SEL

A. Užkalnis. Kompleksuotų provincialų kodas  (561)
2015 m. gegužės 27 d. 14:15
Žinote, ką pagalvojau? Dar nežinote, tuoj sužinosite. Pagalvojau štai ką. Rusų propaganda, kai bando mus parodyti kaip atsilikusį kraštą, kuriame tarpsta pašalusias per žiemą bulves graužiantys kaimiečiai-pitekantropai (tie, kas dar neišvyko šikinykų šveisti į Airiją), be reikalo stengiasi.
Susižadėjusi Monika Liu: ar gali būti geresnis derinys už muziką ir meilę  (13)
2015 m. gegužės 25 d. 17:05
Prieš kelerius metus Monika Liubinaitė, geriau žinoma sceniniu Monikos Liu vardu, išgarsėjo kartu su SEL , Mario Basanovu ir Silence Family kurtomis bendromis dainomis, o tuomet greitai dingo iš Lietuvos muzikos mylėtojų akiračio. Laimėjusi stipendiją JAV esančiame prestižiniame Berklee muzikos koledže, ji persikėlė į Bostoną, dar vėliau – į Londoną, kur iki šiol kuria muziką bei gyvena su mylimuoju būgnininku Marijumi Aleksa.
„We Run Vilnius“ varžybose – žinomų sportininkų pergalės  (119)
2015 m. gegužės 24 d. 09:39
Nuo ankstyvo sekmadienio ryto Vilnių užvaldė bėgimo manija – čia vyko „DNB | NIKE We Run Vilnius“ varžybos, kuriose dalyvavo kiek daugiau nei 7 tūkstančiai bėgimo entuziastų. Tarp dalyvių – ir gausi portalo DELFI komanda.
Po SEL koncerto įkaušusių jaunuolių suspardytas verslininkas pats liko kaltas: esu šokiruotas  (219)
2015 m. gegužės 13 d. 12:42
Dešimt mėnesių laukęs, kol policija ištirs, kas jį sumušė po grandiozinio SEL koncerto, kuris pernai liepos 5-ąją vyko Klaipėdoje, verslininkas sužinojo, kad pats yra kaltas, jog jį užpuolė įkaušę jaunuoliai. „Lietuvoje – anarchija. Vadinasi, tave gali spardyti visi, kurie nori, paskui policijai jie pasakys, kad nespardė, o nukentėjusysis pats liks kaltas“, – prokurorės nutarimas šokiravo vyrą.
Apie E. Dragūno koncertą „Mis USSR“ rinkimuose: tai tas pats, kaip šokti ant motinos kapo  (1316)
2015 m. balandžio 30 d. 17:44
Gegužės 1 dieną Londone vyks kontroversiškai vertinami buvusios Sovietų Sąjungos gražuolių rinkimai „Miss USSR UK “. Renginyje pakviestas koncertuoti ir vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų Egidijus Dragūnas .
D. Bilevičiūtė įžeistą garbę gins teisme  (86)
2015 m. balandžio 28 d. 12:49
TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pateiks pačius karščiausius žvaigždžių konfliktus. Neseniai į tikrą žodžių karą su vienu pramogų pasaulio žurnalistu įsivėlusi dainininkė Daina Bilevičiūtė žada kreiptis į teismą. Žurnalistas socialiniame tinkle pasidalino žinomos moters asmenine buitinės fotosesijos nuotrauka ir parašė komentarą „Va jums visos mados infekcijos nuneštos.“ Dainininkė ne juokais supyko.
„Miss USSR“ organizatorė: jei atvirai, man gaila jūsų šalies dalyvių  (857)
2015 m. balandžio 26 d. 10:48
Prieštaringai vertinamas skandalingas grožio konkursas „Miss USSR “ Londone gegužės 1-ąją vyks jau trečią kartą.
G. Azguridienė. Rafinuoti produktai: kas jie tokie?  (25)
2015 m. balandžio 25 d. 11:19
Tęsiame knygos „Maistas: ką mes darome su juo, o jis su mumis“ publikavimą. Šįkart antrojo skyriaus pirmoji tema - „Ko nori maisto pirkėjas?“ Knyga publikuojama nuo pradžių. Iki šiol publikuotas knygos dalis galite rasti čia .
Garsiausi šalies pramogų pasaulio kelių ereliai ir jų nuodėmės  (38)
2015 m. balandžio 24 d. 21:57
Pramogų pasaulio atstovams, kaip ir paprastiems mirtingiesiems, kartais tenka mindyti teismų slenksčius. Šįkart DELFI savo skaitytojams siūlo apžvelgti pastarųjų metų pramogų pasaulio kelių erelius, kurie prie vairo sėdosi po taurelės kitos, statė automobilius neleistinose vietose ar paspaudė greičio pedalą. Kai kurie jų yra tikri Kelių eismo taisyklių pažeidėjai-rekordininkai.
27 lietuviški klipai: nuogybės, prabangūs automobiliai ir fantastinių filmų scenarijai  (15)
2015 m. balandžio 24 d. 13:27
Per pastaruosius metus Lietuvos atlikėjai savo dainoms sukuria vis originalesnių vaizdo klipų. Internete galima rasti ne tik iš nuotraukų sudėliotų vaizdelių, bet ir išties kokybiškų, originalių darbų.
Teisių netekusi Vita Jakutienė prabilo: „Važiuoju lėtai, kad matytų gaidžiai“  (150)
2015 m. balandžio 18 d. 20:49
Naujoji popmuzikos grupės „Naujos pupytės“ lyderė Vita Jakutienė žingsnis po žingsnio artėja prie skandalingiausios Lietuvos artistės titulo – ko gero, netrukus už jos nugaros liks net pats Egidijus Dragūnas.
Po SEL koncerto iš BMW ištrauktas, sumuštas vairuotojas: užpuolikai nenubausti  (212)
2015 m. balandžio 18 d. 17:28
Po grandiozinio SEL koncerto, kuris pernai liepos 5-ąją vyko Klaipėdoje, nuo gaujos užpuolikų žiauriai nukentėjęs vyras, nors ir džiaugiasi, kad liko gyvas, iki šiol neranda atsakymo, kodėl byla vis dar nepasiekė teismo, jei nusikaltėlių tapatybės žinomos, jų muštynių veiksmai užfiksuoti vaizdo įraše.
Amerikoje viešintis E. Dragūnas: daug laiko gerai gyvenau jūsų sąskaita  (129)
2015 m. balandžio 13 d. 11:39
Atlikėjas Egidijus Dragūnas šį savaitgalį Čikagoje surengs savo koncertą. Už Atlanto viešėdamas grupės „Sel“ lyderis socialiniame tinkle pasidalino su savo sekėjais viešnagės akimirkomis.
E. Dragūnas sulaukė A. Zuoko skambučio  (138)
2015 m. balandžio 11 d. 20:55
Ketvirtadienį grupei SEL gavus leidimą Kalnų parke surengti savo koncertą, jos lyderis Egidijus Dragūnas LRT Radijui sako, kad penktadienį jau buvo išpirkti 5 tūkst. bilietų. E. Dragūno teigimu, jaunimas neturi per daug pinigų koncertams, tačiau Kalnų parke SEL lyderis mano galįs sulaukti maždaug 20 tūkst. gerbėjų.
E. Dragūnas: žengiau dar 3 žingsnius pasaulinės karjeros link  (229)
2015 m. balandžio 2 d. 14:36
Egidijus Dragūnas kovo pabaigoje skambiai paskelbė dviprasmišką naujieną – baigia muzikinę karjerą Lietuvoje . Vieni nusprendė, kad grupės „Sel“ lyderis daugiau niekada nebelips ant scenos, kiti – kad E. Dragūnas ketina plaukti į dar platesnius vandenis užsienyje. Visgi aiškėja, kad E. Dragūnas nusprendė daugiau laiko skirti karjerai ne Lietuvoje. Apie tai, kaip jam sekasi, ketvirtadienį jis paskelbė socialiniame tinkle.
Pasijuokta iš Egidijaus Dragūno-Sel šou specialiųjų efektų  (3)
2015 m. kovo 31 d. 15:26
Dešimtys kostiumų, nuo žaismingų klounų kombinezonų iki šilkinių klosčių žvaigždėms, ir nesuskaičiuojamos valandos juos kuriant, siuvant ir modeliuojant – tuo jau ne vieną savaitę gyvena dizaineris Ruslanas Rybakovas.
Vėjo gūsis ar kirpėjo ranka? Selas supanašėjo su Nicolu Cage'u (foto - straipsnyje)  (24)
2015 m. kovo 31 d. 02:08
Kelias savaites karščiausių įvykių epicentre buvęs SEL lyderis Egidijus Dragūnas kiek aprimo ir vietoje grasinimų išeiti į kryžiaus žygį prieš interneto komentatorius, dabar socialiniuose tinkluose dalinasi mielais vaizdeliais.
Sashą Song nustebino lietuviai D. Britanijoje: pragyvenę daug metų net kalbos nežino  (24)
2015 m. kovo 30 d. 09:15
Balandžio 10 dieną į Londoną atvyksta 20-metį scenoje šiemet švenčiantis išskirtinio vokalo savininkas Sasha Song . Londone ne vienerius jaunystės metus praleidęs dainininkas šį miestą vadina savo antraisiais namais.
Sasha Song pasisakė apie Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos eurovizinę dainą  (6)
2015 m. kovo 30 d. 02:14
Balandžio 10 dieną į Londoną atvyksta 20-metį scenoje šiemet švenčiantis išskirtinio vokalo savininkas Sasha Song. Londone ne vienerius jaunystės metus praleidęs dainininkas šį miestą vadina savo antraisiais namais. Dima-Šavrovas, scenoje žinomas pseudonimu Sasha Song, papasakojo apie savo emigracijos patirtį bei atskleidė, kokius įžvelgia britų ir lietuvių skirtumus. 2009-ųjų „Eurovizijos“ finalininkas pateikė ir savo prognozę šiųmetei Lietuvos į tarptautinį konkursą siunčiamai dainai.
Monika Liu: gangsterių rajone išgyventas savaites atsiminsiu visą gyvenimą  (8)
2015 m. kovo 29 d. 00:12
Buvusią LRT projekto „Auksinis balsas“ dalyvę elektroninės muzikos kūrėją, vokalistę Moniką Liubinaitę (26 m., sceninis slapyvardis Monika Liu ) prodiuseris Deividas Zvonkus apibūdino taip: „Monika yra žėrintis perlas lietuviškos muzikos dumble.“
„Pumpurėliai“ E25: lik sveikas, Selai!  (72)
2015 m. kovo 27 d. 11:35
Pirmąkart pamatę šių video ciklą tikriausiai pagalvosite, kad personažus garsino profesionalūs aktoriai. Iš tiesų, kiekvienas mūsų toks ir yra. Gyvenime turime daugybę kaukių, mumyse gyvena dešimtys herojų. „Pumpurėliai“ - būdas į save pažvelgti iš kitos pusės. Pamatyti, kad svarbu ne tai, kas esame, kiek mums metų, ar kokia mūsų socialinė padėtis. Svarbu tai, ką galvojame ir ką kalbame.
Garso ir šviesų LKL „Žvaigždžių dienai“ pavydės net SEL'as  (11)
2015 m. kovo 26 d. 14:44
Didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje visus nustebins ne tik įspūdingais krepšininkų ir trenerių pasirodymais, šokių asų iš Ukrainos „Light Balance“ šviesų ir šokių šou, bet ir netradiciniais techniniais sprendimais.
Egidijus Dragūnas parodė kvapą gniaužiantį nuostabaus gyvenimo aksesuarą  (104)
2015 m. kovo 25 d. 02:52
„Mano gyvenimas yra tikrai nuostabus“, - antradienio vakarą svečiuodamasis Edmundo Jakilaičio vedamoje LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ pareiškė SEL lyderis Egidijus Dragūnas, praėjus vos kelioms valandoms po eterio socialiniame tinkle savo žodžius iliustravęs iš kojų verčiančio aksesuaro nuotrauka.
Po laidos – E.Jakilaičio komplimentas Selui  (66)
2015 m. kovo 25 d. 00:01
Nors sena Egidijaus Dragūno svajonė sostinės Katedros aikštėje surengti milžinišką SEL koncertą matyt nebeišsipildys, tačiau antradienio, kovo 24-osios vakaras nepraslys pro akis jo biografams – Selas viešėjo nacionalinio transliuotojo LRT televizijos studijoje, kur jį geriausiu eterio laiku, iš karto po kultinės „Panoramos“, kalbino televizijos pasaulio užkulisiuose pagarbiai lietuviškuoju Davidu Lettermanu vadinamas Edmundas Jakilaitis.
Atviras E. Dragūno interviu: apie darbus JAV, A. Mamontovą ir policiją  (433)
2015 m. kovo 24 d. 21:03
Daugybę naujienų visai Lietuvai praėjusią savaitę pažėręs grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas antradienio vakarą visus taškus ant „i“ sudėjo žurnalisto Edmundo Jakilaičio vedamoje laidoje „Dėmesio centre“.
Štai ką aš galvoju apie E. Dragūną: nustok verkšlenti  (312)
2015 m. kovo 24 d. 13:54
(...) „Pats didžiausias SEL koncertas“, „Bus daug garso ir dar daugiau šviesų…“ Tai tik keletas skambių frazių, iš taip visų mėgiamo, SEL grupės lyderio E.Dragūno, lūpų.
„Pistonų“ sukurta SEL parodija jau tapo megahitu  (69)
2015 m. kovo 23 d. 21:55
Beveik 159 tūkstančiai peržiūrų per nepilnas tris dienas – tokios fenomemalios sėkmės sulaukė „Pistonų“ (įtariama, kad už šio sceninio pseudonimo slepiasi Andrius Rožickas) sukurta SEL parodija dainos „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“ motyvais.
E. Jakilaitis pakvietė E. Dragūną pokalbiui: penktas kartas nemeluoja  (228)
2015 m. kovo 23 d. 13:09
Pramogų pasaulio žvaigždės ir jų keliami skandalai pastaruoju metu įdomūs ne tik gyvenimo būdo žurnalams ir naujienų portalams. Prieš kelis mėnesius itin daug atgarsio sulaukė Monikos Šalčiūtės interviu Andriaus Tapino laidoje „Pinigų karta“. O štai rytoj, antradienį, LRT eteryje laukia dar vienas siurprizas.
Stano uždainavo apie „selą“: dabar mano sieloj dūžta perlai  (46)
2015 m. kovo 22 d. 22:25
TV3 projekte „ Chorų karai “ Aklųjų chorui vadovaujantis Stanislovas Stavickis-Stano apdainavo šių dienų aktualiją ir, jo paties žodžiais tariant, skaudžiausią muzikinio pasaulio nelaimę.