LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Devynių automobilių testas: kuris kompaktinis modelis geriausias?  (29)
2015 m. balandžio 17 d. 16:06
TV laida „ Ne vienas kelyje “ surengė itin didelį automobilių testą, kuriame dalyvavo net devyni modeliai. Žurnalistai aiškinosi, kuris iš Lietuvoje parduodamų kompaktinių automobilių yra geriausias.
Devynių kompaktinių automobilių testas: kuris geriausias?  (1)
2015 m. balandžio 17 d. 16:06
TV laida „ Ne vienas kelyje “ surengė itin didelį automobilių testą, kuriame dalyvavo net devyni modeliai. Žurnalistai aiškinosi, kuris iš Lietuvoje parduodamų kompaktinių automobilių yra geriausias.
Nerijus Juška įsižeidė suabejojus jo vyriškumu  (6)
2015 m. balandžio 17 d. 12:10
Telšių kapitono kėdė baleto primarijui Nerijui Juškai ima apkarsti – LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ finalo filmavime jam teko nuryti ne vieną nemalonią situaciją. Nebe pirmą kartą jam nuotaiką sugadina radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijos – kartą jis net atsisakė vykdyti jų užduotis, motyvuodamas tuo, kad daryti iš savęs durnių – ne jam.
34 metų Aistė Pilvelytė atskleidė, kokiais būdais jai pavyksta išsaugoti jaunystę  (26)
2015 m. balandžio 17 d. 11:46
Ypatingai lygi ir minkšta it aksomas oda, kuri atrodo žymiai jauniau – dažnos moters svajonė. Tačiau ne kiekviena subrendusi moteris ryžtasi veido odos intervencijoms. Atlikėja Aistė Pilvelytė neskuba gundytis ir injekcijomis.
Knygos apie Vietnamą autorė: žmonės čia atkeliauja labai skirtingais tikslais
2015 m. balandžio 17 d. 00:00
Vita Vilimaitė Lefebvre Delattre, parašiusi knygą apie Vietnamą: „Kiekvienas ten atranda savo likimą“.
R. Mikelkevičiūtė maudosi šlovės viršūnėje  (82)
2015 m. balandžio 16 d. 16:33
LNK televizija ir praėjusią savaitę sulaukė didžiausios TV auditorijos. TNS LT duomenimis, LNK žiūrovų dalis balandžio 6-12 dienomis buvo 17,2 proc., TV3 – 16,2 proc., LRT – 9,2 proc. BTV – 7 proc.
Žiūrovams gundančius kūnus demonstravo seksualiosios šokėjos iš Telšių  (4)
2015 m. balandžio 16 d. 14:35
Trečiadienio vakarą Teatro arenoje vykę LNK finalinės „Lietuvos supermiestas“ laidos filmavimai prikaustė žiūrovus įdėmiai stebėti, kokius pasirodymus yra paruošę jų numylėti miestai. O pamatyti tikrai buvo ką!
To dar nebuvo: įsiutusi ir verkianti publika atsistojo ir paliko filmavimo aikštelę  (48)
2015 m. balandžio 16 d. 13:38
Pasakyti, kad LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalio filmavime aistros virė kaip niekada, būtų tas pats, kaip nepasakyti nieko. Dėl miesto garbės išgyvenantys Telšių sirgaliai nebeatlaikė – nepatenkinti laidos eiga ir rezultatais, trečdalis studijos žiūrovų paliko aikštelę filmavimui nė nepasibaigus.
Televizija pasisakė apie G. Gurevičiūtės akibrokštą  (562)
2015 m. balandžio 16 d. 11:49
Pramogų pasaulyje nyku ir nuobodu būna retai. Pastaroji sensacija – TV laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės parodytas palankumas Daktarų šeimai ir atviras susižavėjimas Henriko Daktaro žmona bei motina. Toks pareiškimas sulaukė itin didelio atgarsio visuomenėje. Vieni puolė ginti ir teisinti, tačiau smerkiančių šviesiaplaukę atsirado kur kas daugiau.
Filmavimuose žvilgsnius kaustė vos prieš kelis mėnesius pagimdžiusios Manto Stonkaus žmonos apranga  (15)
2015 m. balandžio 16 d. 03:23
Kuris vyriškis nenorėtų, kad jo dama atrodytų puikiai? Visi vyrai didžiuojasi savo moterimis, kai šios atrodo gražiai ir kausto aplinkinių žvilgsnius.
Pianistės iškirptė traukė žiūrovų dėmesį  (24)
2015 m. balandžio 16 d. 01:45
Trečiadienio vakarą Teatro arenoje vykę LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ finalo filmavimai džiugino ne tik pramogų pasaulio garsenybėmis, bet ir naujais veidais. Tarp kurių - net dvi pianistės.
R. Mikelkevičiūtė atsikirto pakraupusiems norvegams  (455)
2015 m. balandžio 15 d. 16:33
Trečiadienį UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ išplatino oficialų panešimą, kuriame skelbė, kad LNK ir prodiuserių kompanija „ TV namai“, rengianti pokalbių laidą „ Valanda su Rūta “, atsiriboja nuo Norvegijos televizijos NRK pateiktos informacijos apie spalio 16-osios laidą „Valanda su Rūta“.
Po R. Mikelkevičiūtės laidoje paskleistos informacijos norvegai liko pakraupę  (723)
2015 m. balandžio 14 d. 15:34
Norvegija priversta neigti kaltinimus dėl kraujomaišos, nuskambėjusius per pokalbių šou „ Valanda su Rūta “. Lietuvos pokalbių šou apkaltino Norvegiją atimant svetimus vaikus, kad išspręstų „savo didžiausią pasaulyje kraujomaišos problemą“.
B. Nemcovas buvo pažadėjęs ištirti, kur ištirpo 50 milijardų dolerių Sočio olimpiadai  (28)
2015 m. balandžio 14 d. 13:02
Trečiadienį LNK eteryje – dokumentinio BBC filmo „Prabangūs Putino žaidimai“ (Putin‘s Game) premjera. 2015-ųjų Sočio olimpinės žiemos žaidynės buvo vienintelio Rusijos žmogaus - prezidento - kūdikis. Vladimirui Putinui patinka Sočis . Čia, prie Juodosios jūros, jis atostogauja ir linksmina pasaulio vadovus. Laimėti teisę rengti žaidynes Sočyje buvo ne šiaip pareiga, o asmeniškas reikalas, tvirtina filmo autorius Johnas Sweeney.
G. Gurevičiūtė liko sužavėta Daktarų šeimos moterimis  (390)
2015 m. balandžio 14 d. 10:40
Šią savaitę LNK laidoje „Yra kaip yra“ dalyvauja Henriko Daktaro žmona Ramutė Daktarienė ir mama Jadvyga Daktarienė . Šios laidos eskpertė Gintarė Gurevičiūtė liko sužavėta pašnekovių ir visos Daktarų dinastijos. Komplimentus iki gyvos galvos nuteisto kalėti nusikalstamo pasaulio atstovo šeimai ji išliejo socialiniame tinkle.
Po naujienos apie santuokos krizę – M. Šedžiuvienės atvirumas: esu pavydi, bet tai nevyksta be pagrindo  (155)
2015 m. balandžio 13 d. 12:14
Po žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų, kad Monika ir Andrius Šedžiai atsidūrė prie skyrybų slenksčio, LNK televizijos gyvenimo būdo laidoje matysite Monikos interviu. 22-ejų mergina tikina, kad jos ir Andriaus santuoką nuolatos drebina pavydas. „Aš esu žiauriai pavydi, bet tai nevyksta be pagrindo“, - mįslingai užsimena M. Šedžiuvienė.
Iš „Lietuvos supermiesto“ pasitraukė Alytus su Asta Pilypaite  (7)
2015 m. balandžio 13 d. 12:05
LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ – dar viena netektis: iš žaidimo pasitraukė Alytus su kapitone Asta Pilypaite. Įtampa žaidime tampa kone apčiuopiama, kadangi artėjant finalams kovoti liko jau tik trys komandos: Klaipėda su Giedriumi Savicku, Plungė su Mantu Stonkumi ir Telšiai su Nerijumi Juška.
TV eteryje – dokumentinis filmas, kurį Rusiją norėjo nupirkti ir padėti į stalčių  (24)
2015 m. balandžio 13 d. 11:57
Trečiadienio vakarą LNK pristatys dokumentinio filmo „Prabangūs Putino žaidimai“ premjerą. Filmas buvo kuriamas dvejus metus, per kuriuos Rusija net tris kartus bandė nupirkti filmą, kad šis nebūtų viešinamas. Nenuostabu - Sočio Olimpinės žaidynės sumuša visus korupcijos ir didybės manijos rekordus. Europos dokumentinių filmų festivaliuose populiarumo sulaukęs ir į Lietuvą atkeliavęs filmas atskleidžia, kodėl 2014 metų Sočio žiemos olimpinės žaidynės , vykusios subtropikų kurorte beveik be sniego, tapo brangiausia kada nors vykusia olimpiada.
Monika Šedžiuvienė: patikrinu vyro telefone esančias žinutes ir elektroninį paštą  (77)
2015 m. balandžio 13 d. 11:55
Po žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų, kad Monika ir Andrius Šedžiai atsidūrė prie skyrybų slenksčio, LNK televizijos laidoje „Nuo... iki...“ šį pirmadienio vakarą matysite išskirtinį Monikos interviu. 22-ejų mergina tikina, kad jos ir Andriaus santuoką nuolatos drebina pavydas. „Aš esu žiauriai pavydi, bet tai nevyksta be pagrindo“, - mįslingai užsimena M. Šedžiuvienė.
Išsigando Gabrieliaus likimo: dar viena mama iš Norvegijos pagrobė savo sūnų  (492)
2015 m. balandžio 10 d. 17:04
Lietuvoje nerimsta aistros dėl Norvegijos tarnyboms perduotų mažamečių. Bijodama nepalankaus Norvegijos teismo sprendimo, dar viena lietuvė ryžosi pagrobti savo vaiką ir grįžo į Lietuvą.
Dailias formas puoselėjanti Gintarė Gurevičiūtė atskleidė, kokias kiekiais valgo  (22)
2015 m. balandžio 10 d. 15:24
Viešėdamos Boracay saloje trys geriausios draugės Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė – Bandita ir Silva Rindzevičiūtė išmėgino visas įmanomas pramogas, o internetinės televizijos LNK GO laidos „Bus visko“ žiūrovams paskutinėje laidoje suteikia galimybę pažvelgti į itin pikantišką naktinį filipiniečių ir sekso turizmo ištroškusių turistų gyvenimą.
Eksperimentas: kaip moterų svorį vertina vyrai?  (3)
2015 m. balandžio 10 d. 13:21
Ne paslaptis, kad dauguma moterų sakosi esančios nepatenkintos savo svoriu. Penktadienio vakarą LNK televizijos eteryje atliktas eksperimentas atskleis, kaip moterų svorį vertina vyrai – ar jie galėtų iš vaisių ir daržovių surinkti tokį pirkinių krepšelį, kiek sveria jų gerai pažįstamos mylimosios?
Gydytojai įspėjo D. Motiejūną net apie karjeros pabaigą  (60)
2015 m. balandžio 9 d. 19:43
„Gaila ir sunku“, – LNK žinioms savo savijautą apibūdino Donatas Motiejūnas . Hjustono „Rockets“ klubo puolėjui ketvirtadienį Los Andžele ( JAV ) bus atliekama nugaros operacija. 24-erių krepšininkas kol kas nenori spėlioti, ar spės pasveikti iki rugsėjį vyksiančio Europos čempionato, nes turi rimtesnių rūpesčių.
Asta Baukutė rėžė Natalijai Bunkei: „Žąsis tu esi“  (44)
2015 m. balandžio 9 d. 13:29
Populiariame LNK šou „Supermiestas“ vis labiau kaista atmosfera – apsižodžiuoja net vertinimo komisijos nariai. Ir nors dažniausiai strėlės lekia į Giedrių Drukteinį, šį kartą Astos Bakutės rūstybę (greičiau suvaidintą nei tikrą) užsitraukė pirmą kartą vietą prie vertinimo komisijos stalo užėmusi Natalija Bunkė, prieš tai į kovą vedusi jau iš šou iškritusį Kauną.
Skandalingasis Alytaus meras atsipalaidavo televizijos šou filmavime  (8)
2015 m. balandžio 9 d. 12:24
Trečiadienio vakarą sostinės Teatro arenoje, kur vyko populiaraus LNK šou „Supermiestas“ filmavimas, virė tikros aistros – gausūs aistruolių būriai palaikė pusfinalyje susigrūmusius Plungės, Telšių, Klaipėdos ir Alytaus miestus.
Suknelę mėginusiam kritikuoti G.Drukteiniui teko pajusti, ką reiškia įpykusi N.Bunkė  (80)
2015 m. balandžio 9 d. 02:44
Nelengvą kritiko naštą LNK šou „Supermiestas“ sutikusio prisiimti žinomiausio Lietuvos džentelmeno Giedriaus Drukteinio iki šiol praktiškai niekas nesugebėdavo išmušti iš vėžių – net ir įsiaudrinusios publikos nušvilpiamas publicistas nesutrikdavo ir žerdavo savo skausmingas, tačiau dažnai teisingas pastabas.
Buvusi Seimo narė Mantui Stonkui „padovanojo“ pikantišką vaizdelį (foto - straipsnyje)  (12)
2015 m. balandžio 9 d. 00:49
Stulbinančios sėkmės sulaukusio LNK šou „Supermiestas“ prodiuseris Laurynas Šeškus turėtų gerokai užganėdinti šiame projekte dalyvaujančią buvusią Seimo narę, aktorę Astą Baukutę ir jos profesinį kolegą Mantą Stonkų, sugebėjusį Plungės komandą išvesti į „Supermiesto“ pusfinalį.
Prakalbo apie tolesnius draudimus dėl rusiškų kanalų  (345)
2015 m. balandžio 8 d. 19:12
Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) netrukus gali visiškai stabdyti ir kitų rusiškų kanalų retransliacijas, sako komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas .
Ingos Valinskienės rankose simbolinė žinia - reikia išsaugoti šeimą  (20)
2015 m. balandžio 8 d. 16:42
Jau balandžio 22 dieną, trečiadienį, LNK eteryje - realybės dramos „Paskutinis šansas“ premjera. Naujame projekte poras, atsidūrusias ties skyrybų slenksčiu, konsultuos ir į šeiminį gyvenimą kvies sugrįžti dvidešimt aštuonerius metus santuokoje gyvenanti Inga Valinskienė ir psichologas, aštuonių knygų autorius, socialinių mokslų daktaras Tomas Lagūnavičius.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456