LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Pirmagimio besilaukianti I. Skučienė: kūdikis gali gimti bet kada  (7)
2014 m. lapkričio 28 d. 12:31
Penktadienio popietę „Spalvoto meduolio dienos“ kepyklėlėje LNK žvaigždės rinkosi į kasmetinę labdaringą akciją marginti meduolių. Su kūdikio besilaukiančia žmona Indre į renginį atėjo ir laidų vedėjas Paulius Skučas .
Spalvotus meduolius žvaigždės margino su savo šeimomis  (2)
2014 m. lapkričio 28 d. 12:11
„Spalvoto meduolio dienos“ kepyklėlėje penktadienio popietę rinkosi LNK žvaigždės, kurios, pasitelkusios savo fantaziją, kepė ir margino kalėdinius meduolius.
Pėsčiųjų fantazijos: šis kelio ženklas – automobiliams, atsargiai, čia aš einu  (7)
2014 m. lapkričio 28 d. 11:26
Drausmė kelyje itin svarbi tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu. Vis dėlto ne visi eismo dalyviai to paiso, o ypač nedrausmingi yra pėstieji.
Rolandas Vilkončius apsižodžiavo su Merūnu Vitulskiu  (4)
2014 m. lapkričio 28 d. 11:06
Jau šį sekmadienį LNK eteryje – paskutinė projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurioje bus kaunamasi dėl patekimo į projekto finalą. Projekto finalų serija tiesiogiai iš „Teatro arenos“ Vilniuje startuos gruodžio 7-ąją, o superfinalas įvyks sausio 1-ąją.
Suspect wanted by Lithuania in 1991 massacre case disappears in Italy
2014 m. lapkričio 28 d. 08:19
Russian citizen Vasiliy Kotlerov , a suspect in the so-called 13 January case who was apprehended in Italy , has disappeared after he was placed under house arrest, LNK television news show "Labas Vakaras, Lietuva" (Godd Evening, Lithuania) reports.
I. Valinskienė: mane nupurto, kai išgirstu „Poliarizuotus stiklus“  (10)
2014 m. lapkričio 28 d. 07:27
Jau šį sekmadienį, lapkričio 30-ąją, 19.30 val. LNK eteryje – paskutinė projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurioje bus kaunamasi dėl patekimo į projekto finalą. Projekto finalų serija tiesiogiai iš „Teatro arenos“ Vilniuje startuos gruodžio 7-ąją, o superfinalas įvyks sausio 1-ąją.
R. Vilkončius „Lietuvos balse“ apsižodžiavo su M. Vitulskiu
2014 m. lapkričio 28 d. 07:25
Jau šį sekmadienį, lapkričio 30-ąją, 19.30 val. LNK eteryje – paskutinė projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurioje bus kaunamasi dėl patekimo į projekto finalą. Projekto finalų serija tiesiogiai iš „Teatro arenos“ Vilniuje startuos gruodžio 7-ąją, o superfinalas įvyks sausio 1-ąją.
D. Bartnikaitė: išsipildė kiekvienos moters svajonė – ištekėjau  (5)
2014 m. lapkričio 27 d. 21:25
Praėjusį šeštadienį Kauno rotušėje susituokė „Lietuvos balso“ dalyvė Diana Bartnikaitė. „Lyg ir niekas nepasikeitė. Tik atsirado žiedelis ant rankos. Na, dar reikės priprasti prie naujos pavardės ir parašo. Dabar aš Gubanovienė“, – šypsosi mergina.
Dingo sulaikytas Sausio 13-osios bylos įtariamasis  (85)
2014 m. lapkričio 27 d. 17:16
Italijoje sulaikytas įtariamasis Sausio 13-osios bylos įtariamasis Vasilijus Kotlerovas dingo po to, kai jam buvo skirta lengvesnė kardomoji priemonė - namų areštas.
Policija operatyviai išsiaiškino, kas nusiaubė LNK archyvą  (19)
2014 m. lapkričio 27 d. 16:07
Vilniuje apvogtas ir tyčia padegtas LNK archyvas. Policijos pareigūnai operatyviai išsiaiškino, kas tai padarė. Vienas įkliuvusiųjų – nepilnametis .
B. Muraška: Panevėžyje gali būti M. Džeksonu – o vis vien būsi niekas
2014 m. lapkričio 27 d. 15:31
„Panavėžyje gali būti Maiklu Džeksonu – o vis vien būsi niekas“, – tokia gaida pokalbį pradeda Katažinos mokinys Benas Muraška. „Lietuvos balso“ dalyvis DELFI skaitytojams atskleis, kodėl mieliau renkasi teatrą, o ne naktinį klubą.
E. Bešėnas: nenoriu būti lyginamas su Pauliumi  (2)
2014 m. lapkričio 27 d. 10:44
Šį sekmadienį „Lietuvos balso“ nokautuose pasirodysiantis Eimantas Bešėnas drąsiai rėžia: „Nenoriu būti lyginamas su Pauliumi (red. Paulius Bagdonavičius). Tiesiog mes labai skirtingi.“
Buvusi politiko A. Burbos žmona: vyras mane išdavė, išmetė iš buto, atėmė vaiką ir dar aš likau kalta  (660)
2014 m. lapkričio 26 d. 18:11
Buvęs Seimo narys Andrius Burba vos prieš savaitę papasakojo apie savo skyrybas su aštuoneriais metais jaunesne, dabar jau buvusia žmona Sandra. Vyras stebėjosi, kodėl tobula moteris per kelis metus taip pasikeitė. Jis tvirtino visuomet rūpinęsis šeima ir namais, išlaikęs žmoną ir vaikus. Pasijutusi apšmeižta ir pažeminta, gyvenimo būdo žurnalui „Nuo... Iki...“ buvusi parlamentaro žmona Sandra išrėžė savo tiesą.
Kultinis humoristas prisipažino: mintys apie savižudybę aplankė ne kartą  (7)
2014 m. lapkričio 26 d. 17:38
Kartais televizijos herojų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Akimirksniu. Vieną dieną turi viską. O kitą – nieko. Kaunietis Audrius Kalvėnas-Masėnas savo kailiu patyrė, ką reiškią atsisėti į neįgaliojo vežimėlį ir dėl to prarasti viską, ką iki šiol turėjai. Šeimą, draugus, vaiką. Dramatišką istoriją per LNK papasakoja laida KK2.
D. Zvonkus apie Conchitą įkūnijusią Katažiną: ji taip gali keistis, kad man nereikės kitų moterų  (40)
2014 m. lapkričio 26 d. 16:53
Maironis ir Conchita – tokius netikėtus vaidmenis tenka atlikti naujai iškeptai Zvonkų porai. Atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus šiuo metu intensyviai filmuojasi LNK naujametinėje programoje.
Buvusi A.Burbos sutuoktinė: namuose buvau tarnaitė, vergė  (81)
2014 m. lapkričio 26 d. 15:06
Buvusio Seimo nario Andriaus Burbos skyrybų su žmona Sandra istorija įgavo naujų atspalvių, Po to, kai praėjusią savaitę populiari LNK laida „Nuo...Iki“ parodė laidą, kurioje A.Burba, šluostydamasis ašaras, papasakojo skausmingą šeimos subyrėjimo istoriją, savo versiją panoro išdėstyti ir Sandra.
Vilniaus elitas linksminasi su prostitute už 17 tūkst. litų  (11)
2014 m. lapkričio 25 d. 13:08
Visa ši savaitė LNK pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ skirta prostitucijos temai. Vienoje iš laidų dalyvavo žinomas režisierius Marijus Bagdonavičius.
Vilniaus elitas linksminasi su prostitute už 17 tūkstančių  (187)
2014 m. lapkričio 25 d. 11:54
Visa ši savaitė LNK pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ skirta prostitucijos temai. Vienoje iš laidų dalyvavo žinomas režisierius Marius Bagdonavičius. Studijoje kalbėdamas apie prostituciją, režisierius užsiminė apie lietuvę, kurią žino visas Vilniaus elitas ir kuri už naktį gauna 17 tūkstančių litų.
Penkių kilogramų per savaitę atsikračiusi L. Pušnova: žiūrovams mano išorė nepatinka  (3)
2014 m. lapkričio 24 d. 18:29
Dar prieš penkiolika metų legendinės grupės „G&G Sindikatas” lyderis G. Liaudanskas-Svaras įžvelgė potencialą jaunoje atlikėjoje: „Šiauliai – totalus hip hopo miestas. Bent jau aš pirmą kartą išvydau keletą naujų veidų – tai šiaulietė Liana (jos sceninį debiutą įvertinčiau gerai).“ Šiandien Lianai trisdešimt ir ji šį sekmadienį nustebino tiek „Lietuvos balso“ mokytojus, tiek žiūrovus savo pasirodymu. Jos rankose bilietas į projekto finalus.
Vaiko susilaukti trokštanti K. Zvonkuvienė: patiekalai su afrodiziakais buvo pačiu laiku  (10)
2014 m. lapkričio 24 d. 15:15
Patys gražiausi prisiminimai, neišdildomi įspūdžiai ir nuo veido nedingstanti šypsena - tokiomis nuotaikomis po vestuvių gyvena Katažina ir Deivydas Zvonkai. „Nuo šiol vyras mane vadina žmonečka“, - juokėsi dainininkė.
Besilaukianti vaikelio prostitutė atvirai prakalbo  (3)
2014 m. lapkričio 24 d. 12:10
Šią savaitę LNK „Yra kaip yra“ laidose net tris dienas bus kalbama apie prostituciją.
A. Stašaitytė sukrėsta: ta šeima kartais neturi ką valgyti  (74)
2014 m. lapkričio 24 d. 11:06
Populiaraus LNK pokalbių šou „Yra kaip yra” vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė , prisidėjusi prie „ Maisto banko ” akcijos „Pasidalink” atsidūrė aplinkoje, kuri sukrečia. Tačiau joje gyvenanti šeima nepraranda optimizmo, kad „yra kaip yra, o kada nors gal bus geriau”.
Visus galingu balsu sužavėjusi J. Budaitė: komplimentai įpareigoja
2014 m. lapkričio 23 d. 18:19
Smulkutė Justina Budaitė savo galingu vokalu sužavėjo visus ir net scenos grandai aikčioja nuo merginos pasirodymų. Visgi pati šešiolikmetė kuklinasi ir pripažįsta, jog komplimentai įpareigoja: „Po tokių Donato Montvydo žodžių jaučiu dar didesnę atsakomybę. Be to, visi esame stiprūs, todėl tik darbas, darbas ir dar kartą darbas – galimybė keliauti toliau.“
Visos emocijos po paskutiniųjų dvikovų: kodėl Bronius išvažiavo neatsisveikinęs?
2014 m. lapkričio 23 d. 13:47
„Lietuvos balso“ dalyviai dalijasi emocijomis po paskutiniųjų dvikovų. Kas džiaugiasi bilietu į kitą projekto etapą – nokautus ir kodėl Bronius išvažiavo neatsisveikinęs su kūrybine grupe?
D. Čižauskas apie pamerges: jos puolė, puola ir puls  (2)
2014 m. lapkričio 23 d. 12:54
„Lietuvos balso“ žiūrovus sužavėjęs Donatų duetas griauna vestuvių muzikantų mitus. „Galėtų visi muzikantai ateiti į „Lietuvos balsą“, jei išmoktų ne vieną dainą, kurią dvidešimt penkerius metus dainuoja“, – sako D. Čižauskas.
Senų automobilių entuziastai Estijoje iš mašinų pasidarė tualetą, šiltnamį ir pirtį  (2)
2014 m. lapkričio 22 d. 18:42
Estijos viduryje, nedideliame miestelyje plyti laukas, pilnas senų automobilių. Visi jie čia gyvena po atviru dangumi – kasdien kaitinami saulės ir merkiami lietaus.
Senų automobilių entuziastai Estijoje iš mašinų pasidarė tualetą, šiltnamį ir pirtį  (12)
2014 m. lapkričio 22 d. 18:42
Estijos viduryje, nedideliame miestelyje plyti laukas, pilnas senų automobilių. Visi jie čia gyvena po atviru dangumi – kasdien kaitinami saulės ir merkiami lietaus.
J. Bernatonis homoseksualams nežada nieko gero  (116)
2014 m. lapkričio 21 d. 19:15
Teisingumo ministras, socialdemokratas Juozas Bernatonis tikina, kad Lietuva nepaseks Estijos pavyzdžiu ir neįteisins homoseksualų partnerystės bent jau tol, kol jis vadovaus ministerijai.
Vaizdas, kurio nenorėtų pamatyti nė vienas vairuotojas – kryžiumi perbrauktas techninės apžiūros lapas  (1)
2014 m. lapkričio 21 d. 13:05
Bet kuris vairuotojas, vairuojantis netvarkingą automobilį, techninės apžiūros galiojimo dokumentą gali prarasti tiesiog gatvėje. Anuliuoti techninės apžiūros dokumento galiojimą gali ir policijos pareigūnai. Kaip visa tai vyksta?