LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Visus galingu balsu sužavėjusi J. Budaitė: komplimentai įpareigoja
2014 m. lapkričio 23 d. 18:19
Smulkutė Justina Budaitė savo galingu vokalu sužavėjo visus ir net scenos grandai aikčioja nuo merginos pasirodymų. Visgi pati šešiolikmetė kuklinasi ir pripažįsta, jog komplimentai įpareigoja: „Po tokių Donato Montvydo žodžių jaučiu dar didesnę atsakomybę. Be to, visi esame stiprūs, todėl tik darbas, darbas ir dar kartą darbas – galimybė keliauti toliau.“
Visos emocijos po paskutiniųjų dvikovų: kodėl Bronius išvažiavo neatsisveikinęs?
2014 m. lapkričio 23 d. 13:47
„Lietuvos balso“ dalyviai dalijasi emocijomis po paskutiniųjų dvikovų. Kas džiaugiasi bilietu į kitą projekto etapą – nokautus ir kodėl Bronius išvažiavo neatsisveikinęs su kūrybine grupe?
D. Čižauskas apie pamerges: jos puolė, puola ir puls  (2)
2014 m. lapkričio 23 d. 12:54
„Lietuvos balso“ žiūrovus sužavėjęs Donatų duetas griauna vestuvių muzikantų mitus. „Galėtų visi muzikantai ateiti į „Lietuvos balsą“, jei išmoktų ne vieną dainą, kurią dvidešimt penkerius metus dainuoja“, – sako D. Čižauskas.
Senų automobilių entuziastai Estijoje iš mašinų pasidarė tualetą, šiltnamį ir pirtį  (9)
2014 m. lapkričio 22 d. 18:42
Estijos viduryje, nedideliame miestelyje plyti laukas, pilnas senų automobilių. Visi jie čia gyvena po atviru dangumi – kasdien kaitinami saulės ir merkiami lietaus.
Senų automobilių entuziastai Estijoje iš mašinų pasidarė tualetą, šiltnamį ir pirtį  (2)
2014 m. lapkričio 22 d. 18:42
Estijos viduryje, nedideliame miestelyje plyti laukas, pilnas senų automobilių. Visi jie čia gyvena po atviru dangumi – kasdien kaitinami saulės ir merkiami lietaus.
J. Bernatonis homoseksualams nežada nieko gero  (115)
2014 m. lapkričio 21 d. 19:15
Teisingumo ministras, socialdemokratas Juozas Bernatonis tikina, kad Lietuva nepaseks Estijos pavyzdžiu ir neįteisins homoseksualų partnerystės bent jau tol, kol jis vadovaus ministerijai.
Vaizdas, kurio nenorėtų pamatyti nė vienas vairuotojas – kryžiumi perbrauktas techninės apžiūros lapas  (1)
2014 m. lapkričio 21 d. 13:05
Bet kuris vairuotojas, vairuojantis netvarkingą automobilį, techninės apžiūros galiojimo dokumentą gali prarasti tiesiog gatvėje. Anuliuoti techninės apžiūros dokumento galiojimą gali ir policijos pareigūnai. Kaip visa tai vyksta?
Vaizdas, kurio nenorėtų pamatyti nė vienas vairuotojas  (97)
2014 m. lapkričio 21 d. 13:05
Bet kuris vairuotojas, vairuojantis netvarkingą automobilį, techninės apžiūros galiojimo dokumentą gali prarasti tiesiog gatvėje. Anuliuoti techninės apžiūros dokumento galiojimą gali ir policijos pareigūnai. Kaip visa tai vyksta?
Neįtikėtini dviejų vaikų mamos išvaizdos pokyčiai  (6)
2014 m. lapkričio 21 d. 12:35
Pametinukus sūnų ir dukrą auginanti mama Vilma ryžosi savo gyvenimo avantiūrai - kardinaliems savo išvaizdos pokyčiams.
Po DNR testo „nevaisingas“ septyniasdešimtmetis sužinojo turintis dukrą  (17)
2014 m. lapkričio 20 d. 14:24
Šio LNK sezono pradžioje laida „24 valandos“ parodė širdį draskantį siužetą, po kurio ne vienas žiūrovas turbūt braukė ašarą. Klaipėdietis Algis tuomet kategoriškai atsisakė pripažinti septynerių metų dukrelės tėvystę.
N. Marčėnaitė grįžta į televiziją  (34)
2014 m. lapkričio 20 d. 11:47
Lapkričio 28-osios vakarą LNK ir „Maisto bankas“ tiesioginiame eteryje surengs didįjį koncertą, kuris vainikuos labdaros akciją „Pasidalink“. Renginyje pasirodys visų mėgiamos ir išsiilgtos žvaigždės, populiariausius kūrinius dainuos neįprasti duetai. Toks pat netikėtas ir intriguojantis vedėjų duetas – į televiziją grįžtanti Nomeda Marčėnaitė ir ilgametis LNK veidas Rolandas Vilkončius .
Druskininkų gatvėse – naujausi automobiliai  (5)
2014 m. lapkričio 19 d. 18:57
Šiomis dienomis ne vienas kurorto gyventojas ar svečias nejučia atkreips dėmesį į tris dešimtis naujausių, absoliučiai daugumai dar nematytų automobilių, išriedėjusių į Druskininkų gatves, kurias trečiadienį pabalino artėjančią žiemą pranašaujantis sniegas.
Laimą Žemaitytę įskaudino paskleistos kalbos, kad ji metė sceną dėl girtuoklystės  (38)
2014 m. lapkričio 19 d. 18:43
Neseniai populiari Lietuvos estrados atlikėja Laima Žemaitytė pranešė, kad atsisveikina su Lietuva ir emigruoja, nes ji namuose niekam nereikalinga. Širdį draskančią istoriją apie legendinę dainininkę pasakoja LNK infošou KK2.
Laima Žemaitytė negali pamiršti skaudžiausio gyvenimo etapo  (5)
2014 m. lapkričio 19 d. 16:16
Neseniai populiari Lietuvos estrados atlikėja Laima Žemaitytė pranešė, kad atsisveikina su Lietuva ir emigruoja, nes ji namuose niekam nereikalinga.
Kaip vėžį įveikusi lietuvaitė su trumpesne koja tapo pasauliniu fotomodeliu  (11)
2014 m. lapkričio 18 d. 14:14
Ar žiūrėdami į pasaulinio garso fotomodelį, subtilaus grožio lietuvaitę, galėtumėte įtarti, jog šiai merginai medikai prognozavo baisiausią lemtį? Iškentusi sudėtingas operacijas, dalinę kojos amputaciją, keletą metų gydyta nuo vėžio Rasa iš medikų lūpų išgirdo, jog vilties nebėra - gyventi teliko pusė metų. Išskirtinę Rasos istoriją papasakos LNK infošou KK2.
Vėžį ir sudėtingas operacijas įveikusi lietuvaitė su trumpesne koja tapo pasauliniu fotomodeliu  (5)
2014 m. lapkričio 18 d. 13:56
Ar žiūrėdami į pasaulinio garso foto modelį, subtilaus grožio lietuvaitę, galėtų įtarti, jog šiai merginai medikai prognozavo baisiausią lemtį? Iškentusi sudėtingas operacijas, dalinę kojos amputaciją, keletą metų gydyta nuo vėžio Rasa iš medikų lūpų išgirdo, jog vilties nebėra - gyventi teliko pusė metų. Išskirtinę Rasos istoriją šį antradienio vakarą 19.30 papasakos LNK infošou KK2.
Vėžį įveikusi mergina liko trumpesne koja, tačiau tapo pasauliniu modeliu
2014 m. lapkričio 18 d. 00:00
Ar žiūrėdami į pasaulinio garso foto modelį , subtilaus grožio lietuvaitę, galėtų įtarti, jog šiai merginai medikai prognozavo baisiausią lemtį?
Buvęs Seimo narys A. Burba prabilo apie skyrybas: žmona numetė man sūnų  (161)
2014 m. lapkričio 17 d. 15:10
Vedybos visam gyvenimui su savo svajonių moterimi, vienas po kito gimę du sūnus ir puiki politiko karjera, nuvedusi net į Seimą – toks vos prieš trejus metus buvo Arūno Valinsko partijos nario Andriaus Burbos gyvenimas.
Buvęs Seimo narys Andrius Burba prabilo apie skyrybas: 8 metais jaunesnė gražuolė žmona numetė man sūnų  (95)
2014 m. lapkričio 17 d. 15:01
Vedybos visam gyvenimui su savo svajonių moterimi, vienas po kito gimę du sūnūs ir puiki politiko karjera, nuvedusi net į Seimą – toks vos prieš trejus metus buvo Arūno Valinsko partijos nario Andriaus Burbos gyvenimas.
I. Kazlauskaitė dar nesupažindino tėvų su draugu milijonieriumi iš JAV  (66)
2014 m. lapkričio 17 d. 14:40
KK2 jau rodė , kad Ingrida Kazlauskaitė įsitaisė naują vaikiną iš Kalifornijos Aroną Perezą. Jis - tikras turtuolis, jaunojo amerikiečio įmonės ir turtas vertinamas keturiais milijonais dolerių. Tuos pinigus Aronas užsidirbo iš internetinio verslo.
Ingridai Kazlauskaitei nusimato turtuolės gyvenimas ant jūros kranto?  (36)
2014 m. lapkričio 17 d. 14:33
Žiniasklaida jau kuris laikas mirga nuo naujienų, kad Ingrida Kazlauskaitė įsitaisė naują boyfriendą iš Kalifornijos Aroną Perezą. Jis - tikras turtuolis, jaunojo amerikiečio įmonės ir turtas vertinamas trimis keturiais milijonais dolerių. Tuos pinigus Aronas užsidirbo iš internetinio verslo.
Iš pokalbių laidos studijos – tiesiai į areštinę  (35)
2014 m. lapkričio 17 d. 13:28
LNK laidoje „Yra kaip yra“ – diskusija apie nepilnamečių įvykdytus nusikaltimus. Koks jauniausias nusikaltėlis Lietuvoje ir už ką jis pateko už grotų? Kokiomis sąlygomis jaunieji nusikaltėliai atlieka bausmę ir kas jų laukia išėjus į laisvę?
Liepos Mondeikaitės tėvai: negražu voliotis lovoje, kol nesi vyro žmona ar sužadėtinė  (23)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:44
Gražuolė dainininkė Liepa Mondeikaitė LNK televizijos infošou KK2 žiūrovams šį pirmadienio vakarą prabyla apie savo džiaugsmus ir skausmus. Po daugybės nelaimingų meilės romanų, ašarų mergina susirado savo gyvenimo meilę.
Lietuvos „Metų automobilį 2015“ renka gerokai atsinaujinusi komisija  (4)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:22
Įsibėgėjusį „Metų automobilio 2015” konkursą šią savaitę paženklins vienas svarbiausių jo etapų – trečiadienį Druskininkuose prasidėsianti bandymų stovykla, kurios baze taps viešbutis „ Europa Royale ”.
Tėvai Liepai uždraudė gyventi su mylimuoju, kol jis netapo sužadėtiniu  (31)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:21
Gražuolė dainininkė Liepa Mondeikaitė LNK televizijos infošou KK2 žiūrovams prabyla apie savo džiaugsmus ir skausmus. Po daugybės nelaimingų meilės romanų, ašarų mergina susirado savo gyvenimo meilę.
A. Rybakas sukurtų A. Janoniui eurovizinę dainą  (11)
2014 m. lapkričio 16 d. 14:18
„Lietuvos balso“ dalyvis Audrius Janonis šią vasarą koncertavo su 2009 metų Eurovizijos nugalėtoju Aleksandru Rybaku. Projekto dalyvis neketina nutraukti ryšių su garsenybe – o gal ateityje netgi bendradarbiauti.
Lithuanian court orders Viasat to pay EUR 2.2 million for copyright infringements
2014 m. lapkričio 15 d. 17:36
A Lithuanian court has ordered Estonian-registered Viasat, the largest digital satellite TV operator in the Baltics, to pay a total of 7.45 million litas (EUR 2.2m) to three copyright associations for illegal retransmission of programs produced by other broadcasters, including TV3, LNK and the BBC.
Mitai apie elektromobilius: ar saugu juos plauti?  (36)
2014 m. lapkričio 15 d. 08:59
Šį rudenį „ Nissan “ atstovai Lietuvoje pradėjo prekiauti iškart dviem elektromobiliais – lengvuoju „Leaf“ ir komercinės paskirties „e-NV200“. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškinasi, kiek pagrįsti mitai apie elektromobilius.
Mitai apie elektromobilius: ar saugu juos plauti?  (3)
2014 m. lapkričio 15 d. 08:59
Šį rudenį „Nissan“ atstovai Lietuvoje pradėjo prekiauti iškart dviem elektromobiliais – lengvuoju „Leaf“ ir komercinės paskirties „e-NV200“. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškinasi, kiek pagrįsti mitai apie elektromobilius.