SEL

Monika Šalčiūtė atsivėrė: mums su Ugniumi smagu leisti laiką  (23)
2014 m. gruodžio 15 d. 16:28
Kas sieja vieną turtingiausių jaunosios kartos Kauno verslininkų Ugnių Kiguolį ir populiariausią feisbuko lietuvaitę Moniką Šalčiūtę? Šis klausimas pastaruoju metu ypač kamuoja įžymybių gyvenimą aprašančius reporterius, neduoda ramybės ir jų gerbėjams, sekantiems kiekvieną jų krustelėjimą socialiniuose tinkluose.
„Auksiniame balse“ liko tik šeši dalyviai  (41)
2014 m. gruodžio 13 d. 23:54
Didžiausiame gyvo garso muzikiniame projekte liko tik šeši dalyviai. Egidijaus Sipavičiaus „Auksiniame balse“ gerbėjai daugiau nebepamatys. Tačiau intriga tik auga, nes bendroje vertinimo lentelėje net du projekto dalyviai turi po vienodą balų skaičių.
Paskelbti apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų penketukai  (32)
2014 m. gruodžio 12 d. 22:07
Penktadienį viename sostinės naktinių klubų buvo oficialiai paskelbti visi Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2014 nominantų penketukai. Renginio metu taip paaiškėjo kam atiteko mažosios statulėlės.
Kauno grūdų imperatorius prabilo apie bičiulystę su Selu  (8)
2014 m. gruodžio 9 d. 15:52
Toli gražu ne kiekvienas populiarus Lietuvos atlikėjas gali pasigirti turintis draugų iš turtingiausių Lietuvos žmonių dvidešimtuko. Išvykos į užsienyje rengiamas automobilių parodas, pasiskraidymai sraigtasparniu, slidinėjimas – Kauno grūdų imperatorius Tautvydas Barštys lenkė pirštus, skaičiuodamas, ką jie kartu yra nuveikę su Lietuvos rekordininku, SEL lyderiu Egidijumi Dragūnu, praėjusį šeštadienį į Kauno „Žalgirio“ areną sugebėjusio sugrūsti per 20 000 žmonių ir pasiekusį amžiną koncertų, rengiamų uždarose Lietuvos patalpose, rekordą.
Į Lietuvą atveža Rusijos dainininkų desantą: netrukdykite daryti verslo  (868)
2014 m. gruodžio 8 d. 19:44
Sutapimas ar ne, tačiau likus vos porai dienų iki savivaldos ir tiesioginių merų rinkimų, kitų metų vasario pabaigoje, Vilniuje koncertą surengs gausus būrys pirmo ryškumo Rusijos žvaigždžių.
„Be Cukraus“: E. Dragūnas apie savo senelės pomėgį cukrui ir linksmumo hormonus
2014 m. gruodžio 8 d. 16:28
Vienas skandalingiausių Lietuvos atlikėjų – SEL‘as Egidijus Dragūnas pasidalins ryškiausiu savo prisiminimu apie senelę, papasakos, kaip kasmet praleidžia atostogų mėnesius mokydamasis kovoti su profesionaliais asmeniniais muay thai treneriais ir ką jam reiškia cukrus.
Platininio albumo apdovanojimą atsiėmęs E. Dragūnas visą pelną išdalino  (36)
2014 m. gruodžio 8 d. 15:11
Pirmadienio popietę viename sostinės bare vyko auksinių ir platininių diskų teikimas. Populiariausi šalies atlikėjai buvo apdovanoti už 2009-2013 m. išleistus albumus.
SEL koncerto dūzgėse Kaune – efektingos viešnios  (12)
2014 m. gruodžio 7 d. 14:07
20 tūkstančių. Tiek žmonių šeštadienį susirinko į Kauno „Žalgirio“ areną, kur koncertavo rekordinį klausytojų skaičių sutraukusi grupė SEL. Po savo įspūdingo šou Egidijus Dragūnas sulaukė dar vieno anšlago - į jo dūzges Kauno klube „Macao Open Air“ iki vėlyvos nakties nusidriekė milžiniškos eilės.
SEL koncerto dūzgėse atsipalaidavo būrys garsenybių  (43)
2014 m. gruodžio 7 d. 13:54
20 tūkstančių žmonių šeštadienį linksminosi grupės SEL koncerte. Vėliau linksmybės persikėlė į naktinį Kauno klubą " Macao Open Air ". Sausakimšame klube E. Dragūnas dar kartą žengė į sceną ir atliko kelias dainas.
SEL koncerte Kaune - 20 tūkst. žmonių  (84)
2014 m. gruodžio 6 d. 23:40
Visi bilietai išparduoti - 20 tūkst. žmonių. Tiek šeštadienio vakarą į Kauno "Žalgirio" areną sutraukė grupė SEL. Dar prieš koncertą arenos prieigose nusidriekė ilgos SEL gerbėjų eilės.
SEL koncertas Kaune: 20 tūkst. žmonių, muštynės, politika ir replikos Jazzu  (541)
2014 m. gruodžio 6 d. 19:45
Visi bilietai išparduoti - 20 tūkst. žmonių. Tiek šeštadienio vakarą į Kauno "Žalgirio" areną sutraukė grupė SEL . Dar prieš koncertą arenos prieigose nusidriekė ilgos SEL gerbėjų eilės.
Gimtadienį švenčianti G. Grygolaitytė-Vasha atsisveikina su praeitimi  (34)
2014 m. gruodžio 6 d. 11:13
Šiandien dvidešimtajį gimtadienį švenčianti atlikėja Vasha nevengia iššūkių ir jubiliejų sutinka itin netradiciškai. Būtent sukaktuvių rytą klausytojams pristatoma naujausia jos daina „Tu – praeitis“.
„Žalgirio“ arenos laukia apgultis - suplūs daugiau nei 20 tūkstančių SEL fanų  (26)
2014 m. gruodžio 6 d. 10:55
Šeštadienis turėtų tapti istorine diena Kauno „Žalgirio“ arenai – šį vakarą laikinojoje sostinėje koncertuos grupė SEL . Visi bilietai išpirkti – tikimasi, kad šeštadienio vakarą areną užplūs daugiau nei 20 tūkst. žmonių. To dar Kaune nėra buvę.
Lietuviai arenose viršijo rekordus arba kodėl E. Dragūnas nukonkuravo E. Iglesiasą  (141)
2014 m. gruodžio 5 d. 16:02
Didžiųjų Lietuvos arenų vadovai pastebi pastaraisiais metais vyraujančią tendenciją, kad šalies atlikėjai pagal populiarumą sėkmingai konkuruoja su pasaulinio garso žvaigždėmis, o kartais netgi juos ir lenkia.
Renginių gidas (12 05-12 10)
2014 m. gruodžio 4 d. 14:33
Mes pasirūpinome, kad jaunoms, linksmybių bei veiklos ištroškusioms sieloms netektų sukti galvos, ką nuveikus ne tik savaitgalį, bet ir visą ateinančią savaitę! Smagiausi vakarėliai, ekstravagantiški ir žiemiški koncertai, humoro bei mados vakarai– visas pramogų kompleksas, kuris neleis sėdėti namuose, taigi, pasiruoškite linksmybėms!
Jazzu negynęs M. Mikutavičius rokenrolo žvaigždės titulą suteikė E. Dragūnui  (61)
2014 m. gruodžio 3 d. 10:38
DELFI TV tiesioginėje konferencijoje dalyvavęs dainininkas Marijonas Mikutavičius buvo paprašytas įvertinti Jazzu poelgį, kuomet mergina savo klausytojus išvadino urodais ir kiaunėmis. „Nemanau, kad tai yra kelias kovoti su savo gerbėjais. Tu gali į juos spjauti, gali juos užmiršti. Gali rokenrolo žvaigždė tai padaryti, bet buvau nustebęs, kad Jazzu galėjo taip padaryti. Gal ji tai apmąstys ir padarys išvadas“, – konferencijos metu kalbėjo dainininkas.
Mamos atsakas: kodėl neklausysiu Jazzu ir nebeskaitau A. Užkalnio tekstų  (582)
2014 m. gruodžio 2 d. 13:55
Šis tekstas – ne tik apie Jazzu . Be jos – apie dar kelis garsiai kalbančius ir už tas drąsias šnekas nešiojamus ant rankų. O juk tai – tik pašaipos, panieka ir pyktis, agresija ir netolerancija. Viskas, ko tikrai nenorėtum mokyti šalia tavęs augančio mažojo.
Merginų žvilgsniai smigo į išvaizdų Kauno grūdų imperatoriaus sūnų  (22)
2014 m. lapkričio 30 d. 20:35
Lietuvos pramogų pasaulyje vis dažniau minimas Tautvydo Barščio vardas – tik dabar jau nebe anksčiau į įžymybių vakarėlius mielai užsukdavusio Kauno grūdų imperatoriaus, nuolat į turtingiausių Lietuvos žmonių hitparadus patenkančio 56 metų verslininko, o jo 28 metų sūnaus.
SEL dūzgėmis susidomėjo ir išskirtinio grožio klubinėtojos . 2 dalis  (14)
2014 m. lapkričio 30 d. 01:01
Karštą koncertą Vilniaus Teatro arenoje surengęs SEL lyderis Egidijus Dragūnas gali didžiuotis, kad joks kitas Lietuvos atlikėjas į savo koncetus neprivilioja tiek daug madingo jaunimo.
SEL koncerto dūzgėse – madingas jaunimas  (2)
2014 m. lapkričio 29 d. 17:16
Lapkričio 28 d.,penktadienį, daugelio klubinėtojų kalendorius buvo pažymėtas raudona spalva. SEL naujojo albumo pristatymas Teatro arenoje Vilniuje kaip visada nugriaudėjo audringai – su daug garso ir dar daugiau šviesų.
Natūralaus grožio ambasadorių krūtinės kaip magnetas traukė klubinėtojų žvilgsnius  (18)
2014 m. lapkričio 29 d. 16:01
Penktadienio vakarą sostinės klubinėtojai plūste plūdo į du Vilniaus senamiestyje įsikūrusius klubus - „Mojo Lounge“ vyko SEL koncerto dūzgės, kuriose apsilankė ir pats Egidijus Dragūnas su savo širdies dama Eleonora Sebrova, o vos už keliasdešimties metrų esanančiame „Grand Club Lithuania“ natūralaus grožio ambasadorės Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė pristatė savo naują sceninį įvaizdį.
SEL atidavė duoklę Vilniui  (5)
2014 m. lapkričio 29 d. 04:34
Egidijus Dragūnas sėkmingai apšilo prieš artėjantį svarbiausią savo karjeros įvykį –kitą savaitę Kauno „Žalgirio“ arenoje įvysiantį savo megakoncertą, kuriuo jis tikisi pagerintį pačiam sau priklausantį Lietuvos uždarų patalpų rekordą ir po stogu sugrūsti net dvidešimt tūkstančių žiūrovų.
Monika Šalčiūtė pamėgo klubinėti su Kauno milijonieriumi  (25)
2014 m. lapkričio 29 d. 03:09
Socialinio tinklo princesė Monika Šalčiūtė ir Kauno milijonieriumi tituluojamas Ugnius Kiguolis penktadienio vakarą vėl nutarė praleisti sostinės naktiniame klube „Mojo Lounge“, kur vyko SEL koncerto duzgės.
E. Dragūnas sostinės publikai pirmajai pristatė savo naujausią albumą „Sel-Fi“  (36)
2014 m. lapkričio 29 d. 02:16
Tokius grandiozinius albumo pristatymus, kokius rengia Egidijus Dragūnas, Lietuvoje gali sau leisti retas atlikėjas. 2010 metais Vilniaus teatro arenoje albumą „Aš kaip žąsis“ pristatęs grupės „Sel“ lyderis po ketverių metų savo gerbėjus vėl pakvietė būti neeilinio įvykio liudininkais.
„Sel“ vakarėlyje su U. Kiguoliu pasirodžiusi M. Šalčiūtė: aš esu jo princesė  (80)
2014 m. lapkričio 29 d. 01:07
Penktadienio naktį sostinės klube „ Mojo Lounge “ įvyko triukšmingas grupės „Sel“ vakarėlis. Po naujausio albumo, kurį Egidijus Dragūnas pavadino „Sel-Fi“, pristatymo , publika skubėjo į naktinį klubą su vakaro kaltininku pratęsti linksmybių.
Naujausio albumo pristatyme E. Dragūnas „įkando“ erotiniais masažais išgarsėjusiai J. Leonavičiūtei  (64)
2014 m. lapkričio 28 d. 19:06
Tokius grandiozinius albumo pristatymus, kokius rengia Egidijus Dragūnas , Lietuvoje gali sau leisti retas atlikėjas. 2010 metais Vilniaus teatro arenoje albumą „Aš kaip žąsis“ pristatęs grupės „Sel“ lyderis po ketverių metų savo gerbėjus vėl pakvietė būti neeilinio įvykio liudininkais.
Šiandien Vilniuje - naujausio „Sel“ albumo pristatymas  (5)
2014 m. lapkričio 28 d. 11:58
Penktadienį vakare Vilniuje , Teatro arenoje, įvyks tai, ko didžiausi „Sel“ gerbėjai laukė net ketverius metus. Didžiulio šou metu bus pristatytas naujausias grupės albumas. „Tai bus nerealiausias vakarėlis mieste“, - po generalinės repeticijos yra įsitikinęs Egidijus Dragūnas .
Renginių gidas (11 28-12 02)
2014 m. lapkričio 27 d. 17:51
Mes pasirūpinome, kad jaunoms, linksmybių bei veiklos ištroškusioms sieloms netektų sukti galvos, ką nuveikus ne tik savaitgalį, bet ir visą ateinančią savaitę! Smagiausi vakarėliai, nestandartiniai Lietuvos ir pasaulio žvaigždžių koncertai, katiniški protmūšiai bei juoko kupini vakarai – visas pramogų kompleksas, kuris neleis sėdėti namuose, taigi, pasiruoškite linksmybėms!
„Be Cukraus“: E. Dragūnas apie savo senelės pomėgį cukrui ir linksmumo hormonus  (31)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:40
Ketvirtoje sveikatingumo ir sporto skatinimo laidoje „Be cukraus“ vienas skandalingiausių Lietuvos atlikėjų – SEL‘as Egidijus Dragūnas pasidalins ryškiausiu savo prisiminimu apie senelę bei papasakos, kaip kasmet praleidžia atostogų mėnesius mokydamasis kovoti su profesionaliais asmeniniais muay thai treneriais.