Gariūnai

Paaiškėjo pirmas LFF taurės turnyro ketvirto etapo dalyvis  (2)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 22:33
Pirmose 2015-2016 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro trečio etapo rungtynėse Gargždų „Pramogos-SC“ (II lyga, Vakarai) klubas svečiuose po 11 metrų baudinių serijos 4:1 nugalėjo Vilniaus „Olimpijos“ (III divizionas, VRFS) futbolininkus.
LFF taurės trečiame etape lauks dvi intriguojančios I lygos atstovų dvikovos  (3)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 20:30
Antradienį Vilniuje įvyko 2015-2016 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro trečio etapo burtų traukimo ceremonija. 16 komandų, kurios įveikė pirmus etapus, sužinojo savo varžovus.
Gariūnuose apsilankiusi žurnalistė Kristina patyrė didžiulį malonumą  (146)
2015 m. liepos 12 d. 10:57
Gigantiški prekybos centrai jau kelerius metus valdo milžiniškus pirkėjų srautus didžiausiuose Lietuvos miestuose, tačiau Gariūnų fenomenas nesilpsta. Kas ten stebuklingo? Kodėl iki šiol žmonės ten traukia būriais? Ar iš tiesų neskoningą aprangą vadindami Gariūnų stiliumi esame teisūs? Į šiuos ir dar daugiau klausimų atsakė žurnalo ir portalo MIESTE.lt žurnalistė Kristina Pocytė, nuvažiavusi ir praleidusi ten ne vieną valandą.
Patarimas, kaip pirkti automobilių turguje: manęs neapgavo  (252)
2015 m. birželio 28 d. 16:54
Pamačius, kiek blogo rašo apie mašinų pardavinėtojus, kyla mintis: o kur žiūrite Jūs patys, automobilių pirkėjai?
Gariūnuose apatinio trikotažo prekeivis priima korteles: noriu išpildyti klientų norus  (33)
2015 m. birželio 20 d. 14:00
Komerciniai bankai skatina šalies verslininkus aktyviau diegti elektroninius kortelių skaitytuvus.
Monstrai vaikų veidais ketino išžudyti automobilių prekeivius: o tada – laisvė, merginos, kelionės  (350)
2015 m. birželio 4 d. 17:59
Automobilio salone – merginos , kišenėje – pinigai , o rankoje – viskis . Apie tokį gyvenimą prisipažino svajojęs devyniolikmetis Janas Bukelis , kuris su metais vyresniu geriausiu draugu Tomašu Tankunu dėl pinigų buvo pasiryžę bet kam. Net žudyti.
A. Brazas. Vilniaus šilumos ūkis: situacija ir perspektyvos  (13)
2015 m. gegužės 18 d. 08:17
Gegužės 5 d. Vilniaus konservatorių lyderis Mykolas Majauskas socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė ilgą straipsnį apie miesto šilumos ūkio situaciją.
Gariūnuose atliktas patikrinimas: rado didelę bėdą  (1)
2015 m. gegužės 14 d. 17:19
Gyventojams pranešus apie galimai netinkamai tvarkomą užterštą gruntą Vilniaus pašonėje, į Gariūnus atvykę Aplinkos ministerijos atstovai rado maždaug hektaro ploto aikštelę, kurioje kartu su naftos produktais permirkusiomis žemėmis mėtėsi ir kitos šiukšlės. Aplinkos ministerija dėl netinkamo atliekų tvarkymo atliks ne tik aikštelę valdančios įmonės patikrą, bet ir vidinį tarnybinį patikrinimą.
D. Paukštė. Ketvirtį amžiaus trunkantis nesusipratimas  (3)
2015 m. balandžio 27 d. 07:54
Tai pasakojimas apie tai, kaip negalima tvarkyti valstybės. Vyriausybė nutarė panaikinti Migracijos departamentą (MD). Sakysit, na ir kas čia tokio?
„Stebuklingas“ padangas turguje siūlantis pardavėjas: reikia tūkstančio metų, kad padanga pradėtų dilti  (166)
2015 m. balandžio 24 d. 11:44
Vakariečiai išmeta senas padangas , kiti jas surenka – iš vokiečių, norvegų ar kitų Europos šalių, atveža į Lietuvą ir siūlo čia kaip gerą daiktą. Tokias padangas įsigiję vairuotojai tikisi važiuoti ilgai ir saugiai.
Kodėl Lietuvoje tokie maži atlyginimai?  (437)
2015 m. balandžio 15 d. 13:43
Šalčininkų rajone – mažiausias darbo užmokestis visoje Lietuvoje , rodo statistiniai duomenys, bet vietos gyventojai žino, kaip yra iš tikrųjų ir kodėl.
„Dainava“ bandys tęsti 80 metų istoriją trečiame futbolo divizione  (16)
2015 m. balandžio 14 d. 14:25
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos licencijas po apeliacijų gavo dar 9 klubai, tarp kurių yra ir dar pernai A lygoje žaidusi Alytaus „Dainava“. Dzūkijos klubui licencijai suteikta su sąlyga, jog jis turės įgyvendinti LFF Vykdomojo komiteto anksčiau nustatytas sąlygas dėl pradelstų įsipareigojimų panaikinimo.
Gariūnai liko be dujų  (2)
2015 m. balandžio 2 d. 15:11
Ketvirtadienį , 13.30 val., netoli naujosios Gariūnų turgavietės privačiai įmonei atliekant žemės kasimo darbus buvo pažeistas vidutinio slėgio skirstomasis dujotiekis, kuriuo gamtinės dujos tiekiamos Gariūnų turgavietei, praneša „ Lietuvos dujos “.
MAMŲ MUGĖ: paprastas būdas uždirbti šeimai solidžią pinigų sumą
2015 m. kovo 26 d. 13:53
Pavasarinis spintų tvarkymas ir pirkiniai naujam sezonui – tikras galvos skausmas? Mamos, kurios jau dalyvavo „Mamų mugėje", mano kitaip: tai apsimoka! Išaugtus vaikų drabužius ar nebenaudojamus daiktus jos pristato į didžiausią sezoninę vaikų ir nėščiųjų prekių komiso mugę, kurioje pačioms prekiauti nereikia. Į šio pavasario „Mamų mugę" daiktus jau rengiasi nešti daugiau kaip 2000 šeimų. Kas skatina jas sugrįžti?
Lietuvoje jau 15 kartą vyks tarptautinis būgnų ir perkusijos festivalis  (1)
2015 m. kovo 2 d. 14:01
Daugelį Lietuvos salių apjungiantis XV tarptautinis būgnų ir perkusijos festivalis vėl atskuba į Lietuvą.
„Snaigės“ turnyro finale – A. Liubinsko ir R. Turskio auklėtinių akistata  (1)
2015 m. vasario 27 d. 10:36
Vilniaus apskrities futbolo federacijos organizuojamame aštuonių komandų „Snaigės“ turnyre jau šį šeštadienį paaiškės čempionas. Dėl nugalėtojo titulo kovos buvusio Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio Algimanto Liubinsko vadovaujami Vilniaus futbolo mokyklos auklėtiniai bei Rimanto Turskio treniruojama „Vilniaus Universiteto-Vilmestos“ ekipa.
Apie jausmus prabilęs po 17 metų labai pasigailėjo  (58)
2015 m. vasario 12 d. 14:37
Gilus sovietmetis. Kapinės, šiltas ruduo, aš, keturmetis, įsikibęs į močiutės ranką,vaikščiojau su ja ir rankiojau lapus. Nuėjau kažkur ir grįždamas jau pamačiau močiutę, besikalbančią su kaimyne, o į jos parankę buvo įsikibusi bendraamžė keturmetė. „Čia mūsų Simutė“, – pasakė ji man.
„Stebuklingas traukinys“: mūsų laikų košmaras ant ratų, kurį patyrė ir lietuviai
2015 m. vasario 11 d. 10:40
Kelionės per Indoneziją metu nuo Gili Trawangan salos iki Jogjakartos miesto per dieną išbandėme įvairiausius transportus: laivas (iš Gili Trawangan į Lombok salą), mikriukas (nuo prieplaukos iki Mataram oro uosto), lėktuvas (iš Mataram per valandą nuskridom į Surabayą – kartą ten jau nakvojom), autobusas (iš Surabayos oro uosto į miesto centrą), taksi (iki Surabayos traukinių stoties), traukinys (Surabaya – Jogjakarta, 6 val. važiavimo) ir galiausiai taksi-triratis – nuo Jogjakartos stoties nuvežė iki hostelio.
A. Gadžijevas prisipažino, jog svajojo groti tikrai ne virtuvės rakandais
2015 m. sausio 6 d. 14:46
Kas sakė, kad desertas negali būti puikus pietų, o gal ne ir vakarienės pasirinkimas? Desertų ir šokoladų alchemikas Ali Gadžijevas laidoje „Prie pietų stalo“ sakė, jog ir paties pietūs ne kartą yra buvę saldūs. O kaip gi kitaip, jeigu tai iš tiesų meno kūriniai, kaip ir tie, kuriais savo rankomis sulipdo Ali.
Kalėdinė Gariūnų apgultis: ko ten ieško?  (97)
2014 m. gruodžio 13 d. 12:30
Didžiausia turgaviete Rytų Europoje vadinamas Gariūnų turgus šiuo gruodžiu skųstis neturėtų – savaitgaliais čia nusidriekia didžiulė norinčiųjų apsipirkti automobilių spūstis.
Aukščiausiasis Teismas: Vilniaus valdžia „Kolegitai“ pagrįstai išmokėjo 1,7 mln. Lt  (1)
2014 m. gruodžio 12 d. 10:35
Vilniaus valdžia keleivius nuostolingu maršrutu Vilniuje vežusiai privačiai bendrovei „Kolegita“ pagrįstai išmokėjo 1,737 mln. litų ir įmonė neprivalo jų grąžinti, galutinai nutarė Lietuvos Aukščiausiasis Teismas .
Gariūnų prekeiviai nori emigruoti: dirbi, o tik minimalią algą gauni  (94)
2014 m. gruodžio 6 d. 20:42
Nors ir artėja didžiausios žiemos šventės, pirkėjų Gariūnų turgavietėje nedaugėja.
FNTT vadovas: galiu ramia sąžine eiti tikrintis melo detektoriumi  (14)
2014 m. gruodžio 4 d. 09:07
Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyboje ( FNTT ) stabilumo nėra ir praėjus pustrečių metų nuo skandalingo šios tarnybos vadovų Vitalijaus Gailiaus ir Vytauto Giržado atleidimo.
Policijos reidas prie Gariūnų: narkotikai, alkoholis, bandymai pabėgti  (6)
2014 m. lapkričio 30 d. 19:34
Sekmadienį Vilniaus kelių policija surengė reidą miesto pakraštyje, Dubliškių gatvėje, kuria iš Gariūnų turgavietės išvažiuoja didelė dalis prekeivių. Tikrinimo vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai: kelias leidžiasi nuo kalno, o apačioje tik toks pasirinkimas: arba policijai į glėbį, arba kairėn, kur beveik niekas nevažiuoja, nes ten kelias baigiasi įmonės užkardu ir betoniniais blokais įtvirtintomis šalikelėmis, kad niekas nepravažiuotų (panašu, ten esančiai bendrovei nedrausmingi vairuotojai jau seniai įgriso).
Tikrą vyrą puošia tik vestuvinis žiedas ir treningai?
2014 m. lapkričio 25 d. 00:00
Tikrą vyrą puošia tik vestuvinis žiedas. Tikras vyras turi porą kelnių, švarką, tris megztinius, vienus batus vienam sezonui, o niūrių kaip šlapdribos sniegas spalvų apatinį trikotažą ir kojines perka turguje pas nenusakomo amžiaus moteris. Su nuolaida.
Naują istoriją kuriančiam F.B.K. „Kaunui“ – trečios lygos auksas  (15)
2014 m. spalio 25 d. 14:43
Lietuvos futbolo federacijos II lygos (trečia šalyje pagal pajėgumą – DELFI) Pietų zonoje besigrumiantis Futbolo bendruomenės klubas (F.B.K.) „Kaunas“ į savo naująją istoriją įtraukė ir pirmąjį įrašą aukso raidėmis – kauniečiai triumfavo šių metų pirmenybėse. Per 26 rungtynes iškovoję 63 taškus, geltonai Žali tapo nebepavejami artimiausiems konkurentams ir jau netrukus pasipuoš aukso medaliais.
B. Vanagas savo automobilį testavo Gariūnuose  (11)
2014 m. spalio 10 d. 20:21
Penktadienį, spalio 10-ą dieną, vienas garsiausių Lietuvos lenktynininkų Benediktas Vanagas , rengdamasis artėjančiam Dakaro raliui Pietų Amerikoje, lankėsi Gariūnuose, kur bandė savo automobilį „Toyota Hilux“. Testai vyko Gariūnų karjere „Gasta“.
Į 11 klasę – 37-ių: buvo laikai, kai su aukštuoju tik gatves šluodavo  (45)
2014 m. spalio 7 d. 12:42
37 metų Arūnas Paukštė šiemet po 22 metų pertraukos vėl nedrąsiai pravėrė mokyklos duris. Rugsėjo 1-ąją jis įžengė į Vilniaus suaugusiųjų mokymo centrą ir kol kas tik džiaugiasi tokiu savo sprendimu.
Du ispano įvarčiai atnešė FBK „Kaunui“ svarbią pergalę  (11)
2014 m. rugsėjo 29 d. 20:07
Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) II lygos Pietų zonoje buvo sužaistos 23 turo rungtynės, kuriose FBK „Kaunas“ šventė svarbią pergalę 2:0 (1:0) prieš Vilniaus „Gariūnus“. Geltonai Žalius į pergalę atvedė du tikslūs vieno rezultatyviausių lygos žaidėjo ispano Juano Sevillos Sevillos smūgiai.