SEL

„Pumpurėliai“ E25: lik sveikas, Selai!  (45)
2015 m. kovo 27 d. 11:35
Pirmąkart pamatę šių video ciklą tikriausiai pagalvosite, kad personažus garsino profesionalūs aktoriai. Iš tiesų, kiekvienas mūsų toks ir yra. Gyvenime turime daugybę kaukių, mumyse gyvena dešimtys herojų. „Pumpurėliai“ - būdas į save pažvelgti iš kitos pusės. Pamatyti, kad svarbu ne tai, kas esame, kiek mums metų, ar kokia mūsų socialinė padėtis. Svarbu tai, ką galvojame ir ką kalbame.
Garso ir šviesų LKL „Žvaigždžių dienai“ pavydės net SEL'as  (11)
2015 m. kovo 26 d. 14:44
Didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje visus nustebins ne tik įspūdingais krepšininkų ir trenerių pasirodymais, šokių asų iš Ukrainos „Light Balance“ šviesų ir šokių šou, bet ir netradiciniais techniniais sprendimais.
Egidijus Dragūnas parodė kvapą gniaužiantį nuostabaus gyvenimo aksesuarą  (99)
2015 m. kovo 25 d. 02:52
„Mano gyvenimas yra tikrai nuostabus“, - antradienio vakarą svečiuodamasis Edmundo Jakilaičio vedamoje LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ pareiškė SEL lyderis Egidijus Dragūnas, praėjus vos kelioms valandoms po eterio socialiniame tinkle savo žodžius iliustravęs iš kojų verčiančio aksesuaro nuotrauka.
Po laidos – E.Jakilaičio komplimentas Selui  (64)
2015 m. kovo 25 d. 00:01
Nors sena Egidijaus Dragūno svajonė sostinės Katedros aikštėje surengti milžinišką SEL koncertą matyt nebeišsipildys, tačiau antradienio, kovo 24-osios vakaras nepraslys pro akis jo biografams – Selas viešėjo nacionalinio transliuotojo LRT televizijos studijoje, kur jį geriausiu eterio laiku, iš karto po kultinės „Panoramos“, kalbino televizijos pasaulio užkulisiuose pagarbiai lietuviškuoju Davidu Lettermanu vadinamas Edmundas Jakilaitis.
Atviras E. Dragūno interviu: apie darbus JAV, A. Mamontovą ir policiją  (431)
2015 m. kovo 24 d. 21:03
Daugybę naujienų visai Lietuvai praėjusią savaitę pažėręs grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas antradienio vakarą visus taškus ant „i“ sudėjo žurnalisto Edmundo Jakilaičio vedamoje laidoje „Dėmesio centre“.
Štai ką aš galvoju apie E. Dragūną: nustok verkšlenti  (313)
2015 m. kovo 24 d. 13:54
(...) „Pats didžiausias SEL koncertas“, „Bus daug garso ir dar daugiau šviesų…“ Tai tik keletas skambių frazių, iš taip visų mėgiamo, SEL grupės lyderio E.Dragūno, lūpų.
„Pistonų“ sukurta SEL parodija jau tapo megahitu  (67)
2015 m. kovo 23 d. 21:55
Beveik 159 tūkstančiai peržiūrų per nepilnas tris dienas – tokios fenomemalios sėkmės sulaukė „Pistonų“ (įtariama, kad už šio sceninio pseudonimo slepiasi Andrius Rožickas) sukurta SEL parodija dainos „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“ motyvais.
E. Jakilaitis pakvietė E. Dragūną pokalbiui: penktas kartas nemeluoja  (229)
2015 m. kovo 23 d. 13:09
Pramogų pasaulio žvaigždės ir jų keliami skandalai pastaruoju metu įdomūs ne tik gyvenimo būdo žurnalams ir naujienų portalams. Prieš kelis mėnesius itin daug atgarsio sulaukė Monikos Šalčiūtės interviu Andriaus Tapino laidoje „Pinigų karta“. O štai rytoj, antradienį, LRT eteryje laukia dar vienas siurprizas.
Stano uždainavo apie „selą“: dabar mano sieloj dūžta perlai  (46)
2015 m. kovo 22 d. 22:25
TV3 projekte „ Chorų karai “ Aklųjų chorui vadovaujantis Stanislovas Stavickis-Stano apdainavo šių dienų aktualiją ir, jo paties žodžiais tariant, skaudžiausią muzikinio pasaulio nelaimę.
E. Dragūnas įsisiautėjo: kai kam reikės parduoti paskutinius triusikus  (1128)
2015 m. kovo 22 d. 19:30
Atlikėjas Egidijus Dragūnas rimtai nusiteikęs kovoti su jį šmeižiančiais komentatoriais. Jis ketina iškelti 67 bylas internautams iš įvairių Lietuvos miestų, rašinėjusiems žeminančius komentarus.
E. Dragūnas su A. Mamontovo nuotrauka paviešino dokumentus: čia šiukšlių komentarai  (382)
2015 m. kovo 22 d. 13:50
Atlikėją Andrių Mamontovą šmeižtu apkaltinęs Egidijus Dragūnas sekmadienį paviešino dokumentus, kurie, anot jo, yra oficialūs tai įrodantys teisėsaugos dokumentai.
„Youtube“ pašalino SEL parodiją  (21)
2015 m. kovo 21 d. 21:43
Šeštadienio vakarą humoristui ir televizijos laidų vedėjui Andriui Rožickui savo paskyroje socialiniame tinkle paskelbus nuorodą į naujausią „Pistonų“ (įtariama, kad būtent A.Rožickas, prisidengęs „Pistonų“ vardu, ir kuria šarmingus juokingus siužetus) parodiją, kuria išjuokiamas Selas, populiari vaizdelių peržiūrų platforma youtube.com staigiai sureagavo į vartotojo, pasivadinusio „Sel Records“ skundą, ir pašalino įrašą.
„Pistonai“ sukūrė aštrią parodiją apie Selą (papildyta)  (80)
2015 m. kovo 21 d. 20:50
Kovo 21-oji, kuomet Selas paskelbė baigiantis karjerą Lietuvoje, sujudino visą Lietuvos pramogų pasaulį. Į šią kol kas svarbiausią metų žinią sureagavo ir „Pistonai“ (įtariama, kad po šiuo pseudonimu slepiasi Andrius Rožickas), populiarioje vaizdelių peržiūrų platformoje paskelbę SEL parodiją dainos „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“ motyvais.
A. Rožickas skyrė „Sel“ dainos parodiją: paskutinis akordas, užbaigiantis „selo“ nesąmonių savaitę  (332)
2015 m. kovo 21 d. 20:27
Egidijui Dragūnui paskelbus, kad jis ketina nutraukti „Sel“ muzikinę veiklą, Andrius Rožickas išleistuvių proga skyrė grupės dainos „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“ parodiją. Tiesa, ši parodija jau po kelių valandų iš vaizdo įrašų portalo „YouTube“ pašalinta.
Iliustruotoji Egidijaus Dragūno istorija (100 Selo gyvenimo akimirkų fotografijose)  (47)
2015 m. kovo 21 d. 16:42
Šeštadienį Egidijaus Dragūno paskyroje socialiniame tinkle paskelbta žinia, jog grupė SEL baigia savo karjerą Lietuvoje, žaibišku greičiu apskriejo Lietuvos naujienų portalus ir sukėlė didžiulę atgarsio bangą: kuomet vieni džiaugiasi, kad didysis scenos išsišokėlis dingsta iš Lietuvos arenų, kiti gi kibirais lieja ašaras.
Selas baigia veiklą Lietuvoje: išeinu laiku ir aukštai pakėlęs galvą  (29)
2015 m. kovo 21 d. 14:29
Kovo 21-oji gali patekti į Lietuvos popkultūros istoriją kaip diena, kai šalies popmuzikos žmogus-fenomenas Egidijus Dragūnas nusprendė baigti savo muzikinę veiklą Lietuvoje.
E. Dragūnas paskelbė nutraukiantis muzikinę veiklą  (1138)
2015 m. kovo 21 d. 13:02
Ši savaitė Egidijui Dragūnui nebuvo lengva. Tačiau žinomas atlikėjas vainikavo ją bene skandalingiausiu pranešimu. Socialiniame tinkle „Facebook“ šeštadienio popietę paskelbė nutraukiantis muzikinę veiklą.
Selas A. Mamontovą viešai išvadino šiukšle: su tavim pokalbis dar nebaigtas  (531)
2015 m. kovo 20 d. 11:12
Atlikėjas Egidijus Dragūnas praėjusią savaitę sukėlė didžiulę diskusijų bangą viename interviu pareiškęs, kad vienas jį šmeižusių komentatorių yra Andrius Mamontovas.
Sustabdytas E. Dragūnas ilgai ginčijosi atsisakydamas pateikti vairuotojo pažymėjimą (II vaizdo įrašas)  (109)
2015 m. kovo 19 d. 16:22
Atlikėjas Egidijus Dragūnas ketvirtadienio popietę atsidūrė Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate. Pirminiais duomenimis, grupės „Sel“ lyderis ketvirtadienį apie 13 val., važiavo automobiliu "Audi R8" neprisisegęs saugos diržo, tai pastebėjo kelių policijos patruliai. DELFI žiniomis, susigretinę su jo automobiliu, pareigūnai nurodė jam stoti, tačiau E. Dragūnas nepakluso ir dar padidino greitį.
Paviešintas vaizdo įrašas: E. Dragūnas policijos pareigūnus plūdo nesirinkdamas žodžių  (814)
2015 m. kovo 19 d. 15:49
Atlikėjas Egidijus Dragūnas ketvirtadienio popietę atsidūrė Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate. Pirminiais duomenimis, grupės „Sel“ lyderis ketvirtadienį apie 13 val., važiavo automobiliu "Audi R8" neprisisegęs saugos diržo, tai pastebėjo kelių policijos patruliai.
Po gaudynių E. Dragūnas atsidūrė komisariate  (551)
2015 m. kovo 19 d. 13:34
Atlikėjas Egidijus Dragūnas ketvirtadienio popietę atsidūrė Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate.
K. Perry šou Rygoje stebėjo ir E. Dragūnas  (29)
2015 m. kovo 16 d. 12:08
Kovas 15-osios vakarą savo pirmąjį koncertą Baltijos šalyse surengė viena garsiausių pasaulio popžvaigždžių. Su „ Prismatic World Tour “ koncertine programa Rygoje viešėjo Katy Perry .
A. Mamontovas pratrūko: pasakė, ką galvoja apie E. Dragūną  (580)
2015 m. kovo 14 d. 22:01
Prieš dvi dienas dalyvaudamas laidoje „ Žinių radijo “ eteryje dainininkas Egidijus Dragūnas savo pareiškimu nustebino ne vieną. „Sel“ lyderis pareiškė, kad vienas jį šmeižusių interneto komentatorių yra dainininkas Andrius Mamontovas . Pats A. Mamontovas sakė niekada E. Dragūno nešmeižęs, o šeštadienio vakarą dar kartą grįžo prie šios istorijos.
Ar ginti valstybę: pamiršk apie „mes“, pagalvok apie save  (150)
2015 m. kovo 13 d. 09:49
Aš galiu... „Čia mano kiemas... Šalin rankas...“ Nežinau kodėl, bet šiomis dienomis vis labiau tie grupės SEL žodžiai suskamba ausyse.. Galbūt, todėl, kad mano karta užaugo lydima tokių žodžių, galbūt todėl, kad šiuo metu vis garsiau kalbama apie grėsmes mūsų šaliai. O gal ir viena, ir kita...
E. Dragūnas: vienas mane šmeižusių komentatorių – A. Mamontovas  (246)
2015 m. kovo 12 d. 15:14
Vienas iš grupės „ Sel “ lyderį Egidijų Dragūną šmeižusių interneto komentatorių yra dainininkas Andrius Mamontovas , „ Žinių radijo “ laidoje „Greiti pietūs“ ketvirtadienį sakė E. Dragūnas . Pats A. Mamontovas sakė niekada E. Dragūno nešmeižęs.
Merginoms – gėlių vainikai plaukuose, vaikinams – priklijuoti ūsai  (3)
2015 m. kovo 2 d. 19:49
Kovo 5 dieną, 19 val. Vilniuje , muzikos klube „Tamsta” vyks pirmasis ukrainietiškas vakarėlis su grupe „TaRuta“ ir Lietuvos muzikantais. Renginio iniciatorius grupės „TaRuta“ lyderis Ievgen Romanenko pasiūlė idėją tikėdamasis, kad Ukrainą palaikantys lietuviai norės ne tik paklausyti jo grupės atliekamų dainų, bet ir patys pasijusti ukrainiečiais - į renginį kviečiama ateiti pasipuošus ukrainietiška simbolika, taigi merginos turės galimybę papuoši galvą gėlių vainikais, o vaikinai - prisiklijuoti išraiškingus ūsus ar madingai išsiskusti smilkinius.
Išgirsk: „Sel“ daina „Aš“  (48)
2015 m. vasario 24 d. 16:17
Antradienio popietę savo gerbėjų džiaugsmui grupė „Sel“ kūrinį „Aš“ pristatė ir mėgstantiems muzikos nemokamai klausytis internete – pasidalino ja oficialiame grupės profilyje „Youtube“. Žodžius kūriniui sukūrė pats grupės lyderis Egidijus Dragūnas. Muzika – Raivio Freimanio. Ši daina – iš praėjusį rudenį pristatyto naujausio albumo „Sel-fi“.
Paskelbė, koks Lietuvos atlikėjas yra klausomiausias internete  (31)
2015 m. vasario 20 d. 11:34
Internetinės muzikos paslaugos „Deezer“ duomenimis, populiariausi lietuvių klausomi muzikos žanrai yra elektroninė ir, šiek tiek mažiau, pop muzika.
Lazdijai taikosi nurungti Sartus  (15)
2015 m. vasario 16 d. 20:21
Vasario 16-ąją Lazdijų hipodrome surengtos tarptautinės ristūnų žirgų lenktynės „ Lazdijai 2015“.