Darthas Vaderis įtikinęs: šį kartą jam tikrai pasiseks. Nors ambicijas tapti Ukrainos prezidentu nutildė Ukrainos vyriausioji rinkimų komisija, jo tai nesustabdė – juodųjų jėgų valdovas entuziastingai ėmėsi naujos rinkimų kampanijos.

Darthas Vaderis kandidatuoja į Odesos miesto – miesto, kuris garsėja simpatijomis piktajam „Žvaigždžių karų“ personažui – mero postą.

Visai neseniai buvo atidengta Dartho Vaderio skulptūra – įstabi paminklo Leninui transformacija, o tai tik dar kartą įrodo, kad miestas jam toli gražu neabejingas. Nepaisant to, dėl valdžios Darthui Vaderiui teks kaip reikiant pakovoti – konkurentai labai stiprūs ir, švelniai tariant, originalūs.

Vienas iš pavojingiausių varžovų kovoje dėl Odesos mero posto – ambicinga ir žavi antis. Deja, jos perspektyvos rinkimuose labai miglotos.

Pareigūnai nesutinka jos registruoti kandidate, tačiau už anties rinkimų kampaniją atsakinga Aniri Kintevs sako, kad jai tai nė motais.

Vienintelis tikras kandidatas rinkimuose – Georgijus Putinas. Svarbi pastaba: laimei, su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu jis neturi nieko bendro, o tai neabejotinas privalumas.