LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

K. Zvonkuvienės stiliaus fiasko: suknelė ant odinių kelnių ir persišviečianti liemenėlė  (3)
2014 m. gruodžio 22 d. 02:46
Atrodo, kad kompozitoriaus ir prodiuserio Deivydo Zvonkaus žmona Katažina po judviejų vestuvių sužydo naujomis grožio spalvomis. Visada besišypsanti Katažina ėmė ekstravagantiškiau rengtis bei dar labiau pasitikėti savimi.
M. Vitulskis TV eteryje jau ieško sau marčios  (44)
2014 m. gruodžio 21 d. 18:59
Šiandien prasidėjo „Lietuvos balso“ pusfinalis, transliuojas tiesiogiai iš „Teatro arenos“. Tiek įtampos ir emocijų dar nebuvo. Iki šio sekmadienio vakaro ne visi projekto dalyviai žinojo, ar turės galimybę lipti ant scenos ir savo pasirodymu džiuginti LNK žiūrovus. Be to, šį vakarą finalininkai pažada kalėdinę nuotaiką!„Teatro arena“ sausakimša muzikos mytojų - visi bilietai nupirkti.
Šmaikščiausios „Lietuvos balso“ akimirkos: kaip M. Vitulskis repavo, o A. Valinskas koketavo su vedėja  (5)
2014 m. gruodžio 21 d. 12:30
Kaip Inga Valinskienė pagavo savo vyrą koketuojantį su vedėja, kam užkliuvo Agnės Bubilaitės kojos, ką įsivaikinti nori Valinskai ir kaip sunkiai susišnekėjo „Lietuvos balso“ vedėja su Agne Juškėnaite po pasirodymo. Visa tai video įrašuose! Žiūrim!
Ištisinę liniją mėgstančius kirsti vairuotojus stabdo modernios kliūtys  (10)
2014 m. gruodžio 21 d. 10:05
Kelias „ Via Baltica “ garsėja kaip pats pavojingiausias šalyje. Siekiant mažinti eismo įvykių skaičių, šiame kelyje buvo įgyvendintos kelios naujoviškos inžinerinės saugumo priemonės.
Ištisinę liniją mėgstančius kirsti vairuotojus stabdo modernios kliūtys  (12)
2014 m. gruodžio 21 d. 10:05
Kelias „Via Baltica“ garsėja kaip pats pavojingiausias šalyje. Siekiant mažinti eismo įvykių skaičių, šiame kelyje buvo įgyvendintos kelios naujoviškos inžinerinės saugumo priemonės. Šie inžineriniai sprendimai panaikina galimybę transporto priemonėms išvažiuoti į priešingą eismo juostą, mat ištisinė juosta nėra pakankama priemonė sustabdyti vairuotojus nuo tokio manevro. Apie kitas priemones, kuriomis gerinamas saugumas „Via Baltica“ kelyje, žiūrėkite TV laidos „Ne vienas kelyje“ siužete.
Kiek kainuoja elektromobiliu nuvažiuoti 100 km?  (23)
2014 m. gruodžio 20 d. 11:23
Šįkart TV laidos „ Ne vienas kelyje “ siužete apie elektromobilius – kiek kainuoja elektrinio automobilio eksploatacija? Bene pagrindinis klausimas vairuotojams kalbant apie bet kokį automobilį – kiek jis sudegina degalų 100-ui kilometrų? Kalbant apie elektromobilius, atsakymas į šį klausimą išties stebina.
Kiek kainuoja elektromobiliu nuvažiuoti 100 km?  (26)
2014 m. gruodžio 20 d. 11:23
Šįkart TV laidos „ Ne vienas kelyje “ siužete apie elektromobilius – kiek kainuoja elektrinio automobilio eksploatacija?
Priežastys, kodėl degalai neatpigs tiek pat, kiek ir nafta  (12)
2014 m. gruodžio 19 d. 16:56
Pastaruoju metu mažėjančios kainos degalinėse džiugina vairuotojus, vis dėlto per pastaruosius metus pasaulinė naftos kaina krito daugiau nei 40 proc., o degalai pigo vos keliasdešimt centų. TV laida „Ne vienas kelyje“ aiškinasi, nejaugi kažkas apgaudinėja mūsų vairuotojus?
Priežastys, kodėl degalai neatpigs tiek pat, kiek ir nafta  (172)
2014 m. gruodžio 19 d. 13:06
Pastaruoju metu mažėjančios kainos degalinėse džiugina vairuotojus, vis dėlto per pastaruosius metus pasaulinė naftos kaina krito daugiau nei 40 proc., o degalai pigo vos keliasdešimt centų. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškinasi, nejaugi kažkas apgaudinėja mūsų vairuotojus?
Laidos filmavimuose Irūna Puzaraitė slėpė savo ašaras  (4)
2014 m. gruodžio 19 d. 12:34
Jau šį penktadienio vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ - naujausi žvaigždžių gyvenimo iššūkiai ir kalėdinių stebuklų įrodymai.
L. Čeprackas: biologiniam tėvui mano gyvenime vietos neliko  (47)
2014 m. gruodžio 19 d. 12:01
„Aš ilgai bandžiau palaikyti kontaktą su savo biologiniu tėvu. Kai jis išvažiavo į Ameriką, aš jam skambindavau. Bet jis per visą tą laiką, netgi per visą mano gyvenimą mane su gimtadieniu yra pasveikinęs gal kokį vieną kartą. Skambindavau jam kiekvienais metais, sveikindavau ji su gimtadieniu, o pabaigoje išdrįsdavau pareikšti pretenziją kodėl manęs su gimtadieniu taip ir nepasveikino. Kaskart jis rasdavo pasiteisinimą: esą buvo labai užsiėmęs, neturėjo laiko... galop nustojau jam skambinti. Kadangi jis savo gyvenime vietos man taip ir neatrado, jam vietos neliko ir mano gyvenime“, - laidoje „Nuo.. Iki...“ pirmadienį per LNK pasakos virtuvės šefas Liutauras Čeprackas .
Eteryje – dokumentinis filmas ir Dž. Butkutės koncertas  (6)
2014 m. gruodžio 19 d. 10:19
„Saulyte, viskas bus gerai. Myliu tave“, - pabučiuodamas Džordaną ištaria jos sutuoktinis ir vadybininkas Elegijus , ir karalienė lipa į sceną. O ten – sausakimša arena, daugiau nei dešimt tūkstančių ošiančių jos ištikimų gerbėjų. Tai - kadrai, kurių niekas nematė. Jaudinančios akimirkos, likusios už kadro.
E. Tamulionienė: vengiu nereikalingų kalbų ar kvailiojimų užkulisiuose  (3)
2014 m. gruodžio 19 d. 09:23
Praėjusį sekmadienį Eglė Tamulionienė savo pasirodymu pritrenkė visus, o moters mokytoja Katažina tiesiog nesutramdė ašarų. „Į jį įdėjau daug pastangų ir darbo. Šiai dainai atlikti nepakanka vien tik gerų balso galimybių – ją reikia išgyventi“, – dėsto Eglė.
Vaida Genytė apie šou pasaulį: stengiuosi nelįst į tą gyvačių lizdą  (9)
2014 m. gruodžio 18 d. 21:43
„Tą akimirką norėjosi numirti“, - apie tikrąją didžiosios scenos kainą prabils Rosita Čivilytė. Jos scenos kolegė Rūta Ščiogolevaitė prisipažins apie savo sunkiausius pasirinkimus gyvenime: „Aš net neabejoju, kad dabar turėčiau labai didelę karjerą ir tikrai nepalyginsi su tuo, ką turiu dabar“.
V. Genytė: stengiuosi nelįsti į tą gyvačių lizdą  (35)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:59
„Tą akimirką norėjosi numirti“, - apie tikrąją didžiosios scenos kainą prabils Rosita Čivilytė . Jos scenos kolegė Rūta Ščiogolevaitė prisipažins apie savo sunkiausius pasirinkimus gyvenime: „Aš net neabejoju, kad dabar turėčiau labai didelę karjerą ir tikrai nepalyginsi su tuo, ką turiu dabar“.
Sekmadienį „Lietuvos balse“ – stebuklingos muzikinės Kalėdos  (2)
2014 m. gruodžio 18 d. 14:31
Jau šį sekmadienį LNK eteryje – stebuklingos muzikinės „Lietuvos balso“ Kalėdos: net dvidešimt projekto finalininkų ruošia pačias gražiausias dainas, tinkančias didžiųjų švenčių belaukiant, kuriamos šokių kompozicijos, efektų šou ir net projekto vedėja Inga Jankauskaitė pasirodys scenoje su daina.
A. Butkevičiui nauji mokesčiai – naujiena  (85)
2014 m. gruodžio 18 d. 14:21
Premjeras Algirdas Butkevičius sako esąs nustebęs dėl naujų mokesčių, kuriuos pasiūlė mokslininkai, ir tikina, kad jų nebus.
Boksininkas D. Šemiotas: po finalinės kovos jaučiausi nesmagiai  (2)
2014 m. gruodžio 18 d. 14:21
„Lietuvos balso“ finalininkas profesionalus boksininkas Daugirdas Šemiotas šį sekmadienį pasirodys „Lietuvos balso“ finalinėse kovose. „Būsiu kaip visuomet lyriškas, bet tuo pat metu kitoks – šypsena netiks mano dainai“, – užuominomis kalba Daugirdas.
A. Juškėnaitė: kaip personažas galiu padaryti bet ką
2014 m. gruodžio 18 d. 12:07
Keletas trumpų Šarūno klausimų Agnei Juškėnaitei apie graužikus, automobilius, tatuiruotes. Be t,o projekto dalyvė atskleis apie savo dar vieną aistrą – rašymą. Ir prisipažins: „Jeigu išeinu kaip Juškėnaitė, esu rami ir gražiai stoviu, o kaip personažas galiu šokti, darkytis – padaryti bet ką.“ Visa tai reportaže!
Pakvipo papildoma mokesčių našta  (293)
2014 m. gruodžio 17 d. 20:36
Mokslininkų grupė, rengianti pasiūlymus, kaip reformuoti socialinę sistemą, kalba apie naujus mokesčius ir esamų kėlimą.
Dėl diagnozuoto vėžio perkainavo gyvenimą  (4)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:46
Latvijos atlikėja Samanta, dalyvaujanti LNK projekte „Lietuvos balsas“ , neseniai ant scenos apsiverkė. Mergina suprato – mūsų šalyje ji niekas. Suprato, jog už savo vardą, už vietą po saule teks kovoti. Kovoti iš naujo. Kaip ir ne kartą gyvenime. Prieš metus gražuolei buvo diagnozuotas vėžys.
S. Ambrulevičius: apie pilietybės klausimą dar negalvoju  (1)
2014 m. gruodžio 17 d. 13:03
„Apie pilietybės klausimą visiškai negalvoju, nes kol kas nėra jokios būtinybės“, – teigia su amerikiete ant ledo šokti pradėjęs Saulius Ambrulevičius .
Per šventes lietuviams žada ypatingą programą  (54)
2014 m. gruodžio 17 d. 10:53
LNK dėkoja savo ištikimiausiems žiūrovams už meilę ir dovanoja šventinę programą „Superkalėdos“. Šv. Kučių vakarą ketvirtus metus iš eilės žiūrovai išvys jau tradicine tampančia šventinę laidą. Specialiai papuoštoje studijoje vakarą pradės trys dominikonų vienuoliai - broliai Pijus , Bernardas ir Lietuvoje gyvenantis prancūzas MarcAntuanas.
Fantastiškas Katažinos Zvonkuvienės stiliukas: lyg valiūkė iš 60-ųjų metų  (24)
2014 m. gruodžio 17 d. 02:33
Nežinia, ką darytų per LNK rodomą projektą „Lietuvos balsas“ kuriančių kūrybos namų „Elitazas“ vadovas Gediminas Jaunius, jei šiame šou nedalyvautų Katažina Zvonkuvienė. Atsitiktinumas ar ne, tačiau didieji televiziniai šou („Lietuvos balsas“, „Kviečiu šokti“) ženkliai atsigaudavo reitingų lentelėse, kai juose sutikdavo dalyvauti viena labiausiai publikos mylimų šalies dainininkių.
Nauja Lietuvos žvaigždė: D.Baumilės sesuo savo talentu pavergė ausis, grožiu – akis  (7)
2014 m. gruodžio 16 d. 20:18
Sekmadienio vakarą turbūt joks kitas žmogus taip nepergyveno, kaip Dainė Baumilė, kurios seseriai Rūtai Žibaitytei teko pasirodyti populiaraus LNK projekto „Lietuvos balsas“ finalinėse kovose.
D. Varnas apie švenčių tradicijas: kas verda „dzūkišką rasalą“ ir kaip nutraukė barzdą Kalėdų seneliui  (2)
2014 m. gruodžio 16 d. 18:19
„Lietuvos balso“ favoritas Dainotas Varnas jau gyvena šventiškomis nuotaikomis. Be to, merginų numylėtinis prisipažino, jog jau porąkart teko būti Kalėdų seneliu. Apie dzūkiškus patiekalus, burtus ir Kalėdų senelio iliuziją atvirai pasakoja DELFI skaitytojams.
Edmundas Kučinskas prisiminė apie pirmojo karto sunkumus ir kada prarado nekaltybę  (4)
2014 m. gruodžio 16 d. 16:16
Šie metai - tikras skyrybų lietus. Su antruoju vyru išsiskyrė Natalija Bunkė. Triukšmingai su Burbiene išsiskyrė buvęs Seimo narys Andrius Burba. Santykius nutraukė Mundis su žmona Violeta. Ant skyrybų slenksčio atsidūrė dainininkių Ingridos Martinkėnaitės ir Vitos Jakutienės šeimos. Kodėl skiriasi žinomos poros? Šį klausimą KK2 laidoje nagrinės skyrybų specialistė, du kartus išsiskyrusi grupės „Kitokios“ dainininkė Renata Klimaitytė.
E. Vaitkevičė: lietuvių vyrai manimi tik naudojosi. Buvau pažadėjusi su jais nebeprasidėti  (22)
2014 m. gruodžio 15 d. 15:54
„Per vienerius metus mano gyvenimas apvirto aukštyn kojomis“, - pokyčius gyvenime jau šį pirmadienio vakarą LNK laidoje „Nuo... Iki...“ apibūdins 45-erių tituluota Kauno ponia, burleskos pradininkė Lietuvoje, Eglija Vaitkevičė.
E. Vaitkevičė: lietuviai vyrai manimi tik naudojosi  (45)
2014 m. gruodžio 15 d. 15:16
„Per vienerius metus mano gyvenimas apvirto aukštyn kojomis“, - pokyčius LNK gyvenimo būdo laidoje apibūdins 45-erių tituluota Kauno ponia, burleskos pradininkė Lietuvoje, Eglija Vaitkevičė.