greičiau atsigauti ir siekti puikių rezultatų?
Geltono medetkos žiedo galios

Geltono medetkos žiedo galios (10) 1 d.

Gy­do­mo­sios me­det­kų ypa­ty­bės ži­no­mos la­bai se­niai. Ra­šo­ma, kad In­di­jo­je jos lai­ko­mos šven­tais au­ga­lais, o Ki­ni­jo­je – il­ga­am­žiš­ku­mo sim­bo­liu. Kuo ryš­kes­nė vais­ti­nių me­det­kų žie­dų spal­va, tuo dau­giau juo­se gy­do­mų­jų me­džia­gų.
10 būdų pasiekti didžiausią malonumą savo gyvenime

10 būdų pasiekti didžiausią malonumą savo gyvenime (90)

Ketvirtas būdas tikrai padės pasiekti taip trokštamą kulminaciją.
Kurortinio romano pasekmės: simptomai, dėl kurių verta sunerimti

Kurortinio romano pasekmės: simptomai, dėl kurių verta sunerimti (24)

Lytiškai plintančių ligų (LPL) Lietuvoje nemažėja. Žmonių atsakomybės jausmas dabar silpnesnis, o požiūris į moralę daug liberalesnis. Todėl neapdairūs vasaros romanai gali apkartinti malonius atostogų prisiminimus. Po jų praėjus inkubaciniam laikotarpiui venerologų duris praveria gerokai daugiau pacientų.
Vienos nakties nuotykis: patarimai, faktai ir įdomybės

Vienos nakties nuotykis: patarimai, faktai ir įdomybės (206)

Vienos nakties nuotykis daugumai vis dar skamba kaip baisi nuodėmė. Tačiau ar tai blogai, jeigu du niekam neįsipareigoję žmonės nusprendžia nors trumpam atgaivinti savo seksualinį gyvenimą?
Vardadieniai
Mangailas, Liudvikas (Liudas), Liucilė
Šuo

Pavojinga augintinių liga, ardanti eritrocitus (5)

Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto Serologinių tyrimų skyriaus vedėja dr. Jūratė Buitkuvienė, auginanti tris šunis, sako, jog babeziozė – klastinga ir pavojinga erkių platinama liga. Todėl specialistė ragina nenumoti ranka, jei augintiniui įsisiurbė šis parazitas.
Išsamūs patarimai pirmoko tėvams: ką ir kaip rinktis mokyklai

Išsamūs patarimai pirmoko tėvams: ką ir kaip rinktis mokyklai

Kiek ir kokių kanceliarinių priemonių reikia pirmokui? Kaip išrinkti tinkamą kuprinę, rašiklį, kitas reikalingas priemones ir kiek tai kainuos? Natūralu, kad daugiausia klausimų kyla tėvams, pirmą kartą leidžiantiems į mokyklą savo atžalas, sakoma pranešime spaudai.
Kaip be streso pradėti naujus mokslo metus?

Kaip be streso pradėti naujus mokslo metus?

Vasarai artėjant į pabaigą nerimą pradeda jausti ne tik vaikai, bet ir jų tėvai. Daugiausiai streso dėl artėjančio rudens, o su juo kartu ir atkeliaujančiais naujais mokslo metais patiria tėvai, ypač tie, kurie į mokyklą ruošiasi išleisti pradinuką.
Ar reikia kastruoti ir sterilizuoti augintinius?

Ar reikia kastruoti ir sterilizuoti augintinius? (21)

Vis daugiau žmonių ryžtasi kastruoti arba sterilizuoti savo augintinį. Taip ne tik mažinamas beglobių gyvūnų skaičius, bet ir išvengiama galimų augintinio sveikatos problemų.
Profesorius pataria: 5 svarbiausi lauko darbai artėjant rudeniui

Profesorius pataria: 5 svarbiausi lauko darbai artėjant rudeniui

Rugpjūčio mėnuo – intensyvus laikotarpis, kai ne tik pradedame nuimti derlių, bet kartu ruošiamės ir ateinantiems metams. Laiku atlikę namų darbus, tikėtina, ateityje raškysime didesnius vaisius ir padėsime augalams gausiau derėti, sakoma pranešime spaudai.
Kaimiečiai neatsistebi — keistuoliai paliko miestą ir kaime augina žoles

Kaimiečiai neatsistebi — keistuoliai paliko miestą ir kaime augina žoles (68)

Nedaug kas žino, kad žurnalistė, knygų autorė, kelionių vadovė Aurelija Arlauskienė yra ir sodybos „Levandų uostas“ šeimininkė. Ji rengia alcheminius gamtos seminarus, kuriuose supažindina su vaistinėmis žolelėmis, moko iš jų pasigaminti įvairių produktų.
Puikios idėjos mažiems namams: vietą taupantys baldai

Puikios idėjos mažiems namams: vietą taupantys baldai (12)

Net ir kišenės dydžio kambaryje galima patogiai gyventi - taip tvirtina italų dizaineriai, sukūrę baldus mažoms erdvės.
Kaip knygas paversti interjero puošmena

Kaip knygas paversti interjero puošmena (6)

Mėgstate skaityti knygas ir jūsų namuose jų tikrai netrūksta?
Ištekėjusi už indo lietuvė ištvėrė dvejus metus: laisvės trauka buvo stipresnė

Ištekėjusi už indo lietuvė ištvėrė dvejus metus: laisvės trauka buvo stipresnė (106)

Kasmet devynis mėnesius keliaudama po tolimąją Aziją praleidžianti Ramunė ypatingą trauką jaučia Indijai. Lyg rojaus kampelis tuomet, prieš dvidešimt šešerius metus, ką tik mokyklą baigusiai merginai pasirodė šis kraštas. Vos mėnesį planavusi čia paviešėti, aštuoniolikmetė į Lietuvą grįžo tik po dvejų metų.
Paskutinės Rusijos carienės Aleksandros drama: tekėjo iš meilės, bet buvo žiauriai nužudyta

Paskutinės Rusijos carienės Aleksandros drama: tekėjo iš meilės, bet buvo žiauriai nužudyta (33)

Moteris, kilusi iš Jungtinės Karalystės, sugriovė ne vieną nusistovėjusią tiesą apie vedybas, meilę, valdymą, tikėjimą ir keitė didžiosios Rusijos istoriją. Tačiau užsitraukusi bolševikų vado Lenino rūstybę ir visos Rusijos panieką buvo negailestingai nužudyta. Vis dėlto 2000 metais Rusijos ortodoksų bažnyčia nepaisydama įvairiausių kaltinimų paskelbė ją šventąja. Kas ta prieštaringoji moteris?
Pirtelę ant jūros kranto pastatę broliai siūlo kitokį svaiginimosi būdą

Pirtelę ant jūros kranto pastatę broliai siūlo kitokį svaiginimosi būdą (39)

„Žmogus yra linkęs svaigintis, tas poreikis yra, buvo ir bus, tik mes renkamės, kaip tai daryti. Galima svaigintis muzika, bendravimu, pirties malonumais, alkoholiu ir visais kitais dalykais. Pirtį mes suvokiam kaip idealią galimybę svaigintis švariai“,- sako pirtelę Nidoje ant jūros kranto su broliu pastatęs Afredas.
Paryžiaus įkvėpta M. Gable: vienas romanas pagimdė kitą

Paryžiaus įkvėpta M. Gable: vienas romanas pagimdė kitą

Michelle Gable parašė dar vieną istorinį romaną „Susitiksime Paryžiuje“ (iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė, išleido „Tyto alba“). Į literatūros pasaulio antraštes ji pakliuvo pasirodžius jos debiutinei knygai „Butas Paryžiuje“, kuri įvairiose šalyse sulaukė milžiniškos sėkmės.
Kaip pasiekti norimą tikslą?

Kaip pasiekti norimą tikslą? (3)

Turite svajonių, bet nežinote, kaip jas įgyvendinti?
Šiame straipsnyje pateiksiu 10 konkrečių ir paprastų žingsnių, ką ir kaip reikia padaryti, kad svajonė taptų realybe, kasdien patiriamu ir išgyvenamu dalyku.
N. Norvilė: pavaldinių nuomonės neklausantis vadovas – blogas vadovas

N. Norvilė: pavaldinių nuomonės neklausantis vadovas – blogas vadovas (5)

1986 metų sausio 28 dieną, praėjus 73 sekundėms nuo starto, daugkartinio naudojimo erdvėlaivis „Challenger“ sprogo Teksaso valstijos danguje. Visi septyni astronautai žuvo, kadangi dėl žemos temperatūros neišlaikė „O-žiedų“ tarpinės. Vienas iš inžinierių, likus parai iki skrydžio, pranešė vadovams, kad gali įvykti nelaimė, tačiau į jo komentarus nebuvo atsižvelgta.
3 būdai, kuriais Jūs nuodijate savo verslą

3 būdai, kuriais Jūs nuodijate savo verslą (1)

Jeigu norite turėti ilgai gyvuojančią įmonę, kurios vardas būtų visiems žinomas, tai jos plėtra – Jūsų pagrindinis uždavinys.
Dažnai verslininkai galvoja, kad organizacijos augimui svarbiausia yra inovatyvios idėjos.
Ką verta žinoti prieš pradedant dirbti užsienyje

Ką verta žinoti prieš pradedant dirbti užsienyje (9)

Buvusi viršininkė vieno susirinkimo metu mums besiskundžiant, kaip sunku dirbti, išrėžė, jog privalome džiaugtis neturėdami plauti tualetų Anglijoje, o dirbdami biure Vilniuje.
Mados sezonai pagal D.EFECT kūrėją E. Žiemytę: rudens kolekciją įkvėpė vasara

Mados sezonai pagal D.EFECT kūrėją E. Žiemytę: rudens kolekciją įkvėpė vasara (6)

Naująją Rudens/Žiemos 2016 kolekciją savo kūrybos gerbėjams pristatanti dizainerė Eglė Žiemytė visus pakvietė prisiminti vasarą. Būtent tuo sezonu buvo pradėta kurti ši kolekcija. Dangaus mėlį primenantys švarkai ir paltai, pievą primenantis dirbtinis kailis kalba apie dizainerės itin mėgstamus kontrastus.
Idėjos nuotakos puokštei

Idėjos nuotakos puokštei (5)

Vestuvinė nuotakos puokštė iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas dalykas. Jei svajojate apie jaunojo skintas ramunes, ko gero, prie santuokų rūmų stovėsite su nuvytusiomis gėlėmis.
Rankinės, pagardintos prieskoniais

Rankinės, pagardintos prieskoniais (5)

Ką jūsų rankinė sako apie jus? Esate gaivi kaip levanda, o gal įsimintina ir aštri kaip pipiras? Unikalių ir išskirtinių rankinių kūrėja Ingrida Jasinskė, įkūrusi prekių ženklą „Kartu“, įkvėpimo semiasi prieskonių pasaulyje. Kas galėjo pagalvoti, kad rankine pavirsti gali net šalavijas ir vaivoras?
Naujoje D.EFECT kolekcijos fotosesijoje – žymiausi Lietuvos mados pasaulio talentai

Naujoje D.EFECT kolekcijos fotosesijoje – žymiausi Lietuvos mados pasaulio talentai (5)

Netradiciniais sprendimais kūryboje garsėjanti D.EFECT prekinio ženklo kūrybos vadovė Eglė Žiemytė savo naujajai Pavasaris/Vasara 2017 kolekcijos fotosesijai pasirinko netradicinę erdvę ir pasitelkė Lietuvoje retai pasirodančių profesionalų komandą. Siekiant perteikti naujosios kolekcijos idėją ir viziją, kūrybinė komanda dirbo apleistame Vilniaus sporto rūmų pastate.
Lino kelionė motociklu Himalajuose

Lietuvio kelionė pavojingiausiai keliais: ant plauko kabančios gyvybės, kalnų grožis ir Dalai Lama (7)

„Kai jėgos išsenka, bet nėra pasirinkimo, mūsų kūnai gali žymiai daugiau nei mes manome. Svarbiausia – nusiteikimas ir tinkamos mintys. Kai įvykiai dėliojasi savaime ir ekspromtu pamatai Dalai Lama. Kai kontrastus tarp skurdo ir prabangos išgyveni vieną šalia kito. Kai gamta dovanoja pasakišką grožį, tačiau išgyvenimui neduoda net menkiausios augalijos“, – sako pavojingus Himalajų kelius įveikęs Linas Čeikus.
Prancūzijos Alpės

Kelionė į Prancūzijos Alpes: Šamoni, Monblanas, strazdai ir švilpikas (5)

Šis skaitytojos pasakojimas atsiųstas konkursui „Mano įsimintinos atostogos“. Dėkojame skaitytojai Astai. Laukiame Jūsų istorijų ir įspūdžių!
12 gražiausių salų visame pasaulyje

12 gražiausių salų visame pasaulyje (12)

Net jei jau atostogavote, vėl užsimanysite kelti sparnus.
Ekspedicija Lofotenų salose: pakerėjo kvapą gniaužiantys vaizdai

Ekspedicija Lofotenų salose: pakerėjo kvapą gniaužiantys vaizdai

Lofotenų salų pavadinimas reiškia lūšies pėdą, tai Norvegijos žemės už poliarinio rato, garsėjančios neįprastai patraukliu savo kraštovaizdžiu.
„Pinterest“ svetainėje išpopuliarėjo bananų sušių receptai

„Pinterest“ svetainėje išpopuliarėjo bananų sušių receptai (1)

Artėjant rugsėjo pirmajai, tėvai ėmė labiau domėtis naujomis idėjomis, kaip paruošti vaikui sveikus, skanius ir linksmus užkandžius į mokyklą. Jei jūsų vaikui atsibodo amžini sumuštiniai, išbandykite bananų sušius: šio sveiko užkandžio receptai šiuo metu sparčiai populiarėja „Pinterest“ svetainėje.
Cukinijos su kariu

Cukinijos su kariu (1)

Šis receptas atsiųstas konkursui „Mano mėgstamiausias konservavimo receptas“. Dėkojame Gražinai ir laukiame jūsų receptų.
„Rio skonis“ (V): kur naudojami sportininkų maisto likučiai?

„Rio skonis“ (V): kur naudojami sportininkų maisto likučiai? (1)

Kol maisto ir gėrimų tiekėjai bei mitybos specialistai sudaro specialias dietas 18 tūkstančių sportininkų, pareigūnų ir personalo darbuotojų Rio de Žaneiro Olimpiniame kaimelyje, dešimtys virėjų užsiima kuo kitu – komplekse likusį maistą paverčia patiekalais miesto benamiams.