LNK

LNK arba Laisvas ir nepriklausomas kanalas – komercinis televizijos kanalas. LNK kanalas yra transliuojamas visoje Lietuvoje nuo 1995 m. gegužės 5 d. LNK kanalu transliuojamos įvairios pramoginės, informacinės laidos, vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai filmai, serialai.

V. Stundys. Švietimas: jei nežinai, ko nori, visai nesvarbu, kur eini  (15)
2015 m. rugsėjo 1 d. 07:52
Markas Tvenas yra pasakęs kiek kitaip: jei nežinau, kur einu, tai kaip sužinosiu, kad jau atėjau. Tai ne tik žmogaus situacijos dėsnis – siekiai, tikslai formuoja veiksmą.
Sijoną vilkinti Asta Baukutė eteryje pakilo nuo kėdės pirštais vos pridengdama savo tarpukojį  (15)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 17:48
Tai, kad aktorė, buvusi Seimo narė Asta Baukutė nevengia elgtis ir kalbėti atvirai, jokia paslaptis. Vis dėlto pirmosios LNK laidos „Su cinkeliu“ filmavimo metu ji nustebino net ir prie visko pratusius savo eterio kolegas.
„Lietuvos balso“ nugalėtoja pristato antrąjį singlą  (3)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 16:34
Jau šventiniame LNK sezone netrukus ketvirtąkart startuosiančio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ kūrybinė komanda gali didžiuotis visų projekto sezonų nugalėtojais – čia išgarsėjo ir sėkmingai muzikines karjeras tęsia atlikėjas Paulius Bagdanavičius, talentingoji Julija Jegorova ir pernai projektą laimėjusi tuomet dar šešiolikmetė Justina Budaitė.
Darius Songaila pirmą kartą atvirai apie žlugusią santuoką, dvynius ir naują meilę  (9)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 16:29
Dešimt metų trukusi santuoka, pasibaigusi skyrybomis, nusiteikimas daugiau niekada nevesti, Lietuvoje netikėtai sutikta nauja meilė ir gimę dvyniai – garsaus krepšininko Dariaus Songailos gyvenimas per pastaruosius penkerius metus, rodos, apvirto aukštyn kojomis.
Natalija Bunkė pribloškė kaimietišku aprangos stiliumi  (20)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 15:35
Atlikėja Natalija Bunkė šį mėnesį paniro į aktorystę – žinoma moteris nusifilmavo net dviejuose muzikiniuose filmuose. Pasakoje „Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ jai po kojomis krito visi žaviausi estrados karalystės princai, o jau šį sekmadienį LNK žiūrovai N. Bunkę išvys filme „Didžioji derliaus šventė“.
Britų „X faktoriuje“ D. Virbilaitė patyrė didžiulę gėdą: taip, aš susimoviau  (176)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 14:53
Šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenanti dainininkė Donata Virbilaitė savo jėgas išbandė viename didžiausių šalies muzikinių projektų „X Faktorius“ . Deja, jaunai moteriai pasirodymas atrankoje baigėsi nesėkme.
D. Songaila: pirmą kartą atvirai apie žlugusią santuoką, dvynius ir naują meilę  (19)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 14:32
Dešimt metų trukusi santuoka, pasibaigusi skyrybomis, nusiteikimas daugiau niekada nevesti, Lietuvoje netikėtai sutikta nauja meilė ir gimę dvyniai – garsaus krepšininko Dariaus Songailos gyvenimas per pastaruosius penkerius metus, rodos, apvirto aukštyn kojomis.
Kuris įvaizdis N. Bunkei tinka labiau – princesės ar melžėjos?  (68)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 13:57
Atlikėja Natalija Bunkė šį mėnesį paniro į aktorystę – žinoma moteris nusifilmavo net dviejuose muzikiniuose filmuose. Pasakoje „ Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ jai po kojomis krito visi žaviausi estrados karalystės princai, o jau šį sekmadienį LNK žiūrovai N. Bunkę išvys filme „Didžioji derliaus šventė“.
B. Nicholson gimtadienio pietus surengė naujoje kulinarinėje erdvėje  (28)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 12:45
Paskutinę kalendorinę vasaros dieną laidos „ Beatos virtuvė “ vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson ne tik švenčia 36-ąjį savo gimtadienį, bet ir pristatė naują savo laidos erdvę.
V. Laučius. „Nebūk kaip DELFI“  (183)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 10:09
Labai seniai, kai šiandieniai abiturientai dar nemokėjo skaityti ir rašyti (tiesa, daugelis ir dabar nemoka), viena partija nusamdė du liūdno vaizdo žinovus, kurie turėjo padėti jai nugalėti per rinkimus. Vienas iš jų buvo aukštas ir liesas, kaip Don Kichotas Lamančietis, o kitas – mažas ir apvalus, kaip Sančas Pansa.
Štai kaip atrodė televizijos laidų vedėjai, kai jiems buvo 20 metų  (4)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 02:52
LNK televizija naująjį sezoną pasitinka švęsdama 20-ies metų jubiliejų. Sunku įsivaizduoti, kas yra du dešimtmečiai televizijai. O ką veikė mylimi LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20? Kokie jie buvo ir apie svajojo?
Gedimino prospekte dūgs „Sostinės dienos”  (34)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 16:32
Pirmąjį rugsėjo savaitgalį pagrindinę Vilniaus miesto arteriją – Gedimino prospektą – užlies nesusikaičiuojama gausybė renginių ir pramogų. Nuo Katedros iki pat Lukiškių aikštės ir jos prieigų mėgausimės nemokamais koncertais, spektakliais, literatūriniais pasirodymais, žaidimais ir, žinoma, gurmaniškais skanėstais. „Dūzgiančio prospekto“naujiena – „Dizaino skveras“, kuriame rankų darbo kūrinius pristatys per pusšimtis ryškiausių Lietuvos dizainerių. O Lukiškių aikštėje įrengtas atrakcijų parkas kilstels mažuosius šventės lankytojus virš žemės. Tiesiogine to žodžio prasme.
LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20: dirbo valytojais, studijavo teisę, vaidino teatre
2015 m. rugpjūčio 28 d. 15:17
LNK televizija naująjį sezoną pasitinka švęsdama 20-ies metų jubiliejų. Sunku įsivaizduoti, kas yra du dešimtmečiai televizijai. O ką veikė mylimi LNK laidų vedėjai, kai jiems buvo 20? Kokie jie buvo ir apie svajojo?
Mantą Stonkų filmavimuose ištiko gėdinga vyriška nesėkmė  (56)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 14:24
Trečiadienio popietę LNK studijoje šurmuliavo princesės ir princai, nes vyko muzikinės pasakos „Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ filmavimai.
G. Žiemelio planas Rusijoje virsta realybe  (144)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 12:35
Verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojamos bendrovės prie Maskvos statomas oro uostas veiklą pradės kitų metų kovą, skelbia Rusijos žiniasklaida.
Kiek per aukštai kilstelėjusi sijoną Katažina apnuogino savo nuodėmingą grožį  (126)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 02:17
Visi kaip įmanydami ruošiasi naujajam televizijos sezonui, kuris prasideda vos už kelių dienų.
Milžiniškų krūtų savininkė mėgavosi paparacių dėmesiu  (12)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 00:29
Keturiasdešimt plastinių operacijų , per du šimtus grožio procedūrų – štai tokia 47 metų amerikietės Lacey Wild „statistika“. Šešis vaikus auginanti „ekstremali barbė“ liko ištikima savo tradicijai – besibaigiant vasarai „sudrebinti“ žvaigždžių pamėgtą Majamį.
Laidos filmavimu metu J. Smoriginas pratrūko: visi kiti čia yra kaimiečiai  (37)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 14:47
Humoro laidoje dalyvavęs Jurijus Smoriginas : „Visi jūs čia kaimiečiai“ Jau įvyko pirmieji naujojo LNK humoro mega šou „Su cinkeliu“ filmavimai, kuriuose, kaip ir reikėjo tikėtis, kuriozinių situacijų netrūko. Pirmoje Manto Stonkaus vedamoje laidoje dėl įspūdingų prizų susirungs dvi komandos, vadovaujamos Astos Baukutės bei radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus. Vaikinų komandoje dėl pergalės kovos kulinarė Beata Nicholson ir aktorė Aušra Štukytė , o A. Baukutės pusėje – choregrafas Jurijus Smoriginas ir dainininkė Nijolė Pareigytė Rukaitienė.
Vyrų kiaulinimas televizijai gali pridaryti bėdų  (261)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 14:37
Naująjį serialą „Visi vyrai – kiaulės...“ reklamuojanti LNK televizija sulaukė pasipiktinimo bangos. Toks pavadinimas taip pat apskųstas lygių galimybių kontrolierei. LNK teisinasi, kad serialo pavadinimas pasiskolintas iš šmaikštaus liaudyje paplitusio posakio.
N. Bunkė ruošiasi dar vienoms vestuvėms  (235)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 13:30
Trečiadienio popietę LNK televizijos studijoje buvo filmuojama muzikinė pasaka „ Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“. Pagrindine heroje tapo dainininkė Natalija Bunkė .
D. Montvydas: kaip žmogus valosi dantis, taip aš sportuoju
2015 m. rugpjūčio 26 d. 10:03
Žiūrimiausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas Donatas Montvydas žinomas ne tik dėl savo galingo balso, bet ir įspūdingų akrobatiniais elementais praturtintų pasirodymų. „Sportas ir fizinis krūvis yra mano gyvenimo būdas“, – sako atlikėjas, šešerius metus užsiiminėjantis vietnamietiškais kovų menais Niat-Nam.
Donatas Montvydas prakalbo, kas reikalinga kiekvienam vyrui (tai, ką jis pats turi)  (3)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 16:27
LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas Donatas Montvydas žinomas ne tik dėl savo galingo balso, bet ir įspūdingų akrobatiniais elementais praturtintų pasirodymų. „Sportas ir fizinis krūvis yra mano gyvenimo būdas“, – sako atlikėjas, šešerius metus užsiiminėjantis vietnamietiškais kovų menais Niat-Nam.
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė paatviravo apie biusto privalumus  (2)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 15:17
Dvidešimtąjį gimtadienį švenčiančios LNK televijos naujojo sezono šūkis „20 kartų labiau“ gali reikšti daug ką, o trečiadienio vakarais jis reikš 20 kartų daugiau juoko ir netikėtumų visiems, įsijungusiems naująjį humoro mega šou „Su cinkeliu“.
Nuodėmingo grožio Inga Valinskienė tirpo kailių magnato glėbyje  (46)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 01:18
Apkalbų nešiotojos vėl turės kuo užsiimti gerdamos kavos, lakuodamos nagus ar sėdėdamos kirpykloje – po ilgesnės pertraukos Inga Valinskienė vėl sugrįžo į viešumą. Sugrįžtuvės tapo išties efektingomis.
R. Norvilė per kelias savaites priaugo ir numetė 10 kilogramų  (24)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 11:35
Nors dabar vis labiau viešojoje erdvėje diskutuojama apie žaliavalgystę ir vegetarizmą, žiūrimiausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojų Deivio ir Renatos šeima be mėsos neapsieina. „Be jos aš negaliu, o Deivis išvis mėsaėdis. Mėsos ir žuvies neperkam iš prekybcentrių . Valgome žvėrieną ir paukštieną bei pusseserės pagautą žuvį“, – šypsosi Renata Norvilė.
Renata Norvilė per kelias savaites priaugo ir numetė 10 kilogramų  (4)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 10:24
Nors dabar vis labiau viešojoje erdvėje diskutuojama apie žaliavalgystę ir vegetarizmą, LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojų Deivio ir Renatos šeima be mėsos neapsieina. „Be jos aš negaliu, o Deivis išvis mėsaėdis. Mėsos ir žuvies neperkam iš prekybcentrių. Valgome žvėrieną ir paukštieną bei pusseserės pagautą žuvį“, – šypsosi Renata Norvilė.
G. Gurevičiūtė pasidalino egzotišku vaizdeliu: kaip jos „iPhone 6” Nicki Minaj namuose nuskendo  (40)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:36
Per pastarąjį pusmetį daugelyje vietų, kur paprastas žmogus tik pasvajoja įžengti, apsilankiusi Gintarė Gurevičiūtė apie čia sutiktas garsenybes ir jų vakarėlius žada papasakoti naujoje LNK kelionių laidoje „Bus visko“. O kad potencialūs žiūrovai nenuobodžiautų, su savo kelionių užkulisiais ji supažindina socialinio tinklo paskyroje.
Kyšininkavimo byloje minimi rinkos reguliavimo agentūros esami ir buvę darbuotojai - laisvėje  (47)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 20:25
Kyšininkavimu įtariami Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros patarėjas, buvusi direktorė ir verslininkė areštinėje praleido beveik parą - prokuratūra nusprendė į teismą dėl jų suėmimo nesikreipti, nes tam nėra pagrindo, pranešė LNK Žinios.
Kyšininkavimo byloje minimi rinkos reguliavimo agentūros esami ir buvę darbuotojai – laisvėje  (20)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 20:00
Kyšininkavimu įtariami Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros patarėjas, buvusi direktorė ir verslininkė areštinėje praleido beveik parą - prokuratūra nusprendė į teismą dėl jų suėmimo nesikreipti, nes tam nėra pagrindo, pranešė LNK Žinios.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465