Neseniai Delfi rašė, kad atlikėjas Egidijus Dragūnas, pranešęs apie koncertus didžiuosiuose Lietuvos miestuose susidūrė su problema. Kreipęsis į Klaipėdos savivaldybę žinomas vyras sulaukė rašto, kuriame teigiama, kad leidimas grupei „Sel“ koncertuoti uostamiestyje neišduodamas.

Tačiau panašu, kad atlikėjas neketina nuleisti rankų. Neseniai jis paskelbė, kad savo gerbėjus gerai žinomomis dainomis džiugins jau visai netrukus, kovo mėnesio pabaigoje, naktiniame Alytaus klube „Amigo“.

Renginio skelbime teigiama, kad vakarėlyje taip pat pasirodys didžėjų duetas ir Kauno – „G-Spot“, o šį šou norintiems išvysti žmonėms už bilietą teks sumokėti 47 eurus.

Delfi susisiekus su naktinio klubo administratoriumi jis teigė, kad direktorius nesutinka komentuoti, kodėl nepaisant prieštaringų nuomonių sutiko surengti grupės „Sel“ koncertą.

Delfi primena, kad pastarieji metai Egidijui Dragūnui buvo itin audringi. Neilgai trukus po to, kai prasidėjo Rusijos karas Ukrainoje, atlikėjas viešai socialiniuose tinkluose kovas pavadino „natūraliu planetos išvalymu“ ir sulaukė ne tik gerbėjų, bet ir kolegų kritikos.

Nuo jo nusisuko ir grupės „Sel“ muzikantai, buvo atšaukti koncertai. Vėliau tuose pačiuose socialiniuose tinkluose paklaustas, kada gi vėl įvyks jo pasirodymai, sakė: „Koncas tada, kai užmušit Valinską b*** ir atnešit man jo galvą“.

Vėliau jis savo toną kiek sušvelnino, o dabar skelbia ir apie naujus koncertus. Egidijaus Dragūno paskyroje intstagrame, kurią seka daugiau nei 160 tūkst. sekėjų, paskelbta, jog pasirodymai 2023 metais bus surengti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Londone, Dubline, Osle, Čikagoje ir Šiauliuose.

Tiesa, kiek vėliau paaiškėjo, kad planai koncertą surengti Kaune dėl neįvardintų priežasčių liks neįgyvendinti, o pasirodymui Klaipėdoje miesto savivaldybė neišduoda leidimo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės