LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Nuoga mieganti V. Pilibaitytė-Mia bijo šantažo  (74)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:56
Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia , neseniai išgyvenusi skyrybas su futbolininku Edgaru Jankausku, šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „ Valanda su Rūta “ žada būti kaip niekad atvira. „Na, nesiseka man su vyrais. Gal aš esu pernelyg naivi ir patikli, kad mane taip dažnai apgauna ir naudojasi“, - sako Mia.
Nuoga mieganti Mia: net mylimiesiems neleidžiu savęs fotografuoti intymioje aplinkoje  (9)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:53
Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia, neseniai išgyvenusi skyrybas su futbolininku Edgaru Jankausku, šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ žada būti kaip niekad atvira. „Na, nesiseka man su vyrais. Gal aš esu pernelyg naivi ir patikli, kad mane taip dažnai apgauna ir naudojasi“, - sako Mia.
Paaiškėjo Donato ir Dainės Baumilų šeimyninis statusas  (22)
2014 m. rugsėjo 18 d. 14:55
Po milžiniško žiniasklaidos susidomėjimo sulaukusios jausmų dramos, kuomet šokių projekte susiruošęs dalyvauti dainininkas Donatas Baumila-Dūnis, pasidavė savo šokių partnerės Rasos Židonytės kerams, paliko žmoną Dainę Baumilę, tačiau po to vėl pas ją sugrįžo, nutekėjo daug laiko. Tačiau rugsėjo 17 dieną per LNK parodytoje pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ paaiškėjo naujų šios istorijos detalių.
Tėvas dukrai: DNR testo nedarysiu, jei teismas priteis alimentus – nemokėsiu  (30)
2014 m. rugsėjo 18 d. 14:26
Klaipėdos rajone Baičių kaime gyvenanti Daiva atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Keturių vaikų mama neturi už ką išleisti pirmokėlės į mokyklą, nes jos trijų sūnų tėvas jau miręs, o dukrytės tėtušis tėvystės nepripažįsta.
Naujos detalės skyrybų dramoje: laikrodžio netekusi Mundžio žmona gali prarasti ir pinigus  (11)
2014 m. rugsėjo 18 d. 12:49
Prieš pustrečių metų Lietuvos pramogų pasaulyje įsiliepsnojęs didžiulis skandalas, kuomet dainininko Edmundo Štengerio-Mundžio žmona Violeta Štenger apkaltino sutuoktinį panaudojus prieš ją smurtą, nepamirštamas iki šių dienų.
„Junior“ vokalistė eis iki galo, kad padėtų išsiskirti Jurgitai Einikienei  (21)
2014 m. rugsėjo 17 d. 18:12
Bene labiausiai aptariama tema trečiadienį Lietuvos pramogų pasaulyje tapo krepšininko Gintaro Einikio žmonos Jurgitos interviu LNK pokalbių laidai „Yra kaip yra“ - ši laida buvo parodyta trečiadienio pavakarį, ir, kaip prognozuojama, gali tapti viena labiausiai žiūrimų savaitės laidų.
Edmundas Kučinskas neslepia: jis išgyvena nuosmukį  (5)
2014 m. rugsėjo 17 d. 16:52
Ne veltui kurį laiką nieko negirdėjome apie scenos vilką Edmundą Kučinską – pastaruosius dvejus metus dainininkas sąmoningai atsivėrė tylos siena. Nors jis ir bijo vieną dieną likti nepopuliariu ir niekam nereikalingu, tačiau dėl didesnio populiarumo Edmundas nusprendė neaukoti asmeninio gyvenimo ir pasirinko gyventi be žiniasklaidos dėmesio, kaip jis pats sako, kaip normalus žmogus.
E. Kučinskas apie savo skyrybas prakalbo mįslėmis  (31)
2014 m. rugsėjo 17 d. 16:27
Ne veltui kurį laiką nieko negirdėjome apie scenos vilką Edmundą Kučinską – pastaruosius dvejus metus dainininkas sąmoningai atsivėrė tylos siena. Nors jis ir bijo vieną dieną likti nepopuliariu ir niekam nereikalingu, tačiau dėl didesnio populiarumo Edmundas nusprendė neaukoti asmeninio gyvenimo ir pasirinko gyventi be žiniasklaidos dėmesio, kaip jis pats sako, kaip normalus žmogus.
Gintaro Einikio žmona ryžosi atsiverti  (7)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:15
Šią trečiadienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie moteris, patiriančias smurtą šeimose. Laidoje – išskirtiniai garsių Lietuvos moterų liudijimai. Pirmą kartą itin atviram interviu ryžosi garsaus krepšininko Gintaro Einikio žmona Jurgita.
Smurtaujančio G. Einikio žmona Jurgita: noriu, kad baigtųsi šis košmaras, bet neturiu kur eiti  (104)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:02
Šią trečiadienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie moteris, patiriančias smurtą šeimose. Laidoje – išskirtiniai garsių Lietuvos moterų liudijimai.
Verslo kūrimo abėcėlė arba – nuo ko pradėti?  (4)
2014 m. rugsėjo 17 d. 11:41
Moterų verslumo tendencijos Lietuvoje – džiuginančios. Verslo teisės kontoros „D Legals“ partnerė Sigita Sriubaitė-Stepurienė pastebi, kad dalyvaujant verslumo skatinimo iniciatyvose vyrų ir moterų skaičius kreipiantis paramos steigiant verslą panašėja, tiesa, skiriasi verslo pobūdis, skelbia LNK laida „Mes pačios“.
Natalija Bunkė prieš TV kameras leido suprasti, kad sekė savo vyrą  (15)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:57
Natalija Bunkė šios trečiadienio popietės LNK laidoje „Yra kaip yra“ išsakė savo požiūrį į neištikimybę. „Vyrą lengva patikrinti. Sėdi į automobilį ir paseki, kur jis važiuoja“, – kalbėjo dainininkė.
Disidentė N. Sadūnaitė pateikė netikėtą pasiūlymą M. Žalimui ir L. Kedienei  (132)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:18
Vadinamuoju slaptuoju policijos informatoriumi įvardijamas Mindaugas Žalimas ir dėl dvigubos žmogžudystės įtariamo Drąsiaus Kedžio motina sulaukė netikėto pasiūlymo iš disidentės Nijolės Sadūnaitės.
G. Einikio žmona pirmą kartą ryžosi atviram interviu  (6)
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:12
Moteris prašo pagalbos.
Bučiuodamas A. Baukutę R. Mackevičius dangstėsi nuo aplinkinių akių  (6)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:31
Kuo įdomūs televizijos laidų filmavimo užkulisiai? Kai visi naujienų fotografai fiksuoja vaizdą iš scenos, įdomiausia dalis lieka filmavimų užkulisiuose. Juk ten - neįamžinti ir intriguojantys kadrai, kur prieš pasirodymą scenoje verda jaudulys, nerimas, flirtas ir aistros.
„Lietuvos balsas“ grįžo su trenksmu  (7)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:28
Daugiau nei pusė milijono žiūrovų ir lyderiaujantis ekmadienio vakaro pozicija. Trečiasis „Lietuvos balso“ sezonas į LNK eterį grįžo su trenksmu.
Aptempti treningiukai išryškino tobulą Indrės Burlinskaitės užpakaliuką  (45)
2014 m. rugsėjo 16 d. 00:23
Pirmadienio vakarą Teatro arenoje vyko LNK superšou „Norim dar! Su Radistais“ filmavimai. Juose netrūko nei puikios laidos vedėjų ir dalyvių nuotaikos, nei pramogų pasaulio atstovų.
Bažnyčia auką priima ir banko kortelėmis  (130)
2014 m. rugsėjo 15 d. 22:23
Siekiant surinkti daugiau aukų, kai kurios sostinės bažnyčios leidžia tikintiesiems aukoti ir banko kortelėmis.
K. Zvonkuvienė su kolegėmis pirmadienio vakarą vėl linksmino savo dainomis  (47)
2014 m. rugsėjo 15 d. 20:20
Pirmadienio vakarą „Teatro arenoje“ buvo filmuojamos net dvi LNK penktadienio vakaro šou „Norim dar! – su „ Radistais !“ laidos. Pirmojoje jų pasirodė ir „ Pop Ladies “ merginos. Merginos scenoje pasirodė beveik pilna sudėtimi: grupės lyderė Natalija Bunkė , Katažina Zvonkuvienė ir Liepa Mondeikaitė .
D. Motiejūnas turėjo paaiškinti, kas jį sieja su M. Šalčiūte  (47)
2014 m. rugsėjo 15 d. 19:21
LNK penktadienio vakaro projektą „Norim dar! – su „ Radistais !“ be pagrindinių vedėjų Rolando ir Jono veda dar du nauji televizijos veidai – jaunieji Jonukas ir Rolandukas. Jiems patikėta rengti interviu su populiariais šalies žmonėmis.
Gigantiškas biustas latvei tapo pragyvenimo šaltiniu  (14)
2014 m. rugsėjo 15 d. 13:30
Lietuviškajai žiniasklaidai latvė Victoria Wild nepažįstama. Tačiau Prancūzijoje ir Italijoje, kur modelis gyvena ir dirba, ji – tikra žvaigždė. Moters krūtinės apimtis daugiau nei vienas metras.... Ne mažiau įspūdingai atrodo ir Viktorijos lūpos, užpildytos specialiu implantu.
A. Valinskas apie sėkmingą "Lietuvos balso" pradžią: šiemet mums gerai užderėjo  (10)
2014 m. rugsėjo 14 d. 21:31
Sekmadienio vakarą pirmąja aklųjų perklausų laida prasidėjo trečiasis LNK muzikinio projekto " Lietuvos balsas " sezonas. Vienas po kito dalyviai vertė aikčioti šou mokytojus. Po pirmųjų aklųjų perklausų Merūnas Vitulskis į savo komandos gretas priimė tris naujus mokinius, Arūnas ir Inga Valinskai bei Katažina Zvonkuvienė – po du, Donatas Montvydas – du.
Diplomuotai ekonomistei Rasai Saldaitienei vyras leidžia nedirbti  (14)
2014 m. rugsėjo 14 d. 20:46
Sekmadienio vakarą parodyta pirmoji trečiojo sezono LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ akloji perklausa. Pirmojoje „Lietuvos balso“ laidoje pasirodė ir 37 metų vilnietė . Jautri, vaiski ir švelni – taip save apibūdina vilnietė Rasa Saldaitienė. Moteris slepiasi už ryto rasą reiškiančio pseudonimo Morning Dew: „Tai atitinka mane ir mano būdą“.
V. Kovaliovas ir I. Launikonytė iki šiol atskirai buvo tik scenoje: aplinkinių šnairavimas ir šnabždesiai netrukdo būti kartu  (18)
2014 m. rugsėjo 14 d. 19:59
Sekmadienio vakarą LNK eteryje prasidėjo trečiasis muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezonas. Pirmoje aklųjų perklausų laidoje pasirodė ir atlikėjai Vladas Kovaliovas su mylimąją Indre Launikonyte. 25 metų Indrė ir 47 metų Vladas – iš Vilniaus. Indrė „Lietuvos balso“ projekte dalyvauja jau antrąkart – praėjusiais metais ji ant scenos susprogdino tikrą seksualumo ir muzikos bombą. Deja, sėkmė jai nenusišypsojo.
„Lietuvos balso“ dalyvis A. Dirmantas: esu gražus ir tikrai turiu proto  (4)
2014 m. rugsėjo 14 d. 19:27
Sekmadienį LNK prasidėjo trečiasis muzikinio projekto "Lietuvos balsas" sezonas. Aklųjų perklausų metu mokytojai rinkosi sau dalyvius, su kuriais drauge bandys keliauti iki projekto finalo. Pirmasis į aklųjų perklausų sceną ryžosi užlipti 36 metų vilnietis Aleksandras Dirmantas. Sėkmingas verslininkas ir laimingas trijų sūnų tėvas pasiryžęs įrodyti, jog scenai joks amžius ne kliūtis. „Kadangi parako statinėje dar daug, mes, jaunime, pasigalinėsime,“ – sako Aleksandras.
Netiesa, kad liemenės dviratininkams yra privalomos  (12)
2014 m. rugsėjo 13 d. 17:01
Liepos pradžioje įsigaliojo daug naujų, eismo dalyviams aktualių įstatymų, tarp kurių buvo ir tokių, kuriuos privalu žinoti dviračių vairuotojams.
Alternatyvos dviratininkams, nenorintiems dėvėti liemenės  (25)
2014 m. rugsėjo 13 d. 08:35
Liepos pradžioje įsigaliojo daug naujų, eismo dalyviams aktualių įstatymų, tarp kurių buvo ir tokių, kuriuos privalu žinoti dviračių vairuotojams.
Lietuvos šou verslo grandai Arūnas ir Inga Valinskai
2014 m. rugsėjo 12 d. 19:37
Arūnas Valinskas – žodžio kišenėje neieškantis televizijos grandas, įvairių TV laidų pradininkas Lietuvoje , prodiuseris. Išpopuliarėjo 1992m. pasiūlęs žaidimo „ Taip . Ne “ koncepciją.
Ekspresyvi, charakteringa, besišypsanti ir užsispyrusi dainininkė Katažina Zvonkuvienė
2014 m. rugsėjo 12 d. 19:22
Ekspresyvi, charakteringa, besišypsanti ir užsispyrusi dainininkė Katažina žino, kiek reikia įdėti pastangų norint būti didžiojoje scenoje.