SEL

M. Mikutavičiaus ir E. Dragūno gerbėjų nuomonė: kurio muzikinis vaizdo klipas kietesnis?  (53)
2014 m. spalio 24 d. 13:32
Praėjusią savaitę savo pirmąjį muzikinį vaizdo klipą pristatė atlikėjas Marijonas Mikutavičius . Šią savaitę gerbėjus ilgai lauktu klipu nustebino ir „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas . Šių dviejų Lietuvos muzikos grandų kinematografiniai darbai sulaukė didžiulio susidomėjimo ir, žinoma, diskusijų, kuris iš jų padarytas geriau.
Apsimetėliai vyskupai „Facebook“: dek pragare, šunie  (109)
2014 m. spalio 24 d. 11:07
Lietuvos vyskupų konferencijos (LVK) pirmininkas Sigitas Tamkevičius kreipėsi į apsimetėliško LVK profilio socialiniame tinkle „Facebook“ kūrėjus, prašydamas išimti „pasijuokimui sukurtą puslapį“.
DELFI premjera. SEL - „Kam tu meldies“  (11)
2014 m. spalio 22 d. 16:20
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI skaitytojams pirmiesiems pristato dainos „Kam tu meldies“ vaizdo klipą. Gerbėjų širdis jau spėjusios užkariauti dainos klipas buvo filmuojamas Los Andžele, JAV.
DELFI premjera. E. Dragūnas pristato ilgai lauktą vaizdo klipą  (118)
2014 m. spalio 22 d. 15:31
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI skaitytojams pirmiesiems pristato dainos „Kam tu meldies“ vaizdo klipą. Gerbėjų širdis jau spėjusios užkariauti dainos klipas buvo filmuojamas Los Andžele, JAV .
Žvaigždės liaupsina naują kūrinį  (14)
2014 m. spalio 20 d. 11:51
Hiphopo naujokų trijulė „Virš Mano Miesto“ (VMM) iš Vilniaus paleidžia ketvirtąjį radijo singlą „Virš gegutės lizdo“. Su VMM dirbančio prodiusavimo ir pankavimo klano „BrainWash Record$ Group“ atstovai dainą parodė nieko bendro su repu neturintiems žvaigždūnams ir sulaukė itin teigiamų atsiliepimų.
E. Dragūnas paviešino „Sel“ koncertų scenos eskizus ir atskleidė, kiek jam tai kainuos  (22)
2014 m. spalio 17 d. 11:32
Neseniai naują dainą "Ten kažkur giliai" iš netrukus pasirodysiančio „Sel“ albumo pristatęs Egidijus Dragūnas gali drąsiai džiaugtis - jo gerbėjų būrys nė kiek nesumažėjo. Per savaitę kūrinys oficialiame grupės " YouTube " kanale perklausytas beveik pusę milijono kartų. "Skaičiai ir toliau įrodo, kad einame teisingu keliu. Už tokį dėmesį gerbėjams atsidėkosime jau visai netrukus", - neabejoja Selas .
„Sel“ gerbėjai apie E. Dragūną: Dieve, saugok šitą žmogų  (53)
2014 m. spalio 13 d. 13:13
Praėjusios savaitės pabaigoje pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI įvyko „Sel“ naujos dainos premjera. Pasak grupės lyderio Egidijaus Dragūno,  „Ten kažkur giliai“  taps hitu.
Savaitgalio ritmai. Soliario ir V. Jakutienės duetas kaitino Vilniaus publiką  (6)
2014 m. spalio 11 d. 11:10
Penktadienį sostinės naktiniame klube „Grand Club Lietuva “ gerai visiems žinomi Lietuvos atlikėjai Soliaris ir Vita Jakutienė pristatė savo naująją kūrinį „What Have You Done“. Dainininkai ant scenos lipo su jauduliu, nes kaip ir koncerto metu prisipažino pats Soliaris, visada sunkiausia koncertuoti Vilniaus publikai, kurios skoniui ir reiklumui sunku įtikti. Vis dėlto bendras Soliario ir Vitos kūrinys buvo pasitiktas pilnos šokių aikštelės gerbėjų ovacijomis. Koncertą Soliaris baigė legendiniu grupės SEL kūriniu „Mes negalim gyventi be balių“.
DELFI premjera. E. Dragūnas neabejoja: naujausia „Sel“ daina taps himnu  (265)
2014 m. spalio 9 d. 18:38
Jau gruodžio 6 dieną „Sel“ gerbėjų laukia neeilinis įvykis. Kauno „Žalgirio“ arenoje viena populiariausių Lietuvos grupių pristatys naujausią albumą, kuriame be tokių hitų kaip su Mario Basanovu kurtas singlas „Aš žiūriu į tave pasauli", su „ Electronic I “ įrašyta daina „Lyja“, taip pat su Raigardu Tautkum kurta „Užmerkiu akis“ bei „Kam tu meldies“, bus dar devyni ką tik įrašyti kūriniai. Vienas jų šiandien - DELFI skaitytojų dėmesiui.
Grupė „Sel“ naujausią albumą pristatys penkiuose miestuose  (9)
2014 m. spalio 7 d. 09:15
Ketveri metai. Tiek didžiausiems „Sel“ gerbėjams teko laukti naujojo grupės albumo. Jau visai netrukus jo pristatymai įvyks net penkiuose miestuose. Pirmieji naujausias dainas išgirs fanai Londone , vėliau albumas bus pristatytas Vilniuje , Kaune , Šiauliuose bei Klaipėdoje .
Selas paaiškino, kodėl norėtų tapti meru: svarbu tiesūs keliai, kiti man po**i  (7)
2014 m. spalio 2 d. 13:58
Daugelis žiniasklaidos priemonių ketvirtadienio rytą pasičiupo grupės SEL paskyroje socialiniame tinkle pasirodžiusią žinutę apie jo ketinimą tapti sostinės meru.
E. Dragūnas paskelbė, kad norėtų būti Vilniaus meru: tai tik laiko klausimas  (80)
2014 m. spalio 2 d. 11:16
Ketvirtadienio rytą grupės „Sel“ paskyroje „ Facebooke “ – dar vienas netikėtas pareiškimas. Šį kartą joje pasirodė žinia, kad Egidijus Dragūnas kada nors ateityje norėtų siekti Vilniaus mero posto.
Pasinaudoję „Sel“ ir Ž. Grigaičio vardu pakurstė konfliktą  (98)
2014 m. spalio 1 d. 08:33
Pasinaudoję grupės „Sel“ ir Ž. Grigaičio vardu socialiniame tinkle „Facebook“ piktavaliai pakurstė konfliktą. Pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI ir Egidijus Dragūnas, ir Ž. Grigaitis pasakojo, kad tai – ne pirmas kartas.
M. Tyla apie muzikos verslo užkulisius: M. Basanov uždirbo tiek, kiek E. Dragūnas per 10 metų  (116)
2014 m. rugsėjo 25 d. 16:46
Vienas žinomiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Martynas Tyla atskleidė, kiek uždirba garsiausi Lietuvos atlikėjai. M. Tyla taip pat džiaugėsi, kad lietuviai pagaliau prasimušė į tarptautinę areną. Prodiuseris teigia, kad šuolis į TOP'ų viršūnes atneša ir didelius pinigus.
Po ilgos tylos grįžtanti Monika Liu pristato naują dainą: aš pati sau orkestras  (16)
2014 m. rugsėjo 21 d. 21:24
Kelerius metus tylėjusi daininkė Monika Liu pristato savo naują kūrybą – daina “Journey to the Moon” yra pirmasis singlas iš metų pabaigoje pasirodysiančio jos EP albumo.
R. Karaliūtė. Ateikite į koncertą, arba vaikučiai mirs  (86)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:59
„Sveiki, aš - Džordana Butkutė. Kažkada pasidariau abortą, dėl to labai gailiuosi. Iki šiol neturiu vaikų. Pirkit bilietą į mano koncertą ir aš įkalbėsiu moteris abortų nesidaryti”, - kaip jums atrodytų tokia reklama ? Klaikiai? Nesąžiningai? Spekuliatyviai? Bet gi joje skambėtų gryna tiesa. Aišku išskyrus pažadą pakeisti pasaulį, nes tai net Michaeliui Jacksonui nepavyko.
E. Dragūnas linksminosi Beyonce's koncerte ir su kitais gerbėjais laukė jos prie viešbučio  (19)
2014 m. rugsėjo 14 d. 18:15
Atlikėjas Egidijus Dragūnas savaitgalį viešėjo Paryžiuje . Naudodamasis proga, kad Prancūzijos sostinėje koncertuoja Beyonce , dainininkas nusprendė apsilankyti pasaulinio garso žvaigždės pasirodyme.
Gražuolis iliuzionistas pasiekė Gineso rekordą  (27)
2014 m. rugsėjo 5 d. 17:25
„ Siemens “ arenoje susirinkę krepšinio aistruoliai galėjo ne tik stebėti Lietuvos krepšinio rinktinės pergalę, bet ir tapti unikalaus reginio liudininkais. Iliuzionistas Rokas Bernatonis pademonstravo triuką, kuriuo pasiekė pasaulinį Gineso rekordą ir pasidalino nuotaikingu video, kuriame garsiausios šalies įžymybės padeda ruoštis šiam pasiekimui.
Lietuviai zelandams šoks polką „Bitutė pilkoji“, o dukroms duos Ado vardą?  (52)
2014 m. rugsėjo 5 d. 15:45
Krepšinio virusas neaplenkė ir DELFI skaitytojų. Pasibaigus Lietuvos rinktinės varžyboms, komentatoriai dalinasi savo nuomonėmis ir diskutuoja. Kai nuotaikos pakilios – komentarų šmaikštumas neribotas. DELFI nusprendė pasidalinti su skaitytojais linksmiausiais komentarais.
Druska: kuo naudinga ar žalinga ir ar tikrai reikia jos atsisakyti  (14)
2014 m. rugsėjo 2 d. 06:30
Druska – kasdien vartojamas maisto pagardas. Pastaruoju metu dažnai perspėjama apie druskos žalą organizmui. Tai nejaugi reikia valgyti tik prėską maistą? Juk druska vartojama ne vieną tūkstantmetį – kodėl šitiek amžių nekenkdavo, ar anksčiau druska buvo kitokia? Tikrai taip!
E. Dragūnas prabilo po liūdnai pasibaigusio vakarėlio: užtikau savo mergą su kita  (292)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 17:21
Šeštadienio vakarą grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno gyvenimo draugė Vilniaus senamiestyje šventė savo 30-ąjį jubiliejų. Jos pasveikinti į Rotušės aikštės prieigose įsikūrusį barą „Biblioteka“ rinkosi artimieji ir draugai. Tačiau šventę kiek aptemdė nemalonus incidentas – dainininkas susižalojo ranką. Apie tai naujienų portalui DELFI patvirtino šventėje dalyvavęs porai artimas asmuo.
Kokiomis naujienomis socialiniuose tinkluose savo sekėjus „maitina“ garsenybės?  (29)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 09:44
Žinomi politikai, atlikėjai, laidų vedėjai ir visuomenės veikėjai socialiniuose tinkluose subūrė šimtatūkstantines pasekėjų armijas, su kuriomis kiekvieną dieną dalinasi ne tik savo asmeninio gyvenimo detalėmis ar pastabomis apie nūdienos aktualijas.
Prieš 30 metų jubiliejų ant E. Dragūno mylimosios rankos sutvisko prabangus žiedas  (44)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 22:02
Grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno mylimoji Eleonora Sebrova priešpaskutinę vasaros dieną švenčia savo gimtadienį. Dar prieš gimtadienį internete mergina pademonstravo naują žiedą, kuris pakurstė diskusijas apie sužadėtuves.
Buvo užblokuota skandalingais pareiškimais perpildyta „Sel“ paskyra „Facebooke“  (26)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 16:09
Socialiniame tinkle „Facebook“ kuriam laikui buvo užblokuota daugiau nei 175 000 gerbėjų turinti grupės „Sel“ paskyra. Joje ne tik rengiami konkursai kvietimams laimėti ar dalinamasi informacija apie artėjančius renginius. Dažnai joje publikuojami ir itin drąsūs pareiškimai apie Lietuvos aktualijas, politiką ir konkrečius asmenis.
Atsirado neaiškiomis aplinkybėmis dingęs E. Dragūno vaizdo klipas  (29)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 11:41
Pavasarį Los Andžele naujausiam savo kūriniui „Kam tu meldiesi“ vaizdo klipą su profesionalia komanda nufilmavęs Egidijus Dragūnas gerbėjams pranešė, jog dingo prabangaus vaizdo klipo medžiaga .
E. Dragūną vagyste kaltinęs fotografas V. Alesius atleido dainininkui  (10)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 12:14
Iš dainininko Egidijaus Dragūno siekusiam prisiteisti 10 tūkst. litų fotografui Vincui Alesiui nebereikės vaikščioti į teismo posėdžius. Grupės „Sel“ lyderis ir V. Alesius pasirašė taikos sutartį.
Į Kauną grįžta didžiausias vasaros klubinis įvykis  (1)
2014 m. liepos 21 d. 14:08
Šį penktadienį, liepos 25 dieną, „ Kauno Jachtklube“ po žvaigždėmis jau trečią vasarą iš eilės griaudės spalvingas vienos nakties festivalis „Open Air“. Didžiausio vasaros klubinio įvykio Kaune lankytojus šokdins garsus Amerikos didžėjus Josh Gabriel .
Pamirštą Klaipėdos vasaros estradą gelbėja tik E. Dragūnas  (29)
2014 m. liepos 10 d. 16:22
Praėjusį savaitgalį Klaipėdos Vasaros estradoje nugriaudėjo Egidijaus Dragūno koncertas, į kurį susirinko 17 tūkst. žmonių. Per pastaruosius metus prieš tris dešimtmečius pastatytoje estradoje tokius masinius koncertus rengia tik „Sel“ grupės lyderis.
V. Mauručaitės dukra Vasha pažėrė E. Dragūnui kritikos: nesuprantu, kodėl žmonės eina į jo koncertus  (481)
2014 m. liepos 9 d. 15:02
Atlikėjos Viktorijos Mauručaitės dukra Gabrielė Grygolaitytė , prisistatanti sceniniu slapyvardžiu Vasha, turi ne tik vokalinius duomenis, bet ir didelių ambicijų. Mergina nebijo kritikuoti vieną ryškiausių Lietuvos atlikėjų Egidijų Dragūną . 19-metės siekis – tapti garsesne už patį „Sel“ grupės lyderį.