Šiemet net su trimis skirtingų amžiaus grupių serijomis startavęs „Lietuvos balso" septintasis sezonas, šventinį laikotarpį pradėti žada garsiai, jaukiai ir su didžiausiomis Kalėdinėmis staigmenomis. Prieš pat šventės įvyksiantis koncertas, suburs ne tik beveik visus šių metų „Lietuvos balso", „Lietuvos balsas. Vaikai" ir „Lietuvos balsas. Senjorai" mokytojus ir finalistus, bet ir didžiausias praėjusių sezonų žvaigždes.

Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Monika Marija, Monique, Monika Liu, Mantas Jankavičius, Rosita Čivilytė, penktojo „Lietuvos balsas" sezono finalistės Paulina ir KaYra, pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai" nugalėtoja Milėja bei finalistai Kristupas Kerulis, Nikolė Aleksejeva ir Sofija Vasilevskytė, šeštojo „Lietuvos balsas" sezono nugalėtoja Gerda, ketvirtojo sezono nugalėtoja Kotryna Juodzevičiūtė, antrojo sezono nugalėtojas Paulius Bagdonavičius, pirmojo sezono nugalėtoja Julija Jegorova bei Gabrielius Vagelis ir šiuo metu LNK eteryje transliuojamo „Lietuvos balsas. Senjorai" ryškiausi finalistai – visos šios muzikos žvaigždės ruošia išskirtinę savo programą.

„Septintasis „Lietuvos balso" sezonas išties ypatingas, pagaliau Lietuvoje turime visas tris šio pasaulinio televizijos formato „The Voice" versijas. Tai bus ilgiausias visų laikų Balso sezonas Lietuvoje, užimsiantis net 28 sekmadienius ir truksiantis iki 2020 pavasario galo. Išaugęs projektas suformavo plačią muzikos bendruomenę, kuri tarsi viena šeima vienija ryškiausius šiandienos mūsų scenos artistus ir talentingus įvairių kartų žmones mylinčius dainavimą. Todėl pamanėme, kad šiemet verta suburti visą gausią Balso šeimą ir sukviesti projekto draugus ir gerbėjus į šventinį koncertą. Čia skambės ne tik populiarūs mokytojų kūriniai, bet naujai atgims visų laikų žinomiausios šventinės dainos. Ruošiame įsimintinų ir dar negirdėtų muzikinių kolaboracijų.

Gyvos muziko programa bus skirta visai šeimai, tad čia vietos džiaugsmui ras ir senjorai ir vaikai, kuriems numatome specialią šokių aikštelę. Šventėje sutiksime Kalėdų senį ir daug malonių pažįstamų veidų. Kviečiame didžiąsias šventes sutikti kartu su Lietuvos balso šeima ir pažadame, jog tai bus pats geriausias šventinis vakaras gruodžio mėnesį.",- sako „Lietuvos balso" ir koncertą organizuojančių išskirtiniais renginiais pagarsėjusių kūrybos namų prodiuseris Gediminas Jaunius.

Daugiau nei dvidešimt muzikos žvaigždžių vienoje scenoje, gruodžio 22 dieną svečiams žada dovanoti aukščiausio lygio muzikinį ir šventinį reginį, kuriame netruks ne tik staigmenų šeimoms, atvykusioms su vaikais, bet ir pramogų, konkursų ir papildomų veiklų suaugusiems, mat „Siemens" areną organizatoriai žada paversti šventine nuotaika alsuojančia erdve su visais Kalėdiniais atributais. Vakaro vedėjais taps naujojo projekto sezono vedėjų duetas – Rolandas Mackevičius ir Karolina Meschino.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)