Vincentas Vobolevičius

17 straipsnių

Jurgita Kuzmickaitė, Goda Raibytė

„Valstiečiai“ antrą kartą iš eilės švenčia pergalę įvairių sričių ekspertų apklausoje, kurią LRT.lt atliko po didžiųjų partijų debatų. „Valstiečių“ pasirodymas – šįkart diskusijoje apie socialinę politiką – vėl įvertintas palankiausiai, bet konservatorių atotrūkis – ir vėl tik vienas balas.

Lietuvoje ketvirtadienį įvedus bendrą Europos Sąjungos valiutą - eurą - ir šaliai tapus 19-aja euro zonos nare, ekonomistai bei verslininkai tikisi daugiau stabilumo ir pigesnio skolinimosi, tačiau politologai perspėja, kad tai gali paskatinti nepagrįstą valdžios išlaidavimą.

Joana Lapėnienė, Loreta Mačiulienė, LRT Televizijos laida „Savaitė“

Praėjusią savaitę premjeras Algirdas Butkevičius sugrįžo iš vizito po Jungtines Amerikos Valstijas, kur jam buvo surengtos ekskursijos ir parengtos paskaitos apie skalūnų dujų žvalgybos ypatumus. Premjeras įtikinėjo, kad Lietuva suinteresuota pritraukti skalūnų žvalgybos ir gavybos įmones.

Aurelija Malakauskaitė, LRT Televizijos Naujienų tarnyba

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį susitinka su ministrą pirmininką pavaduojančiu ūkio ministru Evaldu Gustu ir žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene. Jie ketina aptarti Rusijos įvestus maisto ir žemės ūkio produktų importo apribojimus. Prezidentė padėties dėl Rusijos sprendimo ragina ne...

Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė

Lietuvos bankas išgrynino penkis pagrindinius mitus, susijusius su euro įvedimu šalyje. Akivaizdu, kad žmonės labiausiai bijo kainų didėjimo, prievolės remti turtingesnes šalis, brangaus perėjimo prie bendros valiutos ir identiteto praradimo.