Mantas Jankavičius

188 straipsnių

Mantas Jankavičius (g. 1980 m. gegužės 20 d. Vilniuje) – Lietuvos dainininkas ir aktorius.

2010 m. dainininkas gavo pagrindinį vaidmenį režisieriaus D. Ulvydo statomame filme „Tadas Blinda: Pradžia“.

Po ilgos pertraukos į teatro scena sugrįžta aktorius ir dainininkas Mantas Jankavičius. Kaip pats sako, jis sugrįžta kaip „sėkmės dueto“ dalis – Mantas atliks pagrindinį vaidmenį aktoriaus, režisieriaus ir ilgamečio bičiulio Dainiaus Kazlausko muzikiniame spektaklyje „Dviese ant stogo“.

Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ didysis finalas. Jo nugalėtojais tapo ir LNK įsteigtus 15 tūkstančių eurų laimėjo mokytojos Nomedos Kazlaus komandos dalyviai vaikinų grupė T3. Už juos balsavo 39,1 proc. žiūrovų.

Šį vakarą LNK televizijos eteryje tiesiogiai iš Kauno „Žalgirio“ arenos transliuotas didysis „Lietuvos balsas. Kartos“ projekto finalas. Čia dešimt geriausių sezono duetų ir grupių kovėsi dėl nugalėtojo trofėjaus ir piniginio prizo.

Pagal laidą „Pas Editą“ parengė Jurga Grigienė

Jis turi viską: iššūkiams pasiduodantį balsą, puikiai judantį kūną, charizmą, kuri traukia būrius gerbėjų, ir gebėjimą įkūnyti skirtingus personažus kino aikštelėje bei teatro scenoje. Tačiau koks yra dainininkas ir aktorius Mantas Jankavičius namuose, kur zuja jau keturi vaikai, žino retas. Sąmonin...