LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Kaip rankinis stabdys gali išgelbėti ekstremalioje situacijoje  (49)
2015 m. sausio 30 d. 15:38
Naudotis rankiniu stabdžiu galima ne tik tam, kad padarytumėte įspūdį merginoms piešiant „saulutes“ – jis gali praversti gelbėjantis ekstremalioje situacijoje ar įvažiuojant į posūkį.
V. Švedas parodė, kaip naudotis rankiniu stabdžiu slidžiame kelyje  (13)
2015 m. sausio 30 d. 15:38
Naudotis rankiniu stabdžiu galima ne tik tam, kad padarytumėte įspūdį merginoms piešiant „saulutes“ – jis gali praversti gelbėjantis ekstremalioje situacijoje ar įvažiuojant į posūkį.
Papasakojo, kaip gimsta lietuviški serialai: yra sistemos, kaip rašyti scenarijus  (28)
2015 m. sausio 30 d. 14:54
Džiugi naujiena lietuviškų serialų gerbėjams. Jau šį pavasarį LNK eteryje startuoja naujausias serialų „Pasmerkti“ ir „ Moterys meluoja geriau “ autoriaus Edvino Kalėdos darbas „Juodos katės“. Scenarijaus autorius, vienas skaitomiausių ir populiariausių lietuvių rašytojų bei scenaristų E. Kalėda sako, kad tokio žanro serialo Lietuvoje dar nebuvo ir atskleidžia scenaristo darbo užkulisius. Jau greitai LNK eteryje pasirodysiantį įtempto siužeto melodraminį trilerį „Juodos katės“ prodiusuoja kompanija „VRS WPI Vilnius“ , kurianti ir šiuo metu per LNK rodomą populiarų serialą „Gyvenimo receptai“.
K. Krysko-Skambinė paatviravo apie savo silpnybę  (10)
2015 m. sausio 30 d. 10:00
Žinomą Lietuvos atlikėją Kariną Krysko-Skambinę dažniausiai galima sutikti Kaune . Šiame mieste moteris jau keletą metų drauge su vyru Sauliumi suka savo šeimos lizdelį, augina sūnų Majų. Tiesa, darbinė veikla - koncertai ir įvairūs projektai - moterį blaško ne tik po Lietuvą, bet ir pasaulį.
Inga Jankauskaitė – lyg hito „Lady in Red“ herojė  (3)
2015 m. sausio 29 d. 12:40
Kokie yra mažieji moteriško žavesio ginklai? Be abejo, aukštakulniai ir raudona suknelė. Būtent taip atrodė televizijos laidų vedėja, aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė trečiadienio vakarą sostinės Teatro arenoje surengtame LNK šou „Supermiestas“ filmavime.
Išaiškėjo Eglės Jackaitės svoris liksite išsižioję  (68)
2015 m. sausio 29 d. 01:00
LNK projektas „Lietuvos supermiestas“ priverčia susiburti šalies žmones palaikyti savo gimtąjį kraštą. Antradienio vakarą Teatro arenoje esantys žiūrovai visi ūžė, kai scenoje pasirodė viena iš Telšių atstovių aktorė Eglė Jackaitė.
Lietuviai priversti grobti savo vaikus  (259)
2015 m. sausio 28 d. 18:31
Norvegijoje vaikų globą praradę tėvai ieško ir neteisėtų būdų, kaip juos susigrąžinti.
Trumputė suknelė atidengė nulietas Natalijos Bunkės kojas  (71)
2015 m. sausio 28 d. 15:16
Televizijos projektai leidžia atsiskleisti ne vienai pramogų pasaulio asmenybei. LNK projekte „Lietuvos supermiestas“ ne kartą sublizgėjo dainininkė Asta Pilypaitė - tai nauju įvaizdžiu, tai pademonstravusi dailias savo kojas.
Apkalbų bangą milijonieriaus žmona Giedrė Šerpytienė atrėmė eilėmis  (74)
2015 m. sausio 28 d. 14:58
Lietuvos elitas sulaikęs kvapą laukia, kaip toliau klostytis įvykiai, susiję su vienos Lietuvos draudimo bendrovės vadovo Kęstučio Šerpyčio sutuoktinės Giedrės Šerpytienės duotu interviu vienai populiariausių Lietuvos televizijos laidų – LNK gyvenimo būdo žurnalui „Nuo...Iki...“.
Gedimino Juodeikos turtai lenkia Kauno merą  (57)
2015 m. sausio 28 d. 11:37
Prieš rinkimus kandidatai į deputatus ir merus žada stebuklus. Tačiau vienas šviežiai iškeptas kandidatas į Kauno tarybos narius nežada nieko. Tai Gediminas Juodeika. Vyras tikina, kad į valdžią eina ne vogti, nes pinigų turi sočiai. Milijoną santaupų. Eurais!
Įvaizdį pakeitusi Asta Pilypaitė – lyg seksuali mokytoja  (14)
2015 m. sausio 28 d. 02:29
Antradienio vakarą Teatro arenoje vyko LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavimai, kurių metu, Alytui vadovaujanti Asta Pilypaitė buvo sunkiai atpažįstama.
Po kelerių metų tylos G. Karaliūnaitė grįžo į didžiąją sceną  (99)
2015 m. sausio 27 d. 19:11
Pastaruosius metus šeimai, motinystei ir namams skyrusi dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel antradienio vakarą su trenksmu grįžo į pramogų pasaulį. Sausio viduryje kalbėdama naujienų portalui DELFI, dainininkė atskleidė, kad į didžiąją sceną ketina grįžti pavasarį.
V. Vonžutaitė laukiasi  (183)
2015 m. sausio 26 d. 17:27
Laisvės atėmimo bausme nuteista Vitalija Vonžutaitė laukiasi ir tai gali būti nauja kliūtimi vadinamojoje Darbo partijos "juodosios buhalterijos" byloje, praneša LNK laida "Labas vakaras, Lietuva ".
Per tris savaites po gimdymo Oksana Šklėriūtė susigrąžino ankstesnes formas  (6)
2015 m. sausio 26 d. 15:48
Buvusios grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė dabar visą dėmesį skiria naujagimei Gabijai. Mažoji naktimis verkia, o mama ją sūpuoja ir čiūčiuoja, miegodama vos po valandą ar dvi per naktį.
Lithuanian energy minister admits decisions on Visaginas NPP too slow
2015 m. sausio 26 d. 14:15
Lithuanian Energy Minister Rokas Masiulis has admitted that talks with Latvia and Estonia on the multi-billion-euro project for building a new nuclear power plant in Visaginas are proceeding too slowly and called for patience, saying that it will take more than a year until a final decision on the project is made.
Piniguose maudžiusis Donata Virbilaitė nesigėdija emigrantės duonos ir paprastų darbų  (13)
2015 m. sausio 26 d. 14:04
2005-aisiais LNK televizijos eteryje pasirodęs pirmasis „Kelias į žvaigždes“ tuo metu mušė visas reitingų aukštumas. Keturis mėnesius trukęs realybės šou buvo vadinamas fenomenu Lietuvoje. Viena iš šešiolikos dalyvių, patekusių į televiziją buvo aštuoniolikmetė Donata Virbilaitė iš Kauno. Kur Donata yra dabar? Ką ji veikia? Ir kodėl Lietuvą išmainiusi į Turkiją, ji galiausiai atsidūrė lietuvių emigrantų pamėgtame Londone?
18-metės lietuvės pergalė Amerikoje: milijonas dolerių ir karjera Holivude  (72)
2015 m. sausio 26 d. 12:01
Aštuoniolikmetė klaipėdietė Grėtė Raudytė gali pelnytai vadintis sėkmės kūdikiu. Šiais metais mokyklos suolą abiturientė iškeitė į galimybę sublizgėti amerikiečių kurtame modelių realybės šou „Model turned superstar“. Nors patraukti įnoringų prodiuserių dėmesį, kai šalia tavęs - dar 120 gražuolių iš 20 šalių, atrodė tiesiog neįmanoma.
Lenktynininko V. Švedo patarimai, kaip suvaldyti automobilį slidžiame kelyje  (10)
2015 m. sausio 25 d. 09:44
Galima pastebėti, kad lietuviai vis dažniau supranta, kad nėra patys geriausi vairuotojai pasaulyje ir šaltomis dienomis išvyksta į tuščias aikšteles, kur galėtų pasitreniruoti ir patobulinti vairavimo įgūdžius.
Lenktynininko V. Švedo patarimai, kaip suvaldyti automobilį slidžiame kelyje  (22)
2015 m. sausio 25 d. 09:44
Galima pastebėti, kad lietuviai vis dažniau supranta, kad nėra patys geriausi vairuotojai pasaulyje ir šaltomis dienomis išvyksta į tuščias aikšteles, kur galėtų pasitreniruoti ir patobulinti vairavimo įgūdžius.
5 kilogramais papilnėjusi N. Bunkė sulaukė replikų apie slepiamą nėštumą  (106)
2015 m. sausio 24 d. 15:46
Antroje LNK „Lietuvos supermiestas“ laidoje Natalija Bunkė sulaukė ypač daug dėmesio – ne tik dėl to, kad yra Kauno miesto kapitonė, tačiau ir dėl pačios pareikšto noro susirungti su savo buvusiu vyru Deivydu Zvonkumi ir jo dabartine žmona, gera Natalijos drauge ir kolege Katažina Zvonkuviene.
A.Baukutės užuomina apie nėštumą sutrikdė N.Bunkę  (70)
2015 m. sausio 24 d. 15:39
Antroje „Lietuvos supermiestas“ laidoje Natalija Bunkė sulaukė ypač daug dėmesio – ne tik dėl to, kad yra Kauno miesto kapitonė, tačiau ir dėl pačios pareikšto noro susirungti su savo buvusiu vyru Deivydu Zvonkumi ir jo dabartine žmona, gera Natalijos drauge ir kolege Katažina Zvonkuviene.
R. Masiulis apie VAE: mes nesidžiaugiame procesu  (71)
2015 m. sausio 23 d. 20:39
Energetikos ministras Rokas Masiulis pripažįsta, kad derybos dėl milijardinės vertės Visagino atominės elektrinės ( VAE ) su Latvija ir Estija vyksta per lėtai, tačiau teigia, kad reikia būti kantriems. Ministras negalėjo atsakyti, per kiek laiko bus apsispręsta dėl projekto įgyvendinimo, tačiau teigė, kad tai - ne vienerių metų darbas.
0 promilių įstatymas visiems vairuotojams – tik laiko klausimas?  (16)
2015 m. sausio 23 d. 17:17
Nuo 2015-ųjų pradžios įsigaliojęs 0 promilės įstatymas kol kas aktualus tik kai kuriems vairuotojams, tačiau Susisiekimo ministerijos atstovai neslepia, kad šis reikalavimas ateityje gali būti pritaikytas visiems. Šis įstatymas buvo priimtas dar pernai birželio mėnesį ir iškart sukėlė daug audringų diskusijų. Įstatymas įsigaliojo nuo 2015-ųjų pradžios ir dabar galioja visiems, išskyrus daugiau nei dviejų metų stažą turintiems B kategorijos vairuotojams.
K. Zvokuvienė prabilo, kokių tradicijų laikysis auginat vaikus  (40)
2015 m. sausio 23 d. 14:29
Į LNK eterį sugrįžusioje laidoje „Lietuvos supermiestas“ šį sekmadienį varžysis dar keturi Lietuvos miestai – Kaunas, Alytus, Telšiai ir Vilnijos kraštas, kurį atstovaus talentingiausi įvairių tautybių gyventojai, vadovaujami Katažinos Zvonkuvienės. Lietuvoje, lenkų šeimoje gimusi ir užaugusi Katažina atskleidė, kad toks kvietimas ją ypač pradžiugino, o pirmoje laidoje jos komanda prisistatė atlikdama populiarią dainą „Hej sokoły“. Kokie jausmai užplūdo pasirodymo metu, ir kaip žymi atlikėja vertina galimybę istoriniam multikultūriniam šalies kraštui susirungti su didžiaisiais miestais?
0 promilių įstatymas visiems vairuotojams – tik laiko klausimas?  (150)
2015 m. sausio 23 d. 13:39
Nuo 2015-ųjų pradžios įsigaliojęs 0 promilės įstatymas kol kas aktualus tik kai kuriems vairuotojams, tačiau Susisiekimo ministerijos atstovai neslepia, kad šis reikalavimas ateityje gali būti pritaikytas visiems.
Local government bans Avia Solutions Group from settling near NATO airport
2015 m. sausio 23 d. 10:34
Administration of Lithuania's northern city of Šiauliai has banned Avia Solutions Group from repairing airplanes in the near-by Zokniai airport, which accommodates NATO fighter-jets performing the Baltic air policing mission.
Dar vienai bendrovei, bendraujančiai su V. Putino aplinka, užkirto kelią į Zoknius  (131)
2015 m. sausio 22 d. 22:15
Šiaulių miesto valdžia neleido Lietuvos aviacijos verslo grupei „Avia Solutions Group“ remontuoti lėktuvų Zoknių oro uoste, kur dislokuoti ir NATO naikintuvai.
Kurios žmonos glėbyje Deivydas Zvonkus yra gražesnis?  (118)
2015 m. sausio 22 d. 15:52
Sakoma, kad įsimylėjusios moterys pražysta tarsi gėlės, tačiau akivaizdu, kad tą patį galima taikyti ir vyrams. Bėgant metams ir keičiantis žmonoms akivaizdžiai kito kompozitoriaus ir atlikėjo Deivydo Zvonkaus išvaizda.
N. Pareigytė-Rukaitienė paaiškins, kuri kontracepcijos priemonė – mažiausiai pavojinga  (27)
2015 m. sausio 22 d. 15:07
Statistikos duomenys rodo, kad iš 1000 moterų, vartojančių kontraceptines tabletes, pastoja 90, bet nedariusios vartojimo klaidų, pastotų tik trys. Prezervatyvų teorinis efektyvumas yra 98 procentai, praktinis patikimumas tik 82 procentai.