SEL

A. Ramanausko patarimai, kaip I. Stasiulytei pastoti nuo D. Meškausko ir atviri pokalbiai apie pedagogių viešnamį  (50)
2014 m. balandžio 11 d. 07:01
DELFI rubrikoje „ Garsenybių pokalbiai “ šią savaitę sudalyvavo aštrialiežuvis televizijos laidų vedėjas Algis Ramanauskas-Greitai ir aktorė Ineta Stasiulytė . Jau daug metų pažįstami bičiuliai ne tik rimtu veidu kalbėjosi apie savo gyvenimą, bet ir laidė pokštus, paženklintus „N-18“.
A. Ramanauskas-Greitai ir I. Stasiulytė apie pastangas susilaukti palikuonių, provincialo sindromą ir gėjaus įvaizdį  (132)
2014 m. balandžio 11 d. 07:01
DELFI rubrikoje „ Garsenybių pokalbiai “ šią savaitę sudalyvavo aštrialiežuvis televizijos laidų vedėjas Algis Ramanauskas-Greitai ir aktorė Ineta Stasiulytė . Jau daug metų pažįstami bičiuliai ne tik rimtu veidu kalbėjosi apie savo gyvenimą, bet ir laidė pokštus, paženklintus „N-18“.
N. Bunkė jau rado K. Nemycko suknelę vestuvėms  (63)
2014 m. kovo 25 d. 10:01
Abejojančių, kad dizaineris Liutauras Salasevičius yra vestuvinių ir proginių suknelių meistras, surasti būtų sunku. Kiekviena jo kurta suknelė primena mažyti stebuklą, kuris kiekvieną Pelenę paverčia tikrų tikriausia Princese. Atvykusi pas dizainerį į saloną panašiai pasijuto ir charizmatiškoji dainininkė Natalija Bunkė .
Merginų numylėtinis P. Daunys subūrė šokių muzikos grupę  (7)
2014 m. kovo 18 d. 13:44
Laikais, kai naktinis gyvenimas Lietuvoje darosi vis populeresnis, dažnas klausytojas pasakytų, kad vis dažniau pasigenda įvairiapūsiškumo ir naujų potyrių linksminantis įvairiausiuose naktinių klubų organizuojamose vakarėliuose. Vos šių metų sausį spėjusi susiburti grupė „mini Jack“ skeptiškiems klausytojams žada būtent tai – energingą ir stogą raunantį pasirodymą, kurio metu visų rankos kyla į viršų, o širdys pradeda plakti vienu ritmu.
Būna ir taip: kaip skandalingas įvaizdis išgelbėjo E. Dragūną  (66)
2014 m. kovo 17 d. 08:36
Skandalais garsėjantis dainininkas Egidijus Dragūnas parašė įžeidžiančio pobūdžio žinutę, tačiau vien dėl to negali būti pripažintas kaltu šmeižto byloje. Taip pirmadienį nusprendė Vilniaus miesto apylinkės teismas.
V. Matačiūnaitė savo palaikymo koncerte E. Dragūno taip ir nesulaukė  (396)
2014 m. kovo 15 d. 18:29
Prieš porą savaičių Viliją Matačiūnaitę tautiečiai išrinko atstovauti Danijoje vyksiančioje „Eurovizijoje“. Atlikėja pripažino, kad su dideliu ją aplankiusiu džiaugsmu pečius ėmė slėgti ir nesibaigiančios pasiruošimo tarptautiniam dainų konkursui pareigos.
E. Dragūnui nauji nemalonumai – teisme jį pasitiko antstolis  (60)
2014 m. kovo 14 d. 09:33
Į baudžiamosios bylos nagrinėjimą sostinės teisme penktadienio rytą atvykęs vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Egidijus Dragūnas sulaukė blogų žinių – prie įėjimo jo laukė antstolis .
Išsipildžiusi svajonė - šeima Arkties ledo sukaustytoje jachtoje  (27)
2014 m. kovo 13 d. 22:41
Ne tik pirštus, bet ir smegenis stingdantis šaltis, poliarinės naktys, jokios augmenijos ir amžinas sniegas – taip dauguma mūsų įsivaizduoja Arktį. O ką manote gyvenimą netoli šiaurės ašigalio ledo sukaustytame burlaivyje su dviem mažomis mergaitėmis? Beprotybė? Tačiau prancūzų mokslininkų šeimai tai -  išsipildžiusi svajonė, kuria jie mėgaujasi jau daugiau nei keturiolika metų.
L.Salasevičius žada įspūdingą mados šou  (8)
2014 m. kovo 13 d. 12:21
Mados suvokimas Lietuvoje ėmė sparčiai keistis. Vis daugiau šalies dizainerių ryžtasi grandioziniams naujų savo kolekcijų pristatymams, į kuriuos įsigiję bilietus gali patekti visi norintys. Ne vieno iš jų pristatymai sukelia didelį ažiotažą visuomenėje, o dažnas žiūrovas, išleidęs keliasdešimties litų sumą bilietui, lieka it musę kandęs: nei gražių apdarų, nei įspūdingo šou taip ir neišvydo. Dizaineris Liutauras Salasevičius nusprendė viską apversti aukštyn kojomis ir jau balandžio 18d. žada iš tiesų įspūdingą šou.
L. Salasevičius: lietuvių dizainerių kolekcijos neprilygsta net dizaino studentų kolekcijų lygiui  (29)
2014 m. kovo 13 d. 12:16
Mados suvokimas Lietuvoje ėmė sparčiai keistis. Vis daugiau šalies dizainerių ryžtasi grandioziniams naujų savo kolekcijų pristatymams, į kuriuos įsigiję bilietus gali patekti visi norintys. Ne vieno iš jų pristatymai sukelia didelį ažiotažą visuomenėje, o dažnas žiūrovas, išleidęs keliasdešimties litų sumą bilietui, lieka it musę kandęs: nei gražių apdarų, nei įspūdingo šou taip ir neišvydo. Dizaineris Liutauras Salasevičius nusprendė viską apversti aukštyn kojomis ir jau balandžio 18d. žada iš tiesų įspūdingą šou.
„Žalgirio“ arena – ir toliau vienvaldė lyderė šalyje  (22)
2014 m. kovo 12 d. 16:24
Didžiausioje Lietuvos arenoje 2014-aisiais metais apsilankys 2 milijonasis lankytojas – tai tapo aišku vertinant praėjusių metų lankytojų srautą. Nuo „Žalgirio“ arenos atidarymo 2011 m. rugpjūtį iki 2013 m. pabaigos beveik 400 renginių aplankė daugiau nei 1,8 mln. žiūrovų.
Naujos knygos. Ką slepia prabanga?
2014 m. kovo 1 d. 00:00
Savaitgalio ritmai. Gražuolės vakarėlyje šėlo iki paryčių  (29)
2014 m. vasario 23 d. 17:50
Sparčiai populiarėjanti lietuviška elektroninės muzikos grupė „ Electronic I “ šį sestadienį nustebino savo gerbėjus, gyvenančius uostamiestyje.
Save žydu teisme pavadinęs E. Dragūnas panoro teisėjui į ausį pašnibždėti, kur gyvena  (75)
2014 m. vasario 20 d. 13:53
Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Egidijus Dragūnas ir „ Siemens “ areną valdantys verslininkai stojo į akistatą – Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį pradėjo nagrinėti dainininkui iškeltą baudžiamąją bylą dėl šmeižto.
Indiją ir Šri lanką apkeliavusios merginos iš Lietuvos neatsispyrė Tailando pagundoms  (1)
2014 m. vasario 19 d. 05:53
Mūsų šauniosios keliautojos - Giedrė ir Rita, baigusios išmaišyti visą Pietryčių Aziją, negalėjo aplenkti ir Tailando. Apie tai, kas šaunaus merginoms nutiko čia, jos, kaip ir kiekvieną kartą mūsų skaitytojams papasakos pačios.
E. Dragūnui – vėl blogos žinios  (137)
2014 m. vasario 7 d. 14:55
Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Egidijus Dragūnas neišvengs baudžiamojo proceso dėl galimo šmeižto apie „ Siemens “ areną valdančius verslininkus – Vilniaus apygardos teismas nusprendė, kad nėra pagrindo nutraukti „ SEL “ atlikėjui iškeltą baudžiamąją bylą.
Savaitgalio ritmai. Didžiakrūtės šiaulietės užvaldė šokių aikštelę  (44)
2014 m. sausio 25 d. 11:47
Penktadienio vakarą kokteilių baras "Happy Mosquito" gerai nusiteikusius klubinėtojus pakvietė į grupės "Electronic I" koncertą.
Šri Lankos autobuso keleiviai turėjo galimybę įvertinti SEL dainą FOTO  (1)
2014 m. sausio 24 d. 06:36
Tęskime toliau savo nuotykius. Šeštadienį šeštą ryto jau sėdėjome traukinyje Matara – Kolombo (apie šimtas trisdešimt kilometrų, trys valandos traukiniu ), Kolombo – Kandy (apie trys su puse valandos).
Egzotiškuos kraštuose viešintis E. Dragūnas-Selas: būdamas džiunglėse suprantu savo žmogišką prigimtį  (55)
2014 m. sausio 22 d. 15:44
Šiuo metu egzotiškuose kraštuose viešintis E. Dragūnas - Selas įnirtingai darbuojasi prie naujojo grupės „Sel“ albumo, tačiau nepamiršta ir savo gerbėjų. Trečiadienio popietę jis pasidalijo savo pamąstymais apie žmogaus būtį ir atskleidė, kokie trukdžiai jam neleidžia užsiimti kūryba Lietuvoje .
Selas nusitaikė į naują rekordą  (14)
2014 m. sausio 22 d. 12:21
Egzotiškoje šalyje šiuo metu poilsiaujantis Egidijus Dragūnas ketina šiemet savo gerbėjus dar labiau nustebinti nei praėjusiais metais.
Kaip kaunietis gelbsti savo mylimąją: visą gyvenimą pakeitė viena diena  (923)
2014 m. sausio 19 d. 00:02
Šiandien Inga Rimaitė ir Tomas Statkus turėtų būti susituokusi laiminga šeima.
Savaitgalio ritmai. Soliario vaizdo klipe nusifilmavo būrys Kauno klubinėtojų  (7)
2014 m. sausio 18 d. 14:28
Penktadienio naktį keli šimtai žmonių, susirinkusių naktiniame klube „Embassy“ Kaune turėjo galimybę nusifilmuoti naujausiame atlikėjo Soliario vaizdo klipe.
E. Dragūnas vėl teisme: nesuprantame, kodėl čia esame  (220)
2014 m. sausio 14 d. 10:38
Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Egidijus Dragūnas jaučiasi tikrų tikriausia žvaigžde ne tik gyvenime, bet ir teisme – antradienį teisėjui teko beveik pusvalandį laukti, kol atlikėjas teiksis atvykti į posėdį.
„M.A.M.A.“ apdovanojimuose triumfavo Jazzu ir L. Somovo duetas  (257)
2014 m. sausio 10 d. 19:29
Penktadienio vakarą Kaune jau trečią kartą įvyko lietuviškos muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“. Daugiausiai apdovanojimų - net tris statulėles namo į Vilnių parsivežė Jazzu su Leonu Somovu. Apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus atiteko grupei „Antis“.
Nuomonė. Kodėl negaliu pamiršti „Sel'o“ koncerto...  (64)
2014 m. sausio 7 d. 09:44
Praėjo lygiai mėnuo nuo didžiausio Egidijaus Dragūno pasirodymo, bet vis dar prisimenu tą nuostabiąją gruodžio 7 dieną, kai visi lietuviai, buvę ten, ėjo iš proto. Pripažįstu, niekada nebuvau didžiulė „Sel“ gerbėja, bet po koncerto viskas tarsi apsivertė ir pasaulis nušvito visai kitomis spalvomis.
V. Matačiūnaitė „Eurovizijoje“ neįprastai perdainavo SEL hitą „Lyja“  (159)
2014 m. sausio 5 d. 12:11
Šeštadienio vakarą LRT žiūrovai stebėjo „ Eurovizijos “ laidos transliaciją. Scenoje dėl kelialapio į Kopenhagą kovojantys dalyviai atliko garsiausius Lietuvos scenos hitus. Viena iš labiausiai nustebinusių dalyvių – Vilija Matačiūnaitė , konkursui pasirinkusi SEL ir „ Electronic I “ hitą „Lyja“.
E. Dragūnas naujus metus pradeda su ambicingais planais  (38)
2014 m. sausio 3 d. 14:35
Tai, kad daugelis Lietuvos gyventojų Naujuosius 2014-uosius metus pradėjo su "Sel" koncertu per TV3 , o per Kalėdas pagerino Šiaulių arenos lankytojų rekordą - puiki priežastis Egidijui Dragūnui nesustoti vietoje ir jau dabar planuoti šių metų pasirodymus. Nors metus Selas tradiciškai pradeda atostogomis, tačiau jau dabar gerbėjams jis turi puikių naujienų.
„Lietuvos balso“ nugalėtoju tapo ir M. Linkytę superfinale aplenkė P. Bagdanavičius  (386)
2014 m. sausio 1 d. 18:56
Pirmąją Naujųjų metų vakarą tiesioginiame LNK eteryje paaiškėjo muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojas. Superfinale kovėsi daugiausiai mokytojų ir televizijos žiūrovų simpatijų per visą projektą pelnę dalyviai – Goda Sasnauskaitė, Dagna Kondratavičiūtė, Paulius Bagdanavičius ir Monika Linkytė .
Dainininkas Audrius: „drama queen" tipo merginos vaikinams nepatinka(FOTO)  (5)
2013 m. gruodžio 27 d. 11:09
Panele.lt rubrikoje „Verti nuodėmės" tęsiasi trečiasis gražuolių medžioklės mėnuo. Čia dailiausi Lietuvos vaikinai atsako į klausimus apie meilę, grožį, pomėgius bei dalina patarimus merginoms.