Protestas „Mes kaltinam!“: tūkstantinė minia šaukė Seimui „gėda“ (40)

40847
Robertas Narmontas, DELFI TV
2018 m. kovo 15 d. 18:05
Vos per porą dienų suorganizuotas protestas „Mes kaltinam!“ prie Seimo ketvirtadienį pritraukė nemenką būrį žmonių. Policijos pareigūnų teigimu, per pusvalandį į Nepriklausomybės aikštę susirinko daugiau nei 5 tūkst. protestuotojų. Daugiausiai jų link scenos traukia iš Žvėryno ir miesto centro pusių.

Įsiaudrinusi minia nušvilpė Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį ir kurį laiką neleido jam kalbėti. Tad A. Tapinui teko prašyti minios išklausyti Seimo vadovą. Į V. Pranckiečio kalbą minia reagavo šūksniais „gėda“ ir švilpimu.

„Nepasakysiu, nepasakysiu nieko naujo, kalbėdamas, kad atėjau čia pats, nepasakysiu nieko naujo, kad prieš savaitę mes čia kėlėme vėliavas ir kalbėjome apie mūsų vienybę. Nepasakysiu nieko naujo apie tai, ką ką tik profesorius Katkus kalbėjo – kad mes visi už Lietuvą. Nepasakysiu nieko naujo sakydamas, kad aš esu vienas iš tų trijų milijonų, arba vienas iš dabar ten esančių 141.

Bet pasakysiu viena – kas jus atvedė į čia, kas mus atvedė į čia. Mus į čia atvedė gėda. Taip, ar man gėda? Gėda. Ar man gėda dėl M. Basčio? Ar man gėda dėl Pūko? Ar man gėda dėl Kildišienės? Ar man gėda dėl Skardžiaus? Aš čia ir atėjau, nes man irgi gėda“, – savo kalboje sakė V. Pranckietis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai