SEL

Po ilgos tylos grįžtanti Monika Liu pristato naują dainą: aš pati sau orkestras  (11)
2014 m. rugsėjo 21 d. 21:24
Kelerius metus tylėjusi daininkė Monika Liu pristato savo naują kūrybą – daina “Journey to the Moon” yra pirmasis singlas iš metų pabaigoje pasirodysiančio jos EP albumo.
R. Karaliūtė. Ateikite į koncertą, arba vaikučiai mirs  (86)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:59
„Sveiki, aš - Džordana Butkutė. Kažkada pasidariau abortą, dėl to labai gailiuosi. Iki šiol neturiu vaikų. Pirkit bilietą į mano koncertą ir aš įkalbėsiu moteris abortų nesidaryti”, - kaip jums atrodytų tokia reklama ? Klaikiai? Nesąžiningai? Spekuliatyviai? Bet gi joje skambėtų gryna tiesa. Aišku išskyrus pažadą pakeisti pasaulį, nes tai net Michaeliui Jacksonui nepavyko.
E. Dragūnas linksminosi Beyonce's koncerte ir su kitais gerbėjais laukė jos prie viešbučio  (19)
2014 m. rugsėjo 14 d. 18:15
Atlikėjas Egidijus Dragūnas savaitgalį viešėjo Paryžiuje . Naudodamasis proga, kad Prancūzijos sostinėje koncertuoja Beyonce , dainininkas nusprendė apsilankyti pasaulinio garso žvaigždės pasirodyme.
Gražuolis iliuzionistas pasiekė Gineso rekordą  (27)
2014 m. rugsėjo 5 d. 17:25
„ Siemens “ arenoje susirinkę krepšinio aistruoliai galėjo ne tik stebėti Lietuvos krepšinio rinktinės pergalę, bet ir tapti unikalaus reginio liudininkais. Iliuzionistas Rokas Bernatonis pademonstravo triuką, kuriuo pasiekė pasaulinį Gineso rekordą ir pasidalino nuotaikingu video, kuriame garsiausios šalies įžymybės padeda ruoštis šiam pasiekimui.
Lietuviai zelandams šoks polką „Bitutė pilkoji“, o dukroms duos Ado vardą?  (52)
2014 m. rugsėjo 5 d. 15:45
Krepšinio virusas neaplenkė ir DELFI skaitytojų. Pasibaigus Lietuvos rinktinės varžyboms, komentatoriai dalinasi savo nuomonėmis ir diskutuoja. Kai nuotaikos pakilios – komentarų šmaikštumas neribotas. DELFI nusprendė pasidalinti su skaitytojais linksmiausiais komentarais.
Druska: kuo naudinga ar žalinga ir ar tikrai reikia jos atsisakyti  (14)
2014 m. rugsėjo 2 d. 06:30
Druska – kasdien vartojamas maisto pagardas. Pastaruoju metu dažnai perspėjama apie druskos žalą organizmui. Tai nejaugi reikia valgyti tik prėską maistą? Juk druska vartojama ne vieną tūkstantmetį – kodėl šitiek amžių nekenkdavo, ar anksčiau druska buvo kitokia? Tikrai taip!
E. Dragūnas prabilo po liūdnai pasibaigusio vakarėlio: užtikau savo mergą su kita  (292)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 17:21
Šeštadienio vakarą grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno gyvenimo draugė Vilniaus senamiestyje šventė savo 30-ąjį jubiliejų. Jos pasveikinti į Rotušės aikštės prieigose įsikūrusį barą „Biblioteka“ rinkosi artimieji ir draugai. Tačiau šventę kiek aptemdė nemalonus incidentas – dainininkas susižalojo ranką. Apie tai naujienų portalui DELFI patvirtino šventėje dalyvavęs porai artimas asmuo.
Kokiomis naujienomis socialiniuose tinkluose savo sekėjus „maitina“ garsenybės?  (29)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 09:44
Žinomi politikai, atlikėjai, laidų vedėjai ir visuomenės veikėjai socialiniuose tinkluose subūrė šimtatūkstantines pasekėjų armijas, su kuriomis kiekvieną dieną dalinasi ne tik savo asmeninio gyvenimo detalėmis ar pastabomis apie nūdienos aktualijas.
Prieš 30 metų jubiliejų ant E. Dragūno mylimosios rankos sutvisko prabangus žiedas  (44)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 22:02
Grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno mylimoji Eleonora Sebrova priešpaskutinę vasaros dieną švenčia savo gimtadienį. Dar prieš gimtadienį internete mergina pademonstravo naują žiedą, kuris pakurstė diskusijas apie sužadėtuves.
Buvo užblokuota skandalingais pareiškimais perpildyta „Sel“ paskyra „Facebooke“  (25)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 16:09
Socialiniame tinkle „Facebook“ kuriam laikui buvo užblokuota daugiau nei 175 000 gerbėjų turinti grupės „Sel“ paskyra. Joje ne tik rengiami konkursai kvietimams laimėti ar dalinamasi informacija apie artėjančius renginius. Dažnai joje publikuojami ir itin drąsūs pareiškimai apie Lietuvos aktualijas, politiką ir konkrečius asmenis.
Atsirado neaiškiomis aplinkybėmis dingęs E. Dragūno vaizdo klipas  (29)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 11:41
Pavasarį Los Andžele naujausiam savo kūriniui „Kam tu meldiesi“ vaizdo klipą su profesionalia komanda nufilmavęs Egidijus Dragūnas gerbėjams pranešė, jog dingo prabangaus vaizdo klipo medžiaga .
E. Dragūną vagyste kaltinęs fotografas V. Alesius atleido dainininkui  (10)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 12:14
Iš dainininko Egidijaus Dragūno siekusiam prisiteisti 10 tūkst. litų fotografui Vincui Alesiui nebereikės vaikščioti į teismo posėdžius. Grupės „Sel“ lyderis ir V. Alesius pasirašė taikos sutartį.
Į Kauną grįžta didžiausias vasaros klubinis įvykis  (1)
2014 m. liepos 21 d. 14:08
Šį penktadienį, liepos 25 dieną, „ Kauno Jachtklube“ po žvaigždėmis jau trečią vasarą iš eilės griaudės spalvingas vienos nakties festivalis „Open Air“. Didžiausio vasaros klubinio įvykio Kaune lankytojus šokdins garsus Amerikos didžėjus Josh Gabriel .
Pamirštą Klaipėdos vasaros estradą gelbėja tik E. Dragūnas  (29)
2014 m. liepos 10 d. 16:22
Praėjusį savaitgalį Klaipėdos Vasaros estradoje nugriaudėjo Egidijaus Dragūno koncertas, į kurį susirinko 17 tūkst. žmonių. Per pastaruosius metus prieš tris dešimtmečius pastatytoje estradoje tokius masinius koncertus rengia tik „Sel“ grupės lyderis.
V. Mauručaitės dukra Vasha pažėrė E. Dragūnui kritikos: nesuprantu, kodėl žmonės eina į jo koncertus  (480)
2014 m. liepos 9 d. 15:02
Atlikėjos Viktorijos Mauručaitės dukra Gabrielė Grygolaitytė , prisistatanti sceniniu slapyvardžiu Vasha, turi ne tik vokalinius duomenis, bet ir didelių ambicijų. Mergina nebijo kritikuoti vieną ryškiausių Lietuvos atlikėjų Egidijų Dragūną . 19-metės siekis – tapti garsesne už patį „Sel“ grupės lyderį.
Po apsilankymo Klaipėdoje liko šokiruoti  (231)
2014 m. liepos 8 d. 12:02
Sakoma, jog Klaipėda – tai vasaros pramogų sostinė. Juk ir lietuviai, ir užsieniečiai užplūsta pajūrį pasilepinti jūros bangomis. Tačiau mano galva bent jau Klaipėda tam visiškai nepasiruošusi. Todėl šį miestą - „veidą į Vakarus“ - geriausiu atveju galima pavadinti driskana, pilną nevaldomų elgetų ir apsileidusių maitinimo įstaigų.
Po SEL koncerto minia girtų jaunuolių suniokojo BMW ir sumušė jo vairuotoją  (781)
2014 m. liepos 7 d. 12:29
Liepos 6-osios naktį Klaipėdoje, parke prie Vasaros estrados , girtų jaunuolių minia užpuolė automobilį BMW . Jie sumušė ir suspardė vairuotoją, apiplėšė jį. Užpuolime dalyvavo ir girtos merginos.
Po koncerto minia girtų jaunuolių suniokojo BMW ir sumušė jo vairuotoją  (35)
2014 m. liepos 7 d. 12:27
Liepos 6-osios naktį Klaipėdoje, parke prie Vasaros estrados, girtų jaunuolių minia užpuolė automobilį BMW. Jie sumušė ir suspardė vairuotoją, apiplėšė jį. Užpuolime dalyvavo ir girtos merginos.
Paslaptis išaiškėjo: Lietuvos atlikėjai į JAV neįleisti dėl konkrečios priežasties  (151)
2014 m. liepos 7 d. 05:30
Kodėl Lietuvos žvaigždėms prieš nosį duris užtrenkia Jungtinės Amerikos Valstijos ( JAV )? Pasirodo, dėl vadybininkų noro sutaupyti Lietuvos atlikėjai neišsiima darbo vizų ir į JAV bando prasmukti pagal bevizio režimo programą. Pagauti atlikėjai išgrūdami lauk ir rizikuoja ateityje būti visai neįleisti į JAV.
SEL koncerto vakarėlyje įspūdingų moterų susibūrimas  (10)
2014 m. liepos 7 d. 01:49
Šeštadienio vakarą Klaipėdos vasaros estradoje vykęs grandiozinis SEL koncertas į uostamiestį sukvietė tūkstantines žmonių minias. Vos pasibaigus koncertui linksmybės prasitęsė naktiniame klube „PORT by BarBar'a“, kur vyko oficialios koncerto dūzgės.
Klaipėdoje viešėjusi G. Rusytė vakarą leido E. Dragūno koncerte  (39)
2014 m. liepos 6 d. 00:32
Šeštadienį Klaipėdos vasaros estradoje vykusio grandiozinio grupės „Sel“ koncerto nepraleido ir būrys garsių Lietuvos žmonių. Jiems geriausioje estrados vietoje, atskirai nuo kitų grupės gerbėjų, buvo įrengta speciali pakyla. Ten su bičiulių kompanija apsilankė ir Niujorke, JAV , gyvenanti deimantų vertintoja, modelis Giedrė Rusytė .
„Sel“ Klaipėdoje: 15 000 gerbėjų šėlo negailėdami savęs  (134)
2014 m. liepos 6 d. 00:18
Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarėse, šeštadienį, Klaipėdą sudrebino grandiozinis grupės „Sel“ koncertas. Organizatorių teigimu, į Klaipėdos vasaros estradoje vykusį renginį susirinko per 15 000 grupės gerbėjų. Keli tūkstančiai žmonių, nepanorusių mokėti už bilietus nuo 50 iki 200 litų, koncerto klausėsi estrados prieigose už tvorų.
Klaipėda ruošiasi metų koncertui  (31)
2014 m. liepos 4 d. 18:52
Klaipėdos vasaros estradoje verda darbai. Beveik 20 žmonių montuoja įrangą šeštadienio vakarą čia vyksiančiam grandioziniam grupės „Sel“ koncertui. Iš Latvijos atvykusiuose sunkvežimiuose – dešimtys dėžių su garso ir vaizdo aparatūra. 15 tūkstančių gerbėjų miniai rytoj koncertuosiantis Egidijus Dragūnas žada kvapą gniaužiantį šou dvylikos metrų aukščio scenoje.
E. Dragūno investicijos į šou – 400 tūkst. litų  (11)
2014 m. liepos 1 d. 13:28
Šį šeštadienį, liepos 5 dieną, Baltijos jūra banguos kur kas stipriau - pajūrį savo decibelais, įspūdingais fejeverkais ir gausiu gerbėjų buriu sudrebins " SEL Grand šou". Klaipėdos vasaros estradoje vyksiančiame renginyje rankas į viršų kelsiantys net penkiolika tūkstančių melomanų taps įspūdingo reginio liudininkais: grupė pasirodys rekordinio dydžio scenoje. Jau dabar kalbama, jog "SEL Grand Show" bus didžiausias lietuviškas renginys šią vasarą, savo masiškumu pralenksentis net ir muzikos festivalius su užsienio žvaigždėmis.
E. Dragūnas puikuojasi dešimčių tūkstančių vertu aksesuaru  (88)
2014 m. birželio 27 d. 15:24
Aktyviai socialiniuose tinkluose naujienas mėgstantis skelbti „Sel“ grupės lyderis Egidijus Dragūnas šį kartą ten pasidalino dviprasmiškomis nuotraukomis – joje matyti itin brangiu ir prabangiu laikrodžiu papuošta vyro ranka.
Vasha pristato naują dainą!  (16)
2014 m. birželio 26 d. 15:40
Radijo stočių eterius šiandien pasiekė nauja atlikėjos Vasha daina „Shiver“. Neabejojama, jog madingu muzikiniu skambesiu išsiskiriantis kūrinys šią vasarą taps daugelio vakarėlių starto pradžia.
Prieš „Sel“ koncertą Klaipėdoje – E. Dragūno dovanos  (18)
2014 m. birželio 26 d. 12:41
Iki liepos 5 dienos, kuomet Klaipėdos vasaros estradoje rankas į viršų kels net penkiolika tūkstančių grupės „Sel“ gerbėjų, liko savaitė. Egidijus Dragūnas sako, kad renginiui jau visiškai pasiruošta, jis net neabejoja, jog "SEL Grand Show" bus didžiausias lietuviškas renginys šią vasarą, savo masiškumu ir rekordais pralenksentis net ir muzikos festivalius su užsienio žvaigždėmis.
Seksualioji Vasha pristato naują kūrinį  (12)
2014 m. birželio 25 d. 17:03
Radijo stočių eterį trečiadienį pasiekė nauja atlikėjos Vashos daina „Shiver“. Neabejojama, jog madingu muzikiniu skambesiu išsiskiriantis kūrinys šią vasarą taps daugelio vakarėlių starto skelbėju.
"Oskaro" statulėlė aukcione parduota už beveik 80 000 dolerių  (8)
2014 m. birželio 24 d. 17:30
Prieš daugiau nei 70 metų įteikta prestižinė „Oskaro“ statulėlė aukcione JAV parduota už beveik 80 000 dolerių.