Traktorius

206 straipsnių

Traktorius yra savaeigė mašina (motorinė transporto priemonė), kurios pagrindinė paskirtis – traukti žemės ūkio padargus. Plačiau paplitę yra ratiniai traktoriai, bet esama ir vikšrinių. Moderniems traktoriams yra daugybė prietaisų, jie gali būti naudojami, pvz., sniegui stumti, šiaudams krauti, priekaboms vilkti, rąstams traukti ir t. t.

Šiemet atvykusieji į LOGIN konferenciją išvys išskirtinį eksponatą – Ukrainos vėliavos spalvomis dekoruotą traktorių. Jis čia stovės ne šiaip sau. Šių metų konferencijoje bus renkamos lėšos tiems, kurie į karo niokojamą Ukrainą tiekia medicininę įrangą ir kitus reikalingiausius daiktus.

„Auga Tech“ sukurto biometanu ir elektra varomo traktoriaus, skirto dirbti dideliuose ūkiuose, „Auga M1“ konstrukcija patentuota Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Auga group“ netiesiogiai kontroliuojama bendrovė yra pateikusi paraiškas patentams gauti ir kitose strateginėse rinkose. „Auga Tech“ verti...

Praėjusią savaitę Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnai Kelmės rajono medžioklės plotuose nustatė du medžiotojus, neteisėtai sumedžiojusius šerno patiną. Jiems gresia netekti ne tik ginklo, bet ir traktoriaus, kuriuo šernas buvo gabenamas doroti.