LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

„Vespą“ įsigijusi A. Zacharevičienė neatsidžiaugia: sūnus sakė, kad esu „kieta“  (47)
2014 m. balandžio 16 d. 07:48
LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė pavasarį pasitinka įsigijusi ilgai planuotą pirkinį. Moters garaže stovi motoroleris „ Vespa Primavera“, apie kurį ji seniai svajojo.
Inga Jankauskaitė pasipuošė netikėtu aksesuaru  (30)
2014 m. balandžio 15 d. 13:22
Nors LNK šou „Šokiai ant ledo“ ir negali pasigirti stulbinančiais reitingais, tačiau projektas turi lojalią auditoriją. Savo gerbėjų būriais gali pasigirti ne tik šokėjais, bet ir laidos vedėjai, ypač pernai į eterį po ilgesnės pertraukos sugrįžusi Inga Jankauskaitė.
Po pertraukos į TV ekranus sugrįžta „Studentės“  (25)
2014 m. balandžio 15 d. 11:06
Filmų premjeros, „Studenčių“ velykinis koncertas, „Šokių ant ledo“ pusfinalis – tai pagrindiniai šventinės LNK programos akcentai. Įžangą į Velykų savaitgalį šeštadienį padarys „Keistas penktadienis“.
Trumpa Vaidos Genytės suknelė išryškino slėptus privalumus  (46)
2014 m. balandžio 14 d. 13:58
Vaida Genytė ir jos partneris Tomas Katukevičius ir toliau žavi LNK projekto „Šokiai ant ledo“ žiūrovus. Ir ne tik savo jausmingais pasirodymais, bet ir įvaizdžiu, kurį jiems kuria Olga Filatova-Kontrimienė.
Aptemptas kostiumėlis išryškino Gintarės Gurevičiūtės vapsvos liemenį  (86)
2014 m. balandžio 14 d. 01:20
Sekmadienio vakarą LNK šou „Šokiai ant ledo“ žiūrovai suakmenėjo, išvydę kaip Gintarės Gurevičiūtės partneris Aleksejus Rogonovas kilstelėjo merginą ir laikydamas ją virš savo galvos viena ranka, ėmė suktis ant ledo.
„Šokius ant ledo“ savo noru paliko be partnerės likęs A. Butkus  (44)
2014 m. balandžio 13 d. 22:54
Vos du vakarai liko iki lemtingojo „Šokių ant ledo“ finalo, kai bus karūnuota geriausiai čiuožianti LNK projekto pora.
Provokacija policininkams: ar gali vairuotojas filmuoti pareigūnus?  (79)
2014 m. balandžio 12 d. 10:57
Vairuotojams gatvėse ir keliuose kartais tenka susitikti su pareigūnais. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškina, kokios yra kelių patrulių pareigos, kaip jie turėtų teisingai stabdyti vairuotojus.
Provokacija policininkams: ar gali vairuotojas filmuoti pareigūnus?  (28)
2014 m. balandžio 12 d. 00:06
Vairuotojams gatvėse ir keliuose kartais tenka susitikti su pareigūnais. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškina, kokios yra kelių patrulių pareigos, kaip jie turėtų teisingai stabdyti vairuotojus.
Fotografų dėmesys Gintarę Gurevičiūtę užklupo persirengimo kabinoje  (53)
2014 m. balandžio 10 d. 19:07
Ketvirtadienio pavakare viename sostinės prekybos centre buvo galima išvysti būrelį pramogų pasaulio įžymybių, atvykusių į „Sportland“ surengtas improvizuotas lenktynes.
Geriausių visų laikų filmų topas pagal žavingąją žinių vedėją A. Zacharevičienę  (12)
2014 m. balandžio 10 d. 15:06
„Filmuose ieškau netikėto siužeto, stiprios idėjos ir meistriškos aktorių vaidybos. Labai mėgstu dramas, istorinius filmus, tačiau mano kino žiūrėjimo įpročiai keitėsi gimus sūneliui - į mano gyvenimą atėjo daug vaikiškų animacinių filmų, kuriuos vis iš naujo atrandu“, – naujienų portalui DELFI savo kino žiūrėjimo įpročius atskleidė LNK vakaro žinių vedėja Agnė Zacharevičienė .
Lietuviai remontuoja automobilius taip, kad net vokiečiai neturi pretenzijų  (50)
2014 m. balandžio 10 d. 11:55
Automobiliai iš Amerikos – pigūs, gražūs ir geri. Tokį įspūdį galima susidaryti paklausius istorijų apie tai, kaip ne vienam pavyko gerokai sutaupyti perkant svajonių automobilį iš anapus Atlanto.
Lietuviai remontuoja automobilius taip, kad net vokiečiai neturi pretenzijų  (2)
2014 m. balandžio 10 d. 11:55
Automobiliai iš Amerikos – pigūs, gražūs ir geri. Tokį įspūdį galima susidaryti paklausius istorijų apie tai, kaip ne vienam pavyko gerokai sutaupyti perkant svajonių automobilį iš anapus Atlanto.
Greta Lebedeva: „Aleksandras nenori, kad aš rodyčiau savo kūną kitiems vyrams"  (82)
2014 m. balandžio 8 d. 16:24
Olimpinio bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius, nebijantis priešininkų kumščių ir smūgių, labiausiai bijo, kad jo gražuolę sužadėtinę, dainininkę ir fitneso žvaigždę Gretą Lebedevą gali kas nors nuvilioti, šį antradienio vakarą 19.30 val. praneš LNK laida KK2.
G. Lebedeva ir A. Kazakevičius apie nesutarimus: visi pykčiai baigiasi vienoje vietoje – lovoje  (101)
2014 m. balandžio 8 d. 15:37
Olimpinio bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius , nebijantis priešininkų kumščių ir smūgių, labiausiai bijo, kad jo gražuolę sužadėtinę, dainininkę ir fitneso žvaigždę Gretą Lebedevą gali kas nors nuvilioti, šį antradienio vakarą 19.30 val. praneš LNK laida KK2.
D. Bunkus atskleidė, ką reiškia gyventi su N. Bunke: skyrybos man nebuvo skausmingos  (78)
2014 m. balandžio 7 d. 14:02
„ Skyrybos su Natalija man nebuvo skausmingos. Tai buvo protingas ir mums abiems tik į gerą išėjęs sprendimas“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 31-erių dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis 37-erių Danielius . Tai pirmas viešas vyro interviu po skyrybų su garsia dainininke. Iki šiol verslininkas nuo bet kokių komentarų susilaikė ir žiniasklaidos dėmesio vengė.
Danielių Bunkų įsiutino pokštas apie svingerių vakarėlius  (16)
2014 m. balandžio 7 d. 13:56
„Skyrybos su Natalija man nebuvo skausmingos. Tai buvo protingas ir mums abiems tik į gerą išėjęs sprendimas“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 31-erių dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis 37-erių Danielius. Tai pirmas viešas vyro interviu po skyrybų su garsia dainininke. Iki šiol verslininkas nuo bet kokių komentarų susilaikė ir žiniasklaidos dėmesio vengė.
Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė užpakaliuko tobulinimo paslaptis  (40)
2014 m. balandžio 7 d. 12:27
Lietuvą sudrebino netikėtas nuotraukos incidentas. Pupytės susikišo mikrofonus į... vieną vietą ir susilaukė baisaus pasmerkimo! Kaip taip galima? Tai negražu ir vulgaru! Merginas užpuolė kolegos „Facebooke“ ir išvadino kone smukusios moralės moterimis.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Karina Stungytė – per žingsnį nuo sensacijos  (57)
2014 m. balandžio 7 d. 03:01
Balandžio 6-osios vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės. Priminsime, kad rinkimuose-grožio reitinge dalyvauja šimtas įžymių Lietuvos moterų, kurias atrinko grožio ir stiliaus ekspertai. Visos dalyvės abėcėlės tvarka yra suskirstytos į penkis pusfinalius (po dvidešimt dalyvių kiekviename), iš kiekvieno pusfinalio į didįjį finalą keliauja po keturias dalyves.
Nuodėminga Gintarės ir Aleksejaus aistra gniaužė kvapą  (56)
2014 m. balandžio 7 d. 01:22
Nežinia, ar LNK šou „Šokiai ant ledo“ pateisina prodiuserių lūkesčius, tačiau bent jau žiūrovų palaikymą jie turėtų justi: ne kiekvienais metais televizijos dovanoja tokius įkvepiančius šou. Ir, žinoma, išskirtinių simpatijų nusipelno šio šou puošmena – Gintarės Gurevičiūtės ir Aleksejaus Rogonovo pora.
Ledinis Ingos Jankauskaitės įvaizdis: apnuoginti pečiai ir aukštakulniai  (53)
2014 m. balandžio 7 d. 00:18
Televizijos žiūrovų numylėtinė Inga Jankauskaitė, džiuginanti LNK projekto „Šokiai ant ledo“ gerbėjus, sekmadienio vakarą privertė smarkiau plakti stipriosios lyties atstovų širdis.
„Šokius ant ledo“ teko palikti Kauno vicemerui S. Buškevičiui  (83)
2014 m. balandžio 6 d. 22:51
Nuodėmės – slidžios ir saldžios, juokingos ir rimtos – karaliavo ant LNK ledo šį sekmadienį.
Kaunas yra Kaunas: žurnalistų krepšinio čempionatą dramatiškai laimėjo laikinosios sostinės atstovai  (1)
2014 m. balandžio 6 d. 18:42
Šeštadienį Vilniuje beveik šimtas šalies žurnalistų aiškinosi, kas geriausiai žaidžia krepšinį. Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje vyko trečiasis Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas. Antrus metus iš eilės čempionate triumfavo Kauno žurnalistai.
Radži įrodė, kad moterims kelnaites gali numauti ir dantimis  (352)
2014 m. balandžio 5 d. 19:09
LNK laida „Mano vyras gali“ netrukus gali sumušti visus žiūrimumo rekordus. Šeštadienį vykusiame laidos filmavime populiarus dainininkas Radži Aleksandrovičius pasižymėjo neįprastame amplua – jis pademonstravo, kaip reikia nurenginėti pikantiškų šokių šokėja.
Keturi svarbiausi skaičiai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant padangas  (58)
2014 m. balandžio 5 d. 17:01
Įvairios raidžių ir skaičių kombinacijos ant padangos sienelės glumina ne vieną vairuotoją. Vis dėlto susipažinę su padangų žymėjimu ir naujas, ir naudotas padangas pirkti bus labai paprasta.
Keturi svarbiausi skaičiai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant padangas  (14)
2014 m. balandžio 5 d. 14:05
Įvairios raidžių ir skaičių kombinacijos ant padangos sienelės glumina ne vieną vairuotoją.
Lietuvos Tarzano širdį užkariavo Namibijos gražuolė  (29)
2014 m. balandžio 4 d. 16:41
Penktadienį į LNK televizijos studiją, kur vyko populiaraus žaidimo „Mano vyras gali“ filmavimas, sugužėję žiūrovai ir žurnalistai negalėjo atitraukti akių nuo egzotiškos išvaizdos gražuolės Ilkos Adams.
L. Kazlauskienė paatviravo apie finansinę padėtį šeimoje: Petro pinigai nedomina, jį dominu aš  (33)
2014 m. balandžio 4 d. 13:47
Penktadienį LNK studijoje vyko laidos „Mano vyras gali“ filmavimas. Žaidime savo jėgas išbandė dainininkė Greta Lebedeva su sužadėtiniu Aleksandru Kazakevičiumi, Andrius Paulavičius , geriau žinomas Tarzano pravarde, kartu su savo širdies drauge namibiete Ilka Adams , estrados žvaigždės Liveta ir Petras Kazlauskai .
„Pigūs“ automobiliai iš Amerikos: kaina skelbime – dar ne viskas  (88)
2014 m. balandžio 4 d. 11:36
Amerika yra svajonių šalis ne tik norintiems gyventi geriau, bet ir trokštantiems pigesnio automobilio. Anapus Atlanto automobiliai yra pigesni nei Lietuvoje , todėl nemažai mūsų vairuotojų varvina seilę žiūrėdami į ten parduodamų mašinų skelbimus.
Vaida Genytė gatvėje ir scenoje – kaip diena ir naktis  (50)
2014 m. balandžio 3 d. 04:24
Dainininkę Vaidą Genytę, šiuo metu dalyvaujančią LNK projekte „Šokiai ant ledo“, televizijos žiūrovai jau įprato matyti pasipuošusią prašmatniais sceniniais drabužiais. Tačiau ją, kaip ir daugelį kitų pramogų pasaulio žvaigždžių, retai kas sutinka gatvėje.