Vytautas Didysis

121 straipsnių

Vytautas Didysis (apie 1350 m. Senuosiuose Trakuose – 1430 m. spalio 27 d. Trakuose) – Lietuvos didysis kunigaikštis nuo 1392 m. iki mirties.

Sulig Vyriausybės sprendimu imtis A. Goštauto g. administracinio kvartalo rekonstrukcijos, Lietuvos totoriams įsižiebė viltis, pagaliau tinkamai įamžinti Totorių Lukiškių atminimą. Manoma, kad būtent šioje vietoje kūrėsi pirmieji į Lietuvą atvykę totoriai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vaidas Mikaitis

Taip ir jaučiu kaip žmonės ima pamiršti ką tik buvusią migrantų krizę. O juk tiek tada radosi pranašų, aiškinančių kaip mus užtvindys migrantai ir lietuviai savo šalyje taps mažuma. Dar kiti verksniai aiškino, kad mes privalome visus įsileisti, nes kitaip sulauksime sankcijų ar panašias nesąmones. V...

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kartu su LR Vidaus reikalų ministerijos orkestru, Vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestru „Jovaras“ bei Trakų rajono Rūdiškių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestru „Valery Brass“ sieks didžiausio orkestro ant vandens titulo.

Vitalija Jalianiauskienė

Šimtai kryžių, koplytstulpių, skulptūrų, jų kompozicijų, rūpintojėlių, angelų – tai vis darbštaus meistro ir jam paklusnaus medžio bičiulystės vaisiai. Iš įvairių pasaulio medžių angelų kolekciją išdrožęs Rimantas Zinkevičius, padėjęs įrankius, į rankas ima pieštuką ir iliustruoja populiariuosius an...