Maždaug 12 000 kv. m ploto verslo kompleksas „Vikingų verslo slėnis“ apims prekybos, gamybos, biurų ir sandėliavimo patalpas. Į tris korpusus suskirstytą kompleksą sudarys 36 autonomiški 290–345 kv. m vienetai, kuriuos bus galima sujungti tarpusavyje, todėl po vienu stogu galės įsikurti tiek smulkesnių, tiek stambesnių verslų atstovai.

„B2B segmente dirbantiems potencialiems nuomininkams Vilniuje turbūt būtų sunku rasti geresnę vietą nei šis verslo kompleksas. Žirnių gatvė arba Pietinis aplinkkelis, kurio viduryje ir plėtojamas projektas yra tarsi centrinė arterija, jungianti visus pietinės miesto pusės pramonės ir logistikos rajonus. Aukštieji ir Žemieji Paneriai, Gariūnai, Vilkpėdė, visas Vilniaus oro uosto – Kirtimų rajonas ir intensyviai augantis Liepkalnis – visi jie komplekse įsikursiantiems nuomininkams bus pasiekiami vos per 5-10 minučių“, – sako nekilnojamojo turto plėtros grupės „VPH“ partneris ir UAB „Vikingų verslo parko“ vadovas Artūras Šukys.

Pasak projekto nuomos vadovo Regimanto Kacevičiaus, Baltijos šalyse ilgus metus buvo stebimas daugiafunkcių verslo kompleksų vakuumas. Čia išsiskiria tik Estija, kurioje vien šiuo metu statoma apie 10 panašaus tipo pastatų. Įprastai tai 2000–5000 kv. m ploto pavieniai objektai, tačiau periodiškai atsiranda ir didesnių, iš kelių pastatų sudarytų, kompleksų.

A. Šukys pažymi, kad „viskas viename“ koncepcijos verslo kompleksų plėtrą Lietuvoje skatina ne tik jų patogumas, bet ir didėjantys internetinės prekybos mastai.

Vilniaus oro uostas, per metus įprastai aptarnaujantis daugiau nei 5 milijonus keliautojų, iš verslo komplekso bus pasiekiamas per keletą minučių. Be to, vos 200 metrų spinduliu nuo projekto vietos yra įsikūrusios lietuviams gerai pažįstamos ir šios vietos komercinį potencialą jau gerokai anksčiau įvertinusios parduotuvės. Tarp jų – „IKEA“ ir „Decathlon“, pradėjusios savo plėtrą į Baltijos šalis būtent nuo šios vietos“, – teigia R. Kacevičius ir priduria, kad projektui pasirinktos vietos, susisiekimo ir kaimynystėje įsikūrusių verslų junginys būsimiems komplekso nuomininkams suteiks išskirtines galimybes verslo vystymui.

Jis tikina, kad planuojant projektą taip pat buvo įvertintos ir jo plėtros galimybės. Tikimasi, jog verslo kompleksas taps pagrindiniu siuntų atsiėmimo tašku bei specializuoto apsipirkimo centru pietinėje miesto dalyje, kur tiek B2B atstovai, tiek e. prekybos kanalus vis dažniau pasirenkantys vartotojai galėtų išspręsti keletą aktualių poreikių vienu metu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės