SEL

E. Dragūnas kreipėsi į Prezidentę D. Grybauskaitę  (508)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 12:43
„Sel“ grupės lyderis Egidijus Dragūnas keičia savo įvaizdį ir nori kurti reikšmingus Lietuvai projektus. Pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI šaltinių žiniomis, „Sel“ lyderis šią savaitę kreipėsi į Prezidentę.
Įtiko SEL'ui - dabar stengiasi suvilioti ir arabus  (8)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 18:56
Tai, ką kiti vadino tik pavieniais kūrybiniais projektais, vos per kelis metus išsivystė į daug žadantį interaktyvių vaizdo projekcijų bei multimedijos sprendimų startuolį „ PM Screen “. Jis Lietuvos rinkos marškinėlius jau išaugo ir dabar stengiasi užkariauti milžiniškas užsienio rinkas. Viena įdomiausių – didžiulį potencialą turintys Artimieji Rytai . Nuo kovo mėnesio vienas iš startuolio kūrėjų Antanas Stasiūnas ten praleidžia gerokai daugiau laiko nei Lietuvoje , todėl jau gali papasakoti apie tenykštes verslo ypatybes.
E. Dragūnas atskleidė būsimų vestuvių detales  (58)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 15:01
Šeštadienį Kėdainiuose vykusioje koncerno „ Vikonda “ jubiliejaus šventėje dalyvavo ir žymus Lietuvos dainininkas Egidijus Dragūnas - SEL .
Klaipėdos vasaros estrada: kaip prie renovacijos prisidės Ž. Žvagulis?  (4)
2015 m. liepos 15 d. 14:12
Rugpjūčio 7 dieną Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks dainininko Žilvino Žvagulio 50-mečio koncertas su būriu jo scenos bendražygių. Svečiams skirtuose kvietimuose Ž. Žvagulis prašo nesirūpinti dovanomis ir verčiau paaukoti lėšų Vasaros estrados renovacijai. Pasak Klaipėdos savivaldybės atstovų, dėmesio estrados renovacijai nešykštėjo ir neseniai atsisveikinimo koncertą uostamiestyje surengęs „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas , bet jo pažadai kol kas nedavė vaisių. Tikimasi, kad Ž. Žvagulis bus konkretesnis.
Neištesėtus E. Dragūno pažadus dangstys Ž. Žvagulis  (10)
2015 m. liepos 15 d. 13:37
Rugpjūčio 7 dieną Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks dainininko Žilvino Žvagulio 50-mečio koncertas su būriu jo scenos bendražygių. Svečiams skirtuose kvietimuose Ž. Žvagulis prašo nesirūpinti dovanomis ir verčiau paaukoti lėšų Vasaros estrados renovacijai. Pasak Klaipėdos savivaldybės atstovų, dėmesio estrados renovacijai nešykštėjo ir neseniai atsisveikinimo koncertą uostamiestyje surengęs SEL lyderis Egidijus Dragūnas , bet jo pažadai kol kas nedavė vaisių. Tikimąsi, kad Ž. Žvagulis bus konkretesnis.
Su „Sel“ dirbęs Ž. Žusinas pristato savo solinį kūrinį
2015 m. liepos 15 d. 12:46
Naujas atlikėjas Bird Green pristato pirmąjį kūrinį pavadinimu „Speed the light“, video klipą ir fotosesiją.
Naujos kartos dizainerė K. Svilaitė: mane įkvepia konkurencija  (22)
2015 m. liepos 13 d. 20:54
Šiais metais Lietuva mini 25-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines. Ta proga Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga pristato projektą „ Nepriklausomybės karta “, pasakojantį apie jaunos ir nepriklausomos kartos atstovus, garsinančius Lietuvą įvairiose srityse.
SEL atsisveikino su Klaipėdos publika  (13)
2015 m. liepos 5 d. 02:40
Klaipėdos Vasaros estradoje įvyko grandiozinis koncertas “SEL Grand Show 2015”. Kiek daugiau nei dvi valandas trukęs renginys – tai pirmasis grupės SEL atsisveikinimo su Lietuvos gerbėjais koncertas.
SEL atsisveikino su Klaipėdos publika: tūkstantinė minia ir su policija atlydėtas E. Dragūnas  (422)
2015 m. liepos 4 d. 21:16
Klaipėdos Vasaros estradoje įvyko grandiozinis koncertas “ SEL Grand Show 2015”. Kiek daugiau nei dvi valandas trukęs renginys – tai pirmasis grupės SEL atsisveikinimo su Lietuvos gerbėjais koncertas.
E. Dragūnas: už prekybą narkotikais reikia mirties bausmės  (157)
2015 m. liepos 3 d. 17:13
Muzikos festivalyje „Sūpynės“ nuo narkotikų mirus jaunai merginai, grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas „Žinių radijui“ penktadienį sakė, kad už prekybą narkotikais reikėtų taikyti mirties bausmę. Tačiau kokią bausmę reiktų taikyti už kvaišalų laikymą ir vartojimą, nepaminėjo.
„Sel“ koncertas Klaipėdoje – ribotam žiūrovų skaičiui  (8)
2015 m. birželio 26 d. 12:37
Jau kitą šeštadienį, liepos 4 dieną, Klaipėdos Vasaros estradoje įvyks grandiozinis koncertas “Sel Grand Show 2015”. Kiek daugiau nei dvi valandas truksiantis renginys šiemet vyks didžiausioje per visą „Sel“ grupės istoriją mobiliojoje scenoje, kurios plotis siekia 60 metrų.
„120s“ žinios: 325 eurai ir E. Dragūnas trimis žodžiais  (1)
2015 m. birželio 17 d. 17:16
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: minimali alga didėja iki 325 eurų, ES pratęsė sankcijas Rusijai, Krepšininko D. Rediko tėvas rastas negyvas, E. Dragūnas apibūdino save trim žodžiais.
Jaunas ir laimingas E. Dragūnas: mano viduje dabar – ramybė  (77)
2015 m. birželio 17 d. 14:33
Trečiadienį tiesioginėje DELFI konferencijoje viešėjo vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų, grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas . Pašnekovas atsakė į visus klausimus, kurie jo gerbėjams nedavė ramybės ir pristatė savo artėjančius koncertus.
E. Dragūnas demonstruoja toleranciją: net mano kirpėjas – gėjus  (103)
2015 m. birželio 17 d. 13:38
Trečiadienį tiesioginėje DELFI konferencijoje viešėjo vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų, grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas. Pašnekovas atsakė į visus klausimus, kurie jo gerbėjams nedavė ramybės ir pristatė savo artėjančius koncertus. Atlikėjas taip pat prisipažino jau du mėnesius nevartojantis alkoholio.
Naują kūrinį pristatantis Sasha Song: dainoje yra burtas, kuris leis visiems greičiau įsimylėti
2015 m. birželio 12 d. 13:19
Vasarai prasidėjus atlikėjas Sasha Song pristato savo naujausią vasaros dainą, kurią, kaip pats atlikėjas sako, sukūrė per keletą dienų.
Nustebino žmonių reakcija į „Ten Walls“ pasisakymus  (63)
2015 m. birželio 9 d. 12:33
Lietuvos futbolo federacija turėtų būti dėkinga Marijui Adomaičiui – dėl jo skandalo Lietuvos rinktinės tragišką žaidimą aptarinėjo tik maža dalis visuomenės. Aš taip pat nenorėčiau aptarinėti futbolininkų pasirodymo, kuo mažiau dėmesio jie gaus, tuo greičiau pradės daryti išvadas (taip, aš esu naivus). Labiau norėčiau pakalbėti apie pasaulinę žvaigždę „Ten Walls“ ir jo gerbėjus.
K. Vyšniauskas. „Ten Walls“ sienos sugriuvo. Ko išmokome iš liūdnos istorijos?  (1052)
2015 m. birželio 9 d. 10:29
Nuo šiol birželio 8-ąją kalendoriuose apsibraukime juodai ir skirkime tylos minutę : tai yra liūdniausia diena šiuolaikinei lietuviškai muzikai. Dėl to, kad Marijus Adomaitis vienu homofobišku įrašu feisbuke susigriovė karjerą, nesidžiaugia niekas – net gėjai, kuriuos jis pavadino „kitos veislės veikėjais“. Kodėl taip atsitiko ir ką iš šios istorijos turime išmokti?
A. Mamontovas atvirai – apie „verktinius“, naująjį albumą ir kitus dalykus  (24)
2015 m. birželio 4 d. 12:42
Kaip visada atviras ir nuoširdus dainininkas Andrius Mamontovas ketvirtadienio rytą apsilankė DELFI konferencijoje, kurioje jis atsakinėjo į skaitytojų pateiktus klausimus. Čia jis kalbėjo apie savo naująjį albumą, kodėl užtaria B. Tiškevič-Hasanovą ir ką galėtų dirbti be gitaros atsidūręs Norvegijoje.
A. Užkalnis. Kompleksuotų provincialų kodas  (559)
2015 m. gegužės 27 d. 14:15
Žinote, ką pagalvojau? Dar nežinote, tuoj sužinosite. Pagalvojau štai ką. Rusų propaganda, kai bando mus parodyti kaip atsilikusį kraštą, kuriame tarpsta pašalusias per žiemą bulves graužiantys kaimiečiai-pitekantropai (tie, kas dar neišvyko šikinykų šveisti į Airiją), be reikalo stengiasi.
Susižadėjusi Monika Liu: ar gali būti geresnis derinys už muziką ir meilę  (13)
2015 m. gegužės 25 d. 17:05
Prieš kelerius metus Monika Liubinaitė, geriau žinoma sceniniu Monikos Liu vardu, išgarsėjo kartu su SEL , Mario Basanovu ir Silence Family kurtomis bendromis dainomis, o tuomet greitai dingo iš Lietuvos muzikos mylėtojų akiračio. Laimėjusi stipendiją JAV esančiame prestižiniame Berklee muzikos koledže, ji persikėlė į Bostoną, dar vėliau – į Londoną, kur iki šiol kuria muziką bei gyvena su mylimuoju būgnininku Marijumi Aleksa.
„We Run Vilnius“ varžybose – žinomų sportininkų pergalės  (119)
2015 m. gegužės 24 d. 09:39
Nuo ankstyvo sekmadienio ryto Vilnių užvaldė bėgimo manija – čia vyko „DNB | NIKE We Run Vilnius“ varžybos, kuriose dalyvavo kiek daugiau nei 7 tūkstančiai bėgimo entuziastų. Tarp dalyvių – ir gausi portalo DELFI komanda.
Po SEL koncerto įkaušusių jaunuolių suspardytas verslininkas pats liko kaltas: esu šokiruotas  (219)
2015 m. gegužės 13 d. 12:42
Dešimt mėnesių laukęs, kol policija ištirs, kas jį sumušė po grandiozinio SEL koncerto, kuris pernai liepos 5-ąją vyko Klaipėdoje, verslininkas sužinojo, kad pats yra kaltas, jog jį užpuolė įkaušę jaunuoliai. „Lietuvoje – anarchija. Vadinasi, tave gali spardyti visi, kurie nori, paskui policijai jie pasakys, kad nespardė, o nukentėjusysis pats liks kaltas“, – prokurorės nutarimas šokiravo vyrą.
Apie E. Dragūno koncertą „Mis USSR“ rinkimuose: tai tas pats, kaip šokti ant motinos kapo  (1316)
2015 m. balandžio 30 d. 17:44
Gegužės 1 dieną Londone vyks kontroversiškai vertinami buvusios Sovietų Sąjungos gražuolių rinkimai „Miss USSR UK “. Renginyje pakviestas koncertuoti ir vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų Egidijus Dragūnas .
D. Bilevičiūtė įžeistą garbę gins teisme  (86)
2015 m. balandžio 28 d. 12:49
TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pateiks pačius karščiausius žvaigždžių konfliktus. Neseniai į tikrą žodžių karą su vienu pramogų pasaulio žurnalistu įsivėlusi dainininkė Daina Bilevičiūtė žada kreiptis į teismą. Žurnalistas socialiniame tinkle pasidalino žinomos moters asmenine buitinės fotosesijos nuotrauka ir parašė komentarą „Va jums visos mados infekcijos nuneštos.“ Dainininkė ne juokais supyko.
„Miss USSR“ organizatorė: jei atvirai, man gaila jūsų šalies dalyvių  (858)
2015 m. balandžio 26 d. 10:48
Prieštaringai vertinamas skandalingas grožio konkursas „Miss USSR “ Londone gegužės 1-ąją vyks jau trečią kartą.
G. Azguridienė. Rafinuoti produktai: kas jie tokie?  (25)
2015 m. balandžio 25 d. 11:19
Tęsiame knygos „Maistas: ką mes darome su juo, o jis su mumis“ publikavimą. Šįkart antrojo skyriaus pirmoji tema - „Ko nori maisto pirkėjas?“ Knyga publikuojama nuo pradžių. Iki šiol publikuotas knygos dalis galite rasti čia .
Garsiausi šalies pramogų pasaulio kelių ereliai ir jų nuodėmės  (38)
2015 m. balandžio 24 d. 21:57
Pramogų pasaulio atstovams, kaip ir paprastiems mirtingiesiems, kartais tenka mindyti teismų slenksčius. Šįkart DELFI savo skaitytojams siūlo apžvelgti pastarųjų metų pramogų pasaulio kelių erelius, kurie prie vairo sėdosi po taurelės kitos, statė automobilius neleistinose vietose ar paspaudė greičio pedalą. Kai kurie jų yra tikri Kelių eismo taisyklių pažeidėjai-rekordininkai.
27 lietuviški klipai: nuogybės, prabangūs automobiliai ir fantastinių filmų scenarijai  (15)
2015 m. balandžio 24 d. 13:27
Per pastaruosius metus Lietuvos atlikėjai savo dainoms sukuria vis originalesnių vaizdo klipų. Internete galima rasti ne tik iš nuotraukų sudėliotų vaizdelių, bet ir išties kokybiškų, originalių darbų.