SEL

Po skyrybų su E. Dragūnu, ilgametė jo mylimoji E. Sebrova išvyko iš Lietuvos  (28)
2015 m. lapkričio 27 d. 13:34
Sklinda kalbos, kad buvusi skandalisto Egidijaus Dragūno mergina, dainininkė Eleonora Sebrova jau pora mėnesių gyvena Londone .
E. Dragūnas dalijasi gerumu: labdarai paaukojo daugiau nei 60 tūkst. eurų  (100)
2015 m. lapkričio 26 d. 13:26
Šiuo metu intensyviai grandioziniam ir brangiausiam savo koncertui besiruošiantis Egidijus Dragūnas rado laiko ir geriems darbams. Selas viešai prisipažino labdarai paaukojęs penkiaženklę sumą – 61 000 eurų.
Prieš grandiozinį SEL koncertą Kaune Egidijus Dragūnas paskelbė svarbią naujieną  (77)
2015 m. lapkričio 25 d. 15:22
Likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki didžiausio ir įspūdingiausio šiais metais muzikinio šou Lietuvoje – SEL koncerto „360“ – grupės lyderis Egidijus Dragūnas paniręs į paskutinius organizacinius reikalus.
Prieš grandiozinį koncertą E. Dragūnas ruošiasi paskelbti svarbią naujieną  (49)
2015 m. lapkričio 25 d. 14:23
Likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki didžiausio ir įspūdingiausio šiais metais muzikinio šou Lietuvoje – SEL koncerto „360“ – grupės lyderis paniręs į paskutinius organizacinius reikalus. Egidijus Dragūnas gerbėjams netrukus paskelbs svarbią naujieną.
E. Dragūnas gerbėjus nustebino kardinaliais išvaizdos pokyčiais  (132)
2015 m. lapkričio 21 d. 16:15
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas , šiuo metu bandantis atsitiesti po skausmingų skyrybų su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova , ėmėsi ryžtingų pokyčių.
Lietuvos kelių ereliai: kai garsenybės sėda už vairo gerokai įkaušę  (85)
2015 m. lapkričio 21 d. 14:14
Išgėrė kelis bokalus ir nusprendė, jog vis dar gali sėsti už vairo. Girdėta situacija? Šitaip į pareigūnų glėbį „su kvapeliu“ yra įpuolęs ne vienas žinomas žmogus.
Emocinį nuosmukį išgyvenančiam E. Dragūnui – teismo smūgis: atėmė teisę vairuoti  (135)
2015 m. lapkričio 18 d. 10:44
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas (39 m.) niekaip negali nutraukti nesėkmių maratono – savaitgalį neblaivus sėdo prie vairo, o dabar Vilniaus miesto apylinkės teisme baudžiamas ir už dusyk viršytą greitį.
E. Dragūnui įgėlė dėl viešo atsiprašymo  (144)
2015 m. lapkričio 16 d. 18:49
Žinia apie savaitgalį girtą prie vairo sučiuptą grupės „Sel“ lyderį Egidijų Dragūną apskriejo ir žiniasklaidą, ir socialinius tinklus.
E. Dragūnas sulaikytas girtas prie vairo  (15)
2015 m. lapkričio 15 d. 10:40
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie vidurnaktį, Vilniaus centre policija sulaikė grupės „Sel“ lyderį Egidijų Dragūną. Jis girtas vairavo automobilį „Mercedes“.
Vidurnaktį Vilniaus centre girtas Selas sulaikytas prie visureigio vairo  (831)
2015 m. lapkričio 15 d. 00:36
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie vidurnaktį, Vilniaus centre policija sulaikė grupės „Sel“ lyderį Egidijų Dragūną . Jis girtas vairavo automobilį „Mercedes“.
Per policijos reidą pričiuptas E. Dragūnas atskleidė ateities planus  (49)
2015 m. lapkričio 14 d. 11:12
Penktadienio vakarą pareigūnai vykdė reidą. Vilniuje reidas vyko nuo pat vidurnakčio iki šeštadienio paryčių. Reido metu sustabdytas Egidijus Dragūnas pareigūnams ne tik atskleidė ateities planus, bet ir pasigyrė, esą jau rado auklę.
Reido naujienos: „Holiday Inn“ direktorius važinėjasi girtas, o Selas išsirinko auklę  (128)
2015 m. lapkričio 14 d. 10:34
Vilniečiai niekaip nepasimoko: nors savaitgalių naktimis sostinėje nuolat rengiami Kelių policijos reidai , vairuotojai vis tiek važinėja girti. Naktį iš penktadienio į šeštadienį įkliuvo 10 neblaivių vairuotojų. Dar apie 40 buvo išgėrę, tačiau neviršijo leidžiamos normos.
E. Dragūnas tęsia gražią tradiciją: pasakė, kam ir kodėl dovanos 1000 kvietimų į grandiozinį šou  (47)
2015 m. lapkričio 10 d. 15:35
„Geri darbai visada grįžta gerumu atgal“, - įsitikinęs grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas , ne vienerius metus tęsiantis savo filantropinę veiklą. Gruodžio 5-ąją įžymybė rengia kone brangiausią lietuvių atlikėjo koncertą Lietuvos muzikos istorijoje. 20 000 žmonių – tiek klausytojų laukiama SEL šou „360“. Tačiau tūkstantis žmonių galės jaustis ypatingai, nes į renginį pateks nemokamai.
Tapti Egidijaus Dragūno vaiko aukle panoro tūkstančiai  (1)
2015 m. lapkričio 9 d. 19:57
Sekmadienį grupės SEL lyderis socialiniame tinkle pranešė, kad ieško auklės savo sūnui. Garsenybė skelbė, kad mokės 1500 eurų per savaitę atlygį. Akimirksniu naujieną išplatino daugelis žiniasklaidos priemonių, o Egidijus sulaukė tūkstančių kandidatūrų.
Selo sūnaus auklės atranka – populiaresnė už realybės šou: siūlosi tūkstančiai  (14)
2015 m. lapkričio 9 d. 17:37
Sekmadienį grupės SEL lyderis socialiniame tinkle pranešė, kad ieško auklės savo sūnui. Garsenybė skelbė, kad mokės 1500 eurų per savaitę atlygį. Akimirksniu naujieną išplatino daugelis žiniasklaidos priemonių, o Egidijus sulaukė tūkstančių kandidatūrų.
E. Dragūno vaiko aukle nori būti tūkstančiai: pasakė, kokie pretendentai jam tinka  (350)
2015 m. lapkričio 9 d. 16:55
Sekmadienį grupės SEL lyderis socialiniame tinkle pranešė, kad ieško auklės savo sūnui. Garsenybė skelbė, kad mokės 1500 eurų per savaitę atlygį. Akimirksniu naujieną išplatino daugelis žiniasklaidos priemonių, o Egidijus sulaukė tūkstančių kandidatūrų.
E. Dragūnas ieško auklės: žadama alga privers aiktelėti  (445)
2015 m. lapkričio 8 d. 19:58
Neseniai su ilgamete mylimąja Eleonora Sebrova išsiskyręs grupės Sel lyderis Egidijus Dragūnas ieško pastiprinimo auginant sūnų. Atlikėjas siūlo darbą auklei ir žada jai stulbinantį atlyginimą
Žvaigždės-veteranai sudrebino sausakimšą Kauno areną  (74)
2015 m. lapkričio 7 d. 20:39
Kauno „Žalgirio“ arena šeštadienio vakarą vėl buvo sausakimša. Pilną didžiausią Baltijos šalyse areną gali sutraukti ne tik SEL ar " Žalgiris ", bet ir ne pirmos jaunystės užsienio grupės. Į devintojo dešimtmečio grupių – „CC Catch“, „Bad Boys Blue“ ir „Joy“ - koncertą visi bilietai buvo iššluoti.
Egidijus Dragūnas išsiskyrė su Eleonora  (21)
2015 m. lapkričio 7 d. 20:24
„Kadangi esu viešas ir matomas žmogus, siekdamas išvengti galimų dviprasmiškų situacijų oficialiai pranešu: mes su Eleonora nebe kartu“, - apie savo skyrybas pirmą kartą viešai paskelbė grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas . Vyras šiltai atsiliepia apie buvusią mylimąją ir dėkoja jai už, kaip pats sako, gražiausius gyvenimo metus.
E. Dragūnas prabilo apie skyrybas su E. Sebrova: mudu pasidavėme  (153)
2015 m. lapkričio 7 d. 17:18
„Kadangi esu viešas ir matomas žmogus, siekdamas išvengti galimų dviprasmiškų situacijų oficialiai pranešu: mes su Eleonora nebe kartu“, – apie savo skyrybas pirmą kartą viešai paskelbė grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas.
Kraujuojanti E. Sebrovos akis – žinutė buvusiam mylimajam E. Dragūnui?  (44)
2015 m. lapkričio 1 d. 07:31
Jau kurį laiką pramogų pasaulyje sklando kalbos, jog skirtingais keliais pasuko drauge per „Sel“ koncertus pasirodę ir vestuves šių metų gegužę planavę Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova. Nors pora apie tai garsiai nekalba, gandus tik sustiprina faktas, jog Selas neseniai grįžo iš atostogų Dubajuje, kur ilsėjosi be mylimosios, tik su sūnumi. Tuo tarpu Eleonora visai neseniai pašalino nuotraukas iš socialinio tinklo Instagram, taip lyg pradėdama naują gyvenimo etapą.
G. Kilčiauskienė nebesmerkia atlikėjų, kurios dainuoja „įvairiomis kūno dalimis“
2015 m. spalio 27 d. 10:39
Lapkričio 7 d. naujoje sostinės muzikinėje erdvėje – „Vienuolio Pub“– koncertuosianti Giedrė Kilčiauskienė sako jau seniai nebesmerkianti tų atlikėjų, kurios dainuoja „įvairiomis kūno dalimis“. Patyrusi dainininkė dainavimo mokė ne vieną žinomą šalies atlikėją. Ji įsitikinusi, kad dainuojant svarbiausia yra galva ir širdis, o natos ir balsas tėra tik priemonė išreikšti tai, ką jaučiame.
E. Dragūnas – apie karjeros pabaigą ir uždirbtus pinigus  (26)
2015 m. spalio 25 d. 18:16
Gruodžio mėnesį Kaune grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas (39) surengs tokį koncertą, kokio, kaip pats sako, Lietuvoje dar nedarė niekas. Šis renginys atlikėjui kainuos pasakiškus pinigus. O po šio pasirodymo Egidijus nori išeiti labai ilgų atostogų. „Jaučiuosi išsekęs ir labai noriu pabūti su šeima“, – pokalbio pradžioje sako žurnalo MIESTE.lt pašnekovas.
Egidijus Dragūnas su sūnumi pramogauja Dubajuje
2015 m. spalio 23 d. 13:38
Savo grandioziniam koncertui Kaune besiruošiantis grupės SEL lyderis, neseniai užsiminęs, kad yra itin pervargęs ir jam būtinos atostogos, šią savaitę išvyko į egzotiškąjį Dubajų, Jungtinius Arabų Emyratus.
Į egzotiškas atostogas E. Dragūnas išvyko be Eleonoros: kalbama, kad pora išsiskyrė  (107)
2015 m. spalio 23 d. 12:16
Savo grandioziniam koncertui Kaune besiruošiantis grupės SEL lyderis, neseniai užsiminęs, kad yra itin pervargęs ir jam būtinos atostogos, šią savaitę išvyko į egzotiškąjį Dubajų, Jungtinius Arabų Emyratus. Tačiau į kelionę vyras išsiruošė be savo ilgametės draugės.
Selas nustebino keistoku kreipimusi: ką aš pasirinksiu – gyventi ar mirti?  (33)
2015 m. spalio 21 d. 01:36
Po praėjusį savaitgalį Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjusio Džordanos Butkutės šou „Aš – karalienė“, Lietuvos pramogų pasaulio užkulisiai verda nuo spėliojimų, ar Selas šiemet toje pačioje arenoje sugebės surengti įspūdingesnį koncertą ir pritraukti daugiau žiūrovų.
Paaiškėjo, kiek žmonių apsilankė Džordanos koncerte: netoli iki Selo rekordo  (11)
2015 m. spalio 19 d. 15:00
Tai, ką šeštadienio vakarą pamatė Kauno „Žalgirio“ arena, nuodėmė palikti istorijai. Todėl nuspręsta, kad visų laikų įspūdingiausias ne tik Džordanos Butkutės , bet, ko gero, visos Lietuvos šou tęs savo kelionę. Koncertas „Aš – Karalienė!“ netrukus bus parodytas ir Vilniaus bei kitų didmiesčių arenose.
Egidijus Dragūnas atšaukia savo pasirodymą: kalti diletantai  (64)
2015 m. spalio 16 d. 16:13
Lapkričio 15 dieną Didžiosios Britanijos mieste Piterbore turėjęs vykti grupės SEL pasirodymas yra atšaukiamas dėl koncerto organizatorių aplaidumo. Dėl to grupės lyderis Egidijus Dragūnas atsiprašė savo gerbėjų ir davė jiems pažadą.
E. Dragūnas dėl organizatorių aplaidumo atšaukia vieną savo koncertų  (55)
2015 m. spalio 16 d. 15:14
Lapkričio 15 dieną Didžiosios Britanijos mieste Piterbore (Peterborough) turėjęs vykti grupės SEL pasirodymas yra atšaukiamas dėl koncerto organizatorių aplaidumo. Dėl to grupės lyderis Egidijus Dragūnas atsiprašė savo gerbėjų ir davė jiems pažadą.