„Laisvę krūtims“: moterys kovoja už teisę degintis be liemenėlės (7)

33507
REUTERS
2017 m. vasario 8 d. 15:38
Dešimtys aktyvisčių nuogomis krūtimis prisijungė prie šimtų apsirengusių protestuojančių, kurie Buenos Airėse surengė mitingą, kurio tikslas – išsireikalauti teisę degintis nuoga krūtine.

Akciją paskatino incidentas, kai policijos pareigūnai iš netoliese esančio paplūdimio išprašė saulės voniomis be liemenėlės besidžiaugusias poilsiautojas.

Policijos pareigūnai rėmėsi šalies baudžiamuoju kodeksu, kuriame „draudžiamas nepadorus elgesys viešoje vietoje“. Esą būtent taip elgėsi krūtis paplūdimyje demonstravusios moterys. Vėliau mažiausiai vienas teisėjas nusprendė, kad demonstruoti nuogą krūtinę visgi nėra nusikaltimas.

Tvirtindamos, kad moterys turi tokią pačią teisę kaip ir vyrai degintis nuogomis krūtimis, akcijos dalyvės skandavo šūkius, kai kurios juos buvo užsirašiusios ir ant nuogo kūno.

Akcijos dalyvės nuogas krūtines buvo išpiešusios tokiais šūkiais kaip „Laisvė krūtims“. Kitos rankose laikė tokius plakatus kaip „Vienintelės krūtys, kurios jiems trukdo, yra tos, kurių negali nusipirkti“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai