LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Legendinis „skambutis” S. Jačėnas grįžta į TV eterį  (10)
2015 m. gegužės 26 d. 15:59
Per LNK rodomo „ Teleloto “ žiūrovai ir žaidėjai vėl išgirs emocingąjį aktoriaus Sigučio Jačėno (52 m.) šūksnį „Skambutis!“. Pirmasis ir legendinis seniausio Lietuvos žaidimo vedėjas vėl pasirodys TV eteryje.
„Lietuvos balso“ nugalėtoja Justina Budaitė pristato pirmąjį singlą  (3)
2015 m. gegužės 26 d. 14:31
LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Justina Budaitė toliau kopia į muzikos olimpą ir gerbėjams pristato pirmąjį singlą „Vasaros akimirka“. Jau nuo šiandien ši daina bus girdima ne tik radijo, bet ir LNK eteryje – „Vasaros akimirka“ tapo LNK vasaros daina.
Holivudo žvaigždžių chirurgas R. Marcinkevičius: nori būti graži, leiskis botoksą nuo dvidešimties  (25)
2015 m. gegužės 25 d. 13:10
Holivudo žvaigždžių plastikos chirurgu vadinamo Rimtauto Marcinkevičiaus gyvenimas galėtų būti pati geriausia amerikietiškos svajonės iliustracija. Gydytojas per 25-erius emigracijos metus už Atlanto pasiekė tiek, kad dabar gali sau leisti prabangų gyvenimą ir perpus jaunesnes merginas. „Aš žinau, kaip sustabdyti laiką ir užkonservuoti jaunystę“, - šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ Rimtautas pasiryžęs atskleisti visas grožio išsaugojimo paslaptis.
Valinskus TV eteryje keičia kita žvaigždžių pora  (87)
2015 m. gegužės 25 d. 10:56
Šiais metais LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ laukia nemažai permainų. Neseniai paskelbta, kad ketvirtame sezone vieną iš teisėjų kėdžių užims ilgametė konkurencinės televizijos TV projektų komisijų narė Rūta Ščiogolevaitė .
Išrinkti 2015 metų „naujieji knygnešiai“ – geriausių lietuviškų elektroninių sprendimų kūrėjai  (2)
2015 m. gegužės 22 d. 14:22
Vakar, gegužės 21 d., paskelbti elektroninio turinio sprendimų konkurso „Naujasis knygnešys 2015“ laureatai. Iš skirtingoms konkurso kategorijoms pristatytų 53 sprendimų išrinkti 8 nugalėtojai. Jie atstovaus Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame pasauliniame geriausių e. sprendimų konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai 2015“ (angl. „World Summit Award 2015“, WSA).
L. Salasevičius pasisakė apie lietuvaičių išleistuvių stilių: išleistuvės - jaunystės šventė, o ne tetų balius  (6)
2015 m. gegužės 22 d. 13:34
Išleistuvių ir vestuvių sukneles kuriantis dizaineris, mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas Liutauras Salasevičius, dalindamas patarimus mokyklą baigiančioms merginoms, žodžių kišenėje neieško ir pažymi, kad išleistuvės tai jaunystės šventė, o ne tetų balius.
Ugnius Kiguolis paatviravo apie santuokos subyrėjimo priežastis: „Buitis man nerūpėjo“  (8)
2015 m. gegužės 21 d. 15:52
Šį ketvirtadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ - amžina diskusija apie tai, kaip moterims išlaikyti darnią santuoką, kaip nepamiršti savo tikslų ir kaip suderinti šeimą bei karjerą.
„Moterų akademijos“ įkūrėja: su vyru moteris turi elgtis kaip su karaliumi  (42)
2015 m. gegužės 21 d. 15:34
Ketvirtadienio vakarą LNK televizijos laidoje „ Valanda su Rūta “ - amžina diskusija apie tai, kaip moterims išlaikyti darnią santuoką, kaip nepamiršti savo tikslų ir kaip suderinti šeimą bei karjerą.
D. Montvydas pasisakė apie „Eurovizijoje“ dalyvaujančią M. Linkytę  (9)
2015 m. gegužės 21 d. 13:15
Donatas Montvydas paliko gilų pėdsaką „Eurovizijoje“ – jo pasirodymas iki šiol vertinamas kaip vienas geriausių Lietuvos pasirodymų konkurso istorijoje. Dainininkas LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ buvo Lietuvos atstovės Monikos Linkytės mokytojas.
Kviečia Šeimų šventė: daugybė pramogų, kurioms neišleisite nė cento
2015 m. gegužės 21 d. 10:06
Jau ketvirtus metus iš eilės socialiai atsakingo verslo "Senukai" bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva yra organizuojamas didžiausias šeimų festivalis Lietuvoje – Šeimų Šventė.
T. Lagūnavičius. Ar verta saugoti santuoką tik dėl vaikų?  (101)
2015 m. gegužės 20 d. 16:32
LNK projekto „Paskutinis šansas“ vedėjas ir psichologas Tomas Lagūnavičius pirmiausia kviečia atsakyti į kitą klausimą: koks jūsų šeimos tikslas. „Santuokos yra kuriamos dėl bendrų vaikų ir bendro turto, todėl natūralu, kad kartu gyventi dėl vaikų yra labai logiškas sprendimas. Tie, kurie tuokiasi dėl pažado amžinai mylėti ir tikisi neblėstančios aistros, žinoma, nei dėl vaikų, nei dėl turto nesiaukos ir skirsis“.
Paaiškėjo, kas užims antrąją „Lietuvos balso“ mokytojo kėdę  (12)
2015 m. gegužės 20 d. 15:14
LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ naujienos jau aidi. Scenos deivė Rūta Ščiogolevaitė sėdasi į mokytojų kėdę, o jaunimo dievukai radistai perima vedėjų mikrofonus. Dar viena žinia – trečiojo sezono nugalėtojos, septyniolikmetės Justinos Budaitės mokytojas Donatas Montvydas ir vėl okupuoja „Lietuvos balso“ kėdę bei tęsia pradėtus darbus: „Tikiuosi, jog šiemet bus ne daugiau, bet dar talentingesnių atlikėjų. O mūsų pareiga – iškelti talentus visuomenei.“
Šį rudenį startuoja naujos koncepcijos paroda – „Šeima 2015“
2015 m. gegužės 20 d. 00:00
Šių metų spalio 2-4 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje startuos visiškai naujos, dar neregėtos Lietuvoje koncepcijos paroda „ŠEIMA 2015“ .
Seksualiausios vyrų profesijos - sužinokite, kam pasisekė  (6)
2015 m. gegužės 20 d. 00:00
Nusprendėme išsiaiškinti, kokių profesijų vyrai moterims atrodo seksualiausi .
Susidomėjimą A. Gudaičiu reiškia beveik pusė NBA komandų  (13)
2015 m. gegužės 19 d. 20:48
LNK žinios praneša, kad Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis susilaukė milžiniško Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandų dėmesio. Pranešama, kad 21-erių metų 208 cm ūgio „centru“ susidomėjimą išreiškė 11 pajėgiausios planetos krepšinio lygos ekipų, - LNK kanalą cituoja portalas Krepsinis.net.
Šį rudenį startuoja naujos koncepcijos paroda – „ŠEIMA 2015“
2015 m. gegužės 19 d. 16:07
Šių metų spalio 2-4 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje startuos visiškai naujos, dar neregėtos Lietuvoje koncepcijos paroda „ŠEIMA 2015“. Plati parodos tematika orientuota į prekes ir paslaugas, skirtas visai šeimai. Parodos idėja – suburti šeimas bei jų draugus į vieną erdvę, kurioje joms viskas būtų pasiekiama ranka– įvairūs produktai, paslaugų pasiūlymai, inovatoriškiausi sprendimai, susiję tiek su buitimi, tiek su sveikatingumo klausimais ar laisvalaikio praleidimu.
M. Katleris papasakojo apie savo meilės nuotykius Tailande: įstabios gražuolės kaina – vos 15 eurų  (27)
2015 m. gegužės 19 d. 15:19
Vienas populiariausių „Facebook“ žmonių Lietuvoje Mantas Katleris šį antradienio vakarą 19.30 populiarioje LNK laidoje KK2 prisipažins, kad 50 tūkstančių paspaudimų „patinka“ susilaukusi nuotrauka Moters dienos proga, kurioje jis nuogas, tik sumaniai paslėpęs savo vyrišką pasididžiavimą, gimė po gero vakarėlio.
Jevgenija Stasiūnienė Kipre nedelsė – nulėkusi į viešbučio kambarį iškart ėjo prie reikalo  (10)
2015 m. gegužės 18 d. 16:02
Seksualumo bombas Lietuvoje sprogdinusi gražuolė Jevgenija Stasiūnienė dabar yra mama: seksualias fotosesijas pakeitė motinystės malonios problemos.
J. Teliženko prisipažino: vaikelį su vyru pradėjo Kipre  (55)
2015 m. gegužės 18 d. 14:40
Seksualumo bombas Lietuvoje sprogdinusi gražuolė Jevgenija Teliženko dabar yra mama: seksualias fotosesijas pakeitė motinystės malonios problemos.
Atrinkti konkurso „Naujasis knygnešys 2015” finalininkai
2015 m. gegužės 18 d. 13:17
Gegužės 21 d. vyksiančiame geriausio lietuviško e. turinio konkurso „Naujasis knygnešys 2015“ finale dėl galimybės atstovauti Lietuvai „Pasaulio viršūnių apdovanojimuose“ (angl. „World Summit Award“, WSA) susirungs 23 komisijos atrinkti geriausi produktai.
Vilniaus Greitosios pagalbos stoties darbuotojų atlyginimai – po 15 tūkstančių  (131)
2015 m. gegužės 18 d. 12:49
Tokios tarptautinės korporacijos kaip „Facebook“ ar „ Google “ Lietuvoje niekada negalėtų pretenduoti būti geriausiu darbdaviu, juos visuomet pralenktų valstybės ar savivaldybių įstaigos su savo keista ir niekam nesuprantama algų skaičiavimo metodika.
Patarimai motociklininkams: kaip išsirinkti saugią ir patogią aprangą?  (2)
2015 m. gegužės 16 d. 11:53
Prieš porą metų grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras prisipažino, jog yra skutais paleidęs net du nepigius motociklininko kostiumus, tačiau būtent tada jis suprato, jog tai buvo pati geriausia investicija į savo sveikatą. TV laida „ Ne vienas kelyje “ tęsia patarimų ciklą motociklininkams, o šįkart pasakojimas apie tai, kaip išsirinkti saugią ir patogią aprangą?
Eksperimentas: kai kuriems automobiliams įsirėžti į sieną – misija neįmanoma  (16)
2015 m. gegužės 16 d. 11:47
Automobilių saugumą tiriančios organizacijos testus atlieka su manekenais, o jų išvados dažniausiai būna tos pačios – nauji automobiliai yra visiškai saugūs. TV laida „ Ne vienas kelyje “ pabandė tuo įsitikinti atlikdami neįprastą eksperimentą, t.y. pabandė automobiliu rėžtis į sieną.
Eksperimentas: kai kuriems automobiliams įsirėžti į sieną – misija neįmanoma  (5)
2015 m. gegužės 16 d. 11:47
Automobilių saugumą tiriančios organizacijos testus atlieka su manekenais, o jų išvados dažniausiai būna tos pačios – nauji automobiliai yra visiškai saugūs. TV laida „ Ne vienas kelyje “ pabandė tuo įsitikinti atlikdami neįprastą eksperimentą, t.y. pabandė automobiliu rėžtis į sieną.
Veidų ekspertas: ką reiškia kvadratinis A. Valinsko veidas ir didelės buvusio N. Bunkės vyro šnervės?  (18)
2015 m. gegužės 15 d. 12:06
Šio sekmadienio LNK laida „Mes pačios“ domėsis veidoskaitos mokslu ir žiūrovus stebins Žydrūno Sadausko įžvalgomis apie Lietuvos žinomų charakterio bruožus.
Inga Filipovič: aš ne Bunkė, todėl prie manęs nesiklijuoja pašlemėkai  (31)
2015 m. gegužės 14 d. 14:27
Sakoma – „Negimk graži, gimk laiminga“, tačiau pastaruoju metu pramogų pasaulyje, o daugeliu atvejų net ir versle, gera išvaizda atveria ne vienas duris.
Naujas „Lietuvos balso“ sezonas – be I. Jankauskaitės ir R. Vilkončiaus  (48)
2015 m. gegužės 14 d. 10:16
LNK projektas „Lietuvos balsas“ šiemet pažėrė naujienų: praėjusią savaitę skelbta, kad į projekto mokytojos kėdę sėdasi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė , o šią – didžioji žinia, kad keičiasi muzikinio projekto Lietuvoje vedėjai. Ketvirtojo sezono vairas su šūkiu „ Meilė muzikai“ perduodamas radistams Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui.
T. Lagūnavičius aiškina, kaip kovoti su rutina santykiuose: yra tik vienas patarimas  (52)
2015 m. gegužės 13 d. 17:03
Psichologas Tomas Lagūnavičius jau kelias savaites LNK projekte “Paskutinis šansas” bando sutaikyti penkias ant skyrybų slenksčio atsidūrusias poras. Naujienų portalo DELFI skaitytojams, jis pasakoja, kas nutinka, kai santykiai tampa rutina ir rožiniai akiniai nukrenta.
A. Karpavičius užsipuolė porų terapijos psichologą  (3)
2015 m. gegužės 13 d. 15:29
Šio trečiadienio vakarą 20.20 val. LNK projekto „Paskutinis šansas“ dalyvių lauks staigmena. Ar jų žodžiai atitinka tai, ką jie iš tikrųjų jaučia, psichologas Tomas Lagūnavičius aiškinsis talkinamas balso analizės ekspertės Laurinos Todesaitės.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459