LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Darbdaviai užtrenkdavo duris vien todėl, jog ji populiarios merginų grupės narė  (4)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:40
LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ dalyvaujanti ir pergalės siekianti Emilija Katauskaitė ne tik populiarios merginų grupės „Magnit“ narė. Dienomis mergina niekuo neišsiskiria iš paprastų žmonių ir pati save priskiria prie „biuro žmonių“. Ji ketverius metus krimto rimtus teisės mokslus ir šiuo metu tarptautinėje kompanijoje dirba ikiteisiminio išieškojimo specialiste: „Gal daug kas nepagalvojo, bet mano diena atrodo labai įprastai. Keliuose anksti ryte ir jau 8 valandą būnu biure. Vieną dieną norėčiau tai pakeisti. Kas čia žino, gal „Lietuvos balsas“ padės.“
Lietuviški kryžiaus keliai patobulintiems automobiliams  (2)
2015 m. lapkričio 23 d. 19:25
Svajojate apie gražesnį automobilį? Galvojate apie didesnius ratus, sportiškesnę pakabą? Norite savo transporto priemonę patobulinti vadinamosiose tiuningo firmose? O gal tiesiog pakeitėte automobilio originalią detalę kita, neoriginalia? Gali būti, kad jūsų laukia tikri kryžiaus keliai.
„Aro“ vadovas: rinktinė yra pasiruošusi antiteroristinėms operacijoms  (143)
2015 m. lapkričio 23 d. 19:24
Policijos specialiųjų operacijų rinktinės „ Aras “ vadovas Viktoras Grabauskas tvirtina, kad rinktinė yra pasirengusi vykdyti antiteroristines operacijas, tačiau pripažįsta, kad papildomas finansavimas jai yra būtinas.
Monika Šedžiuvienė paatviravo apie nesėkmingą nėštumą ir nesuskaičiuojamus persileidimo kartus  (144)
2015 m. lapkričio 23 d. 14:19
„Po daugybės nesėkmių trūksta žodžių nusakyti, ką man reiškia būsimas šeimos pagausėjimas. Tai – stebuklas“, - jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „ Nuo... Iki...“ teigs Monika Šedžiuvienė .
Katažinos Zvonkuvienės liesumui nėra ribų  (120)
2015 m. lapkričio 23 d. 13:46
Akivaizdu, kad dainininkė Katažina Zvonkuvienė kaip įmanydama stengiasi prisidėti prie gerų darbų. Praėjusį savaitgalį Katažiną buvo galima išvysti dainuojančią net dviejuose labdaros koncertuose.
Lietuviški kryžiaus keliai patobulintiems automobiliams  (35)
2015 m. lapkričio 23 d. 13:43
Svajojate apie gražesnį automobilį ? Galvojate apie didesnius ratus, sportiškesnę pakabą ? Norite savo transporto priemonę patobulinti vadinamosiose tiuningo firmose? O gal tiesiog pakeitėte automobilio originalią detalę kita, neoriginalia? Gali būti, kad jūsų laukia tikri kryžiaus keliai.
Be makiažo pasirodžiusi Mia slėpė savo veidą  (60)
2015 m. lapkričio 22 d. 23:47
Praėjęs savaitgalis sostinėje sužėrėjo gerais darbais. Nes šį savaitgalį suorganizuoti net trys labdaros vakarai, kuriuose surinkti pinigai skirti kilniems tikslams įgyvendinti.
R. Ščiogolevaitės mokinys repeticijos metu kaip reikiant atsikalbinėjo
2015 m. lapkričio 22 d. 18:36
Šį sekmadienį 19:30 val. per LNK profesionaliausias šalyje muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ atiduos duoklę merginoms – pasirodys galybė charizmatiškų ir išvaizdžių vaikinų: Šarūnas Kizla, Evaldas Vaikasas, Rokas Spalinskas, Dainius Griesius ir Mantvydas Sabaitis. Pastarieji du – Rūtos Ščiogolevaitės mokiniai, kurie atliks kultinį „Anties“ hitą „Kažkas atsitiko“. Tačiau gavęs dainą antrą kartą projekte dalyvaujantis Mantvydas ne tik liko nepatenkintas, bet ir savo ragus demonstravo mokytojai.
47-erių Dž. Butkutė atrodo kone perpus jaunesnė  (292)
2015 m. lapkričio 22 d. 17:15
Be jokios abejonės – scenos karalienė. Tokį titulą Lietuvoje turi tik viena moteris – Džordana Butkutė . Sausakimšas arenas surenkanti atlikėja ne tik išgyvena auksinį amžių, bet ir stebina neįtikėtinai jaunatviška išvaizda.
Aštrialiežuvei R. Ščiogolevaitei – netikėtas mokinio atsikalbinėjimas ir akių draskymas  (18)
2015 m. lapkričio 22 d. 12:23
Šį sekmadienį muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ atiduos duoklę merginoms – pasirodys galybė charizmatiškų ir išvaizdžių vaikinų: Šarūnas Kizla, Evaldas Vaikasas, Rokas Spalinskas, Dainius Griesius ir Mantvydas Sabaitis. Pastarieji du – Rūtos Ščiogolevaitės mokiniai, kurie atliks kultinį „Anties“ hitą „Kažkas atsitiko“. Tačiau gavęs dainą antrą kartą projekte dalyvaujantis Mantvydas ne tik liko nepatenkintas, bet ir savo ragus demonstravo mokytojai.
H. Daktaras užsimanė pasikeisti pavardę  (344)
2015 m. lapkričio 21 d. 18:59
Kalėjime dienas leidžiantis vienas žinomiausių Lietuvos nusikaltėlių Henrikas Daktaras užsimanė pasikeisti pavardę, praneša LNK žinios.
Natalijos Bunkės kūną papuošė prabangūs kailiniai  (177)
2015 m. lapkričio 21 d. 03:32
Penktadienį Vilniaus „ Forum Palace “ vyko ketvirtasis „Maisto banko“ ir LNK organizuojamas labdaros koncertas „PasiDalink“. Jo metu garsiausi šalies atlikėjai, sporto, scenos, ekrano žvaigždės ragino Lietuvą drauge padėti įveikti nepriteklių.
G. Gurevičiūtė labdaros koncerte demonstravo kulinarinius sugebėjimus  (25)
2015 m. lapkričio 20 d. 21:14
Penktadienį vyko ketvirtasis „ Maisto banko “ ir LNK organizuojamas labdaros koncertas „PasiDalink“. Jo metu garsiausi šalies atlikėjai, sporto, scenos, ekrano žvaigždės ragino Lietuvą drauge padėti įveikti nepriteklių.
Ingos Jankauskaitės televizinėje karjeroje – pertrauka  (2)
2015 m. lapkričio 20 d. 17:29
Aktorė Inga Jankauskaitė šiuo metu intensyviai ruošiasi spektaklio „Karalienė Luizė“ premjerai renovuotame Klaipėdos dramos teatre. Ar ji tęs ir televizinę karjerą? Ar LNK žiūrovai mylimą aktorę netrukus vėl išvys televizijos eteryje?
Nuo šiol Karina Krysko-Skambinė galės džiaugtis putliomis lūpomis  (8)
2015 m. lapkričio 20 d. 16:54
LNK „Mes pačios“ laidos vedėja ir „69 danguje“ atlikėja Nijolė Pareigytė Rukaitienė į pagalbą pasitelkusi savo kolegę Ingridą Martinkėnaitę, visą dieną plušo natūralios kosmetikos laboratorijoje savo rankomis kurdamos dovaną Karinai.
Skaudi Džordanos išpažintis: buvęs sugyventinis sumušdavo taip, kad nebūdavo galima atpažinti  (24)
2015 m. lapkričio 20 d. 15:59
Brangiausią visoje Lietuvos istorijoje koncertinį turą „Aš - Karalienė” rengianti Džordana LNK laidoje „Bus visko“, kuri bus rodoma sekmadienį, prisipažins, kad toli gražu ne visais laikais galėjo taip didžiuotis savo veikla.
Patikrinus Lazdynų baseiną ėmė lįsti įdomūs pirkiniai  (139)
2015 m. lapkričio 20 d. 15:37
Vilniaus Lazdynų baseino direktorius Artūras Praniauskas važinėja savo valdomos viešosios įstaigos nuomojamu automobiliu, kalba jos nupirktu telefonu, pasirašinėja prabangiu už mokesčių mokėtojų pinigus nupirktu plunksnakočiu.
Oksana Pikul-Jasaitienė Lietuvoje turi antrininkę ji taip pat dainininkė  (23)
2015 m. lapkričio 20 d. 15:13
Jau šį sekmadienį LNK projekte „Lietuvos balsas“ susirungs du kieti Donato Montvydo riešutėliai – latvė Sandra Kisele, kurios profesionalumas sukėlė didelę kalbų bangą, ir Živilė Gedvilaitė, kurios istorija apie patirtą vyro smurtą sujaudino visa šalį. Atlikusios amerikiečių dainininkės Christinos Aguileros dainą „Beautiful“ iš vietos atsistoti privertė tiek mokytojus, tiek salėje sėdinčius klausytojus. „Esu šokiruotas, tuo ką jūs padarėt ant scenos“, – amo netekęs sakė Deivis Norvilas.
R. Ščioglevaitė apie „Lietuvos balso“ dalyvę: O. Pikul išvaizda ir V. Genytės talentas
2015 m. lapkričio 20 d. 15:11
Jau šį sekmadienį 19:30 val. profesionaliausiame šalyje projekte „Lietuvos balsas“ susirungs du kieti Donato Montvydo riešutėliai – latvė Sandra Kisele, kurios profesionalumas suknelė didelę kalbų bangą, ir Živilė Gedvilaitė, kurios istorija apie patirtą vyro smurtą sujaudino visa šalį. Atlikusios amerikiečių dainininkės Christinos Aguileros dainą „Beautiful“ iš vietos atsistoti privertė tiek mokytojus, tiek salėje sėdinčius klausytojus. „Esu šokiruotas, tuo ką jūs padarėt ant scenos“, – amo netekęs sakė Deivis Norvilas.
Gražuolio Tado Rimgailos žmona atskleidė gudrybę, kaip išlaikyti vyrą visada laimingą  (5)
2015 m. lapkričio 20 d. 13:02
Dažnai keksiukų fėja vadinamos Liucinos Rimgailės figūros paslapčia pavydi ne viena moteris, o kalbantis su ja tikiesi išgirsti apie gudrybes, kaip jaunai verslininkei pavyksta derinti darbą tarp saldumynų ir puikią išvaizdą. Vis dėlto pati L. Rimgailė tik numoja ranka: „Tikrai nesu iš tų, kurie galėtų ką nors kalbėti apie sveiką mitybą – pas mane čia situacija yra tragiška“, - nusijuokia ji.
Iš pareigūnų pagrobtame automate buvo pilna dėtuvė - 30 šovinių  (236)
2015 m. lapkričio 19 d. 22:07
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje sulaikytojo pagrobtame automate buvo viena dėtuvė šovinių, jo paieškos vykdomos visame mieste, LNK žinioms sakė policijos generalinis komisaras Linas Pernavas .
Stulbinantys I. Pliavgo ir žymios operos solistės panašumai  (1)
2015 m. lapkričio 19 d. 13:24
Jau šį sekmadienį 19:30 val. LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ pasirodysiančios Ilonos Pliavgo bičiuliai nuolat kartoja, jog ji žymios rusų operos solistės Anos Netrebko antrininkė: „Tai kartoja ypač jaunieji operos mėgėjai. Jie nuolat atranda mano panašumų su pasaulinio lygio žvaigžde.“
„Lietuvos balsą“ ketinančiai nugalėti latvei nestinga įžūlumo  (1)
2015 m. lapkričio 19 d. 12:37
Sekmadienį LNK muzikinio šou „Lietuvos balsas“ žiūrovai išvys, manoma, galingiausią ir profesionaliausią dvikovą per visą projekto istoriją. „Tai, ką turėjome dabar, buvo geriausia, ką „Lietuvos balsas“ pasiūlė per visus ketverius metus. Tai buvo pati stipriausia dvikova“, – po vyro smurtą patyrusios Živilės Gedvilaitės ir latvės Sandros Kiseles pasirodymo sakė Deivis Norvilas. Dalyvės atliko kultinį Christinos Aguileros hitą „Beautiful“, po kurio visa salė kartu su mokytojais plojo atsistoję.
Atviros ir siaubingos emigrantų išpažintys: nuo miego parazitų pilnose lovose iki į tėvynę parvežtų vaikų karstų  (7)
2015 m. lapkričio 19 d. 12:14
Neseniai ne tik Lietuvą, bet ir visą Europą sukrėtė vergijos skandalas, kurio centre atsidūrė aštuoni lietuviai, Didžiojoje Britanijoje dirbę vergiškomis sąlygomis. Ko vertas Lietuvos piliečių darbas užsienyje? Ar lietuviai, atsidūrę šiuolaikinėje vergijoje, pateko į spąstus, o gal patys kalti, kad sutiko dirbti nežmoniškomis sąlygomis?
„Lietuvos balsą“ ketinančiai nugalėti latvei įžūlumo nestinga: man per lengva  (3)
2015 m. lapkričio 19 d. 11:55
Sekmadienį LNK muzikinio šou „Lietuvos balsas“ žiūrovai išvys, manoma, galingiausią ir profesionaliausią dvikovą per visą projekto istoriją. „Tai, ką turėjome dabar, buvo geriausia, ką „Lietuvos balsas“ pasiūlė per visus ketverius metus. Tai buvo pati stipriausia dvikova“, – po vyro smurtą patyrusios Živilės Gedvilaitės ir latvės Sandros Kiseles pasirodymo sakė Deivis Norvilas. Dalyvės atliko kultinį Christinos Aguileros hitą „Beautiful“, po kurio visa salė kartu su mokytojais plojo atsistoję.
Emigrantai dirba vergiškomis sąlygomis: miega parazitų pilnose lovose, valgo žalius kiaušinius  (52)
2015 m. lapkričio 19 d. 10:19
Neseniai ne tik Lietuvą , bet ir visą Europą sukrėtė vergijos skandalas, kurio centre atsidūrė aštuoni lietuviai, Didžiojoje Britanijoje dirbę vergiškomis sąlygomis. Ko vertas Lietuvos piliečių darbas užsienyje? Ar lietuviai, atsidūrę šiuolaikinėje vergijoje, pateko į spąstus, o gal patys kalti, kad sutiko dirbti nežmoniškomis sąlygomis?
RJQ ir R. Daujotaitė vilniečius džiugino užburiančiu džiazo skambesiu  (9)
2015 m. lapkričio 18 d. 23:19
Šį vakarą muzikos mylėtojai rinkosi džiazo bare „Pavilijonas“, kur pasirodė tarptautinė džiazo grupė RJQ, vadovaujama Roko Jauniaus bei LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ pažiba iš Olandijos Rugilė Daujotaitė.
L. Pernavas: po įvykių Prancūzijoje pradėti keli kriminalinės žvalgybos tyrimai Lietuvoje  (66)
2015 m. lapkričio 18 d. 19:17
Po praėjusio penktadienio teroro akto Prancūzijoje Lietuvoje pradėta keletas kriminalinės žvalgybos tyrimų, trečiadienį sakė policijos generalinis komisaras Linas Pernavas .
Rūta Ščiogolevaitė grįžta į sceną: ruošia ekskliuzyvinį pasirodymą
2015 m. lapkričio 18 d. 15:08
Žinoma šalies atlikėja Rūta Ščiogolevaitė jau daugelį metų yra viena ryškiausių muzikos padangėje. Ji gali pasigirti gausiu gerbėjų būriu, sėkme televiziniuose projektuose ir gražia didele šeima. Tačiau scenos profesionalė po ilgos pertraukos grįžta ant pjedestalo Naujųjų metų išvakarėse. „Mano šeima neseniai dar labiau pagausėjo. Tad šie metai man ypač svarbūs. Linkiu, kad visos šeimos šventes sutiktų apsupti būrio artimųjų, o jei būrys ne toks gausus – tuomet kartu su didelėmis širdimis“, – sako scenos deivė.