Šeštus metus rengiama Karklės muzikos ir pramogų fiesta kasmet traukia ne tik žiūrovus, klausytojus, bet ir muzikantus, kurie nori pasidalinti savo kūryba unikalioje festivalio atmosferoje. Todėl atvira dvasia pasižyminčio renginio organizatoriams gimė idėja surengti jaunų grupių konkursą, o perspektyviausioms iš jų atverti kelius į didžiąją sceną.

Pirmasis toks konkursas, pavadintas „Golden Fish“, buvo surengtas pernai. Tąkart „Karklė“, tarsi auksinė žuvelė, išpildė aštuonių jaunų grupių norą groti festivalio scenoje. Būtent tiek komisijos atrinktų laimingųjų susirungė muzikinėse kovose, po kurių paaiškėjo nugalėtojas – tuomet dar neseniai susikūrusi grupė „Z on A“. Pergalė jai atnešė ne tik vertingų prizų, bet ir impulsą tolesnei karjerai. „Z on A“ dainas dabar galime išgirsti ne tik įvairiuose renginiuose, bet ir radijo stočių eteryje, grupė šiemet yra pakviesta koncertuoti žymiausiuose Lietuvos festivaliuose.

Naujai užgimusi tradicija tęsiama ir šiemet, juolab kad organizatorių teigimu jaučiamas didžiulis susidomėjimas ir šiuo metu jau yra per 30 grupių, kurios tikisi pagauti savo auksinę žuvelę muzikos vandenyne. Šansas išgarsėti šiemet – ypač realus, nes be vertingų prizų, konkurso „Golden Fish“ nugalėtojams bus suteikta galimybė pasirodyti kitų metų sausį vyksiančių Lietuvod muzikos apdovanojimų M.A.M.A.2015 scenoje!

„Mes esame tik už tai, kad veržlus, energingas ir savo muzikoje jau pakankamai stiprus jaunimas eitų į didžiąją sceną, kad naujos grupės būtų pamatytos, išgirstos ir susirastų savo klausytoją. Todėl nekantriai lauksime, ką mums parodys Karklė ir ką vėliau, sausį, galėsime pristatyti didžiausiai įmanomai auditorijai per penktuosius M.A.M.A. apdovanojimus“, - kalbėjo asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla.

Dėmesio: atranka į „Golden Fish“ konkursą dar nesibaigė. Norintieji jame dalyvauti turėtų paskubėti ir iki liepos 7 d. organizatoriams atsiųsti užpildytas anketas, kurios skelbiamos atnaujintoje festivalio interneto svetainėje. Iš visų atsiuntusiųjų anketas bus atrinkti šeši laimingieji. Juos išrinks klausytojai.

Atrinktos grupės bus paskelbtos liepos 17 d., ir jau pirmąją Karklės festivalio dieną, rugpjūčio 14-ąją, “Kopų“ scenoje jos pristatys 10 minučių programas. Trys labiausiai savo muzikinį ir kūrybinį potencialą atskleidusios grupės pateks į finalinį konkurso etapą, kuris vyks antrąją festivalio dieną. Toje pačioje „Kopų“ scenoje naujokai jau gros po 20 minučių, kurios ir taps lemiamos vienai iš grupių – kažkuri iš jų kompetentingos komisijos bus paskelbta nugalėtoja.

Pasak organizatorių, norėdami nepavėluoti į didžiausią vasaros šventę, turėtų nebesnausti ne tik apie šlovę svajojantys jaunieji muzikantai, bet ir visi tie, kurie dar tikisi pamatyti pasaulinę šlovę jau pelniusius „Rudimental“, „Example“, „Gus Gus“, Marlon Roudette, „Tensnake“, Tiga, Lietuvos grandus Marijoną Mikutavičių, Mantą Jankavičių, grupes „Antis“, „Leon Somov & Jazzu”, „Lemon Joy“, „G&G Sindikatas“ ir daugelį kitų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės