14:00 2016 vasario mėn. 17 d.

Jauno verslo Expo: reklamos mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ (0)

1298
2016 vasario mėn. 17 d. 14:00
Reklamos mokyklaThe Atomic Garden Vilnius“ – tai vienintelė mokykla, į kurią studentai ateina ne mokytis. Jie čia beveik dirba, nes tik taip išmokstama iš tikrųjų.

„The Atomic Garden“ nėra paskaitų konspektavimo, nes čia gauni bryfus, tavo šefai – kiečiausi profesionalai industrijoje, darai klaidas, iš jų mokaisi, randi įkvėpimo kurti, klausytis ir dirbti komandoje. O svarbiausia, kad čia susikuri tokį portfolio, kuris atveria tavo svajonių agentūros duris. Daugiau informacijos www.tagvilnius.lt

Jau spalio 23 ir 24 dienomis Vilniuje įvyks didžiausia Vidurio Europoje verslo ir lyderystės konferencija FORUM ONE. Ta proga Jauno verslo bankas DNB pakvietė aštuonias pradedančio verslo įmones konferencijoje pristatyti savo idėjas, produktus ar paslaugas.

Bendrovės „Aciety“, „Aktyvus sėdėjimas“, „CloudMic“, „Inside Warehouse“, „Soundest“, „Talentų namai”, „The Atomic Garden Vilnius“ ir „Viatender.com“ specialiai įkurtoje JAUNO VERSLO EXPO bendravimo zonoje FORUM ONE konferencijos metu gyvai pristatys savo produktus ir paslaugas.

DELFI skaitytojai turi unikalią galimybę dar belaukiant konferencijos išrinkti įdomiausią 2014 metų jauną verslą ir laimėti „Auksinį“ kvietimą į FORUM ONE.

Kviečiame peržiūrėti 8 vaizdo klipus ir balsuoti už labiausiai patikusį jauną verslą! Burtų keliu bus išrinkti trys DELFI skaitytojai, kurie ir gaus kvietimus.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi