Gariūnai

A. Gadžijevas prisipažino, jog svajojo groti tikrai ne virtuvės rakandais
2015 m. sausio 6 d. 14:46
Kas sakė, kad desertas negali būti puikus pietų, o gal ne ir vakarienės pasirinkimas? Desertų ir šokoladų alchemikas Ali Gadžijevas laidoje „Prie pietų stalo“ sakė, jog ir paties pietūs ne kartą yra buvę saldūs. O kaip gi kitaip, jeigu tai iš tiesų meno kūriniai, kaip ir tie, kuriais savo rankomis sulipdo Ali.
Kalėdinė Gariūnų apgultis: ko ten ieško?  (97)
2014 m. gruodžio 13 d. 12:30
Didžiausia turgaviete Rytų Europoje vadinamas Gariūnų turgus šiuo gruodžiu skųstis neturėtų – savaitgaliais čia nusidriekia didžiulė norinčiųjų apsipirkti automobilių spūstis.
Aukščiausiasis Teismas: Vilniaus valdžia „Kolegitai“ pagrįstai išmokėjo 1,7 mln. Lt  (1)
2014 m. gruodžio 12 d. 10:35
Vilniaus valdžia keleivius nuostolingu maršrutu Vilniuje vežusiai privačiai bendrovei „Kolegita“ pagrįstai išmokėjo 1,737 mln. litų ir įmonė neprivalo jų grąžinti, galutinai nutarė Lietuvos Aukščiausiasis Teismas .
Gariūnų prekeiviai nori emigruoti: dirbi, o tik minimalią algą gauni  (94)
2014 m. gruodžio 6 d. 20:42
Nors ir artėja didžiausios žiemos šventės, pirkėjų Gariūnų turgavietėje nedaugėja.
FNTT vadovas: galiu ramia sąžine eiti tikrintis melo detektoriumi  (14)
2014 m. gruodžio 4 d. 09:07
Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyboje ( FNTT ) stabilumo nėra ir praėjus pustrečių metų nuo skandalingo šios tarnybos vadovų Vitalijaus Gailiaus ir Vytauto Giržado atleidimo.
Policijos reidas prie Gariūnų: narkotikai, alkoholis, bandymai pabėgti  (6)
2014 m. lapkričio 30 d. 19:34
Sekmadienį Vilniaus kelių policija surengė reidą miesto pakraštyje, Dubliškių gatvėje, kuria iš Gariūnų turgavietės išvažiuoja didelė dalis prekeivių. Tikrinimo vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai: kelias leidžiasi nuo kalno, o apačioje tik toks pasirinkimas: arba policijai į glėbį, arba kairėn, kur beveik niekas nevažiuoja, nes ten kelias baigiasi įmonės užkardu ir betoniniais blokais įtvirtintomis šalikelėmis, kad niekas nepravažiuotų (panašu, ten esančiai bendrovei nedrausmingi vairuotojai jau seniai įgriso).
Tikrą vyrą puošia tik vestuvinis žiedas ir treningai?
2014 m. lapkričio 25 d. 00:00
Tikrą vyrą puošia tik vestuvinis žiedas. Tikras vyras turi porą kelnių, švarką, tris megztinius, vienus batus vienam sezonui, o niūrių kaip šlapdribos sniegas spalvų apatinį trikotažą ir kojines perka turguje pas nenusakomo amžiaus moteris. Su nuolaida.
Naują istoriją kuriančiam F.B.K. „Kaunui“ – trečios lygos auksas  (15)
2014 m. spalio 25 d. 14:43
Lietuvos futbolo federacijos II lygos (trečia šalyje pagal pajėgumą – DELFI) Pietų zonoje besigrumiantis Futbolo bendruomenės klubas (F.B.K.) „Kaunas“ į savo naująją istoriją įtraukė ir pirmąjį įrašą aukso raidėmis – kauniečiai triumfavo šių metų pirmenybėse. Per 26 rungtynes iškovoję 63 taškus, geltonai Žali tapo nebepavejami artimiausiems konkurentams ir jau netrukus pasipuoš aukso medaliais.
B. Vanagas savo automobilį testavo Gariūnuose  (11)
2014 m. spalio 10 d. 20:21
Penktadienį, spalio 10-ą dieną, vienas garsiausių Lietuvos lenktynininkų Benediktas Vanagas , rengdamasis artėjančiam Dakaro raliui Pietų Amerikoje, lankėsi Gariūnuose, kur bandė savo automobilį „Toyota Hilux“. Testai vyko Gariūnų karjere „Gasta“.
Į 11 klasę – 37-ių: buvo laikai, kai su aukštuoju tik gatves šluodavo  (45)
2014 m. spalio 7 d. 12:42
37 metų Arūnas Paukštė šiemet po 22 metų pertraukos vėl nedrąsiai pravėrė mokyklos duris. Rugsėjo 1-ąją jis įžengė į Vilniaus suaugusiųjų mokymo centrą ir kol kas tik džiaugiasi tokiu savo sprendimu.
Du ispano įvarčiai atnešė FBK „Kaunui“ svarbią pergalę  (11)
2014 m. rugsėjo 29 d. 20:07
Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) II lygos Pietų zonoje buvo sužaistos 23 turo rungtynės, kuriose FBK „Kaunas“ šventė svarbią pergalę 2:0 (1:0) prieš Vilniaus „Gariūnus“. Geltonai Žalius į pergalę atvedė du tikslūs vieno rezultatyviausių lygos žaidėjo ispano Juano Sevillos Sevillos smūgiai.
Neapdairiai įsigijęs automobilį sulaukė tūkstančių litų vertės „dovanėlės“  (130)
2014 m. rugsėjo 13 d. 10:18
Vos pusę metų su Gariūnuose įsigytu „ BMW X3 ” pasivažinėjęs vilnietis po pusantrų metų sužinojo turintis keliolikos tūkstančių litų skolą. „ Regitra “ pripažįsta, kad tokių istorijų Lietuvoje yra ir daugiau, tačiau informuoja, kad aklavietei, į kurią patekdavo automobilių pirkėjai, kelias jau užkirstas.
IFA 2014: kas lipa ant „Samsung“, „Sony“ ir LG kulnų?  (26)
2014 m. rugsėjo 8 d. 10:23
Vokietijos sostinėje penktadienį prasidėjo didžiausia Europoje vartotojams skirtų technologijų paroda IFA 2014. Ir tai, ką galima pamatyti milžiniškoje parodos erdvėje, iš esmės galima būtų vadinti technologijų ateitimi artimiausiems metams – kitąmet technologijos vėl bus šoktelėjusios dar vieną septynmylį žingsnį ir šiandienos eksponatai atrodys beviltiškai pasenę.
Paaiškėjo dar du Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro antro etapo dalyviai
2014 m. liepos 31 d. 16:40
Sužaistos dvejos 2014-2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) taurės turnyro pirmo etapo rungtynės, kuriose pergales iškovojo išvykoje žaidę pirmos lygos klubai. Šilutės „Šilutė“ svečiuose 6:0 (2:0) sutriuškino III lygos Šiaulių apskrities futbolo federacijos Šiaulių „Friliux bėgiai" (III, ŠAFF) ekipą.
Kaune atrastas naujas piliakalnis  (4)
2014 m. liepos 8 d. 10:52
Prigimtinės kultūros puoselėtojai liepos 6-osios – Valstybės dienos – šventę surengė ant iki šiol nežinomo, jų teigimu, tą pačią dieną atrasto Kauno piliakalnio.
Paaiškėjo dar trys LFF taurės turnyro antrojo etapo dalyviai
2014 m. birželio 27 d. 14:43
Ketvirtadienį sužaistos dar trejos 2014-2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pirmo etapo rungtynės, kurios tik vieną pergalę iškovojo šeimininkai. Pergalę savo aikštėje iškovojo tik Vilniaus rajono „Mostiškės“ ekipa, dviejų IV lygos Sekmadienio futbolo lygos (SFL) komandų dvikovoje baudinių serijoje 4:2 įveikusi Vilniaus „Trivarčio“ komandą. Pagrindinis šių rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), o per pratęsimą futbolininkai nepasižymėjo.
Ištraukti Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pirmo etapo burtai  (1)
2014 m. birželio 5 d. 21:43
Ketvirtadienį sostinėje ištraukti 2014-2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) taurės turnyro pirmo etapo burtai, kurie 28 žemesnių lygų komandas suskirstė į 14 porų, o Vilniaus komandos „Viltis“ ir „ Gariūnai “ burtų keliu į antrą etapą pateko be kovos.
Kas nutiko lietuviams, verslios tautos atstovams?  (37)
2014 m. balandžio 29 d. 08:47
Lietuviai nėra vadinami verslia tauta. Kodėl? Specialistai tikina, kad dėl to kaltas vidinis susikaustymas ir nepasitikėjimas – vis dar manome, kad verslininkai yra sukčiai, kurie į savo ratą priima tik draugus ir pažįstamus, o konkurentams siekia pakenkti bet kokia kaina.
Vilniuje nuo kelio nulėkusio „Mitsubishi“ vairuotoją medikai bandė reanimuoti vietoje  (30)
2014 m. balandžio 2 d. 09:59
Trečiadienį ryte Vilniuje nuo kelio nulėkė „ Mitsubishi Space Runner “. Nors ligoninė netoli, medikai dirbo avarijos vietoje.
FNNT vadovas: Gariūnų bylos tyrimas dar gali trukti dvejus metus  (20)
2014 m. vasario 10 d. 19:33
Vadinamosios Gariūnų bylos tyrimas dar gali trukti porą metų, sako Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos ( FNTT ) direktorius Kęstutis Jucevičius . Jos tyrimas esąs brangus, o savanoriškai atlyginta žala, pranešė LNK Žinios.
Gariūnų planas virsta realybe  (118)
2014 m. sausio 21 d. 13:52
Didžiausios Baltijos šalyse Gariūnų turgavietės planai atidaryti maisto turgų virsta realybe, tačiau atsisakoma idėjos į jį įsileisti tik ūkininkus. Planuojama, kad turgus klientų pradės laukti pirmąjį šių metų pusmetį.
Garsaus fotomenininko dukra pažįsta kitokį R. Rakauską  (3)
2013 m. lapkričio 30 d. 00:00
Menininkė Eglė Rakauskaitė (46 m.) nuo pirmosios savo darbų parodos „Žana d'Ark“, surengtos prieš dvidešimt metų, yra ištikima revoliucingoms idėjoms.
Kaip mane Gariūnuose apgavo: pardavėjas pasiūlė neverkti, nes kokybės garantuoti negali  (98)
2013 m. lapkričio 27 d. 09:56
Kreipiuosi su skundu, kad kiti žinotu kas gali nutikti. Neseniai iš vieno prekeivio Gariūnuose nusipirkau televizijos įrangą ir galimybę matyti N TV bei palydovinę televiziją, nes draugas „paprotino“, kad taip galėsiu matyt daugiau kanalų beveik dykai.
Kauno Gariūnai: vaizdas gražėja, prekybininkai nedžiūgauja  (79)
2013 m. liepos 31 d. 13:34
Kauno prekybos miestelis „Urmas“ skaičiuoja jau dvidešimtuosius gyvavimo metus. Aplink miestelį iškilę prekybos centrai, nors ir buvo prognozuota, nesužlugdė garsiosios Kauno prekyvietės. Nemaža dalis prekybininkų tikina, kad pastaruoju metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Tačiau „Urmas“ nuolat plečiasi ir modernėja, o rasti laisvą prekyvietę – sudėtinga.
LFF taurės antro etapo burtai suvedė I-os ir II-os lygų lyderius  (3)
2013 m. liepos 22 d. 19:49
Ištraukti 2013-2014 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) "Druskininkų Hermio" taurės antrojo etapo burtai, kurie 16 komandų suskirstė į aštuonias poras.
Mokesčių inspekcijos perspėjimas Gariūnams  (58)
2013 m. liepos 18 d. 13:21
Mokesčių inspektoriai perspėja, kad artimiausiu metu verslininkai, prekiaujantys sostinės turguose, sulauks jų vizitų. Pasak inspekcijos pranešimo, jie neskubės bausti už pažeidimus, tačiau neatsižvelgusiems į Mokesčių inspekcijos specialistų patarimus ir savanoriškai nepašalinusiems veiklos trūkumų, grės nauji patikrinimai ir baudos.
„Ereliški“ lenkimo manevrai Vilniuje: kelkraščiu ir 180 km/val. greičiu
2013 m. liepos 3 d. 15:19
Įžūlus Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidinėjimas ir tokių „žygdarbių“ filmavimas – sunkiai suprantamas kai kurių vairuotojų pomėgis. Už tokį „meną“ jau ne vienas „erelis“ atsisveikino su teisėmis, nors ir bandė neigti savo kaltę. Naujausias tokio hobio pavyzdys – internete pasirodęs Vilniuje padarytas įrašas. Vaizdo registratoriumi nufilmuotame įraše užfiksuota, kaip automobilis, atvažiuodamas nuo Gariūnų pusės Oslo g. link, važiuojančius nusprendžia lenkti „trečia“ juosta, kurios nėra, t.y. kelkraščiu. Lėkdamas didžiuliu greičiu jis aplenkia lėtesnius automobilius, išneria į pirmą juostą ir ekrane pasirodo užrašas „180 km/h“, leidžiantis suprasti, kokiu greičiu buvo važiuojama.
Šalies pirmos lygos lyderis nesunkai įveikė pirmą LFF taurės turnyro etapą
2013 m. birželio 27 d. 09:10
Vienintelėse 2013-2014 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pirmo etapo rungtynėse pirmos lygos lyderis Klaipėdos „Granitas“ svečiuose net 7:1 (3:1) sutriuškino II lygos Vakarų zonoje žaidžiančią Kuršėnų „Ventą“.
Pareigūnai smogė Gariūnų prekeiviams: siekia konfiskuoti jų žemes ir apartamentus Bulgarijoje  (371)
2013 m. birželio 17 d. 14:06
Daugelį metų Gariūnuose drabužiais ir avalyne prekiavę vilniečiai Renatas Šukelis ir jo draugė Natalija Peniajeva turės įrodyti, kad iš teisėtai gautų lėšų įgijo Vilniaus priemiestyje esantį žemės sklypą, pasistatė namą bei nusipirko dvejus apartamentus ant jūros kranto Bulgarijos kurorte.