Egidijus Dragūnas teisme atsakė į žurnalistų klausimus (13)

16171
2019 m. spalio 10 d. 17:57
Šią savaitę dainininkui Egidijui Dragūnui teismo slenksčius tenka minti jau antrąjį kartą. Ketvirtadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta byla, kurioje grupės „SEL“ lyderiui gresia bauda dėl to, kad nepakluso pareigūnų reikalavimui sustabdyti savo automobilį.

E. Dragūnas patrauktas administracinėn atsakomybėn dėl to, kad galimai nepakluso pareigūnų reikalavimui sustabdyti savo transporto priemonę. Už tokį nusižengimą E. Dragūnas gali užsitraukti baudą nuo 850 iki 1200 eurų.

Negana to, atlikėjui gresia nemalonumai dėl galimo policijos pareigūnų nurodymų nevykdymo (bauda nuo 90 iki 140 eurų) ir galimo pareigūnų garbės bei orumo pažeminimo (bauda nuo 90 iki 140 eurų).

E. Dragūnui visi protokolai buvo surašyti tą pačią dieną. Teismas nusprendė visus galimus nusižengimus sujungti ir nagrinėti vienoje byloje. Į posėdį ketvirtadienį policijos pareigūnai ar jų atstovai neatvyko.

Teismas, norėdamas išklausyti abiejų pusių parodymus, nutarė dar kartą pakviesti pareigūnus, kurie dalyvavo minimame įvykyje, išsiunčiant šaukimą su kito posėdžio data.

Kitas posėdis numatomas lapkričio mėnesį.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi