LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Gintarė Gurevičiūtė išvydusi, kas darosi ant šviežios mėsos prekystalio, liko šokiruota
2015 m. balandžio 1 d. 14:00
Trys geriausios draugės Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė – Bandita ir Silva Rindzevičiūtė LNK GO laidos „Bus visko“ žiūrovams nusprendė atskleisti, jog prabangioje Borocay saloje galima atostogauti net ir tada, jei neturi itin daug pinigų.
Natalija Bunkė negali išsiversti be buvusio vyro pagalbos  (1)
2015 m. balandžio 1 d. 13:14
Natalija Bunkė dar kartą parodė, kad pergalės vardan ji pasiryžusi nepraleisti jokių pasitaikančių progų. LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime už Kauno garbę kovojanti dainininkė gudriai pasinaudojo vos viena netyčine vedėjų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus replika, o radistams dėl to netgi teko pakeisti žaidimo taisykles.
Panevėžyje sumušta tituluota gražuolė  (55)
2015 m. kovo 31 d. 17:50
LNK laida KK2 sužinojo, kad neseniai savo gimtajame mieste buvo sumušta „Mis Lietuva“ gražuolė Reda Giedrikaitė. Panevėžietė Reda Giedrikaitė dalyvavo konkurse „Mis Lietuva 2014“. Mergina ant scenos sužavėjo komisiją ir žiūrovus natūraliu grožiu, laisvu elgesiu bei inteligencija. Apdovanojimų metu Reda pelnė „Mis Foto“ titulą. Neišpasakytas džiaugsmas, vertingi prizai ir šlovės akimirkos.
Panevėžyje sumušta „Mis Lietuva“ gražuolė  (6)
2015 m. kovo 31 d. 17:45
LNK laida KK2 sužinojo, kad neseniai savo gimtajame mieste buvo sumušta „Mis Lietuva“ gražuolė Reda Giedrikaitė.
Nerijus Juška pažemino Jurijų Smoriginą  (4)
2015 m. kovo 31 d. 13:55
Kokia katė perbėgo tarp ypač aštrius pasisakymus mėgstančio choreografo Jurijaus Smorigino ir paprastai malonaus baleto primarijaus Nerijaus Juškos? Netikėta, tačiau šįkart būtent pastarasis leido sau kelias ne itin draugiškas replikas LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime.
Sužibo viltis dėl Gabrieliaus B. grąžinimo į Lietuvą  (247)
2015 m. kovo 30 d. 19:17
Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnyba „ Barnevernet “ suteikė vilties trupinėlį, kad Gabrielius B. gali būti grąžintas į Lietuvą.
Po asmeninio bankroto Aistei Pilvelytei teks suktis su keliais šimtais eurų per mėnesį  (7)
2015 m. kovo 30 d. 14:18
Šį pirmadienio vakarą 20.20 val. populiariausioje LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki“ - ilgai viešumoje nematytos Aistės Pilvelytės interviu. Pastaruoju metu talentingos dainininkės gyvenimą supurtė keli įvykiai - prieš kelerius metus ji išsiskyrė su verslininku Vladu Motieka, po skyrybų Aistė liko su dukra, o dabar plačiai nuskambėjo ir istorija apie jos bankrotą.
A. Pilvelytė prakalbo apie antrąją santuoką  (5)
2015 m. kovo 30 d. 14:13
LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki“ - ilgai viešumoje nematytos Aistės Pilvelytės interviu. Pastaruoju metu talentingos dainininkės gyvenimą supurtė keli įvykiai - prieš kelerius metus ji išsiskyrė su verslininku Vladu Motieka, po skyrybų Aistė liko su dukra, o dabar plačiai nuskambėjo ir istorija apie jos bankrotą.
Irūna Puzaraitė neišgelbėjo Marijampolės  (4)
2015 m. kovo 30 d. 12:22
Paaiškėjo pirmieji du miestai, patekę į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalį. Susumavus komisijos ir publikos balsus paaiškėjo, kad iš tolesnės kovos pasitraukia Marijampolė su kapitone Irūna Puzaraite, o Klaipėda ir Plungė keliauja finišo tiesiosios link.
Donalda vėl vieniša: kalbos apie vestuves buvo nepamatuotos  (5)
2015 m. kovo 30 d. 12:11
Dainininkės Donaldos Meiželytės išvaizdos pokyčius pastebėjo nemažai jos gerbėjų. Žinoma moteris numetė ne vieną kilogramą, pradėjo sveikiau maitintis ir sportuoti. Kai šalia filmavimo kameros, ji nepaliauja šypsotis.
D. Meiželytė vėl vieniša: kalbos apie vestuves buvo nepamatuotos  (73)
2015 m. kovo 30 d. 12:06
Dainininkės Donaldos Meiželytės išvaizdos pokyčius pastebėjo nemažai jos gerbėjų. Žinoma moteris numetė ne vieną kilogramą, pradėjo sveikiau maitintis ir sportuoti. Kai šalia filmavimo kameros, ji nepaliauja šypsotis.
„Patrolinta“ N. Bunkė baiminasi, kad turės problemų dėl vestuvių  (147)
2015 m. kovo 29 d. 22:27
Praėjusią savaitę Natalija Bunkė pakliuvo į „Radistų“ pinkles. LNK televizijos projekto „ Supermiestas “ metu buvo parodytas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip radistas R.Mackevičius apsimetė Natalijos atstovu ir bandė įsiprašyti į vestuvinių suknelių nuomos saloną.
Mia įtūžo ant R. Mikelkevičiūtės: velniop tokias laidas ir tokius interviu!  (570)
2015 m. kovo 28 d. 22:59
Rūtos Mikelkevičiūtės vedamoje pokalbių laidoje „ Valanda su Rūta “ dalyvavusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia ne juokais įtūžo. Sulaukusi kvietimo į laidos filmavimą Mia tikėjosi, kad tai bus interviu apie karjerą ir sėkmingus žmones. Tačiau išvydusi laidos anonsą Mia liko šokiruota. Savo įtūžį ji išliejo socialiniame tinkle ir netgi LNK žvaigždę (tiesa, netiesiogiai) pasiuntė velniop.
Naujas I.Valinskienės įvaizdis apstulbino R.Vilkončių: „Ji – kaip Sabrina“  (31)
2015 m. kovo 27 d. 15:47
Inga Valinskienė vėl grįžta į žydrąjį ekraną – tik šį kartą ne kaip „Lietuvos balso“ teisėja, o kaip atlikėja.
Studentai sukūrė prietaisą, kurio galėtų pavydėti kai kurie automobilių gamintojai  (3)
2015 m. kovo 27 d. 15:30
Aerodinaminis tunelis – itin brangus statinys. Net ne visi didieji automobilių gamintojai turi juos nuosavus, tačiau vienas toks atsirado ir Lietuvoje, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.
Lietuvių studentų sukurtas prietaisas patikrino, ar nemeluoja automobilių gamintojai  (19)
2015 m. kovo 27 d. 15:30
Aerodinaminis tunelis – itin brangus statinys. Net ne visi didieji automobilių gamintojai turi juos nuosavus, tačiau vienas toks atsirado ir Lietuvoje , Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.
Pavojingo trumpumo suknelė atidengė nepriekaišingas Natalijos Bunkės kojytes  (398)
2015 m. kovo 27 d. 00:52
Dvidešimtmetės panelės turi ko pavydėti Natalijai Bunkei – prieš dvejus metus trisdešimtmečio slenkstį peržengusi moteris atrodo dar net geriau nei 2005-aisiais, kuomet Lietuvos pramogų pasaulyje pradėjo sklisti kalbos apie kauniečių merginų grupę YVA.
Gintarei Karaliūnaitei-Canuel vos pavyko išvengti nemalonaus incidento  (37)
2015 m. kovo 26 d. 15:45
Po beveik metus trukusių motinystės atostogų į pramogų pasaulį sugrįžusi dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel pastaruoju metu ėmė dažnai švysčioti įvairiuose televiijos šou – netrukus ją išvys ir LNK šou „Supermiestas“ žiūrovai.
Krūtis susimažinusi Irena Starošaitė dėmesį traukė jaunatviška išvaizda  (38)
2015 m. kovo 26 d. 14:18
Praėjusių metų pabaigoje pasirodžiusi žinia, jog dainininkė Irena Starošaitė susimažino krūtis tapo tikra tikra bomba, tačiau po to stojo ilga tyla – atlikėja dingo iš žiniasklaidos akiračio.
Nepadorūs „radistų“ pasiūlymai nukaitino Astos Pilypaitės skruostus  (4)
2015 m. kovo 26 d. 12:09
Savo provokacijomis pagarsėjęs „radistų“ Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus duetas per savo karjerą spėjo iš vėžių išmušti ne vieną garsenybę. Dabar gi duetas siautėja ne tik radijo stoties „Zip FM“ eteryje, bet ir LNK šou „Supermiestas“.
A. Sakalo žmona Daiva: šiandien aš turtingesnė už Aloyzą  (43)
2015 m. kovo 26 d. 11:19
„Jis išdovanojo visą savo turtą savo vaikams ir gyvena mano name. Tokia buvo mano sąlyga, kad sutikčiau tuoktis“, - atvirai LNK pokalbių laidoje pasakojo Aloyzo Sakalo žmona Daiva.
Apsinuoginęs Mantas Stonkus įaudrino Astą Baukutę  (9)
2015 m. kovo 25 d. 17:03
To, ko nepavyko padaryti „Pikaso“ vaikinams, atliko aktorius ir humoristas Mantas Stonkus, savo pasirodymu taip įaudrinęs populiaraus LNK šou „Supermiestas“ vertinimo komisijos narę Astą Baukutę, jog ši savo susižavėjimą išreiškė tokiu riksmu, kurį vos atlaikė sostinės Teatro arenos konstrukcijos.
Iš pramogų pasaulio pasitraukusi Rosita Čivilytė grįžta į sceną  (7)
2015 m. kovo 25 d. 15:35
Ilgus metus aktyviai nekoncertavusi tikriausiai įspūdingiausio balso Lietuvos popmuzikos padangėje savininkė Rosita Čivilytė nekantriai laukia balandžio mėnesio. Jau netrukus su koncertiniu turu „Muzikos kalba“ ji keliaus po Lietuvos koncertų sales. Šio turo metu dainininkė atliks ne tik visų pamėgtus savo kūrinius kaip „Baltas rytas“, „Dainų daina“, bet ir naujausias savo dainas. Vienu iš jų R. Čivilytė su gerbėjais dalinasi jau šiandien.
R. Čivilytė grįžta: po ilgos pertraukos su dukra pristato naują dainą  (132)
2015 m. kovo 25 d. 09:18
Ilgus metus aktyviai nekoncertavusi tikriausiai įspūdingiausio Lietuvos balso savininkė Rosita Čivilytė nekantriai laukia balandžio mėnesio. Jau netrukus su koncertiniu turu „Muzikos kalba“ ji keliaus po Lietuvos koncertų sales.
Lietuvė Norvegijoje: uošviai vadino ruse, pigia moterimi  (80)
2015 m. kovo 23 d. 16:19
„Gyvenau per savaitę maistui išleisdama tik 200 kronų, arba apie 23 eurus. Tuo metu kainos Norvegijoje jau tuomet buvo 3-4 kartus didesnes nei Lietuvoje . Labai gerai atsimenu raštelius, kuriuos klijuodavau ant šaldytuvo. Juose buvo surašyta, kad per savaitę sau galiu leisti tik du kilogramus ryžių, kepalą duonos, ir pieno“, - pasakoja Norvegijoje 17 metų gyvenanti lietuvė Neringa Ozolina.
Juoda santūri suknelė nepaslėpė moteriškų Gintarės Karaliūnaitės-Canuel formų  (38)
2015 m. kovo 23 d. 16:18
Praėjus beveik metams laiko po to, kai dienos šviesą išvydo Gintarės Kraliūnaitės-Canuel dukrelė, prieš keliolika metų itin populiari buvusi atlikėja vėl beldžiasi į pramogų pasaulio duris: moteris aktyviai dalyvauja įvairiuose pramoginiuose televizijų projektuose, ir, panašu, nusprendė rimtai atgaivinti artistės karjerą.
Ingrida Kazlauskaitė vėl pastebėta šalia Amerikos milijonieriaus  (90)
2015 m. kovo 22 d. 17:51
Ingrida Kazlauskaitė ir vėl pastebėta šalia į Lietuvos pramogų verslą įsisukusio amerikiečio milijonieriaus Aarono Perezo – išvaizdus turtuolis atidžiai stebėjo Lietuvos žvaigždučių, tarp jų ir Ingridos Kazlauskaitės pasirodymą LNK labdaros telemaratome „Gelbėkit vaikus“.
Astos Pilypaitės sijonukas kilo į pavojingą aukštį  (50)
2015 m. kovo 21 d. 14:02
Penktadienį LNK studijoje surengtame labdaros telemaratone „Saugokit vaikus“ pasirodė gausus populiarių atlikėjų būrys, tačiau bene labiausiai dėmesį traukė tikrą renesansą išgyvenanti buvusi Mažeikių popgrupės „Sekmadienis“ dainininkė Asta Pilypaitė.
Kokiais automobiliais važinėsime rytoj?  (10)
2015 m. kovo 21 d. 10:56
Praėjusią savaitę pasibaigusi Ženevos automobilių paroda pateikė daugiau nei 130 naujienų, tačiau ne visos jos aktualios mūsų rinkai – didelė dalis pademonstruotų modelių buvo koncepciniai. O kokios yra svarbiausios serijinių automobilių naujienos?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454