Italijoje mažuosius džiugina virtualūs susitikimai su Kalėdų Seneliu (0)

73
REUTERS
2020 m. gruodžio 11 d. 09:48
Šiemet Italijoje vaikai neturės galimybės įsitaisyti ant Kalėdų Senelio kelių, tačiau tiems, kas buvo geri ir gražiai paprašys, Kalėdų Senelis atras laiko šventiniam vaizdo skambučiui.

Netgi Kalėdų Senelis 2020-aisiais nebeišsiverčia be vaizdo skambučių. Italijos vaikų laimei, jis, likus kelioms savaitėms iki švenčių, prisiminė, kad vaikai laukia kalėdinių sveikinimų. Kadangi Italijoje, kaip ir nemažoje dalyje likusių pasaulio valstybių, tebegalioja griežti susibūrimų ribojimai ir privaloma laikytis socialinio atstumo, Kalėdų Seneliui tenka ieškoti alternatyvių būdų, kaip iki Kalėdų surinkti vaikų norus ir juos išpildyti.

Italijoje veikia iniciatyva „Crescere Insieme“ („Augame drauge“). Viena iš jos programų suteikia galimybę tėvams savo vaikus nudžiuginti Kalėdų stebuklu, nors ir virtualiu. Jiems tereikia nusiųsti Kalėdų Seneliui savo vaiko apibūdinimą (ir, žinoma, laišką su jų norais) ir pasirinkti virtualaus susitikimo dieną bei laiką.

O tada Kalėdų Senelis atsiųs jiems nuorodą, kad jie galėtų prijungti vaiką prie virtualaus susitikimo. Kalėdų Senelis bendraus su vaikais jau žinodamas jų vardus ir norus.

„Crescere Insieme-Esperia“ daugiau nei 20 metų rūpinasi įvairiomis paslaugomis vaikams. Balandį, kai Italijoje galiojo griežtas karantinas, organizacija įgyvendino pirmąjį visiškai virtualaus darželio projektą „#continuiamoacrescereinsieme“ („Ir toliau augame kartu“).

Vaikų svajonių įgyvendinimo su virtualiu Kalėdų seneliu projektas Italijoje vykdomas nuo gruodžio 1 d.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai