V. Bareikio kūrinį „Eina Sau” remiksavo L. Somovas (3)

1669
2014 m. spalio 21 d. 14:10
Atlikėjo Vido Bareikio dainą „Eina Sau” remiksavo Lietuvoje ypač vertinamas muzikos prodiuseris Leonas Somovas. Kūriniui nufilmuotas ir vaizdo klipas, kuriame ypač sportiškas Vido herojus bėga nuo problemų, kompleksų, nežinomybės ir beprasmybės.

Imdamasis „Eina Sau” remikso vaizdo klipo V.Bareikis pratęsė darbą su „Step draw“ komanda, su kuria neseniai nufilmavo dainos „Raudoni taškai“ vaizdo klipą.

„Šįkart norėjosi ko nors priešingo praėjusio klipo romantikai ir švelnumui. Todėl manau, kad agresyvus dainos skambesys ir pasiektas vaizdo rezultatas puikiai limpa. Taip pat klipe naudojama menininko Tado Vidmanto vaizdo medžiaga, kuri irgi buvo viena pirmųjų inspiracijų sukurti klipą apie bėgimą – bėgimą nuo savęs, bėgimą nuo vidinių juodulių, vidinių demonų”, - pasakojo V.Bareikis.

Gyvybingas remikso ritmas padiktavo ir vaizdo klipo temą – bėgimą. Pagrindinis herojus, kurį įkūnijo V.Bareikis, pademonstravo puikų fizinį pasirengimą.

„Man sportas yra savotiška meditacija ir išsigelbėjimas nuo problemų, tinginystės ir kitų bėdų, - šypsodamasis kalba Vidas. - Sportuoju reguliariai, bet filmavimo metu teko nubėgti kokių 12 kilometrų bėgimo takeliu, dar ir dainuojant, tai nebuvo labai lengva”, - sakė dainininkas.

Klipe taip pat pasirodo žmogus, bėgantis įstabiomis Egipto dykumos plynėmis, - tai kurį laiką gulėjo T.Vidmanto „video stalčiuose“ ir pagaliau rado puikią vietą realizuotis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai