SEL

Ar kiauliena pavojinga? Kaip mokslas aiškina mitybos madas  (32)
2016 m. vasario 6 d. 10:12
Ar kada susimąstėte, kodėl prasidėję su dietomis, žmonės amžinai jų laikosi? Ar kodėl tik antsvorio turinčių žmonių šaldytuve rasite lieso majonezo? Dauguma dietiniais, liesais, mažiau riebalų turinčiais vadinami produktai iš tiesų nėra tokie, kaip skelbiasi. O jei peržiūrėsite ingredientų sąrašą, suprasite, kad jie visiškai nenaudingi sveikatai, rašo theguardian.com.
M.A.M.A. 2015: triumfavo Monika Linkytė, ant kulnų mynė Jazzu su Leonu Somovu  (1061)
2016 m. sausio 29 d. 19:45
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo laukiamiausias Lietuvos muzikos pasaulio renginys – kasmetiniai M.A.M.A. 2015 apdovanojimai. Šįvakar ant scenos žengė daugybė atlikėjų, tačiau tik išrinktieji gavo progą rankose laikyti prestižinę statulėlę.
DELFI skaitytojai išrinko „M.A.M.A. 2015“ geriausius: ar tautos balsas sutaps su komisijos nuomone?  (15)
2016 m. sausio 29 d. 15:13
Penktadienio vakarą pagaliau bus išdalyti metų laukiamiausiais vadinami „M.A.M.A. 2015“ apdovanojimai. Penktus metus vykstančiuose apdovanojimuose tradiciškai bus pagerbti muzikos pasaulio atstovai.
Apsilankymas gyvūnėlių prieglaudoje E. Dragūną įkvėpė netikėtam sprendimui  (68)
2016 m. sausio 29 d. 13:28
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas kartu su labdaros ir paramos fondo „ Lietuva – gyvūnams“ įkūrėja Deimante Guobyte apsilankė gyvūnų prieglaudoje „ SOS gyvūnai “ Vilniuje . Atlikėjui buvo sunku patikėti, kiek gyvūnų kasdien paleidžiama tiesiog į gatvę, siekiant jų atsikratyti.
„M.A.M.A. 2015“ geriausiųjų rinkimai: balsuok už verčiausius gauti statulėles!  (58)
2016 m. sausio 25 d. 14:49
Jau šį penktadienį, sausio 29-ąją, paaiškės didžiausia metų intriga. Bus išdalytos muzikos apdovanojimų „M.A.M.A. 2015“ statulėlės. Penktus metus vykstančiuose apdovanojimuose bus pagerbti ne tik atlikėjai, grupės, bet ir išrinkta geriausia daina, vaizdo klipas ir, žinoma, be daugybės nominacijų, tradiciškai bus pagerbtas lietuviškai muzikai nusipelnęs žmogus. DELFI kviečia išrinkti savo favoritus!
Priekaištų dėl publikos Londone sulaukęs E. Dragūnas: to neparodė nė vienas Lietuvos miestas  (42)
2016 m. sausio 19 d. 17:30
Savaitgalį Egidijus Dragūnas surengė ilgai lauktą savo pasirodymą Didžiojoje Britanijoje. Vis tik po koncerto pasipylė ne tik džiugesys, bet ir pikti komentarai dėl neva koncerto metu šlitinėjusių neblaivių ir nemandagių lietuvaičių bei itin margos susirinkusiųjų minios.
„SEL“ koncerte apsilankiusią merginą pašiurpino tautiečiai: graudu ir liūdna  (213)
2016 m. sausio 19 d. 11:17
Praėjusį penktadienį, sausio 15 d., Londone „O2 Academy Brixton“ arenoje vyko ilgai lauktas grupės „SEL“ koncertas. ANGLIJA.today redakcija sulaukė renginyje dalyvavusios skaitytojos Gretos laiško, kuriame ji pasidalino savo įspūdžiais.
E. Dragūnas vėl erzina gerbėjus nuotraukomis su E. Štandtaite  (48)
2016 m. sausio 16 d. 14:13
Pastarosiomis dienomis Londone viešintis E. Dragūnas ten net tik surengė savo koncertą, bet ir spėjo pasigrožėti miestu. Socialiniame tinkle atlikėjas mielai dalijasi Londono nuotraukomis nepamiršdamas parodyti su kuo leidžia laiką.
Tėveliai, sukluskite: nepasitikėkite savo vaikais – štai kokie jie  (202)
2016 m. sausio 16 d. 10:06
Pastaruoju metu internete galima rasti vis daugiau ir daugiau subjektyvių jaunuolių pasisakymų apie netikusią, jaunuosius Einšteinus žlugdančią švietimo sistemą. Taip pat apie atbukusius tėvus, kurie nesupranta,ko reikia jų narcizo sindromu sergančiam vaikui ( pavyzdžiui, Igno pasisakymas ).
Koncerto Londone metu E. Dragūnas pakurstė intrigą apie naujus jausmus  (14)
2016 m. sausio 16 d. 03:59
Penktadienio vakarą Egidijus Dragūnas surengė šou Londone . Jo pasirodymu gėrėjosi daugiatūkstantinė minia, tačiau SEL 'o dėmesį sukaustė viena mergina.
Po SEL koncerto Londone – netikėta E. Dragūno staigmena  (40)
2016 m. sausio 16 d. 02:00
Penktadienio vakarą Londone vyko įspūdingas Egidijaus Dragūno ir grupės SEL koncertas. Į garsiąją „O2 Brixton Academy“ koncertų salę daininkas pritraukė minias gerbėjų. Stebėti abejingų nepalikusio šou rinkosi ne tik lietuviai, skelbia tiesa.com.
„Google“ apie lietuvius atskleidė neįtikėtinų dalykų  (21)
2016 m. sausio 15 d. 09:54
Šiandien kompanija „ Google “ paskelbė kasmetinius 15-uosius metinius paieškų ir vaizdo klipų peržiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus – žvilgsnį į 2015-uosius viso pasaulio internautų akimis.
E. Dragūnas paviešino dar nematytų nuotraukų iš savo praeities  (40)
2016 m. sausio 10 d. 15:11
Sekmadienio popietę grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas savo gerbėjus nustebino dar nematytomis nuotraukomis. Vienoje iš jų – E. Dragūnas dar mažas berniukas.
Garsenybės, pasprukusios iš šalčio gniaužtų: lepinasi karščiu, saule ir maudynėmis  (45)
2016 m. sausio 10 d. 12:08
Pastarosios dienos Lietuvoje tapo tikru išbandymu. Gerokai žemiau nulio kristelėjusi temperatūra dažnam tapo nepakeliama, tačiau ne vienas garsus lietuvaitis po didžiųjų švenčių ir šventinių darbų maratono susikrovė lagaminus ir dabar mėgaujasi atostogomis.
„Žalgiriui“ skolos nesurenkantys Maciai suprato didžiausią savo klaidą  (74)
2016 m. sausio 8 d. 12:11
Kalėdų stebuklas neįvyko – Normundas ir Nauris Maciai nesugebėjo surinkti 25 tūkstančių eurų, kuriuos yra skolingi Kauno „Žalgiriui“. Pinigus jau daugiau nei dvejus metus renkantys dvyniai pripažino padarę didžiulę klaidą užvilkindami procesą, tačiau pasidžiaugė, kad reikalai jau pajudėjo į priekį. „Nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti. Mes labai norime grąžinti skolą – atiduodame visą širdį“, – atviravo Normundas.
E. Dragūnas ir E. Sebrova širdies žaizdas gydosi skirtinguose pasaulio kampeliuose  (20)
2016 m. sausio 8 d. 10:17
Panašu, jog buvusi garsi pramogų pasaulio pora – Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova užsimiršti bando skirtinguose pasaulio kampeliuose. Dar neseniai buvę įsimylėjeliai dalinosi vienas kito nuotraukomis savo „Instagram“ paskyrose ir taip sukėlė nemažą gerbėjų, kurie vis dar laukia jų susitaikymo, sujudimą.
Egidijus Dragūnas žada bombą ištaškys Londoną  (8)
2016 m. sausio 6 d. 17:17
Rekordinį koncertą Kaune praėjusių metų gruodžio pradžioje surengęs Egidijus Dragūnas su savo grupe SEL koncentruojasi į tarptautinę karjerą. Sausio viduryje garsenybė taps pirmuoju lietuviu, kuris surengs savo šou ten pat, kur ir tokios tarptautinės žvaigždės kaip Martin Garrix, Armin van Buuren, „Prodigy“, „Fatboy Slim“, - „02 Academy Brixton”.
Po atostogų šiltuose kraštuose E. Dragūnas „sprogdins“ Londoną  (32)
2016 m. sausio 6 d. 17:10
Rekordinį koncertą Kaune praėjusių metų gruodžio pradžioje surengęs Egidijus Dragūnas su savo grupe SEL koncentruojasi į tarptautinę karjerą. Sausio viduryje garsenybė taps pirmuoju lietuviu, kuris surengs savo šou ten pat, kur ir tokios tarptautinės žvaigždės kaip Martin Garrix, Armin van Buuren, „Prodigy“, „Fatboy Slim“, - „02 Academy Brixton”.
Žvarbią žiemą į egzotiką iškeitęs E. Dragūnas erzina gerbėjus pikantiškais vaizdais ir prabanga  (90)
2016 m. sausio 6 d. 13:47
Po intensyvaus darbų maratono ir surengtų grandiozinių koncertų grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas išvyko pailsėti į saulėtą Mauricijų ir nesiliauja erzinti gerbėjų įspūdingais vaizdais.
„Nauji metai“ – populiariausias kūrinys lietuviškame „iTunes“  (1)
2016 m. sausio 4 d. 12:56
Daugiau nei prieš metus „Anties“ kartu su Leonu Somovu ir Jazzu naujam gyvenimui prikelta daina „ Nauji metai “ per šias šventes vėl tapo populiariausia lietuviškame „iTunes“ tope. Šis kūrinys buvo mėgstamiausias lietuvių pasirinkimas ir per praėjusius Naujuosius.
Garsenybių Naujieji metai: vieni sutiko rojuje, kiti – ligoninėje  (34)
2016 m. sausio 1 d. 23:24
Ne visos garsenybės 2016-uosius pasitiko būryje draugų ar artimųjų. Nors daugelis dažnai atvirauja, kad pramogų pasaulio atstovų tokia dalia, kad per šventes tenka dirbti, kai kam šįmet vis tik pasisekė - Naujuosius sutiko Mauricijuje. Nors kai kam šią šventę teko švęsti ir ligoninės palatoje.
Juoką keliantys ir širdį virpinantys įžymybių palinkėjimai Naujųjų metų proga  (49)
2015 m. gruodžio 31 d. 17:29
Skaičiuojant paskutines valandas iki Naujųjų Metų, Lietuvos garsenybės suskubo savo feisbuko draugus ir gerbėjus pasveikinti su artėjančiais 2016-aisiais metais. Vieni liejo širdį rašydami ilgus sveikinimus, kiti nedaugžodžiavo, o dalijosi įspūdingomis nuotraukomis.
DELFI 2015-ieji: skaitytojai išrinko metų vestuves, kūdikį, didžiausią skandalą  (16)
2015 m. gruodžio 31 d. 15:49
Paskutinę 2015-ųjų dieną, DELFI kviečia įvertinti visų surengtų rinkimų laimėtojus. Skaitytojai išrinko metų kūdikį, įspūdingiausias vestuves, didžiausią 2015-ųjų skandalą, įsimintiniausias skyrybas bei kardinaliausius pokyčius.
Po koncerto Panevėžyje, E. Dragūnui prireikė medikų pagalbos  (213)
2015 m. gruodžio 27 d. 01:20
Šeštadienio vakarą Egidijus Dragūnas pabaigė savo turą Lietuvoje pasirodymu Panevėžyje . Deja, po koncerto jam prireikė medikų pagalbos.
SEL savo turą baigė koncertu Panevėžyje: po visko jie patys nesuprato, kas įvyko  (25)
2015 m. gruodžio 27 d. 01:08
Šeštadienio vakarą Egidijus Dragūnas baigė savo turą Lietuvoje . Koncertas Panevėžyje buvo toks, kokio niekas nesitikėjo. Vos pasibaigus pasirodymui, E. Dragūnas DELFI tikino, kad panevėžiečius tiesiog paskandino į euforiją: „Po visko jie patys nesuprato, kas įvyko“.
Šiauliečiai SEL koncerte tiesiog pašėlo  (86)
2015 m. gruodžio 26 d. 00:13
Penktadienį Šiaulių arenoje vyko grupės „ SEL “ koncertas, į kurį susirinko daugybė Egidijaus Dragūno gerbėjų. Prieš tai atlikėjas buvo surengęs grandiozinį šou ir Kaune .
Šiaulių areną drebinantis E. Dragūnas: myliu tik tą vieną  (51)
2015 m. gruodžio 25 d. 19:50
Visai neseniai, gruodžio 5-ąją dieną, Kaune vyko grandiozinis grupės „ SEL “ koncertas. Egidijaus Dragūno pasirodymo pamatyti susirinko tūkstantinė minia, o ant scenos jam talkino Silvija Pankūnaitė, Raigardas Tautkus ir net modelis Solveiga Mykolaitytė . Šįvakar atlikėjas surengė pasirodymą ir Šiaulių arenoje.
Grupė „SEL“ surengs įspūdingą pasirodymą Šiauliuose  (16)
2015 m. gruodžio 25 d. 15:35
Beveik prieš tris savaites Kaune įvyko grandiozinis grupės „ SEL “ koncertas, sutraukęs tūkstantinę gerbėjų minią. Šiandien Šiaulių arenoje įvyks dar vienas grupės pasirodymas.
Netikėtumas: atlikėjo E. Dragūno fotografas – policijos pareigūnas  (21)
2015 m. gruodžio 24 d. 15:26
Egidijus Dragūnas ir toliau dalijasi gerumu. Žinant atlikėjo santykius su policijos pareigūnais, ko gero, niekas negalėtų patikėti, kad vienintelis oficialus SEL grupės fotografas – vidaus reikalų sistemos atstovas.