SEL

Išgirsk: „Sel“ daina „Aš“  (43)
2015 m. vasario 24 d. 16:17
Antradienio popietę savo gerbėjų džiaugsmui grupė „Sel“ kūrinį „Aš“ pristatė ir mėgstantiems muzikos nemokamai klausytis internete – pasidalino ja oficialiame grupės profilyje „Youtube“. Žodžius kūriniui sukūrė pats grupės lyderis Egidijus Dragūnas. Muzika – Raivio Freimanio. Ši daina – iš praėjusį rudenį pristatyto naujausio albumo „Sel-fi“.
Paskelbė, koks Lietuvos atlikėjas yra klausomiausias internete  (25)
2015 m. vasario 20 d. 11:34
Internetinės muzikos paslaugos „Deezer“ duomenimis, populiariausi lietuvių klausomi muzikos žanrai yra elektroninė ir, šiek tiek mažiau, pop muzika.
Lazdijai taikosi nurungti Sartus  (15)
2015 m. vasario 16 d. 20:21
Vasario 16-ąją Lazdijų hipodrome surengtos tarptautinės ristūnų žirgų lenktynės „ Lazdijai 2015“.
Lietuvos topų užkariautojai pasipiršo mylimasis  (21)
2015 m. vasario 16 d. 16:00
Jos hitus dainavo daugelis lietuviškos muzikos gerbėjų. Dainininkė Greta Petrauskaitė, dainavusi su Vaidu Baumila , Soliariu ir SEL , dabar gyvena visai kitokį gyvenimą. Mergina išvyko iš Lietuvos ir sulaukė svarbiausio gyvenime klausimo iš savo ilgamečio mylimojo Donato Petrausko.
Iš egzotiškų atostogų Azijoje grįžęs E. Dragūnas demonstravo ryškų įdegį  (39)
2015 m. vasario 11 d. 21:18
Daugiau nei mėnesį po įvairias Azijos valstybes su mylimąja Eleonora ir sūnumi Deivydu keliavęs dainininkas Egidijus Dragūnas šią savaitę sugrįžo į Lietuvą. Trečiadienio vakarą su geru bičiuliu Tautvydu Barščiu muzikantas leido Naujamiestyje duris atvėrusiame Liutauro Čepracko kulinarijos ir menų lofte. Renginyje iš kitų lietuviškos žiemos išvargintų svečių vyras išsiskyrė savo itin ryškiu įdegiu.
B. Nicholson apie M.A.M.A., nevykusius bajerius ir vykusias padėkos kalbas  (377)
2015 m. vasario 2 d. 12:06
Savaitgalį Kaune nugriaudėjo daug atgarsių sukėlę lietuviškos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Su savo gerbėjais bloge „ Beatos virtuvė “ asmeninėmis įžvalgomis ir žiūrovės pastebėjimais pasidalino žurnalistė, knygų autorė ir TV laidų vedėja Beata Nicholson .
Kaune iškilmingai išdalintos M.A.M.A 2014 statulėlės  (421)
2015 m. sausio 30 d. 19:00
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ areną drebino jau ketvirtą kartą organizuoti lietuviškos muzikos apdovanojimai M.A.M.A.2014. Iškilmingos ceremonijos metu buvo išdalinta net 15 statulėlių. Scenoje per visą vakarą pasirodė apie 300 žmonių. Šis vakaras sėkmingiausiu tapo Marijonui Mikutavičiui - jis pelnė net 3 statulėles. Apdovanojimu už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškai muzikai buvo pamaloninta ir Džordana Butkutė.
Kodėl „Žalgirio“ arenoje prireikė keisti evakuacijos planą?  (5)
2015 m. sausio 30 d. 17:56
Praėjusiais metais Kauno „Žalgirio“ arena traukė ne tik krepšinio gerbėjus. Kylie Minogue ir Džordana Butkutė, Enrique Iglesias ir Marijonas Mikutavičius, SEL ir „Paroda AgroBalt 2014“, miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ ir šou „Ice Age Live“ – įvairūs koncertai ir renginiai „Žalgirio“ klubo valdomai arenai leido tapti lankomiausia šalyje.
M.A.M.A.2014 apžvalga: kurie atlikėjai mėgausis triumfo akimirkomis, o kuriems teks nuryti kartėlį?  (19)
2015 m. sausio 29 d. 15:03
Jau sausio 30-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A.2014. Į juos pretenduoja per 30 grupių ir atlikėjų, kuriuos komisija vertina tik už tuos darbus, kurie buvo nuveikti per pastaruosius dvylika mėnesių (nuo 2013-ųjų gruodžio iki 2014-ųjų lapkričio). Artėjant šventei, M.A.M.A. apžvelgia, už kokius nuopelnus nominantai pateko į apdovanojimų nominacijas. Pristatome visas šešias lietuviškos popmuzikos metraščio dalis.
Jurijus Smoriginas skaudžiai įgėlė Selui  (51)
2015 m. sausio 26 d. 02:07
Smailą liežuvį turintis ir žodžių į vatą nevyniojantis charizmatiškasis choreografas bei vienas TV3 šou „Šok su manimi“ teisėjų Jurijus Smoriginas rizikuoja patekti į juodąjį Egidijaus Dragūno sąrašą.
E. Dragūno 7-erių sūnus jau aplankė 36 valstybes  (133)
2015 m. sausio 22 d. 18:37
Dainininkas Egidijus Dragūnas apie savo asmeninį gyvenimą kalba labai retai ir santūriai. Tačiau per metus kelis kartus į egzotiškas keliones išsiruošiantis grupės „Sel“ lyderis niekada nepraleidžia galimybės savo atostogų akimirkomis pasidalinti socialiniuose tinkluose. Į bene visas keliones jis pasiima ir savo septynerių metų sūnų.
A. Tapinas apie situaciją po interviu: nedidelis socialinis eksperimentas netikėtai įgyja šalutinį efektą  (332)
2015 m. sausio 21 d. 11:44
Po „Pinigų kartoje“ parodyto Andriaus Tapino interviu su Monika Šalčiūte kilęs šurmulys nerimsta. Į laidos reportažą dėmesį atkreipė ir Egidijus Dragūnas , o pati M. Šalčiūtė pažėrė kaltinimų, neva žurnalistas pokalbio metu uždavinėjo iš anksto nesuderintus klausimus, nesilaikė susitarimo. Susiklosčius tokiai situacijai, pasisakė ir pats „Pinigų kartos“ autorius.
Po interviu su M. Šalčiūte Selas ėmėsi auklėti A. Tapiną  (626)
2015 m. sausio 21 d. 09:45
Pirmadienio vakarą LRT eteryje transliuotas Andriaus Tapino ir Monikos Šalčiūtės interviu tapo bene labiausiai aptarinėjama naujų metų pramogų pasaulio tema. Į ją įsitraukė ne tik žinomi šalies ekonomistai. Abejingu neliko ir šiuo metu atostogomis egzotiškame krašte besimėgaujantis E. Dragūnas - Selas . Pastarasis socialiniame tinkle ėmėsi auklėti TV laidų vedėją ir žiniasklaidą, negailėdamas drąsių žodžių.
Muzikos pasaulio pilkieji kardinolai: duodam tai, ko nori klausytojai  (6)
2015 m. sausio 16 d. 00:00
Gyvenimas, ko gero, nėra teisingas: scenos dievaičiams atitenka visi laurai, o atlikėjus į sceną atvedusiems prodiuseriams – tik sunkus darbas. Pilkųjų muzikos pasaulio kardinolų pavardes išgirstame nebent skelbiant muzikines nominacijas.
SEL feat. Camille - „Neduok man jokio šanso“  (3)
2015 m. sausio 12 d. 12:27
Egidijus Dragūnas pradžiugino dainos „Neduok man jokio šanso“ vaizdo įrašu. Kartu su E. Dragūnu minėtą dainą atlieka jauna atlikėja, pasivadinusi Camille.
Dainininkas E. Dragūnas savo gerbėjus pradžiugino nauju dainos video  (20)
2015 m. sausio 12 d. 12:06
Dainininkas Egidijus Dragūnas pradžiugino dainos „Neduok man jokio šanso“ vaizdo įrašu. Kartu su E. Dragūnu minėtą dainą atlieka jauna atlikėja, pasivadinusi Camille.
E. Dragūno atostogos žemiškame rojuje: vaizdai gniaužia kvapą  (82)
2015 m. sausio 9 d. 12:44
Dainininkas Egidijus Dragūnas lietuvišką žiemą iškeitė į kaitrią Tailando saulę. Grupės SEL lyderis socialiniame tinklalapyje „ Instagram “ pasidalino atostogų nuotraukomis iš Puketo salos.
E. Dragūną įspėti norėjusi pareigūnė: mane riebiai „pasiuntė“  (167)
2015 m. sausio 7 d. 16:58
Įvairiais išsišokimais pagarsėjęs atlikėjas Egidijus Dragūnas turėjo reikalų su ne viena valstybine institucija – ir su teismais, ir su Mokesčių inspekcija . Dabar šis sąrašas ilgėja.
Geriausi 2014 metų muzikos albumai: ekspertų rekomendacijos  (23)
2015 m. sausio 4 d. 17:37
Nostalgija ir gerai žinomi vardai – taip būtų galima apibūdinti 2014 metų tiek Lietuvos , tiek užsienio muziką. Tačiau didžiausio pasisekimo tarptautinėje erdvėje sulaukęs lietuvis buvo šiuolaikiškos elektroninės muzikos atlikėjas Ten Walls.
Moteris odinėmis kelnėmis sugadino „Naktinių personų“ koncertą  (130)
2014 m. gruodžio 29 d. 10:29
Pakankamai neseniai žiniasklaidą pasiekė nemažai dėmesio susilaukęs atlikėjos Jazzu pasisakymas apie jos koncertuose besilankančius fanus. Šiek tiek patikslinus, jos žinutė buvo skirta būtent tam tikrai daliai fanų, jos žodžiais įvardintų kiaunėmis ir marozais .
Kalėdų dieną žvaigždės socialiniuose tinkluose džiaugėsi savo šventinėmis dovanomis  (32)
2014 m. gruodžio 25 d. 16:20
Per Kalėdas Juozas Statkevičius , Natalija Bunkė , Egidijus Dragūnas , Asta Valentaitė , Simona Nainė , Monika Šalčiūtė ir kitos Lietuvos žvaigždės socialiniuose tinkluose pasidalino nuotraukomis, kokias dovanas jie rado ar padėjo po Kalėdų eglute šiais metais.
E. Dragūnas internete džiaugiasi nauju prabangiu automobiliu  (517)
2014 m. gruodžio 24 d. 16:30
Dainininkas Egidijus Dragūnas socialiniame tinklalapyje „ Instagram “ pasidalino prabangaus automobilio „ Mercedes-Benz “, patobulinto „Brabus“ kompanijos, nuotraukomis.
Neabejoja: įšsiųstas į „Euroviziją” E. Dragūnas užimtų aukštą vietą  (87)
2014 m. gruodžio 22 d. 16:25
Lietuva 2015-aisiais „Eurovizijoje” dalyvaus jau šešioliktąjį kartą. Koks buvo mūsų šalies atstovų stilius didžiosios „ Eurovizijos “ scenoje, kurią mato milijonai žiūrovų, per visus šiuos metus?
Monika Šalčiūtė atsivėrė: mums su Ugniumi smagu leisti laiką  (36)
2014 m. gruodžio 15 d. 16:28
Kas sieja vieną turtingiausių jaunosios kartos Kauno verslininkų Ugnių Kiguolį ir populiariausią feisbuko lietuvaitę Moniką Šalčiūtę? Šis klausimas pastaruoju metu ypač kamuoja įžymybių gyvenimą aprašančius reporterius, neduoda ramybės ir jų gerbėjams, sekantiems kiekvieną jų krustelėjimą socialiniuose tinkluose.
„Auksiniame balse“ liko tik šeši dalyviai  (41)
2014 m. gruodžio 13 d. 23:54
Didžiausiame gyvo garso muzikiniame projekte liko tik šeši dalyviai. Egidijaus Sipavičiaus „Auksiniame balse“ gerbėjai daugiau nebepamatys. Tačiau intriga tik auga, nes bendroje vertinimo lentelėje net du projekto dalyviai turi po vienodą balų skaičių.
Paskelbti apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų penketukai  (32)
2014 m. gruodžio 12 d. 22:07
Penktadienį viename sostinės naktinių klubų buvo oficialiai paskelbti visi Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų penketukai. Renginio metu taip paaiškėjo kam atiteko mažosios statulėlės.
Kauno grūdų imperatorius prabilo apie bičiulystę su Selu  (10)
2014 m. gruodžio 9 d. 15:52
Toli gražu ne kiekvienas populiarus Lietuvos atlikėjas gali pasigirti turintis draugų iš turtingiausių Lietuvos žmonių dvidešimtuko. Išvykos į užsienyje rengiamas automobilių parodas, pasiskraidymai sraigtasparniu, slidinėjimas – Kauno grūdų imperatorius Tautvydas Barštys lenkė pirštus, skaičiuodamas, ką jie kartu yra nuveikę su Lietuvos rekordininku, SEL lyderiu Egidijumi Dragūnu, praėjusį šeštadienį į Kauno „Žalgirio“ areną sugebėjusio sugrūsti per 20 000 žmonių ir pasiekusį amžiną koncertų, rengiamų uždarose Lietuvos patalpose, rekordą.
Į Lietuvą atveža Rusijos dainininkų desantą: netrukdykite daryti verslo  (850)
2014 m. gruodžio 8 d. 19:44
Sutapimas ar ne, tačiau likus vos porai dienų iki savivaldos ir tiesioginių merų rinkimų, kitų metų vasario pabaigoje, Vilniuje koncertą surengs gausus būrys pirmo ryškumo Rusijos žvaigždžių.
„Be Cukraus“: E. Dragūnas apie savo senelės pomėgį cukrui ir linksmumo hormonus
2014 m. gruodžio 8 d. 16:28
Vienas skandalingiausių Lietuvos atlikėjų – SEL‘as Egidijus Dragūnas pasidalins ryškiausiu savo prisiminimu apie senelę, papasakos, kaip kasmet praleidžia atostogų mėnesius mokydamasis kovoti su profesionaliais asmeniniais muay thai treneriais ir ką jam reiškia cukrus.