traukinys

408 straipsnių

Traukinys – bėginė transporto priemonė, kuri yra serija bėginių transporto priemonių, kurios juda bėgiais, kad vežtų krovinius ar keleivius iš vienos vietos į kitą.

Kelias paprastai susideda iš tradicinių dviejų bėgių, bet gali taip pat būti vienbėgis geležinkelis ar magnetinis pakėlimas.

Nuo ketvirtadienio traukinio bilietus gyventojai galės įsigyti ne tik geležinkelio stotyse esančiose kasose ar internetu, bet ir „Narvesen“ prekybos vietose bei „Lietuvos spaudos“ kioskuose. O nuo balandžio 16 dienos prekybą bilietais pradės ir visi „Perlo“ terminalai.

Vaidas Mikaitis

Ką tik grįžęs iš Šri Lankos, sėdžiu štai vėl šaltoje Lietuvoje ir galvoju, kada pas mus ateis šilti laikai. O Šri Lankoje, žinokite, visada yra šilti laikai. Kartais jie būna net ne šilti, o itin karšti, kartais lietingi, bet vis tiek šilti ir niekada nebūna šalti. Nežinau, ar jums patiktų, jei toks...

Ema Miliūnaitė

Gruodžio 27 d. po ilgos pertraukos išvyko pirmasis traukinys iš Vilniaus į Rygą. Kaip anksčiau skelbė „LTG Link“, bilietai į šį reisą buvo iššluoti akimirksniu, greitai pildosi ir kitos vietos vėlesnėmis datomis. Delfi išbandė šį maršrutą bei skaitytojams pateikia šviežius įspūdžius iš kelionės.

Orijus Gasanovas, Parengė Ema Miliūnaitė

Profesionalūs keliautojai, išnagrinėję Uzbekistaną skersai išilgai, sako, kad Taškente užsibūti neverta – čia užtenka praleisti 2–3 dienas, todėl šiandien stoviu prie stoties, iš kurios prasidės mano nuotykiai po šalį. Iš sostinės keliausiu į trečią pagal dydį Uzbekistano miestą Samarkandą, pasakoja...