Delfi rytas. Infliacija muša rekordus: ar atlyginimai spės su augančiomis kainomis? (0)

18434
2022 gegužės mėn. 19 d. 11:00
Metinė infliacija Lietuvoje – viena didžiausių visoje Europos Sąjungoje. Brangsta ne tik prekės, verslai brangina savo paslaugas – apie įkainių didėjimą praneša kai kurie bankai, būsto remontininkai, grožio specialistai, autoservisai ir daugybė kitų. Ar atlyginimai spėja augti kartu su kylančiomis kainomis ir kaip turėtų pasikeisti gyventojų vartojimo įpročiai klausime ekonomisto Aleksandro Izgorodino.

O kaip domėjosi kolegė Akvilė Bružinskaitė, didžiausio kainų šuolio tikimasi rudenį. Dėl karo Ukrainoje susitraukus grūdų eksportui, baiminamasi ir maisto žaliavų deficito. Plačiau – reportaže.

Rubrikoje „Knyginėjimai. Trumpai“ padėsime jums sudaryti artėjančios vasaros skaitinių sąrašą – pristatysime net šešias knygas suaugusiems.

Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kviečia į didįjį „Santakos“ savaitgalį – gegužės 20-22 dienomis Kaune ir Kauno rajone laukia daugiau nei 60 renginių. Tad kaip nepasimesti tarp jų, mums patars „Kaunas 2022“ komunikacijos ir rinkodaros vadovas Mindaugas Reinikis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai