SEL

„Be Cukraus“: E. Dragūnas apie savo senelės pomėgį cukrui ir linksmumo hormonus  (38)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:40
Ketvirtoje sveikatingumo ir sporto skatinimo laidoje „Be cukraus“ vienas skandalingiausių Lietuvos atlikėjų – SEL‘as Egidijus Dragūnas pasidalins ryškiausiu savo prisiminimu apie senelę bei papasakos, kaip kasmet praleidžia atostogų mėnesius mokydamasis kovoti su profesionaliais asmeniniais muay thai treneriais.
Naujausią albumą pristatysiantis E. Dragūnas: genialiausios idėjos gimsta paskutinę minutę  (12)
2014 m. lapkričio 24 d. 14:28
Prieš daugiau nei savaitę grupė „Sel“ naujausią savo albumą pristatė Londone gyvenantiems gerbėjams, o dabar atėjo eilė Egidijaus Dragūno gimtajam Vilniui. Būtent sostinėje, miesto centre esančioje Teatro arenoje, jau penktadienį įvyks antrasis turo koncertas.
Italijos premjero partija laimėjo regionų rinkimus
2014 m. lapkričio 24 d. 13:20
Italijos premjero Matteo Renzi centro kairiųjų Demokratų partija (PD) sekmadienį laimėjo regionų rinkimus Kalabrijoje ir Emilijoje-Romanijoje, bet išskirtinai mažas rinkėjų aktyvumas rodo didėjantį daugelio žmonių nusivylimą.
„Sel“ gitaristas E. Piščikas pristato vaizdo klipą apie lietuvišką muziką  (3)
2014 m. lapkričio 20 d. 15:40
Edgaras Piščikas-Sepa pristato savo kūrinio „O kas pagros smuiku?“ vaizdo klipą. Pats atlikėjas apie savo kūrinį kalba lakoniškai: „Norėčiau žmonėms pristatyti naują kūrinį plačiai aptarinėjama tema - lietuviška popmuzika“.
„Sel“ gerbėjai Londone šėlo negailėdami savęs  (6)
2014 m. lapkričio 18 d. 16:54
Savaitgalį Londone įvyko pirmasis naujojo "Sel" albumo pristatymo turo koncertas. Klube "Troxy" gausiai susirinkę gerbėjai turėjo galimybę pirmieji išgirsti naujausias grupės dainas ir drauge su Egidijumi Dragūnu dainuoti atmintinai žinomus bei jau hitais tapusius kūrinius. E. Dragūno gerbėjai koncerto metu šėlo negailėdami savęs.
Neatlaikę konkurencijos scenos grandai bilietus į koncertus siūlo ir už 18 litų  (181)
2014 m. lapkričio 17 d. 15:17
Norint turiningai praleisti laiką ir palinguoti pagal garsiausių Lietuvos scenos grandų šlagerius, nebūtina išleisti didelių sumų. Žinomų Lietuvos atlikėjų koncertų bilietų kainos stebina. Jau daug metų scenoje spindinčių legendinių estrados žvaigždžių pasirodymus galima išvysti ir už 18 litų. Tuo metu šiuolaikinių atlikėjų pasirodymų kainos siekia ir pusantro šimto litų.
Šeštadienio koncertui Londone besiruošiantis E. Dragūnas: paskutinės dienos ir naktys man labai sunkios  (3)
2014 m. lapkričio 13 d. 09:24
Jau šį šeštadienį, lapkričio 15 dieną, Londone įvyks pirmasis naujojo "Sel" albumo pristatymo turo koncertas. Klube "Troxy" susirinkę gerbėjai turės galimybę pirmieji išgirsti naujausias grupės dainas ir drauge su Egidijumi Dragūnu dainuoti atmintinai žinomus bei jau hitais tapusius kūrinius.
R. Morkevičių į bušido pasaulį atvedė SEL daina „Titanas“  (26)
2014 m. lapkričio 5 d. 13:01
Jau kitą šeštadienį, lapkričio 15 d., Vilniaus „Siemens“ arenoje „Bushido Hero's Series 2014“ turnyre lietuviai galės išvysti tiek pasaulio, tiek Lietuvos kovų menų geriausius sportininkus.
Londone koncertuosiančiam E. Dragūnui - neįprastas gerbėjos prašymas  (13)
2014 m. spalio 28 d. 16:17
Lapkričio 15 dieną Londone , klube "Troxy" susirinkę "Sel" gerbėjai turės unikalią galimybę pirmieji išgirsti naujausias dainas iš netrukus pasirodysiančio albumo. Tiesa, į koncertą papuls ne visi norintys, mat jau beveik visi bilietai išpirkti.
Nusprendė: albumas, parduotas 5 tūkst. tiražu Lietuvoje - auksinis  (12)
2014 m. spalio 28 d. 11:57
2000 metais priimtas auksinio ir platininio albumo bei singlo reglamentas dėl pasikeitusios situacijos rinkoje buvo praradęs laikmečio aktualumą. Dabar įrašų gamintojai ir platintojai priėmė sprendimą pakoreguoti ankstesnius nuostatus ir tęsti šalyje geriausiai parduodamų albumų ir singlų apdovanojimus.
Selas ruošiasi muai tai kovoms Tailande  (5)
2014 m. spalio 27 d. 12:30
Mėgstamiausia dainininko Egidijaus Dragūno sporto šaka – muai tai. Šiuo koviniu sportu jis susižavėjo beveik prieš dvidešimt metų, kai susipažino su muai tai profesionalais. TV3 laidoje „Sportuok su mumis“ sekmadienį 9.00 val. grupės „Sel“ lyderis pasakys, kad jau penkerius metus iš eilės kasmet vyksta į Tailandą treniruotis su asmeniniu treneriu.
M. Mikutavičiaus ir E. Dragūno gerbėjų nuomonė: kurio muzikinis vaizdo klipas kietesnis?  (53)
2014 m. spalio 24 d. 13:32
Praėjusią savaitę savo pirmąjį muzikinį vaizdo klipą pristatė atlikėjas Marijonas Mikutavičius . Šią savaitę gerbėjus ilgai lauktu klipu nustebino ir „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas . Šių dviejų Lietuvos muzikos grandų kinematografiniai darbai sulaukė didžiulio susidomėjimo ir, žinoma, diskusijų, kuris iš jų padarytas geriau.
Apsimetėliai vyskupai „Facebook“: dek pragare, šunie  (114)
2014 m. spalio 24 d. 11:07
Lietuvos vyskupų konferencijos (LVK) pirmininkas Sigitas Tamkevičius kreipėsi į apsimetėliško LVK profilio socialiniame tinkle „Facebook“ kūrėjus, prašydamas išimti „pasijuokimui sukurtą puslapį“.
DELFI premjera. SEL - „Kam tu meldies“  (11)
2014 m. spalio 22 d. 16:20
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI skaitytojams pirmiesiems pristato dainos „Kam tu meldies“ vaizdo klipą. Gerbėjų širdis jau spėjusios užkariauti dainos klipas buvo filmuojamas Los Andžele, JAV.
DELFI premjera. E. Dragūnas pristato ilgai lauktą vaizdo klipą  (117)
2014 m. spalio 22 d. 15:31
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI skaitytojams pirmiesiems pristato dainos „Kam tu meldies“ vaizdo klipą. Gerbėjų širdis jau spėjusios užkariauti dainos klipas buvo filmuojamas Los Andžele, JAV .
Žvaigždės liaupsina naują kūrinį  (14)
2014 m. spalio 20 d. 11:51
Hiphopo naujokų trijulė „Virš Mano Miesto“ (VMM) iš Vilniaus paleidžia ketvirtąjį radijo singlą „Virš gegutės lizdo“. Su VMM dirbančio prodiusavimo ir pankavimo klano „BrainWash Record$ Group“ atstovai dainą parodė nieko bendro su repu neturintiems žvaigždūnams ir sulaukė itin teigiamų atsiliepimų.
E. Dragūnas paviešino „Sel“ koncertų scenos eskizus ir atskleidė, kiek jam tai kainuos  (22)
2014 m. spalio 17 d. 11:32
Neseniai naują dainą "Ten kažkur giliai" iš netrukus pasirodysiančio „Sel“ albumo pristatęs Egidijus Dragūnas gali drąsiai džiaugtis - jo gerbėjų būrys nė kiek nesumažėjo. Per savaitę kūrinys oficialiame grupės " YouTube " kanale perklausytas beveik pusę milijono kartų. "Skaičiai ir toliau įrodo, kad einame teisingu keliu. Už tokį dėmesį gerbėjams atsidėkosime jau visai netrukus", - neabejoja Selas .
„Sel“ gerbėjai apie E. Dragūną: Dieve, saugok šitą žmogų  (53)
2014 m. spalio 13 d. 13:13
Praėjusios savaitės pabaigoje pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI įvyko „Sel“ naujos dainos premjera. Pasak grupės lyderio Egidijaus Dragūno,  „Ten kažkur giliai“  taps hitu.
Savaitgalio ritmai. Soliario ir V. Jakutienės duetas kaitino Vilniaus publiką  (6)
2014 m. spalio 11 d. 11:10
Penktadienį sostinės naktiniame klube „Grand Club Lietuva “ gerai visiems žinomi Lietuvos atlikėjai Soliaris ir Vita Jakutienė pristatė savo naująją kūrinį „What Have You Done“. Dainininkai ant scenos lipo su jauduliu, nes kaip ir koncerto metu prisipažino pats Soliaris, visada sunkiausia koncertuoti Vilniaus publikai, kurios skoniui ir reiklumui sunku įtikti. Vis dėlto bendras Soliario ir Vitos kūrinys buvo pasitiktas pilnos šokių aikštelės gerbėjų ovacijomis. Koncertą Soliaris baigė legendiniu grupės SEL kūriniu „Mes negalim gyventi be balių“.
DELFI premjera. E. Dragūnas neabejoja: naujausia „Sel“ daina taps himnu  (265)
2014 m. spalio 9 d. 18:38
Jau gruodžio 6 dieną „Sel“ gerbėjų laukia neeilinis įvykis. Kauno „Žalgirio“ arenoje viena populiariausių Lietuvos grupių pristatys naujausią albumą, kuriame be tokių hitų kaip su Mario Basanovu kurtas singlas „Aš žiūriu į tave pasauli", su „ Electronic I “ įrašyta daina „Lyja“, taip pat su Raigardu Tautkum kurta „Užmerkiu akis“ bei „Kam tu meldies“, bus dar devyni ką tik įrašyti kūriniai. Vienas jų šiandien - DELFI skaitytojų dėmesiui.
Grupė „Sel“ naujausią albumą pristatys penkiuose miestuose  (9)
2014 m. spalio 7 d. 09:15
Ketveri metai. Tiek didžiausiems „Sel“ gerbėjams teko laukti naujojo grupės albumo. Jau visai netrukus jo pristatymai įvyks net penkiuose miestuose. Pirmieji naujausias dainas išgirs fanai Londone , vėliau albumas bus pristatytas Vilniuje , Kaune , Šiauliuose bei Klaipėdoje .
Selas paaiškino, kodėl norėtų tapti meru: svarbu tiesūs keliai, kiti man po**i  (7)
2014 m. spalio 2 d. 13:58
Daugelis žiniasklaidos priemonių ketvirtadienio rytą pasičiupo grupės SEL paskyroje socialiniame tinkle pasirodžiusią žinutę apie jo ketinimą tapti sostinės meru.
E. Dragūnas paskelbė, kad norėtų būti Vilniaus meru: tai tik laiko klausimas  (80)
2014 m. spalio 2 d. 11:16
Ketvirtadienio rytą grupės „Sel“ paskyroje „ Facebooke “ – dar vienas netikėtas pareiškimas. Šį kartą joje pasirodė žinia, kad Egidijus Dragūnas kada nors ateityje norėtų siekti Vilniaus mero posto.
Pasinaudoję „Sel“ ir Ž. Grigaičio vardu pakurstė konfliktą  (98)
2014 m. spalio 1 d. 08:33
Pasinaudoję grupės „Sel“ ir Ž. Grigaičio vardu socialiniame tinkle „Facebook“ piktavaliai pakurstė konfliktą. Pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI ir Egidijus Dragūnas, ir Ž. Grigaitis pasakojo, kad tai – ne pirmas kartas.
M. Tyla apie muzikos verslo užkulisius: M. Basanov uždirbo tiek, kiek E. Dragūnas per 10 metų  (116)
2014 m. rugsėjo 25 d. 16:46
Vienas žinomiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Martynas Tyla atskleidė, kiek uždirba garsiausi Lietuvos atlikėjai. M. Tyla taip pat džiaugėsi, kad lietuviai pagaliau prasimušė į tarptautinę areną. Prodiuseris teigia, kad šuolis į TOP'ų viršūnes atneša ir didelius pinigus.
Po ilgos tylos grįžtanti Monika Liu pristato naują dainą: aš pati sau orkestras  (16)
2014 m. rugsėjo 21 d. 21:24
Kelerius metus tylėjusi daininkė Monika Liu pristato savo naują kūrybą – daina “Journey to the Moon” yra pirmasis singlas iš metų pabaigoje pasirodysiančio jos EP albumo.
R. Karaliūtė. Ateikite į koncertą, arba vaikučiai mirs  (86)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:59
„Sveiki, aš - Džordana Butkutė. Kažkada pasidariau abortą, dėl to labai gailiuosi. Iki šiol neturiu vaikų. Pirkit bilietą į mano koncertą ir aš įkalbėsiu moteris abortų nesidaryti”, - kaip jums atrodytų tokia reklama ? Klaikiai? Nesąžiningai? Spekuliatyviai? Bet gi joje skambėtų gryna tiesa. Aišku išskyrus pažadą pakeisti pasaulį, nes tai net Michaeliui Jacksonui nepavyko.
E. Dragūnas linksminosi Beyonce's koncerte ir su kitais gerbėjais laukė jos prie viešbučio  (19)
2014 m. rugsėjo 14 d. 18:15
Atlikėjas Egidijus Dragūnas savaitgalį viešėjo Paryžiuje . Naudodamasis proga, kad Prancūzijos sostinėje koncertuoja Beyonce , dainininkas nusprendė apsilankyti pasaulinio garso žvaigždės pasirodyme.
Gražuolis iliuzionistas pasiekė Gineso rekordą  (27)
2014 m. rugsėjo 5 d. 17:25
„ Siemens “ arenoje susirinkę krepšinio aistruoliai galėjo ne tik stebėti Lietuvos krepšinio rinktinės pergalę, bet ir tapti unikalaus reginio liudininkais. Iliuzionistas Rokas Bernatonis pademonstravo triuką, kuriuo pasiekė pasaulinį Gineso rekordą ir pasidalino nuotaikingu video, kuriame garsiausios šalies įžymybės padeda ruoštis šiam pasiekimui.