Delfi rytas. 3-ios pakopos kaupimas pensijai: ką būtina žinoti ir kodėl vis dar painiojame terminus? (0)

22581
2022 lapkričio mėn. 30 d. 11:00
Rytoj bus minima pasaulinė kovos su AIDS diena. Kokia situacija Lietuvoje kalbant apie sergamumą šia liga ir kiek pasistūmėjo mokslas gydant pacientus, kalbame su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Infekcinių ligų centro infekcinių ligų gydytoja prof. Raimonda Matulionyte.

Įvairi ir pilnavertė mityba – geros sveikatos pagrindas. Tačiau medikai įspėja, kad ne visi žmonės su maistu gauna pakankamą kiekį reikalingų medžiagų. Tad šiandien pasikalbėsime apie baltymus mūsų mityboje – jų naudą, koks baltymų kiekies yra reikalingas, o kada baltymų gali būti ir per daug. Į šiuos klausimus mums padės atsakyti biomedicinos mokslų daktaras, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta.

Laidoje pasikalbėsime apie 3-ios pakopos kaupimą pensijai. Kam verta jį rinktis, kuo antra pakopa skiriasi nuo trečios, kiek kainuoja taip investuoti mums paaiškins INVL atstovų koordinavimo komandos vadovas Tomas Bučys.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, Lietuvos advokatūra ir Lietuvos Caritas tiesia pagalbos ranką labiausiai nepasiturintiems Lietuvos žmonėms: nuo lapkričio 28 iki gruodžio 9 dienos įvairių teisės sričių advokatai bei jų padėjėjai nemokamai konsultuos žmones. Daugiau apie akciją pasikalbėsime su Advokatų tarybos pirmininku Mindaugu Kukaičiu ir Lietuvos Caritas komunikacijos koordinatorė Ieva Urbonaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai