LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

J. Bernatonis pažadėjo „išsklaidyti abejones“ dėl ryšių su statybų bendrove  (36)
2015 m. spalio 8 d. 14:41
Premjeras Algirdas Butkevičius sako sulaukęs teisingumo ministras Juozo Bernatonio pažado „išsklaidyti abejones“ dėl žiniasklaidos pranešimų apie sąsajas su valstybinius konkursus laiminčia statybų bendrove.
Plaukus dėl sergančių vaikų nusiskutusi I. Krivickaitė apie vaikystę: buvau žmogus našta  (8)
2015 m. spalio 8 d. 14:39
Ieva Krivickaite, vardas, kurį šiomis dienomis žino visi. Tai mergaitė, paaukojusi savo sveikus plaukus tam, kad atkreiptų visuomenės dėmesį į onkologinėmis ligomis sergančius ligoniukus ir surinktų 30 tūkst. eurų. Džiugi žinia: po to, kai Ievutė nusiskuto galvą ir akcija turėjo pasibaigti, ji įgavo dar didesnį pagreitį, žmonės nesustoja aukoti.
Dizaineriui A. Saaksui milijonus uždirba žirklės
2015 m. spalio 8 d. 13:32
Lietuvos madų ir grožio pasaulį drebina netikėtas svečias – „KK2 penktadienio“ laidoje lankosi žymusis žirkliarankis Adamas Saaksas. Šis vaikinas žirklėmis stebuklus kuria jau trylika metų. Adamas – milijonierius, dirba su tokiomis gražuolėmis kaip Carmen Electra ar Heidi Klum . Tačiau Adamas sako, kad milijonas dolerių nėra daug. „Tai toks mažas žodis. „Milijonierius“ skamba kaip kokie 1920-ieji. Milijonas visai nedaug šiais laikais“.
A. Timašiova sulaukė komentarų dėl aukšto spiegiančio balso
2015 m. spalio 8 d. 12:07
Praėjusį sekmadienį LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ debiutavo Alvita Timašiova. Dėl savo pomėgio kantri stiliui ji iškart buvo praminta laukinių vakarų mergaite. Deivio ir Renatos mokinė prisipažįsta, jog po pasirodymo sulaukė įvairių komentarų – vieniems užkliuvo jos judesiai, kitiems netrukdė ir aukštas spiegiantis balsas.
Žiaurias patyčias išgyvenęs „Lietuvos balso“ dalyvis uždainuos prieš visą Lietuvą
2015 m. spalio 8 d. 11:20
Muzika – gydo. Tai pasakytų ne vienas gyvenime su sunkumais susidūręs atlikėjas. LNK muzikinio projekto „Lietuvos balso“ dalyvis Klaudijus mokyklą prisimena kaip blogiausią košmarą. Ten jis patyrė bendraklasių žiaurias patyčias dėl balso: „Manau, pagrindinė priežastis – mano balsas. Jis jiems atrodė plonas ir labai nepatiko.“
Metų automobilio rinkimuose – ir elektromobilis  (2)
2015 m. spalio 7 d. 17:27
Kiekvieną dieną vis didesnį pagreitį įgauna lapkričio 3-ąją prasidėsiančio tradicinio konkurso „ Metų automobilis 2016 “ smagratis.
Neregė „Lietuvos balso“ dalyvė: „Aklumas - tokia smulkmena“
2015 m. spalio 7 d. 11:03
Jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ žiūrovai išgirs išties širdį virpinančias istorijas. Čia nesvarbu, kaip tu atrodai ir kiek tau metų, čia svarbiausia tavo balsas. Būtent juo projekto žiūrovus ir mokytojus stengsis užburti neregė Vaida.
R. Spalinskui yra tekę persirengti moterimi  (1)
2015 m. spalio 7 d. 10:47
LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ mokytojai Aklųjų perklausų metu nemato dalyvio – girdi tik jo balsą! Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Rokas Spalinskas buvęs Deivio Norvilo kolega. Tačiau projekte mokytojas nepažino savo bičiulio. Dabar R. Spalinskas Deivio ir Renatos komandoje, šiuo metu jis ruošia kovinę amuniciją Dvikovoms. O šiandien sutiko su DELFI skaitytojams papasakoti apie savo darbą, pomėgius ir didžiausius iššūkius jame. O kartą jam yra tekę net persirengti moterimi!
K. Brazauskienė svarsto galimybę bylinėtis  (344)
2015 m. spalio 6 d. 19:27
Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė teigia neketinanti kraustytis į butą Vilniaus Antakalnio rajone, ji tikisi ir toliau gyventi rezidencijoje Turniškėse , pranešė LNK Žinios.
P. Noreiką gerai dainuoti įpareigoja pavardė
2015 m. spalio 6 d. 12:49
„Lietuvos balso“ dalyviui Pauliui Noreikai Aklosios perklausos sukėlė, išties, nemažai streso! Vaikinui D. Montvydas atsisuko tik skambant paskutiniams dainos „Strangers in the Night“ akordams. Frank Sinatra hitą atlikęs 21 metų jaunuolis nuo mažumės sulaukdavo klausimų apie bendrapavardį Virgilijų Noreiką: „Visi sakydavo, jog esu jo anūkas. Bet mes jokių giminystės ryšių neturime.“
Vos 30 kilogramų sveriančią merginą susargdino stresas  (6)
2015 m. spalio 6 d. 12:45
Antradienio popietę 17.15 val. LNK laidoje „Yra kaip yra“ grožio ir mitybos specialistai kalbės apie lieknumo kultą, kuris, dažnu atveju, gali negrįžtamai sužaloti žmogaus organizmą.
Sumuštas sportininkas R. Jokubauskas laukia dar vienos operacijos  (8)
2015 m. spalio 6 d. 12:13
Raimundas Jokubauskas - vienas perspektyviausių Lietuvos fitneso sportininkų. Vaikinas išgarsėjo Lietuvoje ir visoje Europoje , kuomet per šešis mėnesius numetė keturiasdešimt kilogramų svorio. Tačiau neseniai Raimundą ištiko tragedija – jis buvo žiauriai sumuštas.
Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė, kiek kilogramų liko jai sutirpdyti  (24)
2015 m. spalio 5 d. 18:07
Vos prieš pusantro mėnesio sūnaus susilaukusi grupės „Naujos pupytės“ įkūrėja Oksana Pikul – Jasaitienė pirmą kartą ryžosi įsileisti filmavimo kameras į savo prabangius namus Vilniaus pakraštyje.
Donatas Montvydas ryžosi pavojingam flirtui  (3)
2015 m. spalio 5 d. 17:37
Vakar praūžė profesionaliausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ antrosios Aklosios perklausos, per kurias atsigriebė Rūta Ščiogolevaitė . Vakar ji savo komandą papildė net 3 talentais, kuriuos, galima sakyti, nugvelbė tiesiai iš po nosies D. Montvydui.
Dar viena Lietuvos popscenos gražuolė patyrė skyrybų kartėlį  (26)
2015 m. spalio 5 d. 17:01
Tragiškos meilės istorijos neapleidžia merginų grupės „Sirenos“ narių. Neseniai su sužadėtiniu išsiskyrė grupės lyderė Renata Klimaitytė . Panaši istorija aplankė ir kitą „Sirenų“ narę Alvydą Chmelevskytę . Alvyda ir Renata – geriausios draugės, tačiau taip sutapo, kad abi gražuolės turėjo išgyventi nepavydėtinas meilės istorijas bei vyrų išdavystes.
Muzikos pedagogas turi net asmeninę gerbėją  (1)
2015 m. spalio 5 d. 16:42
Šiandien visas pasaulis švenčia tarptautinę mokytojų dieną. LNK muzikiniam projektui „Lietuvos balsas“ ši diena ypač, nes turi net keturis kompetetingus mokytojus – muzikos legendą Aleksandrą Ivanauską-Farą, merginų numylėtinį Donatą Montvydą, scenos deivę Rūtą Ščiogolevaitę bei saldžiąją porelę Deivį su Renata. Be to, vakar projekte debiutavo muzikos pedagogas iš Šiaulių – Evaldas Vaikasas. „Dirbu muzikos mokytoju nuo rugsėjo“, - pokalbį pradeda Evaldas.
„Lietuvos balsas“ vėl nugalėjo „X faktorių“  (4)
2015 m. spalio 5 d. 16:00
Galingiausias šalies muzikinis projektas triuškindamas konkurentus ir toliau žiūrimiausias! Vakar vykusį galingiausią LNK muzikinį projektą „Lietuvos balsas“ stebėjo net 732 tūkst. žiūrovų!
R. Žilinskas: tėvas su viela mane prilupo taip, kad nuo kūno smuko oda  (30)
2015 m. spalio 5 d. 14:34
Rokas Žilinskas dėl bėdų su alkoholiu, kaip jis pats sako, yra pabuvojęs pačiame pragare. Kova su velnio lašais iki šiol nėra galutinai laimėta. Tačiau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. per LNK televizijos gyvenimo būdo žurnalą „Nuo.. Iki...“ garsus žurnalistas ir politikas itin atvirai kalbės ne tik apie patirtas gyvenimo duobes dėl alkoholio, bet ir pirmą kartą viešai papasakos apie patirtą jau mirusio tėvo smurtą ir visai nevaikiškus išgyvenimus, kai, būdamas vos penkerių, bandė apginti mamą nuo tėvo kumščių.
Rokas Žilinskas: „Tėvas su viela mane prilupo taip, kad nuo kūno smuko oda“  (10)
2015 m. spalio 5 d. 14:14
Rokas Žilinskas dėl bėdų su alkoholiu, kaip jis pats sako, yra pabuvojęs pačiame pragare. Kova su velnio lašais iki šiol nėra galutinai laimėta.
R. Ščiogolevaitė pasisakė apie vyrus: jeigu varo ant vienos – varys ir ant kitos!
2015 m. spalio 5 d. 12:38
Vakar praūžė profesionaliausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ antrosios Aklosios perklausos, per kurias atsigriebė R. Ščiogolevaitė. Vakar ji savo komandą papildė net 3 talentais, kuriuos galima sakyti nugvelbė tiesiai iš po nosies D. Montvydui.
24 kg per nėštumą priaugusi O. Pikul–Jasaitienė neatmeta galimybės kreiptis į plastikos chirurgus  (34)
2015 m. spalio 5 d. 11:45
Vos prieš pusantro mėnesio sūnaus susilaukusi grupės „ Naujos pupytės “ įkūrėja Oksana Pikul – Jasaitienė pirmą kartą ryžosi įsileisti filmavimo kameras į savo prabangius namus Vilniaus pakraštyje.
R. Ščiogolevaitė: o aš vaikinus atskleisti moku  (20)
2015 m. spalio 4 d. 19:04
Galingiausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Aklosios perklausos įgyja pagreitį! Net šešias savaites iš eilės televizijos žiūrovai turės progą išgirsti balsingiausius šalies atlikėjus. O iš jų atrinkti 48, kurie turės galimybę kovoti dėl „Lietuvos balso“ titulo!
Sunkia širdies liga persirgusi „Lietuvos balso“ dalyvė perkainojo gyvenimą  (5)
2015 m. spalio 4 d. 13:46
Jau šiandien 19:30 val. LNK muzikiniame projekte netrūks ne tik galingų balsų – bet ir dramatiškų gyvenimo istorijų, kurios apvertė dalyvių gyvenimus aukštyn kojom. Viena iš jų – 24 metų klaipėdietės Kathrin.
Iš Turniškių krapštomai K.Brazauskienei siūlo butą Antakalnyje  (509)
2015 m. spalio 3 d. 18:52
Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei pasiūlytas butas Vilniaus Antakalnio rajone, tačiau ji tikisi ir toliau gyventi rezidencijoje Turniškėse.
Į įžymybių vakarėlius sugrįžusi Gintarė Gurevičiūtė dėmesį traukė timpų išryškintu kojų grožiu  (113)
2015 m. spalio 3 d. 18:17
Iš Amerikos grįžusi LNK laidos „Bus visko“ vedėja Gintarė Gurevičiūtė jau buvo išsiilgta vakarėliuose šmirinėjančių fotografų, fiksuojančių šalies garsenybių spindinčio gyvenimo akimirkas. Tuo buvo galima įsitikinti naujų mados namų „Laura Daili Vilnius“ atidarymo proga surengtame vakarėlyje.
Žilvinas Grigaitis: išvaizda atidaro tas duris, kurių neatidaro protas  (27)
2015 m. spalio 2 d. 14:47
Verslininkas Žilvinas Grigaitis LNK laidoje „KK2 penktadienis“ tvirtins, kad išvaizda kartais gali atidaryti tas duris, kurių negali atverti protas.
Lithuanian parliament speaker hires new spokesman
2015 m. spalio 2 d. 14:16
Journalist Rosvaldas Gorbačiovas has become the advisor for public relations to the Lithuanian Parliament Speaker Loreta Graužinienė .
Vaidas Baumila: vėl vienišas ir apsuptas gandų  (15)
2015 m. spalio 2 d. 14:14
Šio sekmadienio LNK laida „Bus visko“ atvers duris į Vaido Baumilos širdį bei papasakos tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime. Daugelį metų buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų - nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio.
V. Baumila išsiskyrė su mylimąja  (84)
2015 m. spalio 2 d. 11:53
Šio sekmadienio LNK laida „Bus visko“ atvers duris į Vaido Baumilos širdį bei papasakos tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime. Daugelį metų buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų - nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio. Pagaliau prieš keletą mėnesių visai Lietuvai buvo pristatyta mergina. Tačiau Gintarės Gurevičiūtės , Simonos Albavičiūtės ir Vaido Baumilos pokalbis laidos metu apie Vaido meilę pakrypo netikėta linkme.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472