LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

„Lietuvos balso“ dalyvė iš Latvijos Samanta Tina dvikovoje kausis su dviem lietuvaitėmis  (1)
2014 m. spalio 31 d. 15:21
Jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK eteryje antroji galingiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ dvikovų serija. Projektas, kurio vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius, mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas, Merūnas Vitulskis, Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis, ir toliau triuškina visus konkurentus ir šį sekmadienį žada naujų emocijų pliūpsnį.
Eksperimentas: KET pažeidžiantys vairuotojai nesibaimina dėl teisių praradimo  (2)
2014 m. spalio 31 d. 11:33
Ar girdėjote apie naujus Kelių eismo taisyklių ( KET ) reikalavimus? Eksperimentas Vilniaus gatvėse atskleidė, kad apie tai nieko nežino arba KET tiesiog ignoruoja 80 proc. vairuotojų.
Eksperimentas: kaip dėl vieno stabtelėjimo galima atsisveikinti su teisėmis  (322)
2014 m. spalio 31 d. 11:33
Ar girdėjote apie naujus Kelių eismo taisyklių ( KET ) reikalavimus? Eksperimentas Vilniaus gatvėse atskleidė, kad apie tai nieko nežino arba KET tiesiog ignoruoja 80 proc. vairuotojų.
A. Valinskas atskleidė detales apie iš gyvenimo pasitraukusį V. Šapranauską  (7)
2014 m. spalio 30 d. 14:09
Artėjant Vėlinėms LNK pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ studijoje šį ketvirtadienio vakarą susitiks prieš daugiau nei metus savo noru iš gyvenimo pasitraukusio aktoriaus Vytauto Šapranausko draugai. Jie atvirai papasakos, kokį Vytautą pažinojo. Koks jis buvo ne televizijos ekrane, o kai leisdavo laiką su artimaisiais, kolegomis, kai pabėgdavo nuo viešumos.
Papasakos, koks iš tiesų buvo V. Šapranauskas ne TV ekrane  (107)
2014 m. spalio 30 d. 14:07
Artėjant Vėlinėms LNK pokalbių laidos studijoje susitiks prieš daugiau nei metus savo noru iš gyvenimo pasitraukusio aktoriaus Vytauto Šapranausko draugai. Jie atvirai papasakos, kokį Vytautą pažinojo. Koks jis buvo ne televizijos ekrane, o kai leisdavo laiką su artimaisiais, kolegomis, kai pabėgdavo nuo viešumos.
Nijolė Pareigytė tapo lietuviškąja Monako princese: „Pagaliau jaučiuosi savimi“  (6)
2014 m. spalio 30 d. 11:31
LNK laidos „Mes pačios“ žiūrovai liks apstulbę – šios programos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė neatpažįstamai pakeitė savo stilių.
Liveta Kazlauskienė atskleidė savo gražaus veido paslaptį  (10)
2014 m. spalio 29 d. 14:30
LNK laidoje „Yra kaip yra“ šią trečiadienio pavakarę 17.15 val. - jaunystės eliksyro paieškos. Koks veiksmingiausias būdas kovoje su odos senėjimo procesais? Ar veido kremas, kainuojantis keletą tūkstančių litų, sustabdys senėjimo procesą? Ar veiksmingos įvairios senėjimo procesą stabdančios procedūros, atliekamos kosmetologijos salonuose ar plastinės chirurgijos klinikose? Savo patirtimi dalinosi žinomos šalies moterys.
L. Kazlauskienė nemokamą grožio eliksyrą randa gamtoje  (28)
2014 m. spalio 29 d. 14:15
LNK laidoje „Yra kaip yra“ šią trečiadienio pavakarę 17.15 val. - jaunystės eliksyro paieškos. Koks veiksmingiausias būdas kovoje su odos senėjimo procesais? Ar veido kremas, kainuojantis keletą tūkstančių litų, sustabdys senėjimo procesą? Ar veiksmingos įvairios senėjimo procesą stabdančios procedūros, atliekamos kosmetologijos salonuose ar plastinės chirurgijos klinikose?
Milijonierius S. Brundza liko be vilos Ispanijoje  (108)
2014 m. spalio 29 d. 11:50
LNK praneša, kad Seimo nariui, lenktynininkui ir milijonieriui Stasiui Brundzai - sunkūs laikai. Milijonierius pradėjo parceliuoti savo turtą. Dar visai neseniai Stasys Brundza turėjo viską. Buvo žinomas visuomenės veikėjas, turėjo senovinių automobilių kolekciją, gražius namus ir žmoną Audronę. Bet kur tuos milijonus dėsi? Į kapus nenusineši. Todėl Stasys nusipirko prabangią vilą Ispanijos pietuose, Marbėjoje. Už šiuos apartamentus sumokėjo net 4 milijonus litų. Brundzai tada tai nebuvo labai dideli pinigai. O be to, poilsis jokiais milijonais neįkainojamas.
Siūlo okupacine simbolika pažymėtų skulptūrų nelaikyti kultūros vertybėmis  (203)
2014 m. spalio 28 d. 17:55
Kultūros paveldo departamentas siūlo, kad paminklai, pažymėti okupacine arba fašistine simbolika, nebūtų laikomi vertingais. Tai reglamentuojantis patikslintas kriterijų projektas Kultūros ministeriją turėtų pasiekti antradienį, pranešė LNK žinių laida "Labas vakaras, Lietuva".
Beatos meilė tamsiaodžiui tapo išbandymu tėvams  (1)
2014 m. spalio 27 d. 17:29
„Tamsiaodį balta šypsena įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio“, - populiariausios televizijos LNK laidoje „Nuo... iki...“ šį pirmadienio vakarą 20.25 val. prisipažins kadaise itin populiarios muzikos grupės „Funky“ vokalistė Beata Wikin.
Beata Vilkina: dėl tamsiaodžio mylimojo tėtis buvo manęs išsižadėjęs  (46)
2014 m. spalio 27 d. 16:34
„Tamsiaodį balta šypsena įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio“, - LNK prisipažins kadaise itin populiarios muzikos grupės „Funky“ vokalistė Beata Wikin.
Užpulta Urtė Šilagalytė prašo pagalbos  (8)
2014 m. spalio 27 d. 16:31
Neseniai dainininkė Urtė Šilagalytė buvo užpulta. Vakare televizijos laidų vedėja ėjo iš paskaitų namo. Mergina išgirdo žingsnius, aidinčius iš paskos. Tai buvo vyriškis. Jis artėjo. Netrukus mergina išgirdo: „Urte, stok!” Šilagalytė pradėjo bėgti. Prie daugiabučio laiptinės vyriškis Urtę pačiupo. Mergina spyrė jam į klyną. Įlėkė į rakinamą laiptinę ir nuskuodė į butą.
U. Šilagalytė vos paspruko nuo užpuoliko  (23)
2014 m. spalio 27 d. 16:19
Neseniai dainininkė Urtė Šilagalytė buvo užpulta. Vakare televizijos laidų vedėja ėjo iš paskaitų namo. Mergina išgirdo žingsnius, aidinčius iš paskos. Tai buvo vyriškis. Jis artėjo. Netrukus mergina išgirdo: „Urte, stok!” Šilagalytė pradėjo bėgti. Prie daugiabučio laiptinės vyriškis Urtę pačiupo. Mergina spyrė jam į klyną. Įlėkė į rakinamą laiptinę ir nuskuodė į butą.
Buvusi „mangė“ Rima ryžosi skausmingai išpažinčiai  (7)
2014 m. spalio 27 d. 16:15
Visai neseniai Rima Petrauskytė-Malašičevė paskelbė grįžtanti į sceną. Nors kadaise ji spjovė į dainininkės karjerą sakydama, kad ši atėmė iš jos asmeninį gyvenimą, po to sukūrusi šeimą ir visai neseniai išgyvenusi skyrybas, Rima dabar vėl pasiruošusi ant jos užlipti.
Su vyru išsiskyrusi R. Petrauskytė per mėnesį uždirba tiek, kiek anksčiau per vieną koncertą  (51)
2014 m. spalio 27 d. 16:04
Visai neseniai Rima Petrauskytė -Malašičevė paskelbė grįžtanti į sceną. Nors kadaise ji spjovė į dainininkės karjerą sakydama, kad ši atėmė iš jos asmeninį gyvenimą, po to sukūrusi šeimą ir visai neseniai išgyvenusi skyrybas, Rima dabar vėl pasiruošusi ant jos užlipti.
D. Montvydas pravirkdė savo mokinę  (32)
2014 m. spalio 26 d. 19:30
Šiandien LNK žiūrovai stebėjo pirmąsias „Lietuvos balso“ dvikovas. Televizijos žiūrovus prie ekranų prikaustė emocijų pliūpsnis – susikovė net trylika dalyvių. Pirmosiose dvikovose netrūko ir ašarų. Vedėjai Rolandas Vilkončius ir Inga Jankauskaitė skambiais žodžiais atidarė muzikinę fiestą: „Ir tegul „Lietuvos balso“ dvikovos prasideda!”
Gražuolė iš Maskvos Regina Randaman: mane atidavė, jog nemaišyčiau
2014 m. spalio 25 d. 11:57
Regina Randaman 22 metai Maskva
Kodėl I. Pieškutė ištraukė smuiko stygas?
2014 m. spalio 24 d. 16:24
Septyniolikmetė „Lietuvos balso“ dalyvė Ieva Pieškutė atvirai pasakoja apie liberalių tėvų privalumus, laisvalaikio pomėgius ir kokios roko grupės ją įkvepia.
Gražuolė J. Suzanovičienė: sceną puošti reikia ne tik vokalu
2014 m. spalio 24 d. 14:56
Valinskų mokinė Jovita Suzanovičienė nesivaiko mados vėjų, bet kai puošiasi – negaili nei laiko, nei pastangų. „Sceną puošti reikia ne tik vokalu“, - įsitikinusi Jovita. Tai kuo daugiau? Apie tai ji papasakos DELFI skaitytojams.
Kam A. Slavinskaitė krėsdavo šunybes?
2014 m. spalio 24 d. 07:54
Katažinos mokinė Aurelija Slavinskaitė nemėgsta girtis, tačiau šiandien DELFI skaitytojams atskleidžia, kaip užkariavo prodiuserių ir MTV klausytojų širdis. Ar pavyks Aurelijai užkariauti ir „Lietuvos balsą“?
R. Skaisgirys pasiaiškino R. Juknevičienei dėl prezervatyvų  (219)
2014 m. spalio 23 d. 17:47
Lietuvos politinę padangę sudrebinusioje partijos „Tvarka ir teisingumas“ ( TT ) byloje sulaikytas prodiuseris Rolandas Skaisgirys praleidęs dvi paras areštinėje priekaištų pareigūnams neturi, tačiau kalinimo sąlygomis baisisi. Išėjęs į laisvę jis negali išsamiai komentuoti jam metamų įtarimų, tačiau bent jau konservatorei Rasai Juknevičienei turi atsakymą, kodėl reikėjo pirkti prezervatyvus.
Kauno panteros Monika ir Kristina: vis dar laukiame vaikinų CV  (1)
2014 m. spalio 23 d. 17:26
Po neišskiriamo Monikos Drulytės ir Kristinos Kurtinaitės dueto debiuto „Lietuvos balse“ merginos sulaukė nemažai pasiūlymų. Bet, deja, Kristinai kol kas antrosios pusės nesurado. Linksmos gražuolės DELFI skaitytojams atskleidžia dar daugiau faktų – gal taip privilios Kristinai Amūro strėlės.
Galingiausių pasaulyje krūtų savininkė ėmėsi šokiruojančio eksperimento
2014 m. spalio 23 d. 15:33
Jau rytoj LNK televizijos laidoje „KK2 penktadienis“ – neįtikėtinas šou. Amerikietė Susan Sykes, galingiausių pasaulyje krūtų savininkė ir Gineso rekordininkė, dar vadinama Busty Heart pasiryš išties šokiruojantiems eksperimentams.
„Lietuvos balse“ prasideda dvikovos
2014 m. spalio 23 d. 15:03
„Lietuvos balsas“ žengia į naują etapą - jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK eteryje startuoja „Dvikovos“! Emocijų šiame šou bus tiek, kiek dar nebuvo. Net trylika dalyvių susikaus jau pirmojoje “Dvikovoje” šį sekmadienį: du Ingos ir Arūno Valinskų mokiniai, trys Katažinos Zvonkuvienės ir po keturis mokinius iš Donato Montvydo ir Merūno Vitulskio komandų.
Ne pats sėkmingiausias stilius seksualiąją jauną mamytę Nijolę Pareigytę pavertė teta  (18)
2014 m. spalio 23 d. 14:57
Populiaraus LNK šou „Norim dar! Su “Radistais” vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė savo kolegų „:radistų“ Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio dažnai vadinama „sexy babe“ ir tai turėtų priimti kaip komplimentą – po motinystės atostogų sugrįžusi į viešumą Nijolė iš tiesų atrodo klasiškai.
J. Statkevičius: Paryžiuje valgiau tik ryžius ir siuvau užuolaidas  (21)
2014 m. spalio 23 d. 09:21
„Teatre mane samdo, nes žino, kad galiu padaryti pigiai, bet labai efektingai,  Paryžiuje  valgiau tik ryžius ir siuvau užuolaidas, kad galėčiau pragyventi ir išmokti aukštosios mados paslapčių”, - laidoje „ Valanda su Rūta ” prisipažins garsusis dizaineris  Juozas Statkevičius . Tiesa, dizaineris neseniai persikraustė į prabangius namus, kuriuos tiesiog gavo dovanų už tai, kad supiršo vieną itin turtingą verslininką su jo būsima žmona.
U. Garbačiauskienės grožio receptas - bemiegės naktys  (1)
2014 m. spalio 23 d. 08:54
Šypsena niekuomet nepalieka „Lietuvos balso“ dalyvės Urtės Garbačiauskienės veido. Mylintis vyras, nuostabi dukrytė – tai moters laimė. Be abejonės, Urtė prioritetą teikia šeimai: „Nenorėčiau, kad jis mane iškeistų į vakarienę su draugais, tad ir aš taip nesielgiu.“
Dailios kojytės Nijolę Pareigytę grąžino į Lietuvos seksulkų gretas  (14)
2014 m. spalio 22 d. 16:53
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė išgyvena tikrą renesansą: moteris darbuojasi televizijoje, vis dar dainuoja su kadaise itin populiaria buvusia grupe „69 danguje” bei savo figūros linkiais prikausto stipriosios lyties atstovų dėmesį.