LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Pristatydama filmą R. Mikelkevičiūtė demonstravo Zambijoje įgytus įgūdžius  (21)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 11:31
Trečiadienį prieš pietus po senuoju Žvėryno tiltu vyko LNK laidų vedėjų Rūtos Mikelkevičiūtės ir Giedrės Talmantienės kurto dokumentinio filmo „ Zambija : Ačiū, Lietuva “ pristatymas. Reginio būta išties netradicinio – susirinkusiems pamesti kartono lakštai atsisėsti, niūri grafičiais išmarginta patiltė, vanduo iš upės kūrė tolimos Afrikos valstybės purvinų gatvių vaizdinius.
V. Putino turtus parodys ir lietuviams  (83)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 10:49
Netrukus LNK parodys skandalingą prancūzų dokumentinį filmą „Slaptieji Putino turtai”, Europos ir pasaulio televizijose sulaukusį itin didelio žiūrovų dėmesio. „Slaptieji Putino turtai” jau parodyti Belgijoje, Kanadoje, Prancūzijoje , Lenkijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje. Filmą apie Putino turtus Estijoje stebėjo daugiau nei trisdešimt procentų auditorijos. Jau rugsėjį šio filmo premjerą suplanavo ir LNK.
Su R. Žvaguliu išsiskyrusi E. Jakštytė spindi laime ir neišpasakytu grožiu  (23)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:10
Antradienio dieną LNK didžiojoje studijoje vyko laidos KK2 filmavimai, kuriuose dalyvavo ir dainininkė Eglė Jakštytė.
Televizijos atsisakė rodyti Lietuvos gėjų lygos vaizdo klipą  (343)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 22:28
Komercinės televizijos atsisakė rodyti Lietuvos gėjų lygos sukurtą vaizdo klipą, kurio autoriai teigia siekiantys keisti neigiamą visuomenės požiūrį į seksualines mažumas.
Nori tuoktis bažnyčioje – mokėk dešimtadalį algos  (768)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 11:18
Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčioje norėjusi tuoktis pora apstulbo perskaičiusi, kad metus laiko privalės mokėti bažnyčiai dešimtadalį algos, pranešė LNK Žinios. DELFI domėjosi dešimtinės grąžinimu Lietuvoje.
„Dviračio šou“ – per „Info TV“  (7)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 13:45
LNK kanalų grupė, kuriai priklauso daugiau nei 30 procentų televizijos rinkos su kanalais LNK, BTV, TV1, „Info TV“, „Liuks!” ir LNK GO, prieš artėjantį sezoną stiprina sparčiausiai augančią grupės televiziją „Info TV“.
Rūtos Mikelkevičiūtės patirtis Zambijoje: skurdas, neviltis ir paauglio dėmesys  (5)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:20
„Trys vyrai geriau nei dvidešimt!” Ši frazė ilgam įstrigo žurnalistėms Rūtai Mikelkevičiūtei ir Giedrei Talmantienei. Ją lietuvėms ištarė trylikametė Afrikos mergaitė.
Sostinės centre – netikėta pramoga  (5)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 18:49
Trečiadienio pavakarę sostinėje, prie pramogų ir verslo centro „ Forum Palace “, buvo įrengtas labirintas su kliūtimis. Įvairiose sostinės vietose vykstantys laidos „Norim dar! su Radistais “ filmavimo darbai kas kartą persikelia už studijos ribų į įvairias sostinės vietas.
75 metų panevėžietę nuvylė plastinės operacijos: atjaunėjo ne 20, o tik penkeriais metais  (20)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:56
Jau šią savaitę LNK eteryje – pirmieji naujojo televizijos sezono šaukliai. Pokalbių laidos „Valanda su Rūta” vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ketvirtadienio vakarą pirmoji iš visų LNK laidų vedėjų pasisveikins su žiūrovais vasariškai papuoštoje studijoje.
Ž. Vaškytė-Lubienė pademonstravo nepriekaištingas kojas  (83)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 15:37
Jau visai netrukus LNK pradės naująjį sezoną, o kol kas po atostogų grįžę populiarių laidų vedėjai atsidavė į stilistės, „KUKLA Beauty Box“ įkūrėjos Agnės Gilytės rankas. Didžiausias iššūkis šį sezoną laukė LNK televizijos vyrų – pagal paskutines mados tendencijas stilistė jiems paruošė trumpas kelnes.
LNK žvaigždės sublizgėjo stilingoje fotosesijoje  (4)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 15:34
Jau visai netrukus LNK pradės naująjį sezoną, o kol kas po atostogų grįžę populiarių laidų vedėjai atsidavė į stilistės, „KUKLA Beauty Box“ įkūrėjos Agnės Gilytės rankas. Didžiausias iššūkis šį sezoną laukė LNK televizijos vyrų – pagal paskutines mados tendencijas stilistė jiems paruošė trumpas kelnes.
Šarūnas Kirdeikis Belgrade tapo fotomodeliu  (6)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 11:43
Vis dažniau prieš fotoobjektyvą stojantis choreografas, šokėjas ir LNK projekto „Lietuvos balsas“ reporteris Šarūnas Kirdeikis lankėsi Serbijoje, kur susitiko su menininke – gatvės fotografe Maja-Zmaja. Tai jos pseudonimas. Improvizuotoje judviejų fotosesijoje – Belgrado gatvės, laisvės temos ir didžiausia jaunimo problema. Kokia ji?
Vienintelis būdas, kuriuo Vakarai laimės propagandos karą prieš Kremlių  (165)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 09:14
Rusijos žmonės myli Vladimirą Putiną. Ne tik suinteresuoti oligarchai, bet ir eiliniai rusai. Net ir tie, „chruščiofkėje“ taupantys cukrui ir atostogaujantys (geriausiu atveju) kaimyno kolektyviniame sode.
Televizijoje karjerą pradeda dvynės Aušra ir Giedrė  (118)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 17:44
LNK televizijos eteryje rudenį bus galima išvysti it du vandens lašai panašias dvynes Giedrę ir Aušrą Jasiulionytes. Diplomuotos anglų kalbos filologės prisijungė prie Gedimino Jauniaus vadovaujamos prodiuserinės kompanijos „ Elitaz “ – čia jos jau kurį laiką dirba asistentėmis. „Padėsime, kuo galėsime“, – entuziazmo nestokoja Giedrė ir Aušra.
Sugraudinta R. Mikelkevičiūtė: akyse ima kauptis ašaros  (35)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 15:20
Kas pasakė, kad šypsenai reikia papildomų sąlygų? Kas nusprendė, kad gyvenimo džiaugsmas yra turtingų žmonių privilegija?, - tokiais žodžiais organizacija „ Gelbėkit vaikus “ kvietė į Ugnės Maksimavičiūtės fotografijų parodos „Besąlygiškos laimės šalis“ atidarymą, vykusį šiandien viename Vilniaus prekybos centre.
Sėdę prie sportinio automobilio vairo Zvonkai išvartė TV laidos dekoracijas  (18)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 14:53
Į LNK projekto „Norim dar! – su „ Radistais !“ filmavimą prie „ Siemens “ arenos pirmadienį atvyko ir neseniai aukso žiedus sumainę Katažina ir Deivydas Zvonkai.
Bžeskai savo prabangųjį „Jaguar“ iškeitė į kabrioletą  (24)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 13:12
Didžiąja rudens sezono LNK premjera pristatomo projekto „Norim dar! – su „ Radistais !“ filmavimo darbai įgauna pagreitį. Laidos vedėjai ir kūrybinė grupė pirmadienį leido Vilniaus „ Siemens “ arenos aikštelėje. Čia garsūs žmonės išbandė ekstremalų kliūčių ruožą - jiems reikėjo saugiai pervežti kartoninę Radži figūrą, skambinti varpu, išbandyti automobilio statymo gebėjimus užrištomis akimis bei nuversti žmogaus dydžio domino figūras.
J. Nainys ir R. Mackevičius įkūnijo jaunavedžius  (59)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 12:25
Pirmadienio rytą sostinės „ Siemens “ arenos prieigose vyko naujojo LNK projekto „Norim dar! – su „ Radistais !“ filmavimo darbai. Visą vasarą intensyviai plušantys laidos vedėjai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys šį kartą buvo priversti apsivilkti ne tik legendinius Elvio Presley ir Marilyn Monroe kostiumus, bet ir pasimatuoti jaunavedžių rūbus. Jonui atiteko nuotakos vaidmuo.
Astos Stašaitytės-Masalskienės televizinėje karjeroje – staigus šuolis  (26)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 12:11
Praėjusio BTV sezono hitas „Yra kaip yra“ su savo rekordiniais reitingais įvarė baimės lyderiaujantiems nacionaliniams kanalams. Šį sezoną įspūdinga Astos Stašaitytės-Masalskienės, Gintarės Gurevičiūtės ir Giedriaus Drukteinio trijulė atvyksta užkariauti LNK eterio.
Astos Stašaitytės-Masalskienės televizinėje karjeroje – staigus šuolis  (106)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 11:17
Praėjusio BTV sezono laida „Yra kaip yra“ dėl gerų reitingų sugrįžta. Šį sezoną Astos Stašaitytės-Masalskienės, Gintarės Gurevičiūtės ir Giedriaus Drukteinio trijulė atvyksta užkariauti LNK eterio.
Why Viasat will not stop airing propagandist Russian channels  (4)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 08:36
A couple of weeks ago, Lithuania lifted the three-month suspension of the broadcasting of the Russian channel RTR Planeta. Prior to that, NTV Mir Lithuania resumed its broadcasts. Along with the PBK (First Baltic Channel), these channels comprise the backbone of the pro-Putin propaganda that is disseminated in Lithuania. This and more is covered in the following journalist investigation.
„Radistų“ fenomenas: iš vardo uždirba daugiau nei tiesioginiame darbe  (194)
2014 m. rugpjūčio 9 d. 00:01
Jie turi savo festivalį, juos gali išvysti gatvėje su „betmeno“ kostiumais ar įsispraudusius į moteriškus triko, jų gimtadieniai švenčiami arenose, jų veidus gali išvysti ant autobuso, lauko reklamose ir televizijoje. Jie – „r adistai " ir jų veidų reklamoje nori daug į jaunimą besiorientuojančių verslininkų.
Fantastiški pokyčiai: stilinga lenkų popmergaitė Katažina Zvonkuvienė virto ispanų diva (foto - straipsnyje)  (61)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 19:10
Praėjus kelioms savaitėms po didžiulio žiniasklaidos dėmesio sulaukusių vestuvių, jaunavedžiai Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė, poilsiui turėję vos kelias dienas, vėl įsisuko į darbų karuselę.
Aktorė I. Norkutė: visos mes tuos vyrus apgaudinėjame  (36)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 14:23
Aktorė Inga Norkutė-Žvinienė , su vyru vos prieš keletą dienų grįžusi iš saulėtų atostogų Italijoje, jau pluša filmavimo aikštelėje naujame LNK seriale „Gyvenimo receptai“. Čia Ingai patikėtas svarbus vaidmuo: ji – vis tinkamo vyro nerandanti moteris, kuri griebiasi įmantriausių triukų, kad tik atkreiptų dėmesį. O šalia savo problemų - dar ir komplikuotas geriausios draugės gyvenimas: ją sutuoktinis palieko jų 16-ųjų santuokos metinių vakarą.
Lithuania to keep its personae non gratae list secret
2014 m. rugpjūčio 8 d. 09:12
Lithuania will not publish the list of Russian politicians and performers who will be affected by a travel ban imposed in response to Moscow's policies in Ukraine, LNK TV said in its news broadcast on Thursday.
Rūta Mikelkevičiūtė sulaukė pasiūlymo įsivaikinti  (33)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 15:44
Dešimtys valandų skrydžio, šimtai kilometrų varginančių kelionių karštosios Afrikos keliais... ir vėl besišypsančios vietinių akys sulaukus svečių iš Lietuvos. Grįžusios iš tolimosios Zambijos, LNK laidos „Valanda su Rūta“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ir „Nuo... Iki...“ vedėja Giedrė Talmantienė iki išnaktų montuoja naują dokumentinį filmą, kurio premjera – jau visai netrukus per LNK.
Skučų šeimą aplankys gandrai  (27)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 12:17
Pauliaus ir Indrės Skučų šeimą aplankys gandrai – jie laukia pirmagimio. Nors būsimas tėtis nelinkęs atvirauti, kada šeima pasiners į tėvystės rūpesčius, tačiau tikino šia žinia itin besidžiaugiantis.
LNK vasarą nušlavė nosį žiūrimiausiai televizijai  (13)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 16:31
Populiariausi serialai, žiūrimiausi filmai ir daugiausia dėmesio sulaukusios žinių laidos. Taip sėkmingai šią vasarą rodo LNK. Rinkos tyrimų bendrovės TNS LT duomenimis, birželio – liepos mėnesiais LNK televizija buvo TV rinkos lyderė Lietuvoje. Iš viso LNK televiziją šią vasarą pažiūrėjo 2,5 mln. žiūrovų, po beveik milijoną kasdien. LNK žiūrovų dalis šią vasarą sudarė proc. 15,4 proc. Palyginti, TV3 žiūrovų dalis buvo 14,7 proc., LRT – 11,2 proc.
Nematoma televizijos pusė: žvaigždės filmavosi ekstremaliomis sąlygomis  (18)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 10:53
Rugpjūčio 4,5 ir 7 dienomis Vilniaus teatro arenoje vykstantys LNK projekto „Lietuvos balsas“ filmavimai tapo rimtu išbandymu visiems. Svilinant 34 laipsnių karščiui projekto mokytojai ir vedėjai buvo priversti vilkėti rudens sezoną ir mados tendencijas atspindinčiais drabužiais. Taip „kankinti“ žinomus eterio veidus projekto rengėjai buvo priversti dėl labai paprastos priežasties – dabar nufilmuotos vadinamųjų „nokautų“ laidos bus rodomos spalio pabaigoje bei lapkričio pradžioje.