Gaivios žaliosios salotos, kurių tiesiog negalite negaminti šį pavasarį (0)

12192
2021 m. balandžio 15 d. 15:27
Norisi salotų? Cezario ar morkų salotos jau pabodo? Alfas parodys, kaip pasigaminti gaivias, traškias ir nepaprastai skanias salotas su ridikėliais.

100 g smidrų
1 saujos įvairių ridikėlių
1 saujos šviežių uogų
1 pakelio triušienos juosmeninės dalies filė
2 šaukštų svieto
3 šaukštų žalių žirnelių
Kelių šaukštų vandens
1 citrinos
2 šaukštų salotų padažo „Rhode island dressing“
2 šaukštų ekologiško avižų kreminio gaminio
1 šakelės mėtų
2 saujų mėgiamų salotų
1 saujos daigų
2 šaukštų alyvuogių aliejaus
Druskos
Juodųjų pipirų

1. Smidrus apvirkite sūdytame verdančiame vandenyje apie 30–40 sekundžių, atvėsinkite šaltame vandenyje ir nusausinkite.
2. Ridikėlius supjaustykite griežinėliais, smidrus norimo dydžio gabaliukais, viską sudėkite į dubenį kartu su uogomis, marinuokite druska, pipirais ir alyvuogių aliejumi.
3. Triušienos juosmeninės dalies filė supjaustykite juostelėmis, kepkite keptuvėje su aliejumi ir sviestu, pagardinkite druska ir pipirais.
4. Keptuvėje su likusiu sviestu trumpai patroškinkite žirnelius, įpylus keletą šaukštų vandens, pagardinkite druska, pipirais ir citrinos žievele.
5. Padažui sumaišykite salotų padažą „Rhode island dressing“ su ekologišku avižų kreminiu gaminiu, kapotomis mėtomis, citrinos sultimis, bei druska ir pipirais.
6. Į dubenį sudėkite mėgiamas salotas, daigus, marinuotus ridikėlius su smidrais ir uogomis, keptą triušieną, troškintus žirnelius, keletą šaukštų padažo ir papuoškite keliais salotų lapeliais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai