Prabangią, spaudoje plačiai aprašytą šventę, jie iškėlė Užutrakio dvare, kuriame smalsuolių dėmesį kaustė Manto Petruškevičiaus sukurtos pasakiškos gėlių dekoracijos ir garsiausių šalies atlikėjų pasirodymai. Svajonių šventę Čikagoje gyvenanti moteris, planavo dvejus metus.

„Nežinau, gal kažkam svajonių vestuvės, man tiesiog mano vestuvės, kokių aš norėjau ir kokias galėjome sau leisti”, – LNK laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą dalinsis Ieva.

Autentiško dvaro aplinką vestuvėms Ieva pasirinko atsitiktinai. Ten juodu su Andriumi niekuomet nebuvo lankęsi. Žinomai moteriai šią vietą rekomendavo aktyviai jos gyvenimą socialiniuose tinkluose sekantys žmonės, rašoma spaudos pranešime.

„Savo sekėjų socialiniuose tinkluose paklausiau, jeigu jūs tarkim, turėtumėte neribotą vestuvių biudžetą, kur sau leistumėte daryti šventę? Daug žmonių paminėjo būtent Užutrakį”, – savo pasirinkimu dalinsis influencerė.


Iki menkiausių detalių drauge su vestuvių planuotoja dėliodama būsimąjį šventės scenarijų, Ieva nutarė svečiams jo neatskleisti. Vykdami į šventę artimieji ir bičiuliai sulaukė begalės jaunavedžių staigmenų. Moteris prisipažins, kad mėgsta netradicines šventes ir, kaip pati sako, crazy idėjas, todėl dauguma svečių tikėjosi kaimo tematikos su bulvių maišais, todėl labai nustebo atsidūrę prabangioje šventėje su garsiausiais atlikėjais. Ievos ir Andriaus vestuves vedė Rolandas Mackevičius, o vakaro sensacija tapo Džordanos Butkutės, Justės Arlauskaitės-Jazzu bei Donato Montvydo pasirodymai.

„Man viena didžiausių dovanų buvo matyti savo tėvus tokius laimingus. Jiems Džordana Butkutė buvo kažkas tokia OMG, jie ten bėgo fotkintis, parašus rinko ant meniu. Tiek emocijų, kad nemoku apsakyti. Šventė buvo nereali, svečiai negalėjo patikėti, kad taip gali būti, kad viska vyksta iš tikrųjų”, – pasakos Ieva.


Šventės dalyvių dėmesį kaustė ir jaunosios įvaizdis. Jį stilistė Čikagoje gyvenančiai Ievai kūrė nuotoliniu būdu Lietuvoje. Ji išpildė žinomos moters svajonę, vestuvių dieną Ieva atrodė tarsi princesė, vilkėjo pūstą, pastelinės spalvos suknelę, sveriančią beveik 30 kilogramų. Vakaro metu Ieva keitė įvaizdžius – ilgą pūstą sijoną ji keitė į trumpą. Nors daugelis šventės dieną jai negailėjo pagyrų, tačiau kritikos strėlių dėl įvaizdžio pažėrė vyras Andrius.

„Turbūt lengviau laimėti milijoną negu jam patikti. Per vestuves buvo daugybė dalykų, kurie jam nepatiko, bet jis jau toks žmogus, visada tiesiai sako, ką galvoja. Jam nepatiko mano suknelės spalva, nes jis norėjo baltos kaip sniegas. Bet aš jam paaiškinau, kad balta dabar atgyvenusi, o čia visiškas trendas”, – pasakos Ieva.

Kaip pora susipažino, kodėl santykių pradžioje moteris nesijautė laiminga ir kas paskatino įkurti sėkmingą verslą tarp Lietuvos ir Amerikos, – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės