LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

Prabangios Ž. Stakėno atostogos: privatus lėktuvas, jachtos ir linksmybės vakarėlių saloje  (26)
2014 m. liepos 23 d. 12:09
„Pasas, plafkės ir tapkės“, - tiek apie būsimą povestuvinę kelionę žinojo Žygimantas Stakėnas. Populiarios LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėjas iš draugų vestuvių vakarėlio su kompanija buvo išskraidintas nežinoma kryptimi.
Šokiravo Rūtos Mikelkevičiūtės maisto racionas  (18)
2014 m. liepos 22 d. 12:20
„Taip nutinka žmogui, kuris daugybę metų dirba televizijoje,“ - juokiasi Rūta Mikelkevičiūtė, paklausta apie naujojo LNK sezono pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ laidos anonsą. Nors jį išvydus jį juoktis nesinori: pokalbių laidos naujo sezono anonsas labai jau makabriškas.
R. Mikelkevičiūtė pasigardžiuodama sukirto gėlės žiedą  (83)
2014 m. liepos 22 d. 11:46
„ Taip nutinka žmogui, kuris daugybę metų dirba televizijoje,“ - juokiasi Rūta Mikelkevičiūtė , paklausta apie naujojo LNK sezono pokalbių laidos „ Valanda su Rūta “ laidos anonsą. Nors jį išvydus juoktis nesinori. Nuostabiame Šešuolėlių dvaro kieme prie baltai puošto stalo sėdi moteris – pati Rūta.
A. Anušauskas: Lietuva gali uždrausti atvykti į šalį kai kuriems Rusijos atlikėjams  (118)
2014 m. liepos 21 d. 19:42
Latvijai priėmus sprendimą neapibrėžtam laikui įtraukti Rusijos popmuzikos atlikėjus Olegą Gazmanovą, Josifą Kobzoną ir Valerijos sceniniu vardu žinomą Alą Perfilovą į sąrašą asmenų, kuriems draudžiama atvykti į šalį, analogiškų veiksmų gali imtis ir Lietuva , teigia Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narys Arvydas Anušauskas .
Gintaro Rinkevičiaus žmonai - aktorystės aukštumos televizijos seriale  (6)
2014 m. liepos 21 d. 15:26
Penki sezonai Lenkijoje, trys milijonai žiūrovų kas savaitę ir tikri receptai, kurių laukia visa šalis. Visa tai – apie naująjį LNK serialą „Gyvenimo receptai“, kuris nuo naujojo LNK sezono bus kuriamas pagal tarptautinį scenarijų „Przepis na życie“.
Dėl A. Svarinsko laidotuvių negalėjo teisti L. Kedienės  (28)
2014 m. liepos 21 d. 13:47
Dėl monsinjoro Alfonso Svarinsko laidotuvių teismas pirmadienį negalėjo nagrinėti privataus kaltinimo bylos, iškeltos dviguba žmogžudyste įtariamo Drąsiaus Kedžio motinai Laimutei Kedienei.
G. Drukteinis: atrodome susirūpinę it „Al Kaidos“ atstovai, nepagalvojame, kad esame patys geriausi  (57)
2014 m. liepos 20 d. 10:38
Šokiruojančios nuomonės apie visus gyvenimo klausimus reiškėjas, žurnalistas, etiketo žinovas ir dar daugelio galų meistras Giedrius Drukteinis neslepia, jog jam patinka žarstyti išmintį, nors kai kam ji ir nebūna maloni.
1000 km lenktynių finišą vainikavo įspūdingas koncertas  (60)
2014 m. liepos 19 d. 19:38
Šeštadienio vakarą jubiliejinių, jau penkioliktąjį kartą vykstančių 1000 km lenktynių finišą vainikavo įspūdingas LNK koncertas, kuriame savo dainas gausiai susirinkusiems žiūrovams dovanojo ryškiausios šalies grupės bei atlikėjai.
B. Vanagas po kvalifikacijos: laukia ilgos lenktynės  (3)
2014 m. liepos 18 d. 22:17
Penktadienį Palangoje vykusių 1000 km lenktynių kvalifikacinių važiavimų metu išaiškėjo dalyvių starto pozicijos rytojaus varžyboms. Pirmajame trejetuke – du „Radical“ bei „Aquila“ automobiliai. Nugalėtojų titulą ginsianti „General Financing–STIHL“ komanda ryt startuos iš ketvirtos vietos.
Žvaigždžių lenktynėse - ir gražuolė Gintarė Gurevičiūtė  (28)
2014 m. liepos 18 d. 19:58
Penktadienio vidurdienį „1000 km lenktynių“ trasą, tiksliau – labai mažą jos atkarpą, okupavo gerai pažįstamos, TV žiūrovų pamėgtos LNK žvaigždės, kurios vėl išmėgino jėgas po poros metų pertraukos į didžiųjų lenktynių programą sugrįžusiose LNK žvaigždžių drag‘o lenktynėse.
Žvaigždžių lenktynėse D. Zvonkus nusileido būsimai žmonai: reikia pradėti pratintis  (1)
2014 m. liepos 18 d. 18:08
1000 kilometrų lenktynių trasoje rytoj vyko LNK Žvaigždžių lenktynės, Rolandas Vilkončius, Gintarė Gurevičiūtė, Agnė Zacharevičienė, Viktoras Jakovlevas, Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Su savo būsima žmona Katažina Niemycko lenktyniauti teko kompozitoriui Deivydui Zvonkui.
LNK žvaigždžių „drago“ karalius – R. Vilkončius, karalienė – G. Gurevičiūtė
2014 m. liepos 18 d. 17:16
Penktadienio vidurdienį 1000 km lenktynių trasą, tiksliau – labai mažą jos atkarpą, okupavo gerai pažįstamos, TV žiūrovų pamėgtos LNK žvaigždės, kurios vėl išmėgino jėgas po poros metų pertraukos į didžiųjų lenktynių programą sugrįžusiose LNK žvaigždžių „drago“ lenktynėse.
Mergvakarį atšventusi K. Niemycko: savijauta nekokia  (30)
2014 m. liepos 18 d. 15:37
Trečiadienį mergvakarį su būriu geriausių bičiulių atšventusi grupės „ Pop Ladies “ narė Katažina Niemycko lankėsi LNK Žvaigždžių lenktynėse, kur jai teko varžytis ne tik su būriu kolegų, bet ir savo būsimu vyru Deivydu Zvonkumi.
D. Zvonkus nusileido būsimai žmonai: reikia pradėti pratintis  (19)
2014 m. liepos 18 d. 14:06
1000 km lenktynių trasoje vyko LNK Žvaigždžių lenktynės, kuriose sudalyvavo  Rolandas Vilkončius , Gintarė Gurevičiūtė , Agnė Zacharevičienė , Viktoras Jakovlevas, Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius . Su savo būsima žmona Katažina Niemycko lenktyniauti teko kompozitoriui Deivydui Zvonkui.
R. Mackevičių pajūryje pasitiko išsiilgusi žmona Ieva su sūnumi Motiejumi  (43)
2014 m. liepos 17 d. 18:48
Iš Vilniaus pro Kauną ir Klaipėdą riedėjęs naujos LNK laidos „Norim dar! – su Radistais“ autobusas pasiekė finalinę stotelę – Palangą. Po visą Lietuvą keliavusius „radistus“ pajūryje pasitiko ne tik gausus būrys gerbėjų, gyvas orkestras, bet ir išsiilgę šeimos nariai.
Agneta Gabalytė fotografų dėmesį traukė savo vasaros stiliuku  (56)
2014 m. liepos 17 d. 15:38
Rudenį LNK eterį eterį pasieksiantis naujas projektas „Norim dar!“, kurį ves žodžio kišenėje neieškančių „radistų“ duetas Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys, televizijos žiūrovams žada ne vieną staigmeną. Tačiau projekto dalyvių išlydėtuvės į pajūrį, kur naujo projekto vedėjai ketina rimtai užsukti bytą , ne itin nusisekė.
J. Nainiui ir R. Mackevičiui – pramogų diena ant ratų  (10)
2014 m. liepos 17 d. 13:11
LNK televizijos žvaigždės, orkestras, duona ir druska, milžiniškomis nuotraukomis apklijuotas aukščiausios klasės, ką tik į Lietuvos rinką pasiekęs autobusas ir siautulys jame, Vilniaus ir Kauno, Klaipėdos aikštės, Basanavičiaus gatvė Palangoje su siautulingu vakarėliu ir ekstremalūs išbandymai – taip šiandien pristatytas naujausias LNK rudens projektas „Norim dar! – su Radistais“.
Kerinčio grožio nuotraukos iš LNK naujojo sezono užkulisių  (52)
2014 m. liepos 16 d. 12:26
Į 2014/2015 metų naująjį sezoną LNK televizija žengia lydima didžiausių vaizdo, garso ir stiliaus profesionalų - „Sidabrinės gervės“ laureato, režisieriaus Igno Miškinio, elektroninės muzikos pasaulyje dievinamo Mario Basanovo ir ką tik knygą apie stilių parašiusios stiliaus guru, „Kukla Beauty Box“ įkūrėjos Agnės Gylytės.
TV užkulisiuose – pudros debesys ir plaukų lako gūsiai  (1)
2014 m. liepos 16 d. 10:47
Į 2014/2015 metų naująjį sezoną LNK televizija žengia lydima didžiausių vaizdo, garso ir stiliaus profesionalų - „ Sidabrinės gervės “ laureato, režisieriaus Igno Miškinio, elektroninės muzikos pasaulyje dievinamo Mario Basanovo ir ką tik knygą apie stilių parašiusios stiliaus guru Agnės Gylytės.
Anonso filmavimo metu žirgas komandai pateikė nemalonią staigmeną  (22)
2014 m. liepos 15 d. 16:17
Antradienį sostinėje vyko naujojo LNK projekto „Norim dar! – su „ Radistais !“ filmavimo darbai ir fotosesija. Didžiosios LNK rudens premjeros vairas patikėtas populiariems radijo laidų vedėjams ir didžėjams Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui.
Įvaizdį pakeitusi I. Valinskienė atjaunėjo bene dešimčia metų  (240)
2014 m. liepos 15 d. 12:14
Populiari dainininkė ir filmų garsintoja, buvusi parlamentarė Inga Valinskienė nuo rudens vėl bus matoma LNK eteryje. Kartu su vyru Artūru Valinsku moteris užims raudonąsias muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojų kėdes.
Pavydėtinai sulysusi K. Nemycko: meilė duoda jėgų ir noro keistis  (322)
2014 m. liepos 14 d. 16:34
Pirmadienio rytą LNK televizijos muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojai rinkosi į specialią naujojo sezono fotosesiją Vilniaus Teatro arenoje. Ryškiausiai tarp susirinkusių žvaigždžių spindėjo trumpute raudona suknele pasipuošusi dainininkė Katažina Nemycko. Su pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI skaitytojais moteris sutiko pasidalinti savo tobulos figūros paslaptimis.
1000 km lenktynių dalyviai jau renkasi į Palangą  (18)
2014 m. liepos 14 d. 14:00
Savaitgalį Palangoje startuos tradicinės „1000 km” lenktynės. Šiuo metu – pats pasiruošimo grandiozinėms lenktynėms įkarštis, o į pajūrį pradeda rinktis pirmieji dalyviai.
Katažina Nemycko pademonstravo visų moterų svajonių kojas  (127)
2014 m. liepos 10 d. 17:01
Daug Lietuvos gražuolių turi dailias kojas, tačiau kokiomis gali didžiuotis prodiuserio Deivydo Zvonkaus būsima žmona Katažina Nemycko, pavydėtų daugelis dailiosios lyties atstovių.
Prieš artėjančias vestuves K. Nemycko ir D. Zvonkus ryžosi dar vienam iššūkiui  (4)
2014 m. liepos 10 d. 16:10
Vasariškai karštą ketvirtadienį prieš pietus „Le Meridien“ viešbučio restorane ant vandens buvo pristatytos į „ 1000 kilometrų lenktynes“ po kelerių metų pertraukos grįžtančios LNK „Žvaigždžių lenktynės “. Vasariškai pasipuošę LNK veidai pristatė lenktynių automobilius, organizatoriai - lenktynių eigą.
Apnuoginusi pilvuką G. Gurevičiūtė parodė savo auskarą bamboje  (37)
2014 m. liepos 10 d. 14:49
Ketvirtadienio popietę „La Meridien“ viešbučio „Bora Bora“ restorane ant vandens vyko „1000 km lenktynių“ pristatymas, kuriame po kelerių metų pertraukos kartu grįžta ir LNK „Žvaigždžių lenktynės“.
Stiliaus dvikova: kuriai garsenybei seksualūs šortai tinka labiau?  (92)
2014 m. liepos 10 d. 14:48
Ketvirtadienį prieš pietus buvo pristatytos į „1000 kilometrų lenktynes“ po kelerių metų pertraukos grįžtančios LNK „Žvaigždžių lenktynės“ bei jose dalyvausiantys šio televizijos veidai.
A. Zacharevičienę vakarėlio metu ištiko moteriška nesėkmė  (66)
2014 m. liepos 10 d. 11:45
Vasariškai karštą ketvirtadienį prieš pietus „Le Meridien“ viešbučio restorane ant vandens buvo pristatytos į „1000 kilometrų lenktynes“ po kelerių metų pertraukos grįžtančios LNK „Žvaigždžių lenktynės“. Vasariškai pasipuošę LNK veidai pristatė lenktynių automobilius, organizatoriai – lenktynių eigą. Jose dalyvaus ir žavingoji LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė .
Prieš artėjančias vestuves K. Nemycko ir D. Zvonkus ryžosi dar vienam iššūkiui  (25)
2014 m. liepos 10 d. 11:13
Vasariškai karštą ketvirtadienį prieš pietus „Le Meridien“ viešbučio restorane ant vandens buvo pristatytos į „1000 kilometrų lenktynes“ po kelerių metų pertraukos grįžtančios LNK „Žvaigždžių lenktynės“. Vasariškai pasipuošę LNK veidai pristatė lenktynių automobilius, organizatoriai - lenktynių eigą.