Vytautas Šustauskas

Vytautas Šustauskas

Vytautas Šustauskas (g. 1945 m. kovo 19 d. Kražiuose, Kelmės raj.) – inžinierius, Lietuvos ir Kauno miesto politinis bei visuomenės veikėjas.

V. Šustauskas 1989 m. buvo Lietuvos laisvės lygos Kauno skyriaus pirmininkas, 1995 m. buvo išrinktas į Kauno miesto tarybą, 2000 m. Seimo rinkimuose laimėjo vienmandatėje Šilainių apygardoje ir dirbo Seime.

Palaikyti Paleckio rinkosi negausus būrelis žmonių: tarp organizatorių – už Ramanausko-Vanago niekinimą teistas Titovas (190)

Į Kauno apygardos teismą dėl suėmimo pratęsimo antradienį atvesdintas šnipinėjimu kaltinamas Algirdas Paleckis neigia padaręs kažką nusikalstamo.

„Auksinių svogūnų“ apdovanojimuose pasirodė politikos ir pramogų pasaulio grietinėlė (132)

Kovo 28 dieną politikos, verslo ir pramogų pasaulio įžymybės suplūdo į Kauną, čia vyksta „Auksinių svogūnų“ apdovanojimai.

Vytautas Šustauskas kandidatuoja į Europos Parlamentą (999)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) jau yra užregistravusi keturis kandidatų į Europos Parlamentą sąrašus. Vieno komiteto sąraše septintu numeriu...

Dalyvauti Europarlamento rinkimuose planuoja 11 partijų, 4 komitetai: tarp kandidatų ir spalvingos pavardės (92)

Likus savaitei iki registracijos pabaigos, siekį dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose deklaravo 11 partijų ir keturi visuomeniniai rinkimų komitetai.

Per keturis mėnesius atėmė 1000 vaikų: po Kauno skandalo – nutylėta tiesa (431)

Skandalas, kilęs Kaune dėl mamos mušto vaiko, tarsi nuslopo, tačiau jo atgarsiai – tikrai ne. Seimo nariai iš „valstiečių“ frakcijos...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10