ženklas

47 straipsnių

Ženklas yra suvokiamas kaip objektas, kuris nurodo atitinkamą jo reikšmei objektą arba reiškinį. Kaip teigia J. C. Alexander, ženklai yra matomi socialiniai faktai – veiksmai, kuriuos matome, įvykiai, kuriuos galime prisiminti bei informacija, kurią gebame rinkti.

Raimonda Andriulionytė

Prie prekybos centro „Nemunas“ esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, priešais Alytaus miesto savivaldybės pastatą, atsirado motociklams skirta stovėjimo vieta. Motociklininkų pageidavimu, čia pastatytas tai nurodantis kelio ženklas. Tikimasi, kad dabar aikštelėje motociklus statyti bus patogia...

Paulius Garkauskas

Itin avaringoje ir judrioje greitkelio atkarpoje ties Kaunu dar kartą keičiama eismo reguliavimo tvarka. Savaitės pradžioje išvažiuojant iš „Megos“ buvo sustatyti STOP ženklai. Nuo ketvirtadienio vieno iš keturių ženklų nebeliko.

www.5braskes.lt

Kasmet Kanuose vykstanti „Chopard“ juvelyrikos vakarienė – viena prabangiausių švenčių, kurioje susirenka gražiausios viešnios. Garsios manekenės ir pramogų pasaulio atstovės specialiai šiai vakarienei siūdinasi ypatingas kvapą gniaužiančias suknias, šį kartą vakaro tema – deimantų žvilgesys.

www.5braskes.lt

Nors kai kurie meilinimosi ir flirtavimo gestai yra išmokstami, tačiau didelė dalis yra nulemta mūsų pasąmonėje. Mokslininkai teigia, kad tuomet, kai žmogus atsiduria akis į akį su priešingos lyties atstovu, jo organizme įvyksta tam tikri fiziologiniai pokyčiai.