LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Madingo Vilniaus klubo šeimininkas: apie stebuklą vėl išmokti vaikščioti ir kas gydo geriau už vaistus  (13)
2016 m. vasario 6 d. 12:45
Matas Puodžiūnas - vienas iš su trenksmu prieš metus į Vilniaus naktinį gyvenimą įsiveržusios naujos pasilinksminimo vietos, pavadinimu „Materialistė“, savininkų. Visuomet besišypsantis aktyvus vaikinas nei iš tolo neprimena vos dvidešimties procentų darbingumo lygį turinčio neįgaliojo, tačiau prieš daugiau nei septynerius metus jaunas vyras padarė lemtingą gyvenimo klaidą.
Deivis prakalbo apie tai, kada gyvenimas su žmona Renata tampa košmaru  (13)
2016 m. vasario 5 d. 14:39
Atlikėjų Deivio ir Renatos Norvilų šeima pagrįstai gali būti vadinama pavyzdine: atrodo, kad net ir bendri darbai ir kasdieniai rūpesčiai netemdo bendro poros gyvenimo. Tačiau namų be dūmų nebūna, ir šį šeštadienį LNK eteryje Deivis netikėtai paatviraus apie tai, kada gyvenimas su žmona tampa košmaru.
33-ąjį gimtadienį švenčianti Natalija Bunkė prisipažino, kad dėl amžiaus neišgyvena  (5)
2016 m. vasario 5 d. 12:52
Šio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis“ studijoje Lietuvos scenos žvaigždės ir politikai atskleis, ar sunku gyventi, kai tavo sesė ar brolis yra tavo nuožmus konkurentas. Laidoje kartu pasirodysiančios Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova prisimins, kad buvo laikas, kai seserys net nebendravo. Dabar moterys sako, kad tuo metu suveikė ambicijos, dėl ko ir kilo konfliktas.
Su globos namuose esančiais ŽIV ir hepatitu užsikrėtusiais vaikais darbuotojos bendrauja dėvėdamos pirštines ir apsaugines kaukes  (99)
2016 m. vasario 5 d. 08:20
Švenčionėlių vaikų globos namuose jau dvi savaites gyvena ŽIV ir hepatitu C užsikrėtę mažamečiai. Kaip ketvirtadienį pranešė LNK žinios, globos namų darbuotojai, bijodami užsikrėsti, naudoja gumines pirštines ir kaukes, dezinfekuoja patalpas.
Agnė Jagelavičiūtė tapo pajuokos objektu  (18)
2016 m. vasario 4 d. 16:28
Šį ketvirtadienio vakarą „Info TV“ kanalo humoro laidoje „Dviračio šou“ - madų naujienos. Socialiniuose tinkluose kilo stiliaus karas. Agnė Jagelavičiūtė sukritikavo Astos Valentaitės pasirinkimą į M.A.M.A. apdovanojimus ateiti su juoda suknele. A. Valentaitė tuoj pat atsikirto, kad pati geriau nusimano, ką ir kaip rengtis.
Stano Beatai Nicholson ir jos scenos partneriams rėžė iš peties: jūs gal apsirūkę?  (36)
2016 m. vasario 4 d. 14:07
LNK „Žvaigždžių duetai“ tapo populiariausia praėjusios savaitės laida Lietuvoje. Ją sekmadienio vakarą stebėjo daugiau nei 760 tūkst. žiūrovų. Šį sekmadienį taip pat netrūks geros nuotaikos, puikių pasirodymų ir intrigos.
Astrologės Palmiros prognozės Lietuvai: buvimas geraširdžiais krikščionimis atsisuks prieš mus  (26)
2016 m. vasario 4 d. 00:00
Nors jau prieš mėnesį sutikome ugninės beždžionės metus, pagal kinų kalendorių naujieji metai prasidės vasario 8-ąją. Todėl skirtingų sričių specialistai vėl skuba pateikti savo prognozes, kokių metų galime tikėtis.
R. Sinkevičius pasakė, kiek uždirbdavo „Achemoje“  (52)
2016 m. vasario 3 d. 18:36
Rimantas Sinkevičius šio vakaro laidoje KK2 atskleis, kad dirbamas „Achemos“ bendrovėje per mėnesį uždirbdavo ir apie 40 tūkstančių litų.
Tituluota gražuolė Simona Burbaitė išdavė savo puikios išvaizdos paslaptį
2016 m. vasario 3 d. 10:21
Tituluota gražuolė ir žinomas modelis Simona Burbaitė pasitaikius progai nevengia paskatinti ir kitus pradėti sveikai gyventi: subalansuotai maitintis, harmoningai mąstyti, nevengti pajudėti.
Stano užkliuvo Vaidos Genytės krūtinė  (9)
2016 m. vasario 2 d. 23:53
Antradienio vakarą surengtame LNK šou „ Žvaigždžių duetai “ filmavime vyravo meilės tema – poros televizijos žiūrovams bei vertinimo komisijos nariams pristatė specialius numerius, sukurtus įsimylėjėlių dienai.
„Žvaigždžių duetų“ scenoje Radžis su Laisva išpildė keistą komisijos norą  (108)
2016 m. vasario 2 d. 21:01
Po ilgos pertraukos į eterį sugrįžęs projektas „ Žvaigždžių duetai “ nustebino ne tik didžiuliu žiūrovų susidomėjimu, bet ir pirmąja netektimi. Pirmoji projektą paliko atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia su partneriu Timūru Augucevičiumi. Ketvirtosios laidos filmavime taip pat nestigo staigmenų, vieną jų projekto lyderiams Radžiui ir Laisvai pateikė komisija.
Iš patiklių moterų gyvenantis „Alfonsas“ Artūras: moterys turi susimokėti už bendravimą su manimi  (103)
2016 m. vasario 2 d. 15:37
Šio antradienio LNK laidoje „Yra, kaip yra“ 17.15 val. patyręs moterų viliotojas bei iš jų pinigus sugebantis išvilioti Artūras pasakos, kokias sumas pinigų jam duoda moterys ir kokiais metodais tai jis daro. Artūro teigimu, kad moterys turi susimokėti už bendravimo su juo malonumą.
Lietuvos alfonsas papasakojo apie savo „verslą”  (9)
2016 m. vasario 2 d. 15:34
Šio antradienio LNK laidoje „Yra, kaip yra“ patyręs moterų viliotojas bei iš jų pinigus sugebantis išvilioti Artūras pasakos, kokias sumas pinigų jam duoda moterys ir kokiais metodais tai jis daro. Artūro teigimu, kad moterys turi susimokėti už bendravimo su juo malonumą. Tačiau šiuo metu vyrui yra iškelta net 12 baudžiamųjų bylų, tarp nukentėjusiųjų yra netgi vyro mama su tėvu.
Sėkmingai emigravę žmonės: Ispanijoje gyvenančios lietuvės darbuotojai algomis nesiskundžia – gerai moka  (2)
2016 m. vasario 2 d. 13:14
Ispanijoje gyvenanti Monika Adomonienė – puikus pavyzdys, kad emigravę žmonės gali būti sėkmingi ir svečioje šalyje. Moteris Olula del Rio miestelyje turi savo barą, kuris lūžta nuo klientų.
Ilgus metus kompleksą jaučianti I. Stasiulytė: supratau, kad reikia susidraugauti su savimi  (10)
2016 m. vasario 2 d. 12:42
Nors šį sekmadienį „Žvaigždžių duetus“ ir paliko pirmoji pora – Mia ir Timūras Augucevičius – jų vieta ilgam tuščia neliks. Paaiškėjo, kad prie projekto prisijungs nauja pora – aktorė Ineta Stasiulytė bei grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys. Abu „Žvaigždžių duetų“ scenoje pasirodys jau ateinantį sekmadienį.
A. Maldeikienė. Je suis Šalaševičiūtė  (251)
2016 m. vasario 2 d. 10:49
Lietuvoje stiprėja baisi tendencija, praėjusią savaitę virtusi absurdu.
Kūdikystės nuotrauka pasidalinusi R. Mikelkevičiūtė: tokio milžiniško glėbio reikia kiekvienam vaikui  (32)
2016 m. vasario 2 d. 10:35
Neseniai sūnaus Jono Antano susilaukusi televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė su gerbėjais pasidalino savo vaikystės nuotrauka. Joje įamžinta ne tik ji, bet ir labai mylimas senelis, kurio garbei ir pavadino sūnų. Nuotraukos garsiai moteriai sukėlė daug sentimentų: „Negaliu patikėti, kad tai aš! Kaip ir kodėl taip greitai bėga laikas?“
„Žvaigždžių duetuose“ - netikėtas Mios fiasko  (16)
2016 m. vasario 1 d. 00:56
Sekmadienio vakarą legendinio LNK projekto „ Žvaigždžių duetai “ dalyviai susidūrė su pirmuoju išlikimo vakaru, o viena iš porų turėjo atsisveikinti su projektu.
Lietuviškos televizijos vis daugiau kalba rusiškai: siužetai šokiruoja  (1705)
2016 m. sausio 30 d. 14:25
Valytoja Polia – praktiškai pagrindinis žmogus prokuratūroje. Gydytoja bėga pas būrėją pagalbos, kad ši atkerėtų anūkę – ir tai pavyksta! Vyrukas netyčia nusidažo plaukus raudonai – juoko pusvalandžiui. O visa esybe vadui Stalinui atsidavę čekistai gelbsti jo gyvybę. Jei pagal rusišką produkciją lietuviškuose TV kanaluose bandytume iššifruoti Rusiją, ji – banditų, būrėjų, humoristų ir už savo vadus gyvybę atiduoti galinčių patriotų šalis. Jai propaguoti Lietuvos televizijos darbo dienomis skiria per 26 valandas, kai kurios – apie pusę savo eterio laiko.
Didžiojoje scenoje uždainavusi B. Nicholson namuose už tai komplimentų nesulaukia  (50)
2016 m. sausio 30 d. 12:30
Kulinarė, knygų autorė ir verslininkė Beata Nicholson yra tikra maksimalistė – šįmet moteris nutarė sau mesti naują iššūkį, ir uždainuoti kartu su profesionalais legendiniame LNK projekte „ Žvaigždžių duetai “. Jau rytoj Beata kartu su grupe „Du Donatai“ antrą kartą lips į sceną ir kovos dėl komisijos ir žiūrovų balsų. Nors patikėti ir sunku, tačiau žavioji kulinarė sako, kad prieš pirmąjį pasirodymą vos galėjo suvaldyti jaudulį. Daugiau apie „Žvaigždžių duetų“ užkulisius – iš pačios B. Nicholson lūpų.
M.A.M.A. hitai: besipuikuojant ant raudono kilimo Manto Stonkaus ranka nuslydo sutuoktinės užpakaliuku  (16)
2016 m. sausio 30 d. 02:43
Pastaruoju metu itin išpopuliarėjusio aktoriaus, humoristo ir televizijos laidų vedėjo Manto Stonkaus pasirodymas ant raudono kilimo, rodos, turėjo tapti tradicine santūria duokle fotoreporteriams. Tačiau Mantas nebūtų vienas geriausią humoro jausmą turinčių plungiškių, jei šių kelių minučių nepaverstų kažkuo įsimenančiu.
Radny kłajpedzkiego samorządu ze wstążką św. Jerzego  (16)
2016 m. sausio 29 d. 16:32
Prezes kłajpedzkiego oddziału Związku Rosjan Litwy Wiacesław Titow oraz radny Samorządu m. Kłajpedy rozgniewał swoich kolegów - polityków, kiedy na obrady samorządu przyszedł z przypiętą wstążką św. Jerzego.
Baigti skirstyti Lietuvos sporto pinigai: paskelbtas geriausių pareiškėjų sąrašas  (11)
2016 m. sausio 29 d. 13:55
Lietuvos sporto pasauliui paskelbta kas ir kiek gaus valstybės pinigų iš Kūno Kultūros ir Sporto rėmimo fondo 2016 m: (KKSRF) taryba baigė skirstyti 2016 m. fondo biudžeto lėšas. Iš viso 370 projektų finansavimui paskirstyta 2,51 mln. eurų.
Po sūnaus gimimo į televizijos eterį R. Mikelkevičiūtė grįžta su ypatinga misija  (75)
2016 m. sausio 29 d. 11:37
Po sūnaus gimimo į televizijos eterį Rūta Mikelkevičiūtė grįžta su ypatinga misija. Žiūrimiausių laidų veidas kartu su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir LNK programų vedėjais dalyvauja nacionalinėje akcijoje „ Vasario 16 -ąją švęsk linksmai ir išradingai“.
Tūkstančius sekėjų turintys broliai: sėkmė prasideda nuo pomėgių
2016 m. sausio 29 d. 09:07
Dažnas suka verslo planą mąstydamas, ką pasiūlyti vartotojams, kaip jiems įtikti ir pamaloninti. Vis dėlto sėkmė greičiausiai aplanko tuos, kurie pradeda ne nuo pelno, o nuo to, kas juos veža ir kelia šypseną. „Kuriam tai, kas mums patinka“, – sako „sTimoMedia“ tinklaraščio sumanytojai Artūras (23 m.) ir Miroslavas (24 m.).
Klaipėdos tarybos posėdyje kilo erzelis dėl Georgijaus juostele pasidabinusio politiko  (1161)
2016 m. sausio 28 d. 20:16
Lietuvos rusų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Viačeslavas Titovas supykdė kolegas miesto politikus, kai ketvirtadienį savivaldybės tarybos posėdyje pasirodė pasidabinęs Georgijaus, vadinamąja koloradine, juostele.
Simonai Nainei ir Žygiui Stakėnui problemų scenoje ėmė kelti jausmai vienas kitam  (7)
2016 m. sausio 28 d. 13:55
Sekmadienį į LNK eterį sugrįžusio legendinio projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyviai šiuo metu gyvena įtemptu repeticijų ritmu, ir kiekviena pora turi įveikti vis kitokius iššūkius. Atlikėja Simona Nainė neslėpė, kad sulaukusi pasiūlymo dalyvauti viename iš įspūdingiausių muzikinių projektų Lietuvoje, sutiko ilgai nesvarsčiusi. Lygiai taip pat Simona džiaugėsi ir sužinojusi, kad dainuos kartu su laidų vedėjų Žygiu Stakėnu, tačiau pora jau ne pirmą kartą užsimena apie jiems kylančią problemą – pastangas suvaidinti tarpusavio meilę.
Sulaukusi skaudžios kritikos Mia kardinaliai pakeitė savo stilių  (22)
2016 m. sausio 27 d. 14:57
Atlikėjai Vilijai Pilibaitytei-Miai startas legendiniame LNK projekte „ Žvaigždžių duetai “ lengvas nebuvo. Šįmet ji dainuoja kartu su Timūru Augucevičiumi, tačiau po nuoširdaus poros prisistatymo pirmoje laidoje abu dalyviai išgirdo ir nemažai karčios komisijos kritikos. Vienas iš komisijos narių, mados ir stiliaus žinovas Eugenijus Skerstonas, netikėtai ėmėsi kritikuoti poros sceninį stilių, tiksliau – neteisingai parinktas Mios pėdkelnes.
Simona Nainė: visada taip – vyras prisišneka, o man tenka srėbti  (6)
2016 m. sausio 27 d. 12:50
Atlikėja Simona Nainė ir radistas, radijo bei televizijos laidų vedėjas Jonas Nainys neabejotinai yra viena mylimiausių porų Lietuvos pramogų pasaulio porų. Šįvakar Simona sužais ir Jono komandoje LNK humoro laidoje „Su cinkeliu“, tačiau merginos pasirodymas privers gerokai sunerimti laidos vedėją Mantą Stonkų.