LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

10 filmų, kuriuos trūks plyš privalai pamatyti liepą per TV  (4)
2015 m. liepos 3 d. 17:37
Degintis nemėgsti, maudynės nevilioja, o grilintų patiekalų atsisakai, nes esi sveikuolis? Tada šis pasiūlymas skirtas Tau! MIESTE.lt atrinko geriausius liepos mėnesio filmus ir tiems, kurie vakarus leidžia namuose, siūlo įsimintiniausias vasaros akimirkas kurtis kartu su draugu būriu stebint populiariausius kino perlus!
Gintarė Gurevičiūtė: žinau tikrąsias krepšininko mirties aplinkybes  (37)
2015 m. liepos 3 d. 11:25
Pirmadienį pasaulį apskriejusi liūdna žinia, kad krepšinio pasaulis neteko Jacksono Vromano (per savo karjerą jis yra ragavęs NBA duonos, taip pat žaidęs „Lietuvos ryte“) ypač nuliūdino Gintarę Gurevičiūtę .
Parlamentarai bijo teroristinių išpuolių Seime  (176)
2015 m. liepos 2 d. 20:18
Kai kurie parlamentarai, baimindamiesi galimų teroristinių išpuolių, sako, kad rūmai, kuriuose jie posėdžiauja yra nesaugūs bei vardija vietas, kaip ir kur galima sprogdinti, kad būtų daug žalos. Seimo pirmininkė parlamente jaučiasi saugi, o Vadovybės apsaugos departamentas (VAD) Seimo rūmų apsaugą žada stiprinti, bet kada tai bus daroma, dėl lėšų trūkumo negali pasakyti, ketvirtadienį pranešė LNK „Žinios“.
Deivis ant R. Ščiogolevaitės užsiundė savo žmoną: Renata, fas !  (12)
2015 m. liepos 2 d. 16:33
Šiemet LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Aklosios perklausos kaip niekada aistringos ir itin konkurencingos. Keturios projekto mokytojų kėdės atsisuko ypač talentingam projekto dalyviui – savo komandoje jį panoro matyti visi mokytojai: dainininkas Donatas Montvydas, scenos deivė Rūta Ščiogolevaitė, meilės muzikai suvesti Deivis su Renata ir estrados legenda Aleksandras Ivanauskas-Fara.
Naujoje parodoje „Šeima 2015“ – pramogos ir vaikams, ir tėveliams
2015 m. liepos 2 d. 00:00
2015 m. spalio 2–4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidės naujos koncepcijos paroda „Šeima 2015“ . Parodoje bus galima ne tik susipažinti ir įsigyti įvairiausių prekių šeimai ir būstui, bet ir smagiai praleisti laiką pramogų ir poilsio zonose.
Renata Norvilė: „Bet kokiu atveju aš esu kaklas.“
2015 m. liepos 1 d. 15:14
Jau visą savaitę Vilniaus „Teatro arenoje“ nesiliauja šurmulys – galingiausi balsai ir LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kūrybinė komanda ruošiasi Aklosioms perklausoms, kurios prasideda jau šį pirmadienį. Kiečiausia mokytojų komanda – Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas, Aleksandras Ivanauskas-Fara bei Deivis ir Renata pirmą kartą susitiks su savo mokiniais – geriausiais balsais, kurie bandys užkariauti visos Lietuvos širdis.
Neištvėręs Deivis ant Rūtos Ščiogolevaitės užsiundė savo žmoną  (27)
2015 m. liepos 1 d. 14:54
Šiemet LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ „Aklosios perklausos“ kaip niekada aistringos ir itin konkurencingos. Keturios projekto mokytojų kėdės atsisuko ypač talentingam projekto dalyviui – savo komandoje jį panoro matyti visi mokytojai: dainininkas Donatas Montvydas, scenos deivė Rūta Ščiogolevaitė, meilės muzikai suvesti Renata ir Deivis Norvilai bei estrados legenda Aleksandras Ivanauskas-Fara.
Tas nenuilstantis žvaigždžių gyvenimas LNK naujojo sezono užkulisių nuotraukos  (2)
2015 m. liepos 1 d. 13:18
„Dvidešimt kartų labiau“ – su tokiu šūkiu LNK televizija pasitinka savo dvidešimtąjį gimtadienį. Nors pagrindiniai siurprizai žiūrovų laukia rudenį su jubiliejinio sezono pradžia, nuo liepos 1-osios LNK eteryje jau pasirodys pirmosios šventės užuominos. Tai – smagūs vaizdo klipai, kuriuose LNK laidų vedėjai stebina vieni kitus dvidešimt kartų labiau. Tortu, rožėmis, konfeti – artėjančios šventės atributais.
TV žvaigždės prieš kameras šėlo negailėdamos savęs  (4)
2015 m. liepos 1 d. 12:20
„Dvidešimt kartų labiau“ – su tokiu šūkiu televizija LNK pasitinka savo dvidešimtąjį gimtadienį. Nors pagrindiniai siurprizai žiūrovų laukia rudenį su jubiliejinio sezono pradžia, nuo liepos 1-osios LNK eteryje pasirodys pirmosios šventės užuominos. Tai – smagūs vaizdo klipai, kuriuose LNK laidų vedėjai stebina vieni kitus dvidešimt kartų labiau. Tortu, rožėmis, konfeti – artėjančios šventės atributais.
Nėščia Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė pasidabino įspūdingais papuošalais  (21)
2015 m. liepos 1 d. 01:04
Pirmadienio vakarą Vilniuje esančioje Teatro arenoje prasidėjo LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ ketvirtojo sezono filmavimai.
Vienas iš „Lietuvos balso“ mokytojų išdavė, kad tarp jų yra konkurencija  (2)
2015 m. birželio 30 d. 14:16
Vakar praūžė pirmoji LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Aklųjų perklausų filmavimų diena. Į mokytojų kėdes sėdo profesionalų komanda – projekto senbuvis Donatas Montvydas, scenos deivė Rūta Ščiogolevaitė, meilės muzikos dėka suvesti Deivis su Renata ir estrados legenda Aleksandras Ivanauskas-Fara.
A. Ivanauskas-Fara: netoleruosiu tinginių  (21)
2015 m. birželio 30 d. 14:06
Vakar praūžė pirmoji LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Aklųjų perklausų filmavimų diena. Į mokytojų kėdes sėdo profesionalų komanda – projekto senbuvis Donatas Montvydas , scenos deivė Rūta Ščiogolevaitė , meilės muzikos dėka suvesti Deivis su Renata ir estrados legenda Aleksandras Ivanauskas -Fara.
Sunku atitraukti akis nuo perpus suplonėjusios Agnetos Gabalytės  (145)
2015 m. birželio 30 d. 02:35
Pirmadienio vakarą Teatro arenoje praūžė šventinis ketvirtojo muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ starto vakarėlis, po kurio vyko „Aklųjų perklausų“ filmavimas. Į jį susirinko daug žmonių, norinčių išvysti tai, ką LNK televizija rodys tik rudenį. Tiek projekto organizatorius, tiek jo gerbėjus apjungė balsai ir meilė muzikai.
Gimtadienį švenčianti R. Norvilė žibėjo televizijos vakarėlyje  (14)
2015 m. birželio 29 d. 19:17
Saulėtą pirmadienio vakarą muzikai neabejingi žinomi žmonės rinkosi į „Lietuvos balso“ ketvirtojo sezono pradžios vakarėlį ir „Aklųjų perklausų“ filmavimą. Jame pasirodė ir visi naujojo sezono mokytojai, tarp jų - ir šiandien 36-ąjį gimtadienį švenčianti Renata Norvilė.
Kūdikio besilaukianti R. Ščiogolevaitė-Damijonaitienė: jaučiuosi labai sveikai  (93)
2015 m. birželio 29 d. 18:49
Pirmadienio vakarą vykusiame muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ pradžios vakarėlyje pasirodė šiuo metu kūdikio besilaukianti atlikėja Rūta Ščiogolevaitė -Damijonaitienė. Iš TV3 į LNK migravusi garsenybė prisijungė prie projekto mokytojų komandos ir užėmė vieną raudonųjų krėslų.
R. Norvilė: bet kokiu atveju aš esu kaklas  (14)
2015 m. birželio 29 d. 13:44
Jau visą savaitę Vilniaus „Teatro arenoje“ nesiliauja šurmulys – galingiausi balsai ir LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kūrybinė komanda ruošiasi Aklosioms perklausoms, kurios prasideda jau šį pirmadienį.
Renata Norvilė atskleidė, kad šeimoje sprendimus priima ji, o ne Deivis  (10)
2015 m. birželio 29 d. 13:42
Jau visą savaitę Vilniaus „Teatro arenoje“ nesiliauja šurmulys – galingiausi balsai ir LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kūrybinė komanda ruošiasi Aklosioms perklausoms, kurios prasideda jau šį pirmadienį. Kiečiausia mokytojų komanda – Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas, Aleksandras Ivanauskas-Fara bei Deivis ir Renata pirmą kartą susitiks su savo mokiniais – geriausiais balsais, kurie bandys užkariauti visos Lietuvos širdis.
„Žalgirio“ talismanas P. Jankūnas LKL čempionų garbę gins iki 2019-ųjų  (35)
2015 m. birželio 28 d. 20:01
Jau devynis LKL čempiono žiedus turintis Paulius Jankūnas sustoti neketina. 31-erių krepšininkas nusprendė padėti parašą ant naujos, ketverius metus galiosiančios sutarties, ir Kauno „Žalgiryje“ žais iki 2019-ųjų. Dabartinė sutartis galiojo dar dvejus metus, skelbia LNK žinios.
Pernelyg karšti gerbėjų žvilgsniai Vaidą Genytę privertė „cenzūruoti“ garsiąją suknelę  (37)
2015 m. birželio 28 d. 14:32
Dar gegužės mėnesį LNK projekto „Supermiestas“ finale Vaida Genytė sukėlė tikrą furorą tiesioginiame televizijos eteryje pasirodžiusi pasipuošusi ypatingai seksualia suknele – permatomas audinys ir kūno spalvos liemenėlė paryškino V. Genytės moteriškumą ir sukėlė tikrą apkalbų audrą.
Į Lietuvą iš Norvegijos grįžo vaikų netekusi pora  (342)
2015 m. birželio 27 d. 20:29
Į gimtinę grįžo nesėkmingai savo vaikus iš Norvegijos vaikų teisių tarnybos mėginusi pagrobti lietuvių pora.
Šie metai aviatoriams - žiaurūs  (16)
2015 m. birželio 27 d. 20:12
Šiemet Baltijos jūroje įvyko lėktuvo „An-2“ katastrofa, lėktuvo avarija Biržuose , o pastarąją savaitę - ir katastrofa Alytuje . Iš viso šiais metais jau yra įvykusios 6 avarijos aviacijos srityje.
Lietuviams Europos čempionate nepadės ir M. Pocius  (84)
2015 m. birželio 26 d. 19:31
29-erių metų Stambulo „Galatasaray“ atakuojantis gynėjas Martynas Pocius pranešė liūdną žinią Lietuvos krepšinio gerbėjams – jis nepadės šalies rinktinei šių metų Europos čempionate, skelbia LNK žinios.
Dar vienas pokytis „Lietuvos balse“ – nauja ekscentriška reporterė  (6)
2015 m. birželio 26 d. 11:37
Trečiojo LNK muzikinio projekto „ Lietuvas balsas“ mokytojas Arūnas Valinskas neklydo išpranašavęs sezono atradimu tituluotai Agnei Juškėnaitei vedėjos karjerą. Šiemet talentinga mergina stoja ant scenos su mikrofonu ne kaip atlikėja, o kaip muzikinio projekto reporterė.
Paskutinę minutę rengtas verslo planas Lietuvos startuoliams atnešė šimtatūkstantinę investiciją
2015 m. birželio 25 d. 13:55
„Lėšų startuojančioms idėjoms yra tiek iš valstybės, tiek iš privataus sektoriaus pusės – galbūt dažniau startuolių problema tampa ne iki galo apmąstyta idėja, planas, ar neištirta rinka“, – tokiais žodžiais ūkio viceministras Marius Skarupskas apibendrino dažną Lietuvos startuolių problemą.
D. Lavrinovičius: pasakiau J. Kazlauskui, kad labai daug vilčių į mane nedėtų  (30)
2015 m. birželio 23 d. 20:23
Italijos pirmenybių finale kovojantis Darjušas Lavrinovičius dar nėra apsisprendęs, ar Europos čempionate atstovaus Lietuvos rinktinei.
Vilius Tarasovas prakalbo apie šeimą ir savo vaikus  (36)
2015 m. birželio 22 d. 14:10
Kokią kainą dėl savo šeimos gerovės ir ramaus šeiminio gyvenimo turi sumokėti įžymybės? Kaip suderinti karjerą ir turiningą laiką su šeima?
O. Šklėriūtė namuose įsirengė SPA  (10)
2015 m. birželio 19 d. 16:06
Vasariškoje LNK laidoje „KK2 vasara“ sekmadienį žinomos moterys dalinsis grožio patarimais, kaip prižiūrėti odą bei kokias priemones naudoti norint išlikti kuo ilgiau jaunesnėms.
35-erių metų R. Javtokas lieka Kauno „Žalgiryje“  (30)
2015 m. birželio 18 d. 20:21
35-erių metų aukštaūgis Robertas Javtokas dar mažiausiai vieną sezoną gins Kauno „Žalgirio“ komandos garbę. Klubas oficialiai, patvirtino, kad pratęsė sutartį su 211 cm ūgio krepšininku dar vieneriems metams.
„Lietuvos balso“ vedėjai patyrė gėdingą fiasko  (25)
2015 m. birželio 18 d. 13:13
Kaip žinia, šiemet prie atsinaujinusio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ vedėjų vairo stoja jaunimo dievukai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys. Sėkminga karjera galintys pasididžiuoti vedėjai ne visuomet buvo „ant bangos“, o karjeros pradžioje nestigo nesėkmių.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462