LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Ekspertas: pienininkai nuostolius dengia vartotojų sąskaita  (56)
2014 m. rugsėjo 1 d. 20:09
Pieno perdirbėjai nuostolius, patiriamus dėl Rusijos embargo, dengia vartotojų ir ūkininkų sąskaita, LNK televizijos žinioms sako Agrarinės ekonomikos instituto produktų kainų tyrėjas Albertas Gapšys .
Apie praeities klystkelius prabilęs Antanas Guoga: dėl visų pasibaigusių santykių buvau kaltas aš  (9)
2014 m. rugsėjo 1 d. 14:57
„Toli gražu nesu idealus vyras. Turiu labai daug minusų ir gyvenimiško bagažo. Lietuvoje pilna kur kas geresnių, turtingesnių ir jaunesnių nei aš“, - prisipažįsta Antanas Guoga, prieš porą savaičių nusivedęs savo mylimąją Aistę prie altoriaus.
Apie praeities klystkelius prabilęs A. Guoga: dėl visų pasibaigusių santykių buvau kaltas aš  (12)
2014 m. rugsėjo 1 d. 14:48
„Toli gražu nesu idealus vyras. Turiu labai daug minusų ir gyvenimiško bagažo. Lietuvoje pilna kur kas geresnių, turtingesnių ir jaunesnių nei aš“, - pirmojoje naujo LNK sezono laidoje „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą 20.25 val. prisipažins Antanas Guoga , prieš porą savaičių nusivedęs savo mylimąją Aistę prie altoriaus.
LNK naujojo sezono startas - su N.Bunkės ašaromis  (8)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 15:03
Jau pirmadienį, rugsėjo pirmąją, populiariausia televizija LNK pradeda 2014/2015 sezoną, kuriame - ir žiūrovų pasiilgtas gyvenimo būdo žurnalas „Nuo... iki...“. Pirmojoje naujo sezono laidoje vedėja Giedrė Talmantienė kviečia į Deivydo Zvonkaus ir Katažinos vestuves - LNK laida gavo išskirtines teises įamžinti šią vestuvių puotą. Gyvenimo būdo laidoje žiūrovai pirmą išvys filmuotus vestuvių kadrus ir išgirs visas detales.
Zvonkų vestuvėse pravirkusi N. Bunkė: vieną dieną ir į mano kiemą ateis šventė  (90)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 14:32
Rugsėjo pirmąją LNK pradeda 2014/2015 sezoną, kuriame - ir gyvenimo būdo žurnalas „Nuo... iki...“. Pirmojoje naujo sezono laidoje vedėja Giedrė Talmantienė kviečia į Deivydo Zvonkaus ir Katažinos vestuves - laida gavo išskirtines teises įamžinti šią vestuvių puotą. Gyvenimo būdo laidoje žiūrovai pirmą išvys filmuotus vestuvių kadrus ir išgirs visas detales.
A. Valinskas įvardino žvaigždei reikalingus bruožus  (51)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 11:48
Jau netrukus į LNK televizijos eterį sugrįš muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ . Į raudonuosius krėslus vėl sės praėjusiais metais triumfavusio Pauliaus Bagdonavičiaus mokytojai – Arūnas ir Inga Valinskai. Ar trečiajame „Lietuvos balso“ sezone Arūnas Valinskas taip pat tikisi pergalės? Kaip sekasi „gesinti“ užvirusias aistras dėl dalyvių pasirinkimo su žmona?
Drąsioje reklamoje įsiamžinę R. Mackevičius ir J. Nainys: negi vyras vyrui turi būti vilkas?  (40)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 15:50
LNK rudens sezono premjeros „Norim dar! Su radistais“ reklaminė kampanija peržengė televizorių ekranų ribas – plakatai su laidos vedėjais pasklido po įvairias miesto erdves. Viename jų laidos vedėjai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys pozuoja meiliai apsikabinę. Šalyje, kurioje homofobų galima sutikti net parlamente, tokia reklama išties drąsi.
Ko reikia norint tapti geriausiu vairuotoju?  (5)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:32
Rugsėjo 6-ąją Vilniuje prasideda tradicinis, jau tryliktą rudenį Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamas „ Geriausiojo Lietuvos vairuotojo 2014“ konkursas, sulaukęs pirmųjų paraiškų. Tarp būsimųjų varžovų ir būrys naujokų, ir jau ne kartą dalyvavusių šiuose renginiuose, ir net laimėjusių trokštamą titulą. Tačiau nemažai ir dar abejojančių ar verta pasinerti į varžytuvių azartą, ar paskui nebus gėda prieš draugus?
10 metų iki vestuvių su Kristina Zmailaite draugavęs Edmundas Seilius apsiriko  (6)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:19
Šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ - amžinas ir niekada nenusibostantis klausimas: ką reikėtų daryti, kad po vestuvių linkėjimai gyventi ilgai ir laimingai išsipildytų. Kaip surasti tokią antrąją pusę, kuri tikrai bus šalia ir varge, ir džiaugsme. Šią vasarą už Deivydo Zvonkaus ištekėjusi Katažina Nemycko laidoje atskleidė, kaip tuomet dar tik būsimą vyrą tikrino jos vyresnioji sesuo. Ji nusivedė Deivydą į kitą kambarį ir tiesiai šviesiai jo paklausė, ar jis rimtai žiūri į jos seserį, ar čia tik šiaip romanas. Kitos pokalbio dalies Katažinai nugirsti nepavyko, bet sesuo po jo pasakė - puikus vyras, gali tekėti.
Kas atsitiko, kad Nijolė Pareigytė-Rukaitienė taip išgražėjo?  (24)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 01:17
Antradienio vakarą pristatytas naujas pramoginis šou Lietuvoje „Norim dar! Su Radistais“, kuris rugsėjį LNK eteryje pažers galybę prizų, šmaikščių situacijų, nepakartojamų šou numerių ir staigmenų žiūrovams. Projektą ves neregėtu populiarumu besimėgaujantys radijo laidų vedėjai ir šou pasaulio garsenybės „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.
Trumpa suknelė įžiebė Ingos Valinskienės spindesį  (69)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:22
Antradienio vakarą Teatro arenoje įvyko didžioji LNK premjera – pirmasis „Norim dar! Su radistais“ filmavimas.
Pirmagimio su žmona laukiantis M. Vitulskis demonstravo kūdikių vystymo įgūdžius  (25)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 19:03
Antradienį Teatro arenoje, Vilniuje , buvo filmuojama nauja LNK laida „Norim dar! Su Radistais “. Šou vedėjais tapo radijo stoties didžėjai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius . Filmavime apsilankė ir operos solistas Merūnas Vitulskis , kuriam prieš TV kameras teko pademonstruoti kūdikių vystymo įgūdžius.
Barmeno kelią pasirinkęs R. Žvagulis: juodo darbo nebijau  (16)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 18:45
Barmenu dirbantis dainininko Žilvino Žvagulio sūnus Rytis antradienio vakarą vykusiame LNK laidos „Norim dar! Su Radistais “ filmavime stovėjo už baro ir vaišino eterio žvaigždes kokteiliais.
Į TV užkulisius pas R. Mackevičių atvyko žmona su pirmagimiu  (53)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 15:59
Antradienį buvo filmuojama nauja LNK laida „Norim dar! Su Radistais “, kurios vedėjais tapo radijo stoties didžėjai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius .
Natūralaus R.Mikelkevičiūtės grožio receptas - molis ir anglis  (15)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 13:44
„Jei kas sako, kad natūrali kosmetika brangi, netikėkit – ji itin pigi, – juokiasi Rūta Mikelkevičiūtė, neseniai sugrįžusi iš Afrikoje Zambijoje vykusios „Gelbėkit vaikus“ misijos. - Tik gudrūs verslininkai sugalvojo iš to užsidirbti ir sugalvojo kosmines kainas“.
K. Liukaitytė pasirodys naujame pramoginiame šou  (35)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 17:13
Pramoginis šou Lietuvoje „Norim dar! Su Radistais “ rugsėjį LNK eteryje pažers galybę prizų, šmaikščių situacijų, nepakartojamų šou numerių ir staigmenų žiūrovams.
Ridas Žirgulis: vyrai neužauga, tik jų žaislai pasidaro didesni  (3)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 16:21
Jis – vienas geidžiamiausių TV eterio balsų. Jau gerus 20 metų aktorius Ridas Žirgulis įgarsina filmus, animacinius filmukus, yra oficialus LNK balsas ir, kaip pats juokiasi, nežino, kodėl gi jam taip puikiai sekasi. „Mokiausi dirbti su kūnu, veido mimikomis, o išėjo, kad mano balsas geriausiai atlieka visus darbus“, - juokėsi vyras.
A. Zacharevičienės viešnagė Barselonoje apkarto: jei nebūtų juokinga, būtų išties graudu  (27)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 11:32
Viešnagę viename gražiausių Europos miestų LNK žinių vedėjai Agnei Zacharevičienei apkartino kišenvagiai. Jau pačią pirmąją kelionės dieną moteris Barselonoje neteko savo mobiliojo ryšio telefono.
Pasipuošusi ciklameno spalvos suknele Kristina Ivanova pulsavo vasariška gaiva  (20)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 17:20
Vienos moterys turi gražius plaukus, kitos – dailias rankas, trečioms gamta nepagailėjo idealių veido bruožų, o dar kitoms – nepriekaištingos figūros.
Nijolė Pareigytė eteryje ieškos recepto, kaip suderinti šeimą, darbą ir moterišką grožį.  (8)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 10:42
Dar visai neseniai susilaukusi savo pirmosios atžalos atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė mėgavosi ramybe ir jaukia šeimos aplinka.
Seksualiosios atlikėjos Vashos draugijoje – du gražuoliai šokėjai  (46)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 10:39
Seksualioji dainininkė Gabrielė Grygolaitytė -Vasha nuo šiol džiugins ne tik vyrų, bet ir merginų širdis. Pasirodymų metu atlikėjai kompaniją scenoje palaikys du profesionalūs ir išvaizdūs šokėjai – Rytis ir Valdas .
N. Pareigytė-Rukaitienė ves TV laidą  (44)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 10:09
Dar visai neseniai susilaukusi savo pirmosios atžalos atlikėja Nijolė Pareigytė -Rukaitienė mėgavosi ramybe ir jaukia šeimos aplinka. „Atrodė, kad televizijos projektai ir viliojantys pasiūlymai išeiti į viešumą nebus įdomūs dar ilgai, tačiau  išgirdus LNK pasiūlymą vesti laidą moterims suklusau ir supratau, kad čia slypi labai daug neatsakytų klausimų ir įdomybių“, – sako Nijolė paklausta, kodėl auginanti vienų metukų atžalą ji grįžta į eterį.
V. Mauručaitės dukros seksualumą atskleidė gundanti apranga  (15)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 20:53
Antradienio popietę LNK studijoje vyko KK2 laidos filmavimai, į kuriuos buvo pakviesta ir atlikėja Vasha.
Lithuanian TV channels refuse to air LGBT rights social ad
2014 m. rugpjūčio 20 d. 17:19
After Lithuanian TV broadcasters refuse to air a social ad video promoting LGBT rights, the inspector of journalist ethics promised to look into the matter.
Rūta Mikelkevičiūtė: gyvenime svarbiausia - sveikata ir santykiai  (13)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 15:59
Lietus, kartono lakštai atsisėsti, niūri patiltė, vanduo iš upės - tokį naujo filmo apie Zambiją pristatymo scenarijų pasirinko filmo autorės Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė.
Pristatydama filmą R. Mikelkevičiūtė demonstravo Zambijoje įgytus įgūdžius  (33)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 11:31
Trečiadienį prieš pietus po senuoju Žvėryno tiltu vyko LNK laidų vedėjų Rūtos Mikelkevičiūtės ir Giedrės Talmantienės kurto dokumentinio filmo „ Zambija : Ačiū, Lietuva “ pristatymas. Reginio būta išties netradicinio – susirinkusiems pamesti kartono lakštai atsisėsti, niūri grafičiais išmarginta patiltė, vanduo iš upės kūrė tolimos Afrikos valstybės purvinų gatvių vaizdinius.
V. Putino turtus parodys ir lietuviams  (100)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 10:49
Netrukus LNK parodys skandalingą prancūzų dokumentinį filmą „Slaptieji Putino turtai”, Europos ir pasaulio televizijose sulaukusį itin didelio žiūrovų dėmesio. „Slaptieji Putino turtai” jau parodyti Belgijoje, Kanadoje, Prancūzijoje , Lenkijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje. Filmą apie Putino turtus Estijoje stebėjo daugiau nei trisdešimt procentų auditorijos. Jau rugsėjį šio filmo premjerą suplanavo ir LNK.
Su R. Žvaguliu išsiskyrusi E. Jakštytė spindi laime ir neišpasakytu grožiu  (38)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:10
Antradienio dieną LNK didžiojoje studijoje vyko laidos KK2 filmavimai, kuriuose dalyvavo ir dainininkė Eglė Jakštytė.
Televizijos atsisakė rodyti Lietuvos gėjų lygos vaizdo klipą  (321)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 22:28
Komercinės televizijos atsisakė rodyti Lietuvos gėjų lygos sukurtą vaizdo klipą, kurio autoriai teigia siekiantys keisti neigiamą visuomenės požiūrį į seksualines mažumas.