Vilniaus oro uostas

733 straipsnių

Vilniaus oro uostas arba VNO – yra vienas iš didžiausių civilinių oro uostų Lietuvoje, įsikūręs Vilniaus pietinėje dalyje, Naujininkų seniūnijoje ant plynaukštės, apie 7 kilometrus nuo Vilniaus centro.

1 pakilimo taką turintis oro uostas 2019 metais aptarnavo 5,0 milijonus keleivių. Šiame oro uoste operuoja „AirBaltic“, „Ryanair“ ir „Wizz Air“ orlaivių aptarnavimo bazė. Šį objektas yra valdomas valstybinės įmonės „Lietuvos oro uostai“.

Antradienį Vilniaus oro uoste nusileidęs privatus lėktuvas iš Minsko tam turėjo leidimą, praneša teigia Lietuvos oro uostų (LOU) atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas. Anot jo, kaip nereguliariam skrydžiui, prieš suteikiant leidimą, buvo taikoma išankstinio derinimo procedūra.

Ignas Dobrovolskas

Nuo pirmadienio automobiliams visam laikui uždaroma Vilniaus oro uosto simboliu tapusi užvažiavimo estakada (pandusas) esamo išvykimo terminalo link. Pandusu naudotis ir toliau galės visi pėsčiomis judantys keleiviai, o automobiliu išvykimo terminalą pasiekti galės tik aptarnaujantysis ir keleivių s...