LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Gražuolė iš Maskvos Regina Randaman: mane atidavė, jog nemaišyčiau
2014 m. spalio 25 d. 11:57
Regina Randaman 22 metai Maskva
Kodėl I. Pieškutė ištraukė smuiko stygas?
2014 m. spalio 24 d. 16:24
Septyniolikmetė „Lietuvos balso“ dalyvė Ieva Pieškutė atvirai pasakoja apie liberalių tėvų privalumus, laisvalaikio pomėgius ir kokios roko grupės ją įkvepia.
Gražuolė J. Suzanovičienė: sceną puošti reikia ne tik vokalu
2014 m. spalio 24 d. 14:56
Valinskų mokinė Jovita Suzanovičienė nesivaiko mados vėjų, bet kai puošiasi – negaili nei laiko, nei pastangų. „Sceną puošti reikia ne tik vokalu“, - įsitikinusi Jovita. Tai kuo daugiau? Apie tai ji papasakos DELFI skaitytojams.
Kam A. Slavinskaitė krėsdavo šunybes?
2014 m. spalio 24 d. 07:54
Katažinos mokinė Aurelija Slavinskaitė nemėgsta girtis, tačiau šiandien DELFI skaitytojams atskleidžia, kaip užkariavo prodiuserių ir MTV klausytojų širdis. Ar pavyks Aurelijai užkariauti ir „Lietuvos balsą“?
R. Skaisgirys pasiaiškino R. Juknevičienei dėl prezervatyvų  (220)
2014 m. spalio 23 d. 17:47
Lietuvos politinę padangę sudrebinusioje partijos „Tvarka ir teisingumas“ ( TT ) byloje sulaikytas prodiuseris Rolandas Skaisgirys praleidęs dvi paras areštinėje priekaištų pareigūnams neturi, tačiau kalinimo sąlygomis baisisi. Išėjęs į laisvę jis negali išsamiai komentuoti jam metamų įtarimų, tačiau bent jau konservatorei Rasai Juknevičienei turi atsakymą, kodėl reikėjo pirkti prezervatyvus.
Kauno panteros Monika ir Kristina: vis dar laukiame vaikinų CV  (1)
2014 m. spalio 23 d. 17:26
Po neišskiriamo Monikos Drulytės ir Kristinos Kurtinaitės dueto debiuto „Lietuvos balse“ merginos sulaukė nemažai pasiūlymų. Bet, deja, Kristinai kol kas antrosios pusės nesurado. Linksmos gražuolės DELFI skaitytojams atskleidžia dar daugiau faktų – gal taip privilios Kristinai Amūro strėlės.
Galingiausių pasaulyje krūtų savininkė ėmėsi šokiruojančio eksperimento
2014 m. spalio 23 d. 15:33
Jau rytoj LNK televizijos laidoje „KK2 penktadienis“ – neįtikėtinas šou. Amerikietė Susan Sykes, galingiausių pasaulyje krūtų savininkė ir Gineso rekordininkė, dar vadinama Busty Heart pasiryš išties šokiruojantiems eksperimentams.
„Lietuvos balse“ prasideda dvikovos
2014 m. spalio 23 d. 15:03
„Lietuvos balsas“ žengia į naują etapą - jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK eteryje startuoja „Dvikovos“! Emocijų šiame šou bus tiek, kiek dar nebuvo. Net trylika dalyvių susikaus jau pirmojoje “Dvikovoje” šį sekmadienį: du Ingos ir Arūno Valinskų mokiniai, trys Katažinos Zvonkuvienės ir po keturis mokinius iš Donato Montvydo ir Merūno Vitulskio komandų.
Ne pats sėkmingiausias stilius seksualiąją jauną mamytę Nijolę Pareigytę pavertė teta  (17)
2014 m. spalio 23 d. 14:57
Populiaraus LNK šou „Norim dar! Su “Radistais” vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė savo kolegų „:radistų“ Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio dažnai vadinama „sexy babe“ ir tai turėtų priimti kaip komplimentą – po motinystės atostogų sugrįžusi į viešumą Nijolė iš tiesų atrodo klasiškai.
J. Statkevičius: Paryžiuje valgiau tik ryžius ir siuvau užuolaidas  (21)
2014 m. spalio 23 d. 09:21
„Teatre mane samdo, nes žino, kad galiu padaryti pigiai, bet labai efektingai,  Paryžiuje  valgiau tik ryžius ir siuvau užuolaidas, kad galėčiau pragyventi ir išmokti aukštosios mados paslapčių”, - laidoje „ Valanda su Rūta ” prisipažins garsusis dizaineris  Juozas Statkevičius . Tiesa, dizaineris neseniai persikraustė į prabangius namus, kuriuos tiesiog gavo dovanų už tai, kad supiršo vieną itin turtingą verslininką su jo būsima žmona.
U. Garbačiauskienės grožio receptas - bemiegės naktys  (1)
2014 m. spalio 23 d. 08:54
Šypsena niekuomet nepalieka „Lietuvos balso“ dalyvės Urtės Garbačiauskienės veido. Mylintis vyras, nuostabi dukrytė – tai moters laimė. Be abejonės, Urtė prioritetą teikia šeimai: „Nenorėčiau, kad jis mane iškeistų į vakarienę su draugais, tad ir aš taip nesielgiu.“
Dailios kojytės Nijolę Pareigytę grąžino į Lietuvos seksulkų gretas  (11)
2014 m. spalio 22 d. 16:53
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė išgyvena tikrą renesansą: moteris darbuojasi televizijoje, vis dar dainuoja su kadaise itin populiaria buvusia grupe „69 danguje” bei savo figūros linkiais prikausto stipriosios lyties atstovų dėmesį.
„Mis Lietuva“ ir jos mylimasis – lyg šviesusis Pete'o Doherty ir Kate Moss variantas  (8)
2014 m. spalio 22 d. 14:27
Antradienį sostinės Teatro arenoje vykusio LNK šou „Norim dar! Su „Radistais” filmavimo užkulisiuose buvo galima išvysti vieną įdomiausių šalies pramogų verslo saldžiųjų porelių - „Mis Lietuva 2014” Agnę Kavaliauskaitę ir jos širdies draugą, grupės „Šarka“ šokėją ir dainininką Tomą Legenzovą.
Vilniečiai gėrėjosi sulieknėjusios Violetos Tarasovienės figūra  (40)
2014 m. spalio 22 d. 02:06
Antradienio vakarą į LNK šou „Norim dar! Su „Radistais“ filmavimą, surengtą sostinės Teatro arenoje susirinkę žiūrovai maloniai nustebo, scenoje išvydę pasiilgą Viliaus ir Violetos Tarasovų duetą.
„Radistai“ žiauriai pasityčiojo iš „69 danguje” megahito  (11)
2014 m. spalio 22 d. 00:06
LNK pramoginiam šou „Norim dar! Su „Radistais” populiarumo ir reitingo balų netrūksta, tačiau, ko gero, laida taptų dar populiaresnė, jei eterį pasiektų visi laidos vedėjų „radistų“ Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio juokeliai.
Į A. Jagelavičiūtės akiratį pateko ir orų mergaitė K. Liukaitytė  (23)
2014 m. spalio 21 d. 18:06
Stiliaus policininkė, kandžioji Agnė Jagelavičiūtė nepraleidžia progos kritiką ar komplimentus žerti ne tik užsienio, bet ir Lietuvos žinomiems veidams.
Eimantas Bešėnas: esu labai turtingas  (1)
2014 m. spalio 21 d. 12:27
Eimantas Bešėnas 20 metų Vilnius
Prodiuseriai A. Bubilaitę surado bažnyčioje
2014 m. spalio 21 d. 09:41
Agnė Bubilaitė 19 metų Kretinga
Savamokslis B. Jonutis sužavėjo Valinskus
2014 m. spalio 21 d. 09:05
Bronius Jonutis 35 metai Kretinga
Pradėjo tyrimą dėl Vilniaus vaikų kelionių į „Sojuz“ stovyklas  (30)
2014 m. spalio 20 d. 17:34
Vilniaus savivaldybės švietimo specialistai pradėjo tyrimą dėl dviejų mokyklų, kurių moksleiviai vyko į Rusijos sukarintas stovyklas, pranešė LNK žinių laida "Labas vakaras, Lietuva".
Šokėja Rasa Židonytė: turiu dėl ko gailėtis  (70)
2014 m. spalio 20 d. 15:37
LNK šokių projekte įsiplieskusios meilės istorijos tarp 32-ejų dainininko Donato Baumilos ir trejais metais jaunesnės šokėjos Rasos Židonytės, ko gero, dar nepamiršo niekas, nors nuo to laiko jau praėjo dveji metai.
V. Katunskytė prisipažino vartojusi uždraustus preparatus  (14)
2014 m. spalio 20 d. 15:13
LNK diskusijų laida „Yra kaip yra“  klausia: ar verta dėl kelių kilogramų rizikuoti sveikata, netgi – gyvybe? Grožio kultas ir nuomonė, kad „gražus kūnas - lieknas kūnas“, dažną apkūnesnę moterį ar vyrą verčia ieškoti „stebuklingų“ priemonių, žadančių greitai sumažinti apimtis.
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel: jei mano vyras nebūtų patikęs sūnui, būčiau su juo išsiskyrusi  (5)
2014 m. spalio 20 d. 14:58
Pastarieji dveji metai dainininkės Gintarės Karaliūnaitės–Canuel gyvenimą iš tiesų apvertė aukštyn kojomis. Po netikėtos pažinties bare ir vos keletą mėnesių trukusios draugystės moteris susižadėjo, o dar po dviejų - ištekėjo. Netrukus žiniasklaidoje pasirodė ir žinia, kad garsi dainininkė laukiasi. Tiesa, iki tol noriai pasakodavusi apie tai, kas vysta jos gyvenime, šįkart Gintarė informaciją tik patvirtindavo, ir plačiau, kaip paprastai, nepasakodavo. Net ir apie moters vedybas, įvykusias slapta, žiniasklaida pranešė tik po savaitės.
Su D. Baumila aistringą romaną turėjusi R. Židonytė: turiu dėl ko gailėtis  (311)
2014 m. spalio 20 d. 14:57
LNK šokių projekte įsiplieskusios meilės istorijos tarp 32-ejų dainininko Donato Baumilos ir trejais metais jaunesnės šokėjos Rasos Židonytės ko gero dar nepamiršo niekas, nors nuo to laiko jau praėjo dveji metai.
Žvaigždės liaupsina naują kūrinį  (14)
2014 m. spalio 20 d. 11:51
Hiphopo naujokų trijulė „Virš Mano Miesto“ (VMM) iš Vilniaus paleidžia ketvirtąjį radijo singlą „Virš gegutės lizdo“. Su VMM dirbančio prodiusavimo ir pankavimo klano „BrainWash Record$ Group“ atstovai dainą parodė nieko bendro su repu neturintiems žvaigždūnams ir sulaukė itin teigiamų atsiliepimų.
Šokėja R. Židonytė: jei galėčiau atsukti laiką atgal...  (28)
2014 m. spalio 20 d. 00:00
Šokių projekte įsiplieskusios meilės istorijos tarp 32-ejų dainininko Donato Baumilos ir trejais metais jaunesnės šokėjos Rasos Židonytės ko gero dar nepamiršo niekas, nors nuo to laiko jau praėjo dveji metai.
Vasaros hito atlikėja A. Tomkevičiūtė: jis man neleidžia dirbti pardavėja
2014 m. spalio 19 d. 21:44
Aistė Tomkevičiūtė 24 metai Kaunas
Nesėkmę patyrusi pirmajame sezone L. Pušnova: buvo ir pykčio
2014 m. spalio 19 d. 21:34
Liana Pušnova 30 metų Šiauliai
Svajonę tapti pianistu T. Makluševičius palaidojo šešerių
2014 m. spalio 19 d. 21:23
Tomas Makluševičius 31 metai Marijampolė