LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Tarptautinio grožio konkurso nugalėtoja laurus skynė su lietuvių dizainerės suknele  (2)
2014 m. balandžio 23 d. 11:01
„Mis Latvija 2010“ ir LNK projekto „Šokiai ant ledo“ dalyvė Alisa Miskovska „Miss Tourism Queen International 2014“ grožio konkurso apdovanojimuose sužibėjo pasipuošusi „Inži“ mados namų suknele.
Ž. Ilgauskas delsia atsisakyti lietuviško paso?  (81)
2014 m. balandžio 22 d. 18:07
Lieka neaišku, ar lietuvis krepšininkas Žydrūnas Ilgauskas turi Jungtinių Amerikos Valstijų ( JAV ) pilietybę, nes per numatytus du mėnesius apie tai nepranešė nei Lietuvos Migracijos departamentui, nei Lietuvos ambasadai Amerikoje. Todėl iki šiol iš jo neatimta ir Lietuvos pilietybė . Jeigu Ž. Ilgauskas yra JAV pilietis ir delsia apie tai pranešti, jam gresia bauda iki 5 tūkst. Lt.
Ieško naujų dalyvių TV projektui  (25)
2014 m. balandžio 22 d. 17:11
Apie tai, kad muzikinis TV projektas „Lietuvos balsas“ jau nuo rudens trečiąkart drebins LNK eterį ir kvies prie ekranų tuos, kurie iš muzikinio šou tikisi aukščiausios kokybės, geriausių balsų ir įdomiausių asmenybių, DELFI jau skelbė prieš mėnesį. Antradienį paskelbta dalyvių atranka.
Ar gali nepažymėtas policijos automobilis stabdyti tamsoje?  (55)
2014 m. balandžio 21 d. 12:00
Vairuotojams gatvėse ir keliuose kartais tenka susitikti su pareigūnais. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškina, kokios yra kelių patrulių pareigos, kaip jie turėtų elgtis, kaip reikėtų teisingai stabdyti vairuotojus ir pan.
Ar gali nepažymėtas policijos automobilis stabdyti tamsoje?  (78)
2014 m. balandžio 21 d. 09:42
Vairuotojams gatvėse ir keliuose kartais tenka susitikti su pareigūnais. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškina, kokios yra kelių patrulių pareigos, kaip jie turėtų elgtis, kaip reikėtų teisingai stabdyti vairuotojus ir pan.
Vaida Genytė: pažadinta aistra  (34)
2014 m. balandžio 21 d. 00:14
Neįtikėtina, bet akivaizdu: dar prieš savaitę LNK šou „Šokiai ant ledo“ dalyvaujanti dainininkė Vaida Genytė atrodė pavargusi ir morališkai jau susitaikiusi su mintimi, kad jos pasirodymas šiame projekte baigsis. Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovai ją išvydo visiškai kitokią: atsigavusią, alsuojančia aistra ir seksualumu.
Be bilieto į „Šokių ant ledo“ finalą liko K. Voropaj ir A. Reklys  (114)
2014 m. balandžio 20 d. 22:46
Pusė metų pačių įvairiausių emocijų ant ledo – ašarų ir džiaugsmo, nusivylimų ir euforijos, traumų ir įspūdingų pasirodymų. Ir visa tai netrukus baigsis.
I.Jankauskaitės koncertų belaukiant: akimirkos iš 2009 m. pasirodymo  (3)
2014 m. balandžio 18 d. 16:41
Jau šį sekmadienio vakarą 19 val. LNK „Šokių ant ledo“ pusfinalyje projekto vedėja Inga Jankauskaitė vėl dovanos dainą, šįkart – hitą „Dėl tavęs“ , savo vietą radusią ir filme „Kaip pavogti žmoną“. Pagal šį kūrinį čiuoš viena perspektyviausių Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovių, 2012 metų Lietuvos suaugusiųjų čempionė Aleksandra Golovkina.
V. Genytė palaužta: lieja ašaras ir nebeatlaiko spaudimo  (78)
2014 m. balandžio 18 d. 14:25
Dainininkė Vaida Genytė visą savaitę lieja ašaras. Moteris nebeatlaiko spaudimo ir patiriamo streso. Pasiruošimas LNK „Šokių ant ledo“ pusfinaliui reikalauja daug pastangų, tačiau Vaidai svyra rankos, dingsta noras sukaupti paskutines likusias jėgas.
Vaida Genytė atsidūrė emocinėje duobėje  (8)
2014 m. balandžio 18 d. 14:22
Dainininkė Vaida Genytė visą savaitę lieja ašaras. Moteris nebeatlaiko spaudimo ir patiriamo streso. Pasiruošimas LNK „Šokių ant ledo“ pusfinaliui reikalauja daug pastangų, tačiau Vaidai svyra rankos, dingsta noras sukaupti paskutines likusias jėgas.
Stulbinanti suknelė pabrėžė Vitos Jakutienės moteriškumą  (70)
2014 m. balandžio 18 d. 13:47
Fotosesijose – su maudymosi kostiumėliais, scenoje – su minimaliais, pabrėžtino seksualumo suknelėmis, o televizijos laidose - su prabangiomis suknelėmis. Per pastaruosius dvejus metus žaibiškai išgarsėjusi ir žiniasklaidos pamėgta pupytė Vita Jakutienė vis dar turi kuo nustebinti.
Tikintiems stebuklais – degalų taupymo „ryklys“ už 140 Lt  (106)
2014 m. balandžio 18 d. 13:26
Stebuklingas priemones siūlantys užjūrio šamanai šįsyk pateikė itin intriguojantį pasiūlymą – automobilio degalų sąnaudas sumažinti iki 70 proc.
Tikintiems stebuklais – degalų taupymo „ryklys“ už 140 Lt  (7)
2014 m. balandžio 18 d. 13:26
Stebuklingas priemones siūlantys užjūrio šamanai šįsyk pateikė itin intriguojantį pasiūlymą – automobilio degalų sąnaudas sumažinti iki 70 proc.
Šv. Velykoms I. Puzaraitė iškepė kiaulės galvą  (40)
2014 m. balandžio 18 d. 10:22
Nors šiandien Didysis Penktadienis ir valgyti mėsiškų patiekalų nevalia, pats metas ruošti šventines vaišes. Todėl LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėja Irūna Puzaraitė pasiraitojo rankoves ir paruošė išties įspūdingą patiekalą. Mergina iškepė milžinišką kiaulės galvą.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Didysis finalas  (80)
2014 m. balandžio 17 d. 22:25
Ilgai laukta akimirka atėjo – portalo KLUBAS.lt jau trečius metus iš eilės rengiami ir „Rasos“ kosmetikos bei putojančio vyno „Italiana“ remiami gražiausių Lietuvos moterų rinkimai pasiekė finišo tiesiąją.
Indrė Burlinskaitė: tokių kojyčių pavydėtų ir Angelina Jolie  (133)
2014 m. balandžio 17 d. 20:24
Pastarąsias dienas LNK studija žėrėjo mirgėjo nuo įžymybių ir jų suknelių spindesio – populiarios „KK2” laidos fiestoje buvo pakviesta dalyvauti ne viena garsi pramogų pasaulio asmenybė.
Patraukliausias Lietuvos vyras ant ledo: mane gąsdina soliariumas ir storas makiažo sluoksnis(INTERVIU)  (6)
2014 m. balandžio 17 d. 15:34
„Čiuožki, čiuožki, čiuožki... nepraslysk tik!” – dainos eilutės, ko gero geriausiai iliustruojančios gražuoliuko dailiojo čiuožimo čempiono Sauliaus Ambrulevičiaus santykių statusą. Gražus, sportiškas, žinomas ir, kas svarbiausia, netuščias ir nepasikėlęs, Saulius vis dar laukia savo svajonių moters.
Živilė Vaškytė po motinystės atostogų grįžta į darbą  (3)
2014 m. balandžio 17 d. 15:03
Iš karto po Šv. Velykų, antradienį, Živilė Vaškytė tars „Labas vakaras, Lietuva". Žinoma žurnalistė po motinystės atostogų grįžta vesti populiarios LNK pavakario informacinės laidos.
Seksualioji Ž. Vaškytė pailsėjo: po Velykų grįžta į TV eterį  (29)
2014 m. balandžio 17 d. 11:54
Iš karto po šv. Velykų, antradienį, Živilė Vaškytė tars „Labas vakaras, Lietuva “. Žinoma žurnalistė prisiilsėjo ir po motinystės atostogų grįžta vesti populiarios LNK pavakario informacinės laidos.
„Vespą“ įsigijusi A. Zacharevičienė neatsidžiaugia: sūnus sakė, kad esu „kieta“  (47)
2014 m. balandžio 16 d. 07:48
LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė pavasarį pasitinka įsigijusi ilgai planuotą pirkinį. Moters garaže stovi motoroleris „ Vespa Primavera“, apie kurį ji seniai svajojo.
Inga Jankauskaitė pasipuošė netikėtu aksesuaru  (36)
2014 m. balandžio 15 d. 13:22
Nors LNK šou „Šokiai ant ledo“ ir negali pasigirti stulbinančiais reitingais, tačiau projektas turi lojalią auditoriją. Savo gerbėjų būriais gali pasigirti ne tik šokėjais, bet ir laidos vedėjai, ypač pernai į eterį po ilgesnės pertraukos sugrįžusi Inga Jankauskaitė.
Po pertraukos į TV ekranus sugrįžta „Studentės“  (8)
2014 m. balandžio 15 d. 11:06
Filmų premjeros, „Studenčių“ velykinis koncertas, „Šokių ant ledo“ pusfinalis – tai pagrindiniai šventinės LNK programos akcentai. Įžangą į Velykų savaitgalį šeštadienį padarys „Keistas penktadienis“.
Trumpa Vaidos Genytės suknelė išryškino slėptus privalumus  (48)
2014 m. balandžio 14 d. 13:58
Vaida Genytė ir jos partneris Tomas Katukevičius ir toliau žavi LNK projekto „Šokiai ant ledo“ žiūrovus. Ir ne tik savo jausmingais pasirodymais, bet ir įvaizdžiu, kurį jiems kuria Olga Filatova-Kontrimienė.
Aptemptas kostiumėlis išryškino Gintarės Gurevičiūtės vapsvos liemenį  (91)
2014 m. balandžio 14 d. 01:20
Sekmadienio vakarą LNK šou „Šokiai ant ledo“ žiūrovai suakmenėjo, išvydę kaip Gintarės Gurevičiūtės partneris Aleksejus Rogonovas kilstelėjo merginą ir laikydamas ją virš savo galvos viena ranka, ėmė suktis ant ledo.
„Šokius ant ledo“ savo noru paliko be partnerės likęs A. Butkus  (44)
2014 m. balandžio 13 d. 22:54
Vos du vakarai liko iki lemtingojo „Šokių ant ledo“ finalo, kai bus karūnuota geriausiai čiuožianti LNK projekto pora.
Provokacija policininkams: ar gali vairuotojas filmuoti pareigūnus?  (79)
2014 m. balandžio 12 d. 10:57
Vairuotojams gatvėse ir keliuose kartais tenka susitikti su pareigūnais. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškina, kokios yra kelių patrulių pareigos, kaip jie turėtų teisingai stabdyti vairuotojus.
Provokacija policininkams: ar gali vairuotojas filmuoti pareigūnus?  (28)
2014 m. balandžio 12 d. 00:06
Vairuotojams gatvėse ir keliuose kartais tenka susitikti su pareigūnais. TV laida „ Ne vienas kelyje “ aiškina, kokios yra kelių patrulių pareigos, kaip jie turėtų teisingai stabdyti vairuotojus.
Fotografų dėmesys Gintarę Gurevičiūtę užklupo persirengimo kabinoje  (54)
2014 m. balandžio 10 d. 19:07
Ketvirtadienio pavakare viename sostinės prekybos centre buvo galima išvysti būrelį pramogų pasaulio įžymybių, atvykusių į „Sportland“ surengtas improvizuotas lenktynes.
Geriausių visų laikų filmų topas pagal žavingąją žinių vedėją A. Zacharevičienę  (12)
2014 m. balandžio 10 d. 15:06
„Filmuose ieškau netikėto siužeto, stiprios idėjos ir meistriškos aktorių vaidybos. Labai mėgstu dramas, istorinius filmus, tačiau mano kino žiūrėjimo įpročiai keitėsi gimus sūneliui - į mano gyvenimą atėjo daug vaikiškų animacinių filmų, kuriuos vis iš naujo atrandu“, – naujienų portalui DELFI savo kino žiūrėjimo įpročius atskleidė LNK vakaro žinių vedėja Agnė Zacharevičienė .