Tautos tarnas

17 straipsnių

Ukraina, anot prezidento Volodymyro Zelenskio patikėtinio, keičia gynybos ministrą. Naujuoju Gynybos ministerijos vadovu taps ligšiolinis karinės žvalgybos vadas Kyrylas Budanovas, pranešė parlamentaras ir V. Zelenskio partijos „ Tautos tarnas “ frakcijos pirmininkas Davydas Arachamija.

Dmitrijus Krapivenka, vyriausiasis savaitinio leidinio „Ukrainskij tižden“ redaktorius

Remiantis Ukrainos žmonių nuomone, gruodžio 9 diena turėjo tapti savotiška „teismo diena“. Patriotiškai nusiteikusi opozicija perspėjo apie galimą šalies interesų išdavystę ir prie šalies prezidento administracijos rengė protesto akciją, kurios šūkis skambėjo taip – „Kapituliacijai – ne“.

Daryna Krasnolutska, Stephanie Baker

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis kurį laiką susidūrė su Jungtinių Valstijų spaudimu imtis labai konkretaus antikorupcinio tyrimo. V. Zelenskis į JAV prezidento Donaldo Trumpo aplinkos frustraciją reagavo neaiškiai, keliskart vis paminėdamas, kad yra įsipareigojęs tirti korupcijos apraiškas...

Leonid Bershidsky

Šalies prezidentu išrinktas komikas Volodymyras Zelenskis pradeda suprasti, kiek ryžtingai yra prieš jį nusiteikęs šalies elitas. Jis susiduria su pasipriešinimu, nukreiptu prieš parlamento paleidimą ir pirmalaikius rinkimus, kuriuos laimėti visus šansus turi jo šalininkai.

REUTERS

Nesėkmingai perrinkimo siekęs Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pareiškė kelsiąs savo kandidatūrą per kitus Ukrainos prezidento rinkimus 2024 metais. „Kartu grįšime į Bankovojos gatvę po kitų prezidento rinkimų“, – pirmadienį pabrėžė P. Porošenka, kreipdamasis į prie prezidento administracijos pa...