LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Beveik 100 kg svėrusi A. Juškėnaitė: aš visada metu svorį  (6)
2015 m. liepos 29 d. 18:06
Jau rugpjūčio 17, 18 ir 20 dienomis prasidės LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Dvikovų ir Nokautų filmavimai. Prieš televizijos kameras atrodyti dailiai nori visi. Ne išimtis ir projekto reporterė Agnė Juškėnaitė.
„Lietuvos balso“ reporterė Agnė Juškėnaitė svėrė 98 kg: aš visada metu svorį  (8)
2015 m. liepos 29 d. 15:58
Jau rugpjūčio 17, 18 ir 20 dienomis prasidės LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Dvikovų ir Nokautų filmavimai. Prieš televizijos kameras atrodyti dailiai nori visi. Ne išimtis ir projekto reporterė Agnė Juškėnaitė.
Atlanta: ilgai mokiausi nemąstyti apie tai, ko negaliu pakeisti  (32)
2015 m. liepos 28 d. 00:00
Atlikėja , renginių organizatorė, prodiuserė Elena Puidokaitė- Atlanta (34 m.) visą pokalbį žvilgčioja į laikrodį, mat jos aštuonerių metų dukrelė Saulė M. K. Čiurlionio menų mokykloje laiko egzaminus, – tokią svarbią dieną vėluoti pas savo mergaitę nevalia.
I. Starošaitei dietos laikymasis vos nesibaigė tragiškai, D. Meškaitė susirgo anoreksija  (34)
2015 m. liepos 27 d. 16:18
Po trumpų vasaros atostogų į dvidešimtąjį gimtadienį pasitinkančios LNK televizijos eterį grįžta žiūrimiausia laida „ Valanda su Rūta “. Jau kitą savaitę, sekmadienį vasarinė „Valandos su Rūta“ studija pražys rekordine gėlių jūra, o laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pakvies pakalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo smagių nuotykių kelionėse iki skaudžių išpažinčių.
Išaiškėjo, kad Irena Starošaitė vos nemirė laikydamasi dietos  (3)
2015 m. liepos 27 d. 16:12
Po trumpų vasaros atostogų į dvidešimtąjį gimtadienį pasitinkančios LNK televizijos eterį grįžta laida „Valanda su Rūta“. Jau kitą savaitę, sekmadienį, rugpjūčio 9-ąją, laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pakvies pakalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo smagių nuotykių kelionėse iki skaudžių išpažinčių. Laidos palies pačias įvairiausias emocijas ir atsakys į netikėčiausius klausimus: kodėl Andriui Mamontovui išvyka į Šiaurės Korėją yra labiausiai pribloškusi kelionė, kur nuveda meilė ir kokius gyvenimo pokyčius ji lemia.
R. Ščiogolevaitė nežino, kodėl traukia vyrus
2015 m. liepos 27 d. 11:25
20-ąjį gimtadienį su šūkiu „20 kartų labiau“ pasitinkančios LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ šiemetinė vinis – Rūta Ščiogolevaitė. Dainininkė jau anksčiau išreiškė savo džiugesį prisijungusi prie profesionaliausio muzikinio televizinio projekto. Neseniai praūžusiose Aklosiose perklausose ji suformavo stiprių balsų komandą, su kuria ruošiasi drebinti projektą.
Oficialiai dar neišsiskyrusi Dalia Teišerskytė bijo, kad vyras atims turtus  (14)
2015 m. liepos 24 d. 13:40
Seimo narė Dalia Teišerskytė LNK laidoje „KK2 Vasara“ šį sekmadienį žiūrovams atvers savo vasaros sodybos duris.
D. Teišerskytė bijo prarasti karališką sodybą – vyras gali atimti turtą  (271)
2015 m. liepos 24 d. 13:07
Seimo narė Dalia Teišerskytė LNK laidoje „KK2 Vasara“ šį sekmadienį žiūrovams atvers savo vasaros sodybos duris. Kauno rajone, Braziūkų kaimelyje, šimtamečių ąžuolų apsuptyje politikė gyvena ne ištaigingoje viloje, bet mokykloje. Buvusią mokslo įstaigą Dalia Teišerskytė nusipirko, suremontavo ir joje apsigyveno!
Kulinaras L. Čeprackas: tegul moterys paneigia, kad vyrai yra geresni kulinarai  (11)
2015 m. liepos 24 d. 11:01
Garsiausias Lietuvos šefas Liutauras Čeprackas jau ruošiasi skaniausiai dvidešimtąjį gimtadienį švenčiančios LNK naujienai – laidai „Lietuvos superšefas“, kuri vyks jo paties kulinarijos ir meno lofte „Gastronomika“.
D. Montvydas viliojo mokinę: mano žmona Trakuose, galėsim vieni mokytis gamą
2015 m. liepos 23 d. 15:18
Prabėgo profesionaliausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Aklųjų perklausų filmavimai. Daugiau nei šimtas galingų balsų mėgino savo sėkmę projekte – tačiau tik 48 laimingiesiems pavyko patekti į kitą projekto etapą – dvikovas, kurios vyks rugpjūčio 17, 18 dienomis.
Beatos Nicholson karjeroje - nauji vingiai  (4)
2015 m. liepos 23 d. 12:33
Po dešimties metų pertraukos į LNK televizijos eterį sugrįžta žavioji Beata Nicholson. Ilgiausiai televizijos eteryje gyvuojanti kulinarinė laida „Beatos virtuvė“ penktąjį sezoną bus rodoma LNK eteryje.
B. Nicholson karjeroje – esminis posūkis  (55)
2015 m. liepos 23 d. 09:55
Po dešimties metų pertraukos į LNK televizijos eterį sugrįžta žavioji Beata Nicholson. Ilgiausiai televizijos eteryje gyvuojanti kulinarinė laida „Beatos virtuvė“ penktąjį sezoną bus rodoma LNK eteryje. Laidos vedėja ir autorė Beata Nicholson dvidešimtąjį gimtadienį švenčiančios LNK televizijos žiūrovams šį sezoną žada daug naujienų.
Lietuvaitės įsiamžino erotiškoje fotosesijoje  (4)
2015 m. liepos 22 d. 15:28
Naujo LNK serialo „Visi vyrai – kiaulės...“ aktorėms Gintarei Latvėnaitei, Agnei Šataitei bei Tomai Vaškevičiutei fotografas Nerijus Paluckas sukūrė itin seksualų įvaizdį. Aktores fotografas įamžino lovoje, prisidengusias tik aistringos vyno spalvos šilkinėmis antklodėmis.
T. Vaškevičiūtė, G. Latvėnaitė ir A. Šataitė prieš fotoobjektyvą – tik po šilkine antklode  (8)
2015 m. liepos 22 d. 15:27
Naujo LNK serialo „Visi vyrai – kiaulės...“ aktorėms Gintarei Latvėnaitei, Agnei Šataitei bei Tomai Vaškevičiutei fotografas Nerijus Paluckas sukūrė itin seksualų įvaizdį. Aktores fotografas įamžino lovoje, prisidengusias tik aistringos vyno spalvos šilkinėmis antklodėmis.
Kroatijoje su šeima atostogavęs R. Vilkončius pasidalino kelionės įspūdžiais ir nuotraukomis  (43)
2015 m. liepos 21 d. 15:24
„Gražiausia šalis Europoje , be abejonės, yra Portugalija , - šypsosi 20-ąjį gimtadienį švenčiančios LNK laidų vedėjas Rolandas Vilkončius . – Bet šią vasarą jau penktąsyk su šeima važiavome atostogų į Kroatiją, nes Portugalija yra labai toli, o Kroatija ramiai ir be streso pasiekiama automobiliu“.
Neįtikėtina, kaip jaunystėje atrodė K. Krivickas  (17)
2015 m. liepos 19 d. 14:14
LNK televizija šįmet švenčia dvidešimtmetį ir dalijasi senomis akimirkomis, kaip iki šiol žinomi televizijos veidai atrodė tuomet. Vienas jų - tuometinės kriminalinės publicistikos laidos vedėjas ir kūrėjas, o dabar ir vienas žinomiausių prodiuserių Lietuvoje .
Palangos paplūdimio damos su čeburekais ir cepelinais: esame geriausios  (177)
2015 m. liepos 18 d. 16:15
„Mano čeburekai ne šiaip sau kokie – juos pati kepu ir į vidų dedu tikrą mėsą, kaip kotletams, o štai kiti tik šaldytus nusiperka ir pateikia kaip geriausius“, – pareiškė jau pensijoje esanti ilgametė palangiškė Elena.
Vitalija Katunskytė atvirai apie populiarumo kainą Palangoje  (15)
2015 m. liepos 17 d. 14:32
Lietuvos estrados atlikėja Vitalija Katunskytė šią vasarą džiaugiasi vis didėjančiu gerbėjų būriu, o LNK laidoje „KK2 Vasara“ žiūrovams pasakos apie jai vyrų dovanojamas dovanas bei neįtikėtinas staigmenas.
V. Katunskytė bijo eiti į Palangos paplūdimį  (64)
2015 m. liepos 17 d. 12:39
Lietuvos estrados atlikėja Vitalija Katunskytė šią vasarą džiaugiasi vis didėjančiu gerbėjų būriu, o LNK laidoje „KK2 Vasara“ žiūrovams pasakos apie jai vyrų dovanojamas dovanas bei neįtikėtinas staigmenas.
Grįš namo? Be klubo likęs M. Pocius derėsis su „Žalgiriu“  (30)
2015 m. liepos 16 d. 21:36
Martynas Pocius tapo laisvuoju agentu. LNK žinios skelbia, kad Stambulo „Galatasaray“ komanda su krepšininku sutarties nepratęsė. Turkijos komanda tai galėjo padaryti iki liepos 15 dienos.. „Galatasaray“ komandą praėjusį sezoną kamavo finansinės problemos, tačiau ji 29 metų krepšininkui skolinga nėra.
Knygos, kurias būtina perskaityti ruošiantis keliauti
2015 m. liepos 16 d. 13:33
Vasara – kelionių metas. Nesvarbu, ar norite tik aplankyti draugus jau pažįstamame Londone , ar leistis į nuotykių kupiną kelionę po Pietryčių Aziją, pristatome 6 knygas, kurias prieš pradedant ruoštis skrydžiui perskaityti tiesiog būtina.
Nuo vežimėlio kūdikiui iki automobilio visai šeimai! Nauja paroda Vilniuje
2015 m. liepos 16 d. 00:10
2015 m. spalio 2-4 d. Vilniaus „Siemens" arenoje prasidės naujos koncepcijos paroda „Šeima 2015". Parodoje bus galima ne tik susipažinti ir įsigyti įvairiausių prekių šeimai ir būstui, bet ir smagiai praleisti laiką pramogų ir poilsio zonose.
Būsimai daugiavaikei motinai R. Ščiogolevaitei – nemalonus epitetas iš R. Norvilės lūpų  (52)
2015 m. liepos 15 d. 17:04
Rudenį dvidešimtąjį gimtadienį su šūkiu „20 kartų labiau“ pasitinkančios LNK projekto “ Lietuvos balsas ” Aklosios perklausos pasiekė kulminaciją. Vilniaus „Teatro arenoje“ savaitę netilo muzika ir šmaikštūs, o kartais ir aštrūs, mokytojų komentarai. Visos „Lietuvos balso“ kėdės atsisuko, vos tik uždainavo balsingas vaikinas, o tuomet eilinį kartą prasidėjo peštynės dėl talento.
Renata Voitechovskaja išvadino nėščią Rūtą Ščiogolevaitę perekšle  (20)
2015 m. liepos 15 d. 16:39
LNK projekto „Lietuvos balsas“ „Aklosios perklausos“ pasiekė kulminaciją. Vilniaus Teatro arenoje savaitę netilo muzika ir šmaikštūs, o kartais ir aštrūs, mokytojų komentarai. Visos „Lietuvos balso“ kėdės atsisuko vos tik uždainavo balsingas vaikinas, o tuomet eilinį kartą prasidėjo peštynės dėl talento.
Kūdikio besilaukianti Rūta Ščiogolevaitė sumaniai paslėpė savo pilvuką  (7)
2015 m. liepos 15 d. 10:10
Spaudą jau pasiekė pirmosios LNK ketvirtojo „Lietuvos balso“ sezono nuotraukos. Įvaizdinėje fotosesijoje įsiamžino nauji projekto mokytojai – Renata ir Deivis Norvilai, Aleksandras Ivanauskas – Fara, Rūta Ščiogolevaitė ir senbuvis Donatas Montvydas.
Ž. Vaškytė-Lubienė: šeimoje moteris gali vyrą paversti vergu arba padaryti karaliumi  (144)
2015 m. liepos 15 d. 00:00
Po dviejų pokalbio ankstų rytą valandų informacinės LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėja žurnalistė Živilė Vaškytė-Lubienė (33 m.) sulaukė savo vyro – dainų kūrėjo ir atlikėjo Edgaro Lubio – žinutės: „Nejau taip ilgai trunka interviu (šypsenėlė)?“
Siūlo balsavimą internetu įteisinti ne visiems  (74)
2015 m. liepos 14 d. 23:02
Vyriausiosios rinkimų komisijos ( VRK ) pirmininkas Zenonas Vaigauskas mano, kad artimiausiuose rinkimuose nereikėtų įvesti visuotinio balsavimo internetu, o įteisinti jį tik daliai rinkėjų.
R. Ščiogolevaitei fotosesijos metu teko slėpti pūpsantį pilvuką  (33)
2015 m. liepos 13 d. 17:23
Spaudą jau pasiekė pirmosios LNK ketvirtojo „ Lietuvos balso“ sezono nuotraukos. Įvaizdinėje fotosesijoje įsiamžino nauji projekto mokytojai – Renata ir Deivis Norvilai, Aleksandras Ivanauskas – Fara, Rūta Ščiogolevaitė ir senbuvis Donatas Montvydas .
Abiturientai daugiausiai renkasi socialinius ir medicinos mokslus  (51)
2015 m. liepos 11 d. 21:20
Daugiausiai abiturientų šiemet renkasi socialinius ir medicinos mokslus .
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463