“Šiandien pagaliau galiu pasidžiaugti, kad tai oficialu – startuojame su bilietų prekyba ir reklamine kampanija. Tai bus koncertas, apie kurį kalbės visa Lietuva, jūs puikiai žinote, kad tai padaryti aš moku. Žinau, kad žmonės labai to laukė. Drąsiai galiu šį projektą vadinti įspūdingiausiu, nes to, ką planuojame, dar niekas nedarė“, - sakė E. Dragūnas.

Jau šiandien, gegužės 5 dieną, pradedama oficiali prekyba bilietais į šį įspūdingą šou, o kainos, anot grupės lyderio, bus itin draugiškos.

„Tai bus vienas masiškiausių koncertų, nes planuose – 40 tūkstančių gerbėjų. Bilietų kainas paleidžiame taip pat draugiškas, norime, kad į renginį susirinktų ištisos šeimos, draugų būriai. Vėliau, žinoma, bilietų kainos didės, todėl raginu visus nedelsti ir paskubėti“, - sako Selas.

Daugiau apie savo įspūdingus užmojus, o taip pat ir apie scenoje pasirodysiančius garsius svečius, jis ketina paskelbti jau visai netrukus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės