LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Biuro administratorės įvaizdį pasirinkusi Mia įkaitino atmosferą
2015 m. kovo 5 d. 01:27
Reta Lietuvos popmuzikos diva gali pasigirti tokiu fotogeniškumu kaip dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia, kuriai, rodos, tinka viskas, ką ji beapsirengtų.
Istorinis Lietuvos ir Lenkijos teniso rinktinių mūšis – tiesiogiai per BTV  (6)
2015 m. kovo 4 d. 15:33
Šį savaitgalį – net 13 valandų aukščiausio lygio teniso. BTV tiesiogiai transliuos istorinį Lietuvos teniso rinktinės debiutą Deviso taurės pirmoje grupėje. Transliaciją iš Lenkijos Plocko miesto komentuos LNK sporto žinių vedėjas Tomas Langvinis kartu su Liutauru Radzevičiumi ir kitais teniso specialistais.
Milijardierius D. Trumpas apiplylė komplimentais lietuvaitę Patriciją: tu - gražus Dievo kūrinys  (50)
2015 m. kovo 4 d. 15:26
Vilnietė Patricija Belousova išgarsėjo ir praturtėjo per vieną dieną. KK2 praneša, kad šiai merginai šimtai vyrų siunčia dovanas, deimantus, siūlo prašmatniausius automobilius, butą Majamyje, o milijonieriai - savo ranką.
Lietuvaitei – milijardieriaus D. Trumpo dėmesys: visi nustebo, kad gavau išskirtinį pasiūlymą  (14)
2015 m. kovo 4 d. 15:14
Vilnietė Patricija Belousova išgarsėjo ir praturtėjo per vieną dieną. KK2 praneša, kad šiai merginai šimtai vyrų siunčia dovanas, deimantus, siūlo „ Lexus “, butą Majamyje, o milijonieriai - savo ranką.
Arūno Valinsko karti kritika ir nemalonūs žodžiai įskaudino Nataliją Bunkę  (58)
2015 m. kovo 4 d. 11:23
Nors paprastai LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos pirmininkas Arūnas Valinskas paskatinimo ar pagyrimo žodį randa kone kiekvienam dalyviui, šį kartą jis išsakė ir pakankamai karčios kritikos – nemalonūs jo žodžiai kliuvo ne kam kitam, o Kauno kapitonei Natalijai Bunkei.
Įsiutęs Radži parodė savo karštą čigonišką prigimtį  (68)
2015 m. kovo 3 d. 15:17
Nors visi įpratę prie žodžio kišenėje neieškančio Radži, kuris nevengia pasiginčyti ir su autoritetais, šį kartą LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime jis pademonstravo ne tik savo karštą čigonišką prigimtį, bet ir jautriąją sielos pusę.
Įsiutintas Radžis nutraukė nepagarbius komisijos komentarus  (100)
2015 m. kovo 3 d. 14:07
Nors visi įpratę prie žodžio kišenėje neieškančio Radžio , kuris nevengia pasiginčyti ir su autoritetais, šį kartą LNK laidos „ Lietuvos supermiestas“ filmavimejis pademonstravo ne tik savo karštą čigonišką prigimtį, bet ir jautriąją sielos pusę.
Iš tolesnės kovos dėl Lietuvos supermiesto titulo pasitraukė žaidimo naujokai Šiauliai  (7)
2015 m. kovo 2 d. 09:48
Vėliau į kovą LNK laidoje „ Lietuvos supermiestas“ įsijungę Šiauliai gerbėjų taip ir neįtikino balsuoti – šį sekmadienį, surinkę vos 8000 žiūrovų balsų, su tolesniu žaidimu jie turėjo atsisveikinti. Šiaulių komandai vadovavo šokėjas Andrius Butkus .
Rinkimų dieną gauti 132 pranešimai apie galimus pažeidimus  (2)
2015 m. kovo 1 d. 19:12
Sekmadienį Lietuvos policijos įstaigos gavo 132 įvairius pranešimus apie galimus rinkimų pažeidimus, daugiausiai - dėl neleistinos agitacijos, rinkėjų pavežimo ar balsų pirkimo.
Vairuotojai pasakė, ką galvoja apie 0 promilių reikalavimą  (123)
2015 m. vasario 28 d. 09:31
Nuo Naujųjų Lietuvoje įsigaliojo 0 promilių įstatymas – kai kuriems vairuotojams prie vairo nebegalima sėsti išgėrus nė lašo alkoholio. Policijos reide dalyvavę TV laidos „ Ne vienas kelyje “ žurnalistai klausė vairuotojų, ką jie galvoja apie naująjį reikalavimą.
Vairuotojai pasakė, ką galvoja apie 0 promilių reikalavimą  (7)
2015 m. vasario 28 d. 09:30
Nuo Naujųjų Lietuvoje įsigaliojo 0 promilių įstatymas – kai kuriems vairuotojams prie vairo nebegalima sėsti išgėrus nė lašo alkoholio. Policijos reide dalyvavę TV laidos „ Ne vienas kelyje “ žurnalistai klausė vairuotojų, ką jie galvoja apie naująjį reikalavimą.
Subtili V.Genytės erotinė užuomina – per juodą suknelę persišviečianti balta liemenėlė  (40)
2015 m. vasario 27 d. 21:25
Ar seksualumas – tai tik trumpos suknelės ir gilios iškirptės? Publikos ypač mėgstama dainininkė Vaida Genytė mano kitaip – net ir vilkint žemę siekiančią suknelę galima atrodyti ne tik žaviai, bet ir gundančiai, reikia tik žinoti kai kuriuos niuansus.
Kelyje įskėlė automobilio stiklą – kas atlygins žalą?  (40)
2015 m. vasario 27 d. 15:02
„Važiuodamas keliu prasilenkiau su barstytuvu, kuris barstė druskos ir smėlio mišinį, o vienas akmenėlis pataikė į priekinį stiklą ir jį įdaužė. Stiklą reikėjo pakeisti, tad kur reikia kreiptis norint gauti žalos kompensavimą?“, – klausia TV laidos „ Ne vienas kelyje “ žiūrovas Viktoras.
Kelyje įskėlė automobilio stiklą – kas atlygins žalą?  (2)
2015 m. vasario 27 d. 15:02
„Važiuodamas keliu prasilenkiau su barstytuvu, kuris barstė druskos ir smėlio mišinį, o vienas akmenėlis pataikė į priekinį stiklą ir jį įdaužė. Stiklą reikėjo pakeisti, tad kur reikia kreiptis norint gauti žalos kompensavimą?“, – klausia TV laidos „ Ne vienas kelyje “ žiūrovas Viktoras.
L. Imbrasienė dienai neteko mamos ir žmonos pareigų  (3)
2015 m. vasario 27 d. 10:51
Televizijos laidų vedėja Laura Imbrasienė kartu su vyru Gediminu augina sūnų Mantą ir dukrą Saulę. Mamiškų rūpesčių daug, tačiau praėjusio gimtadienio proga Laura buvo atleista nuo kasdienių darbų ir su sekmadienine LNK laida „Mes pačios“ leidosi į tikrą malonumų kelionę po vieną Druskininkų sanatoriją.
A. Valinskas pasiuntė G. Drukteinį  (57)
2015 m. vasario 27 d. 09:58
LNK laidos „ Lietuvos supermiestas“ komisijos nariai Asta Baukutė ir Arūnas Valinskas džiaugėsi įminę paslaptį, kodėl niekas niekada neįtinka kandžiajam komisijos kolegai Giedriui Drukteiniui. Šis jau spėjo pagarsėti savo sugebėjimu net ir labai įspūdinguose pasirodymuose įžvelgti ką nors netinkamo, o talentingiems atlikėjams papriekaištauti dėl kažko netikėto.
Kriminalinę žurnalistiką palikęs K. Krivickas: mūsų žvaigždės grasina aršiau nei didžiausi mafijozai  (90)
2015 m. vasario 26 d. 17:04
Šią savaitę TV laidų prodiuseriui ir vedėjui Kristupui Krivickui suėjo 36 metai. Daug metų laidose kriminalinius nusikaltėlius demaskuodavęs žurnalistas prieš kelerius metus nėrė į pramoginės žurnalistikos vandenis. Jo buvusius pašnekovus – nusikalstamo pasaulio atstovus – pakeitė socialinių tinklapių žvaigždės Monika Šalčiūtė ar „Naujosios Pupytės“.
V. Bičkutės išvaizdos pokyčiai: aktorės darbas – keistis  (6)
2015 m. vasario 26 d. 15:25
Juodaplaukė ilgais tiesiais plaukais, griežto kirpimo kirpčiukais. Ir - romantiška garbanė, katė, pašiaušta šukuosena. Tokius du žinomos aktorės Valdos Bičkutės įvaizdžius skiria keleri metai – nuo serialo „Pavogta laimė“, kuris buvo rodomas prieš porą metų ir naujojo įvaizdžio, kurį žiūrovai išvys naujajame LNK seriale „Juodos katės“. Jo premjera LNK eteryje – pirmadienį.
Pasirodymui sutrukdė pro marškinius šviečiantys speneliai  (9)
2015 m. vasario 26 d. 14:03
Viena neapgalvota stiliaus detalė sugadino išties nuostabų Marijampolės atstovų pasirodymą LNK laidoje „ Lietuvos supermiestas“. Tenoras Edmundas Seilius atliko itališką dainą kartu su grupės „ Electronic I “ vokalistu Pauliumi Sinkevičiumi, tačiau labiausiai akį traukė pro marškinius persišviečiantys pastarojo speneliai.
Baleto primarijus dėmesiu apgaubė Nataliją Bunkę  (17)
2015 m. vasario 26 d. 13:26
Po garsiai žiniasklaidoje nuskambėjusių antrųjų Natalijos Bunkės skyrybų su verslininku Danieliumi Bunku, dainininkė Natalija Bunkė saugo savo asmeninį gyvenimą – ypač po to, kai pasklido kalbos, kad jai neabejingas krepšininkas Vilmantas Dilys.
Įkarščio apimta Asta Pilypaitė surizikavo užsitraukti Simonos Nainės rūstybę  (13)
2015 m. vasario 26 d. 01:10
Ką galėtų reikšti vaizdelis, kuomet moteris kiša galvą po vyro marškinėliais? Nebūtinai tai, apie ką greičiausiai pagalvojote.
A. Valinskas „pastūmė“ ant G. Drukteinio  (46)
2015 m. vasario 25 d. 17:19
Vos porą savaičių Los Andžele paviešėjęs etiketo specialistas Giedrius Drukteinis, grįžęs į Lietuvą ėmėsi plačiai konsultuoti apie holivudinio gyvenimo standartus. Vakar vykusiame LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime savotiškų jo pamokymų sulaukė ir Klaipėdai atstovavusi dainininkė Monika Liu.
Trečią kartą tekėsianti Renata Klimaitytė susilaukė apkalbų ir pasmerkimo  (40)
2015 m. vasario 25 d. 12:21
Grupės „Sirenos“ lyderė Renata Klimaitytė atsidavė meilei. Mylimasis Deimantas gražuolei ant piršto užmovė balto aukso žiedą su tikru deimantu. Ir ji pasakė „Taip!“.
R. Klimaitytei pasipiršo mylimasis Deimantas, ji tekės trečiąkart  (30)
2015 m. vasario 25 d. 12:02
Grupės „Sirenos” lyderė Renata Klimaitytė atsidavė meilei. Mylimasis Deimantas gražuolei ant piršto užmovė balto aukso žiedą su tikru deimantu. Ir ji pasakė „ Taip !“.
Garsiosios aktorių Latėnų dinastijos palikuonė Emilija: psichodramos dalis mano gyvenime vis didėja  (12)
2015 m. vasario 25 d. 09:15
Vieną pagrindinių vaidmenų naujame lietuviškame seriale „Juodos katės“ vaidinanti Emilija Latėnaitė – Beliauskienė yra garsios aktorių Latėnų dinastijos atstovė.
Santūrus V.Tarasovienės įvaizdis suerzino G.Drukteinį: tūkstančiai vyrų turi jos geisti  (95)
2015 m. vasario 25 d. 00:13
Antradienio vakarą sostinės Teatro arenoje surengto LNK projekto „Supermiestas“ filmavimo saldainiuku turėjo tapti dainininkų Viliaus ir Violetos pasirodymas. Ir nors nemarus hitas „Aš - tavo, tu – mano“ nuskambėjo puikiai, vertinimo komisijos narys Giedrius Drukteinis liko patempęs lūpą.
Gintarė Gurevičiūtė virto seksualia undinėle  (38)
2015 m. vasario 24 d. 11:45
Trys geriausios draugės – LNK laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė ir Silva Rindzevičiūtė - atvyko į brangiausią Filipinų salą Boracay tam, kad atskleistų visas vietos paslaptis bei parodytų skirtingus egzotiškos salos veidus.
O. Pikul-Jasaitienė prabilo apie sunkumus susilaukti vaikelio  (90)
2015 m. vasario 23 d. 11:43
Dainininkė ir grupės „ Naujos pupytės “ lyderė Oksana Pikul -Jasaitienė savo vestuves su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu atšventė jau prieš pusantrų metų. Lygiai tiek laiko pora bandė susilaukti kūdikio. Tik dabar garsi moteris paskelbė pasitraukianti nuo scenos, nes laukiasi penktą mėnesį ir užmaskuoti vis didėjantį pilvuką tapo sudėtinga.
Oksana Pikul-Jasaitienė prabilo apie sunkumus susilaukti vaikelio  (38)
2015 m. vasario 23 d. 11:41
Dainininkė ir grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė savo vestuves su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu atšventė jau prieš pusantrų metų. Lygiai tiek laiko pora bandė susilaukti kūdikio. Tik dabar garsi moteris paskelbė pasitraukianti nuo scenos, nes laukiasi penktą mėnesį ir užmaskuoti vis didėjantį pilvuką tapo sudėtinga.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452