Tęsdama gamtai draugiškų sprendimų paieškas, „Žalia giria“ pristato dvi naujienas. Pirmoji iš jų – nuo šiol galėsime pirkėjams pasiūlyti geriamąjį vandenį daugkartinio naudojimo 11 litrų talpos buteliuose. Šis butelis, kaip ir jau įprastas 19 litrų butelis, tinka vandens aparatams, keraminiams indams bei dažnai namuose naudojamoms elektrinėms ar paprastoms vandens pompoms. 11 litrų butelis – puiki alternatyva vartotojams, dirbantiems nedideliuose biuruose ar paslaugų sektoriuje, taip pat vykstantiems į sodybas ar užmiestį. Be to, šis butelis, lyginant su įprastu 19 litrų buteliu, beveik 2 kartus lengvesnis, tad tuo, tikime, apsidžiaugs ne vienas pirkėjas.

Siekdama patenkinti kiekvieno vartotojo poreikius, „Žalia giria“ vandenį rinkai pateikia įvairioje taroje, nuo 0,25 litrų iki 1,5 litrų, o nuo rugsėjo mėnesio prekyboje pasirodys ir dar viena naujiena – negazuotas vanduo „Žalia giria“, išpilstytas į 2 litrų butelius. Rinkdamiesi 2 litrų butelį, pirkėjai gali ne tik lengviau kontroliuoti per parą išgeriamo vandens kiekį ar pasidalinti vandeniu su kitais šeimos nariais, bet ir mažiau teršti gamtą plastiko atliekomis.

„Žalia giria“ nuosekliai deda pastangas būti gamtai draugišku prekės ženklu: šiais metais įrengta ir saulės elektrinė, todėl dabar vanduo iš 200 metrų gręžinio išgaunamas ir išpilstomas naudojant žaliąją energiją.

Gaminant butelius, į kuriuos pilstomas vanduo, naudojamas perdirbtas plastikas. Be to, nuolat mažinamas plastiko kiekis buteliuose, o kamšteliams gaminti naudojamas bespalvis plastikas.

„Žalios girios“ produkcijos asortimentą sudaro ne tik vartotojams įprastos vandens rūšys: negazuotas, gazuotas bei lengvai gazuotas, bet ir išskirtinės, ypač vartotojų pamėgtos – vaikystę primenantis gazuotas rabarbarų skonio vanduo bei egzotiškas gazuotas citrinų ir žaliųjų citrinų vanduo. Abu šie vandenys prisotinti natūralių aromatų.

„Žalia giria“ Lietuvoje veikia daugiau nei 20 metų ir vartotojams per metus pristato apie 50 milijonų litrų kokybiško žemos mineralizacijos ir nekintančios cheminės sudėties vandens.